درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱
سرویس و تعمیر کولر گازی وستل

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس و تعمیر کولر گازی وستل هستید، به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

اجرای لوله کشی توکار کولرگازی

یکی از رویکردهای تازه در موضوع تاسیسات ساختمان در هنگام لوله‌کشی و اجرای امور تاسیساتی اجرای لوله‌کشی توکار کولرگازی می‌باشد. بی تردید هر روز بر محبوبیت کولرهای‌گازی افزوده می‌شود و طبیعی است که خانه‌هایی که اخیرا در ایران ساخته می‌شوند هم لوله‌کشی توکار کولرگازی را مدنظر قرار بدهند تا در آینده بتوانند از این سیستم برای تهویه مطبوع خانه استفاده کنند.

سرویس کولر گازی بوتان

بوتان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین برند های تولید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی شناخته شده ایرانی است که در طرفداران زیادی در داخل ایران دارد.

کولر گازی بوتان با استفاده از دانش روز این نوع سیستم های تهویه تهیه می شود و همانند همه انواع برندهای خارجی و داخلی سرویس کولر گازی بوتان از الزامات هر ساله این وسیله خانگی محسوب می شود. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا شما را با لزوم و چگونگی سرویس کولر گازی بوتان آشنا کنیم.

سرویس کولر گازی سامسونگ

اقدام به موقع جهت سرویس کولر گازی این اطمینان را به شما می دهد که پیش از خراب شدن قطعات حساس در این وسیله طول عمر آن را تضمین کرده اید.

از آنجا که کولر گازی سامسونگ یکی از محبوب ترین برندهای مورد استفاده در کشور ما محسوب می شود، ما در ادامه این مطلب شما را با نحوه سرویس کولر گازی سامسونگ آشنا خواهیم کرد. پس اگر شما هم یکی از کاربران این وسیله هستید، تا انتها ما را همراهی کنید.

سرویس کولر گازی جنرال

از آنجائی که اهمیت حفظ و نگهداری کولرهای گازی جنرال تا به حال به خوبی برای مشتریان این شرکت تفسیر نشده، شاید بتوان به جرات گفت که بالغ بر 70 درصد از مشکلات کولر گازی جنرال به دلیل عدم سرویس سالیانه این وسیله اتفاق می افتد.

در این مبحث دلایل نیاز به سرویس و نگهداری کولر گازی جنرال را برای شما بیشتر تشریح خواهیم کرد. شک نداریم که با تنها انجام به نکاتی که در این مطلب بیان می شود، بالغ مشکلات شما مرتفع خواهد شد و رضایت شما از کولر گازی جنرال چندین برابر افزایش خواهد یافت. پس ما را تا انتها همراهی کنید.

سرویس کولر گازی ال جی

موضوع سرویس کولر گازی ال جی اهمیت بسیار زیادی در طول عمر و بهبود عملکرد این وسیله دارد.آمارها نشان می دهد که در صورت انجام بازدید دوره ای و تعمیر به موقع قطعات کولر گازی تا 15 درصد هزینه مصرف انرژی کمتر خواهد شد.

اینکه چرا باید برنامه سرویس و نگهداری دوره ای برای کولر گازی ال جی تعریف شود و همچنین اگر کولر گازی به نظر سالم می رسد، آیا نیاز به این بازدید دوره ای دارد یا خیر را در ادامه تشریح خواهیم کرد. همچنین عمده مشکلاتی که با عمل نکردن به این موضوع مهم برای کولر به وجود خواهد آمد را هم با هم مرور خواهیم کرد.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی یکی از قدیمی ترین و در عین حال باکیفیت ترین وسایل سرمایشی است که این روزها در اکثر ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

با این حال هر چقدر که کیفیت ساخت این وسیله بالا باشد، به مرور زمان به عیب یابی و تعمیر نیاز پیدا می کند. به همین دلیل ما این مطلب را برای اطلاع شما از نحوه عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جی آماده کرده ایم تا در صورت نیاز به یک منبع اطلاعاتی جامع دسترسی داشته باشید. پس با ما تا انتها همراه باشید.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی سامسونگ

به غیر از موضوع نصب و خدمات پس از فروش کولر های گازی سامسونگ که به متخصصین خاص خود را در این زمینه نیاز دارد، اما عیب و نقص های معمولی در سیستم این کولرها از موضوعاتی است که بلامنازع و حتمی است. هر دستگاه الکترونیکی نهایتاً پس از مدتی به دلایلی ایراداتی پیدا می کند و اصلا جای نگرانی برای این موضوع نیست.

خوشبختانه در ایران خدمات عیب یابی و تعمیر کولرهای گازی سامسونک توسط متخصصین و دانش آموختگان این حوزه به خوبی ارائه می شود. اما با این حال شاید اگر شما هم از جمله افراد دست به آچار باشید و کمی به سیستم های این نوع کولر ها آشنایی داشته باشید و یا دستی به انواع دیگر سیستم های برقی و الکترونیکی داشته باشید، بخواهید خودتان در این زمینه متخصص شوید. پس با ما در ادامه برای آشنایی با فرآیند عیب یابی و تعمیر این نوع کولر همراه باشید.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی اجنرال

یکی از معتبرترین برندهای تولیدکننده کولر گازی در دنیا اجنرال است که محصولات بسیار باکیفیت و البته گران قیمتی تولید می کند.

با وجود اینکه کولر گازی اجنرال اصل از قطعات باکیفیت ساخته شده است، این احتمال وجود دارد که بعد از مدتی استفاده دچار مشکل شود. به همین دلیل ما این مطلب را برای شما آماده کرده ایم تا ضمن اطلاع از مشکلات رایج کولر گازی اجنرال و روش تعمیر آن ها با کدهای خطای این وسیله آشنا شوید.

عیب یابی کولر گازی پنجره ای

کولرهای گازی پنجره ای برخلاف مدل اسپلیت تنها از یک پنل ساخته شده اند. این وسیله به دلیل بازدهی بالایی که دارد یک وسیله سرمایشی محبوب محسوب می شود.

با ما در ادامه همراه باشید تا شما را با رایج ترین مشکلات کولر گازی پنجره ای و روش تعمیر هر یک آشنا کنیم.

عمده مشکلات و خرابی های کولر گازی از بی توجهی به سرویس به موقع آن است. در واقع بسیاری از تعمیرات کولر گازی اگر به موقع شناسایی شوند و یا اگر کولر گازی در زمان مناسب سرویس شود این وسیله هرگز با ایرادات اساسی مواجه نمی شود. بنابراین مشخص می شود که انجام سرویس دوره ای کولر گازی تا چه حد اهمیت دارد.

ما هم اهمیت این موضوع را درک کرده ایم و به همین دلیل در این مقاله قصد داریم سرویس کولر گازی را به افراد علاقه مند آموزش دهیم. با دنبال کردن راهنمایی های این آموزش، می توانید سرویس کولر گازی خود را انجام دهید.

موتور کمپرسور از مهمترین قطعات کولر گازی محسوب می‌شود. وقتی مطمئن شدید ایراد کولر گازی شما از کمپرسور آن است، در قدم بعد باید کمپرسور را عیب یابی کنید.

به دلیل حساسیت زیاد تعمیر کمپرسور و از طرفی هزینه بالایی که باید برای تعمیر آن بپردازید، در این مطلب قصد داریم تا شما را با روش های اصلی عیب یابی و رفع مشکلات رایج کمپرسور آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

تعمیر برد کولر گازی

برد کنترل که درون قسمت داخلی کولر گازی قرار می گیرد، محل کنترل بسیاری از فعالیت های این وسیله است. این قطعه وظایفی از جمله خاموش و روشن کردن موتور، کمپرسور، فن داخلی، فن بیرونی و تغییر حالت سرمایش/گرمایش کولر گازی را بر عهده دارد.

در این مطلب به شرح چگونگی تعمیر برد کولر گازی در صورت امکان و تعویض آن در صورت ممکن نبودن تعمیر می پردازیم.

تعمیر کولر گازی

یکی از محبوب ترین انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی ساختمان هاکولر گازی است که به دلیل بازدهی بالایی که دارد، امروزه جایگزین اکثر سیستم های سرمایشی قدیمی شده است.

آشنایی با مشکلات رایج کولر گازی و روش تعمیر آن می تواند به ما کمک کند بیشترین بهره وری را از این وسیله دریافت کنیم. به همین دلیل ما در این مطلب به آموزش عیب یابی و تعمیرات کلی برای رایج ترین مشکلات کولرهای گازی می پردازیم. با ما تا انتها همراه باشید.

سرویسکار کولر گازی

سرویس کولر گازی یکی از مهمترین اقداماتی است که باید به منظور بهبود و حفظ بازدهی این وسیله انجام دهیم، اما بسیاری از افرادی که دست به آچار هستند ترجیح می دهند خودشان کولر گازی خانه را سرویس کنند.

اگر شما هم می خواهید سرویسکار کولر گازی خودتان باشید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید چون قصد داریم نحوه سرویس کولر گازی را به شما آموزش دهیم.