0رای

بازسازی-لوله-کشی-آب

 

لوله کشی آب و فاضلاب از موارد قابل اهمیت و مهم در ساختمان است، که این لوله کشی باید با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و به دقت توسط مجری مجرب صورت گیرد تا نیازی کمتری به بازسازی و تعمیر آنها باشد اما هر چقدر هم که لوله کشی آب مناسب و مطلوب باشد اما عمر طولانی به مرور آنها را فرسوده می کند و نیاز به تعمیر است که در ساختمان های قدیمی این بازسازی لوله کشی قدیمی نمود زیادی دارد.


سیستم های لوله کشی قدیمی آب مصرفی و سیستم های گرمایشی معمولا با لوله هایی از جنس گالوانیزه و آهن انجام می شده است که مشکلات اجرایی و معایب مصرفی زیادی را با خود به همراه داشته است. از جمله این معایب می توان به زنگ زدگی و پوسیدگی داخلی و خارجی لوله اشاره کرد که منجر به افت فشار زیاد  آب مصرفی بعد از سالها، شکستگی و ترک در لوله ها می شود که همین امر نم گرفتگی دیوارها و نشتی آب و خسارات زیادی را در پی دارد.


تعمیر لوله ها دارای فواید زیادی است از جمله این مزیتها، رفع مشکل نمناک شدن دیوارها، رفع افت فشار در آب ساختمان، جمع آوری لوله های قدیمی روکار با ظاهر نامناسب و انتقال آنها به زیر کار است که در زیبایی سرویس های بهداشتی و نمای ساختمان شما تاثیر مستقیم ایفا می کنند.

بازسازی لوله کشی آب 2

در بالا تصویری از نمناک شدن دیوارها را مشاهده می کنید که با بازسازی لوله آب می توان این مشکل را رفع کرد و از فراگیر شدن آن به کل دیوارها جلوگیری نمود.


در مواردی نیز این لوله ها را می توان به فضاهای دیگری برده یا مسیر لوله کشی را تغییر داد، در نتیجه فضای بزرگتر و زیباتری را در دسترس شما قرار می دهد.

با بازسازی لوله کشی قدیمی با مصالح روز می توان از خسارتهای بسیار زیاد و هزینه بر در ساختمان جلوگیری کرد.


در ابتدای متن گفته شد که استفاده از لوله های قدیمی با جنس گالوانیزه یا آهن مشکلاتی را به همراه داشتند اما امروزه جایگزین لوله های قدیمی، لوله پلیمری و 5لایه می باشد که هر کدام مزیت ها و خواص خود را دارند. از ویژگی های این لوله ها می توان به اجرای راحت و انعطاف پذیری مسیر لوله کشی، کمتر شدن اتلاف حرارتی مسیر آب گرم مصرفی، راحتی تعمیر و نگهداری در صورت بروز مشکل اشاره کرد.

همانطور که مشاهده کردید مقاله پیش رو شامل اطلاعاتی از لوله کشی آب می باشد، اگر قصد شما کسب اطلاعات از بازسازی لوله های فاضلاب ساختمان است مقالات تعمیرات لوله های فاضلاب و بازسازی لوله کشی فاضلاب برای شما عزیزان قرار داده شده است.

یکی از خدمات گروه تأسیسات 24 ساعته اسماعیلی بازسازی لوله کشی آب و فاضلاب می باشد. در صورت نیاز به بازسازی مسیرهای لوله کشی و تعویض مسیرهای قدیمی با لوله های جدید و هرگونه مشاوره در این زمینه می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را ثبت کنید

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید