درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

آخرین مطالب

مشاهده همه

پرشر پکیج چیست؟ نحوه عملکرد و تست، تعویض آن

در داخل سیستم پکیج از قطعات مختلفی جهت حفظ ایمنی دستگاه استفاده شده که پرشر هوا یکی از مهمترین قطعات مکانیکی وسایل گرمایشی است. اهمیت این قطعه به حفظ امنیت پکیج مربوط می شود چون خروج دود از محفظه احتراق را تایید می کند و پس از آن دستگاه اجازه روشن شدن دارد.

آموزش کامل نحوه ریست کردن پکیج بوتان و ایران رادیاتور

پکیج یک وسیله گرمایشی است که همه از آن به عنوان یک گرم کننده چندکاره یاد می کنند. چون این وسیله می تواند علاوه بر تولید آب گرم سیستم گرمایشی ساختمان را نیز گرم کند. اما مشکلاتی متعددی در روند کار پکیج ایجاد می شوند که شاید ساده ترین راه تعمیر آن ها ریست کردن این وسیله باشد.

راهنمای جامع عیب یابی پکیج+ بیش از 10 فیلم آموزشی

پکیج یک دستگاه پیچیده است که احتمال ایجاد مشکلات مختلف در آن وجود دارد. بنابراین برای اینکه بتوانیم به راحتی به تعمیر پکیج بپردازیم، باید به سراغ متداولترین مشکلات پکیج دیواری برویم تا بررسی آن ها روش رفع عیب پکیج را متوجه شویم.

پربازدیدترین مطالب

راهنمای نحوه نصب کلید کولر آبی

راهنمای نحوه نصب کلید کولر آبی

آشنایی با نحوه بستن کلید کولر آبی بخصوص برای شناخت عیب های احتمالی کولر و همچنین طریقه نصب کولر آبی بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت خود را نشان می دهد.

نحوه تنظیم فشار پمپ آب خانگی

روش تنظیم فشار پمپ آب خانگی

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید در زمان نصب پمپ آب خانگی انجام دهیم، تنظیم فشار پمپ آب است که در واقع با این کار بازه زمانی روشن و خاموش شدن پمپ را تعیین می کنیم.

عیب یابی موتور کولر آبی

عیب یابی و تعمیر موتور کولر آبی

همیشه در ابتدای فصل گرم سال مردم دست به آچار شده و اقدام به سرویس کولر آبی خود می کنند تا بتوانند فصل گرم سال را با هوای مرطوب و دلنشین کولر آبی خود سپری کنند.

چه مشکلی دارید؟