امتیاز کاربران
ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آیا تا به حال به فکر داشتن یک سونا خانگی افتاده اید؟ آیا دوست دارید ترکیبی از سونا، جکوزی، وان و دوش را در حمام خود تجربه کنید؟

آیا از مزایای استفاده از آب گرم و بخار گرم برای تنفس خود آگاه هستید؟ آیا می دانید کابین وان جکوزی سونا دار چیست؟

 

امروزه شرکت های زیادی هستند که با ترکیب علم و تکنولوژی اقدام به تولید کابین وان جکوزی مجهزی به سونا کرده اند.

این کابین ها ترکیبی خارق العاده از دوش، وان، جکوزی و بخار آب گرم هستند که می توانند ضمن بهینه کردن حمام شما و مصرف آب کم، بیشترین بازدهی را برای سلامت و کیفیت حمام شما داشته باشند.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 1

کابین وان جکوزی سونا خانگی

بخار آب مناسب در داخل حمام باعث خواهد شد تا ریه ها بتوانند سموم دریافتی از محیط پیرامون شهری که وارد بدن شده اند را به راحتی از بدن دفع کنند.

این نوعی درمان هیپوترمی است که باعث می شود تعریق بدن زیاد شده و آلاینده های داخل بدن و درون پوست تصفیه شوند و ضمن ایجاد شرایط سلامت بالاتر در بدن پوستی شاداب و سر زنده را برای خانواده به همراه داشته باشد که هیچ یک از ترکیبات شیمیایی بازار این تاثیر را نمی توانند داشته باشند.

کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی که به اختصار سونا خانگی هم نامیده می شود ظاهر خانه را هم دگرگون خواهد کرد.

نورپردازی، استفاده از ترکیبات زیبا و ساخت نمای فوق العاده، ترکیب موسیقی و آب و طراحی جت های فوق العاده مالش بدن باعث شده تا سرویس حمام خانه به شکلی باور نکردنی لوکس به نظر برسد.

هرچند برخی از متخصصین تاسیساتی نمونه های دست ساز و خانگی را هم می توانند با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته امروزی در خانه ایجاد کنند ولی به چند دلیل زیر توصیه نمی شود:

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 2

طراحی سونا خانگی غیر آماده

 • هزینه راه اندازی سونا بخار در درون خانه بسیار زیاد است.
 • نفوذ آب و بخار آب در این روش ها نهایتا ممکن است باعث تخریب بدنه خانه و افت کیفیت سونا شود.
 • فضای بسیار زیادی برای راه اندازی یک جکوزی و سونا خانگی نیاز است.
 • سونا خانگی امکانات و تجهیزات مدرن بیشتر و پیشرفته تری دارد و مصرف آب کمتری دارد و از نظر ظاهری بسیار لوکس تر و زیباتر است.
 • راه اندازی یک سونا داخل خانه نیاز به تخصص های فراوان دارد، برق کشی، عایق بندی مناسب ، تسلط به فنون تاسیساتی، کاشی کاری حرفه ای و ... می تواند هزینه راه اندازی یک سونا خانگی را سر سام آور کند. در حالی که کابین وان جکوزی سونا خانگی یک ترکیب آماده و بهینه و ایمن با هزینه بسیار کمتر است.

روش نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی

قبلا در مقاله جداگانه ای روش نصب وان جکوزی آپارتمانی توضیح داده شد. همچنین اگر دنبال کننده مقالات ما باشید در مقاله ای جداگانه هم روش نصب کابین دوش حمام را مفصل توضیح دادیم.

اما برای نصب کابین وان جکوزی سونا خانگی باید فردی انتخاب شود که تسلط کافی به تمامی این امور را داشته باشد. یعنی ترکیب نصب وان جکوزی و کابین دوش را می توان با هم برای نصب سونا خانگی مد نظر قرار داد.

متخصصین نصب کابین وان جکوزی سونا خانگی نیاز به شناخت اصول تاسیسات، برق کشی، مکانیک صنعتی و تجربه کافی در زمینه دکوراسیون داخلی دارند. از این رو همواره توصیه می شود در انتخاب فرد مورد نظر دقت کافی را داشته باشد.

گروه تاسیسات 24 ساعته با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای نصب انواع کابین دوش و کابین سونا می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

البته این بدین مفهوم نیست که نصب این کابین ها کار دشواری است ولی شناخت شرایط نصب و اصول نصب در طول حیات و کیفیت کاری سونا تاثیر زیادی دارد.

در ادامه به همراه آموزش نصب کابین وان جکوزی سونا دار و ارائه نکات کلیدی، تجربه کار و نصب یک کابین وان جکوزی سونا دار توسط همکاران ما را با هم مرور خواهیم کرد.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 3

نصب کابین وان جکوزی سونا دار توسط همکاران ما

برای نصب کابین وان جکوزی سونا خانگی موارد زیر را باید حتما قبل از نصب مورد توجه قرار دهید:

 • مکان مناسب نصب کابین سونا را انتخاب کنید. محیطی که برای نصب کابین جکوزی سونا انتخاب می کنید باید ترجیحا عایق و ایمن از نظر تحمل وزن و مسیر گاز کشی و برق کشی باشد.
 • اگر قصد دارید که کابین وان جکوزی سونا را به جای کابین دوش معمولی و یا یک وان و جکوزی معمولی تعبیه کنید باید ابتدا وان و کابین قبلی را از جای خود خارج کنید و زیر آن را تمیز کنید.
 • به یاد داشته باشید که یک کابین وان جکوزی سونا خانگی شباهت زیادی به یک یخچال دارد. معمولا بصورت مهر و موم شده است و حتی در صورت نیاز به باز و بسته کردن دیوارها و شیشه های کابین باز هم نیازی به استفاده از درزگیر و یا چسب سیلیکونی برای درز گیری و عدم نشتی ندارند.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 4

دمونتاژ کردن کابین وان جکوزی سونا دار برای انتقال به محل و نصب

 • موضوع مهم دیگر برای نصب کابین وان جکوزی سونا این است که بدانید معمولا برای نصب این کابین ها در اتاق های خواب و یا حمام ها نیاز دارید تا کابین را دمونتاژ و یا از هم باز کنید. به این منظور شناخت قطعات مختلف کابین اهمیت زیادی دارد.

تذکر: کابین وان جکوزی سونا خانگی دارای قطعات و تجهیزات مختلف است که عبارتند از: دیواره های کابین که شیشه ای و یا سرامیکی و یا لاکی هستند، وان جکوزی، شیرآلات، دوش ثابت و متحرک، ماساژورها و جت ها، سیستم صوتی، گوشی تلفن، سیستم روشنایی، سیستم تهویه، ژنراتور بخار، شیشه های رنگی، ال سی دی و ضد عفونی کننده.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 5

دیواره اصلی کابین وان جکوزی سونا دار

بنابراین در هنگام باز کردن کابین دوش هرچند نیازی به منفک کردن همه این موارد نیست ولی باید دقت داشته باشید که هر یک از این موارد به چه صورت باید بسته شوند، زیرا هر کابین سونا خانگی برای خود ممکن است دستورالعمل متفاوتی داشته باشد.

 • مرحله بعدی برای نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی این است که اطمینان یابید که مکان نصب کابین مقاومت و شرایط تهویه لازم را دارد. به خوبی عایق شده و رطوبت نمی تواند باعث تخریب آن شود.
 • کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی دارای یک محفظه است که ژنراتور برقی تولید بخار در دل آن کار شده است. این ژنراتورها بسته به اندازه کابین اندازه متفاوتی دارند.

اندازه های معمولی ژنراتورها بین 3000 تا 6000 وات برق هستند. برای موتورهای بخار کوچک معمولا برق 240 ولت، 40 آمپر یا 30 آمپر نیاز است. این محفظه باید محفوظ باشد. هرچند ایمن ساخته می شود ولی بهتر است در منطقه ای که کمترین رطوبت را دارد قرار بگیرد.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 6

نمایی از داخل محفظه برق و ژنراتور کابین وان جکوزی سونا دار و نحوه اتصال ورودی آب در پایین و ورودی بخار در بالا

 • دستورالعمل مونتاژ کابین را حتما قبل از هر اقدامی مطالعه فرمایید. گاها دمونتاژ کردن یک کابین با توجه به تجهیزات و امکاناتی که دارد برای یک نفر ممکن است 2 تا 4 ساعت زمان نیاز داشته باشد.

 

مراحل نصب کابین وان جکوزی سونا خانگی

پس از تعیین محل نصب کابین وان جکوزی سونا خانگی با فرض اینکه مجبور شده اید که کابین را دمونتاژ کنید باید مراحل زیر را برای نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی به ترتیب انجام دهید:

 • ابتدا باید وان جکوزی را در محل خود قرار داده و محل تعبیه دیواره های کابین را با مداد علامت بزنید. دیواره ها نیازی نیست به دیوار معمولا اتصال داده شوند و تنها باید محل استقرار آن بصورت دقیق مشخص شود.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 7

تعیین محل نصب برای علامت گذاری

 • سپس باید سیفون وان جکوزی اتصال داده شود و به فاضلاب هدایت شود و وان جکوزی در جای خود مستقر شود.
 • دیوار پشتی و یا دیواره اصلی کابین سونا را که در پشت جکوزی اتصال داده می شود در جای خود قرار دهید. جای پیچ ها کاملا مشخص است که باید پیچ ها را تا مرحله سفت شدن کاملا محکم کنید.

به یاد داشته باشید که برخی از وان های جکوزی با دیواره پشتی بصورت سرهم هستند و برخی از یکدیگر جدا می شوند.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 8

اتصال دیواره پشتی کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی

 • پس از نصب دیواره پشتی جکوزی کمی باید کابین را بچرخوانید و اقدام به نصب آب داغ و آب سرد به ورودی آب کابین بکنید. دوش کابین نیاز به آب گرم و آب سرد دارد که پس از آن بوسیله یک چند راهه آب به قسمت های مختلف مانند ژنراتور تامین بخار هدایت می شود.
 • با استفاده از شیلنگ های مخصوص باید آب را به قسمت های مختلف مورد نیاز اتصال دهید. مانند شیر وان جکوزی، دوش، ژنراتور و ...

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 9

چند راهه آب در پایین و چند راهه بخار( لوله های سفید) در بالا تصویر دیده می شوند

 • ژنراتور تولید بخار برای تامین بخار آب مورد نیاز سونا از آب سرد استفاده می کند. اغلب اتصال آب سرد این ژنراتور از نوه یک دوم است و شیلنگ و یا لوله ای که به آن اتصال داده می شود انعطاف پذیر است.

ضمن اینکه این لوله باید سر ژنراتور اتصال داده شود و بعدا به یک چند راهه که به جت های تامین بخار وصل می شوند اتصال داده شود.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 10

اتصال شیلنگ های بخار و شیلنگ های آب

 • شیلنگ های بخار را باید به جت های مختلف در کابین اتصال دهید.

در نظر داشته باشید که برخی از کابین ها تنها به بدنه پشتی و در برخی به دیوارهای کناری هم این شیلنگ ها اتصال داده می شوند.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 11

نحوه اتصال لوله بخار به ژنراتور

 • سیستم برق کشی ژنراتور معمولا از قبل آماده شده و تنها باید برق به وسیله یک دوشاخه به پریز زده شود.

سیستم روشنایی نیز بوسیله یک ترمینال و یا در صورت هوشمند بودن توسط یک کیبورد هوشمند برنامه ریزی می شود و برق خود را از ترمینال داخلی جعبه برق کابین دریافت می کند و نیازی نیست شما دست به این جعبه بزنید.

 • دیواره های کناری معمولا با پیچ به لبه جکوزی و از کنار به دیواره پشتی پیچ می شوند و کاملا آب بندی هستند.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 12

اتصال دیواره های کناری

 • قبل از اتصال دیواره های کناری و دیوار شیشه ای جلو باید سقف کابین را در جای خود اتصال دهید که با همان پیچ و در جای مشخص خود بسته می شود.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 13

نصب سقف کابین جکوزی سونا خانگی

 • دیواره جلویی نیز که درب متحرک و یا کشویی کابین هم به آن اتصال داده می شود معمولا دو تکه است و در ریل و یا بصورت پیچ دار است که بعدا درب شیشه ای درون ریل آن جا می افتد.
 • اکنون نوبت به نصب دوش و همچنین نصب شیرآلات داخلی کابین است که باید بر اساس الگوی کابین شیرها و یا دوش را تنها در محل مشخص شده ببندید.
 • کابین را در جای خود قرار دهید و بوسیله پایه های کابین نحوه استقرار کابین را یک بار دیگر تنظیم و تراز کنید.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 14

تراز کردن کابین وان جکوزی سونا دار خانگی در جای خود بوسیله پایه ها و اتصال دیواره های پایین کابین

 • اگر وان جکوزی نیاز به دیواره های کناری و پایینی دارد که در برخی از مدل ها شاهد آن هستیم این دیواره های تزئینی به اطراف پایه ها و لبه دیواره های کابین اتصال داده می شوند.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 15

کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی پس از نصب

کار نصب تمام است.

در نظر داشته باشید که هر یک از کابین های سونا دستورالعمل های متفاوتی ممکن است داشته باشد. سعی کنید حتی المقدور برای جابه جایی این کابین ها آنها را دمونتاژ نکنید.

در این حالت تنها کاری که نیاز است انجام دهید قرار دادن کابین در جایگاه مشخص، تراز کردن کابین سونا و نهایتا اتصال ورودی های لوله کشی آب گرم و سرد به کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی است.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در هنگام نصب کابین وان جکوزی آپارتمانی در نظر داشته باشید نحوه صحیح اتصال شیلنگ ها، اتصال لوله های بخار ، تنظیم جت ها و نحوه صحیح اتصال لوله فاضلاب و در نهایت تراز کردن کابین است.

نصب کابین وان جکوزی سونا آپارتمانی 16

نصب صحیح شیلنگ های کابین وان جکوزی سونا

اگر تجربه این کار را ندارید و یا افراد تاسیساتی حرفه ای سراغ ندارید حتما این کار را به دست توانمند کارشناسان با تجربه ما بسپارید.

اگر به دنبال تیمی حرفه ای، وقت شناس، با ضمانت بالای کار، با تجهیزات کافی و آشنا به انواع کابین دوش، کابین وان جکوزی و انواع کابین وان جکوزی سونا خانگی هستید بدون تردید بهترین انتخاب برای شما گروه تاسیسات 24 ساعته خواهد بود.

کارشناسان ما به استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی و با تجربه فراوان و بصورت مسئولانه و متعهدانه این انواع خدمات لوله کشی و نصب کابین های متفاوت خانگی را در کمترین زمان برای شما نصب خواهند کرد.

گروه تاسیسات 24 ساعته با تکیه بر سال ها تجربه و داشتن سوابق درخشان تاسیساتی مفتخر خواهد بود که بتوانید نیازهای خدماتی و مشاوره تاسیسات خانگی و دکوراسیون لوکس خانگی شما را پذیرا باشد.

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود 0 # مجتبی پناهی 1397-10-27 17:36
سلام خسته نباشید من از شهرستان گچساران مزاحم می شم متاسفانه نصاب تو شهر ما برای نصب و راه اندازی سونا و جکوزی نیست و من چند ماه هست گرفتارم و کسی نیست به من کمک کنه کابین طبق اموزش شما نصب شده ولی نمی دونم چطور شلنگ ها و اتصالات سونا و جکوزی رو نصب کنم و چطور راه اندازیش کنم اگر براتون مقدوره به من کمک کنید
لطفا کمک کنید مشکل حل شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1397-11-03 11:10
سلام آقای پناهی
جکوزی تنوع زیادی دارد.
لطفا جزییات بیشتری از کابین و موردی که برخوردید بفرمایید یا تصاویر برامون ارسال کنید بتونیم توضیح بدیم‌
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # توسلی 1398-05-14 14:02
سلام
نصبش معمولا چقدر طول میکشه؟
لوله کشی خاصی احتیاج داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مصطفی اسماعیلی 1398-07-21 15:51
ورودی آب سرد و گرم احتیاج دارد خروجی فاضلاب سایز ۶ مجزا از کفشور داخل حمام.
شرایط فراهم باشد نصف روز تایم میبرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا سلطانی 1398-12-28 19:39
سلام و ارادت باید عرض کنم حمام کابین دار ما که متاسفانه مدل ان را هم نمی دانیم دارای مانیتور کنترلی و حسی است ، طرز کار بعضی از ایکن های آن را نمی دانیم مثلا چگونه از سنای بخار ان استفاده کنیم ، اگه توضیع بفرمایید ممنون میشم. ارادتمند سلطانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-01 03:08
باسلام دوست عزیز وکاربرگرامی درچه مدلی است اول پیشنهاد من اینکه باسایت تماس گرفته حتما درخواست متخصص کاربلد کرده تاحتما بررسی کنه وراهنمایی کنه براتون نصاب اولیه دراتمام کارباید آموزشات لازمو بهتون میداد وهرسوالی داشتین میپرسیدید ووظیفه پاسخگوی به شما بود من توضیح میدم ولی مدل واینارم بگین تا دقیق تربتونیم راهنمایی کنیم. بعضی جکوزی ها دارای المنت و سنسور دمایی هم میباشند درنمونه از توالت فرنگی های خارجی که نصب کردیم که به کمک یک ترموستات عمل میکنند شما کاربرگرامی در پنل دیجیتالی که داریدراحت درجه موردانتخابی خودروبه جکوزی داده تا آب به همون درجه میزان گرم کند. کاربرگرامی این دما آب گرم به آب داخل جکوزی شما مربوط است،نه آبی که از شیر خارج می شود شما میتوانیددمایی تعریف کنیددرصورتی که آب جکوزی سرد شدسنسورهابصورت اتومات کارکرده وآب راگرم کندوبازاگر باآب سردجکوزی پرشودفورا به مداردستورداده وآب راگرم میکند ودر راهنمایی بیشتر در مقاله های ما سیرچ کنید موثربودن جکوزی وان که مدیر محترم سایت جناب اسماعیلی زحمت کشیدن وهمکارا مطالعه کنید حتما سودمندخواهد بود براتون با توضیح بیشتر بازدرخدمتیم یاعلی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # کریم 1399-01-14 00:26
شلنگ خروجی سونا بخار جکوزی کابین دار(drain) را به کجا وصل میشه برای خروج رسوب مخزن بخار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1399-01-14 14:08
به فاضلاب یا لوله خرطومی وصل می شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1399-02-12 23:45
سلام وقت بخیر
برای نصب سونا جکوزی توی حمام،عرض درب ورودی حمام حداقل چقدر باید باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اردبیلیAlijeddi 1399-03-23 02:39
باسلام درابعادهای گوناگونی هست از یک متر ونیم تادومتر درنظر بگیرید اگر وان وخریداری کردین عرض وان اندازه گرفته شود واندازه ای که گرفتین بیست یاسی سانت اضافه تر درو نصب کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سلمان 1399-03-18 19:13
سلام خسته نباشید سونا بخار ما چند وقتیه که وقتی دکمه بخار میزنم علامت قطع آب میزنه در صورت که آب وصل قبلا کار میکرد حالا اگه تو ضیح بدید ممنون میشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اردبیلیAlijeddi 1399-03-23 02:19
باسلام احتمالا سنسورهای شما مشکل پیدا کرده وحتما باید بررسی شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نجات 1399-03-26 10:57
سلام خسته نباشید
جکوزی ما مستطیل شکل وهنگام نصب با دیوار محکم نکردند و فاصله بین دیوار و جکوزی آزاد است ممکن بر اثر خیس شدن برق اتصال کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اردبیلیAlijeddi 1399-03-27 02:03
باسلام موتور وپمپ ها اکثرا ضدآب هستن باید متخصص نصب محکم کاری میکرد شما با تنظیم پاییه ها وچسب آکواریوم میتوانید کار خود رو معتبر تر واصولی تر انجام دهید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شهاب 1399-10-26 20:27
نقشه لوله کشی جکوزی با منبع حرارتی پکیج میخواستم ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اردبیلیAlijeddi 1399-11-11 16:57
باسلام کاربرگرامی برای تهیه نقشه وان جکوزی می توانید در صفحه جستجو نگهداری نصب کابین وان جکوزی رو سرچ کرده نقشه،ومقالاتی که مدیران زحمتکش این سایت در اختیار ما گذاشته اند استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شوید انشالله مشکل شما حل خواهد شد. اگر مجدد سوالی داشتین ما در خدمت شما کاربر گرامی می باشیم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1399-10-30 23:55
سلام ،برای یک حمام مشخص میشه کابین دوس و سونا و جکوزی و ماساژور مشخصی درخواست داد؟؟اونهایی که بازار موجود هست یکم ابعادش مناسب نیست و کم و زیاد میان برای حمام ما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اردبیلیAlijeddi 1399-11-10 20:14
باسلام کاربرگرامی در بازار انواع وان جکوزی موجود است و شما می توانید با متخصصین فروش تاسیسات ۲۴ ساعته تماس گرفته و مشاوره دریافت کرده و سفارش خود را بدهیدحتمامشکل شما حل خواهد شد یا در صفحه جستجو درباره وان جکوزی سرچ کرده ومقالات و تصاویر نقشه وان جکوزی بااطلاعات کامل که مدیران زحمتکش تاسیسات ۲۴ ساعته در اختیار ما گذاشته‌اند مشکل خود را حل کرد واطلاعات کامل به دست بیاورید، اگر مجدد سوالی بود در خدمت شما کاربر گرامی خواهیم بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1399-11-21 21:53
باسلام خسته نباشیداندازه جای ما۱۴۵/150هست مدل ۱۴۵/145شمابراگوشه درنظرگرفته شده ایامیشه وسط هم قراردادیانه متشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1399-11-22 08:10
سلام
روزتون بخیر
مدل های متنوعی در بازار موجود است، شما می توانید مدلی را انتخاب کنید که سه کنج نیست و وسط نصب می شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حامد عبائی نائینی 1400-01-26 16:25
سلام وقت بخیر نازل جکوزی ده نفره که دارای ۴۰ نازل بود رو برای جرم گیری پشت نازل باز کردم و بستم ولی الان وقتی دو موتور پاشش آب را روشن میکنم عمل پاشش آب از نازل و مکش آب از کف جکوزی ضعیف هست مشکل چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1400-02-27 10:16
سلام
وقتتون بخیر
ساکشن باید بررسی شود.
و تو برخی موارد درجه تنظیم فشار پمپ گیر کرده یا عمل نمیکند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سید محمود اسغرپور 1400-04-17 18:03
ی کابین دوش متحرک دارم تشتش ک از فایبر گلاسه ترک داری ایا قابل تعمیر است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن