درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

آخرین مطالب

مشاهده همه

راهنمای جامع انواع تلفن های سانترال

مهمترین دغدغه برای کسب و کارهای بزرگ برقراری تماس های باکیفیت با مشتریان و همچنین مدیریت سازمان یافته تماس های تلفنی بین کارمندان است و تلفن های سانترال تنها وسیله ای است که می توان برای دستیابی به این اهداف روی کمک آن حساب باز کرد.

راهنمای جامع نحوه رسوب زدایی پکیج و رادیاتور

یکی از مهمترین معایب سیستم گرمایش پکیج و رادیاتور این است که به دلیل جریان آب گرم در یک مدار بسته شدیداً در معرض تجمع رسوبات قرار دارد و هر چه میزان سختی آب منطقه بالاتر باشد، حجم رسوبات نیز بیشتر می شود.

گیرپاژ موتور کولر چیست و چگونه می توان از آن پیشگیری کرد؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که موتور کولر آبی در حالت عادی به درستی کار نمی کند. به عنوان مثال باید حتماً تسمه کولر و یا پره های کولر را با دست بچرخانید تا موتور راه اندازی شود و یا در کل موتور روشن نمی شود. در این حالت می گویند موتور کولر گیرپاژ کرده است.

پربازدیدترین مطالب

راهنمای نحوه نصب کلید کولر آبی

راهنمای نحوه نصب کلید کولر آبی

آشنایی با نحوه بستن کلید کولر آبی بخصوص برای شناخت عیب های احتمالی کولر و همچنین طریقه نصب کولر آبی بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت خود را نشان می دهد.

نحوه تنظیم فشار پمپ آب خانگی

روش تنظیم فشار پمپ آب خانگی

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید در زمان نصب پمپ آب خانگی انجام دهیم، تنظیم فشار پمپ آب است که در واقع با این کار بازه زمانی روشن و خاموش شدن پمپ را تعیین می کنیم. اگر فشار پمپ آب خانگی درست تنظیم نشود، یا پمپ آب روشن نمی شود و یا به شکل دائم کار همیشه روشن باقی می ماند.

عیب یابی موتور کولر آبی

عیب یابی و تعمیر موتور کولر آبی

همیشه در ابتدای فصل گرم سال مردم دست به آچار شده و اقدام به سرویس کولر آبی خود می کنند تا بتوانند فصل گرم سال را با هوای مرطوب و دلنشین کولر آبی خود سپری کنند.