خدمات سرویس ۲۴ ساعته
02191013761

انجام نورپردازی در محوطه یا نمای بیرونی ساختمان یکی از خدماتی است که در مجموعه تاسیسات 24 ساعته ارائه می شود. به همین منظور در ادامه راجع شیوه اجرای آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

امتیاز کاربران: 5 از 5

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

کار نصب و تعویض پروژکتورها یا چراغ های حیاط در ساختمان، یکی از خدمات تخصصی است که در مجموعه تاسیسات 24 ساعته ارائه می شود. پس با ما همراه باشید تا با نحوه اجرای این موارد بیشتر آشنا شوید.

امتیاز کاربران: 5 از 5

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته به عیب یابی و تعمیر سنسور برق مشاعات ساختمان می پردازیم. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را در جریان جزئیات این کار قرار دهیم.

با توجه به یکی از ما در تاسیسات 24 ساعته به نصب و راه اندازی تایمر برق مشاعات در ساختمان های چند طبقه می پردازیم، در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با روند این کار آشنا کنیم.

از آنجا که ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته به سیم کشی و نصب سنسور برق و روشنایی مشاعات نیز می پردازیم، در این مطلب قصد داریم شما را با این مبحث بیشتر آشنا کنیم.

از جمله خدمات محبوب ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته می توان از نورپردازی دکوراسیون و تزئینات داخلی ساختمان یاد کرد که در ادامه توضیحات بیشتر در این خصوص را خواهیم گفت.

با توجه به این که یکی از خدمات تخصصی ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته نصب لامپ های مهتابی و یا تعویض آن ها می باشد، تصمیم گرفته ایم نکات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما بگذاریم.

از جمله خدمات محبوب ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته نصب انواع لوستر یک شاخه و یا چند شاخه و تعویض آن ها می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا روش کار را به شما توضیح دهیم.

ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته خدمات نورپردازی و روشنایی استخر را به مشتریان خود عرضه می کنیم. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را در جریان جزئیات این کار قرار دهیم.

امروزه نصب و بکارگیری لامپ های هالوژنی به دلیل زیبایی چشم انوازی که به محیط می دهند و همچنین مصرف پایین انرژی بسیار رواج پیدا کرده است.

البته مزیت های دیگر لامپ های هالوژنی از جمله قیمت مناسب، نورپردازی ملایم و جمع و جور بودن شکل ظاهری لامپ در محبوبیت آن بی تاثیر نبوده است.

از آنجا که نصب انواع لامپ هالوژن و تعویض آن یکی از خدمات محبوب و تخصصی ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته محسوب می شود، در ادامه این مطلب می خواهیم بیشتر در خصوص این موضوع صحبت کنیم.