در این مطلب قصد داریم تا در خصوص راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره توضیحاتی را بیان کنیم.

 

 پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره چیست؟

پیچ گوشتی یکی از ساده ترین و در عین حال پرمصرف ترین نوع ابزارآلات است که در مواقع مختلف برای باز و بسته کردن پیچ کاربرد دارد.

تنوع مدل های مختلف پیچ گوشتی را در مطلب راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی دوسو و چهارسو بررسی کردیم.

از پیچ گوشتی های گوناگون می توان برای باز و بسته کردن انواع مدل پیچ های ریز و درشت با لبه های مختلف استفاده کرد.

همین تنوع در شکل پیچ ها و لبه های آن باعث شد، طراحان و تولیدکننده ابزارآلات به فکر ساخت مدل خاصی از این ابزار به نام پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره باشند.

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره1

پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره به صورت یک دسته پیچ گوشتی تک و تعدادی بیت یا سری مختلف در اندازه ها و مدل های متنوع طراحی شده است.

بنابراین کاربر می تواند تنها با در اختیار داشتن یک عدد پیچ گوشتی چند کاره، تعداد بیشتری پیچ در سایزها و لبه های مختلف را باز و بسته کند، بدون اینکه نیاز باشد تعدادی زیادی پیچ گوشتی را در جعبه ابزار خود جای داده و جابجا کند.

تنوع سایز و تعداد بیت یا سری پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره در برندها و مدل های مختلف این وسیله متفاوت است.

برخی از آن ها تمام سری های پیچ گوشتی از جمله دوسو، چهارسو، آلنی، ستاره ای، شش پر، چهارسو خاردار، فیلیپس، بکسی و... را دارند، اما برخی دیگر فقط قابل اتصال به سری های پرکاربرد هستند.

با این حال سری دوسو و چهارسو دو مدل نوک پیچ گوشتی هستند، که در اکثر پیچ گوشتی های چندکاره موجود است.

بعضی از پیچ گوشتی های همه کاره طوری ساخته شده اند، که می توان با استفاده از همین ابزار و تنها با تعویض سری آن از پیچ ریز پشت قاب گوشی همراه گرفته تا پیچ درشت روی ماشین آلات را باز و بسته کرد.

چنانچه قصد تهیه پیچ گوشتی همه کاره را دارید، کافیست لینک خرید پیچ گوشتی از دیجی کالا را لمس کنید تا با مدل های مختلف و قیمت خرید آن ها آشنا شوید.

 

انواع پیچ گوشتی همه کاره

جالب است بدانید پیچ گوشتی همه کاره خود در مدل های متنوع طراحی شده، که نشان دهنده کاربری وسیع این ابزار در فعالیت های مختلف از جمله مصارف خانگی، کارگاهی و صنعتی می باشد:

 • پیچ گوشتی چند کاره دستی ساده

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره2

ساده ترین مدل پیچ گوشتی چند کاره دستی به صورت پیچ گوشتی معمولی طراحی شده، طوری که شاید در نگاه اول متوجه چندکاره بودن این وسیله نشوید.

در حالیکه چندین عدد بیت یا سری همراه این وسیله وجود دارد، که کاربر می تواند برای باز و بست کردن پیچ های گوناگون یکی از سری ها را به میله پیچ گوشتی متصل کند.

 

 • پیچ گوشتی همه کاره مشتی

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره3

پیچ گوشتی مشتی یک مدل از پیچ گوشتی ایده آل برای فضاهای محدود کاری است. سری این ابزار در مدل ساده آن می تواند به صورت های مختلف دوسو، چهارسو، آلن، ستاره ای، چهارسو خاردار و حتی بکسی باشد.

حال تصور کنید با در اختیار داشتن مدل چند کاره پیچ گوشتی مشتی کوچک، جمع و جور و پرقدرت بتوانید تمام سری های ذکر شده را فقط با اتصال بر روی دسته پیچ گوشتی استفاده کنید.

مشاهده و خرید پیچ گوشتی همه کاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی یا رابط چند کاره 90 درجه

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره4

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که قصد باز و بسته کردن پیچ در محلی غیر قابل دسترس شده باشید، مثلاً لبه دیوار و کمد که برای استفاده از پیچ گوشتی معمولی فضای کافی موجود نباشد؟

پیچ گوشتی یا رابط 90 درجه چند کاره قابل اتصال به سری های مختلف، ابزار بسیار مفیدی است که شما می توانید با کمک آن پیچ های قرار گرفته در فضاهای غیر قابل دسترس را به راحتی باز و بسته کنید.

 • پیچ گوشتی همه کاره جغجغه ای

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره5

در صورت استفاده از پیچ گوشتی جغجغه ای چند کاره هیچ نیازی نیست برای چرخاندن پیچ، ابزار را از روی آن بردارید.

بلکه کافیست ابتدا سری مناسب با پیچ را به دسته پیچ گوشتی متصل کرده و بعد از قرار دادن سری بر روی پیچ، دست خود را بچرخانید تا چرخ جغجغه ای داخل این وسیله پیچ را در جهت چرخش دست شما باز و بسته کند.

 • پیچ گوشتی چند کاره T شکل

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره6

اکثر پیچ گوشتی های T شکل به دلیل داشتن سری قابل تعویض جزو پیچ گوشتی های چند کاره تقسیم بندی می شوند و تنها تفاوت آن ها در تعداد سری های قابل اتصال به دسته این ابزار است.

دسته T شکل این مدل از پیچ گوشتی نیروی گشتاوری زیادی را به پیچ وارد کرده و در نتیجه فشار وارده به دست افت پیدا می کند.

اطلاع از قیمت خرید انواع پیچ گوشتی چندکاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی همه کاره ترمینال

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره7

همانطور که در مطلب راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی ترمینال گفتیم، اگر قصد دارید پیچی را باز و بست کنید که احتمال می دهید خطر برق گرفتگی شما را تهدید می کند، تنها پیچ گوشتی ترمینال است که می تواند سلامت جان شما را تضمین کند.

مدل چند کاره این ابزار نیز با سری های مختلف خود نیاز شما به خریداری چندین عدد پیچ گوشتی ترمینال در سایزها و سر پیچ های گوناگون را محدود خواهد کرد.

 • پیچ گوشتی چند کاره برقی

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره8

تمام مدل های پیچ گوشتی چند کاره که تا این قسمت بررسی کردیم، از جمله مدل های دستی این ابزار بودند.

اما چنانچه برای باز و بسته کردن انواع پیچ در تعداد بیشتر به دنبال سهولت و سرعت بالای کار هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب پیچ گوشتی چند کاره برقی است.

با استفاده از این ابزار می توانید سری های مختلف پیچ گوشتی را بر روی دسته پیچ گوشتی متصل کرده و با شارژ کردن باتری پیچ گوشتی تعداد بیشتری پیچ را در مدت زمان محدودی باز و بسته کنید.

ست پیچ گوشتی همه کاره برقی را معمولاً در داخل جعبه یا باکس مختص این وسیله و به همراه اقلام همراه آن همچون رابط، آداپتور و سری پیچ در سایز و مدل های مختلف بسته بندی کرده و به کاربر عرضه می کنند.

چنانچه قصد خرید پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره را دارید، روی لینک خرید پیچ گوشتی از دیجی کالا بزنید تا از قیمت خرید این ابزار مطلع شوید.

 

انوع پیچ گوشتی چندکاره از لحاظ طراحی

انواع پیچ گوشتی چندکاره از لحاظ طراحی و مدل قرارگیری بیت های پیچ گوشتی در مدل ها و برندهای مختلف به صورت متفاوت ساخته شده اند:

 • پیچ گوشتی چند کاره با محفظه خشابی

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره9

در بعضی از مدل ها مانند پیچ گوشتی همه کاره بیت 360، سری های پیچ گوشتی به صورت خشابی در داخل دسته ابزار قرار گرفته اند.

به شکلی که با بالا کشیدن دسته و چرخاندان آن سری مورد نظر به صورت اتوماتیک در داخل میله پیچ گوشتی قرار می گیرد. در این حالت سرعت عمل تعویض سری بسیار بالاست.

 

 • پیچ گوشتی همه کاره با بیت های درون دسته

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره10

در طراحی دیگر سری های پیچ گوشتی را در داخل محفظه دسته قرار می دهند و کاربر باید برای استفاده از هر کدام از سر پیچ ها دسته را باز کرده و سری مورد نظر را به پیچ گوشتی متصل کند.

خرید پیچ گوشتی همه کاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی همه کاری n×1

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره11

منظور از n در این مدل از پیچ گوشتی همه کاره تعداد پیچ گوشتی هایی است که می تواند در داخل یک محفظه و به صورت یکجا قرار داشته باشد.

تعداد پیچ گوشتی ها در این مدل از ابزار بین 6 تا 8 عدد متغییر است و به آن پیچ گوشتی همه کاره جیبی نیز می گویند.

با خرید پیچ گوشتی همه کاره جیبی دیگر حتی نیازی به تعویض سری های پیچ گوشتی هم نیست و فقط باید پیچ گوشتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را از داخل دسته جدا کنید.

 • پیچ گوشتی همه کاری در داخل باکس

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره12

نحوه قرارگیری بیت ها در پیچ گوشتی همه کاره بسیار مهم است، زیرا تمام کاربری این ابزار در به همراه داشتن سری های مختلف است.

بنابراین باید بسته بندی محصول به شکلی باشد که بیت ها به دلیل نداشتن محفظه یا نگهدارنده مناسب گم نشوند.

به همین دلیل برخی از تولیدکنندگان، سری های پیچ گوشتی همه کاره را در داخل باکس یا جعبه همراه با دسته پیچ گوشتی قرار می دهند و برای سهولت نظم دهی به ابزار، جای قرارگیری هر بیت را در داخل باکس مشخص کرده اند.

مشاهده انواع پیچ گوشتی همه کاره و خرید آن از دیجی کالا

 

 

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره

بعد از بررسی انواع مختلف پیچ گوشتی چندکاره نوبت به بیان چند نکته مهم به عنوان راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره می رسد:

 • جنس دسته پیچ گوشتی

کل نیروی وارده از دست شما در هنگام باز و بست کردن پیچ ابتدا به دسته و سپس به میله و نوک پیچ گوشتی چند کاره منتقل می شود، بنابراین بسیار ضروریست که جنس دسته خصوصیات زیر را داشته باشد:

 1. لیز و لغزنده نباشد.
 2. هیچ گونه آثاری از پلیسه یا زائده بر روی آن وجود نداشته باشد.
 3. طراحی دسته به صورت ارگونومیک باشد، تا دست شما در استفاده های طولانی مدت خسته نشود.
 4. برای وارد کردن فشار زیاد در زمان باز کردن پیچ های بزرگ و سفت کاملاً نشکن و مقاوم باشد.
 • توجه به جنس سری پیچ گوشتی

جنس سری در تضمین طول عمر پیچ گوشتی بسیار مهم است، به همین دلیل سری پیچ گوشتی چند کاره باکیفیت را از جنس فولاد کروم وانادیوم بسیار مقاوم در برابر ضربه، فشار و خمش می سازند.

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره13

پیچ گوشتی چندکاره با سری ساخته شده از کروم وانادیوم

 • مغناطیسی بودن سری پیچ گوشتی

یکی از مهمترین نشانه های بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره در مغناطیسی بودن سری های مختلف این ابزار است.

چرا که هم سرعت کار شما در بستن پیچ بالاتر می رود و هم احتمال افتادن پیچ های ریز از سر ابزار کاهش پیدا می کند.

 • انتخاب تنوع سایز و مدل سر پیچ با توجه به نوع کاربری

درست است که تمام پیچ گوشتی های چندکاره دارای چندین سری در سایز و مدل های مختلف می باشند، اما تمام نمونه های این ابزار سایزبندی مناسبی از سری ها را به همراه ندارند.

به عنوان مثال یک نمونه ست پیچ گوشتی همه کاره دارای 215 عدد قطعه است، که در این مجموعه شما می توانید سری های مختلفی از آچار بکس گرفته تا پیچ گوشتی دوسو، چهارسو، آلنی، ستاره ای و 12پر را مشاهده کنید.

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره14

انتخاب این مدل از مجموعه پیچ گوشتی چندکاره بیشتر برای مصارف کارگاهی و صنعتی مناسب است، در مقابل برای مصارف خانگی تهیه ست پیچ گوشتی همه کاره با 25 الی 36 عدد سری مختلف جوابگو خواهد بود.

 • نوع قرارگیری سر پیچ ها

بسته بندی پیچ گوشتی همه کاره باید به شکلی باشد که سری ها یا بیت های آن گم نشوند، چون بدون وجود سری ها پیچ گوشتی چندکاره عملاً بدون استفاده خواهد بود.

مشاهده و خرید بهترین پیچ گوشتی چندکاره در دیجی کالا

 

معرفی بهترین مدل ها و مارک های پیچ گوشتی همه کاره به همراه مزایا و معایب هرکدام

در این قسمت بهترین مارک پیچ گوشتی همه کاره را به شما معرفی می کنیم تا شما نیز بتوانید مدل انتخابی خود را بهتر انتخاب کنید:

 • پیچ گوشتی همه کاره بوش

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره15

اگر به دنبال خرید پیچ گوشتی همه کاره با 31 سری متنوع هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب پیچ گوشتی چندکاره بوش است.

شما می توانید با استفاده از این محصول پیچ های مختلف چهارسو، چهارسو خاردار، دوسو، ستاره ای و ستاره ای سوراخ دار را به راحتی باز و بست کنید.

مزیت اصلی ست پیچ گوشتی همه کاره بوش این است، که نه تنها بیت های آن، بلکه دسته پیچ گوشتی نیز خاصیت آهنربایی دارد.

جنس سری از فولاد وانادیوم بسیار مقاوم در کنار دسته تمام فلز و نشکن است، که به طور می تواند مادام العمر برای شما کار کند.

بسته بندی این ابزار بسیار محکم و خاص است، به شکلی که سری ها بر اساس رنگ کد بندی شده اند و علاوه بر این در هنگام حمل و نقل در جای خود ثابت هستند.

مزایای پیچ گوشتی چند کاره بوش

 • مجموعه ای بی نظیر از 31 سری متنوع
 • کیفیت ساخت فوق العاده سری و دسته
 • بسته بندی قابل حمل و محکم
 • کم حجم و جمع و جور

معایب پیچ گوشتی چند کاره بوش

 • برای استفاده با پیچ گوشتی برقی طراحی شده، هرچند می توان آن را به صورت دستی نیز به کار برد.

مشاهده و خرید پیچ گوشتی چندکاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی همه کاره شیائومی ویها

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره16

محصولی که در تصویر فوق مشاهده می کنید یک نمونه ایده آل و فوق العاده از پیچ گوشتی همه کاره با 24 سری متنوع، محکم و خوش ساخت است.

پیچ گوشتی همه کاره شیائومی توسط برند ویها ساخته شده است. خاص بودن این محصول به دلیل طراحی منحصر به فرد کاور و بیت های پیچ گوشتی است.

کاور این ابزار به صورت گجتی و کشویی است، یعنی با فشار اندکی دست کاور به صورت کشویی باز و بسته می شود.

تمام 24 عدد بیت داخل جعبه در درون محفظه های مشخص شده و به صورت ثابت قرار گرفته اند، که احتمال گم شدن آن ها را به صفر می رساند.

جنس دسته پیچ گوشتی این مجموعه از آلیاژ آلومنیوم است، که در تولید آن از فناوری اکسیداسیون آنودایز برای دوام و مقاومت بیشتر دسته در برابر ضربه و خوردگی استفاده شده است.

از جمله سری های این مجموعه می توان به 4 عدد سری دوسو، 2 عدد سری ستاره ای، 5 عدد سری چهراسو، 1 عدد سری سه پر، 5 عدد سری ستاره ای سوراخ دار، 3 عدد سری ستاره ای 6 پر، 2 عدد سری آلنی، 1 عدد سری u شکل در کنار 1 عدد سری مثلثی اشاره کرد.

از این مجموعه پیچ گوشتی همه کاره ظریف، اما مقاوم می توانید برای تعمیر موبایل، لب تاپ و وسایل الکترونیکی کمک بگیرید.

مزایای پیچ گوشتی همه کاره شیائومی

 • مناسب برای تعمیر ساعت، رادیایو، کامپیوتر، گوشی، تبلت، دوربین و غیره
 • کیفیت و طراحی ساخت منحصر به فرد کمپانی ویها
 • دارای خاصیت آهنربایی بسیار قوی
 • بسته بندی مناسب و شیک
 • جمع و جور و کم حجم

معایب پیچ گوشتی همه کاره شیائومی

 • قیمت خرید بالا

اطلاع از قیمت خرید بهترین پیچ گوشتی چندکاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی چند کاره هیوندای

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره17

مجموعه 32 عددی هیوندای با سری های متنوع دوسو، چهارسو، ستاره ای، ستاره ای سوراخ دار، آلنی، مثلثی و سه پر مخصوص حرفه ای ها طراحی شده است.

سری ها مغناطیسی این محصول روند تعویض بیت ها و استفاده از پیچ گوشتی را بسیار راحت کرده اند، علاوه بر اینکه از بهترین آلیاژ یعنی فولاد با روکش کروم ساخته شده اند.

از این مجموعه می توان به عنوان پیچ گوشتی همه کاره آیفون نیز یاد کرد، چرا که به دلیل طراحی ظریف و به همراه داشتن پنس می توان از آن برای تعمیر گوشی آیفون نیز کمک گرفت.

مزایای پیچ گوشتی همه کاره هیوندای

 • بسیار مناسب برای تعمیرکاران موبایل، تبلت و کامپیوتر
 • به همراه داشتن سری های متنوع و کاربردی
 • بسته بندی محکم، با دوام و زیبا
 • کیفیت ساخت عالی
 • خوش دست و سبک

معایب پیچ گوشتی همه کاره هیوندای

 • قیمت خرید بالا

خرید پیچ گوشتی چندکاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی همه کاره bit 360

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره18

پیچ گوشتی چند کاره بیت 360 ابزاری سبک با عملکدری ساده و کارایی بالا است. این وسیله قابلیت تعویض سری در کمترین زمان ممکن را دارد، چرا که سری های آن در داخل خشاب دسته قرار گرفته اند.

ابعاد و وزن بسیار مناسب پیچ گوشتی بیت 360 این ابزار را به شکل یک پیچ گوشتی جیبی و قابل حمل تبدیل کرده است.

سری های این محصول 6 عدد پیچ گوشتی دوسو و چهارسو دارای خاصیت مغناطیسی می باشند. این ابزار به عنوان یک ابزار خانگی و سبک می تواند نیازهای شما را رفع کند.

مزایای پیچ گوشتی چند کاره bit 360

 • ابزاری مناسب برای کارهای سبک خانگی
 • سرپیچ های آهنربایی با محفظه خشابی
 • سهولت و سرعت تعویض سری پیچ گوشتی
 • طراحی جمع و جور و سبک
 • قیمت خرید مناسب

معایب پیچ گوشتی bit 360

 • ضعیف بودن دسته پیچ گوشتی برای مصارف حرفه ای و سنگین

اطلاع از قیمت خرید انواع پیچ گوشتی در دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی همه کاره ورا

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره19

خرید پیچ گوشتی همه کاره ورا برای مصارف حرفه ای و کارگاهی انتخاب بسیار هوشمندانه ای است.

این محصول به صورت ست 31 عددی شامل 9 عدد سری چهارسو، 9 عدد سری چهارسو خاردار، 6 عدد سری ستاره ای، 3 عدد سری دوسو، 3 عدد سری آلنی و 1 عدد رابط نگهدارنده قفل شونده به دست شما می رسد.

دسته پیچ گوشتی ورا از فولاد با روکش کربن بسیار باکیفیت و مقاوم ساخته شده تا در استفاده های سنگین خم نشده یا نشکند.

سری های این محصول همگی از جنس فولاد بوده و خاصیت مغناطیسی دارند. کاور نگهدارنده دسته و سری های پیچ گوشتی نیز بسیار محکم و قابل اعتماد است.

مزایای پیچ گوشتی ورا

 • کیفیت ساخت بالا و مقاومت بی نظیر دسته و سری ها
 • تنوع بالای تعداد، سایز و مدل سری
 • بهترین گزینه برای مصارف کارگاهی
 • کاور نگهدارنده باکیفیت

معایب پیچ گوشتی همه کاره ورا

 • قیمت خرید بالا

خرید بهترین مارک پیچ گوشتی همه کاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی چند کاره میجیا ویها

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره20

پیچ گوشتی چند کاره میجیا ویها در سال 2019 برنده جایزه طراحی خلاقانه شده است. دلیل آن هم خاص بودن شکل ساخت این ابزار است.

چرخ دنده های موجود بر روی دسته این محصول باعث چرخش چپ به راست، راست به چپ و ثابت پیچ گوشتی می شوند.

در داخل این ابزار میله اضافی وجود دارد که امکان بلند کردن طول پیچ گوشتی برای دسترسی به مکان های سخت را ایجاد می کند.

آلیاژ استفاده شده برای پیچ گوشتی میجیا ویها به صورت دولایه و از کروم وانادیوم باکیفیت است و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت منحصر به فردی دارد.

8 عدد سری های مختلف و آهنربا شامل دوسو، چهارسو، چهارگوش، مثلثی و سه پر به صورت کاملاً امن در داخل دسته این ابزار قرار گرفته اند.

مزایای پیچ گوشتی میجیا ویها

 • صرفه جویی در هزینه ها با اذغام چندین قابلیت در یک پیچ گوشتی
 • دارای چرخ دهنده برای تغییر موقیعت های پیچ گوشتی
 • همراه با میله اضافه برای افزایش طول پیچ گوشتی
 • استفاده از بهترین آلیاژ برای ساخت
 • سبک، کم حجم و زیبا

معایب پیچ گوشتی میجیا ویها

 • تا زمان نوشتن این مطلب ایراد خاصی در این محصول مشاهده نشده است.

خرید جدیدترین مدل های پیچ گوشتی چندکاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی همه کاره سونیک

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره21

پیچ گوشتی سونیک یک مجموعه 38 عددی از کلیه سری های مختلف و کاربردی چهارسو، دوسو ریز و درشت، ستاره ای، ستاره ای سوراخ دار و آلنی می باشد.

برای ساخت این مجموعه از آلیاژ فولاد با روکش فولاد سخت کاری و حدیده کاری شده به کار گرفته شده و دسته آن از جنس پلاستیک نرم بسیار خوش دست است.

قسمت سر پیچ گوشتی گیر این مجموعه نیز دارای خاصیت آهنربایی می باشد تا سری پیچ گوشتی به راحتی جای گذاشته شود و به راحتی بیرون نیاید.

همچنین یک عدد رابط در این ست وجود دارد تا بتوان پیچ های در نقاط دور از دسترسی را نیز به راحتی باز و بسته نمود.

مزایای پیچ گوشتی همه کاره سونیک

 • کیفیت و طراحی ساخت بسیار بالا و مقاوم
 • تعداد و تنوع زیاد سری های پیچ گوشتی
 • دارای قابلیت آهنربایی در سری و میله
 • همراه با رابط پیچ گوشتی
 • دارای جعبه باکیفیت

معایب پیچ گوشتی همه کاره سونیک

 • تا زمان نوشتن این مطلب ایراد خاصی در این محصول مشاهده نشده است.

مشاهده و خرید پیچ گوشتی همه کاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی چند کاره استنلی

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره22

مجموعه 9 عدد پیچ گوشتی چند کاره دوسو و چهارسو استنلی نمونه ای است که می توانید از آن برای باز و بسته کردن انواع پیچ های دوسو در سایزهای 3،5 و 6.5 میلی متری در کنار پیچ های چهارسو در سایزهای 0، 1 و 2 کمک بگیرید.

این مجموعه علاوه بر به همراه داشتن سری های مختلف پیچ گوشتی، یک عدد میخ کش و سوراخ کن هم دارد.

تمام قطعات پیچ گوشتی چند کاره استنلی در داخل بسته پلاستیکی شفاف و به همراه پایه نگه دارنده قرار گرفته اند.

مزایای پیچ گوشتی چند کاره استنلی

 • دارای 8 عدد پیچ گوشتی قابل اتصال به دسته پلاستیکی
 • همراه با پایه نگهدارنده
 • کاربردی و کم حجم
 • کاور زیبا و مقاوم

معایب پیچ گوشتی چند کاره استنلی

 • عدم خاصیت آهنربایی سری ها
 • قیمت خرید بالا

اطلاع از قیمت خرید انواع پیچ گوشتی چندکاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی چند کاره کنزانس

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره23

پیچ گوشتی چند کاره کنزانس با 9 عدد سری متنوع و کاربردی یک محصول ایده آل برای افرادیست که به دنبال تهیه پیچ گوشتی جیبی و سبک می گردند.

سری های این ابزار به صورت خشابی در داخل دسته قرار گرفته و برای تعویض سری ها کافیست پس از انتخاب آن و فقط با یک حرکت ساده دست سری مورد نظر را روی دسته پیچ گوشتی قرار دهید.

این سری ها از نوع دوسو، چهارسو، ستاره ای و آلنی در سایزهای مختلف هستند و علاوه بر این یک عدد قفل جغجغه ای نیز بر روی دسته این ابزار قرار گرفته تا کاربر بدون وقفه فرآیند چرخش را انجام دهد.

مزایای پیچ گوشتی چندکاره کنزانس

 • دارای دسته پیچ گوشتی خشابی به شکل جغجغه ای با قابلیت چرخش در هر دو جهت
 • ساخته شده از آلیاژ کروم وانادیوم باکیفیت
 • قرارگیری سرپیچ ها به صورت خشابی
 • امکان تعویض سریع سری ها
 • دارای روکش ضد لغزش
 • جمع و جور و سبک
 • استحکام عالی

معایب پیچ گوشتی کنزانس

 • تا زمان نوشتن این مطلب ایراد خاصی در این محصول مشاهده نشده است.

خرید بهترین مارک پیچ گوشتی همه کاره از دیجی کالا

 

 • پیچ گوشتی چند کاره ویها

راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره24

خرید پیچ گوشتی همه کاره ویها شما را از خریداری چندین عدد پیچ گوشتی در سایز و مدل های مختلف بی نیاز می کند.

این مجموعه شامل 17 عدد قطعه مختلف از جمله سری های آهنربایی دوسو، چهارسو، ستاره ای، بکس و چهارگوش می باشد، که همگی از کروم وانادیوم با روکش کروم محکم و مقاوم ساخته شده اند.

پیچ گوشتی همه کاره ویها و سری های آن در یک کاور بسیار مقاوم و جادار قرار گرفته اند.

مزایای پیچ گوشتی همه کاره ویها

 • استفاده از آلیاژ کروم وانادیوم و روکش کروم برای ساخت میله و سری
 • دسته پلاستیکی بسیار خوش دست
 • قابلیت قرارگیری در جیب شلوار
 • تنوع نوع سری کاربردی
 • کاور مقاوم و زیبا

معایب پیچ گوشتی چند کاره ویها

 • قیمت خرید بالا

مشاهده و خرید انواع پیچ گوشتی از دیجی کالا

 

بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره را از کجا بخریم؟

در صورت نیاز به تهیه پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره می توانید به آدرس های زیر مراجعه کنید:

 • آدرس محل خرید پیچ گوشتی همه کاره در تهران

برای خرید پیچ گوشتی همه کاره در تهران به آدرس میدان حسن آباد بروید و برای دریافت نقشه راه این آدرس لینک لوکیشن را لمس کنید.

 • محل خرید پیچ گوشتی همه کاره در مشهد

چنانچه قصد تهیه پیچ گوشتی همه کاره در مشهد را دارید، به خیابان کوشش مراجعه کرده و در صورت عدم آشنایی با مسیر بر روی کلمه لوکیشن بزنید.

 • نحوه خرید اینترنتی پیچ گوشتی همه کاره

شاید شما هم از آن دست افرادی باشید که ترجیح بدهید خرید پیچ گوشتی همه کاره را به راحتی و از طریق اینترنت انجام دهید. برای این منظور کافیست روی لینک خرید پیچ گوشتی از دیجی کالا بزنید.

شما می توانید در این فروشگاه ابتدا مدل های مختلف پیچ گوشتی چند کاره را به همراه قیمت خرید آن ها مشاهده کرده و پس از مطالعه نظرات خریداران قبلی خرید خود را قطعی کنید.

 

جمع بندی:

خرید پیچ گوشتی همه کاره برای افرادی که استفاده مداوم از انواع سایز پیچ گوشتی را دارند، انتخاب هوشمندانه ای به شمار می آید.

به همین دلیل ما در این مطلب انواع پیچ گوشتی همه کاره و راهنمای خرید این وسیله را ذکر کردیم، در آخر از شما نیز درخواست می کنیم نظر خود در مورد برند به خصوصی از پیچ گوشتی همه کاره را در قسمت نظرات این مطلب قرار دهید.

منبع فارسی:

منبع

منابع انگلیسی:

منبع 1 منبع 2

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود 0 # فریما 1399-11-22 14:08
سلام خسته نباشيد
قيمت داكت براي لوله كشي روكار ساختمان حدود ده متر چقدر ميشه ؟
داكت ١٥در٥
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن