به منظور تکمیل مطلب مشکلات پکیج ایران رادیاتور این بار قصد داریم تا در خصوص تعمیر پکیج ایران رادیاتور مطالبی را بیان کنیم.

 

در گذشته با مقاله ای تحت عنوان تعمیر پکیج به طور عمومی از موارد تعمیر پکیج صحبت کردیم، اما برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور علاوه بر دانش عمومی در این زمینه، آگاهی نسبی از اقسام این پکیج ها نیز لازم است.

محصولات پکیج ایران رادیاتور، شامل دوسری نوع M و نوع L می باشند، که پکیج های سری جدید L و سری قدیمی M بوده و تفاوت این دو نوع محصول در مشخصات فنی، ظاهر، ابعاد و قیمت نیز می باشد.

یکی دیگر از نقطه تمایز پکیج های ایران رادیاتور این است که این محصول به صورت فن دار یا بدون فن، هیدرولیکی یا موتورایز در بازار عرضه می شوند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 1

تعمیر پکیج در محل مشتری توسط کارشناسان ما

نکاتی کلی در رابطه با استفاده از پکیج ایران رادیاتور

به منظور سهولت شما کاربران گرامی در درک بهتر نکات تعمیر پکیج ایران رادیاتور ابتدا چند مورد را که در تمامی مدل های این محصول قابل توجه است به صورت ذیل بیان می کنیم:

 • چراغ سبز بر روی صفحه کنترل دستگاه، نمایشگر روشن بودن پکیج می باشد. بنابراین در صورت عدم روشن شدن دستگاه باید ابتدا به دنبال علت آن بگردید.

این مورد می تواند ناشی از مشکلات اتصال برق و گاز، وجود هوا در لوله گاز و نیاز به هواگیری آن و یا ناشی از عدم تنظیم ترموستات باشد.

پس درصورت روشن شدن این چراغ، به منظور رفع این مشکل کلید راه اندازی مجدد دستگاه را فشار دهید و درصورت قرمز ماندن چراغ برای عیب یابی دقیق تر از مجری تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.

 • قبل از اقدام به تعمیر دستگاه به دفترچه راهنمای پکیج رجوع کرده و از مشخصات فنی و نیز جدول عیب یابی دستگاه اطلاع حاصل فرمایید، آگاهی از اطلاعات مخصوص به هر پکیج به تعمیر آن کمک شایان توجهی خواهد کرد.
 • درصورت قطع شدن دائمی دستگاه، ابتدا دودکش و مسیر آن را بررسی کنید.

به این شکل که مسیر آن را باز کرده و اگر دودکش احتیاج به تعویض دارد، حتما از دودکش مناسب با پکیج و مدل اصل آن استفاده کنید.

در صورتی که باز هم مشکل دستگاه رفع نشد، به منظور بررسی های بیشتر از تعمیرکار آن کمک بگیرید.

 • در نهایت از انجام کار صحیح پکیج مطمئن شده و با رعایت نکات ایمنی آن را روشن کنید.

در دو تصویر زیر، ظاهر پکیج ایران رادیاتور و سیستم درونی آن را مشاهده می کنید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 2

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 3

مشکلات رایج در پکیج ایران رادیاتور

در این قسمت از متن قصد داریم تا مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور را برای شما بیان کنیم تا بتوانید دید بهتری به مشکلات این دستگاه و نحوه رفع آن ها داشته باشید.

 • سرد بودن رادیاتورها

با شروع فصل سرما و تنظیم کردن پکیج در حالت زمستانه انتظار می رود که رادیاتورها گرمای مطلوب داشته باشند.

اما گاهاً مشاهده شده که یا بالا و پایین رادیاتورها به اندازه یکسان گرم نیستند و یا تعدادی از آن ها سرد و تعدادی دیگر گرم هستند.

علت بروز این مشکل هوا گرفتن رادیاتورها، تشکیل رسوب در مسیر لوله کشی رادیاتورها و یا خرابی پمپ پکیج می باشد. پس به منظور رفع آن باید در مرحله اول رادیاتورها را هواگیری کنیم.

چنانچه مشکل همچنان وجود داشت، باید با کمک سرویسکار سیستم لوله کشی و پمپ دستگاه بررسی شوند. چرا که یک علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور نیز خرابی پمپ دستگاه می باشد.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

تاسیسات ۲۴ ساعته در کنار شماست تا به شما کمک کند مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنید

درخواست سرویسکار متخصص

 • خاموش شدن شعله پکیج

مشکل خاموش شدن شعله پکیج در بسیاری از موارد شایع است. دلایل مختلفی مانند خرابی ترموکوپل و تنظیم نبودن یون تشخیص شعله می توانند سبب این مشکل شوند.

اگر در کنار مشکلات ذکر شده، پکیج ایران رادیاتور شما برق دار هم شده است، از شما دعوت می کنیم به مقاله علت برق دار شدن بدنه پکیج و نحوه رفع آن مراجعه کنید.

 • خرابی ترموستات دستگاه

ترموستات پکیج یکی از قطعات بسیار مهم در تنظیم دمای دستگاه می باشد. این وسیله با کمک اندازه گیری دمای محیط میزان دمای دستگاه را تنظیم می کند.

اما در مواردی همچون قدیمی بودن دستگاه ممکن است ترموستات آن دچار مشکل شود که راهی جز تعویض آن وجود ندارد.

 • آبریزی از پکیج

آبریزی از پکیج می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد که از جمله آن می توان به نشتی آب از دستگاه و همچنین به بالا رفتن بیش از حد فشار در پکیج اشاره کرد.

به منظور رفع این مشکل باید ابتدا دلیل اصلی بروز این مشکل شناسایی شود. در صورتی که این مشکل به دلیل بالا بودن بیش از حد فشار دستگاه باشد، می توان این مشکل را از طریق پایین آوردن فشار پکیج رفع کرد.

 • کاهش مداوم فشار در دستگاه

چنانچه فشار پکیج شما دائما در حال کاهش است باید به دو نکته مهم در ایجاد این مسئله توجه داشته باشید، که خرابی منبع انبساط و وجود نشتی در دستگاه از جمله دلایل اصلی این مشکل هستند.

در این صورت باید هر چه زودتر به منظور تعویض منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور اقدام کنید تا آسیب بیشتری به سیستم وارد نشود.

 

پرسش های متداول در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تا این قسمت از متن با موارد تعمیری پکیج ایران رادیاتور تا حدودی آشنا شدید، اما به منظور بررسی بیشتر این موضوع قصد داریم تا این دستگاه را از طریق پرسش های متداول در زمینه تعمیر آن بررسی کنیم.

لازم به ذکر است که مطالعه کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور و رفع عیب آن ها می تواند کمک بزرگی به عیب یابی و تعمیر این دستگاه باشد.

 1. شعله های پکیج در حالت آب گرم مصرفی زیاد نمی شوند، در حالی که NTC در خارج از دستگاه به خوبی عمل کرده اما روی دستگاه عمل نمی کند، چه باید کرد؟

وجود رسوب در پکیج مانع از این می شود که NTC دمای آب را به درستی بخواند، دلیل دیگر بالا نرفتن شعله می تواند ناشی از جا نرفتن سیم های ماژوله باشد.

 

 1. مدار گرمایش تولید صدا می کند، مشکل از چیست؟

وجود هوا در سیستم و یا کم بودن فشار در دستگاه باعث ایجاد سر و صدا در پکیج می شود، با استفاده از یک آچار هواگیری و پیچاندن آن برخلاف عقربه های ساعت هوای اضافی را خارج کرده و پس از خروج مقداری آب از رادیاتور آن را ببندید.

 

 1. چرا رادیاتورها در تابستان هم گرم می شوند؟

معمولا این مشکل زمانی پیش می آید که شیرهای رفت و برگشت رادیاتور باز باشند. پس به منظور رفع این مشکل آنها را بررسی کرده تا از چرخیدن آب در رادیاتورها و درنتیجه گرم شدن آنها جلوگیری شود.

 

 1. اگر سیستم آب گرم مصرفی دچار یخ زدگی شد، چه کاری انجام دهیم؟

به منظور برطرف کردن این مشکل آب موجود را تخلیه کرده و از ضد یخ مخصوص استفاده کنید.

در برخی موارد نیز ممکن است مشکل اصلی از سیستم مشخص کردن درجه حرارت باشد که درجه حرارت را به درستی نشان نداده است.

درنتیجه از فعال شدن پمپ، چرخش آب و روشن شدن مشعل جلوگیری کرده است.

 

 1. پکیج ایران رادیاتور در هنگام روشن شدن صدای زیادی تولید می کند.

همانطور که می دانید ایجاد سر و صدای زیاد برای روشن شدن دستگاه نشانه ای از یک عیب فنی است. مهم ترین رکن در تشخیص این ایراد مشخص شدن محل صدا است.

برخی مواقع صدا به دلیل فن دستگاه است که باید سرویس شود.

اغلب این مشکل به دلیل سنگین شدن فن به خاطر دوده و گرد و غبار می باشد و برخی مواقع هم پیچ فن شل شده و ایجاد صدا می کند.

به منظور رفع این مشکل بهتر است فن را باز و تمیز کرده و سپس در جای خود محکم پیچ کنید. از طرفی ممکن است صدای زیاد فن به دلیل مواد عایق صوتی باشد که دیگر خاصیت خود را از دست داده باشند.

در شرایطی هم ممکن است به علت ضربه خوردن و یا فشار برآمدگی محل نصب پکیج قاب اصلی پکیج خم شده باشد و به بدنه دستگاه چسبیده باشد که باید صاف شود.

اتصالات زیادی در پکیج هم ممکن است به دلیل کار کرد شل شده باشند، سیمی به پروانه گیر داشته باشد و یا خود پکیج کلا محکم بسته نشده باشد و با جایی مجاورت داشته باشد که باعث صدا می شود.

در موارد کمی دیده شده که رسوب مبدل هم می تواند مشکل ساز باشد و ایجاد صدا بکند. در برخی مواقع نیز می توانیم مشکل را در فشار مدار گرمایش جستجو کنیم.

مثلا اگر فشار مدار پایین باشد و پکیج بصورت بی آب کار کند، صداهای عجیبی می کند.

حتی ممکن است گیج فشار خراب شده باشد و این موضوع را تشخیص ندهد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 4

شستشوی مبدله پکیج در محل توسط همکاران ما

از دلایل دیگری که می تواند باعث صدا در پکیج ایران رادیاتور شود و سوابق همکاران ما در تاسیسات 24 ساعته این موضوع را نشان داده موارد زیر می باشد:

 • فشار نامناسب گاز
 • خراب بودن شیر ماژوله
 • خراب بودن برخی از اورینگ ها و سوپاپ شوفاژها
 • وجود هوا در مدار گرمایش
 • استفاده از رادیاتور های نا مرغوب
 • اجرای گرمایش از کف بصورت اشتباه و یا با لوله بی کیفیت
 • محیط نامناسب نصب پکیج

دلایلی که می توانند باعث صدا در پکیج شوند، بیش از موارد ذکر شده در قسمت فوق هستند.

بنابراین تخصص بالای سرویسکار پکیج عامل مهمی است که به شما کمک خواهد کرد بدون اشتباه و با یک بررسی دقیق مشکل صدا را بر طرف کنید.  

 

 1. رادیاتورها به دلیل استفاده از پکیج ایران رادیاتور مرتبا هوا می گیرند.

این مشکل خیلی شایع نیست و اغلب هم نمی توان گفت دلیل این مشکل تنها پکیج ایران رادیاتور باشد.

در واقع عواملی باعث می شوند که این هوا وارد مدار شود که یکی از این عوامل می تواند کیفیت و قطعات نامطلوب به کار رفته در خود پکیج باشد.

همچنین ممکن است سطح آب ورودی به رادیاتور ها کم باشد، بخصوص در رادیاتور هایی که پایین تر کار شده اند.

از طرفی جنس بد رادیاتورها نیز در این موضوع دخیل است که باعث می شود گاز هیدروژن به دلیل خوردگی آلومینیوم های رادیاتور در سیستم ایجاد شود.

روش شناخت این مشکل این است که این نوع گاز بوی بدی دارند و اغلب مانند تخم مرغ فاسد شده می باشد.

همچنین اگر رادیاتور از نوع پره ای باشد، خرابی مغزی های بین پره های رادیاتورها و یا نشتی شیرها و ... می تواند این مشکل را به وجود بیاورد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 5

ولی خود پکیج رادیاتور در مواقعی می تواند دلیل این مشکل باشد که شیر هواگیری خودکار به کار رفته در آن خراب باشد و یا کیفیت خوبی نداشته باشد.

حتی ممکن است مشکل از پمپ دستگاه باشد، به این صورت که پمپ بصورت نرمال کار نکند و سرعت بیشتر از حد طبیعی داشته باشد و یا سطح آب را هر چند گیج فشار بالا نشان می دهد ولی در مدار گرمایش کم باشد.

البته سابقه همکاران ما و تخصص آنها نشان می دهد که به غیر از این موارد لوله کشی بد، استفاده زیاد از طول لوله و یا پیچ و خم های زیاد، نصب اشتباه رادیاتور و عوامل دیگر هم می توانند در این مشکل دخیل باشند.

 

 1. چرا برخی مواقع آب گرم مصرفی ایران رادیاتور سرد می شود؟

چنانچه مبدل پکیج ایران رادیاتور رسوب بگیرد و یا شیر سه راهه آن خراب باشد و همچنین اگر سوپاپ بای پاس ایراد داشته باشد به شکلی که نتواند مسیر را ببندد و یا منبع انبساط و متعلقات آن مشکل داشته باشند، مشکل از خود پکیج ایران رادیاتور است.

اما اغلب مشکل گرم نشدن پکیج ایران رادیاتور به دلیل نوسانات دمایی آب، سرد بودن بیش از اندازه آب ورودی به دستگاه، تنظیم نبودن شعله، دمای کم دادن به دستگاه، دبی بیش از اندازه آب و ... می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به فیلم علت سرد و گرم شدن آب پکیج و نحوه رفع آن مراجعه کنید.

البته گاهاً به برخی از ساختمان ها هم که مراجعه می کنیم مشخص می شود که میزان مصرف ساختمان با ظرفیت پکیج تناسبی ندارد، یعنی پکیج ظرفیت پایینی دارد.

استفاده از مشاور متخصص برای خرید و نصب پکیج در ابتدا می تواند تا حدود زیادی جلوی این مشکل را بگیرد.

 

 1. پکیج ایران رادیاتور خود به خود روشن می شود، بدون اینکه شیر باز شده باشد.

طرز کار پکیج ایران رادیاتور در حالت تابستانه یا مصرفی به این صورت است که با بازکردن هر گونه شیر آب در ساختمان بلافاصله روشن شود.

در غیر این صورت موضوعات مختلفی باید بررسی شوند، از جمله این که آیا فن به تنهایی روشن می شود و یا فن و مشعل هر دو روشن می شوند.

گاهی نوسانات آب بخصوص در هنگام روشن شدن پمپ آب باعث یک جنبش و تحریک در فوسوئیچ می شود و این باعث می شود که فن یک لحظه روشن و خاموش شود.

حال چنانچه دلیل این مشکل همین موضوع باشد، باید یک شیر یک طرفه در مسیرآب ورودی دستگاه نصب کنید.

اما اگر فن و مشعل با هم روشن می شوند، مشکل باید از برد الکترونیکی دستگاه باشد. حال چنانچه دستگاه نو است و گارانتی دارد، فوراً با نمایندگی آن تماس بگیرید.

در برخی موارد حتی ممکن است اهرم پتانسیومتر تنظیم دمای آب گرم و یا گرمایش هم خراب شده باشد و یا از جای خود در هنگام نصب خارج شده باشد.

البته به این نکته توجه داشته باشید که پکیج ها در هر 24 ساعت به شکلی طراحی شده اند که یک بار پمپ را یک حرکت کوچک بدهند تا گریپاژ نکند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 6

 1. چرا در پکیج ایران رادیاتور آب مصرفی داغ می شود ولی شوفاژ سرد است؟

در این حالت باید شواهد اولیه بررسی شوند که آیا شیرهای رادیاتور و یا کلکتور رادیاتورها باز است؟ و یا اینکه سیستم گرمایش در حالت زمستانه است و بارگیری شده یا خیر.

اگر شرایط عمومی مشکلی نداشت ممکن است پتانسیومتر تنظیم دمای گرمایش خراب باشد و یا ترموستات اتاقی روی برد وصل نیست.

در کل عواملی همچون موارد ذیل می توانند باعث سرد بودن مدار گرمایش شوند:

 • خرابی کلید NTC
 • خرابی پمپ
 • خرابی برد دستگاه
 • خرابی فلوسوئیچ
 • خرابی شیر سه راهه یا محرک هیدرولیکی
 • گرفتن صافی زیر پمپ
 • خرابی دودکش
 • کم بودن فشار آب مدار گرمایش
 • وجود نشتی در سیستم گرمایش
 • هوا داشتن در مدار

تعمیر پکیج ایران رادیاتور2 7

همانگونه که مشاهده می کنید عوامل زیادی می توانند در این موضوع دخیل باشند، اما سرویس به موقع پکیج ایران رادیاتور می تواند تا حد زیادی از سرد بودن رادیاتورها در فصل زمستان جلوگیری کند.  

لازمه استفاده مداوم و بدون دردسر از تجهیزاتی همچون پکیج دیواری که ظرافت خاصی دارند و علاوه بر این دستگاه های بسیار پیچیده ای هستند، این است که با یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج در ارتباط باشید.

از طرفی تنها داشتن تخصص در انتخاب مرکز سرویس و تعمیر پکیج کافی نیست، زیرا عواملی همچون سرعت عمل، تجربه، تمیزی محل بعد از اتمام پروژه و از همه مهمتر منش و برخورد مجریان تاسیساتی نیز اهمیت زیادی دارند.

از این رو چنانچه به دنبال افرادی با تجربه، متخصص و خوش برخورد همراه با سرعت بالای حضور در محل خود هستید، می توانید همین الان با همکاران ما در گروه تاسیسات 24 ساعته تماس بگیرید.

بعد از برقراری تماس با مرکز سفارش شما توسط سرپرست مجریان ما بررسی شده و نزدیک ترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محل شما اعزام می شود.

نظر جناب آقای قهرمانی در مورد تجربه استفاده از خدمات ما در زمینه تعمیر پکیج

لازم به ذکر است که تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیز از جمله تخصص های همکاران ما محسوب می شود، بنابراین با خاطری آسوده همین الان به منظور ثبت سفارش از سراسر شهر تهران فرم درخواست خدمات را پر کنید یا با ما تماس بگیرید.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

تاسیسات ۲۴ ساعته در کنار شماست تا به شما کمک کند مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنید

درخواست سرویسکار متخصص

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +6 # سعید 1396-07-24 17:08
سلام. خسته نباشید.
دست به رادیاتور که می‌زنی برق داره!!!
از چی میتونه باشه؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +7 # اسماعیلی 1396-07-25 21:08
احتمالأ یا هنگام نصب رادیاتور پیچ و رولپلاکتون به سیم برق اتصالی کرده یا اگه پکیج رو از برق میکشید بدون برقه یا براکت پکیج رو به سیم برق رولپلاک کردید یا پریز برقتون ارتش برقداره که انرا باید اصلاح کنید اینها شایعترین ایرادهاست بازهم کاملأ بررسی نمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # فریدون 1396-07-27 20:13
سلام وقت بخیر.
بنده یه دونه پکیج ایران رادیاتور تعمیر کردم در آب مصرفی شعله زیاد نمیشه .ان تی سی مصرفی را خارج از دستگاه امتحان میکنم آب گرم میشه ولی موقعی که روی دستگاه امتحان میکنم عمل نمیکنه با چند تا ان تی سی امتحان کردم همینجوریه . مشکل چی هست؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # اسماعیلی 1396-07-28 20:21
با عرض سلام.
داخل مسیر به علت حرارت بالای آب شعله بالا نمی رود.. ولی ان تی سی بیرون باشد گرم می‌شود ..ایراد از رسوب داخل مسیر است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # امید 1396-07-29 19:04
سلام
علت سر و صدای پکیج دیواری ایران رادیاتور به جز رسوب گرفتن چه چیزی میتونه باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-07-30 16:31
سلام.
میتواند از پمپ یا ان تی سی یا از گرفتگی فیلتر برگشت باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # وحید 1396-07-30 21:11
سلام
یه پکیج ایران رادیاتور هست که تا فلکه گرمایشی رو باز می کنم از شیر اطمینان آب میاد ، یا بارم از یک و نیم میره بالا تا سه. مشکل چی هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-08-01 19:59
سلام
احتمالا منبع انبساط خراب است. آن را بررسی کنید و مطمئن شوید که باد دارد. یا آب میدهد یا نه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اردبیلیAlijeddi 1398-09-24 01:41
سلام منبع انسباط وچک کردین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # محمد 1396-08-01 22:20
سلام نیاز به راهنمایی دارم پکیچ ایران رادیاتور فشار بار 1.5 تنظیم میکنم بعد از7یا8 ساعت فشار میره رو 3بار وشیر 3 بار فعال میشه. شیر ورودی آبسرد میبندم شوفاژ قشنگ کار میکنه. فشار بار دستگاه هم تکون نمیخوره علت از چی میتونه باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1396-08-03 22:16
سلام ،1ممکن است شیر پرکن خراب باشد.
2احتمال سوراخ بودن مبدل ثانویه هم وجود دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سیروس 1396-08-02 00:43
با سلام.
پکیج ایران. ارور 40 .70 میده وفشاره دستگاه رو صفره وشیر پرکن هم مدار رو پر نمیکند.
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-08-02 15:42
سلام.
در این موارد احتمال قطع بودن آب، خراب بودن شیر پرکن و رسوب گرفتن مسیر شیر پر کن وجود دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # قدیمی 1396-09-11 11:59
سلام پکیچ ایران رادیاتور تازه برام نصب نمودند ولی صدا از شش متری کاملاً شنیده می شود کارشناس مراجعه نموده اظهار میدارد مشکلی ندارد طبقه دوم گرمیران نصب شده خلی عالی بعد از سه سال ضمناً هنگامی که پکیج روی خاموش می باشد صدا دارد راهنمایی فرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود -1 # اسماعیلی 1396-09-14 01:19
سلام وقت شما بخیر
شیر موتوری دستگاه خراب است و باید تعویض بشود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # امینی 1396-09-14 01:42
با سلام وخسته نباشیدپکیچ ایران رادیاتور تقریبا مال هشت سال پیشه
شوفاژ مثل ساعت کار میکنه ولی اب گرمش هی سرد میشه سنسور دما تعویض شده ولاستیک دیافراگم ان هم تعویض شده سیم های سنسورها روباهم تعویض هم کردیم مشکل حل نشد لطف کنید وراهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-09-21 15:03
سلام وقت شما بخیر ممنون از همراهی تان
احتمالا کارتریج شیرتان آب سرد و گرم را به خوبی قاطی نمی کند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مهدی 1396-09-21 21:41
سلام. وقتی شیر پرکن باز میکنم میزان بار تغییر نمیکنه. باید چکارکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1396-09-24 13:15
سلام وقت شما بخیر
کمبود فشار آب . خرابی مانومتر . گرفتگی بلوک خرابی شیر پرکن از مشکلات احتمالی است. بررسی کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شریف 1396-10-02 06:44
سلام.پکیج ایران رادیاتور در هنگام روشن کردن رادیاتور هر دقیقه یکبار صدای استارت زدن میدهد.علت چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-10-05 08:57
سلام وقت شما بخیر
احتمال اینکه مشکل از یون جرقه زن باشد وجود دارد. اگر توضیحات بیشتری بدین میتونیم بیشتر کمکتون کنیم. ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # ماجد 1396-10-08 02:36
سلام . از شیر اطمینان اب مدام چکه میکنه و بعد از ۲ ساعت هی فشار از یک و نیم به صفر میرسه .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-10-10 10:51
سلام وقت شما بخیر
شیر اطمینان و شارژ منبع انبساط را بررسی کنید . و کوچک ترین نشتی شامل افت عقربه است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مهدی 1396-10-15 17:14
سلام پکیج ایران سری m اب گرم مصرفی مدام سرد و گرم میشه رسوب زدایی و تعویض ntc ها انجام شده ولی تغییری نکرده فشار گاز وروری پکیچ و فشار آب ورودی رو کم کردم حالا سرد نمیشه ولی دمای اب خروجی از ۴۰ بالا تر نمیره ایراد از چی میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-10-25 14:25
سلام وقت شما بخیر
شیر سه راهی را بررسی و در مرحله ی پایانی بای پس را سرویس کنید.
موفق باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرهاد 1396-10-26 02:37
سلام پکیج ایران رادیاتور من ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰میده و آب و شوفاژ سرده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-29 10:03
سلام وقت بخیر
این ارور مربوط به قسمت فن دستگاه در درجه اول میباشد..خود فن و پرشر هوا..بعضی مواقع عمل نکردن جرقه زن...در صورتی که تمام این قطعات سالم باشند برد دستگاه خراب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # عراقی 1396-10-29 01:13
سلام . امروز پکیج بدست تکنسین شستشو و سرویس شد. صافی هم تعویض شد. حالا احساس میشه تعداد روشن شدن دستگاه یا فندک زدن بیشتر و زمان ما بین اینها کم شده مثلا هر دو ثانیه فندک میزنه و روشن میشه.
تنظیمی بهم خورده؟. تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-11-01 09:51
سلام وقت شما بخیر
ظاهرا ان تی سی گرمایش خراب است و اطلاعات غلط به برد داده میشود. بررسی کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ارش 1396-10-29 10:47
سلام پكيج ٢٨هزار درجه كرما از ٥٥بيشتر بالا نميره و رو همان درجه روشن و خاموش ميشه لطفا راهنماي كنيد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1396-11-01 09:45
سلام وقت شما بخیر
دستگاه رسوب دارد. مدار به احتمال خیلی قوی کثیف است و باید مبدل و شوفاژها را شست وشو و بعد تنظیم شعله کنید.
موفق باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حامد 1396-10-30 12:06
با سلام
یک پکیج دو مبدل دارم که گرماشش عالیه ولی آب مصرفی گرم نمیشه.فقط در لحظه اول گرمو بعد سرد میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-11-01 09:47
سلام وقت شما بخیر
مبدل ثانویه اسیدشویی شود درست میشود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1396-11-01 10:01
سلام پکیج ایساتیس درجه حرارت و در حالت شوفاژ که بالا میبریم شروع به سرو صدا میکند علت چیست؟با تشکر فراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-03-18 09:00
سلام
اول باید باد منبع انبساط چک شود
دوم عملکرد پمپ بررسی شود
سوم مدار شوفاژ اسید شویی شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Mohammad 1396-11-01 19:29
سلام وقت بخیر.ما پکیج ایران رادیاتور رو دو ساله که خریداری کردیم و نصب شده چند وقتی هست که ارور E51رو میده و وقتی قاب رویی رو باز میکنیم و پیچ قاب فلزی داخلی رو باز میکنیم روشن میشه ولی بعد از بستن پیچ ها دوباره خاموش میشه .میشه راهنمایی کنین که چیکار کنیم تا مشکلش رفع بشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1396-11-26 11:45
سلام وقت شما بخیر
پرشردود یا بخش دودکش خراب است. باز هم باید بررسی بشود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # عباس 1396-11-03 01:05
سلام.پکیج ایران رادیاتور m24گرمایش شوفژ عالیه اما آب گرم مصرفی گرم نمیشه و ولرم هست.مبدل ثانویه اسید شویی کردم بازم درست نشد. اشکال از چی هست.لطفا راهنمایی کنید.
متشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-11-04 14:41
سلام وقت شما بخیر
احتمالا شیر سه راهی و موتور مشکل دارد. ورودی آب سرد را اول نصف و سه راهی را بررسی کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # حبیب 1396-11-15 12:14
سلام عباس جان باتوجه به سرد بودن آب در فصل سرما شما شیر اصلی ورودی آب سرد به پکیج رو کمی ببندید تا پکیج فرست گرم کردن آب رو داشته باشه ،امتحان کنید ،حتما نتیجه خواهید گرفت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1396-11-17 09:11
سلام جناب حبیب
خیلی ممنون که تجربیات ارزشمند خود را در اختیار دوستان قرار میدهید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # حبیب 1396-11-28 10:30
شما بزرگوارهستید، همچنین من هم از تجربیات شما و دوستان عزیز استفاده میکنم ،سپاسگذارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حبیب 1396-11-28 10:32
سلام خدمت دوست عزیز عباس ،باتوجه به سرد بودن بیش ازحد آب پکج فرصت به گرم کردن آب در این هوای سرد رو نداره ،لذایک کار میشه کرد که مشکل شما حل بشه و پکج شما هیچ مشکلی نداره،شما شیر ورودی آب سرد به پکیج رو کمی ببندید تا فشار آب کمی پایینتر بیات واب مصرفی شما گرم بماند ،این کار از تجربیات خود بنده هست که تا بحال به این مشکل زیاد خوردم ،پس یادتون نره آب اصلی وردی به پکیج رو به آرامی خیلی کم ببندید ،که فرصت گرم شدن آب رو پکیج داشته باشه ،باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عباس 1396-11-28 10:34
به نقل از حبیب:
سلام خدمت دوست عزیز عباس ،باتوجه به سرد بودن بیش ازحد آب پکج فرصت به گرم کردن آب در این هوای سرد رو نداره ،لذایک کار میشه کرد که مشکل شما حل بشه و پکج شما هیچ مشکلی نداره،شما شیر ورودی آب سرد به پکیج رو کمی ببندید تا فشار آب کمی پایینتر بیات واب مصرفی شما گرم بماند ،این کار از تجربیات خود بنده هست که تا بحال به این مشکل زیاد خوردم ،پس یادتون نره آب اصلی وردی به پکیج رو به آرامی خیلی کم ببندید ،که فرصت گرم شدن آب رو پکیج داشته باشه ،باتشکر


سلام خیلی ممنون جناب حبیب
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-04-18 11:16
سلام بله روش خوبی موافقم .. البته مقطعی این قضیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1398-01-01 23:45
به نقل از حبیب:
سلام خدمت دوست عزیز عباس ،باتوجه به سرد بودن بیش ازحد آب پکج فرصت به گرم کردن آب در این هوای سرد رو نداره ،لذایک کار میشه کرد که مشکل شما حل بشه و پکج شما هیچ مشکلی نداره،شما شیر ورودی آب سرد به پکیج رو کمی ببندید تا فشار آب کمی پایینتر بیات واب مصرفی شما گرم بماند ،این کار از تجربیات خود بنده هست که تا بحال به این مشکل زیاد خوردم ،پس یادتون نره آب اصلی وردی به پکیج رو به آرامی خیلی کم ببندید ،که فرصت گرم شدن آب رو پکیج داشته باشه ،باتشکر

سلام و عرض خسته نباشید
برای منم پیش اومده مبدلو اسید شویی کردم کامل. سه راه رو هم دستی چک کردم یعنی به جای برقی مکانیکی شیر رو تست کردم ولی نتیجه نداد. مسیر بای پس جوش بود اون فنر سوپاپ شل شده بود.گاها هم از اتصالات شیر سه راه میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-04-18 11:37
سلام مراحل سرویس پکیج ب دقت انجام شود اب مصرفی داغ میشه بشرط اینکه تنظیم شعله و اتتیسیها بدقت تست شود و سرویس مبدلها بدقت انجام شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # سیامک اسمعیلی 1396-11-14 21:32
با سلام، پکیج ایران رادیاتور ما چراغهای 40 ، 60 و 80 همزمان چشمک میزند و آب گرم نمیشود، اگر امکان دارد راهنمایی فرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود -1 # اسماعیلی 1396-11-24 15:08
سلام وقت شما بخیر
کد ارور اعلامی اشتباه است.
بررسی کنید ببینید 40 یا70 ، 80 نیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # وفادار 1396-11-15 22:57
سلام پکیج 24 هزار
یهو درجه های شوفاژ و آب مصرفی چشمک زد و آب یخ شد شوفاژهاهم یخ شدن.
ریست هم که میکنی صدا میده
مشکل از کجاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-11-24 15:07
سلام وقت شما بخیر
گرفتگی یا کلگی روتور گشاد کرده است. یا منبع انبساط تنظیم نیست. آن را بررسی کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود -1 # حسن 1396-11-22 22:28
با عرض سلام و ارادت خدمت دوستان خوب
دستگاه m24ff هستش مشکلی که رخ می داد دستگاه جرقه می زد ولی احتراقی صورت نمی گرفت و در نهایت کد خطای 80 70 بروی دستگاه نمایان می شد که با مراجعه سرویس کار دستگاه روشن شد ولی فرقی که با قبل کرده است سه بار جرقه زده و بار سوم شعله با صدای انفجار روبه رو است .
# سه بار جرقه
# صدای انفجاری
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-11-25 08:47
سلام وقت شما بخیر
احتمال خرابی سنسور جرقه زن، احتمال وجود هوا در ورودی گاز و احتمال گرفتگی فیلتر رگراتورگاز وجود دارد.
دامنه بررسی این امر وسیع هست و گام به گام باید چک شود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هلنا 1396-11-25 21:06
سلام پکیج ایران راتیور ما کاملا خوب کار میکند ولی مشکل اساسی اینجاست همینکه همه رادیاتورها رو میبندیم پکیج از کار میوفته و ارور میده و تو دیجیتالش E81 چشمک میزنه
الان زمستانه مهم نیست میتونیم حداقل یه رادیتورو باز نگه داریم ولی موندیم هواها گرم شد چیکار کنیم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-11-28 10:13
سلام وقت شما بخیر
مشکل از ترموستات هست. آن را بررسی و مشکل را حل کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1396-11-28 23:56
سلام پکیج ایران رادیاتور۲۸هزار بیش از دوسال است نصب کرده ایم داخل باکس کابینت می باشد صدای زوزه میدهد لطفا راهنمایی کنید خودم فکر می کنم مسیر دودکش مشکل دارد ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-12-07 15:32
سلام وقت شما بخیر
صدا از بالا یا پایین پکیج میاد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محسن 1396-11-29 09:53
سلام
وقتی پکیج ایران رادیاتور را روی گزینه آف قرار می دهم روی صفحه دیجیتال هم OFF نشان داده می شود ولی پکیج خاموش نمی شود و برای خاموش شدن باید از برق کشیده شود. چرا؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-12-01 18:27
سلام وقت شما بخیر
مشکل ازفلومتر یا فلو رگراتور است. بررسی و مشکل را رفع کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا 1396-12-01 05:21
سلام
پکیج ایران رادیاتوردارم مدام نوسان فشارداره موقعی که پکیج روشن میکنم به محض بالا رفتن دما فشار بالا وباپایین امدن پایین میادبین۱تا۳درنوسانه
لطفا راهنمایی نمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1396-12-11 07:26
سلام وقت شما بخیر
مشکل در پمپ و منبع انبساط وجود دارد. آن را بررسی و مشکل را برطرف کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد صادق 1396-12-11 08:12
سلام.پکیج ایران رادیاتور دقیقا مثل همین عکس.

صدای پکیج واقعا زیاد هست.
آیا عادی هست.
اگر نه راه حل چی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مهدی زهره وندی 1396-12-13 14:56
سلام وقت شما بخیر
احتمال اول پیش بینی ما صدای فن هست.
در غیر این صورت صدا از پمپ و علت بعدی منبع انبساط می باشد.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1396-12-13 08:39
سلام .خدا قوت .پکیج ایران رادیاتور روشن میشه یه دقیقه کار میکنه بعد دوباره خاموش میشه علت چیست رادیاتور یخ شده .دیشب از سرما منجمد شدیم ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مهدی زهره وندی 1396-12-15 10:08
سلام وقت شما بخیر
خرابی پمپ ،گرفتگی مدار و خرابی ترموستات دما از موارد مشکل آفرین است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مسعود 1396-12-14 12:33
سلام و وقت بخیر-ببخشید مشکل پکیج ایران رادیاتور من بعد از خاموش کردن سیستم گرمایش همچنان چراغ 10 روشن می ماند و گویا پمپ آن هنوز کار می کند--مشکلی در آب گرم مصرفی نداریم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-12-18 23:35
سلام وقت شما بخیر
این سوال پیش می آید که :
چراغ ۱۰‌ روشن میماند یا ۳۰؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1396-12-15 08:37
سلام
علت چکه کردن آب هنگام کم کردن دمای رادیاتورها از روی دستگاه چیه؟
وقتی درجه از نصف کمتر میشه شروع به چکه کردن آب میکنه!
متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-12-18 23:30
سلام وقت شما بخیر
کم بودن باد منبع انبساط خرابی شیر اطمینان از موارد مشکل آفرین است.
موفق باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود -1 # علیرضا 1396-12-17 11:46
سلام
وقت بخیر
رادیاتور ها بخوبی گرم میشه و مشگلی نداره،ولی آبگرم مصرفی روی دمای 39 الی 41 تغیر میکنه و بالاتر نمیره و مدام سرد و گرم میشه،ntc و شیر برقی چک کردم سالمن و ضمنا رسوب زدایی انجام دادم ولی متاسفانه عیب همچنان پابرجاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-12-21 23:26
سلام وقت شما بخیر
فلو دستگاه مشکل ساز است.
و در دستگاه های دیافراگمی از دیافراگم است.
و در موارد متعدد از فشار آب هم می باشد.
مدل دستگاه چیست؟
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رجبی 1396-12-18 20:20
سلام وخسته نباشید پمپ گردش آب یکسره شده دلیلش چی می تونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-12-21 23:30
سلام وقت شما بخیر
خرابی کلید مکانیکی ، باد نداشتن منبع و
سوراخ بودن لاستیک منبع از مشکلات است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضااحمدی 1396-12-19 14:17
با سلام خواهشمند است نحوه تعویض منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور را آموزش دهید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-01-05 19:22
سلام وقت شما بخیر
پیج را کامل باز کنید. پیچ های قاب کاملا باز شود . لوله منبع را از پکیج جدا و منبع را تعویض کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جابر 1396-12-20 08:17
سلام و عرض ادب . من چند روز پیش پکیج خانه را از حالت زمستانه تغییر دادم به حالت تابستانه . از اون روز به این ور متاسفانه مخزن بعد از مصرف آب گرم در حمام و ... خالی میشه و از 1.5 بار به صفر میرسه و آب رو گرم نمیکنه تا مخزن رو با شیری که پایین پکیج قرار داره دوباره به 1.5 بار برسونی . در واقع آب داخل مخزن فقط برای یکبار استحمام گرم میشه و بعدش دیگه افت فشار پیدا میکنه . لطفا پیشنهاداتتون رو بگید ممنون میشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1396-12-27 12:37
سلام وقت شما بخیر
در این موارد تنظیم نبودن باد منبع ، خرابی منبع و خرابی شیر پرکن مشکل آفرین است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضایی 1396-12-23 10:26
با سلام و وقت بخیر
پکیج دیواری ایران رادیاتور چند روزی هست که شعله خودبخود هر چند ثانیه خاموش و روشن می شود. دریچه هوا بالا پکیج رو باز کردیم 1 ساعتی خوب شد دوباره به حالت اول (خاموش روشن) برگشته...بعضی وقت ها که اصلا جرقه میزنه و روشن هم نمیشه. تکنسین شرکت هم گیج شده هر دفعه یه چیزی میگه!! لطفأ راهنمایی بفرمایید....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-01-11 12:43
سلام وقت شما بخیر
مشکلاتی از جمله خرابی فلو
خرابی پرشر
و.... وجود دارد.
اما باز هم باید بررسی شود
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1397-01-02 07:42
با سلام پکیج دیواری ایران رادیاتور دارم . هرچند روز یکبار ریست میشه وعلاوه بر چراغ قرمز چراغهای ۴۰ و۷۰ ۸۰ هم چشمک میزنه . دگمه ریست رو که میزم یه صدای خیلی بلندی میده ودوباره خاموش میشه وچراغ قرمز روشن میشه هواگیری وتنظیم فشار بین ۱تا ۱.۵ رو انجام میدم ولی باز درست نمیشه چند ساعت خاموش میکنم دوباره روشن میکنم . روشن میشه . ولی بعد چند روز دوباره همین اتفاق میافته ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-01-18 12:55
سلام وقت شما بخیر
خرابی سنسور دما
خرابی سنسور حد
دهنه پمپ گشاد کرده
یکی از این 3 حالت برای شما مشکل آفرین است. بررسی کنید
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسلامی 1397-01-07 15:38
سلام پکیج ما اوکی بود ولی یکدفعه خاموش شده وهربار روشن میکنیم در کمتر از ۱۵ ثانیه مجدد خاموش میشه دکمه ریست رو هم زدیم ولی بی فایدست دوباره خاموش میشه و دکمه ۴۰ و ۷۰ چشمک سبز میزنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-01-18 13:02
سلام وقت شما بخیر
مشکل شما افت فشار است. فشار آب را افزایش بدهید
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # کاظم 1397-01-11 15:56
سلام
بعلت گرم شدن هوا پکیج را از حالت زمستانی خارج کردم ولی سیستم آب مصرفی را گرم نمیکند(اصلاً روشن نمیشود) پس مجبور شدم شیرهای رفت و برگشت رادیاتور زیر پکیج را ببندم و مجدداً پکیج را در حالت زمستانی قرار دادم تا آب مصرفی گرم شود.
لطفاً بفرمائید اشکال کار کجاست.
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-06 11:29
سلام وقت شما بخیر
شیر موتوری یا کیت تعمیر خراب است و مشکل ایجاد میکند.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سهیل 1397-01-16 14:40
سلام
پکیج بنده از سری M هست چند روزه زمانی که از آب گرم استفاده میکنیم حرارت شوفاژها به شدت بالا میره و آب هم درست گرم نمیشه
قبلا زمانی که از آب گرم استفاده میکردیم آب خوب گرم میشد ولی شوفاژها اندکی افت حرارت داشت که مشکلی نبود
ولی الان مشکل داریم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-06 11:33
سلام وقت شما بخیر
مشکل تنظیم شعله و شیر موتوری است. بررسی و مشکل را حل کنید
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مسعود 1397-01-19 12:28
با سلام و خسته نباشید
پکیج ایران رادیاتور در مدار بسته به خوبی کار میکنه ولی در مدار باز آب خوب گرم نمی کنه و مشعل روشن خاموش میشه سنسور دما تعویض شده فلو تعویض شده پرشور هوا تعویض شده جواب نداده لطفا راهنمایی بفرمائید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-06 11:38
سلام وقت شما بخیر
کیت تعمیر باز شود و روان کاری شود شیر موتوری بازدید شود تنظیم شعله نیز انجام بشود
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی 1397-01-22 22:58
سلام
پکیج ایران رادیاتور دارم شیر اب گرم که باز میشه دیر رادیاتور روشن میشه و بعد که شیر بسته چراغ چشمک زن جفت جفت از ۳۰تا ۸۰ چشمک میزنه بدون این که چراغ شعله روشن باشه بعد از چند دقیقه چراغ چشمک زن خاموش میشه مشکل چیست ؟ممنون میشم راهنمایی کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-06 11:13
سلام وقت شما بخیر
فلو دستگاه شما خراب و مشکل ساز است.
موفق باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # قاسمی 1397-01-30 08:25
سلام . پکیج ایران رادیاتور 24 هزار انالوگ است . اب منبع گرمایشی به سرعت از زیر پکیج خالی میشود و نشتی زیاد دارد منبع را پر می کنیم ولی به سرعت خالی می شود در خصوص اب مصرفی نیز خطای 40 70 روشن می شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-13 17:08
سلام وقت شما بخیر
پکیج شما کمبود آب دارد و سبب این مشکلات می شود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # معینی 1397-01-31 13:37
با سلام چند روزی میشه درجه گرمایش عمل نمیکنه چراغ سبزش میچرخونی خاموش و روشن میشه اما عمل نمیکنه وقتی درجه آبگرم رو کم و زیاد میکنی پکیجم کم و زیاد میشه ضمنا صفحه نمایشم هیچ اخطاری نشون نمیده . وقتی درجه آبگرم رو میبندی چشمک زنا خاموش میشن با اینکه درجه گرمایش روشنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-13 17:06
سلام وقت شما بخیر
دستگاه توسط یک متخصص باید بازدید شود.
موفق باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1397-02-01 01:26
سلام وقت بخیر
پکیج ایران رادیاتور m24cf
بعد از روشن کردن پکیج فشار آب روی صفر، شیرپر کن تاثیری ندارد و ارور ۴۰ ۷۰ ، چه کنیم؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-13 17:04
سلام وقت شما بخیر
شیر پرکن خراب است و سبب مشکلاتی می شود. آن را تعمیر کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1397-02-02 13:29
سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
پکیج من مدل M24ff هست
مدتیه که رو حالت زمستانه پیج حدود 5ثانیه روشن و بعدش خاموش میشه
رادیات گرم نمیشه
وپکیج کار خودشو انجام میده بدون گرم کردن رادیات
فشار و بار روی 2هست
ولوم درجه گرمای رادیات باید نشان گر دما باشه که روی چه دمایی آب رو گرم کنه؟
این حالت رو نشون نمیده دستگاه
اگه امکانس هست راهنمایی بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-13 17:02
سلام وقت شما بخیر
شیر موتوری خراب است و یا احتمالا مشکل دارد. بررسی کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1397-02-12 00:17
با سلام.پکیج دو مبدله ایران رادیاتور دارم.در حالت تابستانه،با بازکردن آب گرم،هیچ اتفاقی نمی افتد و شعله روشن نمیشود.تعمیرکار محترم،مبدل ثانویه رو رسوب زدایی کرد و شلنگ ورودی آب سرد رو بعلت رسوب زیاد تعویض کرد.پکیج یک روز کار کرد و مجددا بهمون حالت قبل در اومد.ضمنا فن
هم تمیزکاری شده. لطفا راهنمایی بفرمایید..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-10-26 00:10
فلورگلاتور باید تعویض یا سرویس شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هادی 1397-03-24 10:48
سلام دوست عزیز وقت بخیر
پکیج خاموش شده و روشن نمیشه فکر کردم از پریز برقه ولی پریز هم سالمه و برق داره/در ضمنا" نمونه قدیمیه سال91 خریدم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-05-06 11:38
سلام وفق شما بخیر
داخل برد یک فیوز وجود دارد. آن را عوض کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هادی 1397-03-24 10:51
سلام وقت بخیر
پکیج ایران رادیاتور سال خرید 1391
خاموش شده روشن نمیشه از پریز برق هم نیست پریز برق داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1397-04-01 12:04
سلام وقت شما بخیر
سلام سوکت داخل برد در رفته است. که برق اصلی به آن وصل میشود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1397-07-14 19:15
سلام
؟
در حالت زمستانه روی پکیج ایران رادیاتور نوشته "فیوز کمپرسور قطع کنید" منظورش چیه؟ این فیوز کجاست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1398-05-30 23:32
سلام فیوز کمپرسور؟ میشه لطفا دقیقا بفرمایید چه علامت یا عبارتی نمایش داده میشود؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا 1397-07-21 17:05
با سلام و خسته نباشید
زیر پکیج خیس بود
قاب رو باز کردم دیدم از کنار. شیر. هواگیری اتومات چکه میکنه
پیچ خاکستری پلاستیکیش هم باز بود
وقتی بستم چکه قطع شد
سوالم اینکه ایا این پیچش باید. بسته باشه یا همیشه باز باشه
یادشون رفته ببندند یا خراب شده چکه میکنه و همیشه باید باز باشه؟
سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1397-07-24 09:06
سلام وقت شما بخیر
باید همیشه باز باشد. اسم آن ارونت است. اگر آب بدهد خراب شده و باید تعویض گردد.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرامرزنیا 1397-07-22 13:50
سلام و خسته نباشید
پکیج ایرانرادیاتو مدل L36FF مدت 6-7ماه کلا استفاده نشده ، الان بعد از استفاده مجدد ، اب گرم مشکل نداره ،
ولی رادیاتورها اصلا گرم نمیشه، فشار بار اوردم روی1/5 یکی از رادیاتور باز کردم اب با فشار خارج شد ،ظاهرا پمپ سالمه
لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود -1 # اسماعیلی 1397-07-24 09:08
سلام وقت شما بخیر
شیر سه راهی(برقی) خراب است یا عمل نمیکند.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # واران احمدی 1397-07-22 14:05
با سلام و خسته نباشید
دو روزه پکیجمون بعد از بستن آب یه صدایی میده بعد از 1 دقیقه صدا تموم میشه دلیلش چیه؟
پکیجمون ایران رادیاتوره
سپاسگزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1397-07-24 09:07
سلام وقت شما بخیر
سوپاپ جلویی خراب شده است و یا اورینگ آن خشک کار میکند.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جواداقاجانی 1397-07-25 12:59
سلام.مشعل هنگام استارت مجدد ریست میکنه.ازپایه رله فازدادم دیدم فن موقع استارت وزوز میکنه وبادست وقتی کمک میشه کارمیفته.علتش چیه.چه قطعه ای بایدسرویس شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-07-27 07:43
سلام وقت شما بخیر
فن که زور میزند نیم سوز می شود. باید تعویض یا تعمیر بشود و دوباره نصب بشود. بعد بررسی نیز کنید. احتمال رفع مشکل وجود دارد. اگر مشکل شما حل نشد بقیه لوازم را بررسی کنید.
خازن موتور مشعل را تعویض کنید. به احتمال خیلی زیاد راه می افتد.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رهنما 1397-07-26 09:29
سلام پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff در حالت زمستانی بالاتر از 40 ست نمی شود طبق دفترچه راهنما در کد مخفی دما را میشه بالا برد ولی به هیچ عنوان ذخیره نمی شود لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-12 09:30
سلام وقت بخیر
ایران رادیاتور کد مخفی ندارد..منظورتان چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حامد 1397-07-27 11:55
پکیج زمانیکه روی حالت آبگرمکن هستش بدون مشکل کار میکنه اما زمانیکه روی حالت گرمایش رادیاتور قرار میگیره صدای استارت میده اما روشن نمیشه و مدام این حالت استارت ناموفق تکرار میشه اما در این حالت هم شیر آب گرم کار میکنه اما گرمایش رادیاتور خیر، آیا قطعه الکترونیکیش سوخته یا مشکل قطعه فیزیکی هستش؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-04-26 23:25
سلام میتونه از سنسور شوفاژ باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امير 1397-07-30 23:03
با سلام
پكيج ايران وادياتور روي آب مصرفي كار نميكرد ديافراگم عوض كردم درست شد
ولي الان اب مصرفي كه باز ميشه اب سرد هست و آب رفت شوفاژ داغ ميشه
راهنمايي كنين ممنون ميشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-08-05 08:28
سلام وقت شما بخیر
احتمالا سنسور آب گرم خراب است باید قطعات را بررسی کنید تا معلوم شود.
موفق باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یوسف 1397-08-04 21:51
سلام:
اب گرم مصرفی پکیج گرمای کمی داره دمارو تا آخرش تنظیم شده ولی فشار اب شیر رو کم میکنم دمای اب بالا میره ایراد از چی میتونه باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-08-05 16:04
سلام وقت شما بخیر
احتمال دارد مبدل رسوب گرفته باشد. باید اسیدشویی کنید تا مشکل تان برطرف شود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1397-08-06 00:32
سلام ایرونت بالای پمپ نشتی اب داره . گفتم شاید رسوب گرفته چند بار بازو بسته کنم درست میشه نشد که هیچ نشتی بیشتر شد. حتما باید عوض بشه؟ اگه بسته بمونه به پمپ اسیب میزنه؟ ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Omid hadadi 1397-10-14 05:00
سلام بله باید تعویض بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-08-08 19:33
پکیج ایران رادیاتور هست اخیرا هوا گیری هم کردیم ولی وقتی دکمه پکیج روشن میکنم اول روشن میشه بعد از چند دقیقه مدام استارت میخوره علت چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-10-16 23:21
سلام وقتتون بخیر
سرویس حسگر یون یا تعویضش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یوسف 1397-08-10 14:18
سلام هنگام استفاده از آب مصرفی رادیاتورها هم گرم میشه دلیلش چی میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Omid hadadi 1397-10-16 14:40
سلام اگه نمیخواهید رادیاتور استفاده کنید باید شیرهای رفت و برگشت زیر پکیج را ببندید تا رادیاتورها از مدار خارج شوند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسن 1397-08-11 21:14
سلام پکیج ایران رادیاتور 28هزار دارم اب گرم مصرفی رو باز میکنم مشکلی نداره ولی شوفاژ وقتی میخاد گرم کنه سریع بعد چند ثانیه روشن شدن پکیج خاموش میکنه و پره ها رو گرم نمیکنه و بعد از بیست ثانیه دوباره روشن میشه سریع بعد چند ثانیه دوباره خاموش میشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-10-16 23:14
سلام وقتتون بخیر مدار گرمایش گرفتگی داره باید توسط متخصص مدار شستشو داده شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بهمن 1397-08-11 22:20
با سلام پكيج ارور٤٠ ٦٠ ٨٠ ميده فنش هم كار نميكنه واصلا پكيج روشن نميشه بنظر شما ايراد از چيه با تشكر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-08-13 08:04
سلام وقت شما بخیر
به احتمال زیاد پرشر سویچ هوا قطع است. و مشکل زاست. بررسی کنید
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین زاده 1397-08-13 15:11
سلام پکیج ما روشن و آب هم گرم میشه اما شوفاژ ها اصلا گرم نمیشن هواگیری هم انجام شده به نظر شما مشکل از چیه ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-08-15 14:56
سلام وقت شما بخیر
شیرهای رفت و برگشت زیر پکیج و همچنین شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها را باز کنید . مخصوصا شیر برگشت رادیاتورها که آلنی هست اکثرا شیر پایین را باز نمیکنند.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1397-08-16 23:35
با عرض سلام و خسته نباشید
پکیج ما از هر یک دقیقه اتومات میکنه و روشن و خاموش میشه (دما خیلی زود بالا و پایین میشه و پکیج هم اتومات میکنه) مشکل از چی هشتش؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-10-24 21:02
دستگاه شما شیر موتوریش خراب شده
مسیر گرفتگی داره
و یا زیر شیر موتوری اهرمش قفل کرده که باید سرویس شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد منبع‌چی 1397-08-17 03:46
سلام خسته نباشید. پکیج ایران رادیاتور دارم مدل L24FF ۳روز پیش سرویسکار اومد ولی امروز عصری از لوله های ورودی و خروجی دستگاه بشدت آب پس میداد و بار رو صفر میاد
مشکل از کجاست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Omid hadadi 1397-10-15 13:15
سلام نشتی زیر پکیج باعث افت فشار میشود باید تمام نشتی ها بر طرف شود تا بار دستگاه ثابت بماند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فولادی 1397-08-17 22:37
سلام وقت بخیر ، یکی از پانل ها سرد تر ازبقیه ست.هوا گیری هم انجام دادم.به بقیه پانل ها دست میزنم دمای یکسانی دارن بجز یکی. چرا؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-08-19 07:29
سلام وقت شما بخیر
اگر پکیج استفاده میکنید ، موقع هواگیری خاموش باشد. اگر موتورخانه هم دارید پمپ را موقع هواگیری خاموش کنید. هنگام هواگیری شیر رفت را ببندید. بعد از هواگیری شیر رفت را باز کنید و بگذارید آب جریان داشته باشد، تا از شیر هواگیری آب گرم بیاید. سپس شیر هواگیری را ببندید و پکیج یا پمپ را روشن کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حامد 1397-08-18 20:18
سلام فشار آب پکیج من با روشن شدن پمپ آب به 3بار و با خاموش شدن پمپ به 1.5بار میرسد، وقتی آب گرم رو باز میکنم
فشار سریع افت می‌کند وقتی که پمپ دوباره روشن شد فشار بالا می رود، ضمناً شیر تنظیم فشار کاملاً بسته است.
لطفا راهنمایی کنید تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-10-24 20:59
سلام مرحله اول مبدل رو سرویس کنید
منبع انبساط رو چک کنید
لوله منبع انبساط چک بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیدی 1397-08-19 08:45
سلام
بعد از هواگیری رادیاتور فشار پکیج اومد پایین و حتی خاموش شد.
دلیلش چیه و الان چکار باید بکنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امید حدادی 1397-08-23 10:23
سلام وقتتون بخیر
بخاطراینکه موقع هواگیری آب وازپکیج میگیره بایدپکیج وخاموش کنیدو باروبیاریدروی یک ونیم و پکیج روروشن کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محسن 1397-09-03 11:24
سلام دوست عزیز
ممنونم بابت پاسخگوییهای دلسوزانتون.
پکیج بنده مدل m24ff دو مبدله هستش.....آب مصرفی گرم و سرد میشد و آب گرمایشی هم دیگه توان داغ کردن رادیاتورها را نداشت و فقط گرم میکرد.....بنده خودم دست به کار شدم و با دیدن یه سری فیلم و غیره شروع به رسوبگیری از مبدل اول و مبدل ثانویه شدم (فقط مبدلها) اتفاقا چقدر هم رسوب داشت چون ارورهایی که میداد مربوط به رسوب بود....آب مصرفی یه مقدار بهتر شده اما آب گرمایشی تفاوتی نداشته. مشکل از ان تی سی هست یا حد توان شوفاژ؟ یا؟؟؟؟ ممنونم از شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امید حدادی 1397-09-09 08:17
سلام خواهش میکنم. سعی میکنیم تا حد امکان پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیر باشیم
جواب سوالتون: رسوب گیری باید با اسید مخصوص و یا پمپ انجام شود و همچنین ntcبازديد و درصورت نیاز تعویض شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین 1397-08-23 21:50
سلام وقت بخیر.ما یه هفته س یه پکیج ایران رادیاتورm24گرفتیم سه روزه یه صدای سوت مانندی مدام میاد.اومدن نگا کردن گفتن هیچی نیس ولی صدا واقعا ازار دهنده س.هواگیریم کردم باز صدا هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-10-24 20:57
سلام از محصولات پیاکو استفاده کنید صدای پکیج میفته یه محلول هست که به اب رادیاتورا اضافه میشه تو لوازم پکیج فروشیا موجوده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمود 1397-08-25 12:17
سلام پکیج منزل ما چه در حالت تابستانه و چه زمستانه ارور گرم شدن بیش از حد می دهد رسوب گیری کامل انجام دادیم سنسور اب گرم مصرفی و ترموستات حد را عوض کردم ولی همچنان مشکل باقیست لطفاً راهنمایی کنید .از محل شیر ارونت اب نشت می کند می تواند به این دلیل ارور دهد?ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-10-16 00:28
سلام
شما گرفتگی مدار دارید نمیدونم ب چه روشی رسوب گیری کردید ولی اگه اصولی رسوب گیری شده باشه نباید این قضیه پیش بیاد حتما پمپ بررسی شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1397-09-04 09:03
سلام مهندس من پکیج ام مارک ری هستش چند روزی بود که فشار اب پکیج افت میکرد یک بار هم کاملا صفر شد من با شیر پرکن فشار رو ۰/۸ پرکردم منبه انبساط چک کردم نشتی اب نداشت از سوزنش هوا میداد بیرون یکساله خریدم پکیج و دیدم باز داره کم میکنه روزای دیگه فشار بردم بالای یک نزدیک ۱/۵ دیگه فشار افت نکرد ولی از زمانی که افت فشار رو متوجه شدم صدای ناهنجاری زوزه کشیدن موقعی که اب گرم مصرفی حمام اشپزخونه رو باز میکنم از پکیج میاد رادیاتور هواگیری کردم رادیاتور سری ندارم دمای اب هم درسته پکیج صفحه دیجیتال هستش یک بارم تو این چند روز که برق رفت برنامه رفت رو حالت تابستانه و پکیج خاموش شد نشتی پیدا نکردم جز یکجا از خروجی مبدل اصلی که با مهره به لوله مسی وصل میشه که انگار مقداری نشتی داشت که با شره کردن و جرم گرفتن مسیر قطع شده والان نشتی دیده نمیشه احتمال کاهش فشار قبلاهم این نقطه بوده ولی مبدل ثانویه نشتی دیده نشده
لطفا راهنمایی کنید چرا زمان باز کردن اب گرم مصرفی بعد چند ثانیه صدای وحشتناک زوزه و جیغ پکیج شنیده میشه من علیرضا هستم تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امید حدادی 1397-09-09 08:34
سلام وقت بخیر
فشار باد منبع انبساط و درجه را چک کنید و اگر فشار پایین است باد بزنید و فشار را تنظیم کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # محمد حسین 1397-09-30 02:19
سلام
پکیج ایران رادیاتور دارم مدل ۲۲ ff هر بار که روشن خاموش میشه ۳ بار جرقه زن میزنه شعله روشن میشه(از صداش میفهمم)ولی ۲ ثانیه ای خاموش میشه بعد از ۲ یا ۳ بار. جرقه زدن روشن میشه مشکل چیه لطفا راهنمایی کنین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Ali 1397-09-30 11:30
اینک بعد از چند ثانیه خاموش میشع ایراد از یونیزاسیون دستگاه میباشد چک کنید و اینک بعد از مدت زیاد جرقه زدن ممکنه جرقه زن رسوب گرفته یا فاصلش با شعله زیاده یا اینک اون جایی ک جرقه زن ب مشعل وصل شده اونجای مشعل مسدود شده باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Ali zamani 1397-10-15 11:01
سلام خسته نباشيد پكيج ايران رادياتور دو مبدله است رسوب گيري كرديم اما حالا تند تند خاموش روشن ميشه هر بار ك روشن ميشه ١٥ ثانيه بيشتر روشن نميمونه و سريع خاموش ميشه مشكل از كجاست بطفا راهنمايي كنيد.
البته تو اين حين يبار ارور چشمك زن ٧٠ شد ولي يبار ريست كردم درست شد اما همچنان مشكل خاموش روشن شدن پا برجاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1397-10-15 18:18
سلام خاموش روشن شدنش مربوط ب یون تشخیص شعله میباشد باید توسط متخصص تعویض شود .. ارور ۷۰ هم چند علت داره ک شایعترینش معیوبی کلید حرارتی میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1397-10-19 16:02
با سلام
پکیج در حالت زمستانه وقتی قرار میگیرد بعد از اینکه دما را به درجه تنظیمی میرساند و خاموش میشود بعد از پایین امدن دما مجدد استارت نشده و سرد باقی می ماند تا ریست انجام شود و شروع به کار کند(حتی با باز کردن شیر اب گرم هم مشعل روشن نمی شود و باید ریست شود)
هر دو ntc را تعویض کردم
با دمای پایین (کمتر از 70 درجه) امتحان کردم درست کار میکرد و به موقع مشعل روشن و خاموش می شد
اما با قراردادن در وضعیت بالای 70 درجه یا max مجدد بعد رسیدن به دمای تنظیمی خاموش و تا زمانیکه ریست نشود روشن نمی شود
اررو ترموستات حد هم نمی دهد(امکان داره از همین ترموستات باشه مشکل؟!!)
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1397-10-22 12:08
سلام وقتتون بخیر
تعویض سنسورها و در اخر تعویض برد ... انتیسی گرمایشو مجدد عوض کن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عماد 1397-11-01 02:14
سلام پکیج من چند روزی بود وقتی که آب گرم استفاده نمیشد سوت میکشید و صدای زیادی داشت تا بالاخره به یک تعمیر کار نزدیک منزل تماس گرفتم اومد و بعد از دیدن پکیج رو باز کرد تمیز کرد ابتدا گفت مشکل حتما از پمپه بعدش که باز کرد گفت نه پمپ مشکلی ندارد اینکه بعد از اینکه ایشون رفت دوباره شروع کرد به سوت کشیدن میخواستم بدونم واقعا فکر میکنید مشکل از چیه آخه واقعا صداش بدجوری میره روی اعصاب و آلودگی صوتی ایجاد می‌کنه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-02 01:42
ی سرویس کامل بدینش مبدل جرم گرفته
البته ممکنه فین مبدل هم خورده شده باشه که کاریش نمیشه کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صانعی 1397-11-09 00:28
سلام روی دستگاه ایراد ۴۰ ۶۰ ۸۰ رو نمایش میده
از چی میتونه باشه ریست کردیم درست شد اما الان یسره کار میکنه پکیج ما؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-09 17:30
سلام برد خرابه باید تعمیر شه بردت
ولی برد رو تعویض کنی بهتره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سعید 1398-01-21 03:14
بادرود.
وقتی آب گرم روباز میکنیم پکیج روشن میشه اما آب گرم نمیشه ودرجه پکیج هم پایین میاد درصورتی که پکیج هم روشنه.و وقتی شیر رومیبندیم درجه پکیج خیلی بالانشون میده.ولی گرمای آب که برای رادیات ها میره خوبه مشکلی نداره.دلیل این مشکل رو میشه بفرمایید؟ سپاسگذارم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-01-22 03:27
سلام
باید شیر برقی گاز تنظیم و سرویس شود شعله مینیمم و ماکزیموم بیشتر شود .. مبدل ثانویه هم سرویس شود بهتر میشه بازدهی پکیج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ارمان 1398-02-18 15:36
سلام
خسته نباشید
چند سوال داشتم.
1-مدتی است که پکیج دیر به اب گرم میرسد و مثل اول اب خیلی جوش نیست فقط گرم است.
2-اگر در ابتدای باز کردن اب گرم اب بیشتر از حد معمول داغ شود و سپس به ارامی به دمای گرم برگردد اشکال از چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-02-19 00:13
سلام
وجود رسوب در مبدلها علت وجود این مشکل میباشد بخصوص مبدل ثانویه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمدولی علی نژاد 1398-06-07 10:44
با سلام خسته نباشی من پکیج E24 ایران رادیاتور دارم مانومتر روی صفرو کارنمی کند لطفا بفرمایید
۱ علت چیست
۲ آیا مانومتر قابل تعویض است و چگونه تعویض می شود باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-06-08 21:17
سلام محدوده مجاز عملکرد فشار پکیج از 0/5 تا 3 و حالت ایده آل باید روی 1/5 bar باشد مانومتر اگر خراب شود هم قابل تعویضه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سراب 1398-07-24 10:34
سلام ،پکیج ایران رادیاتور 22fدارم،با روشن کردن رادیاتور یک صدای یکسره مثل کار کردن یک قطعه میاد این صدا طبیعی است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-26 09:30
خیر دستگاه صدایی نباید داشته باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یونسی 1398-08-08 00:18
سلام
دستگاه پکیج مدل m24هستش
دستگاه ارور80-50 میده
ایراد از چیه ، ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:18
سلام وقت بخیر
سنسور گرمایش معیوب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1398-09-05 20:40
سلام خوبی پکیج ایران رادیاتور ما علی رغم روشن شدن شعله و نداشتن ارور. و گرم بودن رادیاتورها اب گرم مصرفی ان سرد است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-12 02:31
سلام.میتونه از فلومتر یا اگه دومبدله هست از شری سه راهه یا فنر بای پس باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # م فرهانی 1398-09-13 16:47
سلام بار دستگاه صفر شده و ارور ۴۰ ۷۰ را نشان میدهد اما شیر پر کن کاملا سفت است و باز نمیشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-14 18:42
سلام به شما کاربر گرامی لطفا با سرویسکار تماس بگیرید امکان داره منبع انبساط پکیج آسیب دیده باشه که شیر پرکن سفت شده است اگر تیوپ یا همان بادکنک منبع انبساط پاره با در رفته باشد فشار پکیج صفر میشود و شیر پر کن رو باز هم کنید فشار بار پکیج شما بالا نمیاد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سیروس 1398-09-14 15:34
سلام .می بخشید مبدل شوفاژ ایران رادیاتور سوراخ شده ،آیا می توانم‌این مبدل را تعمیر کنم یا باید مبدل جدیدی خریداری کنم .با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-15 19:16
با سلام خدمت کاربر گرامی مبدل رو میشه تعمیر کرد ولی ارزش تعمیر کردن نداره شما مبدل رو تعویض کنید خیلی بهتره ضرر نمیکنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # basafa 1398-09-17 09:24
سلام
باعرض سلام وخسته نباشید
چرا وقتی اب را باز می کنیم درجه فشار اب کم ووقتی اب را میبندیم درجه فشار اب به جای اول بر میگردد؟(بر روی پکیج)
با تشکر از زحمات شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-17 12:00
سلام خدمت کاربر گرامی مشکل شما از منبع انبساط میباشد میتوان گفت تیوپ منبع انبساط شما پاره شده یا از جای خود در رفته است ویا اینکه فشار باد منبع کم شده است برای اینکه بفهمیم تیوپ سالم است یا در نرفته است با نوک پیچ گوشتی سر والف باد را به داخل فشار دهید اگر آب به بیرون نپاچه و فقط باد خالی بیادش تیوپ سالم است و باد مخزن کم شده است و اگر آب بپاچه بیرون یا تیوپ در رفته و یا پاره شده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ارش رستمی 1398-09-23 21:40
باسلام خدمت تعمیر کاران محترم :پکیج اینجانب مدل ایران رادیاتور میباشد گاهی اوقات خطای 40،70،80 رخ میدهد با سرویس کامل وتعویض سنسور های ntc مشکل مرتفع نگردید لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-24 17:08
سلام کاربر گرامی و عزیز ارور 40 70 80 در ایران رادیاتور ناشی از حرارت بیش از حد پکیج میباشد  به عبارت دیگر سنسور حد دستگاه عمل کرده است و احتمالات دیگه ای هم میتونه وجود داشته باشه که برای مطمئن شدن از سرویسکار کمک بگیرید بهتر است. احتمال اول :  پمپ مشکل دارد  (خرابی یا نرسیدن برق به آن ) احتمال دوم : بسته بودن هواگیر یا ایرونت پمپ  احتمال سوم : بسته بودن مدار رادیاتور  به هر دلیلی  ممکن است شیر رادیاتور ها بسته باشد چه شیر بالا یا پایین که معمولن شیر پایین با اچار الن 8 باز و بسته میشود . ممکن است رادیاتور رسوب گرفته و مسیر ان مسدود شده است و باعث ارور 40 70 80  بشود احتمال چهارم : مبدل اصلی رسوب گرفته است که یک حالت خاص از احتمال سوم میباشد احتمال پنجم : خراب بودن  یا به عبارت بهتر نیم سوز بودن سنسور شوفاژ باعث بروز خطای 40 70 80 میشود احتمال ششم : خراب بودن سنسور حد یا قطع بودن سیم ان  که معمولن کم پیش می اید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بابک 1398-10-08 16:20
باسلام.شیر بالای پمپ اصلی باید در حالت عادی باز باشد یا بسته؟ تعمیر کاری امد جهت سرویس وانرا باز گذاشته نمی دانم فراموش کرده ان را ببندد یا اینکه دلیل خاصی دارد.در ضمن به خود سرویس کار دیگر دسترسی ندارم.پکبجm24ffمیباشد.ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-09 09:00
سلام کاربر گرامی نگران نباشید جهت شیر درست میباشد اگر جهت اشتباه باشد مطمئن باشید پکیج شما یا کار نمیکرد یا ارور میداد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # قهرمان 1398-10-16 17:40
سلام پکیج را روی هر دوایی تنظیم کنم دما پکیج به سرعت چند درجه بالاتر رفته و سپس خاموش دوتا حدود 38-درجه دیگر روشن نشده و دوباره ظرف چند ثانیه از دمای تنظیم مثلا 65 درجه تا 70درجه بالا رفته و خاموش شده و دوباره تا 38درجه روشن مشهودتر همین سیکل مرتبا تکرار میشود اگر راهنمایی کنید ممنون میشوم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-10-17 08:19
دوست عزیز سلام موارد زیر را چک کنید ان تی سی ها برد پتانسیومتر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بهنام مجرد 1398-10-17 23:13
سلام من پکیج ایران رادیاتور خریدم الان دو ساله استفاده میکنم اما تازگی آب گرم مصرفی درجه اش رو هر چقدر هم بالا ببریم دمای آب از 35درجه بالاتر نمی ره میشه راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-18 07:32
دوست عزیز سلام ان تی سی باید تعویض بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ایزدی 1398-10-27 16:00
سلام وقت بخیر از پکیج چند قطره اب میاد و چراغ سبز به صورت سریع چشمک میزنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-28 19:07
سلام کاربر گرامی اگر این نشتی به صورت دائم باشد باید از نشتی جلوگیری کنید چون باعث افت فشار میشود و میتواند به پکیج آسیب بزند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ایزدی 1398-10-27 16:05
سلام وقت بخیر از پکیج چند قطره اب میاد و چشمک سبز میزنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-28 19:00
دوسا عزیز سلام شیر اطمینان شیلنگ ها و قطعات داخل پکیج باید بررسی شوند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-28 19:05
سلام کاربر گرامی اگر این نشتی به صورت دائم باشد باید از آن جلوگیری کنید زیرا باعث افت فشار میشود و به پکیج آسیب میرساند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # .... 1398-11-05 11:36
سلام . خسته نباشید
آبگرمکن ما بعضی وقتا هرکاری میکنیم اصلا آبوگرم نمیکنه اینجور مواقع باید چیکار کنیم که آب گرم بشه?
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-05 14:00
دوست عزیز سلام دیافراگم مشکل پیدا کرده ابگرمکن نیاز به سرویس داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1398-11-24 08:58
سلام: رادیاتور منزل ما از دیروز ولرم شده بطوریکه قسمت پایین کاملا سرد و قسمت بالای شوفاژ نیمه گرمه. ضمناً هیچ خطایی پکیج نمیده و هواگیری هم انجام شده . برند پکیج بوتان و رادیاتورش مارک ایران رادیاتور هست. راهنماییم کنید لطفاً
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-24 09:57
دوست عزیز سلام اگر در مسیر گرمایش فیلتر دارید تمیزش کنید شلنگها جابجا نباشن پمپ ضعیف شده تنظیم شعله کثیفی مدار و رسوب گیری مبدل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1398-11-27 18:39
سلام چرا آب گرم مصرفی سرد است ولی شوفاژ گرم میکند اشکالش در چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-27 20:43
سلام کاربر گرامی مشکل میتونه از سنسورهای NTC باشد و یا مبدل دارای رسوب گرفتگی شده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سپهوندی 1398-12-23 15:31
با سلام اگه مبدل ثانویه در اثر یخ زدگی یه کم دفرمه شود. تاثری در گرمایش اب مصرفی دارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-23 19:00
سلام کاربر گرامی اگر شبکه های مبدل در اثر کج شدن آسیب دیده باشد بله میتواند در گرم کردن تاثیر بگذارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناشناس 1399-01-19 11:10
سلام آب خروجی از پکیج بوی بسیار بدی می دهد مثل بوی مواد شیمیایی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-01-19 13:39
وجود بو در آب ساختمان علل مختلی داره ،اول زنگ زدگی لوله در صورت آهنی بودن لوله ها،دوم رسوب داخلی مبدل ولوله ها من پیشنهاد میکنم یه فیلتر پلی فسفات در ورودی آب به پکیج نصب کنید واگر فیلتر داره کارتریج اونو تعویض کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدویان 1399-04-24 12:16
سلام در حالت تابستانه نمیتوانیم از آب گرم استفاده کنیم و در حالت زمستانه آب گرم داریم علت چبست؟ ممنون از پاسختان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-04-24 20:47
سلام باید فلوسوییج یا فلورگلاتور وهمینطور شیرسه طرفه دستگاه بررسی ورفع عیب بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سید 1399-07-03 09:49
سلام
بعد از مدّتها شوفاژ ها را روشن کرده ایم، بوی گندیدگی و تعفن در فضای اطراف پکیج می پیچه. اگر آب گندیده، چطور باید مشکل را حل کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-05 10:47
سلام،با ید مدار گرمایش ورادیاتور را شستشو دهید وجهت این کار از یک سرویسکار کمک بگیرید در ضمن قبل از استفاده حتماً پکیج رو سرویس کامل کنید این بو میتونه از خارج شدن باد منبع انبساط دستگاه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سعید 1399-07-30 18:49
با سلام و ارادت
پکیچ ما ایران رادیاتور از نوع m24ff است که تازگی ارور 50 - 80 می ده و دائم دکمه قرمز رنگ ریست روشن می شه اونو ریست می کنیم و لی بعد از چند ساعت بازاین اتفاق می افته - اگر احتمالا ایراد از ترمیستور ابگرم باشه می تونم خودم تعویضش کنم ؟ لطفا راهنمایی بفرمائید با تشکر فراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-08-01 19:36
سلام،این کد به معنی باز بودن سنسور Ntc آب گرم مصرفی است.راه حل رفع این مشکل:Ntc نیاز به تعویض دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رحمان 1399-09-15 13:57
سلام وقت بخیر
پکیج ما مدل e24ff که موقع مصرف آب گرم سرو صدای عجیبی داشت اومدن مبدلها رو اسید شویی کردن ( درجا) بعدش رادیاتورها تا نصفه گرم میشن هواگیری هم کردم درجه هم رو ماکسیمم اما همچنان شوفاژ کامل گرم نیست ، مشعل هم اتومات میکنه اما با تایم کم
بنظر شما مشکل چیه ؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-15 15:45
سلام،علت صدا میتونه از خرابی ویا رسوب وگرفتگی در مدار گرمایش ویا کارکرد نامناسب پمپ دستگاه وعدم گرمایش میتونه از خرابی سنسور دما ویا پایین بودن شعله وتنظیم نبودن باشه وسرویسکار باید مجدد دستگاه رو بررسی ورفع عیب نماید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سجاد 1399-11-30 23:45
با سلام، زمانی که شیر آب گرم رو باز میکنم عقربه نشان دهنده بار دستگاه ایران رادیاتور 3 تا 4 دهم بار افت می‌کند، چرا؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-12-01 09:45
سلام،باز بودن یا خرابی شیر پرکن میتونه علت این مشکل باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سجاد 1399-12-02 19:11
با سلام و خسته نباشید...
پکیج ایران رادیاتور مدل bm24ff داریم که هفته پیش با مشکل افت فشار مواجه می شد طوری که بار دستگاه طی زمان 12 ساعت میامد روی صفر و چراغ های 40 و 70 شروع میکردن به چشمک زدن ، یکی از رادیاتور ها از زیر نشتی داشت شیر رفت و برگشت رو بستم و عملا از مدار خارج شده... ولی باز هم مشکل وجود دارد... جای دیگر هم نشتی نداره مشکل از چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-12-03 10:52
سلام،در مدار نشتی وجود دارد وباید این نشتی رفع شود در ضمن شیرپرکن دستگاه نیز باید از لحاظ خرابی بررسی شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهیارامامی 1399-12-27 12:12
سلام پکیج ما مکررا خاموش می شه و نیاز به خاموش و روشن کردن مجدد داره دلیلش چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-12-28 18:09
سلام،این اشکال میتونه از وجود رسوب در دستگاه ویا گرفتگی مدار دودکش وخرابی پرشر هوا باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سجاد 1399-12-29 09:49
با سلام، پکیج ایران رادیاتور ارور 40 60 80 داده و همزمان فشار بار دستگاه هم دچار افت شده و نزدیک به صفر رسیده؟ علت چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-01-01 13:32
سلام،این ارور بعلت خرابی پرشر هوا یا گرفتگی مسیر دودکش ویا خرابی فن میباشد وعلت کم شدن بار دستگاه خرابی اورینگهای دستگاه ونشتی در اتصالات دستگاه میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # داود 1400-01-04 17:46
سلام وقتی پکیج درحالت تابستان قرارمیدهیم بازرادیاتورها داغ هستن اب مصرفی سرد پکیج مدل ام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-01-05 11:32
سلام،خرابی شیر وموتور سه طرفه میتونه علت این مشکل باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن