امتیاز کاربران
ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

از آنجا که یکی از خدمات محبوب ما در تاسیسات 24 ساعته سرویس و نگهداری پکیج ایران رادیاتور می باشد، در ادامه قصد داریم توضیحات بیشتری را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

پکیج ایران رادیاتور یکی از انواع پکیج های رایج مورد استفاده در منازل مسکونی است، حجم کم و کیفیت مطلوب دو عوامل مهم در رایج شدن استفاده از این نوع پکیج است.

اما به این نکته توجه داشته باشید که هرچند یک محصول کیفیت بالای داشته باشد، ولی در صورت عدم سرویس آن به مرور زمان پکیج دیواری فرسوده شده و در هنگام استفاده دچار مشکلات فراوانی خواهد شد.

از طرفی در صورت عدم توجه به این مسئله روز به روز بر مصرف انرژی توسط دستگاه افزوده شده و پایان ماه باید مبلغ بیشتری را بابت قبوض آب، برق و گاز ساختمان پرداخت کنید.

به همین علت است که داشتن یک برنامه ریزی دقیق به منظور سرویس پکیج بسیار بااهمیت است، که در ادامه این مطلب قصد داریم در خصوص همین موضوع یعنی سرویس پکیج ایران رادیاتور توضیحات کافی را بیان کنیم.

 

اقدامات مهم به منظور سرویس پکیج ایران رادیاتور

به منظور سرویس پکیج ایران رادیاتور لازم است چند موضوع را مدنظر قرار دهیم:

 • شناخت کافی از نوع پکیج ایران رادیاتور

همانطور که می دانید این محصول در دو مدل سری قدیمی یا M و سری جدید یا L ساخته شده و در بازار موجود است.

بنابراین آشنایی کامل با قطعات، کارکرد آنها و مهارت کافی مجری تعمیرکار پکیج در سرویس تمامی اقسام سری های M و L این محصول بسیار مهم است.

سرویس پکیج ایران رادیاتور1

 • مطالعه دفترچه راهنمای پکیج

در هنگام تهیه هر محصولی یک عدد دفترچه راهنما به خریدار تحویل داده می شود که مطالعه آن در هنگام نصب و راه اندازی پکیج و همچنین هنگام اقدام به سرویس یا تعمیر دستگاه بسیار مهم است.

زیرا از این طریق علاوه بر ملاحظه مدل، عمر و آشنایی با اجزای پکیج می توانید با کدهای خطای دستگاه ایران رادیاتور آشنا شوید که این موضوع در هنگام سرویس و یا عیب یابی پکیج بسیار کمک کننده است.

در کلیپ زیر آقای اشتیاقی سرویسکار پکیج به شما توضیح می دهد که در زمان روبرو شدن با ارور پکیج ایران رادیاتور باید چه اقدامی انجام داد.

 

 • چکاپ دستگاه

قبل از اقدام به سرویس پکیج باید دستگاه را مورد چکاپ قرار داد تا میزان رسیدگی مورد نیاز دستگاه مشخص شود.

چرا که سرویس پکیج به دو شکل سرویس دوره ای و سرویس کلی دستگاه تقسیم می شود و چنانچه مدت زمان کوتاهی از سرویس قبلی دستگاه می گذرد، می توان با انجام سرویس دوره ای پکیج را روبه راه کرد.

ولی در صورتی که مدت زمان طولانی دستگاه به حال خود رها شده، راهی جز سرویس کلی پکیج باقی نمی ماند و در این شرایط حتی گاهی لازم است برخی قطعات عیب یابی شده و تعمیر یا تعویض شوند.

در کلیپ زیر سرویسکار ما آقای اشتیاقی برای شما می گوید که سرویس پکیج به چند شکل صورت می گیرد و در ضمن در خصوص فواید اقدام به موقع سرویس دستگاه توضیح می دهد.

 

سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور

چنانچه مدت زمان کوتاهی از نصب دستگاه و یا از تاریخ قبلی سرویس پکیج می گذرد، می توان با انجام سرویس دوره ای دستگاه از بروز مشکلات بیشتر در پکیج جلوگیری کرد.

اقدامات مورد نیاز در هنگام سرویس دوره ای پکیج شامل موارد ذیل می شود:

 • رسوب زدایی و اسید شویی سیستم
 • تنظیم فشار آب و گاز دستگاه
 • تنظیم میزان حرارت متناسب با مساحت محیط در دستگاه
 • هواگیری سیستم
 • بررسی دودکش دستگاه و کسب اطمینان از باز بودن آن

سرویس پکیج ایران رادیاتور 2

در ویدئو کلیپ زیر از زبان سرویسکار پکیج آقای اشتیاقی با طریقه درسته هواگیری و رسوب گیری رادیاتور و شستوی مدار پکیج آشنا می شوید.

 

سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور

همانطور که در قسمت فوق نیز گفتیم سرویس پکیج به دو دسته سرویس کلی و سرویس دوره ای با توجه به میزان نیاز دستگاه قابل تقسیم است.

اما در این بین سرویس کامل پکیج بهترین نوع سرویس آن است. زیرا به قدری کامل است که در صورت انجام آن پکیج مانند روز اول کار می کند.

البته با این تفاوت که اجرت انجام سرویس کلی پکیج در مقایسه با نوع جزئی آن کمی بیشتر است، اما با توجه به فواید آن می توان گفت یک سرمایه گذاری مطمئن در تضمین طول عمر دستگاه محسوب می شود.

همچنین با انجام سرویس کامل پکیج اگر بلوک یا اورینگ های دستگاه از جنس فلز برنج باشد و سیستم الکترونیکی دستگاه سالم باشد تا چهار الی پنج سال دیگر نیازی به سرویس های دوره ای نیز نیست.

اگر می خواهید در کنار سرویس پکیج ایران رادیاتور با نحوه تعمیر و عیب یابی این وسیله نیز آشنا شوید، به مقاله تعمیر پکیج ایران رادیاتور مراجعه کنید.

 

سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور شامل چه اقداماتی می شود؟

 • سرویس جزئی پکیج

در خصوص اقدامات قابل انجام در زمینه سرویس دوره ای پکیج توضیحات کافی را در قسمت قبل بیان کرده ایم.

 • تعویض تمامی اورینگ های دستگاه

اورینگ ها از جمله قطعات ساده ولی کاربردی در سیستم پکیج می باشند که با گذشت زمان ممکن است دچار فرسودگی و یا خوردگی شوند که تعویض کلی آن ها در بازه زمانی طولانی مدت بسیار مهم است.

 • اسید شویی مبدل اولیه و مبدل ثانویه

از آن جا که آب مصرفی در پکیج دیواری دارای حد بالایی سختی می باشد، بعد از مدتی استفاده از دستگاه حجم زیادی از املاح در مبدل اولیه و مبدل ثانویه پکیج رسوب کرده و مشکلات فراونی را در دستگاه ایجاد می کنند.

از جمله تاثیرات مهم وجود رسوبات در دستگاه می توان به خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور و همچنین ایجاد صدای زیاد در پکیج ایران رادیاتور اشاره کرد.

بنابراین با انجام اسید شویی مبدل های اولیه و ثانویه پکیج می توان تا حد زیادی مشکلات دستگاه را کاهش داد.

کلیپ زیر را مشاهده کنید تا با کمک توضیحات سرویسکار پکیج آقای اشتیاقی بدانید اولاً دلایل صدای پکیج چیست و دوماً بهترین کاری که می توانید در این مواقع انجام دهید چیست؟

 

 • بررسی سوپاپ شیر سه طرفه

حرکت آب به سمت شیر آب گرم مصرفی در زمان باز کردن آن به عهده شیر سه طرفه می باشد که با بستن مسیر حرکت آب گرم به سمت رادیاتورها باعث هدایت جریان آب به سمت شیرآلات می شود.

از طرفی به محض بستن شیر آب دوباره شیر سه طرفه مسیر رادیاتورها را باز کرده و سبب حرکت آب به سمت شوفاژها می شود.

اما با گذشت زمان ممکن است سوپاپ شیر سه طرفه خراب شده و نتواند وظیفه خود در بستن و باز کردن مسیر آب رادیاتورها را به خوبی انجام دهد که این مشکل با انجام سرویس کلی پکیج به راحتی قابل رفع است.

 • بررسی فنر بای پاس

از آن جا که برخی قطعات داخلی پکیج در مجاورت آب قرار دارند، پوسیده یا فرسوده شدن آن ها با گذر زمان بسیار طبیعی است. یکی دیگر از این قطعات که نیاز به بررسی و تعویض دارد فنر بای پاس است.

بای پاس در واقع شیر یک طرفه است که سبب حرکت آب به سمت مسیر گرمایش می شود و از بازگشت آب جلوگیری می کند.

اما وقتی اورینگ و فنر آن کارایی اولیه خود را از دست بدهد، شیر نیمه باز می ماند و همین موضوع سبب مشکلات زیادی در دستگاه می شود که سرد بودن رادیاتورها یکی از آن ها است.

بنابراین در هنگام سرویس کلی پکیج ایران رادیاتور فنر بای پاس بررسی می شود.

در برخی موارد مشکل فنر به دلیل تجمع رسوبات است که با شستشو قابل رفع است و در گاهی هم فنر به کلی خراب شده که تعویض شیر بای پاس تنها راه حل است.

 

 • چک کردن پمپ سیرکولاتور پکیج

حرکت آب از سمت پکیج به رادیاتورها و بلعکس به عهده پمپ سیرکولاتور دستگاه می باشد که در برخی موارد ممکن است این قطعه گیر کند که به آن گیرپاژ می گویند.

در نتیجه در گردش آب در درون سیستم اختلال ایجاد می شود، که این موضوع با روشن و خاموش شدن پکیج خود را نشان می دهد.

اما در حین انجام سرویس کلی دستگاه روتور و استاتور پمپ مورد بررسی قرار می گیرند تا این قطعه بتواند به درستی آب را پمپاژ کند.

 • بررسی باد منبع انبساط دستگاه

میزان باد درون منبع انبساط پکیج رابطه مستقیمی با میزان فشار دستگاه و در نتیجه راندمان آن دارد. بنابراین در برخی موارد علت بالا و پایین رفتن بیش از حد فشار در دستگاه به دلیل تنظیم نبودن باد منبع انبساط پکیج است.

به همین دلیل در طول سرویس کلی پکیج میزان باد مخزن بررسی شده و در صورتی که باد مخزن زیاد باشد آن را کاهش داده و در صورت کم بودن باد دوباره آن را شارژ می کنند.

سرویس پکیج ایران رادیاتور 3

 • بررسی فن دستگاه

چنانچه مشکلی در فن پکیج در مدل فن دار این محصول وجود داشته باشد، دستگاه روشن نمی شود. زیرا خروج گازهای آلوده محصول احتراق دستگاه به عهده این قطعه است.

پس کار کرد درست فن نقش بسیار مهمی در روند کار دستگاه دارد. با انجام سرویس کلی پکیج ایران رادیاتور فن دستگاه مورد بازدید قرار می گیرد.

گاهی مشکل فن به دلیل جمع شدن آلودگی بر روی آن است که با زدودن گرد و غبار و تمیز کردن آن مشکل فن رفع می شود و در برخی موارد موتور فن مشکل دارد که باید عیب یابی و تعمیر شود.

در زیر تصویری از سرویس کامل بلوک های دستگاه پکیج ایران رادیاتور سری M شامل مبدل ثانویه، مبدل اولیه، ارونت، پمپ و تست شارژ منبع انبساط را مشاهده می کنید، که توسط همکاران ما در گروه تاسیسات 24 ساعته انجام شده است.

سرویس پکیج ایران رادیاتور 4

اگر می خواهید از زبان سرویسکار پکیج تاسیسات 24 ساعته آقای اشتیاقی بدانید که سرویس کامل پکیج شامل چه اقداماتی می شود، کلیپ زیر را از دست ندهید.

 فیلم نحوه سرویس کامل پکیج

در کلیپ زیر یک پکیج را میبینید که سرویس کامل می شود و تمام قطعات آن باز، سرویس و دوباره جمع می شود و در نتها مورد تست قرار می گیرد.

 

 

سوال های رایج پس از سرویس پکیج ایران رادیاتور

 1. پکیج ایران رادیاتور سرویس کامل شده است اما دمای آب در سرویس بهداشتی و حمام دچار نوسان شده و مدام سرد و گرم می شود، مشکل از کجاست؟
 • به دلیل گرفتگی شیرها یا ایرادات شیر مخلوط این مسئله بروز پیدا می کند.
 1. پکیج ایران رادیاتور ارور نمی دهد، اما فن مدام خاموش و روشن می شود، چه بررسی هایی باید انجام شود؟
 • ابتدا چک کنید که آیا صفحه نمایشگر عیب یابی خودکار به خوبی عمل می کند یا خیر، زیرا عدم نمایش خطا می تواند به این علت باشد.

سپس قطعه پرشر سوییچ آب و عمل پمپ سیرکولاسیون را بررسی کنید، اگر منشا مشکل را پیدا نکردید، برد دستگاه را بررسی کنید.

 1. پس از سرویس پکیج، دمای آب بیش از 40درجه نمی شود، چه عملیاتی را انجام دهیم؟
 • تنظیمات شعله را به حداکثر ارتفاع درآورید.

 

با سرویس پکیج ایران رادیاتور خود توسط نیروی متخصص جان دوباره ای به دستگاه ببخشید!

در این روزها که قیمت پکیج سر به فلک کشیده، تنها راهی که بتوان نهایت بهره برداری را از پکیج به عمل آورد، اقدام به موقع برای سرویس دستگاه است.

اما گاهاً مشاهده شده که با سپردن سرویس پکیج به افراد کم تخصص و بی تجربه نه تنها دستگاه رو به راه نمی شود، بلکه خسارت های بیشتری نیز به قطعات داخلی پکیج وارد می شود.

پس در کنار اهمیت داشتن برنامه ریزی دقیق برای انجام سرویس دوره ای و کامل پکیج، بسیار مهم است که از افراد متخصص برای این کار کمک بگیریم.

استفاده از تخصص افراد باتجربه در زمینه سرویس پکیج این اطمینان را به ما می دهد که کار به نحو احسن انجام شده و هرگونه هزینه ای که در این امر صرف می کنیم، به منظور هدفی مطمئن سرمایه گذاری شده است.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته با همکاری جمعی از سرویسکاران با تجربه پکیج یک گزینه مطمئن برای سپردن سرویس پکیج ایران رادیاتور می باشد.

چرا که سرویسکاران این مجموعه سال های طولانی خدمات پکیج را انجام داده اند و می توانند با کیفیت بسیار بالا دستگاه شما را سرویس کنند.

سرویس پکیج ایران رادیاتور 5

اگر از بابت کیفیت خدمات این مجموعه نگران هستید، به شما این خوش خبری را می دهیم که کلیه خدمات گروه تاسیسات 24 ساعته همراه با ضمانت به مشتریان عرضه می شوند.

پس اگر کوچکترین نارضایتی از سرویس پکیج ایران رادیاتور خود داشتید، می توانید کار را مرجوع کرده و این بار مجموعه به صورت رایگان دستگاه شما را سرویس می کند.

در نهایت اینکه اگر مدت هاست پکیج خود را سرویس نکرده اید و به دنبال گروهی مطمئن می گردید، همین الان فرم درخواست سرویسکار را پر کرده و یا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

تاسیسات ۲۴ ساعته در کنار شماست تا به شما کمک کند مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنید

درخواست سرویسکار متخصص

ضمانت جبران خدمات

تمامی خدمات مجموعه ما دارای ضمانت می باشد.

اگر به هر دلیلی مجری کار را به درستی انجام نداد و یا در زمان گارانتی پس از تحویل کار دوباره مشکل ایجاد شد، تاسیسات 24 ساعته متعهد به انجام صحیح توسط همان مجری یا ارسال متخصص دیگر بدون دریافت هزینه اضافه می باشد.

سوالات متداول

ما در تمام مناطق شهر تهران، مشهد و شیراز فعالیت داریم.

باتوجه به اینکه همکاران ما در تمام مناطق شهر مستقر هستند، هزینه ای بابت ایاب و ذهاب از مشتریان نمیگیریم.

تمامی خدمات مجموعه ما دارای ضمانت می باشد. اگر به هر دلیلی مجری کار را به درستی انجام نداد و یا در زمان گارانتی پس از تحویل کار دوباره مشکل ایجاد شد، تاسیسات 24 ساعته متعهد به انجام صحیح توسط همان مجری یا ارسال متخصص دیگر بدون دریافت هزینه اضافه می باشد.

بابت مشاهده دستمزدها به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید. همچنین لازم به ذکر است بعضی از پروژه ها را فقط بعد از بازدید میتوان قیمت اعلام کرد که آنها نیز هنگام تماس تلفنی مجری تاسیساتی با شما قبل از آمدن به محل پروژه قیمت حدودی اعلام می شود.

در این صورت فقط هزینه کارشناسی 50.000 تومان از شما دریافت می شود که اگر کار تعمیر را به ایشان بسپارید این هزینه کارشناسی از دستمزد انجام کار کم می شود یعنی غیر از دستمزد تعمیرات هزینه ای بابت کارشناسی از شما نمی‌گیرند.

تمامی سرویسکاران مجموعه ما قبل از شروع همکاری توسط تیم امور مجریان، از لحاظ تخصصی و فنی مورد سنجش قرار می گیرند.

شما میتوانید از 2 طریق سفارش خود را ثبت کنید:

1. در صفحه درخواست سرویسکار متخصص، فرم خدمات درخواستی مورد نظر خود را پر کنید تا سفارش شما ثبت شود.

2. با شماره های قسمت تماس با ما، تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی به همکاران ما اعلام کنید.

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +3 # سپهر 1396-07-22 13:35
سلام من یه تعمیر کارهستم و از مطالب سایتتون استفاده میکنم.تو تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور دچار مشکل شدم وقتی شیر پرکن را باز میکنم آب داخل پکیج نمیره. شیرپرکن و عوض کردم دستگاهم سرویس کردم راههای بلوک های چپ و راست باز است مبدل ثانویه رسوبگیری شده بای پس شستشو شده اب در شیر موجود با فشار خوب مشکل از کجا میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1396-07-25 10:20
سلام خوشحالیم که مطالب سایت به شما کمک میکند. مشکل میتواند از لاستیک یا واشرجلوی شیرپر کن باشد که پاره شده است و مسیر را مسدود کرده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # امید مهدی 1396-07-22 21:18
سلام.
یک پکیج هست سرویس کردم .
ایران رادیاتور
الان دکمه گرمایشی رو میچرخونن پکیج کار میکنه و اب گرم مصرفی از کار میوفته و فقط گرمایشی رادیاتور زیاد باشه کار میکنه
علتش چی میتونه باشه?
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-07-23 13:45
سلام، عرض ادب
ان تی سی و فلومتر را بررسی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1396-07-29 19:02
سلام
پکیج ایران رادیاتور همش صدای تق وتق میده، لطفا راهنمایی نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-07-30 16:32
سلام.
احتمالا از محرک شیر سه طرفه است، که باید عوض شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1396-07-30 21:13
سلام.
یه سوال. وقتی پکیج ایران رو میذاریم رو رادیاتور و روشن میشه فشار میره رو ۳بار و وقتی خاموش میکنم میاد رو ۲ بار چرا؟!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-08-01 19:56
با عرض سلام
احتمالا مبدل اولیه رسوب گرفته است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احسان 1396-08-01 23:00
سلام فشار مدار گرمایش پکیج دیواری ایران رادیاتور افزایش می یابد. چرا؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-08-03 21:29
سلام،دوست گرامی
1- خرابی یا تنظیم نبودن فشار آب
2- مسدود شدن شیلنگ منبع انبساط
3- متناسب نبودن منبع انبساط با حجم آب مدار گرمایش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرشاد 1396-08-02 00:40
سلام.
یه پکیج روما روشن که میکنم روحالت رادیاتور قرار میدم شعله روشن میشه اما بعد تقریباً 30 ثانیه خاموش میشه بعد دوباره روشن میشه آب زود گرم میشه پکیج روکاملا سرویس کردم بازم همین حالته پمپ کارمیکنه مداررادیاتور هم گرفتگی نداره لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1396-08-02 15:40
سلام.
احتمالا مشکل از ان تی سی است. ان تی سی را عوض کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جباری 1396-09-10 13:55
سلام وقت بخیر . پکیج تک مبدله ایران رادیاتور
از وقتی که هوا سرد شده و رادیاتور ها رو روشن کردم , زمانی که پکیج کار میکنه درجه بار بالا میره و زمانی که خاموش میشه درجه بار میاد پائین , گاهی اوقات هم زمانی که از آب گرم استفاده میکنیم در زمان حمام و ... درجه آب میاد پائین که در این حالت شیرپرکن رو باز میکنیم تا دوباره پکیج شروع بکار کنه.
ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-09-14 01:24
سلام وقت شما بخیر
مشکل میتواند نداشتن شارژ منبع انبساط باشد .
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرشته 1397-01-12 02:04
سلام خسته نباشید از شوفاژ صدای تق تق شرشر اب میاد
علت چیه؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-06 11:26
سلام وقت شما بخیر
اگر در رادیاتور صدای تق تق یا شر شر آب بیاد دلیل این است که رادیاتور هوا گرفته و باید یکبار از شیر برگشت و یکبار از شیر رفت هواگیری شود. و حداقل هر کدام باید ۵ لیتر هواگیری بشود تا از هوای در رفته ی داخل رادیاتور مطمئن شوید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حمید رضا قربانی 1397-08-13 20:16
با سلام پکیج ایران رادیاتور را تازه سرویس کردیم رادیاتورهای اطاق خواب ها و حمام گرم ای لازم را دارد ولی دو رادیاتور داخل پذیرائی یکی ولرم و دیگری دو تا از شانه هایش گرم و مابقی سرد هستند چندین بار هواگیری کردم تاثیر نداشته است ( شیر خروجی گرم تر از شیر ورودی اس ) ممنون میشوم راهنمائی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1397-08-17 11:47
سلام وقت شما بخیر
از باز بودن شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها مطمئن بشوید. بعد شیر رفت دیگر رادیاتورها را ببندید و رادیاتورهایی که گرم نمیشود را باز بگذارید . پکیج را خاموش کنید و آنها را هواگیری کنید. سپس پکیج را روشن کنید. وقتی رادیاتورهای مورد نظر گرم شد شیر باقی رادیاتورها را نصفه باز کنید. احتمالا یا داخل رادیاتورها رسوب دارد یا پکیج برای متراج واحد کم است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # صالحی 1398-05-15 11:22
سلام
پکیج درست کار نمیکنه
باید دکمه ریست رو بزنم تا درست بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علیرضا آقاملایی 1398-05-17 08:29
سلام باید یا بیشتر توضیح بفرمایید یا به قسمت درخواست تعمیر مراجعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1398-06-22 23:45
سلام ایرونت یا شیر خودکار هواگیری اتومات بالای پمپ پکیج ایران رادیاتور باز باشه یا بسته؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-06-23 08:26
سلام
نحوه تنظیم ایر ونت :
ابتدا مهره روی ایرونت را کاملا بسته و سپس یک دور آنرا باز میکنیم اگر سوراخ روی مهره بطرف خودتان بود نیم دور دیگر باز میکنیم تا سوراخ بطرف دیوار بیافتد تا هنگام تخلیه هوا اگر آب همراه هوا خارج شد ضرری نرساند و همیشه باید باز بماند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ر. ا 1398-11-02 11:30
باسلام ما پکیج ایران رادیاتورداریم و رادیاتور خوب گرم میشه، آب هم گرم میشه ولی وقتی شیرآشپزخانه رابازمیکنیم آب سرد میاد. علتش چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-04 12:55
سلام کاربر گرامی پکیج شما نیاز به سرویس سالیانه و شستشو شیر سه راه و مبدل پکیج با اسید 33٪ دیس کلر میباشد و برای انجام اینکار از سرویسکار کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # hamidreza 1399-02-13 13:27
سلام دلیل گرم شدن رادیاتور ها درحالت تابستانه پکیج ایران رادیاتورچیه ؟ پکیج درحالت تابستانه هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-13 17:06
سلام مشکل از خرابی کیت شیر سه طرفه در ابتدا وخرابی فلو سوئیچ با احتمال کمتر درصورت بستن شیر رفت برگشت رادیاتور در زیر پکیج مشکل حل میشه ولی غیر اصولی میباشد حتماً باید کیت تعمیر بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # hamidreza 1399-02-13 13:38
سلام شیرپرکن روبازمیکنم برای مدت طولانی ولی فشارسنج خیلی بالا نمیره ابریزی هم نداره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-02-13 14:27
دوست عزیز سلام رسوب گرفتن شیر فشار کم اب خرابی گیج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Saeed 1399-03-05 19:19
با سلام سوالی راجع به پکیج مدل m24ff دارم وقتی پکیج را روشن میکنیم پکیج آماده مصرف میشود و شیر آب گرم را باز میکنیم پکیج شروع به کار میکند و آب گرم میشود ولی اگر دوباره شیر آب گرم را ببندیم و دوباره باز کنیم پکیج دیگر جرقه نمیزنه و آب گرم نمیشود و چراغ ها شروع به چشمک زدن میکنند؟ خواستم بدونم مشکل کجاست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-07 00:48
سلام لطف کنید بفرمائید بترتیب شماره چراغها رو.روشن شدن چراغها هر کدام بمنزله یک ایراد یا ارور دستگاه رو نشون میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Saeed 1399-03-07 15:29
سلام وقتی اب گرم رو باز میکنیم چراغ ۴۰،۶۰،۸۰ چشمک میزنند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-07 21:29
سلام این کد به این معنی است که با وجود روشن بودن فن در دستگاه پرشر سویچ دود قطع است. دلایل احتمالی این مشکل در صورت کار کردن فن: کثیف بودن فن ،انسداد مسیر دودکش ،خرابی پرشر و یا شلنگ متصل به آن .دلایل احتمالی بروز این مشکل در صورت کار نکردن فن:مسدود بودن مسیر حرکت فن .راه حل رفع این مشکل:اگر فن دستگاه با چرخاندن توسط دست چرخید نشان می دهد که برد دستگاه دچار مشکل شده است که فرمانی را مبنی بر چرخیدن به فن صادر نمی کند.به همین علت باید رله برد تعویض شود و اگر رله برد مشکلی نداشت ممکن است با زدند چند ضربه آن به روی رله دوباره مشغول به کار شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mahdieh 1399-04-05 16:06
سلام روز بخیر ... اگه پکیج رو بخواییم یه کم جا به جا کنیم و بیشتر ببریم سمت دیوار، منع قانونی داره؟ موقع پایان کار به مشکل می خوریم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-05 21:06
سلام بارعایت استاندار نصب دودکش وفاصله حداقل ۳۰cm ارتفاع دودکش مشکل خاصی نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسن ایزدی 1399-05-28 11:04
با سلام من یک پکیج L36FFنو نصب کردم و بیشتر از دو روزی نیست که ازش استفاده میکنم.اما وقتی شیر آب گرم و باز میکنی انگار شعله تشکیل نمیشه و آب گرم ندارم.البته بعد از چند بار باز و بسته کردن یک بارش شعله تشکیل میشه و آب گرم دارم.لازم به ذکرکه اصلا خطایی روی صفحه هم نمیاد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-05-29 09:48
سلام،چون دستگاه نو هست مشکل چندانی نمیتونه داشته احتمال هوا گرفتن شیر گاز ویا تنظیم نبودن حسگر هست وبایدتوسط سرویسکار در محل بررسی ورفع گردد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن