شاید شما هم از آن دسته عزیزانی باشید که از سر و صدای پمپ آب خانگی خود به ستوه آمده اید و احتمالا راه حل های متدوالی از جمله: قرار دادن آن داخل محفظه های چوبی سربسته، استفاده از یونولیت یا پلاستیک چند لایه بدور پمپ (تصویر شماره 1) یا محکم کردن پایه ها و شاسی پمپ را امتحان نموده اید.

همه این راه حل ها ممکن است باعث کمتر شدن صدای قابل شنیدن داخل آپارتمان یا واحد مسکونی محل سکونت شما گردد اما راه حل قطعی این مشکل نیست.

(برای مطالعه راه حلهای بیشتر مقاله ی راه های کاهش صدای پمپ آب خانگی را از دست ندهید.)

 

 

  راه حل بهینه تر را باید در آغاز کار هنگامی که در حال انتخاب پمپ آب خانگی مناسب جهت نصب در محل سکونت خود هستید جستجو کرد.

جهت روشنتر شدن موضوع مشکلی مشابه را که یکی از بازدیدکنندگان محترم سایت با ما در میان گذاشته بود مطرح میکنیم.

ممکن است نام پمپهای آب جتی (JET) به گوشتان آشنا باشد.

این مدل پمپها بطور رایج دارای صدای بلندی هستند بعنوان نمونه مدل jet 102 N (تصویر شماره2) با توان 0.74kw و Hmax:49.5در یک آپارتمان چهارطبقه تک واحدی در صورتی که در پارکینگ قرار بگیرد صدایی تولید میکند که به راحتی تا طبقه چهارم آپارتمان بگوش می رسد.

حتی اگر از راه حل های متداول که در ابتدا به آنها اشاره گردید هم استفاده نمایید این صدا باز هم به راحتی باعث ناراحتی گوش شما در طبقات دوم و سوم آپارتمان خواهد گردید.

 

 

کلام آخر اینکه بعنوان جانشین پمپ های جت میتوان از پمپ های آب کم صداتری مانند پمپ بشقابی با پروانه برنج (البته در مناطقی آب دارای املاح زیادی است پروانه استیل توصیه می گردد)، سیم پیچ مس و شفت استینلس استیل در ساختمان های زیر 4 طبقه و پمپ دو پروانه با همین مشخصات برای ساختمان های بالای 4 طبقه بهره برد.

 

جهت مشاهده انواع پمپ آب خانگی به همراه مشخصات فنی و خواندن نظرات خریداران قبلی در مود آنها بر رویلینک پمپ آب خانگی در سایت دیجیکالا بزنید.

 

 

جهت دیدن یکی از نمونه کارهای انجام شده در خصوص کاهش صدای پمپ آب خانگی در غرب تهران توسط تیم فنی ما به همراه تصاویر و توضیحات کلیک کنید.

 

اگر پمپ آب منزل شما صدای زیاد دارد و نیاز به تعمیر یا تعویض آن را دارید، همین الان با ما تماس بگیرید تا ضمن برخورداری از مشاوره رایگان، در زودترین زمان ممکن، مشکل پمپ شما برطرف شود.

 

اشتراک گذاری این صفحه