درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

سیم کشی برق و رفع اتصالی

سیم کشی برق به روش روکار و توکار و رفع عیب سیم کشی ساختمان می توان یکی از خدمات مجموعه تاسیسات ۲۴ساعته دانست که برای انجام آن، نیروهایی متخصص را به کار گرفته است. ارائه خدماتی با کیفیت و همراه با گارانتی باعث شده تا مشتریان زیادی از خدمات مجموعه ما رضایت داشته باشند. اگر شما هم می خواهید عضوی از مشتریان راضی ما باشید، همین حالا فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کنید.

میانگین قیمت سیم کشی برق و رفع اتصالی

5,000,000
تومان
100,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

سرویسکاران ما چه کسانی هستند؟

متخصصین ما از بین هزاران متقاضی همکاری و پس از گذشتن از مراحل مختلف گزینش‌های تخصصی فنی، اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه و .... انتخاب شده‌اند.

نظرات برخی از مشتریان درباره پروژه‌های اجرایی

 

رفع_اتصالی.jpg

هدایت جریان برق به خانه ها و بهره مندی از این موهبت با کمک سیم کشی برق ساختمان به دو روش کلی سیم کشی توکار و سیم کشی روکار انجام می شود. مهمترین مشکلی که می تواند برای سیم کشی برق ساختمان ایجاد شود اتصالی سیم های برق است که در صورت عدم شناسایی سریع احتمال آتش سوزی و خسارت های فراوان وجود دارد.

  • سیم کشی برق توکار ساختمان

در سیم کشی برق توکار کل سیم ها از درون لوله های خرطومی و PVC مختص برق کشی عبور داده می شوند. تهیه نقشه سیم کشی، شیارزنی، لوله گذاری، نصب قوطی برق، عبور سیم ها و اتصال سیم برق به جعبه فیوز جزو مراحل اصلی اجرای سیم کشی برق توکار ساختمان هستند.

  • سیم کشی برق روکار ساختمان

در ساختمان هایی که امکان اجرای سیم کشی برق توکار وجود ندارد، بهترین جایگزین سیم کشی برق روکار است. یک مجری برق کار برای اجرای سیم کشی روکار مراحلی همچون مشخص کردن خط تراز، نصب قوطی های کلید و پریز، لوله گذاری و در نهایت اتصال سیم های برق را انجام می دهد.

  • رفع عیب سیم کشی ساختمان

علائمی از قبیل داغ بودن پریز برق، کم و زیاد شدن نور چراغ ها، استشمام بوی سوختگی، احساس برق گرفتگی و بالا پریدن فیوز برق نشان دهنده وجود مشکل در سیم کشی برق ساختمان است که باید توسط نیروی برقکار ماهر شناسایی و رفع شود.

این باعث افتخار مجموعه تاسیسات 24 ساعته است که تکنسین های برقکار حرفه ای، با تجربه و ماهر با این مجموعه همکاری می کنند تا تمامی خدمات برق کشی و رفع اتصالی سیم کشی ساختمان را با کیفیت عالی برای مشتریان به انجام برسانند. شما هم می توانید جهت بهره مندی از مهارت برقکاران این مجموعه فرم درخواست سرویسکار متخصص را تکمیل کنید.

مقالات آموزشی مرتبط

تمام آنچه که باید در مورد نحوه سیم کشی برق گلخانه بدانید

تمام سرمایه یک گلخانه دار به طور مستقیم با سیستم آب و برق به کار رفته در گلخانه وابسته است، چه بسا کوچکترین مدت زمان قطع برق کل محصول آنجا را نابود کند. به دلیل اهمیت این موضوع ما تصمیم گرفتیم تا توضیحات کاملی در خصوص نحوه سیم کشی برق این مکان در اختیار شما قرار دهیم.

فتوسل چند لامپ را می تواند روشن و خاموش کند؟

فتوسل از لحاظ کارایی شبیه به کلید تک پل است، با این تفاوت که عمل کردن این وسیله وابسته به نور است. اما یک سوال مهم در اینجا مطرح می شود، اینکه آیا می توانیم به هر تعداد که مایلیم به فتوسل لامپ وصل کنیم؟ اصلاً چند لامپ را می تواند روشن و خاموش کند؟

طریقه نصب و سیم کشی فتوسل سه سیم و چهارسیم

در مکان هایی که بخواهیم یک لامپ یا یک مصرف کننده بدون حضور فیزیکی ما روشن و خاموش شود از فتوسل استفاده می کنیم. با این مقدمه قصد داریم تا در این مطلب شما را با نحوه نصب فتوسل نوری آشنا کنیم که در دو مدل سه سیم و چهارسیم وجود دارد.