درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

شاید در گذشته ها نورپردازی را فقط در ساختمان های اداری و پاساژهای پر زرق و برق می دیدیم و نورپردازی نمای خارجی ساختمان خانه های مسکونی را تنها یک لامپ کوچک رشته ای به عهده داشت، اما امروزه نورپردازی یک علم محسوب می شود که حتی در برج های مسکونی و منازل ویلایی به وفور استفاده می شود.

ولی اجرای نورپردازی اصولی در نمای بیرونی و فضای داخلی ساختمان یک سری نکات و استانداردهای مهم دارد که اگر تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید شما را با اصول نورپردازی، سبک ها و روش های آن آشنا خواهیم کرد.

انجام نورپردازی در محوطه یا نمای بیرونی ساختمان یکی از خدماتی است که در مجموعه تاسیسات 24 ساعته ارائه می شود. به همین منظور در ادامه راجع شیوه اجرای آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کار نصب و تعویض پروژکتورها یا چراغ های حیاط در ساختمان، یکی از خدمات تخصصی است که در مجموعه تاسیسات 24 ساعته ارائه می شود. پس با ما همراه باشید تا با نحوه اجرای این موارد بیشتر آشنا شوید.

ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته به عیب یابی و تعمیر سنسور برق مشاعات ساختمان می پردازیم. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را در جریان جزئیات این کار قرار دهیم.

با توجه به یکی از ما در تاسیسات 24 ساعته به نصب و راه اندازی تایمر برق مشاعات در ساختمان های چند طبقه می پردازیم، در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با روند این کار آشنا کنیم.

از آنجا که ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته به سیم کشی و نصب سنسور برق و روشنایی مشاعات نیز می پردازیم، در این مطلب قصد داریم شما را با این مبحث بیشتر آشنا کنیم.

از جمله خدمات محبوب ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته می توان از نورپردازی دکوراسیون و تزئینات داخلی ساختمان یاد کرد که در ادامه توضیحات بیشتر در این خصوص را خواهیم گفت.

با توجه به این که یکی از خدمات تخصصی ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته نصب لامپ های مهتابی و یا تعویض آن ها می باشد، تصمیم گرفته ایم نکات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما بگذاریم.

از جمله خدمات محبوب ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته نصب انواع لوستر یک شاخه و یا چند شاخه و تعویض آن ها می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا روش کار را به شما توضیح دهیم.

ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته خدمات نورپردازی و روشنایی استخر را به مشتریان خود عرضه می کنیم. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را در جریان جزئیات این کار قرار دهیم.

امروزه نصب و بکارگیری لامپ های هالوژنی به دلیل زیبایی چشم انوازی که به محیط می دهند و همچنین مصرف پایین انرژی بسیار رواج پیدا کرده است.

البته مزیت های دیگر لامپ های هالوژنی از جمله قیمت مناسب، نورپردازی ملایم و جمع و جور بودن شکل ظاهری لامپ در محبوبیت آن بی تاثیر نبوده است.

از آنجا که نصب انواع لامپ هالوژن و تعویض آن یکی از خدمات محبوب و تخصصی ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته محسوب می شود، در ادامه این مطلب می خواهیم بیشتر در خصوص این موضوع صحبت کنیم.