چنانچه قصد تهیه توالت فرنگی تاشو را دارید، مطالعه راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار دقیقاً همان چیزی است که به آن احتیاج خواهید داشت.

 

 

توالت فرنگی سیار و مزایای آن

شاید شما هم از آن دست افرادی باشید که بنا به ضرورت شرایط بدنی خاص و یا به خاطر آشنایی با مضررات توالت ایرانی تخت، در فکر استفاده از توالت فرنگی باشید.

اما به دلیل اینکه مستاجر هستید و یا به خاطر هزینه های گزاف خرید توالت فرنگی و روند نصب آن، نمی توانید برای نصب توالت فرنگی ثابت در خانه خود اقدام کنید.

خرید و استفاده از توالت فرنگی سیار بهترین راه حل رفع مشکل شماست.

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار1

تصویر نمونه توالت فرنگی سیار پلاستیکی

شما می توانید با یک خرید به صرفه و به راحتی و سرعت، توالت فرنگی سیار را از بازار خریداری کرده و همان لحظه در داخل سرویس بهداشتی یا حمام خانه مورد استفاده قرار دهید.

البته مزیت های استفاده از توالت فرنگی سیار تنها به این موارد ذکر شده محدود نمی شود، شاید بتوان گفت، مزایای توالت فرنگی سیار حتی از توالت فرنگی ثابت هم بیشتر است.

به عنوان نمونه چند مورد از مزیت های توالت فرنگی سیار به نسبت توالت فرنگی ثابت را در قسمت زیر ملاحظه می کنید:

 • امکان تهیه سریع حتی از فروشگاه های آنلاین، داروخانه ها و فروشگاه های محصولات طبی
 • بدون نیاز به کنده کاری و نصب شیرآلات اضافی
 • قابلیت جمع کردن توالت در مدل تاشو
 • حمل آسان توالت به مکان مورد نیاز
 • عدم اشغال همیشگی فضای سرویس بهداشتی و حمام
 • بهترین وسیله دم دست و کاربردی برای افراد ناتوان و سالمند
 • عدم نیاز به صرف هزینه های زیاد بابت خرید و نصب

برای مشاهده انواع توالت فرنگی سیار و اطلاع از قیمت خرید آن بر روی لینک خرید توالت فرنگی سیار از دیجی کالا بزنید.

 

چه کسانی باید از توالت فرنگی سیار استفاده کنند؟

استفاده از توالت فرنگی سیار برای همه افراد امکان پذیر است، اما با این حال یک دسته از افراد هستند که نیاز مبرم به این وسیله دارند.

به حدی که بدون استفاده از توالت فرنگی سیار نمی توانند نیاز خود به سرویس بهداشتی را به راحتی انجام داده، یا حتی ممکن است در صورت استفاده از توالت ایرانی تخت دچار مشکلات بیشتر شوند.

از جمله این افراد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مصدومین حوادث که به شکستگی پا مبتلا شده اند.
 • کسانی که به تازگی عمل جراحی داشته اند.
 • بیماران دردهای مفصلی مانند: کمر درد و پا درد
 • افراد ناتوان جسمی-حرکتی
 • اشخاص مبتلا به سرگیجه
 • زنان باردار
 • سالمندان

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار2

نمونه تصویر توالت فرنگی سیار سایز بزرگ مبله

 

انواع توالت فرنگی سیار از لحاظ طراحی

تنوع طراحی و تولید توالت فرنگی سیار زیاد است، به قدری که هر مدل از آن نیاز یک گروه خاص را رفع می کند:

 • توالت فرنگی سیار مبله

یکی از مدل های بسیار محبوب توالت فرنگی سیار به سری مبله آن مربوط می شود. این محصول همانطور که از نامش پیداست، طراحی شبیه مبل دارد.

یعنی نشیمن توالت بر روی اسکلت مبلی یا شبیه به صندلی قرار گرفته و دو عدد دسته در دو طرف آن تعبیه شده اند، البته وجود دسته در تمام مدل های توالت فرنگی سیار مبله دیده نمی شود.

با این حال انتخاب و خرید مدل دسته دار آن برای افرادی که از بیماری سرگیجه رنج می برند و افراد ناتوان جسمی-حرکتی، که امکان حفظ تعادل را ندارد، بسیار مناسب تر است.

توالت فرنگی سیار مبله را می توانید در دو مدل قیف دار و بدون قیف در بازار بیابید، که مدل قیف دار آن به دو دسته قیف ثابت و قیف تاشونده تقسیم بندی می شود.

توالت فرنگی سیار مبله را می توان به راحتی بر روی توالت ایرانی قرار داد، البته قبل از خرید آن بهتر است، طول و عرض توالت فرنگی سیار را متناسب با سایز توالت ایرانی ساختمان خود انتخاب کنید.

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار3

نمونه توالت فرنگی سیار مبله بدون قیف

 • توالت فرنگی سیار مخزن دار

در ادامه دسته بندی های انواع توالت فرنگی سیار، به مدل مخزن دار آن می رسیم.

طراحی این مدل از توالت فرنگی سیار به این صورت است که یک عدد مخزن شبیه سطل به منظور جمع آوری ادرار و مدفوع در قسمت زیرین توالت تعبیه شده است.

مزیت های توالت فرنگی سیار مخزن دار به مراتب بیشتر از مدل های ساده یا مبله آن می باشد، که امکان استفاده از آن در خارج از سرویس بهداشتی و حمام یکی از مهمترین محسنات این وسیله است.

توالت فرنگی سیار مخزن دار یک وسیله بسیار کاربردی و راه انداز برای بیمارانی است که حتی امکان حرکت تا سرویس بهداشتی و حمام را ندارند.

علاوه بر آن از این وسیله می توان به عنوان یک توالت فرنگی سیار مسافرتی نیز استفاده کرد، چرا که در طول مسافرت ممکن است نیاز ضروری به توالت باشد، در چنین شرایطی توالت فرنگی مخزن دار می تواند یک موهبت باشد.

مخزن توالت فرنگی سیار مخزن دار را می توان به راحتی از داخل توالت برداشت و محتویات آن را تخلیه کرد.

 

 

تصویر نمونه توالت فرنگی سیار مخزن دار

 راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار4

 • توالت فرنگی پرتابل

طراحی مدل جدیدتر توالت فرنگی سیار مخزن دار که با نام توالت فرنگی پرتابل در بازار شناخته می شود، کمی با نمونه مخزن دار ساده متفاوت است.

در توالت فرنگی پرتابل علاوه بر مخزن، از سیفون نیز برای تخلیه فاضلاب جمع شده در مخزن توالت استفاده می شود.

بعد از آن که مواد فاضلابی به داخل مخزن قابل حمل منتقل شد، می توان مخزن را برداشت و تخلیه کرد.

همچنین این وسیله به یک مخزن آب جداگانه برای سیفون توالت فرنگی پرتابل مجهز است، که بعد از اتمام می توان به راحتی آن را دوباره شارژ کرد.

قابلیت های این وسیله تنها به این موارد ختم نمی شود، صفحه پلاستیکی روی نشیمن بعد از اتمام استفاده از آن روی مخزن را می پوشاند تا بوی بد فرد را آزار ندهد.

استفاده از توالت فرنگی سیار پرتابل یک گزینه فوق العاده برای افراد بستری روی تخت به عنوان توالت کنار تختی، مسافرت و حتی داخل اتومبیل است.

چنانچه قصد مشاهده انواع توالت فرنگی سیار و کسب اطلاع از قیمت خرید این وسیله را دارید، کافیست لینک خرید توالت فرنگی سیار از دیجی کالا را لمس کنید.

 

 راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار5

تصویر توالت فرنگی پرتابل

 

 • توالت فرنگی سیار مسافرتی

در قسمت قبل گفتیم که توالت فرنگی سیار مخزن دار را می توان به عنوان توالت فرنگی مسافرتی مورد استفاده قرار دارد.

اما طراحان و تولید کنندگان این عرصه، اقدام به ساخت توالت فرنگی سیار مسافرتی کرده اند، که با حجم بسیار کوچک و قابلیت جمع شدن، امکان حمل و نقل آن بسیار ساده است.

به شکلی که می توان توالت فرنگی سیار مسافرتی جمع شده را به راحتی در پشت خودرو جا داد و در تمام مکان هایی که سرویس بهداشتی وجود دارد، از آن استفاده کرد.

طراحی توالت فرنگی سیار مسافرتی به این صورت است که یک حفره به اندازه نشیمن گاه در وسط آن تعبیه شده و پایه های فلزی زیرین استقامت این وسیله را تضمین می کنند.

جنس قسمت نشیمن توالت فرنگی سیار مسافرتی معمولاً از برزنت بسیار قوی و پایه های آن از جنس فلز مستحکم، سبک و تاشو ساخته شده است.

توالت فرنگی سیار مسافرتی را می توانید در دو مدل قیف دار تاشونده و بدون قیف در بازار پیدا کنید.

در مدل بدون قیف آن از یک رویه برزنتی برای پوشش جلوی توالت و به منظور پیشگیری از پاشیده شدن ادرار به پاها استفاده شده است.

یکی از مزیت های بسیار مهم در توالت فرنگی سیار مسافرتی، امکان استفاده از مدل رویه دار این محصول به جای صندلی تاشو و قابل حمل برای گشت و گذار و مسافرت است.

بنابراین افرادی که به دلیل مشکلات مفصلی و درد کمر و زانو نمی توانند روی زمین بنشینند و از طرفی با توالت ایرانی تخت مشکل دارند، می توانند با خرید توالت فرنگی سیار مسافرتی مدل رویه دار آن با یک تیر دو نشان بزنند.

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار6

تصویر نمونه توالت فرنگی سیار مسافرتی دارای رویه برای پوشاندن قیف

 • توالت فرنگی سیار قابل تنظیم

امکان تنظیم ارتفاع و حتی عرض توالت فرنگی سیار یک قابلیت منحصر به فرد در مدل قابل تنظیم این وسیله است.

مسئله بلند و کوتاه بودن توالت فرنگی نه تنها از لحاظ علمی و پزشکی یک مشکل محسوب می شود، بلکه برای بسیاری از افراد که پاهای بلندتر یا کوتاه تر از حد معمول دارد، یک معضل است.

شما می توانید پایه های فلزی توالت فرنگی سیار قابل تنظیم را به راحتی کوتاه یا بلند کنید. در نتیجه دیگر با مشکلاتی همچون کوتاه یا بلند بودن بیش از حد توالت فرنگی مواجه نخواهید بود.

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار7

تصویر نمونه توالت فرنگی سیار با قابلیت تنظیم ارتفاع

 • توالت فرنگی سیار چرخ دار

گاهی مواقع شدت ناتوانی و یا بیماری فرد به حدی است که امکان حرکت کردن از او صلب شده و یا ممکن است فاصله سرویس بهداشتی تا تخت بستری فرد زیاد باشد.

برای چنین شرایطی می توان از توالت فرنگی سیار چرخ دار استفاده کرد. این وسیله را حتی می توان در داخل سرویس بهداشتی یا حمام قرار داد.

قابلیت های زیر بسیار کاربردی بودن توالت فرنگی سیار چرخ دار شده اند:

 • امکان قرار دادن مخزن بزرگ در زیر نشیمن گاه توالت و تخلیه راحت آن
 • وجود چهار عدد چرخ روان در چهار طرف اسکلت توالت برای حرکت آسان و سریع
 • میله های نگه دارنده در اطراف آن و وجود پشتی در قسمت عقب، برای حفظ تعادل و محافظت فرد

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار8

تصویر نمونه توالت فرنگی سیار چرخ دار

 

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار

اکنون که با انواع توالت فرنگی سیار موجود در بازار آشنا شدید، نوبت به آن می رسد که چند نکته به منظور راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار را ذکر کنیم:

 1. میزان استقامت توالت فرنگی سیار

اولین و مهمترین نکته ای که باید برای انتخاب و خرید بهترین توالت فرنگی سیار مد نظر داشته باشید، میزان استقامت این وسیله متناسب با وزن افراد است.

انواع توالت فرنگی سیار را می توانید در جنس هایی از قبیل تمام پلاستیک، فلزی و فایبرگلس و یا ترکیبی از این مواد داخل بازار پیدا کنید.

اما توجه داشته باشید، هر کدام از این مواد به کار رفته در ساخت توالت فرنگی سیار می توانند معایب و مزایا مختلفی داشته باشند.

به عنوان مثال توالت ساخته شده از پلاستیک در مقایسه با سایر مدل ها، مخصوصاً فلزی، دارای استقامت پایین تری است.

بنابراین قبل از خرید توالت فرنگی سیار، حتماً وزن حدودی فرد یا افرادی که قرار است از این وسیله استفاده کنند را در خاطر داشته باشید.

معمولاً توالت فرنگی سیار تمام پلاستیک می تواند تا حدود 120 کیلو را تحمل کنند، اما گاهی شرایط فرد به صورتی است که نمی تواند به آرامی بر روی توالت بشیند و به شکلی خود را بر روی آن پرت می کند.

در نتیجه وزن وارد شده به توالت بسیار بیشتر از وزن خود شخص خواهد شد و اگر توالت فرنگی سیار استقامت کافی نداشته باشد، به سرعت می شکند.

 1. انتخاب توالت فرنگی سیار فلزی مقاوم در برابر ضد زدگی

حال اگر بعد از مشاهده محدودیت های استقامتی توالت فرنگی سیار تمام پلاستیک، تصمیم گرفتید مدل فلزی آن را انتخاب کنید، باز هم باید به جنس آن دقت کنید.

در این خصوص توجه داشته باشید که حتماً فلز به کار رفته در ساخت توالت فرنگی سیار دارای پوشش ضد زنگ بوده و ترجیحاً از جنس استیل باشد.

چرا که زنگ زدگی توالت فرنگی سیار مخصوصاً در قسمت پایه های آن باعث کاهش استقامت سازه شده و به مرور زمان سطح زنگ زدگی گسترش پیدا می کند.

البته در توالت فرنگی سیار فلزی از قاب های پلاستیکی کفش مانند برای پوشاندن انتهای پایه ها استفاده می کنند.

ولی از آنجا که این وسیله در تماس مستقیم با آب قرار دارد، باید تدابیر بیشتری برای پیشگیری از زنگ زدگی آن اتخاذ کرد.

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار9

نمونه تصویر توالت فرنگی سیار تاشو مسافرتی

 1. عدم پاشیده شدن آب های فاضلابی به اطراف

از آنجا که توالت فرنگی سیار مانند توالت فرنگی بر روی یک ارتفاع معینی قرار می گیرد، این احتمال وجود دارد که در زمان استفاده از آن ادرار و یا فضولات دیگر به پاها پاشیده شوند.

به همین دلیل است که بعضی از توالت های فرنگی سیار را به صورتی طراحی می کنند که قسمتی به عنوان پوشش در جلوی توالت وجود داشته باشد.

گاهی این پوشش مانند توالت فرنگی سیار پلاستیکی به صورت سراسری است، به شکلی که هیچ گونه نجاست یا آب به پاها و محیط پیرامون پاشیده نمی شود.

گاهی هم به جای پوشش سراسری از قیف یا یک محافظ برزنتی یا پلاستیکی در جلوی توالت فرنگی سیار استفاده می شود.

البته مدل هایی هم مانند توالت فرنگی سیار مبله بدون قیف هستند که هیچ گونه پوششی ندارند، در نتیجه انتخاب این سری مدل ها پیشنهاد نمی شود.

مشاهده و خرید انواع توالت فرنگی تاشو از دیجی کالا

 

 

 1. توجه به نشیمن توالت فرنگی سیار

طراحی نشیمن در توالت فرنگی سیار مدل های مختلف با یکدیگر متفاوت است و به صورت های گرد، بیضی و حتی در مدل توالت فرنگی تاشو به صورت مستطیلی نیز دیده می شود.

جدای طراحی متفاوت نشیمن در توالت فرنگی سیار، اندازه دهانه یا سایز نشمین نیز با یکدیگر متفاوت است.

بنابراین باید با توجه به جثه فردی که قرار است از این وسیله استفاده کند، سایز نشیمن توالت را انتخاب کرد، تا با مشکل بزرگ یا کوچک بودن بیش از حد نشیمن مواجه نشوید.

حتی در صورت لزوم می توان برای افرادی با جثه ی بسیار بزرگ تر، توالت فرنگی سیار سایز بزرگ را انتخاب کرد، که علاوه بر داشتن نشیمن بزرگ، بدنه اسکلتی بزرگتری نیز دارد.

نکته بعدی که باید در خصوص نشمین توالت فرنگی سیار در خاطر داشته باشید، در نظر گرفتن جنس نشیمن است.

طبیعتاً نشیمن توالت فرنگی سیار ساخته شده از فوم یا چرم قابل شستشو بسیار نرم تر و مناسب تر از نشیمن خشک و سفت پلاستیک فشرده است.

 1. عدم وجود شیار بر روی سطح قیف توالت فرنگی سیار

گفتیم که بعضی از مدل های توالت فرنگی سیار دارای قیف هستند، توجه داشته باشید که قیف توالت فرنگی در تماس مستقیم با فضولات انسانی قرار دارد.

در نتیجه احتمال آلوده شدن آن بسیار زیاد است. وجود شیار و یا فرورفتگی بر روی سطح قیف توالت فرنگی سیار، محل بسیار مناسبی را برای تجمع آلودگی و جرم ایجاد کرده و به راحتی تمیز نمی شود.

بنابراین قیف توالت فرنگی سیار باید به صورتی طراحی شده باشد، که به راحتی شسته شود و هیچ اثری از آلودگی بر روی آن باقی نماند.

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار10

نمونه تصویر توالت فرنگی سیار قیف دار

 1. در نظر گرفتن گنجایش مخزن توالت فرنگی

اگر قصد خرید توالت فرنگی مخزن دار را دارید، حتماً به میران ظرفیت یا همان گنجایش مخزن توالت دقت داشته باشید.

یکی از پارامترهای مهمی که در قسمت مشخصات توالت فرنگی سیار دارای مخزن ذکر می شود، مقدار گنجایش آن است.

به طور حتم استفاده از توالت فرنگی سیار با مخزن بزرگ و جادار، به مراتب راحت تر از توالت فرنگی سیار با مخزن کوچک است، که باید نگران پر شدن زود هنگام آن باشید.

 1. استفاده آسان

یکی از دلایل محوبیت بالای توالت فرنگی سیار، استفاده آسان و بدون دردسر آن است. با این حال برخی از مدل ها هستند که باید قبل از استفاده قطعات آن مثل پایه ها و درب توالت سرهم شوند.

مثلاً توالت فرنگی سیار قابل تنظیم را باید قبل از استفاده به اندازه ارتفاع و عرض دلخواه و متناسب با قد فرد تنظیم کرد.

وجود دسته در توالت فرنگی سیار دسته دار، باعث استفاده آسان آن توسط فرد می شود، بنابراین مدلی را انتخاب کنید که سرهم کردن و استفاده از آن به سهولت و سرعت صورت بگیرد.

 1. در نظر گرفتن حفظ امنیت فرد بیمار

اگر قرار است از توالت فرنگی سیار برای مراقبت از بیمار استفاده شود، حتماً باید شرایط بیمار با نحوه طراحی توالت مطابقت داشته باشد.

مثلاً نمی توان از توالت فرنگی سیار معمولی برای این سری از افراد استفاده کرد، چون این احتمال وجود دارد که بیمار به دلیل ضعف بدنی نتواند تعادل خود را بر روی توالت حفظ کند.

در این صورت امنیت او به خطر افتاده و حتی احتمال سقوط کردن فرد از روی توافت فرنگی سیار وجود دارد.

انتخاب توالت فرنگی سیار مجهز به میله های نگه دارنده یا دسته در دو طرف راست و چپ توالت و همچنین پشتی نگه دارنده در قسمت عقب آن بهترین گزینه برای این سری افراد است.

 1. توجه به ابعاد توالت فرنگی سیار

هرچند توالت فرنگی سیار را می توان جابجا کرد و مدل تاشو این وسیله را جمع کرد و در گوشه ای قرار دارد، با این حال ابعاد توالت فرنگی سیار باید متناسب با ابعاد سرویس بهداشتی یا حمام ساختمان باشد.

مخصوصاً اگر قصد انتخاب مدل بدون مخزن آن را دارید. چرا که در نهایت قرار است آن را در داخل سرویس بهداشتی یا حمام قرار داده و مورد استفاده قرار دهید.

برای این منظور می توانید ابعاد توالت فرنگی سیار را چک کرده و مدلی را انتخاب کنید که علاوه بر جوابگو بودن جثه فرد یا افرادی که قصد استفاده از آن را دارند، به اندازه ای باشد که درب سرویس بهداشتی یا حمام به راحتی باز و بسته شود.

در صورتی که قصد دارید، از توالت فرنگی بدون مخزن قابل استفاده در سرویس بهداشتی استفاده کنید، حتماً به این نکته دقت داشته باید که خروجی آن متناسب با ابعاد چاه توالت ایرانی داخل سرویس بهداشتی باشد.

خروجی توالت فرنگی سیار را با اصطلاح آکس تخلیه می شناسند، آکس تخلیه کوچکتر دست مصرف کننده را برای انتخاب بازتر می کند.

در انتها چند خصوصیات مهم اما کوتاه در انتخاب بهترین توالت فرنگی سیار را ذکر می کنیم:

 • قابلیت تنظیم ارتفاع نشیمن و پایه ها
 • مجهز به قیف سر خود در مدل قیف دار
 • داشتن گارانتی و ضمانت پس از فروش
 • امکان شستشوی آسان
 • کوچک و جمع و جور
 • سبک و قابل حمل
 • دارای درب
 • بهداشتی
 • زیبا

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار11

نمونه تصویر توالت فرنگی سیار تاشو بدون قیف

 

مشاهده و خرید توالت فرنگی سیار از دیجی کالا

 

معرفی بهترین مارک توالت فرنگی سیار

اکنون نوبت به معرفی بهترین مارک توالت فرنگی سیار می رسد، تا برای خرید این وسیله بتوانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 • توالت فرنگی سیار سنی پلاستیک

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار12

توالت فرنگی سیار سنتی پلاستیک یکی از مارک های معتبر این صنعت است که توانسته با طراحی و تولید توالت فرنگی سیار از جنس تمام پلاستیک درجه یک و مقاوم نیاز بسیاری از مصرف کنندگان را رفع کند.

ویژگی بسیار مهم این مدل از توالت فرنگی سیار در پوشش سرتاسری آن به منظور پیشگیری از پاشیده شدن آب های فاضلابی به پاها و محیط پیرامون توالت است.

توالت فرنگی سیار سنی پلاستیک دارای قیف سر خود می باشد که در مقایسه با نمونه های دیگر دارای قیف جدا، احتمال شکسته شدن آن بسیار کمتر است.

شما می توانید توالت فرنگی سیار سنی پلاستیک را به راحتی بر روی چاه توالت سرویس بهداشتی ساختمان خود قرار داده و از آن استفاده کنید.

وجود درب قابل برداشت بر روی این مدل باعث حفظ بهداشت بیشتر توالت فرنگی سیار شده و بوی بد را در فضا منتشر نمی کند.

مشخصه بازر توالت فرنگی های سیار پلاستیکی، مقاومت آن ها در برابر زنگ زدگی است، که می تواند ضامن طول عمر بالا آن باشد.

ابعاد

جنس

اندازه آکس

تحمل وزن

45×45×55 سانت

پلاستیک

22 سانت

120 کیلو

جدول مشخصات توالت فرنگی سیار سنی پلاستیک

 

 • توالت فرنگی سیار مخزن دار مدل ATK-1

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار13

توالت فرنگی سیار مخزن دار مدل ATK-1 با قابلیت های فراوانی که دارد، بهترین گزینه برای افراد سالمند و بیمارانی است که برای دفع مزاج نمی توانند تا سرویس بهداشتی بروند.

این محصول با داشتن مخزن بزرگ قابل جداسازی و پایه های قابل تنظیم یک وسیله بسیار ایده آل محسوب شده و بسیار سبک و قابل حمل است.

جنس توالت فرنگی مخزن دار مدل ATK-1 ترکیبی از فلز و پلاستیک مقاوم است، اسکلت آن از فلز و سطل و درب آن از پلاستیک بهداشتی و قابل شستشو ساخته شده است.

قابلیت دیگر این مدل از توالت فرنگی سیار در تاشوندگی آن و داشتن دسته ها و پشتی های نگه دارنده به منظور حفظ امنیت و سهولت استفاده بیمار است.

جنس

حداکثر ارتفاع تا دسته

حداقل ارتفاع تا دسته

تحمل وزن

اندازه آکس

فلز و پلاستیک

63 سانت

79 سانت

100 کیلو گرم

25 سانت

جدول مشخصات توالت فرنگی سیار مدل ATK-1

 • توالت فرنگی پرتابل

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار14

توالت فرنگی قابل حمل یا پرتابل یک وسیله بسیار ایده آل برای مسافرت های کمپی، بیماران ناتوان حرکتی و داخل خودرو می باشد.

جنس بدنه این محصول از پلاستیک مقاوم و آنتی باکتریال ساخته شده و دارای دو عدد مخزن برای نگهداری آب و نگهداری فضولات می باشد.

مخزن مخصوص آب این وسیله به اندازه 10 لیتر و مخزن فضولات آن به اندازه 24 لیتر گنجایش دارد، این دو مخزن را می توان از طریق کشیدن ضامن آن از یکدیگر جدا کرد.

پمپ سیفونی داخل توالت فرنگی پرتابل می تواند آب داخل مخزن را با فشار مناسب پخش کرده و آن را به خوبی شستشو دهد.

جنس

اندازه آکس

حجم مخزن آب

گنجایش مخزن فضولات

پلاستیک مقاوم

کمتر از 22 سانت

10 لیتر

24 لیتر

جدول مشخصات توالت فرنگی پرتابل

 

مشاهده و خرید توالت فرنگی پرتابل از دیجی کالا 

 

 

 

 • توالت فرنگی سیار اکسیر مدل مبله

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار15

توالت فرنگی سیار اکسیر مدل مبله دارای قیف سر خود و کیفیت بسیار بالا است. در ساخت این محصول از ترکیب پلاستیک در قسمت درب و نشیمن آن و از استیل محکم ضد زنگ برای پایه های آن استفاده شده است.

دسته های تعبیه شده در دو طرف و پشتی فلزی توالت فرنگی سیار اکسیر مدل مبله امکان استفاده راحت و امن از این وسیله را فراهم کرده اند.

این وسیله جمع و جور را می توانید به راحتی باز کرده و بر روی چاه توالت ایرانی قرار دهید و بعد از اتمام استفاده آن را جمع کرده و در گوشه ای بگذارید.

 • توالت فرنگی سیار مسافرتی مدل 05

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار16

اگر به دنبال مدلی از توالت فرنگی سیار هستید که هم به عنوان توالت و هم به عنوان صندلی تاشو بتوانید از آن استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما توالت فرنگی تاشو مسافرتی مدل 05 است.

این وسیله دارای پایه های فلزی گالوانیزه بسیار مقاوم و نشیمن و قیف از جنس برزنت با پوشش شمعی چرم جهت شستشوی آسان و تاشوندگی عالی می باشد.

تحمل وزن توالت فرنگی سیار مسافرتی مدل 05 در حدود 110 کیلوگرم و دارای قیف تاشونده می باشد. بنابراین می تواند یک کار راه انداز بی نظیر در طول مسافرت شما باشد.

ابعاد

جنس

اندازه آکس

تحمل وزن

35×35×35 سانت

فلز و برزنت

کمتر از 22 سانت

110 کیلو

جدول مشخصات توالت فرنگی سیار مسافرتی مدل 05

 • توالت فرنگی سیار چرخ دار

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار17

حمل و نقل افراد بیمار ناتوان حرکتی بدون استفاده از صندلی چرخ دار عملاً غیرممکن و بسیار سخت است، حال چه بهتر که صندلی چرخ دار به سطل مخصوص جمع آوری فضولات نیز مجهز باشد.

در این صورت همه چیز برای مراقبت راحت تر از فرد بیمار مهیاست. توالت فرنگی سیار چرخ دار دارای صندلی با رویه فوم ضد آب و بهداشتی به همراه چهار عدد چرخ روان برای حرکت دادن بیمار است.

از این وسیله می توان علاوه بر دفع مزاج، برای استحمام بیمار نیز استفاده کرد. دسته های فلز مقاوم و پشتی نرم این وسیله باعث استفاده آسان بیمار می شوند.

عرض صندلی در حالت باز

عرض نشیمنگاه

تحمل وزن

جنس

55 سانت

46 سانت

100 کیلو

استیل با روکش الکترواستاتیک

 

 جدول مشخصات توالت فرنگی سیار چرخ دار

 • توالت فرنگی سیار فایبرگلاس کمرباریک

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار18

توالت فرنگی سیار فایبرگلاس کمرباریک در ظاهر امر هیچ تفاوتی با توالت فرنگی ثابت ندارد و به همان میزان زیبا و شکیل است.

جنس فایبرگلاس این محصول سبب مقاومت بسیار بالای آن شده به حدی که می تواند بیشترین وزن را نیز تحمل کند.

توالت فرنگی سیار فایبرگلاس قیف دار را می توانید بدون نگرانی از پوسیدگی و زنگ زدگی در داخل سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید.

البته وزن این محصول در مقایسه با مدل های دیگر توالت فرنگی سیار کمی بیشتر است، که این مسئله برای جابجا کردن آن زیاد خوب نیست.

 

بهترین توالت فرنگی سیار را از کجا بخریم؟

اگر شما هم به فکر خرید بهترین توالت فرنگی سیار هستید، اما نمی دانید از کجا می توانید این وسیله را تهیه کنید، به آدرس های قید شده در قسمت زیر توجه کنید.

البته توجه داشته باشید، توالت سیار فرنگی از آن دست وسایلی است که در اکثر داروخانه ها یافت می شود و ما در ادامه آدرس مراکز بورس فروش این وسیله ذکر کرده ایم:

 • آدرس محل خرید بهترین توالت فرنگی سیار در تهران

چنانچه شما مخاطبین گرامی به دنبال مرکز فروش توالت فرنگی سیار در تهران هستید، می توانید به آدرس خیابان ولیعصر، پایین تر از خیابان جمهوری مراجعه کنید.

برای مشاهده نقشه راه آدرس ذکر شده کافیست، روی کلمه لوکیشن بزنید.

 • آدرس محل خرید بهترین توالت فرنگی سیار در مشهد

در صورتی که ساکن مشهد هستید و قصد خرید بهترین توالت فرنگی سیار از مرکز خرید این وسیله را دارید، به آدرس چهار راه گلستان، خیابان چمران بورس لوازم کالا بهداشتی مراجعه کنید.

با لمس کلمه لوکیشن می توانید آدرس ذکر شده را از طریق گوگل مپ راحت تر پیدا کنید.

 • نحوه خرید اینترنتی بهترین توالت فرنگی سیار

بسیاری از افراد ترجیح می دهند، برای خرید توالت فرنگی سیار از خانه خارج نشده و به صورت آنلاین این وسیله را خریداری کنند.

برای مشاهده انواع مختلف توالت فرنگی سیار و خرید آن کافیست روی لینک خرید توالت فرنگی سیار از دیجی کالا بزنید.

در پایان این مقاله از شما دعوت می کنیم، پیشنهادات خود در مورد بهترین مارک توالت فرنگی سیار را در قسمت نظرات این مطلب قرار دهید.

 

منابع:

  منبع1    منبع 2

 

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی