شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که پکیج روشن نشود و یا مرتبا خاموش و روشن شود. این مشکل یکی از اتفاقاتی است که برای انواع برند پکیج پیش می‌آید و قطعا داشتن یک عیب مکانیکی باعث عدم تشکیل شعله و یا روشن و خاموش شدن مکرر شعله پکیج می‌باشد.

هرچند در مقاله عیب‌یابی و تعمیر پکیج در خصوص برخی از مشکلات پکیج توضیحاتی ارائه شد ولی در این مقاله اختصاصا در خصوص این مشکل بحث خواهیم کرد.

علت عدم تشکیل شعله 1

تعمیر پکیج توسط کارشناسان ما در گروه تاسیسات 24 ساعته

عوامل متعددی ممکن است در بروز این مشکل در پکیج دخیل باشند که عمده‌ترین آنها را در ادامه با هم مرور خواهیم کرد:

 • کم بودن میزان آب داخل مدار گرمایش

در برخی از مواقع به هر دلیل ممکن است آب داخل مدار گرمایش کاهش پیدا کند. مثلا ممکن است در مسیر نشتی باشد و یا منبع انبساط پکیج ایراد داشته باشد.

پکیج‌ها از هر نوع مدل و برندی که باشند در راستای حفط ایمنی و سلامت قطعات خود به یک کلید نیم بار مجهز هستند که هرگاه آب پکیج از نیم بار کمتر شد اجازه روشن شدن پکیج را نمی‌دهند.

بنابراین چنانچه پکیج خاموش شد یکی از مواردی که باید تست و بررسی شود موضوع حداقل فشار یا بار دستگاه است. اما اگر فشار و یا بار دستگاه کاهش پیدا کند، دستگاه روشن نخواهد شد. ولی اگر دستگاه خاموش و روشن می‌شود مشکل نمی‌تواند از این موضوع باشد.

علت عدم تشکیل شعله 2

 • مدار گرمایش هوا گرفته است

گاهی به دلیل جنس بد رادیاتورها و یا هر دلیل دیگری سیستم هوا می‌گیرد. وقتی مدار گرمایش هوا بگیرد جریان آب در این مدار با اختلال همراه است و باعث می‌شود که گاهی پمپ پکیج به جای آب هوا را به دورن پکیج بکشد. این وقفه باعث می‌شود برد پکیج با اطمینان از نبود آب در مدار گرمایش فرمان خاموش شدن به دستگاه می‌دهد.

هوا در مدار وقفه ایجاد می‌کند و همین امر باعث خاموش و روشن شدن پکیج می‌شود. یکی دیگر از علامت‌های هوا داشتن مدار گرمایش بالا رفتن فشار و یا بار دستگاه می‌باشد.

برای رفع این مشکل باید تمامی رادیاتورها را هواگیری کنید. نحوه هواگیری رادیاتورها در مقاله آموزش هواگیری رادیاتورهای شوفاژ توضیح داده شده است.

 • گرفتگی در مدار گرمایش

با استناد به دو موضوعی که در بالا مطرح شد نتیجه می‌گیریم که وقفه در عملیات گردش آب در مدار گرمایش پکیج باعث خاموش و روشن شدن پکیج می‌شود. قطعا یکی از عواملی که این وقفه را ایجاد می‌کند وجود انسداد و یا گرفتگی در مسیر آب است.

از عمده دلایل گرفتگی مسیر گرمایش رسوب است. تعمیرکار پکیج باید در ابتدای نصب پکیج با تعبیه یک سختی‌گیر این مشکل را برای شما پیش‌بینی و مرتفع نموده باشد. در مقاله نصب سختی‌گیر پکیج نحوه انتخاب و نصب این سختی‌گیر توضیح داده شد.

برای رفع این مشکل باید دلیل گرفتگی مشخص شود و اگر رسوب دلیل آن است با رسوب‌زدایی مسیر و نصب یک سختی‌گیر مشکل حل شود.

علت عدم تشکیل شعله 3

 • پمپ سیرکولاتور پکیج خراب شده است

همیشه وقتی پمپ سیرکولاتور پکیج کار می‌کند دلیل بر سالم بودن آن نیست. بخصوص اینکه اغلب پمپ‌های پکیج ابتدا ضعیف می‌شوند و بعدا می‌سوزند.

در چنین شرایطی اگر پمپ سیرکولاتور به کلی سوخته باشد مدار گرمایش سرد است چرا که اصلا پکیج روشن نمی‌شود ولی اگر پکیج مرتب روشن و خاموش می‌شود می‌توان دلیل را در ضعیف شدن پمپ پکیج جستجو کرد.

در این حالت پمپ توان لازم را ندارد تا با سرعت و فشار مناسب آب را در مسیر گرمایش به حرکت در بیاورد. به همین دلیل پکیج میزان ورودی آب را کم اعلام می‌کند و پکیج خاموش می‌شود و در زمانی که سرعت آب خوب باشد پکیج روشن می‌شود.

البته همیشه هم دلیل سوختن و یا ضعیف شدن پمپ نیست. باید ابتدا پمپ را تست کنید. ممکن است قطعی سیم داشته باشد و یا جام کرده باشد. اگر موتور جام کند اغلب می‌توان آن را تعمیر کرد.

علت عدم تشکیل شعله 4

 • الکترود یون خراب شده است

وظیفه الکترود یون در دستگاه پکیج تشخیص شعله است. این الکترود اگر دچار خراب شود باعث می‌شود تا ایجاد شعله در پکیج به خوبی تشخیص داده نشود. به همین دلیل برد دستور خاموش شدن پکیج را صادر می‌کند.

هر چند برخی توصیه می‌کنند که با سمباده این الکترود سائیده شود ولی تنها راه اصلاح الکترود یون تعویض آن است.

البته برخی از مواقع هم میزان فاصله این الکترود تنظیم نیست.

 • فشار گاز ساختمان و یا دستگاه پکیج کم است

گاز عامل اصلی تشکیل شعله در پکیج است. هرگاه گاز به خوبی به شعله نرسد قطعا تشکیل شعله‌ای هم در کار نخواهد بود. در زمانی که فشار گاز کم است شعله بصورت ضعیف تشکیل می‌شود اما اگر هوای گاز تنظیم نباشد باعث خاموش و روشن شدن مرتب پکیج می‌شود.

اگر میزان هوای گاز پکیج تنظیم نبود بهتر است از کارشناس و تعمیرکار خبره پکیج برای تعمیر آن کمک بگیرید. با تنظیم ورودی هوای گاز این مشکل حل شدنی است اما اگر حل نشد باید تنظیمات خود ژیگلور گاز را هم بررسی کنید.

علت عدم تشکیل شعله 5

 • دود به درستی تخلیه نمی‌شود

خوشبختانه امروزه سیستم ایمنی پکیج‌ها به شدت تقویت شده است. قبلا اگر دود به خوبی تخلیه نمی‌شد خطرات زیادی را برای افراد خانواده به همراه داشت. اما امروزه وقتی دود به خوبی تخلیه نشود پکیج فورا متوقف می‌شود.

بنابراین یکی از شایع‌ترین دلایل خاموش و روشن شدن مرتب پکیج عدم تخلیه مناسب دود می‌باشد. هرگاه دود تخلیه شود و مسیر هوا باز شود سنسور دود به برد اعلام روشن شدن می‌کند و پکیج روشن می‌شود و به محض تجمع دود دوباره اعلام به خاموش شدن برد می‌کند و دستگاه خاموش می‌شود.

این مشکل اغلب به دلیل عدم رعایت 2d یا ارتفاع درست دودکش پکیج، عدم نصب صحیح دودکش، تعبیه نادرست دودکش فن‌دار و یا عمل دقت در تعبیه محل خروجی دود پکیج پیش می‌آید.

علت عدم تشکیل شعله 6

 • برد دستگاه خراب شده است

گاهی اما همه عوامل به خوبی کار خود را انجام می‌دهند و در ظاهر مشکلی نیست. در این حالت اگر همه عوامل را تست کردید باید در آخر به سراغ خود برد بروید. برخی مواقع برد حساسیت و دقت خود را از دست می‌دهد و باعث می‌شود بدون دلیل اعلام روشن و خاموش شدن به دستگاه بکند.

 

 • عدم تامین مناسب هوا

پکیج‌ها برای اینکه به خوبی وظیفه خود را انجام دهند باید ضمن اینکه دود را به راحتی تخلیه می‌کنند هوای ثانویه خود را هم تامین کنند. این کار را پکیج یا بواسطه یک دودکش کواکسیال و یا بواسطه دو دودکش یکی برای تامین هوا و دیگری خروجی دود بسته به مدل پکیج انجام می‌دهد.

اگر میزان هوای ورودی دستگاه مناسب نباشد باعث می‌شود مرتبا پکیج خاموش و روشن شود.

 • پکیج جوش آورده است

اگر دمای آب گرمایش به شدت بالا برود که باعث جوش آوردن آن شود پکیج خاموش می‌شود و به محض پایین آمدن دما احتمالا دوباره راه‌اندازی می‌شود.

دلیل اینکه پکیج جوش می‌آورد ممکن است خرابی کلید تنظیم دما، گیرپاژ کردن پمپ، بسته بودن و یا گرفتگی مسیر گردش آب گرمایش، خرابی کلید NTC، کثیف بودن صافی برگشت آب، رسوب گرفتن مبدل پکیج، خراب بودن بای پاس، تنظیم نبودن شعله گاز و ... باشد.

علت عدم تشکیل شعله 7

 • کلید NTC خراب است

کلید NTC بر روی مسیر آب گرم مصرفی و مسیر رفت گرمایش نصب می‌شود. این کلید در واقع نوعی سنسور است که دمای آب را بررسی می‌کند. در شرایطی که یکی از این کلید‌ها خراب شود باعث می‌شود که فرمان قطع و یا خاموش شدن به پکیج داده شود.

خرابی این کلیدها هم می‌تواند باعث خاموش شدن پکیج باشد و هم خاموش و روشن شدن مرتب پکیج. بنابراین این کلید باید در اولین اقدام برای عیب‌یابی پکیج بررسی شود.

 • خود پرشر سوئیچ دود ایراد دارد

گفتیم که در صورت تجمع دود در دودکش و به منظور عوامل ایمنی کلید پرشر سوئیچ دود فرمان خاموش شدن پکیج را به برد می‌دهد.

حالا اگر خود این کلید خراب شود ممکن است فرمان‌های اشتباه و گاه و بیگاه و یا به کل فرمان خاموش شدن پکیج را بدهد. ضمن اینکه برد تا زمانی که از نبود دود توسط پرشر سوئیچ اطمینان حاصل نکند اجازه راه‌اندازی و روشن شدن پکیج را نمی‌دهد.

 

 • فن پکیج سوخت است

قاعدتا یکی از عواملی که در پکیج‌های فن‌دار باعث روشن‌ شدن پکیج می‌شود نبود دود در مسیر است که این کار را فن انجام می‌دهد. اگر فن سوخته باشد دود در مسیر باقی خواهد ماند و پکیج فرمان روشن شدن دریافت نمی‌کند.

 • گرفتگی منافذ خروج گاز و یا تنظیم نبودن فاصله جرقه زن

اگر منافذ گاز پکیج گرفتگی داشته باشد امکان خروج گاز و تشکیل شعله فراهم نمی‌شود. این مشکل با تنظیم نبودن فاصله جرقه زن هم پیش می‌آید.

نکته مهم این است که اغلب منافذ گاز در مسیر نزدیک خروجی گاز و جرقه زن دچار گرفتگی می‌شود.

علت عدم تشکیل شعله 8

تشخیص علت خاموش شدن و عدم تشکیل شعله در پکیج‌ها معمولا با اعلام ارور بسته به نوع دستگاه بهتر قابل تشخیص است. ضمن اینکه اغلب پکیج‌ها در این زمان چراغ قرمز رنگی به نشانه وجود چنین مشکلی در سیستم دارند که روشن می‌شود.

عیب‌یابی و تعمیر پکیج کار دشواری است و به دلیل حساسیت زیادی که دارد بهتر است اگر شناخت کافی به قطعات پکیج ندارید به هیچ عنوان خودتان اقدام به این کار نکنید.

نظر جناب آقای قهرمانی در مورد تجربه استفاده از خدمات ما در زمینه تعمیر پکیج

 

برای تعمیر پکیج خود اگر نیاز به خدمات ویژه در هر ساعت از شبانه روز دارید می‌توانید روی تخصص ما در گروه تاسیسات 24 ساعته حساب کنید. همین الان با ما تماس بگیرید تا همکاران مستقر ما در تمام مناطق شهر تهران در سریعترین زمان مشکل پکیج شما را برطرف کنند.

ضمانت جبران خدمات

تمامی خدمات مجموعه ما دارای ضمانت می باشد.

اگر به هر دلیلی مجری کار را به درستی انجام نداد و یا در زمان گارانتی پس از تحویل کار دوباره مشکل ایجاد شد، تاسیسات 24 ساعته متعهد به انجام صحیح توسط همان مجری یا ارسال متخصص دیگر بدون دریافت هزینه اضافه می باشد.

اشتراک گذاری:

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

تصویر امنیتی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +15 # شاهی 1397-02-17 00:25
سلام بر شما
ما از روزی که پمپ کار گذاشته ایم هر بار که پمپ کار می کند پکیج روشن می شود. دلیل آن چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # اسماعیلی 1397-02-17 22:59
سلام وقت شما بخیر .
معمولا اختلاف فشار پمپ باعث این موضوع می شود. معمولا با استفاده از یک شیر کنترل فشار و یا کم کردن دبی ورودی آب ساختمان قابل حل است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +19 # کاشفیان 1397-02-19 00:14
چرا شعله شمعک روشن نمی ماند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +10 # اسماعیلی 1397-02-19 15:32
دلایل زیادی وجود دارد که در متن مفصل توضیح داده شد. ولی کلید حرارتی، برد و یا کم بودن فشار گاز می تواند دلایل آن باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +8 # جوان 1397-02-21 00:03
هر چند ساعت یک بار بار دستگاه کم می شود و شعله خاموش می شود . دلیل آن چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1397-02-21 22:17
جایی در سیستم نشتی دارید. آب به کمتر از نیم بار که برسد شیر حداقل فشار پکیج را خاموش می کند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +13 # ابراهیمی 1397-05-29 22:10
با عرض سلام
پکیج بوتان دارم
کلیه ابها بسته هست ولی هر ۲الی۳دقیقه پیکج ۱ثانیه روشن میشه
خاموش میشه
ولی وقتی اب باز باشه اصلا خاموش نمیشه
ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # اسماعیلی 1397-06-25 07:48
سلام وقت شما بخیر
به احتمال قوی فلو و برد مشکل دارد . آنها را بررسی کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +9 # امیری 1397-07-29 21:19
باسلام پکیج بوتان داریم.چندوقت بدروشن می‌شد اما حالا دیگر جرقه نمیزنه و روشن نمیشه.چراغ قرمز روشن میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # اسماعیلی 1397-08-01 08:34
سلام وقت شما بخیر
پکیج نیاز به سرویس دارد اکسیژن به دستگاه نمیرسد.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # کاوه 1397-08-16 12:23
سلام، دفعات روشن و خاموش شدن پکیج بوتان مدل اپتیما در دمای پایین زیاد است. در مورد بعضی فصول سال که مثلا در روز یا شب هوا متغیر است و دمای هوا تفاوت دارد آیا بهتر است پکیج در مواقع مختلف روز روشن و خاموش باشد یا دمای آن کم و زیاد شود؟
با سپاس از مطالب خوب شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # Omid hadadi 1397-10-15 13:07
سلام پکیج نسبت به رادیاتور و آب داغ مصرفی و درجه ای که تنظیم میشود روشن وخاموش میشود و شما میتوانید درجه رادیاتورها را کم کنید و یا رادیاتوری که زیاد استفاده نمیکنید را با بستن شیر رفت از مدار خارج کنید تا تعداد روشن و خاموش شدن پکیج کمتر شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی 1397-09-03 18:31
سلام. چند وقتی است شیر اب را باز می کنیم یا برای رادیاتور پکیج می خواهد روشن شود چند بار سعی می کند و بعد از ده بار سعی کردن روشن می شود. علت چیست. چه به حالت اب شیر چه رادیاتور این اتفاق می افتد. خیلی طول میکشد که روشن شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # جلال شریفی 1397-10-16 00:20
سلام
سرویس برنر و یون تشخیص شعله یا تعویضش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # ق.و 1397-09-04 03:05
پکیج من بوتان 3315 هست و فقط برای گرم کردن آب حمام و ظرفشویی استفاده میشه. الان یه چند روزی هست که موقع روشن کردن شیرآب گرم، شعله پکیج برای مدت چند ثانیه 5 الی 10 ثانیه روشن میشه بعد ناگهان خاموش میشه و برای روشن شدن دوباره باید شیر آب گرم رو بسته و دوباره باز کنیم که البته باز هم شعله پس از چند ثانیه خاموش میشه. چند ماه پیش هم همین مشکل رو داشتم که تعمیرکار با تنظیم چند پیچ و یه خورده دستکاری مشکل رو برطرف کرد. به نظرتون مشکل دستگاه چی هست؟ الکترودها، سنسور شعله، یا برد الکترونیکی؟ لازم به ذکر هست که من برای دستگاه یک محافظ ولتاژ حساس هم از قبل نصب کردم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # جلال شریفی 1397-10-16 23:30
سلام وقتتون بخیر
پکیج بوتان ۳۳۱۵ نداریم ابگرمکن داریم این مدل عزیزم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # محمود 1397-09-10 21:34
سلام پکیج ایران رادیاتور مدل ئ ما وقتی تو حالت گرمایشی روی حد اکثر دما تنظیم میکنیم سرو صدا میکنه و جوش میاد سرویس کار اومدبرد سرویس و اسیدشویی کرد مشکلش حل نشد دوباره جوش میاره ارور 40 70 80 میده تعمیر گفت از پمپشه گفت ترموستات حدش هم عوض کرد نمیدونم الان دماشو اورده پایین رادیاتور ها گرم نمیشن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسکندری 1397-09-11 10:50
سلام وقتتون بخیر. مشکل در مغزی شیر چندراهه و بلوک چپ است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مرضیه 1397-09-18 11:12
چرا پکیج هر 5 دقیقه روشن و خاموش می شود؟ راهی برای طولانی تر کردن این جریان هست یا نه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # پوریا فراهانی 1397-09-20 08:44
سلام وقت بخیر.
براي خاموش و روشن شدن پكيج هم بايد شعله تنظيم شود و اگر پكيج ديجيتال باشد پارامتر قسمت تايم بايد تغييركند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مرضیه 1397-09-19 08:06
با سلام
چرا پکیج هر 5 دقیقه روشن و خاموش میشود؟ نمیشود این مدت زمان را طولانی تر کرد؟ یعنی دیرتر روشن و خاموش شود؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # امید حدادی 1397-09-23 07:49
سلام وقت بخیر.شايداز کارکرد عادی پکیج باشد آب که میرود توی سیکل میگردد و دما به حد نصاب میرسد میتوانیدبرای بیشتر کردن فاصله روشن خاموش شدن پارامترش را تنظیم کنیداگر از ۵ دقیقه بیشترداشته باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # علی محمدشاه - شیراز 1397-09-19 22:55
سلام وقت بخیر ممنون از اساتید گرام برا توضیحات من پکیج ایران رادیاتور دو مبدل دارم صحیح و سالم کار میکند و لی زمانیکه هم شوفاژبرا گرم کردن منزل روشن هست و هم در حمام از آب گرم استفاده میشود آب سرد میشود و باید کلیدرادیاتور را خاموش کنیم تا آب گرم مصرفی حمام تامین شود البته نه اینکه ایرادی با همزمانی استفاده باشد ولی آب سرد میشود و انگار پکیج دو کار را نمی تواند بخوبی انجام دهد مشکل دوم که نمیدانم مشکل هست یا نه زیاد روشن و خاموش شدن زیاد بخش رایاتور ها هست یطوریکه شب که هیچ کاری با آب گرم نداریم هر 30 ثانیه کمتر یا بیشتر به نسبت کم و زیاد کردن درجه شوفاژ جرقه میزند چند ثانیه شعله روشن میماند و خاموش میشود دمای منزل گرم است ولی تا صبح هر 30 ثانیه به 30 ثانیه حالا کمتر یا بیشتر پکیج روشن و خاموش میشود تا صبح لازم به ذکر است وقتی درجه شوفاژ را عوض میکنم تا درجه پایین می آید و به درجه من که رسید روشن میشود درجه بالا میرود خاموش میشود و دوباره این کار تا صبح تکرا میشود از اساتید گرام ممنون میشوم مشکل را بازگو فرمایند با احترام.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # امید حدادی 1397-09-23 07:40
سلام وقت بخيردوست عزيز
پکیج نسبت به بازوبسته شدن آب گرم وهمچنین گردش آب رادیاتورها نسبت به درجه ترمستاتی که شماتنظیم میکنیدکارمیکند واگرزودخاموش وروشن میشودگرمایش رادیاتورها راتغذیه میکندوراهی نیست که کمترخاموش وروشن شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # میثم 1397-12-06 12:07
سلام می‌توانند زمان کار کردن پکیج را کم یا زیاد کنند چرا اطلاعات اشتباه میدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Alijedde 1397-12-09 12:14
باسلام.شعله روشن وخاموش میشه درسته.اول ببیند باردرچه درجه ای میباشد.بعد دودکش خود رو نگاه کنید اگه خوب نصب نشده باشه خاموش میکنه شعله رو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # رمضانی 1397-09-20 10:02
با سلام.پکیج ایران رادیاتور دارم تو بالکنه.بطور مدام و مستمر شعله روشن وخاموش میشه البته نیازی به هیچ کاری نیست ودستگاه کارش رو میکنه و نیازی به روشن کردن مجدد و غیره نیست.حتی صبح زود که همه خوابند و شیرآبی باز نیست دقت میکنم این صدا از پکیج به گوش میرسه! (فشار دستگاه را هر از گاهی که روی 1 میاد تنظیم میکنم و میارمش نزدیم 1.5).علت چیست؟ وآیا در دراز مدت آسیب میزنه به دستگاه؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.تشکر -رمضانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مهدیزاده 1397-09-24 10:11
سلام وقتتون بخیر.
راجع به اینکه دستگاه مرتب خاموش و روشن میشود وقتی دمای رادیاتورها به دمایی که شما تنظیم کرده ايد برسد پکیج خاموش میشود تا مجددا به دمای نرمال برسد ولی اگر خاموش و روشن شدن حدودا زیر یک دقیقه باشه احتمالا مشکلی است ، معمولا اگر فیلتر برگشت رادیاتورها ، زیر پکیج کثیف باشد این حالت پیش میاد ، در مورد اینکه دستگاه را مرتب آبگیری میکنید ، هر بار آبگیری،باعث ورود رسوبات جدید به سیکل گرمایشی میشه و خرابی دستگاه بعد مدتی ، که باید علت پایین آمدن فشار که یا نشتی سیکله یا خراب منبع انبساط ، بررسی بشود و رفع ایراد شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # میثم امامی 1397-10-01 15:14
با سلام و احترام! پکیج ایمر گاس ما مدتیه که همش خاموش میشه سرویس کلی شده ولی دو روز خوبه باز افت بار پیدا میکنه و خاموش میشه!؟ تعمیر کار میگه شاید بدش باشه نظر شما چیه!؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-10-02 13:57
سلام باید ببینید چطور و از کجا افت پیدا میکنه.کلا توی پکیج ها دو راه وجود داره برای افت فشار اب سیستم گرمایش.اولی شیر پرکن هست که اگر خراب بشه اب گرمایش افت میکنه و تخلیه میشه یا میره بالاتر از ۲ بار و ۳ بار.دومین راه هم سوراخ شدن مبدل ثانویه هست اگر دو مبدله باشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سعید 1397-10-13 10:51
سلام ، وقت بخیر
پکیج ایران رادیاتور
در مود تابستانه آب گرم مصرفی سرده و شعله تشکیل نمیشه
در مود زمستانه آب اول گرمه ، بعد سرد میشه
مبدل رو هم رسوب زدایی کردیم ولی درست نشده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # Omid hadadi 1397-10-14 03:29
سلام شستشوی مبدل به احتمال زیاد درست انجام نشده چون اکثرا یکی ازمبدلها را اسیدشویی میکنند باید 2 مبدل اسید شویی بشه و همچنینntcبازدید و در صورت خرابی تعویض بشه تا مشکل حل بشه درضمن شستشوی مبدلها باید با پمپ انجام بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فتاح 1397-10-16 00:33
سلام ممنون از مطالب آموزنده شما. اگر اگر در هر دو حالت گرمایشی و استفاده ازآب مصرفی شعله اصلا کم و زیاد نشود و حتی با پیچ تنظیم شعله هم شعله کم و زیاد نشود علت چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1397-10-16 23:06
سلام وقتتون بخیر
۱ معیوبی یون حسگر شعله تعویض گردد

۲ خرابی شیر برقی گاز پکیج باید تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سمانه روشن 1397-10-19 19:13
باسلام.ماتازه اسباب کشی کردیم تویه خونه،که رادیاتورزیادگرم نمیشه تواطاق،بخاطرهمین وضعیت بچع کوچیکم سرماخورده،خودم دارم تحقیق میکنم اشکال کارکجاهست.درضمن پکیج خیلی اتومات میکنه،بارهابه شوهرم گفتم ولی ترتیب اثرنمیده،میشه لطفاراهنمایی کنیدخودم مشکلش روحل کنم.باتشکرفراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Omid hadadi 1397-10-20 18:09
سلام سوال شما درست مطرح نشده و مارک دستگاه هم ذکر نشده اگه رادیاتورها نصفش گرم ونصف دیگه سردکه بایدهواگیری بشه اگه دماهمه جایکسان هست وزیاد گرم نیست احتمال داره پمپ برگشت مشکل داشته باشه و یا داخل رادیاتور و یا یکی از خطها گرفتگی داشته باشه که باید شستشو بشه و یا مبدل رسوب داره و باید اسید شویی بشه و یا ntcدستگاه خرابه و باید تعویض بشه تمام مواردی که گفتم باعث این مشکل میشه وحتما باید تست بشه تامعلوم بشه مشکل کدام مورد هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید حاج میرزا علی ا 1397-10-20 09:05
علت اینکه گرمکن حمام گرم میشود ولی اب سرد است چیست در پکیج ایران رادیاتور
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Omid hadadi 1397-10-21 19:48
سلام مبدل رسوب دارد و باید اسیدشویی شود و همچنین ntcبازدید و در صورت خرابی تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-10-23 10:35
با عرض سلام وخسته نباشید بنده پکیج بوش ۲۴ هزار دارم در زمستان وقتی رادیاتور ها را روشن میکنم بعد از ۲ ماه وقتی آب گرم را باز بسته میکنم پکیج شروع به فندک زدن مکرر برای روشن شدن رادیاتور میکند بعضی وقت روشن و بعضی وقت ارور میدهد یک بار هم نمایندگی آمد و پکیج را باز کرد و داخل پکیج را با فوتی گرد و خاک را گرفت و برای مدتی درست شد ولی باز دوباره امسال همین مشکل را پیدا کرده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # رضا پیری 1397-10-24 21:43
سنسور اب گرم شما درست تشخیص نمیدهد
بنظر من باز هم به همان سرویس کار قبل مراجعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1397-10-25 00:16
سلام

پکیج ایران رادیاتور در حالت زمستان دمای آب روی 80 گذاشتیم اما وقتی آب به 40-50 دماش میرسه دوباره روشن میشه تا دما به 80 برسه برای همین رادیاتورها در زمان کم شدن درجه آب که 40 میشه سرد میشن و گرمای لازم ندارن مشکل از چی میتونه باشه؟

با سپاس از وقتی که میزارید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-10-25 22:59
پکیج شما نیاز ب سرویس داره و باید سنسورها و ترمیستورها برسی شود توسط متخصص
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صادقی 1397-11-03 23:06
سلام.پکیج ما بوتان مدل کلدا ونیزا هست.باتوجه به اینکه ساختما ما پنپ نداره ولی فشار آب بدی هم نداریم اما اب گرم مناسبی ندادم.در حمام آب داغ بازومیکنیم اول جوش میشه بعد سرد باز میکنیم دک
دقیقه گرمه و بعد سریع سر میشه و کاملا آب داغ سرد میشه.کلا آب ولرم نداریم .سریع آب سرد میشه و پکیج خاموش میشه.میشه راهنمایی کنین هیچکس سردر نیاورده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-04 10:22
سلام پکینج شما سرویس کامل میخواد موردی نیس که پیچیده باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فریدون حسام 1397-11-05 12:06
پکیج ما هنگام باز کردن شیر اب روشن می شود ولی تنطیم حرارت اب رادیاتور ها که روی عددی تنطیم می کنیم پکیج کار نمی کند که به درجه حرارت تنطیمی برسد و اتومات کند فقط هنگام باز بودن شیر کمی اب رادیاتور ها هم گرم می شود با تشکر مرا راهنمایی فر مایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1397-11-05 21:43
به احتمال زیاد فلومتر شما خرابه بازم بیشتر در مورد مدل پکیج توضیح بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-11-06 09:06
سلام وخسته نباشید
کاور پکیج که بسته میشه شعله تشکیل نمیشه ولی وقتی کاور باز بشه شعله تشکیل میشه میخواستم علت را بفرمایید.ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1397-11-06 10:58
سلام شما کمبود اکسیژن داری
فن رو بشور و دریچه تامین هوای
بالای پکیج رو بردار و سعی کن اگر داخل اشپز خونس بفکر تامین هوا برا پکیج باشی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # Seraj 1397-11-08 11:53
با سلام خسته نباشید مشکل من پکیج دیواری بوتان هستش وقتی روشن می کنم جرقه میزنه فن کار میکنه ولی متاسفانه گاز تو مدار نمیاد که بخواد ایجاد شعله کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-08 13:54
یا برد خرابه که با تقه زدن احتمالا راه بیفته چند تا ضربه رو برد بزنید یام شیر گاز خرابه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1397-11-09 15:40
باسلام وخسته نباشید
تایم روشن وخاموش شدن پکیج بوتان مدل روما چقدر باید باشه؟
ازمن حدود۱دقیقه روشن وحدود۳دقیقه خاموشه،نرماله بنظرتون؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-12 00:56
سلام بستگی داره رادیاتوراتون تا دمای
داده شده از طرف شما داغ میشن یا نه
روشن و خاموش شدن و تایم این اتفاق
دلایل زیادی داره از درجه تنظیمی پکیج
بگیرید تا رسوب در سیستم و ۰۰۰
اگر رادیاتور شما داغ میشه و مشکلی ندارید از اون بابت بله این روشن و خاموش شدن با این تایم عادی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حامد 1397-11-15 22:20
سلام پکیج بوتان مدل کلدا ونیزیا داریم سیستم گاز و جرقه در هر دو حالت زمستان و تابستان کار نمیکنه به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه. باقی مراحل درست هستن از قبیل چراغ سبز و حتی عملکرد فن و پمپ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1397-11-16 10:55
سلام شما پره های فن رو بشورید مشکلتون حل میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نیکی 1397-11-20 02:06
سلام.پکیج آریستون مرتب خاموش و روشن میشه و هنگام روشن شدن همرمان چراغ دماهای مختلف و دود کش برای چند ثانیه روشن میشود علت چی میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-20 16:45
سلام فن شما کثیف شده و نیاز به سرویس داره دودکش رو هم چک کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-11-21 05:28
سلام وقت بخیر
پکیج مدل بوتان پارما22 دارم که تازگی خاموش میشه بعضی وقتها بخوصوص شبها وقتی رادیاتورها گرم میشه و دوی حالت خودکار میخواد دوباره روشن بشه روشن نمیشه وچراغ قرمز میشه وثابت میمونه مشکل چیه ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-22 01:06
سلام باتوجه به سرمای هوا این روزا
هواکش دستگاه ها خوب عمل نمیکنه
فن رو بشور اگر درست نشد پرشر عوض
کن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رشید 1397-11-23 01:07
سلام پکیج مدل کالا استارت می کند بعد شروع به جرقه زدن و سپس خاموش میشه، و چراغ قرمز میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-11-24 10:40
سلام این مشکل مربوط ب چندین قطعه پکیج میشه ک باید توسط متخصص برسی شه .. هرچه زودتر نسبت ب سرویس کلی اقدام کنید تا از خسارت بیشتر جلوگیری شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رشید 1397-11-23 01:20
سلام پکیج مدل کالدا دارم، بعد از وصل شدن برق شروع بکار میکنه و چند ثانیه جرقه میزنه بعد چراغ قرمز میشه و خاموش میشه و دیگه همینجوری میمانه، فشارش رو ۱.۸ گذاشتم ،گاز هم مشکلی نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-24 19:11
سلام علت های مختلفی داره
کمبود هوا که اگر دریچه رو باز کنید و استارت کنید مشخص میشه خراب بودن شیر گاز
و تنظیم نبودن جرقه زن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1397-11-25 00:52
سلام از کجا بفهمیم مارک رادیاتورهامون چیه؟کدوم قسمتش درج شده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-25 18:28
سلام روی کاور پکیج قسمت پایین معمولا هست
اگر نبود پشت برد یه برچسب میزنن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # taheri 1397-11-25 01:41
سلام خسته نباشبد من مستاجر هستم و از روزی که این خونه اومدن پکیچ اعصایمو خورد کرده مداوم خرابه سه چهار مرتبه تعمیر کار اومده هرکس یه نظری داد و موقتی برای چند روز راش انداخته کل ابن سرمای امسال هم که رادیاتور نداشتیم چون گفتنرادیاتورها خرابه یا باید تعویض بشه و یا اینکه کلا ببندید ماهم بستیم و پکبچ رو گذاشتیم فقط روی اب گرم تا الان که ولرم بود و با ترس ولرز و یخ زدن دوش میگرفتیم حالا هم که پکبچ اصلا شعله نمیگیره ابیخ یخ هستش لطفا یه تعمیر کار ماهر به من معرفی کنید پکیچ مارکش مرکوری هست با تسکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی اسمعیلی 1397-11-25 11:08
سلام وقتتون بخیر
با شماره های سایت تماس بگیرید تا سرویس کار متخصص براتون بفرستیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # م ر 1397-11-26 05:30
سلام پکیج ما ارور ceداد از برق کشیدم دوباره زدم درست شد ولی.یه پمپ آب داریم که همیشه باعث میشد اب در لوله ها با فشار صدا بده لباسشویی را خراب کرد الان پمپ را بستیم پکیج همزمان علامت رادیات و آب را نشون میده برا همین موقع حمام رفتن رادیات را خاموش میکنم ولی علامت ها هستند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-11-26 22:37
سلام مارک پکیجو نگفتید در ضمن وقتی پمپ داره مشکل درست میکنه خب حذفش کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # 12 1397-11-30 19:23
سلام وقت شما بخیر
پکیج ما بوتان 24000 مدل اپتیما میباشد
مشکلی که داره مثلا آب رو باز میکنی روشن میشه و عمل احتراق خیلی دیر انجام میشه بین 30 تا 60 ثانیه هم در حالت شوفاژ و هم در حالت آب مصرفی واقعا زجر آوره مشکل ازچیه؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1397-12-03 14:29
سلام .. سرویس کامل انجام بشه و فلوسوییچ پکیج چک بشه توسط کارشناس پکیج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # 12 1397-12-05 10:22
با سلام
مشکل پکیج حل شد
به دیلیل عدم درستی خروجی دود پکیج و با بز شدن مسیر دود کاملا برطرف شد
تا حالا4 تا متخصص اومدن تو این 5 سال نتونستن درست کنن خودم که فنی هستم و لی تخصص پکیج ندارم لوله دود کش رو درآورم کلا بازه 60 ثانیه شد 5 الی 7 ثانیه.
و یکی از مشکل های پکیج بنده این بود که پس از اتمام کار فن خاموش نمیشد این اواخر، کل ساختمونمون همچین مشکلی رو دارن اونم فک کنم بخاطر همین خروجی دود باشه
توصیه شخصی بنده اینکه لوله و مسیر هروجی رو حتما چک کنن و باز باشد البته منزل بنده لوله خروجی تو دیواره و توسط لوله سیمانی 15 به پشت بام هدایت شده که خروجی دود کیپ بود تا یک حدودی
امیدوارم تجربه بنده به درد دوستان بخوره!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # احسان 1397-12-09 19:47
سلام وقت بخیر ما یه پکیج ایساتیس داریم که پارسال هی ارور ای ۶ میداد تعمیر و سرویس کلی دادیم درست شد تا امسال الان دوباره شروع کرده به ارور دادن ریست میکنیم درست میشه ولی باز ارور میده گفتن از هواس ما هم خروجی هود که دقیقا بالای پکیج بود را باز کردم موقتا خوب میشه ولی باز ارور میده ممنون میشم راهنمایی کنید پکیج فن داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-12-11 20:34
سلام فن رو باز کنید و بشورید درست میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پیام 1397-12-11 01:24
سلام من یه پکیج تک مبدل ۲۴ هزار فن دار وستن انالوک دارم که در مدار گرمایش,پمپ همیشه کار میکنه اثلا خاموش نمیشه ولی شعله اوتماتیک هر ده دقیقه میکنه ایا دستگاه سالمه یا نه به نظر شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-12-15 18:39
سلام بله روال عادیش همینه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # متین 1397-12-14 11:46
سلام.وقتتون بخیر.ما یه پکیج آریستون مدل egis plus داریم .چند روزه ارور 5p3 میده و در زمان روشن شدن جرقه میزنه و با چند بار تلاش روشن میشه.مشکل چیه.ممنون از راهنماییتون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-12-17 01:45
سلام مجموعه فن رو سرویس کنید و
از دودکش تست بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # امید 1397-12-20 09:12
پکیج ایران رادیاتور خانه ما نزدیک 6 ماه بود که بعد از چند بار جرقه زدن استارت میزد و هیچ خطایی نیز روی نمایشگر اعلام نمیشد و همه چیز نرمال بود.هر کارشناسی که میامد و هر کاری میکرددر نهایت میگفت برای اتصال به زمین است یا برد باید عوض شود.پس از 700 هزار تومان هزینه که روی دستم گذاشت بازم مشکل پا بر جا بود.بعد خودم که کارم الکترونیک هست برد را باز کردم و برد را چک کردم هیچ اشکالی نداشت با این حال خودم یک سری قطعاتش رو تعویض کردم....بازم مشکل پا بر جا بود. در نهایت با گرفتم آمپر کاتود دیود متوجه شدم مشکل از کاتد دیود هستش ...بعد خودم پکیج رو باز کردم دیدم جرم گرفته و با یه سمباده نرم جرم های روی آن را تمییز کردم و مشکلم حل شد....میخاستم این تجربه رو در اختیار دوستان بگزارم که مشکل من بدون هزینه با یک سمباده حل میشد ولی کارشناسان پکیج این رو تشخیص ندادند..متاسفته اکثر کسانی که ادعای کارشناسی پکیج دارن تعویض کارن و سواد علمی لازم برای حل مسئله را ندارند.با سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-01-09 12:06
سلام ممنون از انتقال تجربتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-12-20 18:52
سلام .وقت بخیر
پکیج ما قدیمی هست مارک اخگر.تا الان خوب کار میکرد این اواخر روشن نمیشه آب گرمو که باز میکنی جرقه میزنه ولی روشن نمیشه.هم روی حالت رادیاتور هم روی اب گرم که هست .در روز چند ساعت ایجوری هست بعد خودش درست میشه.دلیلش چیه؟ .ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1398-01-09 12:15
سلام وقتتون بخیر
جرقه زن روسمباده بزن و فاصلشو تنظیم کن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یزدانی 1398-01-03 18:39
درود بر شما
پکیج ابتدای کار فن رو روشن نمیکند در نتیجه پرشر دود تحریک نشده و خطای c1نمایش داده میشود. اما وقتی پرشر دود به صورت دستی و با دمیدن در آن تحریک میشود، پکیج به درستی کار میکند. علت این خطا چه میتواند باشد؟
با تشکر-یزدانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-01-05 02:54
سلام برد پکیج شما مشکل داره و باید بدید تعمیرش کنن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیل 1398-01-09 04:08
سلام پکیج ایسانیس دارم موقع استارت زدن فندک کار میکنه و شعله تشکیل میشه اما سریع خاموش میشه و بعد از چند بار که این اتفاق میوفته خطایE2 رو نمایشگر نشون میده همچنین گاهی موقع جرقه زدن صدای خیلی زیادی میده ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید.
سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-01-09 22:24
سلام شیر برقی گاز و حسگر شعله باید چک بشه .. درضمن پکیج باید سرویس سالیانه بشه توسط افراد ماهر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1398-01-16 08:25
باسلام بنده هم همین مشکلو دارم شیربرقی،یون تشخیص و مبدل ثانویه بررس شده اما بازهم این پکیج ایساتیس این مشکلو پاره چه کنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1398-01-16 11:17
سلام حتما این کارهایی رو ک گفتید انجام شده توسط افراد متخصص و وارد انجام بدید .. اگه ک با انجام این موارد ایراد پابرجاست .. برد الکترونیک معیوبه .. البته قبل از تعویض برد حتما بدقت یباردیگه اون قطعاتیو ک گفتید برسی شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سجادی 1398-01-11 15:23
سلام پکیچ ایران رادیاتور دارم حدود چند ماه بیشتر کار نمیکنه از دیروز که روشن میشد سیستم جرقه نمیزد اخطار406080 میده دودکش رو تمیز کردم جا زدم رفع نشد اما موقع که دودکش نداره بدون مشکل روشن میشه و مرتب کار میکنه دوبار که دودکش رو جا میزنم اخطار میده مشکل از کجاست باید چیکار کنم حل بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Omid hadadi 1398-01-12 01:27
سلام پریشرسویچ دستگاه قطع هست وکارنمیکندالبته فن دستگاه هم بایدبازدیدشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # احمد 1398-01-16 08:41
باسلام،پکیج ایساتیس دومبدله به خوبی تا دوماه پیش کار میکردکه با بازکردن آبگرم دمای آب گرم بود وشروع به کم شدن دما میکرد بعد یه مدت با باز بودن آب گرم شروع به خاموش روشن شدن بصورت انفجاری میکنه ودرآخر ارورe2میده وخاموش میشه که مربوط به یون تشخیص شعله و برده ،خواهشمنداست منو راهنمایی کنید؟؟؟درضمن یون تمیز شده،مبدل ثانویه رسوب نداره بازهم این اشکال هست ،واقعا کلافمون کرده توروخدا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1398-01-16 11:13
سلام یون تشخیص شعله رو دقت کنید ک اصلی بیاندازیز از این متفرقه ها نباشه ک باعث یروز همچین اتفاقی میشه .. یبار دیگه یون عوض کنید حتما شیرگازی برقی هم برسی وچک بشه ودر اخر حتما برد معیوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-01-18 18:04
پکیج لورچ مدل اریان دارم در حالت رادیاتور تند تند خاموش روشن میشه ولی درحالت تابستانی مشکل نداره.چندبار هم اینجوری شده تعمیرکار اومده درست کرده ولی باز این اتفاق می افته.چکار کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-01-20 16:24
سلام
مدار گرمایش باید سرویس و شستشو بشه سنسور گرمایش هم بررسی بشه در صورت نیاز اقدام ب تعویضش بشه این موارد انجام بشه مشکل حل میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پیمان 1398-01-20 09:05
باعرض سلام و وقت بخیر.
پکیج بوتان مدل کالدا ونیزیا داریم که چند روزی است:
پس از زیاد کردن بار پکیج و بالا آمدن عقربه بار بر روی یک ونیم پس از بیست دقیقه (کمتر با بیشتر) دوباره فشار پائین آمده و دستگاه خاموش می شود.با حضور تعمیرکار مشخص گردید فشار منبع انبساط کم بوده که پس از باد زدن منبع تا یکی دو روز کارکرد دستگاه عادی بود ولی دوباره به صورت مداوم می بایست فشار دستگاه زیاد شود که با مشورت تعمیرکار دیگر شیرهای مربوط به رادیاتور بسته شد و مشاهده گردید که فشار تغییر نمی کند که به ما گفته شد نشتی آب داریم می خواستم ببینم آیا نشتی آب وجود دارد با می تواند از مشکل دیگری باشد ضمنا الان که در حالت تابستانه می باشد و فقط از آب گرم استفاده می کنیم دوباره فشار یکی دو خط پائین می آید و دستگاه خاموش می شود.ممنونم میشم اگه راهنمایی بفرمائید.باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1398-01-20 16:17
سلام
مبدل اصلی پکیج راه بدر شده و سوراخ شده باید مبدل پکیج تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حامد 1398-06-26 13:19
دوست گرامی اگر مبدل سوراخ باشد فشار بار پکیج بالا می‌رود و نه اینکه پایین برود چون فشار آب شهر از فشار بار پکیج بیشتر است باعث بالا رفتن فشار می‌شود و نه پایین آمدن.
مشکل شما یا نشتی از پکیج و رادیاتور ها می‌باشد و یا خرابی منبع انبساط
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1398-01-28 22:34
سلام خسته نباشید..پکج ما مدل ونزنا هست که یه مشکل داشت که فقط آب گرم وسرد میشد..زنگ زدم نمایندگی امدن رسوب گیری کردن و۲۰۰ هزار تومان ازم گرفتن..ودرست شد روز یکروز بعد دمای درجه مرتب بالا رفت. واز زیر پکج آب چکه میکنه وزیاد میشه که از ۳/۵رد میشه.خاموش کردیم.دوباره به نمایندگی زنگ زدیم این بار گفت مشگل مبدله.باید تعویض بشه...گفتم قیمتش چنده گفت یکملون و صدو پنجاه هزار تومان...واقعآ سخته که این پولو تهیه کنم....حالا من اینو تعویض کردم از بدونم که مشکل دیگه ای نداشته باشه...لطفآ منو راهنمایی کنید...شاید این مشکل بیجا باشه..من باید از کجا بفهمم...ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-02-03 18:28
سلام تشخیصشون درسته فقط قبل تعویض مبدل شیر پرکن رو عوض کنن احتمال داره از اونم باشه
منبع انبساط رو تست کنن
در ضمن دستگاه رو روی صفر بار تنظیم کنید
و دستگاه روخاموش کنید اگر بازم بار دستگاه
بالا نرفت مشکل از مبدل و شیر پرکن نیست
اگر رفت مشکل از این دوتاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-02-03 18:30
سلام
بله درسته مبدل شما راه بدر شده ب قسمت گرمایش و باید تعویض شه .. علتش هم سرویس نکردن ب موقع پکیجه هر سال باید سرویس شه پکیج تا این قضیه پیش نیاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1398-01-31 01:29
سلام پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff بوتان،بعد از باز کردن آب گرم شروع به کار میکنه ولی بعد از چند ثانیه خاموش و دوباره روشن میشه و به همین صورت عمل میکنه و اب سرد و گرم میشه مشکل چیه؟ با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-02-03 18:09
سلام ایران و بوتان مشترکن پکیج زدن ؟ یا دوتا دستگاه دارید ؟ باید سرویس کامل بشه فن و مبدل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محسن 1398-02-02 23:05
سلام خسته نباشید ما یدونه بوتان پرلا داریم الان رو ارورE01مونده کلا خاموش هم نمیشه از برق هم میکشیم دوباره میزنیم باز میره رو همون ارور اصلا با درجه هم خاموش نمیشه علتش چیه ممنون میشم زود جواب بدید و واسه تعمیرش راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-02-03 18:03
سلام حسگر شعله خراب شده تعویض شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-02-03 18:51
سلام پکیج بوتان داریم جرقه نمیزنه ک روشن بشه همون موقعی ک گاز وصل میشه اگر بافندک ب طور دستی روشن کنیم روشن میشه علت چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-02-04 18:12
جرقه زن رو تعویض کنید و درست نشد ببرید تعمیر کار برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عبدالله 1398-02-08 00:36
سلام بوتان مدل اپتیمل24000وقتی میزنیم رو آبگرمکن فن روشن میشه دیگه خاموش نمیشه وقتی هم آب رو باز میکنیم فن خاموش میشه جرقه هم نمی زنه پرشر سوییچ هم عوض کردم نمیدونم دیگه مشکل از چیه خیلی ممنون میشم جواب بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-02-08 18:02
فن رو بشورید درست میشه


اگر نشد برد خراب شده تعمیر یا تعویض
کنید درست میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-02-10 10:27
سلام پکیج بوتان مدلBNداریم جرقه زن عمل نمیکنه برد اصلی هم برق میفرسته اما یک برد کوچک دیگه کنار برد اصلی هست ک وصل شده ب ترانس جرقه زن برق ۲۲۰ولت از برد اصلی میاد ب برد کوچیکه اما اون برد کوچیکه برق رو ب ترانس جرقه زن نمیفرسته کسی اون برد کوچیکه رو داره؟یاقطعاتشو؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1398-02-11 22:32
سلام اول باید از ایراد قطعه مورد نظر اطمینان حاصل کنید بعد اقدام ب تعویضش کنید تا دچار خسارت نشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین 1398-02-11 13:19
سلام ترانس جرقه زن مگه برق۲۲۰ولت نمیخواد میزنم داخل برق اما اتصال میکنه و فیوز میپرونه حتی ترانس نو هم خریدم همینطوری میشه؟تستش چطوره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-02-11 22:29
سلام دو مدل دارن ترانسها بستگی ب برند پکیج یه سری با برق ۲۲۰ کار میکنن بعضی هم با ولتاژ متغیر ک سر راهشون تعبیه شده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسینی 1398-02-18 02:30
سلام پکیج ما ایساتیس ،بعضی وقتها ارور E1 میداد ،که ریجکت میکردیم درست میشد،بیشتر موقع هام از زیر پکیج اب میومد، ،از وقتی از روی گذاشتیم روی حالت تابستون داشته باشیم ،اب کلا گرم نمیشه ودایم ارور E1 میده ،امروز آب زیر دستگاه رو باز کردم گفتم دستکاه شاید کم آبه ،یدفعه پکیج حالت انفجاری شد کلی آب از زیرش ریخت بیرون ،خواهش میکنم راهنمایی کنید ،ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # جلال شریفی 1398-02-18 11:30
سلام
ارورهای پکیجو جدی بگیرید دستگاه وقتی ارور میده داره هشدار میده بشما .. پکیج شما باید سرویس و رسوب زدایی بشه گرفتگی مدار مصرفی مبدلها و مدار گرمایش یا مشکل در قسمت پمپ سیرکوله دارید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # زیرک 1398-02-18 13:45
با عرض خسته نباشید، پکیج ایساتیس داریم دو ماه نصب کردیم، تا حالا روی حالت زمستان بود خوب کار میکرد الان گذاشتیم روی تابستان دیگه کار نمیکنه اصلا آب گرم نمیشه، ولی حالت زمستان خوبه، مشکل از کجاست گاهی اوقات هم از زیرش آب میاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1398-02-19 00:16
سلام
باید قطعات پکیج از جمله فلومتر چک و برسی یا تعویض شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیر قاسمی 1398-02-20 18:15
سلام. پکیج ایران رادیاتور در فصل تابستان با باز شدن شیر آبگرم جرقه میزنه و روشن میشه ولی بلافاصله خاموش میشه. حتی با روشن کردن رادیاتور ها هم این اتفاق تکرار میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هاتفی 1398-02-27 13:55
سلام وقت بخیر

پکیچ منزل ما ایساتیس هستش و الان یک مدته که برای روشن شدن حتما شیر باید با آخرین شدت روشن باشه وگرنه آب گرم نمیشه. بعضی وقتا هم در حالت تابستانه اصلا پکیج روشن نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-02-27 22:05
سلام
عیب های مختلفی میتونه داشته باشه ولی مهمترینش خرابی فلومتر و یا عدم سرویس به موقع پکیج میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بابک 1398-03-05 14:25
سلام،پکیج والترو دارم،مشکلی هست که شش ماه برای من بوجود اومده،دستگاه وقتی یه شب تا صبح و یا یک روز کامل کار نمیکنه بعد از باز کردن آب گرم خطای E1 میده ،به این ترتیب که سه بار سعی در روشن شدن میکنه،دوبار اول جرقه میزنه و حدود 5 ثانیه روشن میشه و بعد خاموش میشه ،بار سوم بعد از خاموش شدن ارور میده،بعد از چند دقیقه ، ارور رفع میشه و دستگاه سالم کار میکنه تا روز بعد...رسوب گیری،هوا گیری،تنظیم شعله،حتی تعویض برد و یا اضافه کردن سیم ارت هم انجام شد،فشار گاز یا آب مشکلی نداره،ولی مشکل هنوز پابرجاس،فکر کنم تا الان حدود 2 میلیون هزینه کردم،ممنون میشم از کمکتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-03-07 04:37
سلام
این حالت مربوط به سیستم ایمنی شعله میباشد که از آن جمله الکترود حسگر شعله هم میتواند معیوب باشد
با مشاهده دستگاه در حین کار بهتر میتوان نتیجه گیری کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بابک 1398-03-08 11:06
سلام،این مورد رو هم تعویض کردم ولی نشد،شاید اشتباه میکنم ولی حدس می زنم وقتی دمای پکیج بعد از ساعتها استفاده نکردن پایین هستش این اتفاق میافته،حتی این مورد رو هم تست کردم که قبل از اینکه بار سوم روشن و خاموش بشه و ارور بده، شیر آب رو چند لحظه بستم،صبر کردم،بعد چند دقیقه باز کردم ارور نداده و دقت کردم نشانگر دمای دستگاه هم در این فاصله بالا رفته و دیگه ارور نمیده.فقط اولش که میخواد بعد چند ساعت استفاده نکردن دوباره کار کنه و دما رو بالا برسونه این خطا رو میده وگرنه در طول روز که استفاده مداوم داریم خطا نمیده،سپاس از پاسخگوییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-03-08 21:10
سلام
در چنین مواردی که عیب مشخصی روی دستگاه معلوم نیست معمولا
سیستم احتراق پکیج و زمان کارکرد سنسور ها باید طبق فرایند احتراق چک بشه و گزینه های مختلف بررسی بشه بعد تصمیم گیری صورت بگیره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی اسمعیلی 1398-04-26 09:33
سلام
موفق باشید
اگر باز سوالی بود متخصصین سایت آماده پاسخگویی هستند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # سعید 1398-03-08 20:32
باسلام.پکیج ما روشن میشه ورادیاتوراگرم میشن ولی وقتی ابگرموبازمیکنم اب گرم نمیشه.وقتیم میزارم رواب گرم باز اب گرم نمیشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-03-09 12:06
سلام
به احتمال زیاد قطعه فلو ( تشخیص آب ورودی ) معیوب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مسعود 1398-03-21 16:09
سلام پکیج گلد ایران با روشن و خاموش شدنهای متوالی اجازه گرم شدن اب را نمیدهد ویا بهتر بگویم پکیج اب را جهت شستشو گرم نمیکند علت چیست و راه حل را لطفا بفرمایید ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-03-22 22:55
سلام هر چه سریعتر جهت سرویس کامل و رسوب گیری پکیج توسط متخصص اقدام کنید تا صدمه بیشتری ب پکیج نرسه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مخدومی همدان 1398-04-06 01:32
سلام پکیچ گلدیران داریم الان روی تابستانه هستش هر سه چهار روز یه بار خاموش میشود با کد e4دوباره آب میریزیم دلیل چیست سه بار منبع انبساط هم تعویض شده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید شاید ده نفر تا حال آمده اند از جمله چندین بار نمایندگی ولی درست نمشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-04-09 10:17
سلام وقت بخیر
تو مدار نشتی اب دارید
منبع انبساط خوب بگید بندازن براتون
اگه تهرانید با شرکت تماس بگیرید برا تعمیرش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Salami 1398-04-16 00:37
با سلام
پکیج دیجیتال ما، هرزمان شیر بازمیکنی صدای روشن خاموش میده
عیبش چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-04-16 07:54
سلام
عیب های مختلفی میتونه داشته باشه
از جمله خرابی فلو های ورودی آب
نیاز به سرویس و شستشوی مدار
سرویس و یا تعویض حسگر و . . .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمودی 1398-04-29 16:34
سلام
پکیج بوتان مدل پارما چراغ چشمک زن سبز1 ثانیه روشن 5ثانیه خاموش هست چندروز هست پکیج برای مصرف آب گرم روشن نمیشه یا اگر روشن بشه 10 ثانیه بعد خاموش میشه دلیلش چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-04-30 13:38
سلام یا فلو خراب شده یا سنسور دما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید رضا 1398-04-29 22:42
سلام پکیچ بوش کلاس 6000ارور EAداده عدم تشخیص شعله حتی جرقه زن کار نمیکنه وحتی دستگاه اجازه تغییر در دما توسط کاربر رو هم نمیده مبدل و فن و برق دستگاه چک کردم موردی نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-04-30 13:35
سلام برد شما مشکل داره ولی قبل اون پرشر هوا رو هم تست کنید و یکسره کنید اگه نتیجه نگرفتید جرقه زن رو هم عوض کنید و نهایتا برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # منوچهر 1398-06-04 19:14
سلام،منزل ما در پاکدشته، متاسفانه سه نفر سرویسکار نتوانستند مشکل پکیج را مرتفع کنند،پکیج روکا ویکتوریا2020وقتی شیر آبگرم را باز میکنیم فن روشن میشود ولی جرقه نمیزند و کد خطای 407090میدهد و فن یکسره کار میکند تا ولوم را در حالت ریست قرار دهیم و معمولا کار نمیکند مگر پس از گذشت یکی دو ساعت که خیلی اتفاقی درست میشود. ممنون میشوم راهنمایی کنید. با سپاس نیازخانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علیرضا آقاملایی 1398-06-05 08:09
سلام دو مسئله باید بررسی شود یا مشکل از قسمت تهویه پکیجه یا از قسمت برد و باید بررسی بشه که اولی در اولویت قرار داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # منوچهر 1398-06-07 18:04
سلام استاد،در ارتباط با مشکل مطرح شده باید ذکر کنم که این مشکل بیشتر در هنگام سرد بودن هوا و خود پکیج رخ میدهد مثلا صبحها،ولی اگر پکیج روشن شود پس از آن دیگر پکیج خراب نمیشود و به کار خود ادامه میدهد تا روز بعد.به نظر شما اشکال از پرشر سوییچ هوا و تهویه است یا برد دستگاه،ممنون از بذل توجه شما.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علیرضا آقاملایی 1398-06-08 21:12
سلام ابتدا قسمت تهویه ( پرشر . آنتی کندانس . فن ) چک شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید قلندر 1398-06-10 23:49
سلام..پکیج ایران رادیاتور داریم با روشن شدن یا با باز کردن آب گرم مشعل روشن میشه بعد از چند ثانیه خاموش میشه بعد دوباره جرقه میزنه روشن میشه وبعد خاموش میشه و چراغ ۴۰ و ۳۰به صورت چشمک زن مدام خاموش روشن میشه ایرادش از چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-11 11:15
با سلام..پس از سرویس کامل پکیج به خرابی برد میرسید برد را تعویض یا تعمیر کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # گلی 1398-06-23 22:55
سلام
پکیج ایران رادیاتور مدل L28FF مدل دیجیتال دارم که بعد از باز کردن آب گرم، شعله تشکیل میشه ولی بعد از چندین ثانیه (حداکثر 10 ثانیه) الکترود یون داغ شده و شعله خاموش می شود. (در صورتی که هنوز به درجه تنظیم شده نرسیده است) سپس بعد از چند ثانیه دوباره فندک پکیج زده می شود و شعله تشکیل می گردد.
بنظرتون مشکل از کجاست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-24 12:26
سلام وقت بخیر..اول از همه دستگاه باید سرویس بشه..میتونه گردش اب باشه..دوم حسگر باید تعویض بشه..بعد میره وارد مرحله عیب یابی
تریمستورها..ورودی گاز..پمپ..برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # گلی 1398-06-24 14:37
به نقل از علی:
سلام وقت بخیر..اول از همه دستگاه باید سرویس بشه..میتونه گردش اب باشه..دوم حسگر باید تعویض بشه..بعد میره وارد مرحله عیب یابی
تریمستورها..ورودی گاز..پمپ..برد

ممکنه از برد باشه؟
اگه این طور باشه باید تعویض بشه یا تعمیر؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-25 21:57
سلام وقت بخیر
در مرحله اول تعمیر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # میلاد 1398-06-29 18:32
با سلام.. پکیج مدل بوتان اپتیما دارم... درحالت تابستانه فن یکسره هست ولی اب گرم را باز میکنم فن خامو ش میشه اما احتراق صورت نمیگیره.. اصلا هم چراغ قرمز روشن نمیشه.. خواستم ببینم مشکل چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-30 10:47
سلام..فن نباید یکسره کار کنه پرشر فن چک کنید..ان تی سی ها تعویض شود اگر مشکل حل نشد برد خراب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # کهندانی 1398-07-08 23:55
با عرض سلام و احترام:
پکیج ایران رادیاتور مدل E24FF دارم دیروز تا بحال وقتی آب گرم را باز میکنیم دستگاه و چراغ شعله روشن میشود اما قبل از اینکه آب کاملا داغ شود چراغ شعله خاموش بعد از حدود ۳۰ ثانیه دو باره چراغ شعله روشن شده و دستگاه کار میکند و باز خاموش و این مدام تکرار میگردد .
ضمنا چند وقتی بود که فشار از روی ۱/۵ که پایین تر میآمد با شیر کنترل دوبار فشار را تا ۱/۵ بالا میآوردم . در ضمن وقتی شعله خاموش میشود چراغ 70 تا زمان خاموشی شعله فلش میکند .لطفا راهنمایی بفرمائید . قبلا سپاسگزارم از لطف شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-09 12:02
سلام..دستگاه شما رسوب دارد..گردش آب به درستی انجام نمیشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عباس یاری 1398-07-14 14:11
سلام خسته نباشید ‌ ببخشید . یه سوال ما یه پکیج بوتان نصب کردیم وقتی روشن میکنیم درجا اس تا ۸۳ میره یه دفعه قاطی میکنه خاموش میشه علتش چیه ؟...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-07-14 21:55
با سلام
بسته بودن یا خراب بودن شیرهای رادیاتور
عدم کارکرد پمپ میتونه این مشکل رو بوجود بیاره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-16 22:30
باسلام
مشکل من باپکیج vaillant است، پکیج درحالت تابستانی بدون مشکل کار میکنه حتی برای مدت طولانی که شیرآب باز باشه ولی درحالت زمستانی بلافاصله بعداز شعله گرفتن خاموش میشود که بعداز دوباراستارت اروور f28 میدهد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-07-17 10:49
سلام وقت بخیر
در مرحله اول هواگیری رادیات انجام شود..در مرحله دوم یا برد دستگاه مشکل پیدا کرده..یا شیر سه طرفه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-29 09:22
به نقل از علی:
سلام وقت بخیر
در مرحله اول هواگیری رادیات انجام شود..در مرحله دوم یا برد دستگاه مشکل پیدا کرده..یا شیر سه طرفه

تشکر از لطفت، خیلی دعا کردیم واست، مشکل از رله‌های روی برد بود که بعد از تعویض درست شد. خدا خیرت بده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-29 12:18
سلام وقت بخیر
موفق باشید دوست من از یه محافظ برق استفاده کن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-24 12:09
سلام، با تشکر از راهنمایی های ارزشمندتون.

یه پکیج یونیکال مدل eve 05 داریم که علامت آچار میاد کنار درجه، بعد یکبار که شاسی دستگاه رو فشار میدیم ارور برطرف میشه و وقتی که آب گرم باز میشه پکیج شروع به کار میکنه اما بعضی وقتها شعله ور میشه ولی اکثر اوقات شعله ور نمیشه، خطای bc روی نمایشگر نشون داده میشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-07-24 21:52
آسیب دیدن کنترل شعله...خطای دستگاه شماست به احتمال زیاد سنسور اب گرم مصرفی خراب است...اگر با تعویض سنسور مشکل حل نشد باید روی شیر برقی تمرکز کنید که مربوط به سیستم گاز رسانی میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1398-07-30 10:28
سلام باتشکر از شما بابت مطالب مفیدتان
پکیج بوتان به هنگام باز کردن آب گرم به درستی کار میکند ولی در مدار گرمایش به طور مکرر جرقه زن استارت میخورد و شعله تشکیل میشود سپس خاموش میشود ضمن اینکه فشار پکیج روی ۱.۵ بار تنظیم کرده ام و با تغیرات دما تغییر نمی کند و هواگیری سیکل انجام شده پس سالم است . پمپ سالم است و آب را به جریان می اندازد ntc ها تعویض شده اند . فقط هنگامی که در محفظه احتراق برداشته میشود درست کار میکند به نظرتان اگر مشکل از فن یا سنسور دود است چرا در حالت اب گرم مصرفی درست کار میکند به نظرتان مشکل از چیست لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-04 23:57
سلام..جنس ان تی سی ها خوب نیست..بالای پکیج پولکی های روی ستون را باز کنید..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سید احمد 1398-07-30 13:18
با سلام پکیج گلدیران مدل پیونر دو ساعت خوب کار میکنه ولی بعد ارورE1 میده دوباره میزارم روی off بعد روشن میکنم دو سه ساعت کار میکنه باز ارور میده همش همینطوریه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-04 23:57
سلام..احتمال خرابی پمپ آب وجود دارد..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سینا 1398-08-03 23:04
سلام وقت بخیر پکیج ما دمراد هست امروز گذاشتم رو حالت زمستان و اینم بگم که هم رادیات هست هم کف گرمایش کلا اصلا کف گرم نمیشه از عصر و اینکه دوتا رادیات رو شیرش رو باز کردم گرم میشه ولی پمپ بی وقفه کار میکنه و شمعک هر 1 یا 2 دقیقه جرقه میزنه و خاموش میشه درجه رادیات رو هم گذاشتم رو 40 درجه قضیه کجاش مورد داره؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-04 23:50
سلام وقت بخیر
کل شیرهای گرمایش از کف را باز کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علیرضا نوروزی 1398-08-04 11:45
با سلام، ما پکیج دیواری ایران رادیاتور داریم، تابستان مشکلی نداره، ولی زمستان با راه اندازی رادیاتورها پکیج هر 2 دقیقه روشن و خاموش میشه بدون اینکه شیر آب گرم باز باشه حتی شب تا صبح! مشکلی در آب گرم و داغ بودن رادیاتورها نداریم، آیا این پکیج مشکلی داره؟ چون واقعا اعصاب خورد کن شده این روشن و خاموش شدن های مکرر، با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-08-04 23:50
سلام وقت بخیر خیر روی حالت زمستانه طبیعیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Mehdi mohammdi 1398-08-07 19:17
پکیج فقط چراغ شماره 30 روشن میشود وبعد از بستن شیر آبگرم مشعل روشن میشود البته کل سیستم سرویس شده ولی متاسفانه چراغ های سیگنال جفت جفت روشن نمیشود البته مدار گرمایش در سرویس نمی باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-07 23:09
سلام وقت بخیر
روشن نشدن چراق جفت جفت یعنی قطعه فلوسویچ..یا حسگر آن خراب است..مدار گرمایش در سرویس نیست متوجه نشدم متظورتونو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عباس 1398-08-08 16:26
سلام
پکیچ ایساتیس مدل سوپر لوکس دارم
دچار قطع و و صل شدن شعله شده است. تا الان 3 تا تعمیرکار اوردم ولی تشخیص نداند که مشکل چیه. سوخت دستگاه تهویه و برد آن را نیز تعمیر کردند ولی همچنان مشکل باقی است
ممنون میشم راهنمایی فرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:18
سلام وقت بخیر
عیب اول هواگیری رادیات..عیب دوم تریمستور
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمود احمدی 1398-08-08 17:43
سلام.از اصفهان مزاحم میشم.پکیج ما نو ووایلانت است، روشن نمی شود و یکبار هم روشن شد آلارم اف ۳۳ آورد.ریست کردم .فن کار میکنه اما شعله روشن نمیشه.البته یکبار پرژر سوئیچ هوا عوض شده.اما بی فایده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:18
سلام وقت بخیر
برد مشکل دارد به احتمال زیاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرشاد بلاغی 1398-08-09 00:14
با سلام پکیج روکا روی حالت ابگرمکن کار نمیکند شعله روشن نمیشد و ابی گرم نمیشود اما روی حالت رادیاتور کار میکند و اب هم گرم میشود اما به اجبار رادیاتور باید روشن باشد مشکل از چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:08
سلام وقت بخیر
کیت تعمیر یا شیر برقی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رقیه احمدی 1398-08-09 06:31
باسلام پکیج مرکوری ۲۴ftدارم سیستم اب گرم خوب کار میکنه اما گرمایشی منزل زیر ۵۰ درجه خودش روشن نمیکنه وقتی اب گرم استفاده میکنم بعد روشن میشه علت چی هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:22
سلام وقت بخیر
سنسور معیوب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیر جوهری 1398-08-09 22:07
سلام شب بخیر جرقه زن در پکیج ال جی عمل نمیکند دستگاه یکسال است کار میکند علت چیست؟چه راهکاری باید انجام داد.
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:08
سلام وقت بخیر
اگر فن کار کند جرقه زن خراب است..اگر فن کار نکند یا پرشر فن خراب است یا برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1398-08-11 18:45
علت خاموش روشن شدن پکیج تندتند چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 20:15
سلام وقت بخیر
هوای رادیات..خرابی حسگر..مسدود بودن مدار پکیج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رحیم کنعانی 1398-08-13 13:40
پکیج ما وقتی که روی حمام وآب هست روشن خاموش نمی شود ومشکل ندارد ولی زمانی که روی رادیاتورها هست روشن خاموش می شود ورادیاتورها را به خوبی گرم نمی کند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-14 08:25
سلام وقت بخیر
هواگیری رادیات انجام شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # غلام 1398-08-14 13:44
با سلام علت اینکه شعله پکیج بموقع بالا و پاییننمی شود چیست اگر ایراد از NTCنباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پیمان 1398-08-14 13:46
سلام من پکیج تاچی دارم که تا وقتی برای آب گرم سرویسها استفاده میشه خوبه اما امسال تا دکمه زمستانی رو زدم که اب گرم وارد رادیاتورها بشه تا روشن میشه تق تق مثل اینکه چیزی بگیری ه پره فن صدا میده تا دکمه زمستون خاموش میکنم اب سرویس عالی و پکیج بی صدا کار میکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسن بهارستان 1398-08-15 05:24
سلام خسته نباشید پکیج من ری آلمان میباشد و به تازه گی نصب شده اما گرمایش ساختمان در درجه پایین ۵۰ کار نمیکنه؟ اما وقتی به بالای ۵۰ میزنیم شروع به کار میکنه علت این چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد عابدینی 1398-08-15 08:13
سلام؛ حدود سه یا چهر ماه پیش پکیج بوتان مدل پارما خریدیم ؛ تا چند روز پیش به خوبی کار میکرد ولی اخیرا شاید نزدیک ده بتر قطعی برق داشتیم که کار همسایه پایینی بود و تازه متوجه شدم که چراغ چشمک زن پکیج ما روشن نمیشه یعنی در حالت استندبای خاموشه و فقط موقع روشن شدن پکیج روشن میشه؛ علتش چی میتونه باشه ؟ متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جواد 1398-08-15 10:28
سلام وقت بخیر یه پکیج LG مدل پرستیژ داریم ازدیشب متاسفانه تو حالت زمستانه روشن نمیشه و رادیاتور رو گرم نمی کنه. البته در حالت زمستانه برای آب گرم مصرفی روشن می شه و ابش هم داغه .در ضمن شاید هر ۴الی ۵ ساعت یک بار روشن می شه و رادیاتور رو داغ می کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-16 20:40
خرابی کیت تعمیر..بسته بودن رفتو برگشتها‌
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # وحیده حمزه 1398-08-15 19:43
سلام شب خوش پکیج بوتان چلچراغ سبز روشن و خاموش میشه ولی آبگرم نمیکنه؟ دلیلش چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-16 21:25
دلایل زیادی میتونه داشته باشه..رسوب..خرابی سنسور..خرابی پمپ و غیره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-15 21:34
با سلام
پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff داریم
برای مدار شوفاژ از ۶ درجه موجود درجه روی ۲ قرار دادیم که آب رو برای مدار گرمایش بین ۴۰ تا ۵۰ گرم می‌کنه ، اینکه پکیج هر از ۴ دقیقه فعال میشه طبیعی هست؟
با توجه به دمای شوفاژ شاید این زمان اگر ۱۵ تا ۲۰ دقیقه هم باشه دما مناسب هست.
جایی برای تنظیم زمان وجود دارد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-16 20:40
از روی برد تنظیم میشود..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بارانی 1398-08-17 20:38
باسلام سوالم اینه توی پکیج بوتان مدل اپتیما ایا امکان داره مپپ توی حالت تابستون خراب باسه و چکه اب ازش نشون نده و روی حالت زمستون ک رفتی این اب ازش بیرون بزنه ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # کیانپور 1398-08-17 21:06
سلام‌
پکیج بوش کامفرت ۲۸۰۰۰ دارم از دو هفته پیش تا حالا error c1 ,c6 میده تعمیرکار هم که اومده اول گفت از برد پکیج هستش بر و تعمیرش کرد درست نشد بعد پرشر سویچ رو عوض کرد درست نشد دو باره برو رو برو چک کرد و هنوز درست نشده الان میگه باید برو عوض بشه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # hamid 1398-08-21 00:05
سلام وقت بخیر
اشکال در ونتوری و ایر پرشر بوده اما در حال حاضر که چندین بار دستگاه باز شده و برد هم چند بار تعمیر شده نمیتوان از راه دور نظری داد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیرحسین 1398-08-18 01:24
سلام علت اب دادن پیچ انتهای کلکتور اب سردکه حالت سوراخ داره وسطش چیه و چگونه رفع میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علي 1398-08-18 15:36
با سلام
پكيج روكا اصلا روشن نميشود
انگار برق وارد مدار نميشه و هيچ چراغ سيگنالي روشن نميشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بخشی 1398-08-18 19:14
باسلام عقربه ی سبز رنگ مرتب بالا میرود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-18 20:57
باسلام.پکیج من برند گلدیران مدل پایونر میباشد متاسفانه خاموش میشود و کد خطای E3 میدهد. مشکل کجاست؟من اصفهان هستم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # hamid 1398-08-21 00:05
سلام وقت بخیر
مسیر دودکش و خروجی را چک کنید. اگر مشکلی نبود. احتمالا ایراد از ونتوری یا ایر پرشر و یا فن میباشد که باید بصورت زنجیری( به ترتیب یک به یک )تست شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1398-08-20 01:29
با عرض سلام پکیج من مگا استار. مارس هستش الان چند روزیه که وقتی سر زمستان میزارم خود دستگاه هر چند دقیقه ای که کار میکنه خاموش میشه و بعد از چند ثانیه دوباره روشن میشه و بعضی وقتها هم خاموش میشه دیگه روشن نمیشه تا از برق در بیارم و چند ثانیه ای صبر کنم و دوباره بزنم به برق تا روشن شه فن دستگاه رو سرویس کردم ولی بازم این مشکل هل نشد ولی در حالت تابستان هیچ گونه مشکلی پیش نمیاد .ممنون میشم از راهنمایی شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-20 20:52
سلام..وقت به خیر..در مرحله اول از سلامت برد دستگاه مطلع شوید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مسعود 1398-08-21 05:35
سلام.پگیچ دررایداتورموقع روشن شدن پس ازیک ساعت خودبخودکه میخواهدشروع به روشن شدن کندخاموش میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-21 21:22
سلام ، پکیج ما مدل التای است ، گه گاهی اراور e1 میدهد، که مربوط به تشکیل نشدن شعله است ، حدود یک ساعت همینطور است، ولی بعد ان بطور عادی پکیج کار میکند، به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه، ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شیرویی 1398-08-22 14:02
سلام بر شما
پکیج وایلانت مدل خرگوشی دارم در بعضی از مواقع بعد بازکردن شیر اب گرم پکیج روشن نمیشود ولی چراغ سبز که نشانگر باز بودن شیر اب است روشن میشود و دیگر به هیچ عنوان شعله روشن نمی شود تا زمانی که کلید ریست یا پکیج را خاموش و روشن کنیم با تشکر از شما لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن