به جرات می توان گفت پکیج ایران رادیاتور یکی از محبوب ترین برندهای پکیج در بازار است که به دلیل تولیدات باکیفیت خود توانسته جمع زیادی از مشتریان را راضی نگه دارد. با وجود اینکه قطعات بکار رفته در انواع پکیج ایران رادیاتور جزو بهترین ها هستند، احتمال آسیب و خرابی در آن ها وجود دارد.

به همین دلیل ما تصمیم داریم تا در این مطلب شما را با طریقه عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور آشنا کنیم. پس اگر شما هم از این وسیله در ساختمان خود استفاده می کنید، تا انتها ما را همراهی کنید.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 1

تعمیر پکیج در محل مشتری توسط کارشناسان ما

نکاتی کلی در رابطه با استفاده از پکیج ایران رادیاتور

 برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور علاوه بر دانش عمومی در این زمینه، آگاهی نسبی از اقسام این پکیج ها نیز لازم است. محصولات پکیج ایران رادیاتور، شامل دوسری نوع M و نوع L می باشند، که پکیج های سری جدید L و سری قدیمی M بوده و تفاوت این دو نوع محصول در مشخصات فنی، ظاهر، ابعاد و قیمت نیز می باشد. یکی دیگر از نقطه تمایز پکیج های ایران رادیاتور این است که این محصول به صورت فن دار یا بدون فن، هیدرولیکی یا موتورایز در بازار عرضه می شوند.

به منظور سهولت شما کاربران گرامی در درک بهتر نکات تعمیر پکیج ایران رادیاتور ابتدا چند مورد را که در تمامی مدل های این محصول قابل توجه است به صورت ذیل بیان می کنیم:

 • چراغ سبز بر روی صفحه کنترل دستگاه، نمایشگر روشن بودن پکیج می باشد. بنابراین در صورت عدم روشن شدن دستگاه باید ابتدا به دنبال علت آن بگردید.

این مورد می تواند ناشی از مشکلات اتصال برق و گاز، وجود هوا در لوله گاز و نیاز به هواگیری آن و یا ناشی از عدم تنظیم ترموستات باشد.

پس درصورت روشن شدن این چراغ، به منظور رفع این مشکل کلید راه اندازی مجدد دستگاه را فشار دهید و درصورت قرمز ماندن چراغ برای عیب یابی دقیق تر از مجری تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.

در کلیپ کوتاه زیر آقای محمد اشتیاقی از مجریان تاسیساتی برخی از رایج ترین ارورهای پکیج ایران رادیاتور را برای شما توضیح می دهند.

 • قبل از اقدام به تعمیر دستگاه به دفترچه راهنمای پکیج رجوع کرده و از مشخصات فنی و نیز جدول عیب یابی دستگاه اطلاع حاصل فرمایید، آگاهی از اطلاعات مخصوص به هر پکیج به تعمیر آن کمک شایان توجهی خواهد کرد.
 • درصورت قطع شدن دائمی دستگاه، ابتدا دودکش و مسیر آن را بررسی کنید.

به این شکل که مسیر آن را باز کرده و اگر دودکش احتیاج به تعویض دارد، حتما از دودکش مناسب با پکیج و مدل اصل آن استفاده کنید.

در صورتی که باز هم مشکل دستگاه رفع نشد، به منظور بررسی های بیشتر از تعمیرکار آن کمک بگیرید.

 • در نهایت از انجام کار صحیح پکیج مطمئن شده و با رعایت نکات ایمنی آن را روشن کنید.

در دو تصویر زیر، ظاهر پکیج ایران رادیاتور و سیستم درونی آن را مشاهده می کنید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 2

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 3

مشکلات رایج در پکیج ایران رادیاتور

در این قسمت از متن قصد داریم تا مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور را برای شما بیان کنیم تا بتوانید دید بهتری به مشکلات این دستگاه و نحوه رفع آن ها داشته باشید.

 • سرد بودن رادیاتورها

با شروع فصل سرما و تنظیم کردن پکیج در حالت زمستانه انتظار می رود که رادیاتورها گرمای مطلوب داشته باشند.

اما گاهاً مشاهده شده که یا بالا و پایین رادیاتورها به اندازه یکسان گرم نیستند و یا تعدادی از آن ها سرد و تعدادی دیگر گرم هستند.

علت بروز این مشکل هوا گرفتن رادیاتورها، تشکیل رسوب در مسیر لوله کشی رادیاتورها و یا خرابی پمپ پکیج می باشد. پس به منظور رفع آن باید در مرحله اول رادیاتورها را هواگیری کنیم.

در کلیپ زیر بیشتر در مورد این مشکل توضیحاتی را می دهیم.

چنانچه مشکل همچنان وجود داشت، باید با کمک سرویسکار سیستم لوله کشی و پمپ دستگاه بررسی شوند. چرا که یک علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور نیز خرابی پمپ دستگاه می باشد.

در کلیپ زیر آقای محمدزاده مدارشویی یک رادیاتور را به شما نشان می دهند و توضیح میدهند که رسوبات در مسیرگرمایشی ممکن است باعث سوختن پمپ پکیج و یا سوراخ شدن مبدل شود، همچنین راه جلوگیری از رسوب در مسیر رادیاتور را میگویند.

 

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید تا مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنیم

درخواست سرویسکار متخصص

 • خاموش شدن شعله پکیج

مشکل خاموش شدن شعله پکیج در بسیاری از موارد شایع است. دلایل مختلفی مانند خرابی ترموکوپل و تنظیم نبودن یون تشخیص شعله می توانند سبب این مشکل شوند.

اگر در کنار مشکلات ذکر شده، پکیج ایران رادیاتور شما برق دار هم شده است، از شما دعوت می کنیم به مقاله علت برق دار شدن بدنه پکیج و نحوه رفع آن مراجعه کنید.

 • خرابی ترموستات دستگاه

ترموستات پکیج یکی از قطعات بسیار مهم در تنظیم دمای دستگاه می باشد. این وسیله با کمک اندازه گیری دمای محیط میزان دمای دستگاه را تنظیم می کند.

اما در مواردی همچون قدیمی بودن دستگاه ممکن است ترموستات آن دچار مشکل شود که راهی جز تعویض آن وجود ندارد.

 • آبریزی از پکیج

آبریزی از پکیج می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد که از جمله آن می توان به نشتی آب از دستگاه و همچنین به بالا رفتن بیش از حد فشار در پکیج اشاره کرد.

به منظور رفع این مشکل باید ابتدا دلیل اصلی بروز این مشکل شناسایی شود. در صورتی که این مشکل به دلیل بالا بودن بیش از حد فشار دستگاه باشد، می توان این مشکل را از طریق پایین آوردن فشار پکیج رفع کرد.

در کلیپ کوتاه زیر آقای اشتیاقی در مورد اقدام لازم تا رسیدن سرویسکار متخصص پکیج توضیحاتی را بیان می کنند.

همچنین آقای مجید صالحی از سرویسکاران پکیج توضیحاتی را در مورد دلایل آبریزی پکیج و راه حل آن بیان می کنند.

فیلم تعمیر آبریزی و نشتی از پکیج ایران رادیاتور

در کلیپ زیر همکار ما آقای سعدی یک پکیج ایران رادیاتور که نشتی داشته اند را تعمیر کرده اند و دلایل نشتی آن را توضیح می دهند.

 

 • کاهش مداوم فشار در دستگاه

چنانچه فشار پکیج شما دائما در حال کاهش است باید به دو نکته مهم در ایجاد این مسئله توجه داشته باشید، که خرابی منبع انبساط و وجود نشتی در دستگاه از جمله دلایل اصلی این مشکل هستند.

در این صورت باید هر چه زودتر به منظور تعویض منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور اقدام کنید تا آسیب بیشتری به سیستم وارد نشود.

در کلیپ زیر آقای حقیقی دلایل کاهش فشار پکیج را بصورت عملی به همراه راهکار رفع آن توضیح می دهند.

 • بالارفتن مداوم فشار در پکیج ایران رادیاتور

در کلیپ زیر آقای حقیقی دلایل افزایش فشار پکیج ایران رادیاتور و راهکار رفع آن بر روی دستگاهی که در حال تعمیر آن هستند توضیح می دهند.

از جمله دلایل اصلی افزایش فشار بار: خرابی شیر فشار بار، سوراخ بودن منبع انبساط ثانویه، سوراخ بودن منبع انبساط است.

 

پرسش های متداول در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تا این قسمت از متن با موارد تعمیری پکیج ایران رادیاتور تا حدودی آشنا شدید، اما به منظور بررسی بیشتر این موضوع قصد داریم تا این دستگاه را از طریق پرسش های متداول در زمینه تعمیر آن بررسی کنیم.

لازم به ذکر است که مطالعه کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور و رفع عیب آن ها می تواند کمک بزرگی به عیب یابی و تعمیر این دستگاه باشد.

 1. شعله های پکیج در حالت آب گرم مصرفی زیاد نمی شوند، در حالی کهNTC در خارج از دستگاه به خوبی عمل کرده اما روی دستگاه عمل نمی کند، چه باید کرد؟

وجود رسوب در پکیج مانع از این می شود که NTC دمای آب را به درستی بخواند، دلیل دیگر بالا نرفتن شعله می تواند ناشی از جا نرفتن سیم های ماژوله باشد.

 برای اطلاع از وطیفه سنسور ntc در پکیج کلیپ زیر را تماشا کنید.

 1. مدار گرمایش تولید صدا می کند، مشکل از چیست؟

وجود هوا در سیستم و یا کم بودن فشار در دستگاه باعث ایجاد سر و صدا در پکیج می شود، با استفاده از یک آچار هواگیری و پیچاندن آن برخلاف عقربه های ساعت هوای اضافی را خارج کرده و پس از خروج مقداری آب از رادیاتور آن را ببندید.

 اگر می خواهد بدانید هواگیری از رادیاتورها چه تاثیراتی بر روی سیستم پکیج دارد، مشاهده کلیپ زیر را از دست ندهید.

 1. چرا رادیاتورها در تابستان هم گرم می شوند؟

معمولا این مشکل زمانی پیش می آید که شیرهای رفت و برگشت رادیاتور باز باشند. پس به منظور رفع این مشکل آنها را بررسی کرده تا از چرخیدن آب در رادیاتورها و درنتیجه گرم شدن آنها جلوگیری شود.

در فیلم زیر دلایل دیگر گرم شدن شوفاژها در تابستان را بررسی می کنیم.

 1. اگر سیستم آب گرم مصرفی دچار یخ زدگی شد، چه کاری انجام دهیم؟

به منظور برطرف کردن این مشکل آب موجود را تخلیه کرده و از ضد یخ مخصوص استفاده کنید.

در برخی موارد نیز ممکن است مشکل اصلی از سیستم مشخص کردن درجه حرارت باشد که درجه حرارت را به درستی نشان نداده است.

درنتیجه از فعال شدن پمپ، چرخش آب و روشن شدن مشعل جلوگیری کرده است.

در کلیپ زیر آقای صالحی راههای جلوگیری از یخ زدگی پکیج را توضیح می دهند.

 1. پکیج ایران رادیاتور در هنگام روشن شدن صدای زیادی تولید می کند.

همانطور که می دانید ایجاد سر و صدای زیاد برای روشن شدن دستگاه نشانه ای از یک عیب فنی است. مهم ترین رکن در تشخیص این ایراد مشخص شدن محل صدا است.

برخی مواقع صدا به دلیل فن دستگاه است که باید سرویس شود.

اغلب این مشکل به دلیل سنگین شدن فن به خاطر دوده و گرد و غبار می باشد و برخی مواقع هم پیچ فن شل شده و ایجاد صدا می کند.

به منظور رفع این مشکل بهتر است فن را باز و تمیز کرده و سپس در جای خود محکم پیچ کنید. از طرفی ممکن است صدای زیاد فن به دلیل مواد عایق صوتی باشد که دیگر خاصیت خود را از دست داده باشند.

شما می توانید در کلیپ زیر با نحوه سرویس فن پکیج آشنا شوید.

در شرایطی هم ممکن است به علت ضربه خوردن و یا فشار برآمدگی محل نصب پکیج قاب اصلی پکیج خم شده باشد و به بدنه دستگاه چسبیده باشد که باید صاف شود.

اتصالات زیادی در پکیج هم ممکن است به دلیل کار کرد شل شده باشند، سیمی به پروانه گیر داشته باشد و یا خود پکیج کلا محکم بسته نشده باشد و با جایی مجاورت داشته باشد که باعث صدا می شود.

در موارد کمی دیده شده که رسوب مبدل هم می تواند مشکل ساز باشد و ایجاد صدا بکند. در برخی مواقع نیز می توانیم مشکل را در فشار مدار گرمایش جستجو کنیم.

مثلا اگر فشار مدار پایین باشد و پکیج بصورت بی آب کار کند، صداهای عجیبی می کند.

حتی ممکن است گیج فشار خراب شده باشد و این موضوع را تشخیص ندهد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 4

شستشوی مبدله پکیج در محل توسط همکاران ما

از دلایل دیگری که می تواند باعث صدا در پکیج ایران رادیاتور شود و سوابق همکاران ما در تاسیسات 24 ساعته این موضوع را نشان داده موارد زیر می باشد:

 • فشار نامناسب گاز
 • خراب بودن شیر ماژوله
 • خراب بودن برخی از اورینگ ها و سوپاپ شوفاژها
 • وجود هوا در مدار گرمایش
 • استفاده از رادیاتور های نا مرغوب
 • اجرای گرمایش از کف بصورت اشتباه و یا با لوله بی کیفیت
 • محیط نامناسب نصب پکیج

دلایلی که می توانند باعث صدا در پکیج شوند، بیش از موارد ذکر شده در قسمت فوق هستند.

بنابراین تخصص بالای سرویسکار پکیج عامل مهمی است که به شما کمک خواهد کرد بدون اشتباه و با یک بررسی دقیق مشکل صدا را بر طرف کنید.  

آقای اشتیاقی دلایل سر و صدای پکیج و اقدام شما برای آن را در فیلم زیر بیان میکنند. دیدن آن را از دست ندهید.

 1. رادیاتورها به دلیل استفاده از پکیج ایران رادیاتور مرتبا هوا می گیرند.

این مشکل خیلی شایع نیست و اغلب هم نمی توان گفت دلیل این مشکل تنها پکیج ایران رادیاتور باشد.

در واقع عواملی باعث می شوند که این هوا وارد مدار شود که یکی از این عوامل می تواند کیفیت و قطعات نامطلوب به کار رفته در خود پکیج باشد.

همچنین ممکن است سطح آب ورودی به رادیاتور ها کم باشد، بخصوص در رادیاتور هایی که پایین تر کار شده اند.

از طرفی جنس بد رادیاتورها نیز در این موضوع دخیل است که باعث می شود گاز هیدروژن به دلیل خوردگی آلومینیوم های رادیاتور در سیستم ایجاد شود.

روش شناخت این مشکل این است که این نوع گاز بوی بدی دارند و اغلب مانند تخم مرغ فاسد شده می باشد.

همچنین اگر رادیاتور از نوع پره ای باشد، خرابی مغزی های بین پره های رادیاتورها و یا نشتی شیرها و ... می تواند این مشکل را به وجود بیاورد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 5

ولی خود پکیج رادیاتور در مواقعی می تواند دلیل این مشکل باشد که شیر هواگیری خودکار به کار رفته در آن خراب باشد و یا کیفیت خوبی نداشته باشد.

حتی ممکن است مشکل از پمپ دستگاه باشد، به این صورت که پمپ بصورت نرمال کار نکند و سرعت بیشتر از حد طبیعی داشته باشد و یا سطح آب را هر چند گیج فشار بالا نشان می دهد ولی در مدار گرمایش کم باشد.

البته سابقه همکاران ما و تخصص آنها نشان می دهد که به غیر از این موارد لوله کشی بد، استفاده زیاد از طول لوله و یا پیچ و خم های زیاد، نصب اشتباه رادیاتور و عوامل دیگر هم می توانند در این مشکل دخیل باشند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 7

 1. چرا برخی مواقع آب گرم مصرفی ایران رادیاتور سرد می شود؟

چنانچه مبدل پکیج ایران رادیاتور رسوب بگیرد و یا شیر سه راهه آن خراب باشد و همچنین اگر سوپاپ بای پاس ایراد داشته باشد به شکلی که نتواند مسیر را ببندد و یا منبع انبساط و متعلقات آن مشکل داشته باشند، مشکل از خود پکیج ایران رادیاتور است.

اما اغلب مشکل گرم نشدن پکیج ایران رادیاتور به دلیل نوسانات دمایی آب، سرد بودن بیش از اندازه آب ورودی به دستگاه، تنظیم نبودن شعله، دمای کم دادن به دستگاه، دبی بیش از اندازه آب و ... می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به فیلم علت سرد و گرم شدن آب پکیج و نحوه رفع آن مراجعه کنید.

البته گاهاً به برخی از ساختمان ها هم که مراجعه می کنیم مشخص می شود که میزان مصرف ساختمان با ظرفیت پکیج تناسبی ندارد، یعنی پکیج ظرفیت پایینی دارد.

استفاده از مشاور متخصص برای خرید و نصب پکیج در ابتدا می تواند تا حدود زیادی جلوی این مشکل را بگیرد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 6

 1. پکیج ایران رادیاتور خود به خود روشن می شود، بدون اینکه شیر باز شده باشد.

طرز کار پکیج ایران رادیاتور در حالت تابستانه یا مصرفی به این صورت است که با بازکردن هر گونه شیر آب در ساختمان بلافاصله روشن شود.

در غیر این صورت موضوعات مختلفی باید بررسی شوند، از جمله این که آیا فن به تنهایی روشن می شود و یا فن و مشعل هر دو روشن می شوند.

گاهی نوسانات آب بخصوص در هنگام روشن شدن پمپ آب باعث یک جنبش و تحریک در فوسوئیچ می شود و این باعث می شود که فن یک لحظه روشن و خاموش شود.

حال چنانچه دلیل این مشکل همین موضوع باشد، باید یک شیر یک طرفه در مسیرآب ورودی دستگاه نصب کنید.

اما اگر فن و مشعل با هم روشن می شوند، مشکل باید از برد الکترونیکی دستگاه باشد. حال چنانچه دستگاه نو است و گارانتی دارد، فوراً با نمایندگی آن تماس بگیرید.

در برخی موارد حتی ممکن است اهرم پتانسیومتر تنظیم دمای آب گرم و یا گرمایش هم خراب شده باشد و یا از جای خود در هنگام نصب خارج شده باشد.

البته به این نکته توجه داشته باشید که پکیج ها در هر 24 ساعت به شکلی طراحی شده اند که یک بار پمپ را یک حرکت کوچک بدهند تا گریپاژ نکند.

در فیلم زیر توضیحات بیشتر را در مورد این مساله می شنویم.

 1. چرا در پکیج ایران رادیاتور آب مصرفی داغ می شود ولی شوفاژ سرد است؟

در این حالت باید شواهد اولیه بررسی شوند که آیا شیرهای رادیاتور و یا کلکتور رادیاتورها باز است؟ و یا اینکه سیستم گرمایش در حالت زمستانه است و بارگیری شده یا خیر.

اگر شرایط عمومی مشکلی نداشت ممکن است پتانسیومتر تنظیم دمای گرمایش خراب باشد و یا ترموستات اتاقی روی برد وصل نیست.

در کل عواملی همچون موارد ذیل می توانند باعث سرد بودن مدار گرمایش شوند:

 • خرابی کلید NTC
 • خرابی پمپ
 • خرابی برد دستگاه
 • خرابی فلوسوئیچ
 • خرابی شیر سه راهه یا محرک هیدرولیکی
 • گرفتن صافی زیر پمپ
 • خرابی دودکش
 • کم بودن فشار آب مدار گرمایش
 • وجود نشتی در سیستم گرمایش
 • هوا داشتن در مدار

در کلیپ زیر همکار ما دلایل سرد بود رادیاتورها را مورد بررسی و عیب یابی قرار داده است. مشاهده آن را از دست ندهید.

همانگونه که مشاهده می کنید عوامل زیادی می توانند در این موضوع دخیل باشند، اما سرویس به موقع پکیج ایران رادیاتور می تواند تا حد زیادی از سرد بودن رادیاتورها در فصل زمستان جلوگیری کند.  برای اطلاع از انواع سرویس پکیج و مزیت های انجام آن ها کلیپ زیر را تماشا کنید.

همچنین در کلیپ زیر آقای مهبد محمدزاده نکات مهم برای سرویس پکیج ایران رادیاتور را بر روی دستگاه توضیح می دهند.

 

با کمک مجموعه تاسیسات 24 ساعته یک بار برای همیشه پکیج ایران رادیاتور خود را تعمیر کنید!

با توجه به اینکه خراب شدن پکیج می تواند هزینه های بسیار سنگینی را روی دست مصرف کننده بگذارد، اهمیت توجه به عیب یابی و تعمیر به موقع این وسیله خود را بیش از هر زمان دیگری نشان می دهد.

پکیج ایران رادیاتور نیز با وجود اینکه در بین رقبای داخلی جزو بهترین پکیج های ایرانی می باشد، نیاز به تعمیر و عیب یابی صحیح دارد.

اما متاسفانه بارها شاهد این داستان بوده ایم که تعمیر پکیج توسط فرد کم تجربه انجام شده و نه تنها ایراد قبلی دستگاه رفع نشده، بلکه مشکلی به مشکلات قبلی آن نیز افزوده شده است.

در چنین شرایطی باید چند برابر هزینه واقعی تعمیر پکیج ایران رادیاتور پول پرداخت کنیم تا بلکه دستگاه به حالت اولیه خود بازگردد.

به همین دلیل است که حضور یک تیم متخصص و باتجربه برای تعمیر و عیب یابی دقیق و کامل پکیج کاملاً مورد نیاز است.

گروه تاسیسات 24 ساعته با همکاری گروهی از مجریان سرویسکار و تعمیرکار پکیج باسابقه و کاربلد، می تواند مشکل پکیج ایران رادیاتور شما را هرچه که هست حل کند.

اگر نگران بازگشت مشکل دستگاه خود هستید و یا می ترسید که نکند عیب یابی و تعمیر توسط متخصصین این مجموعه به درستی صورت نگیرد، توصیه می کنیم هرگز نگران نباشید.

چرا که تعمیر پکیج در کنار سایر خدمات تاسیساتی در این مجموعه دارای ضمانت نامه هستند و اگر از نتیجه کار راضی نبودید، این مجموعه ضمانت می کند که سفارش شما را دوباره و به صورت رایگان انجام دهد.

علاوه بر این ها تمامی مجریان تعمیرکار پکیج در مجموعه تاسیسات 24 ساعته آموزش های لازم برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به صورت اختصاصی دیده اند.

پس اگر پکیج ایران رادیاتور شما با مشکل مواجه شده و به دنبال تعمیرکار حرفه ای هستید، همین الان فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کرده و یا با شماره های سایت تماس بگیرید تا متخصصین این مجموعه در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید تا مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنیم

درخواست سرویسکار متخصص

ضمانت جبران خدمات

تمامی خدمات مجموعه ما دارای ضمانت می باشد.

اگر به هر دلیلی مجری کار را به درستی انجام نداد و یا در زمان گارانتی پس از تحویل کار دوباره مشکل ایجاد شد، تاسیسات 24 ساعته متعهد به انجام صحیح توسط همان مجری یا ارسال متخصص دیگر بدون دریافت هزینه اضافه می باشد.

سوالات متداول

ما در تمام مناطق شهر تهران، کرج، مشهد، شیراز، شهریار، اسلامشهر، اصفهان، تبریز، رشت، اهواز، اراک، پردیس، رودهن، بومهن، پرند، دماوند، قم، ارومیه، کرمانشاه، شهر قدس فعالیت داریم.

باتوجه به اینکه همکاران ما در تمام مناطق شهر مستقر هستند، هزینه ای بابت ایاب و ذهاب از مشتریان نمیگیریم.

تمامی خدمات مجموعه ما دارای ضمانت می باشد. اگر به هر دلیلی مجری کار را به درستی انجام نداد و یا در زمان گارانتی پس از تحویل کار دوباره مشکل ایجاد شد، تاسیسات 24 ساعته متعهد به انجام صحیح توسط همان مجری یا ارسال متخصص دیگر بدون دریافت هزینه اضافه می باشد.

بابت مشاهده دستمزدها به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید. همچنین لازم به ذکر است بعضی از پروژه ها را فقط بعد از بازدید میتوان قیمت اعلام کرد که آنها نیز هنگام تماس تلفنی مجری تاسیساتی با شما قبل از آمدن به محل پروژه قیمت حدودی اعلام می شود.

در این صورت فقط هزینه کارشناسی 200.000 تومان از شما دریافت می شود که اگر کار تعمیر را به ایشان بسپارید این هزینه کارشناسی از دستمزد انجام کار کم می شود یعنی غیر از دستمزد تعمیرات هزینه ای بابت کارشناسی از شما نمی‌گیرند.

تمامی سرویسکاران مجموعه ما قبل از شروع همکاری توسط تیم امور مجریان، از لحاظ تخصصی و فنی مورد سنجش قرار می گیرند.

شما میتوانید از 2 طریق سفارش خود را ثبت کنید:

1. در صفحه درخواست سرویسکار متخصص، فرم خدمات درخواستی مورد نظر خود را پر کنید تا سفارش شما ثبت شود.

2. با شماره های قسمت تماس با ما، تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی به همکاران ما اعلام کنید.

اشتراک گذاری این صفحه