درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

آخرین مطالب

مشاهده همه

نحوه نصب کولر گازی ایوولی و جابجایی

آیا به دنبال راهی برای خنک کردن فضای زندگی یا کار خود هستید؟ اگر بله، کولر گازی ایوولی می‌تواند گزینه‌ای عالی برای شما باشد. با نصب و جابجایی صحیح این دستگاه، می‌توانید در تمام فصول سال از هوای خنک و خوشایندی بهره‌مند شوید.

بررسی و مقایسه لوله‌های تک لایه، سه لایه و پنج لایه

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در صنعت و ساختمان‌سازی، سیستم لوله کشی آب است. یک سیستم لوله‌کشی اصولی و درست می‌تواند ضامن دوام بیشتر سازه باشد.

استفاده از دیوار کناف در طراحی داخلی مطب دندان پزشکی و بازسازی

طراحی داخلی مطب دندانپزشکی مسئله بسیار مهمی است. محیط داخلی مطب دندان پزشکی باید  استانداردهای یک مطب را به خوبی رعایت کند و همچنین محیط آن برای بیمار آرامش بخش و جذاب باشد. یکی از روش های پرکاربرد در طراحی و بازسازی، استفاده از دیوار کناف است.

پربازدیدترین مطالب

راهنمای نحوه نصب کلید کولر آبی

راهنمای نحوه نصب کلید کولر آبی

آشنایی با نحوه بستن کلید کولر آبی بخصوص برای شناخت عیب های احتمالی کولر و همچنین طریقه نصب کولر آبی بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت خود را نشان می دهد.

نحوه تنظیم فشار پمپ آب خانگی

روش تنظیم فشار پمپ آب خانگی

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید در زمان نصب پمپ آب خانگی انجام دهیم، تنظیم فشار پمپ آب است که در واقع با این کار بازه زمانی روشن و خاموش شدن پمپ را تعیین می کنیم.

چگونه فشار پکیج را کم کنیم یا بالا ببریم

چگونه فشار پکیج را کم کنیم یا بالا ببریم

از موضوعات مهمی که باعث می‌شود پکیج به خوبی کار خود را انجام دهد میزان فشار و یا بار مناسب دستگاه است. بنابراین تنظیم فشار بار پکیج موضوع بسیار مهمی است که به راندمان بالای دستگاه کمک می کند.

چه مشکلی دارید؟