درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱
دانلود نقشه لوله کشی موتورخانه ساختمان

 نقشه لوله کشی موتورخانه اطلاعات مهمی را درباره طراحی و جانمایی اجزای موتورخانه ساختمان و همچنین مسیرهای لوله کشی دربر دارد.

در این مطلب، با نقشه های متعدد، سعی خواهیم کرد که به خوبی ارتباط اجزای مختلف موتورخانه را از طریق شبکه لوله کشی تاسیساتی درک کنیم.

دانلود نقشه تاسیسات فاضلاب ساختمان

امور مربوط به تاسیسات فاضلاب ساختمان به عنوان جزئی از فرآیند ساخت، با بخش مهمی از منابع و مصالح در ارتباط است. با داشتن نقشه تاسیسات فاضلاب ساختمان که به شکل استاندارد و مناسبی تهیه شده باشد، می توان اجرای بسیار دقیق تری را متصور شد.

دانلود نقشه لوله کشی شوفاژ – سری دوم

در مقاله دانلود نقشه لوله کشی شوفاژ – سری اول با نمونه هایی از نقشه لوله کشی شوفاژ آشنا شدیم و نحوه قرائت آنها را فراگرفتیم. در این قسمت، نقشه لوله کشی شوفاژ دیواری و نقشه لوله کشی موتورخانه شوفاژ را بیشتر بررسی خواهیم کرد و با ارائه نمونه نقشه های متعدد، سعی در ارائه اطلاعات کاربردی خواهیم کرد.

سوالات پکیج سری دوم

در ادامه دانلود رایگان نمونه سوالات فنی حرفه ای تعمیرکار پکیج شوفاژ دیواری – سری دوم به منظور استفاده عزیزان علاقمند در اختیار شما قرار گرفته است.

نمونه سوالات فنی و حرفه ای

سری اول سئوالات آزمون فنی و حرفه ای

با توجه به درخواست علاقمندان دریافت مدرک فنی و حرفه ای در راستای تخصص در موضوع تعمیر پیکج شوفاژ دیواری  و همچنین نیاز به استخدام در شرکت های تاسیساتی نمونه سئوالات مهم آزمون فنی و حرفه ای تعمیر کار پکیج شوفاژ دیواری را برای شما فراهم کرده ایم.

معرفی اجزای پکیج دیواری

به منظور افزایش آگاهی شما عزیزان فایلی را تحت عنوان معرفی اجزای پکیج دیواری به صورت رایگان در این صفحه قرار داده شده. با مطالعه این راهنمای قطعات پکیج می توانید با دیدن تصاویر موجود در فایل اجزای داخلی پکیج را شناسایی کرده از وظیفه و کار هرقطعه آگاه شوید،

صفحه1 از2