درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

کولر گازی

از جمله خدمات مجموعه تاسیسات ۲۴ ساعته در زمینه کولر گازی می توان به نصب و جابجایی، سرویس و تعمیر و انجام لوله کشی کولرگازی اشاره کرد که توسط تکنسین هایی ماهر و مجرب و همراه با گارانتی تضمین کیفیت انجام می شود. ارائه خدماتی با کیفیت باعث شده تا ما بتوانیم رضایت مشتریان زیادی را کسب کنیم. اگر شما هم به دنبال مجموعه ای حرفه ای می گردید، همین حالا نسبت به پر کردن فرم درخواست سرویسکار متخصص اقدام کنید.

میانگین قیمت کولر گازی

600,000
تومان
80,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

کولر گازی

کولر_گازی.jpg

کولرهای گازی که به عنوان دستگاه تهویه و خنک کننده هوا شناخته می شوند، به دو دسته اصلی کولرهای گازی یک تکه و دو تکه تقسیم می گردند و می توانند تنفس هوایی مطبوع را در خانه یا محل کار برای شما به ارمغان بیاورند.

 • سرویسکار کولر گازی

سرویسکار کولر گازی کسی است که مواردی از جمله راه اندازی، تمیز کردن و خدمات جانبی مربوط به کولر گازی مثل تعویض قطعات آن ها را انجام می دهد. ضمناً سرویسکاران متخصص اطلاعات فنی خوبی برای راهنمایی مشتری دارند.

 • تعمیر کولر گازی

از آنجایی که کولرهای گازی ممکن است به دلایلی مثل اتصالی برق در هنگام روشن بودن کولر، کثیفی فیلتر هوای کولر و خرابی کمپرسور آن دچار مشکل شوند، شما باید در صورت مشاهده ایراد در کولر خود، ابتدا برق آن را قطع کنید و بعد با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

 • تعمیر کمپرسور کولر گازی

کمپرسور از مهم ترین قطعات کولر گازی است. بنابراین اگر به دلایلی مثل شنیدن صدای زیاد از کمپرسور متوجه خرابی آن شدید، خودتان دست به کار نشوید، چون هزینه تعویض و خرید این قطعه بسیار زیاد است.

 • سرویس کولر گازی

اگر سرویس کولر گازی هر شش ماه یکبار انجام شود، می تواند هم عمر دستگاه را زیاد کند و هم از خسارات احتمالی که ممکن است به آن وارد شود، پیشگیری کند.

 • تعمیر برد کولر گازی

برد کولر گازی همانند مغز انسان عمل می کند و دستورات لازم برای کارکرد کولر را صادر می کند. بنابراین اگر این قطعه حساس و پیچیده دچار مشکل شود، باید برای تعمیر از آن افراد متخصص کمک گرفت.

 • عیب یابی کولر گازی پنجره ای

اگر شما هم در منزل خود کولر پنجره ای داشته باشید، احتمالاً با برخی از مشکلات آن مانند روشن نشدن، خنک نکردن و یخ زدن کولر پنجره ای مواجه شده اید. پس اگر در زمینه عیب یابی و تعمیر این کولرها تجربه کافی ندارید، این کار را به یک متخصص محول کنید.

 • عیب یابی و تعمیر کولر گازی اجنرال

با وجود این که کولر گازی اجنرال یکی از پرفروش ترین برندهای کولر گازی در بازار است و از قطعات با کیفیتی ساخته شده است، اما ممکن است که بعد از مدتی استفاده دچار مشکل شود و شما مجبور شوید که برای تعمیر آن از تکنسینی کاربلد کمک بگیرید.

 • عیب یابی و تعمیر کولر گازی سامسونگ

اگر چه عیب یابی و تعمیر این دستگاه کاری تخصصی است، اما اطلاع از ایرادات رایج آن مثل روشن نشدن کولر، برفک زدن اوپراتور و نشت آب از کولر باعث می شوند که مشکلات کولر سامسونگ زودتر تشخیص داده شود.

 • عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جی

علی رغم با کیفیت بودن کولرهای گازی ال جی، اما این وسیله هم ممکن به مرور زمان دچار مشکل شود و ایرادات خود را از قبیل قطع شدن برق ساختمان با روشن شدن کولر و نمایش کدهای خطا در مدل اسپیلت نشان دهد.

 • سرویس کولر گازی ال جی

اگر سرویس کولر گازی ال جی به سرویسکاری مجرب سپرده شود، شما بعد از سرویس به خوبی متوجه هوای خنک کولر، صرفه جویی در مصرف برق و انرژی و همچنین سلامت کمپرسور خواهید شد.

 • سرویس کولر گازی سامسونگ

سرویس کولرهای گازی از جمله کولر گازی سامسونگ، بیشتر جنبه پیشگیری دارند و باعث می شوند که شما پیش از خرابی کامل یک قطعه یا خود کولر بتوانید این مشکلات را پیدا کنید و آن ها را برطرف نمایید.

 • سرویس کولر گازی بوتان

معمولاً بهترین زمانی که می توانید کولر گازی بوتان را سرویس کنید، ابتدای فصل بهار و پیش از راه اندازی سرمایش این دستگاه است.

 • سرویس و تعمیر کولر گازی وستل

اگر سرویس و یا تعمیر کولر گازی وستل را از همان ابتدا به فردی واگذار کنید که مهارت کافی در زمینه عیب یابی و سرویس این دستگاه دارد، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 • لوله کشی توکار کولر گازی

اگر در لوله کشی توکار کولر گازی اشکالی وجود داشته باشد، شما مجبور شوید که کل مسیر را کنده کاری و عیب یابی کنید. بنابراین این کار را از همان ابتدا به متخصصین این حرفه بسپارید تا از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

از آنجایی که مجریان ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته تجربه زیادی در زمینه نصب، سرویس و تعمیر انواع کولر گازی دارند، شما می توانید با خیال راحت به ما اعتماد کنید و از خدمات ما که همراه با گارانتی تضمین کیفیت ارائه می شوند، بهره ببرید. بدین منظور کافی است که همین الان نسبت به پر کردن فرم درخواست سرویسکار متخصص اقدام کنید.

ردیف
نوع خدمات
توضیحات
قیمت تقریبی
درخواست
1
نوع خدمات نصب کولر گازی
توضیحاتبا ۳تا۵ متر لوله فابریک
قیمت تقربی 900 الی 2000 هزار تومان
2
نوع خدمات دستمزد شارژ گاز کولرگازی
توضیحات(بدون هزینه گاز)
قیمت تقربی 400 الی 500 هزار تومان
3
نوع خدمات نصب پایه دیواری کولرگازی
توضیحات
قیمت تقربی 200 الی 300 هزار تومان
4
نوع خدمات نصب پایه زمینی کولر گازی
توضیحات
قیمت تقربی 200 الی 250 هزار تومان
5
نوع خدمات سرویس دوره ای کولر گازی در محل
توضیحات
قیمت تقربی 500 الی 700 هزار تومان
6
نوع خدمات دستمزد لوله کشی کولر گازی
توضیحاتاجرت به ازای هر متر
قیمت تقربی 100 الی 150 هزار تومان
7
نوع خدمات کابل کشی کولر گازی
توضیحاتاجرت به ازای هر متر
قیمت تقربی 100 هزار تومان
8
نوع خدمات سرویس کامل کولرگازی
توضیحات
قیمت تقربی 800 الی 1000 هزار تومان
9
نوع خدمات جمع کردن گاز کمپرسور کولر گازی
توضیحات
قیمت تقربی 300 هزار تومان
10
نوع خدمات باز کردن پنل داخلی و خارجی کولر گازی به همراه لوله و کابل
توضیحاتلوله کشی روکار باشد
قیمت تقربی 400 الی 600 هزار تومان
11
نوع خدمات نصب فیوز مینیاتوری کولرگازی
توضیحات
قیمت تقربی 300 هزار تومان
12
نوع خدمات جوشکاری لوله های پنل داخلی و خارجی کولرگازی
توضیحاتاجرت به ازای هر عدد
قیمت تقربی 150 هزار تومان
13
نوع خدمات تعویض فیلتر درایر کولرگازی
توضیحات
قیمت تقربی 200 الی 300 هزار تومان
14
نوع خدمات تعویض خازن کولر گازی
توضیحات
قیمت تقربی 300 الی 400 هزار تومان
15
نوع خدمات تعویض برد الکترونیکی کولر گازی
توضیحات
قیمت تقربی 500 الی 700 هزار تومان
16
نوع خدمات تعویض ترانس برد کولر گازی
توضیحات
قیمت تقربی 500 هزار تومان
17
نوع خدمات تعویض سنسور یونیت داخلی
توضیحات
قیمت تقربی 500 هزار تومان
18
نوع خدمات تعویض کنتاکتور کولر گازی
توضیحات
قیمت تقربی 400 الی 500 هزار تومان
19
نوع خدمات تشخیص عیب کولرگازی در محل
توضیحات
قیمت تقربی 300 الی 500 هزار تومان
20
نوع خدمات تعمیر برد
توضیحات(بستگی به نوع برد و ایراد آن دارد)
قیمت تقربی 700 الی 1500 هزار تومان

مقالات آموزشی مرتبط

علت نرفتن کولر اسپلیت روی موتور

نرفتن کولر اسپلیت روی موتور یکی از معضلات رایج در این وسیله است که می تواند بازدهی کولر گازی را تا حد زیادی کاهش دهد.

علت سوختن موتور کولر گازی

در طول این مطلب خواهید دانست که سوختن موتور کولر گازی دلایل متنوعی دارد، که آشنایی با آن ها می تواند تا حد زیادی از بروز این مشکل پیشگیری می کند.

نحوه تعویض خازن کولر گازی به همراه سیم کشی آن

یک عامل بسیار مهم در کولر گازی که باعث راه اندازی کمپرسور و فن دستگاه می شود، خازن تعبیه شده در یونیت خارجی کولر است. این قطعه با ذخیره سازی انرژی در خود، قدرت و توان لازم برای روشن شدن و به کار افتادن فن و کمپرسور کولر گازی را تامین می کند.