درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

حمام و جکوزی خانگی

میانگین قیمت حمام و جکوزی خانگی

3,000,000
تومان
200,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

سرویسکاران ما چه کسانی هستند؟

متخصصین ما از بین هزاران متقاضی همکاری و پس از گذشتن از مراحل مختلف گزینش‌های تخصصی فنی، اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه و .... انتخاب شده‌اند.

نظرات برخی از مشتریان درباره پروژه‌های اجرایی

جکوزی.jpg

این روزها همه ما به قدری درگیر فعالیت های روزانه و مشغول کار هستیم که خرید و نصب جکوزی خانگی و وان حمام یک ضرورت است. چون باعث آرامش و رفع خستگی جسم و روح می شود.

  • نصب وان جکوزی خانگی

نصب و راه اندازی وان جکوزی خانگی نیازمند اجرای لوله کشی است که طی آن خروجی فاضلاب وان به سمت رایزر فاضلاب ساختمان هدایت می شود. تنظیم پایه های نگهدارنده وان جکوزی، نصب پنل دسترسی وان، اتصال لوله خروجی به فاضلاب، سیم کشی برق و راه اندازی موتور جکوزی اقدامات مورد نیاز برای نصب این وسیله است.

  • نصب وان حمام آپارتمانی

وان حمام برای نصب به اجرای لوله کشی فاضلاب و آب نیاز دارد. بعد از آن باید به سراغ نصب وان حمام آپارتمانی یعنی تراز کردن وان، تنظیم محل پانل ها، نصب سیفون و ثابت نگه داشتن وان حمام رفت.

  • تعمیر وان جکوزی

اگر وان جکوزی بعد از مدتی استفاده با علائمی همچون روشن نشدن پمپ، تولید صداهای ناهنجار از پمپ، کم شدن فشار جت ها، تخلیه نامناسب آب و نشتی آب از زیر وان مواجه شد، به این معنی است که وان جکوزی نیاز به تعمیر دارد.

  • تعویض یا تعمیر وان حمام آپارتمانی

خرابی وان حمام آپارتمانی به اشکال مختلفی خود را نشان می دهد: خرابی شیر یا دوش وان، خراب شدن فاضلاب وان، خرابی سیفون وان، خراشیدگی بدنه وان و ترک برداشتن آن از جمله این علائم هستند. البته در صورتی که میزان خرابی وان حمام آنقدر زیاد است که باعث هزینه های گزاف می شود، تعویض وان به صرفه تر است.

  • تعویض و تعمیر اتاق و کابین دوش حمام

بعد از نصب اتاق و کابین دوش حمام احتمال دارد با مشکلاتی در این وسیله مواجه شوید، ایراداتی از قبیل آبریزی از زیر اتاقک یا کابین، خروج آب از داخل اتاقک، عدم خروج آب از دوش داخل کابین، شکستن شیشه کابین، ترک خوردن کف اتاق دوش و خروج بوی فاضلاب از کابین. در این صورت باید برای تعمیر یا تعویض اتاق و کابین دوش حمام اقدام کرد.

  • نصب، جابجایی و تعویض حمام داخل اتاق خواب

نصب حمام اتاق خواب در مکان هایی امکان پذیر است که ساختمان به خوبی عایق کاری شده باشد و دیوارهای آن کاملاً با کاشی یا شیشه پوشیده شده باشند. البته کابین یا اتاقک دوش این قابلیت را دارند که بعد از نصب مورد جابجایی قرار بگیرند.

  • تعمیر حمام داخل اتاق خواب

مشکلات عمده حمام داخل اتاق خواب به پخش بوی فاضلاب در اتاق خواب، بیرون زدن آب از زیر حمام، شکستن شیشه حمام، تراز نبودن اتاقک حمام و خراب شدن دوش حمام است که باید توسط متخصص بازدید و اصلاح شود.

  • نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی

کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی را می توان با کمک مجری تاسیساتی متخصص در هر نقطه ای از داخل خانه که به سیستم آب و فاضلاب مجهز است، نصب کرد.

نصب و تعمیر وان جکوزی خانگی، نصب و تعمیر اتاق دوش آپارتمانی، نصب وان حمام و کابین وان جکوزی سونا یکی دیگر از خدما متخصصین ما در گروه تاسیسات 24 ساعته است که همراه با گارانتی تضمین کیفیت برای شما انجام می شود. برای استفاده از خدمات حمام و جکوزی خانگی ما همین الان فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کنید تا به جمع مشتریان راضی مجموعه ما بپیوندید.

ردیف
نوع خدمات
توضیحات
قیمت تقریبی
درخواست
1
نوع خدمات نصب وان بدون جکوزی
توضیحات
قیمت تقربی 500 الی 1000 هزار تومان
2
نوع خدمات سرویس جکوزی
توضیحات
قیمت تقربی 1000 الی 1200 هزار تومان
3
نوع خدمات نصب کابین حمام و جکوزی
توضیحاتکابین جکوزی دار - مونتاژ کامل
قیمت تقربی 2500 الی 3500 هزار تومان
4
نوع خدمات سرویس رسوب گیری کابین، تعویض سردوشی و قطعات ریز
توضیحاتبدون باز و بست کابین
قیمت تقربی 800 الی 1000 هزار تومان
5
نوع خدمات بازو بست کابین بدون بازکردن وان از دیوار
توضیحات
قیمت تقربی 700 الی 1000 هزار تومان
6
نوع خدمات باز و بست پمپ جکوزی
توضیحاتبازکردن فقط پمپ جهت سرویس و بستن مجدد
قیمت تقربی 700 الی 1000 هزار تومان
7
نوع خدمات باز و بست وان جکوزی
توضیحاتبازکردن و بستن مجدد
قیمت تقربی 1000 الی 1500 هزار تومان
8
نوع خدمات نصب کابین دوش حمام
توضیحات
قیمت تقربی 1000 الی 1500 هزار تومان