1رای

لوله کشی آب یکی از مهم ترین جنبه های طراحی هر مطب دندانپزشکی می باشد. پس اگر در حال ساخت یک مطب دندانپزشکی می باشید و یا در حال باز کردن یک مطب جدید هستید، اولین گامی که باید بردارید کمک گرفتن از یک گروه تاسیساتی معتبر می باشد.

لوله کشی دندانپزشکی باید با دقت طراحی شود تا همه دندانپزشکان بتوانند هر روز از آب استفاده کنند. در ادامه این مطلب اصول صحیح در لوله کشی یک مطب دندانپزشکی را خواهید آموخت.

اجرای لوله کشی آب مطب دندانپزشکی 1

 مطب دندانپزشکی که توسط گروه تاسیسات 24 ساعته لوله کشی شده است

لوله کشی مطب دندانپزشکی از نظر مقررات و کدهای مورد استفاده، از سایر لوله کشی های تجاری متفاوت است.

بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که شما از یک گروه تاسیساتی حرفه ای کمک می گیرید تا وظیفه پیچیده لوله کشی مطب دندانپزشکی شما را بر عهده بگیرند. این کار یکی از تخصص های همکاران ما است که با حفظ مقررات فعلی برای اطمینان شما از لوله کشی بهینه مطبتان، آماده خدمت رسانی می باشند.

روش های صحیح را دنبال کنید

یک گروه تاسیساتی مجاز و معتبر پیدا کنید، مطمئن شوید که ساختمان مطب دندانپزشکی شما مطابق با قوانین و مقررات ساخته شده است. این باعث می شود که نه تنها از ایمنی ساختمان اطمینان حاصل کنید، بلکه تیم تاسیساتی شما نیز از آن اطمینان حاصل می کند تا بتواند لوله کشی آب ساختمان و مطب شما را به طور صحیح انجام دهد.

گروه های تاسیساتی معتبر با قوانین و مقررات مربوط به لوله کشی های مطب های دندانپزشکی آشنایی دارند. شما می توانید با استخدام یک پیمانکار با تجربه در لوله کشی اطمینان حاصل کنید که لوله کشی مطبتان به خوبی انجام می شود.

اجرای لوله کشی آب مطب دندانپزشکی 2

لوله کشی مطب دندانپزشکی از پروژه های تیم تاسیسات 24 ساعته

اطمینان از کیفیت آب

از آنجا که شما از آب در طی مراحل مختلف درمان بیماران استفاده می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که همیشه از بهترین کیفیت آب استفاده می کنید. نه تنها برای تمیز کردن دندان، بلکه برای جراحی دندان نیز نیاز به آب استریل شده دارید.

آب در عمل های جراحی دندان متعددی مورد استفاده قرار می گیرد، و اگر منبع آب مورد استفاده در ساختمان شما غیر قابل اعتماد باشد یا از کیفیت پایینی برخوردار باشد، آب مورد استفاده برای بیماران باید از یک سیستم آب جداگانه ای تامین شود.

از آنجا که ساختمان های تجاری اغلب کیفیت آب نامناسبی دارند، مطمئنا گروه تاسیساتی لوله کشی شما توصیه می کنند برای آب مورد استفاده در امر درمان از یک سیستم آب مجزا استفاده کنید.

چندین روشویی باید داشته باشید

هر صندلی و یونیک دندانپزشکی نیاز به منبع تامین آب منحصر به خود دارد. هر اتاق نیز برای تیم دندانپزشکی و دندانپزشکان نیاز به یک روشویی برای شستن دستان خود دارد. بسته به اندازه عمل های شما می تواند 5، 10 یا حتی 20 روشویی مورد نیاز باشد.

لوله های مناسب را نصب کنید

آیا در ساختمان تجاری شما مشاغل دیگری نیز مستقر هستند؟ اگر چنین است، لوله کش شما باید در هنگام طراحی لوله کشی دندانپزشکی آن ها را نیز در نظر داشته باشد. به عنوان مثال، اگر همسایگان شما در طبقات پایین مستقر هستند، باید با دقت لوله کشی نصب شود به طوری که با فضای طبقات آنها تداخل نداشته باشد.

اجرای لوله کشی آب مطب دندانپزشکی 3

لوله کشی مطب دندانپزشکی توسط همکاران تیم تاسیسات 24 ساعته

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که مطبتان در طبقه پایین و همکف باشد، هزینه لوله کشی شما کمتر خواهد شد و از این رو مقرون به صرفه تر خواهد شد.

اگر مطب شما در طبقه های بالاتر باشد با دفاتر دیگری زیر طبقه شما باشد، باید قبل از اینکه لوله ها برداشته شوند، آنها را در نظر بگیرید که سقف آنها دچار مشکل و نشت آب نشود.

در رابطه با این موضوع می توانید بر روی مزایا و معایب لوله کشی آب و فاضلاب زیر سقفی کلیک کرده تا بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

به یاد داشته باشید که ممکن است نیاز به نصب خطوط و لوله هایی برای اکسید نیتروژن باشد. دندانپزشکان بیشتر و بیشتر از اکسید نیتروژن استفاده می کنند تا بتوانند در طی مراحل دندانپزشکی بیمار را آرام و بی حس کنند.

اگر پیش بینی می کنید که بسیاری از کودکان یا افرادی که دچار اضطراب در حین عمل دندانپزشکی هستند را درمان می کنید بهتر است برای نصب یک مسیر اکسید نیتروژن نیز هزینه کنید. یک گروه تاسیساتی مجاز قادر خواهد بود که برای شما هزینه دقیق نصب این خطوط را برآورد کند.

اجرای لوله کشی آب مطب دندانپزشکی 4

لوله کشی مطب دندانپزشکی توسط همکاران تیم تاسیسات 24 ساعته

طرح لوله کشی برای منابع و محل تخلیه آب چندگانه

اطمینان حاصل کنید که به گروه تاسیساتی خود در مورد تعداد اتاق هایی که برای عمل دندانپزشکی خود نیاز دارید گفته اید. هر اتاق عمل و جراحی نیاز به منبع آب و فاضلاب خود دارد. بسته به تعداد یونیت هایی که شما در معالجات دندانپزشکی خود استفاده می کنید باید تعداد مخازن تخلیه آب بیشتری به همراه خطوط انتقال آب خود داشته باشید.

یک گروه تاسیساتی حرفه ای قادر به کمک در برنامه ریزی برای محدوده سیستم تامین آب شما خواهد بود.

طراحی لوله کشی برای یک اتاق پذیرایی

موفق ترین دندانپزشکان کسانی هستند که از کارکنان خود قدردانی می کنند. هر روز، شما و تیم شما تلاش می کنند بهترین مراقبت های دندانی را به بیماران ارائه دهند. پس تیم شما سزاوار مدتی استراحت در یک اتاق پذیرایی خوب می باشند.

دندانپزشکان بیشتر تصمیم به طراحی آشپزخانه های کاربردی دارند. یک لوله کش مجاز قادر به نصب امکانات مناسبی برای یک اتاق پذیرایی و آشپزخانه می باشد.

اجرای لوله کشی آب مطب دندانپزشکی 5

لوله کشی مطب دندانپزشکی توسط همکاران تیم تاسیسات 24 ساعته

خود دندانپزشکان نیز نیاز به تجدید قوا و استراحت دارند، داشتن امکانات پیشرفته و فضایی برای استراحت باعث راحتی بیماران می شود و همچنین دندانپزشکان می توانند تمرکز خود را بیشتر متوجه کار کنند. در نظر گرفتن یک اتاق چای کوچک یا یک آشپزخانه کاربردی و همچنین دستشویی های خصوصی و حتی دوش برای کارکنان فکر خوبی است.

اکثر کسب و کارهای تجاری و ساختمان ها زمانی از تخصص لوله کش های حرفه ای استفاده می کنند، که مشکلی در لوله کشی آب پیش آمده باشد و یا زمانی که نیاز به یک تعمیر اساسی خطوط لوله کشی باشد، اما برای مطب های دندانپزشکی بسیار مهم است که لوله کشی مناسبی از ابتدا انجام شده باشد.

لوله کشی مناسب در ساخت یک مطب دندانپزشکی شاید از جمله مهم ترین جنبه های آن باشد که باید حتما مورد توجه قرار بگیرد.

لوله کشی مطب های دندانپزشکی دارای لوله های منحصر به فرد و پیچیده ای است که نیاز به استراتژی های دقیقی در لوله کشی و تامین آب دارند زیرا هر روز از آب استفاده می کنند!

اگر کار لوله کشی مطب دندانپزشکی به درستی انجام نشود، خطراتی ممکن است ایجاد کند که به شدت آسیب رسان است و ممکن است موجب مشکل در عمل های دندانپزشکی شما شود و یا حداقل موجب هدر رفتن زمان و پول هزینه شده برای لوله کشی مطبتان بشود تا خطاها و ایرادات موجود در لوله کشی اولیه را رفع کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مطب نشانه های مهم برای تعویض لوله کشی آب در ساختمان ها را که در این سایت قرار دارد را مطالعه فرمایید.

همچنین با مطالعه مقاله عوامل موثر بر قیمت لوله کشی آب سرد و گرم در مورد عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله کشی اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد.

اجرای لوله کشی آب مطب دندانپزشکی 6

لوله کشی مطب دندانپزشکی توسط همکاران تیم تاسیسات 24 ساعته

امیدواریم که خواندن این متن برای شما مفید بوده باشد. همچنین برای مطالعه مقالات بیشتر در این زمینه می توانید به مقالات لوله کشی روکار و لوله کشی تو کار آب ساختمان مراجعه کنید که به تفضیل در مورد لوله کشی آب توضیح داده اند.

پیمانکاران لوله کشی ما قادر به اجرای لوله کشی مطب دندانپزشکی شما می باشند تا بتوانید سالهای زیادی را با استفاده از لوله کشی های دندانپزشکی خود بدون مشکلی سپری کنید. گروه تاسیساتی ما مفتخر به خدمت در مناطق مختلف هستند. برای درخواست لوله کشی مطب دندانپزشکی، با ما تماس بگیرید.

منابع:

منبع 1منبع 2

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را ثبت کنید

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید