چنانچه شما نیز به دنبال یافتن روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسال هستید، تا ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

امروزه اکثر افراد بزرگسال به خصوص سالمندان تنها از انواع توالت فرنگی تاشو، توالت فرنگی وال هنگ و یا توالت فرنگی معمولی در سرویس های بهداشتی استفاده می کنند.

چرا که توالت فرنگی توانسته است با حفظ پوزیشن مناسب افراد در هنگام استفاده از این وسیله از مشکلاتی همچون زانو درد و کمر درد پیشگیری کند.

اما مسئله ای که در این تغییر استفاده افراد از توالت ایرانی به سمت و سوی انواع توالت فرنگی ایجاد شده، عدم امکان استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسالان است.

مسئله ای که شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد، اما تصور کنید وارد ساختمانی شده اید که تنها توالت موجود در سرویس بهداشتی ساختمان مذکور توالت فرنگی مخصوص بزرگسالان است.

در این صورت تکلیف کودکان در استفاده از توالت فرنگی بزرگسالان چه می شود؟ متاسفانه این مشکلی است که بیشتر بر گردن پدر و مادرها می افتد.

برای یافتن راه حل رفع این مشکل قصد داریم تا در ادامه در خصوص روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسالان توضیحاتی را بیان کنیم.

اگر شما هم قصد استفاده از توالت فرنگی تاشو را دارید، پیش از اقدام به خرید مقاله راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی سیار را مطالعه کنید.

 

ابعاد توالت فرنگی بزرگسالان

مشکلی که کودکان در هنگام استفاده از توالت فرنگی بزرگسالان دارند، به ابعاد این وسیله مربوط می شود.

به همین دلیل ما قصد داریم با بیان ابعاد مختلف توالت فرنگی بزرگسال عمق فاجعه استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسالان را بیان کنیم.

  • ابعاد توالت فرنگی یک تکه

یکی از مدل های توالت فرنگی معمولی به مدل یک تکه این محصول مربوط می شود که به دلیل طراحی یک دستی که دارد، بیشتر مورد پسند افراد قرار می گیرد.

در این محصول هر دو قسمت مخزن و کاسه توالت در یک قالب مشترک قرار گرفته اند. طول توالت فرنگی یک تکه بین 53 تا 78 سانتی متر و عرض آن در حدود 50 سانتی متر است.

طبیعتاً این مقدار عرض کاسه توالت فرنگی می تواند برای جثه کوچک کودکان بسیار مشکل ساز باشد، علاوه بر اینکه ارتفاع توالت فرنگی یک تکه در حدود 40 سانتی متر از کف زمین است.

روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسال1

  • ابعاد توالت فرنگی دو تکه

مدل دیگر توالت فرنگی معمولی به صورتی طراحی شده است که کاسه و مخزن توالت فرنگی به صورت جداگانه قالب گیری شده اند.

تنها تفاوت میان ابعاد توالت فرنگی یک تکه و دو تکه در ارتفاع این دو محصول می باشد، با این توضیح که ارتفاع توالت فرنگی دو تکه در حدود 30 الی40 سانت بیشتر از ارتفاع توالت فرنگی یک تکه از سطح زمین می باشد.

این هم یکی دیگر از مشکلات استفاده از توالت فرنگی مخصوص بزرگسالان توسط کودکان است، چون پاهای کودک نمی تواند از این مقدار ارتفاع به سطح زمین برسد و تعادل خود را حفظ کند.

  • ابعاد توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ

در بین تمامی مدل های توالت فرنگی شاید تنها توالت فرنگی وال هنگ یا دیواری باشد که به دلیل کارگذاری مخزن این نوع توالت در درون دیوار در وحله اول زیاد بزرگ به نظر نرسد.

با این حال لازم به ذکر است که ابعاد توالت فرنگی وال هنگ هنوز هم برای استفاده کودکان بزرگ است، به حدی که ارتفاع این محصول از کف زمین بین 33 الی 48 سانتی متر در نظر گرفته می شود.

از طرفی توجه داشته باشید که شاید از نظر افراد نصاب بتوان ارتفاع نصب توالت فرنگی وال هنگ را با توجه به میانگین قد افراد خانواده در نظر گرفت.

اما با این حال طبیعتاً میانگین قد افراد به اندازه قد کودک نخواهد بود و همچنان عرض کاسه توالت فرنگی وال هنگ برای کودکان زیادی بزرگ است.

چنانچه قصد خرید توالت فرنگی وال هنگ را دارید، می توانید از طریق لینک خرید توالت فرنگی وال هنگ سایت دیجی کالا محصولات متنوع در این سایت را با یکدیگر مقایسه کرده و سپس برای خرید اقدام کنید.

روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسال2

حال با وجود این توضیحات راه حل چیست؟ چگونه می توان کاری کرد کودکان نیز بتوانند همانند بزرگسالان از توالت فرنگی مخصوص بزرگسال استفاده کنند؟

روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسالان

تا این قسمت از متن ابعاد انواع توالت فرنگی را بررسی کردیم و دریافتیم که با توجه به ابعاد ذکر شده نمی توان توقع داشت کودکان با قد کوتاه و جثه کوچک توانایی استفاده از توالت فرنگی بزرگسالان را داشته باشند.

این مشکل راه حل بسیار ساده ای دارد که عبارت است از استفاده از تبدیل توالت فرنگی کودک بر روی توالت فرنگی بزرگسال.

  • استفاده کودکان از تبدیل توالت فرنگی

یکی از راه های بسیار ساده برای حل مشکل استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسالان قرار دادن تبدیل توالت فرنگی بر روی نمونه بزرگسالان است.

روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسال3

تبدیل توالت فرنگی کودک به صورت طراحی شده است که در صورت قرار دادن آن بر روی توالت فرنگی بزرگسالان عرض کاسه توالت را پوشش داده و ابعاد کاسه را به اندازه جثه کوچک کودک تنظیم می کند.

این تبدیل ها بسیار سبک، قابل حمل و زیبا بودن و به دلیل داشته دو عدد دسته در دو طرف خود می توانند به حفظ تعادل کودک بر روی توالت فرنگی با هر میزان ارتفاعی از سطح زمین کمک کنند.

حتی برخی از مدل های تبدیل توالت فرنگی کودکان به صورت پلکانی طراحی شده اند و کودک می تواند در طول استفاده از توالت فرنگی پاهای خود را بر روی پله های آن قرار دهد.

توجه داشته باشید که استفاده از تبدیل توالت فرنگی کودک به این معنی نیست که افراد بزرگسال دیگر نمی توانند از توالت فرنگی استفاده کنند.

بلکه به دلیل نصب راحت و قابل حمل این وسیله می توان بعد از اتمام استفاده کودک از توالت فرنگی بزرگسالان تبدیل را از روی توالت برداشته و در گوشه ای قرار داد.

روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسال4

علاوه بر این قابل حمل بودن تبدیل توالت فرنگی کودک این امکان را فراهم می کند که این وسیله را همراه با سایر لوازم مخصوص کودک در درون ساک قرار داد و به راحتی در هر محلی مورد استفاده قرار داد.

بنابراین دیگر لازم نیست در مواقعی همچون رفتن به میهمانی یا مسافرت نگران سرویس بهداشتی هایی باشید که فقط از توالت فرنگی بزرگسالان استفاده شده است.

تبدیل توالت فرنگی کودکان را می توان بر روی تمامی مدل های توالت فرنگی همچون توالت فرنگی یک تکه، دو تکه و وال هنگ یا دیواری مورد استفاده قرار داد.

در این بین اما یک راه حل دیگر هم برای استفاده کودکان از توالت فرنگی وجود دارد که آن تهیه توالت فرنگی کودکان است.

این محصول نیز به صورتی طراحی شده که قابل حمل و سبک بوده و کودک می تواند به راحتی و تا مدت زمان طولانی بر روی آن بنشیند.

چنانچه شما هم مایل به استفاده از تبدیل توالت فرنگی برای کودک دلبندتان هستید، مقاله بهترین تبدیل توالت فرنگی بزرگسال به کودک برای کمک به شما برای انتخاب بهتر آماده شده است.

 

جمع بندی

 با توجه به گسترش نصب انواع توالت فرنگی در ساختمان ها و ابعاد بزرگ آن ها به نسبت جثه کودکان، لازم به نظر می رسد برای استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسالان روشی را در نظر گرفت.

در این بین روش استفاده کودک از توالت فرنگی بزرگسال محدود به یک قرار دادن تبدیل توالت فرنگی بر روی توالت مخصوص بزرگسالان است.

تبدیل های توالت فرنگی کودک با طراحی های زیبا و مواد استاندارد به کار رفته در جنس لایه زیرین خود می توانند گزینه بسیار مناسبی برای استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسالان باشند.

در کنار قرار دادن تبدیل توالت فرنگی کودک بر روی توالت فرنگی بزرگسال فهمیدیم که می توان با خرید توالت فرنگی مخصوص کودک شرایطی را فراهم نمود که کودک از توالت مختص خود استفاده کند.

چنانچه قصد خرید تبدیل توالت فرنگی کودک و همچنین توالت فرنگی کودک از سایت دیجی کالا را دارید، می توانید لینک آن را لمس کنید.

روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسال5

علاوه بر این در نظر داشته باشید که نصب بهترین توالت فرنگی های ایرانی و توالت فرنگی های خارجی از جمله خدمات ما در گروه تاسیسات 24 ساعته به شمار می رود.

لذا می توانید در صورت نیاز به این خدمات سفارش خود را از طریق تماس با ما و یا ارسال فرم درخواست سرویسکار متخصص ثبت کنید.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

تاسیسات ۲۴ ساعته در کنار شماست تا به شما کمک کند مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنید

درخواست سرویسکار متخصص

 

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود 0 # فریما 1399-11-06 14:14
سلام وقت تون بخیر ممنون از مطالب مفید تون.
یه درخواست داشتم
اگه امکان داره و لطف کنید
شماره تماس فروشگاه تأسیسات مکانیکی رو می خواستم که قیمتش منصفانه باشه
اگه لطف کنید این بزرگواری رو در حق من بکنید
ممنون تون میشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-11-06 22:03
سلام .میتونید از طریق تلفن مجموعه 24ساعته شماره فروشگاه را بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن