به دنبال تکمیل مطلب فلوسوئیچ پکیج چیست؟ این بار قصد داریم تا در خصوص تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج توضیحاتی را بیان کنیم.

یکی از وظایف اصلی و مهم پکیج تولید آب گرم مصرفی در ساختمان می باشد، به همین دلیل است که چنانچه دستگاه در حالت گرمایش تنظیم شده باشد، به محض باز کردن شیر آب گرم مصرفی سریعاً به حالت مصرفی تغییر حالت می دهد.

در این شرایط تا زمان باز بودن شیر آب گرم مصرفی سیستم گرمایش غیر فعال باقی می ماندT اما امکان این ویژگی در دستگاه بدون داشتن فلوسوئیچ سالم اصولاً امکان پذیر نیست.

زیرا فقط با گزارش این قطعه به برد دستگاه است که بعد از باز کردن شیر آب گرم تمام قطعات مربوط به گرم کردن آب مصرفی در پکیج کار خود را آغاز می کنند.

در صورت عمل کردن فلوسوئیچ در دستگاه های تک مبدله پمپ پیکچ خاموش شده و در دستگاه های دو مبدله مسیر حرکت آب از حالت رادیاتوری یا گرمایش به سمت آب گرم مصرفی تغییر پیدا می کند.

اما در برخی موارد مشاهده شده که با وجود باز کردن آب گرم، دستگاه به درستی عمل نکرده و آب گرم مصرفی گرم نمی شود که این مسئله نشان دهنده مشکلی اساسی در روند کار پکیج در رابطه با فلوسوئیچ دستگاه می باشد.

به دلیل اهمیت این موضوع در ادامه با بیان علائم خرابی فلوسوئیچ به بررسی علت اصلی بروز این مشکل در پکیج پرداخته و نحوه تعمیر و تعویض این قطعه را نیز توضیح خواهیم داد.

چنانچه قصد تهیه پکیج دیواری و اطلاع از قیمت خرید این وسیله را دارید، لینک خرید پکیج دیواری از دیجی کالا را لمس کنید و قبل از تصمیم گیری نهایی مطلب راهنمای خرید بهترین پکیج دیواری موجود در بازار ایران را حتماً مطالعه نمایید.

 

علائم خراب بودن فلوسوئیچ پکیج

 • با وجود باز بودن آب گرم مصرفی، دستگاه از حالت گرمایش یا زمستانه وارد حالت تابستانه نمی شود.
 • درحالت تابستانه پکیج روشن نمی شود.
 • سرد بودن آب گرم مصرفی.
 • کار کردن دائمی پکیج در حالت تابستانه با وجود بستن شیر آب گرم مصرفی.

تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج 1

 

دلایل خرابی فلوسوئیچ پکیج و نحوه تعمیر آن

فلوسوئیچ مدل دو سیم از هفت قطعه مختلف به نام های پین، مغزی برنجی، اورینگ، شناور تفلونی، مغناطیس در بالای شناور، سنسور مغناطیس و بدنه در کنار سیم های اتصال دهنده آن به برد پکیج تشکیل شده است.

حال در ادامه دلایل خراب شدن فلوسوئیچ پکیج را با توجه به قطعات مختلف آن به همراه نحوه تعمیر هر مشکل بررسی خواهیم کرد.

 • قطع بودن سیم های ارتباطی فلوسوئیچ

همانطور که فیلم معرفی اجزای پکیج دیواری گفتیم، وظیفه اصلی فلوسوئیچ حس کردن جریان آب سرد در دستگاه و اعلام آن به برد پکیج به منظور گرم کردن آن است.

ارسال پیام روشن شدن پکیج به برد فقط از طریق برقراری جریان الکتریکی بین فلوسوئیچ و برد دستگاه صورت می گیرد، که این روند یعنی برقراری جریان الکتریکی در فلوسوئیچ بدون وصل شدن کنتاکت های آن امکان پذیر نیست.

تعمیر فلوسوئیچ پکیج در این حالت تنها با انجام بررسی سیم پیچی سیم های آن ممکن است.

 • جمع شدن رسوبات در مغزی و اورینگ فلوسوئیچ

در اکثر موارد علت اصلی خراب شدن فلوسوئیچ به دلیل جمع شدن رسوبات داخل لوله آب ورودی به پکیج در داخل قسمت اورینگ یا مغزی فلوسوئیچ است.

در این حالت با وجود اینکه میزان فشار آب در دستگاه بالاتر از 5/. بار است، شناور تفلونی داخل فلوسوئیچ حرکت نمی کند تا حالت مغناطیسی مورد نیاز در قطعه را ایجاد کند.

چون رسوبات جمع شدن در مغزی و اورینگ فلوسوئیچ حجم آب ورودی به آن را کاهش می دهد. همین موضوع دلیل اهمیت نصب رسوبگیر در دستگاه را خاطر نشان می کند.

از طرفی به منظور کاهش احتمال بروز این مشکل در فلوسوئیچ از یک عدد فیلتر قبل از نصب فلوسوئیچ در پکیج استفاده می شود که در زمان انجام سرویس پکیج تمیز کردن این صافی بسیار مهم است.

بنابراین تعمیر فلوسوئیچ پکیج ایران رادیاتور نیز در این شرایط با تعویض یا تمیز کردن صافی قبل از آن و یا تمیز یا تعویض کردن اورینگ و مغزی داخل فلوسوئیچ قابل انجام است.

با نصب فیلتر رسوب گیر قبل از ورودی آب سرد به دستگاه می توان احتمال بروز این مشکل در پکیج را به حداقل رساند. به منظور تهیه فیلتر رسوب گیر پکیج کافیست لینک خرید فیلتر رسوب گیر از دیجی کالا را لمس کنید.

تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج 2

 • گیر کردن فلوسوئیچ

در حالت عادی اتصال کلید فلوسوئیچ باید با باز کردن شیر آب گرم مصرفی بسته شده و با بستن شیر آب گرم مصرفی اتصال آن قطع شود.

ولی در شرایطی که فلوسوئیچ گیر کرده است، با وجود بستن شیر آب گرم مصرفی همچنان دستگاه در حالت تابستانه باقی مانده و پکیج خاموش نمی شود.

این مشکل در صورتی که پکیج برای حالت زمستانه تنظیم شده باشد به راحتی قابل تشخیص است، زیرا در حالت عادی باید بعد از بستن شیر آب گرم دوباره پکیج وارد مسیر گرمایش شود.

ولی گاهی به دلیل گیر کردن فلوسوئیچ دستگاه همچنان در حالت آب مصرفی باقی می ماند.

لازم به ذکر است که این مشکل سبب وارد شدن خسارت های بیشماری به دستگاه از قبیل داغ کردن سیستم، آبریزی از پکیج، سوراخ شدن بدنه پمپ پکیج و در نهایت کم شدن عمر مفید دستگاه می شود.

تنها راه تعمیر گیر کردن فلوسوئیچ پکیج تعویض این قطعه می باشد.

 • بروز مشکل در حالت مغناطیسی فلوسوئیچ

فلوسوئیچ در واقع یک کلید مغناطیسی است که دارای مغناطیس و سنسور مغناطیس است.

این قطعه با کمک استفاده از حالت مغناطیسی آهنربای موجود در خود سبب برقراری جریان برق شده و با بستن مدار خود فرمان روشن شدن پکیج را به برد ارسال می کند.

تعویض کلی فلوسوئیچ تنها راه تعمیر حالت مغناطیس فلوسوئیچ در شرایطی است که مغناطیس و یا سنسور مغناطیسی آن دلیل خراب شدن فلوسوئیچ هستند.

 

تعویض فلوسوئیچ پکیج

تا این قسمت از متن با کمک آشنایی با علائم خرابی فلوسوئیچ توانسیتم دلایل خراب شدن آن و همچنین نحوه تعمیر این قطعه را بررسی کنیم.

همچنین دانستیم همانطور که وصل نشدن فلوسوئیچ سبب مختل شدن عملکرد کل سیستم پکیج در تولید آب گرم مصرفی در ساختمان می شود، غیر فعال نشدن فلوسوئیچ به دلیل گیر کردن آن نیز آسیب های زیادی را به دستگاه وارد خواهد کرد.

دراین حالت بهترین گزینه به منظور برگرداندن حالت اولیه و صحیح به فلوسوئیچ اقدام به تعویض این قطعه بر روی پکیج می باشد.

به همین دلیل در این بخش قصد داریم تا در خصوص نحوه تعویض فلوسوئیچ پکیج توضیحاتی را بیان کنیم.

تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج 3

توصیه اکید ما این است که تعویض فلوسوئیچ پکیج فقط توسط افراد آگاه با سرویس و تعمیر پکیج صورت بگیرد. در غیر این صورت ممکن است با خطرات جانی مواجه شوید.

با توجه به این که فلوسوئیچ پکیج در دو جنس برنجی و پلاستیکی در بازار موجود است، دقت کنید که فلوسوئچ مخصوص پکیج خود را تهیه کرده باشید.

لازم به ذکر است که فلوسوئیچ پکیج ایران رادیاتور از نوع پلاستیکی می باشد، بنابراین باید به منظورتعویض فلوسوئیچ ایران رادیاتور نوع پلاستیکی آن را تهیه کنید.

نحوه تعویض فلوسوئیچ پکیج

 1. از قطع بودن کامل برق دستگاه مطمئن شوید.
 2. دسته گاز اصلی دستگاه را بسته و مطمئن شوید در حین سرویس پکیج دوباره وصل نشود.
 3. شیر آب ورودی به پکیج را به طور کامل ببندید تا دستگاه دیگر آبگیری نکند.
 4. حال با کمک پیچ گوشتی مناسب پیچ های بالای بدنه پکیج را باز کرده و با فشار دادن دکمه فنری جلوی پکیج، قاب دستگاه را از جای خود در بیاورید.
 5. شیر پرکن پکیج را باز کرده و همچنین با کمک باز کردن نزدیک ترین شیر آب به دستگاه آب درون سیستم را به طور کامل تخلیه کنید. توجه داشته باشید که ممکن است با این حال مقداری آب درون سیستم باقی بماند.
 6. قسمت کنترل پنل یا کنسول جلوی پکیج را به سمت پایین بکشید.
 7. در این مرحله شما می توانید فلوسوئیچ پکیج را بر روی لوله مسی آب ورودی در کنار پمپ پکیج به خوبی ملاحظه کنید. شکل ظاهری این قطعه مشکی رنگ و استوانه ای مانند است.
 8. اکنون نوبت به باز کردن سیم های فلوسوئیچ از محل اتصال خود به دستگاه می رسد، که این کار از طریق باز کردن دو سیم فلوسوئیچ از برد پکیج امکان پذیر است.
 9. بدنه فلوسوئیچ از طریق مغزی دنباله دار به داخل لوله وصل شده است، پس با استفاده از آچار مناسب مغزی را شل کرده و فلوسوئیچ را آهسته به سمت جلو بکشید تا قطعه بیرون کشیده شود. قبل از انجام این کار پین نگهدارنده فلوسوئیچ را بردارید.

      برای تهیه مجموعه ای از آچارهای مختلف کاربردی، لینک خرید آچار از دیجی کالا را لمس کنید.

همچنین در صورت نیاز به خرید پیچ گوشتی مقالات راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی همه کاره یا چندکاره و راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی دوسو و چهارسو دستی را از دست ندهید.

تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج 4

 1. همانطور که گفتیم یکی از اجزای فلوسوئیچ حلقه اورینگی است، که به احتمال زیاد این قطعه نیز فرسوده شده است، پس به منظور نصب فلوسوئیچ پکیج اورینگ جدید داخل قطعه تهیه شده را در محل نمونه قبلی قرار دهید.
 2. اکنون می توانید فلوسوئیچ جدید را در محل قرار دهید و دقت داشته باشید که به منظور حفظ کارایی قطعه آن در جهت درست جریان آب دستگاه قرار بدهید.
 3. سپس سیم های ارتباطی آن را نیز ببندید. به خاطر داشته باشید که سیم های فلوسوئیچ باید هر دو به برد وصل شوند و این که کدام یک به قسمت بالای برد و کدام یک به پایین برد وصل شود، تفاوت خاصی ندارد.
 4. بعد از وصل کردن سیم ها، به منظور محکم کردن فلوسوئیچ مغزی دنباله دار آن را چند دور با کمک آچار بپیچانید.
 5. در این مرحله باید کنترل پنل دستگاه و همچنین قاب جلویی آن را در محل قبلی خود قرار داده و پیچ های مربوط به قاب را ببندید.
 6. در انتها شیر گاز، اتصال برق و ورودی آب پکیج را یک به یک وصل کرده و با باز کردن شیر پرکن پکیج، دستگاه را تا رسیدن به فشار استاندارد آبگیری کنید.
 7. بعد از انجام این فرآیند، حتماً محل نصب فلوسوئیچ نصب شده را به منظور بررسی نشتی احتمالی به خوبی چک کنید.
سلامت فلوسوئیچ و کارایی صحیح آن تاثیر بسیار زیادی در روند کار پکیج داشته و در صورت خراب شدن سبب مشکلات عدیده ای همچون سرد بودن آب گرم مصرفی در ساختمان می شود.

شما می توانید با مشاهده علائم خرابی این قطعه برای تعمیر و یا تعویض آن از مجری تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.

تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج 5

گروه تاسیسات 24 ساعته با به کارگیری جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه تعمیر و سرویس پکیج می تواند خدمات خود را به شما شهروندان تهرانی در اسرع وقت ارائه دهد.

پس در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض فلوسوئیچ پکیج خود در تمامی مدل ها همین الان با ما تماس گرفته و یا فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کنید.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

تاسیسات ۲۴ ساعته در کنار شماست تا به شما کمک کند مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنید

درخواست سرویسکار متخصص

منابع انگلیسی:

منبع 1  منبع 2

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +1 # بهروز یدالهی 1398-09-24 21:10
سلام، پکیج بوتان بنسره پرو ۲۸۰۰۰
مشکل : بالا رفتن فشار آب بعد دو ساعت تنظیم ۱/۵ بار .
کارهای انجام شده :
۱- بعد تخلیه آب و بستن شیر پر کن دستی، شیر ورودی آب باز شد. پکیج آبگیری نمی کند. بنابراین شیر پرکن سالم است ؟
۲- شیلنگ منبع انبساط و فشار باد تست شد.( ا بار)
۳- راه حل تعمیر کار اول بر تعویض شیر پر کن نیمه خودکار بود ؛ راه حل احتمالی تعمیر کار دوم بر رسوبگیری مبدل اولیه است و اصلا" این مدل بوتان شیر پر کن نیمه خودکار ندارد.
نظر شما چیست؟ خیلی ممنون از راه حل احتمالی شما.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-25 17:23
سلام کاربر گرامی برای رفع مشکل دقیق ترشما بهتر است از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید مطمئن باشید مشکل شما حل میشود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # حسین 1398-12-20 22:04
با سلام
پکیج ما پس از باز کردن آب گرم مصرفی تنها برای لحظه ای آب را گرم می‌کند و سپس سرد میشود، در زمان باز نمودن آب گرم مشعل روشن و با بستن آب خاموش میشود، سنسورهای ntc تعویض شده اما مشکل رفع نشده، ضمنا شوفاژها کاملا گرم می باشند.
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # مجید 1398-12-21 10:05
دوست عزیر سلام
فلو سوییچ را بررسی کنبد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-12-25 08:27
سلام، پکیج ایران رادیاتور آب مصرفی با فشار زیاد شیر آب گرم نمیشه اما با کم باز شدن شیر آب گرم میشه علت از کجاست، ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-12-25 10:49
سلام کاربر گرامی مشکل از رسوب گرفتن شیر سه راه و یا مبدل میباشد که رسوب باعث میشود شیر سه راه به خوبی عمل نکند و یا موتور شیر سه راه خراب شده است بهتر است اول شیر سه راه و مبدل با اسید 33٪دیس کلر شستشو شود اگر مشکل برطرف نشد باید موتور شیر سه راه چک شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # محمودی 1399-01-08 14:52
سلام آب مصرفی ابتدا گروه ولی سرد میشود ولی آب رادیاتور گرمه ضمنا هنگامی که پکیچ را در حالت تابستانه میگذاریم پکیچ روشن نمیشود. با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1399-01-08 16:46
سلام کاربر گرامی مشکل از رسوب گرفتگی شیر سه راه و مبدل پکیج میباشد و باید با اسید 33٪ شستشو شود و همچنین باید از سالم بودن موتور شیر سه راه مطمئن باشید و اینکه در حالت تابستانه روشن نمیشود میتواند از خرابی سنسور NTCباشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضایی 1399-02-06 22:58
سلام ببخشید فلوسوییچ در کجای پکیج ایران رادیاتور قرار داره ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-02-07 14:13
سلام فلوسوییچ بالای ورودی آب سرد قرار دارد .شیلنگ ۱/۲وردوی آب سرد از زیر پکیج به قطعه مورد نظر بسته میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # زمانی 1399-04-18 00:14
سلام پکیج تاچی داریم که وقتی آب گرم مصرفی رو باز میکنیم ، پکیج روشن نمیشه و هیچ اروری هم نشون نمیده. علتش چیست؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # حسین فاضلی 1399-04-18 08:19
سلام مشکل از خرابی فلوسوئیچ دستگاه هستش وباید توسط سرویسکار بررسی ورفع عیب بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سیدرحیم 1399-05-07 11:27
سلام من پکیج ایران رادیاتور رو وقتی پتانسیومتر رو روشن میکنم که آبگرم رو به من بده خروجی آب میاد ولی هیچ عکس العملی پکیج نمیده نه شعله تشکیل میشه چراغ آبگرم روشن میشه ولی شعله تشکیل نمیشه و خطایی هم نشون نمیده ولی وقتی پتانسیومتر شوفاژ رو روشن میکنم شعله میده و شروع بکار میکنه ممنون میشم راهنماییم کنین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-05-07 13:39
سلام مشکل از خرابی فلوسوئیچ یا فلو رگلاتور دستگاه میباشد که باید توسط سرویسکار بررسی ورفع عیب بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # هاشمی 1399-05-30 09:23
سلام ما پکیج بوتان کالدا ونزیا داریم زمانی که فشار آب خوب است وقتی آب گرم را باز میکنیم آب گرم میشه ولی اگر آب سرد اظافه کنیم هی سرد و گرم میشه و اگر فشار آب یکم کم باشه اصلا روشن نمیشه . ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-05-30 13:40
سلام،مشکل از فشار کم آب هست توصیه میشه از پمپ فشار جهت حل مشکل استفاده کنید در ضمن سرویسکار باید از لحاظ رسوب دستگاه رو بررسی بکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # بهزاد 1399-06-03 00:26
سلام.خسته نباشین.ما یک پکیج بوتان اوبتیما ۲۴ هزار داریم الان چند سال هست مشکلی نداشت .اکنون اب گرم مصرفی نداریم اما رادیاتور روشن میشه.اما روی اب گرم روشن نمیشه...مشکلش چیه اگه لطف کنین .بعدش اگه فلوسوئبچش باشه قیمت چنده..ایا احتیاج به رسوب گیری داره...ممنون از شما خسته نباشین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-06-03 09:57
سلام،فلوسوئیچ باید بررسی بشه واحتمال اینکه دستگاه رسوب داشته باشه هم هست .جهت جلوگیری از بروز مخارج اضافی توصیه میکنم از یک سرویسکار استفاده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ولی 1399-07-20 20:01
باسلام پکیچ من مدل ترکیه ECA در حالت تابستانه آب سرد می آید ودمای نمایشگر به سرعت کم می شود و رادیاتور را گرم می کند و در حالت زمستانه رادیاتور را گرم می کند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # حسین فاضلی 1399-07-21 12:21
سلام،مشکل از خرابی فلوسوئیچ یا فلومتر (بسته به مدل دستگاه) میباشد وباید توسط سرویسکار بررسی ورفع شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # تیمور 1399-08-10 18:13
سلام
پکیج اخگر داریم که در روز که فشار اب کم هست برای اب گرم شعله تشکیل نمَیشه
ولی ُساعت ۴ یا ۵ صبح فقط اب گرم میشه ..چکار میشه کرد؟ ممنون از راهنماییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-08-11 16:35
سلام. برای جبران کمبود فشار میتونید از پمپ برای ساختمان استفاده کنید در غیر اینصورت باعث رسوب در مدار وصدمه به مبدل خواهدشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا 1399-10-11 20:29
سلام و تشکر از مطالب مفیدتون
پکیج من مدل تاچی تک مبدله هستش،روی حالت تابستانه نرماله و آب گرم میشه، اما در حالت زمستانه هیچ اتفاقی نمیفته و فقط آب مصرفی رو گرم می کنه. پمپ هم گاهی روشن میشه
مشکل از کجا می تونه باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-10-13 09:29
سلام،خرابی فلوسوئیچ وگیر کردن پاندول آن ویا خرابی شیر یاموتور سه طرفه دستگاه میتونه از عوامل این مشکل باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1399-10-29 18:48
با سلام.علت اصلی اینکه آب حمام تقریبا هر ۱۰دقیقه یکبارسرد وگرم میشه چی هست ؟پمپ آب ساختمان دارای مخزن انبساطی هست و فشار آب نوسان ندارد ولی به هرحال خاموش و روشن شدن پمپ اگه دقت کنی محسوس هست.آیا فلو سوییچ پکیج مشکل دارد؟با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-10-29 21:14
سلام،مشکل از رسوب یا گرفتگی در دستگاه ویا گرفتگی دودکش یا خرابی پرشر هوای دستگاه میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی 1399-11-03 08:21
سلام
درحالت زمستانه فقط پکیج کار میکند
اب مصرفی سرد است
در هنگام تابستانه هیچ عکس العملی نشان نمیدهد اب سرد است
زمانی که روی زمستانه است با بالا پایین کردن دما ی اب مصرفی علامت دوش در صفحه نمایش ظاهر میشود
ولی در حالت تابستانه با بالا پایین کردن دما علامت دوش ظاهر نمیشود
درهنگام باز وبسته کردن شیر مصرفی هیچ علامت دوش در زمستانه یا تابستانه نشان نمیدهد
پکیج ایساتیس است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-11-04 09:06
سلام،خرابی فلوسوئیچ علت این مشکل میباشد وباید توسط سرویسکار تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محسن 1399-11-03 15:08
سلام فلوسوییچ باید تعویض شود یا قابل تعمیر است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-11-04 09:06
سلام،در بعضی موارد با تمیزکردن پاندول وروانکاری آن بوسیله مایع دستشویی مدتی کار میکند ولی مجدداً مشکل بوجود میاورد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیر 1399-11-05 09:18
سلام روز شما بخیر
قیمت فلوسوییچ بیترون چند هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-11-06 20:07
سلام،قیمتها در بازار متغیر میباشد وجوابها مدتها در سایت باقی میماند واز این که نمیتوانیم قیمت ارائه کنیم پوزش میخواهیم جهت استعلام میتونید از طریق تلفن سایت سئوال بفرمائید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمدرضا 1399-11-08 05:19
سلام پکیج ایران رادیاتور مدل mاز فلوسوییچ جای اورینگ یکم نشتی داره سرویس کامل شده مبدلاشم شستشو داده شده ولی شوفاژ خوب گرم نمیشه میتونه ایراد از نشتی کم فلوسوییچ باشه ک هوا بگیره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-11-08 10:07
سلام،نشتی نمیتونه علت گرم نکردن رادیاتور باشه این مشکل بعلت کم بودن شعله یا خرابی شیر سه طرفه دستگاه میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن