درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

تعمیرات موتورخانه

اجرای موتورخانه، بازسازی و تعمیرات کوچک و بزرگ، سرویس، عیب یابی و تعمیر اجزای مرتبط با آن جز خدمات محبوب ما در مجموعه تاسیسات ۲۴ ساعته هستند که با کمک افراد فنی و متخصص و همراه با گارانتی تضمین کیفیت انجام می شوند. انجام صدها پروژه در زمینه موتورخانه که توانسته رضایت مشتریان بسیاری را کسب کند، گواهی بر تخصص همکاران ما است. همین الان با پر کردن فرم درخواست سرویسکار سفارش خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن شما را از دست مشکلات موتورخانه تان خلاص کنیم.

میانگین قیمت تعمیرات موتورخانه

2,200,000
تومان
100,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

سرویسکاران ما چه کسانی هستند؟

متخصصین ما از بین هزاران متقاضی همکاری و پس از گذشتن از مراحل مختلف گزینش‌های تخصصی فنی، اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه و .... انتخاب شده‌اند.

نظرات برخی از مشتریان درباره پروژه‌های اجرایی

 

6.jpg

یکی از موضوعات مهم در مدیریت ساختمان، نگهداری و تعمیر موتورخانه است که اگر به آن توجه نشود، گرمایش، سرمایش و آب گرم مصرفی ساختمان با مشکلات جدی مواجه می شود.

 • نصب موتورخانه

نصب و راه اندازی موتورخانه شامل قرارگیری تمام تجهیزات موتورخانه و اجرای لوله کشی موتورخانه در محلی مناسب است. بنابراین کاملاً واضح است که انجام این کار را باید به اهل فن آن بسپارید.

 • تعمیر و عیب یابی مشعل موتورخانه

اگر با مشاهده ایراداتی مثل کافی نبودن فشار، جرقه نزدن و پس زدن شعله متوجه شدید که مشعل موتورخانه که از آن با نام قلب موتورخانه یاد می شود، دچار مشکل شده است، باید عیب یابی و تعمیر آن را به تکنسینی ماهر بسپارید.

 • بازسازی تاسیسات موتورخانه و تعمیرات اساسی

معمولاً بازسازی تاسیسات موتورخانه بعد از 10 الی 15 سال از زمان راه اندازی موتورخانه و به منظور راندمان بهتر آن و جلوگیری از آسیب به ساختمان صورت می گیرد. اما تعمیرات اساسی آن در فواصل زمانی 1 الی 2 سال و به منظور حفظ بازدهی و بازبینی دقیق تجهیزات آن مثل دیگ بخار و پمپ ها انجام می شود.

 • عایق کاری حرارتی لوله های موتورخانه

عایق کاری حرارتی لوله های موتورخانه باعث می شود که هدر رفت انرژی به حداقل برسد. لازم است بدانید که پشم شیشه و مل و ماستیک جز رایج ترین عایق ها برای لوله های موتورخانه به حساب می آیند.

 • ترکیدگی لوله های موتورخانه و رفع نشت آن ها

اگر لوله های موتورخانه به دلایلی مثل خوردگی یا فرسودگی لوله ها و مخازن، تاثیرات آب و هوایی و بهره برداری نامتعارف از تاسیسات دچار ترکیدگی و نشتی شوند، شما می توانید به وسیله دستگاه هایی مانند دستگاه رابط نشت و صدا، محل نشتی را تشخیص دهید.

 • تعمیر و تعویض منبع دو جداره آب گرم

اگر منبع دو جداره آب گرم موتورخانه که وظیفه نگهداری آب مورد نیاز برای سیستم گرمایشی موتورخانه را بر عهده دارد، خراب شود و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کند، شما باید حتماً برای تعمیر یا تعویض آن از فردی خبره کمک بگیرید.

 • تنظیم مشعل گازی ایران رادیاتور

تنظیم مشعل گازی ایران رادیاتور به شدت در مصرف گاز تاثیرگذار است. بنابراین با توجه به حساسیت و اهمیت این قطعه، تنظیم آن باید توسط افراد متخصص و کاربلد انجام شود.

5.jpg

 • تعمیر و تعویض منبع گالوانیزه

چون این منابع از اهمیت زیادی برخوردار هستند و اگر تعمیر و تعویض آن ها به درستی صورت نگیرد، تامین آب مصرفی ساختمان با مشکل مواجه می شود، پس باید این کار را به کاردان آن بسپارید.

 • سرویس و تعمیر پمپ های موتورخانه

با توجه به این که پمپ کار پمپاژ آب در سیستم لوله کشی گرمایشی را انجام می دهد، سرویس و تعمیر پمپ های موتورخانه می تواند موجب بهبود عملکرد حرارتی ساختمان شود.

 • تنظیم شیر برقی مشعل گازی

چون تنظیم شیر برقی مشعل از اهمیت زیادی برخوردار است، باید حتماً توسط تکنسینی کاربلد انجام شود، چرا که انجام حتی یک اشتباه در تنظیم آن باعث می شود که بازدهی مشعل و سیستم موتورخانه کم شود.

 • سرویس و تنظیم مشعل موتورخانه

اگر در روند سرویس و تنظیم مشعل موتورخانه، تنظیم مشعل که وظیفه اصلی آن ایجاد گرمایش است به درستی انجام شود، کارآیی و بازدهی سیستم موتورخانه افزایش پیدا می کند.

 • ساخت، تعمیر و تعویض کلکتور موتورخانه

اگر می خواهید نگرانی از بابت آب گرم منازل خود نداشته باشید، باید نسبت به فرآیندهای ساخت، تعمیر و تعویض کلکتور موتورخانه حساسیت به خرج دهید و این کار را به متخصصین این حوزه واگذار کنید.

 • عیب یابی و تعمیر منبع کویل دار

در صورتی که نمی خواهید گرفتار مشکلات موتورخانه شوید و آسایش خود را از دست دهید، حتماً به موقع نسبت به عیب یابی و تعمیر منبع کویل دار که وظیفه تامین غیر مستقیم آب گرم غیر بهداشتی را بر عهده دارد، اقدام کنید.

 • نصب و لوله کشی منبع انبساط باز

برای این که در هنگام نصب و لوله کشی منبع انبساط باز با مشکلات کمتری رو به رو شوید، باید این کار را به مجریانی ماهر بسپارید، چون در غیر این صورت ممکن است که این منبع به درستی کار نکند و سیستم حرارت مرکزی با مشکل مواجه شود.

 • جایگزینی منبع انبساط بسته به جای منبع انبساط باز

برخی به دلیل محدودیت های منبع انبساط باز ترجیح می دهند که آن را با منبع انبساط بسته جایگزین کنند. اما فراموش نکنید که در این مسیر باید حتماً از افراد فنی و متخصص کمک گرفت.

 • تنظیم درجه دیگ و پمپ موتورخانه

از جمله مزایای تنظیم درجه دیگ و پمپ موتورخانه می توان به اطمینان از عملکرد صحیح آن، تولید آب گرم، تامین آسایش ساکنان ساختمان اشاره کرد.

 • سرویس و شست و شوی منبع کویل دار موتورخانه

شما با سرویس و شست و شوی دوره ای منبع کویل دار موتورخانه می توانید طول عمر آن را افزایش دهید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 • سرویس بویلر موتورخانه

بهترین زمانی که می توان سرویس بویلر را به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات موتورخانه انجام داد، قبل از فرا رسیدن فصل سرما است.

 • تغییرات موتورخانه با توجه به تغییرات فصل

برای این که از اتلاف انرژی ناشی از تغییرات فصل و تاثیرات آن بر روی اجزای موتورخانه جلوگیری کنید، می توانید از سیستم های هوشمند کنترل موتورخانه استفاده کنید.

 • تعمیر و نگهداری موتورخانه

در صورتی که تعمیر و نگهداری موتورخانه و سرکشی های دوره ای آن به موقع انجام شود و از طرف دیگر همه پارامترهای ضروری در موتورخانه مورد بررسی قرار بگیرند، عمر موتورخانه بیشتر می شود.

 • بازدید و سرویس موتورخانه

در بازدید و سرویس موتورخانه باید ابتدا نشانه های خطر که شامل خطرات دیداری مثل وجود سیم های عایق نشده در فضای موتورخانه، خطرات صوتی مثل صدای ریزش مایعات و خطرات بویایی مثل احساس بوی فساد و ماندگی به علت عدم تهویه صحیح در موتورخانه هستند، مورد شناسایی قرار بگیرند.

2.jpg

 • جوشکاری لوله های موتورخانه

جوشکاری لوله های موتورخانه باعث ارتباط اجزای مختلف موتورخانه با همدیگر می شود. پس برای این که خطایی در انجام آن رخ ندهد باید از افراد دست به آچار و ماهر کمک گرفت.

 • تعویض شیر فلکه موتورخانه

چون وجود نشتی در شیر فلکه موتورخانه می تواند آسیب های جدی به آن وارد کند، تنها راهی که برای رفع این مشکل وجود دارد این است که شیر فلکه را تعویض کنید.

 • تعویض دیگ و پره های موتورخانه

چون تعویض دیگ و پره های موتورخانه کاری تخصصی است و وقوع خطا در انجام آن می تواند عملکرد کل سیستم گرمایشی ساختمان را با مشکل مواجه کند، پس لازم است که برای انجام آن حتماً از کارشناسان خبره کمک بگیرید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته با به کارگیری گروهی از مجریان ماهر و کاربلد توانسته تجربه زیادی در زمینه نصب، راه اندازی، سرویس و تعمیر موتورخانه به دست بیاورد و به همین دلیل می تواند بهترین انتخاب برای انجام خدمات مربوط به موتورخانه باشد. پس اگر شما هم می خواهید از بازدید و مشاوره اولیه رایگان این مجموعه بهره مند شوید و خدماتی همراه با گارانتی تضمین کیفیت دریافت کنید، همین الان نسبت به پر کردن فرم درخواست سرویسکار متخصص اقدام کنید.

ردیف
نوع خدمات
توضیحات
قیمت تقریبی
درخواست
1
نوع خدمات نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی
توضیحاتتا ظرفیت 300 هزار کیلوکالری یک مرحله ای
قیمت تقربی 1000 الی 2000 هزار تومان
2
نوع خدمات نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی
توضیحات800 هزار کیلوکالری به بالا با تابلو کامل
قیمت تقربی توافقی
3
نوع خدمات نصب و راه اندازی پمپ سیرکولاتور خطی
توضیحات
قیمت تقربی 1000 الی 1500 هزار تومان
4
نوع خدمات نصب و راه اندازی سختی گیر
توضیحات
قیمت تقربی توافقی
5
نوع خدمات نصب و راه اندازی منبع انبساط
توضیحات
قیمت تقربی توافقی
6
نوع خدمات تعویض منبع دوجداره یا کوئل دار تا 500 لیتر
توضیحات(بدون دستمزد جابجایی)
قیمت تقربی توافقی
7
نوع خدمات تعویض منبع آب دوجداره 1000 لیتری
توضیحات(بدون دستمزد جابجایی)
قیمت تقربی توافقی
8
نوع خدمات تعویض منبع آب دوجداره 1500 لیتری
توضیحات(بدون دستمزد جابجایی)
قیمت تقربی توافقی
9
نوع خدمات تعویض منبع آب دوجداره 2000 و بالاتر
توضیحات
قیمت تقربی توافقی
10
نوع خدمات تعویض منبع انبساط پشت بام
توضیحات
قیمت تقربی توافقی
11
نوع خدمات تعویض پمپ برگشت دیگ شوفاژ
توضیحات
قیمت تقربی 1000 الی 1500 هزار تومان
12
نوع خدمات نصب دیگ چدنی شوفاژ مدل 300
توضیحات
قیمت تقربی توافقی
13
نوع خدمات نصب دیگ چدنی شوفاژ مدل 400
توضیحات
قیمت تقربی توافقی
14
نوع خدمات نصب دیگ چدنی شوفاژ مدل توربو
توضیحات
قیمت تقربی توافقی
15
نوع خدمات رفع عیب و تعمیر مشعل تک فاز موتورخانه
توضیحات
قیمت تقربی 700 الی 1500 هزار تومان
16
نوع خدمات تعمیر پمپ موتورخانه (تعویض واسطه پمپ)
توضیحات
قیمت تقربی 700 الی 1000 هزار تومان
17
نوع خدمات باز و بسته کردن دینام پمپ موتورخانه
توضیحات
قیمت تقربی 500 الی 1000 هزار تومان
18
نوع خدمات تعویض شیر فلکه موتورخانه
توضیحات توجه به سایز شیر فلکه تا سایز 2اینچ
قیمت تقربی 500 الی 1000 هزار تومان
19
نوع خدمات اسیدشویی منبع کویلی موتورخانه
توضیحاتبا توجه به حجم منبع سنجیده می شود
قیمت تقربی 2000 الی 5000 هزار تومان
20
نوع خدمات هواگیری موتورخانه
توضیحاتبا توجه به حجم و کار انجام شده و تجهیزاتی که هواگیری می شوند
قیمت تقربی توافقی

مقالات آموزشی مرتبط

منبع انبساط باز چیست

منبع انبساط باز چیست

اگر برای شما هم این سوال مطرح شده که منبع انبساط باز چیست؟ تا انتها با ما همراه باشید.

چک لیست سرویس پمپ آب

چک لیست سرویس پمپ آب

به منظور تکمیل مطلب سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی این بار قصد داریم تا در خصوص چک لیست سرویس پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

قبل از خرید خانه به چه نکات تاسیساتی آن دقت کنیم؟

قبل از خرید خانه به چه نکات تاسیساتی آن دقت کنیم؟

چنانچه شما نیز قصد خرید خانه را دارید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید. در این متن قصد داریم به این پاسخ این پرسش بپردازیم که قبل از خرید خانه به چه نکات تاسیساتی آن دقت کنیم؟