درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

آخرین مطالب

مشاهده همه

  5 دلیل که نباید از نصاب ارزان برای لوستر استفاده کنید

لوسترها نه تنها نقش کلیدی در زیباسازی فضای داخلی منزل شما دارند بلکه می‌توانند بر روی حس و حال کلی محیط نیز تاثیر بگذارند. به همین دلیل، انتخاب یک نصاب مجرب و ماهر برای نصب این وسایل زیبا و گاه گران‌قیمت، اهمیت بالایی دارد.

  5 دلیل خنک نکردن کولرگازی ال جی+ راه حل

کولرگازی ال جی به عنوان یکی از تجهیزات ضروری در خانه‌ها برای فراهم کردن شرایط آب و هوایی دلپذیر شناخته می‌شود. اما گاهی اوقات ممکن است با وجود روشن بودن، کارایی لازم برای خنک‌سازی محیط را نداشته باشد.

5 دلیل خنک نکردن کولرگازی اجنرال + راه حل

کولرهای گازی اجنرال به دلیل کیفیت و دوام بالا در سراسر جهان محبوب هستند. با این حال، مانند هر دستگاه دیگری، ممکن است گاهی اوقات به درستی کار نکنند و از خنک کردن محیط به طور مؤثر باز بمانند.

پربازدیدترین مطالب

راهنمای نحوه نصب کلید کولر آبی

راهنمای نحوه نصب کلید کولر آبی

آشنایی با نحوه بستن کلید کولر آبی بخصوص برای شناخت عیب های احتمالی کولر و همچنین طریقه نصب کولر آبی بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت خود را نشان می دهد.

نحوه تنظیم فشار پمپ آب خانگی

روش تنظیم فشار پمپ آب خانگی + فیلم

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید در زمان نصب پمپ آب خانگی انجام دهیم، تنظیم فشار پمپ آب است که در واقع با این کار بازه زمانی روشن و خاموش شدن پمپ را تعیین می کنیم.

کد خطاهای پکیج لورچ و رفع عیب آن

کد خطاهای پکیج لورچ و رفع عیب آن

پکیج دیواری لورچ یکی از محصولات ایرانی باکیفیت است که مصرف کنندگان زیادی در کشور دارد. این وسیله محصول کارخانه لورچ سازنده آبگرمکن های دیواری و زمین لورچ می باشد. از جمله محصولات کارخانه لورچ می توان به پکیج شوفاژ دیواری لورج مدل هرما، پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل آرتا و پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل آدنا نام برد.

چه مشکلی دارید؟