اگر نیازمند تعمیرات لوله کشی ساختمان خود در شرق تهران هستید می توانید از مجموعه کارشناسان و تکنسین های مجرب گروه تاسیسات 24 ساعته یاری بگیرید.

ساختار لوله کشی هر ساختمانی به مرور زمان فرسوده شده و قدیمی شدن ساختمان و لوله کشی آن موجب می شود که بخش هایی از لوله کشی به مرور زمان آسیب ببیند که نیاز به تعمیر و مرمت پیدا می کند.

از جمله موارد آسیب دیدگی لوله کشی های آب ساختمان شامل مواردی از جمله زنگ زدگی لوله ها و یا رسوب گرفتگی آن ها و یا مشکل در تامین فشار آب کافی و یا گرم نشدن آب ساختمان می باشد. که برای هریک از این موارد راهکاری وجود دارد و می توان به کمک یک گروه تاسیساتی ماهر آن را برطرف کرد.

امروزه روش های لوله کشی ساختمان ها نسبت به سابق تغییرات بسیاری یافته و از روش های بروز تری برای این منظور استفاده می شود.علاوه بر این که زمان انجام پروژه های لوله کشی نیز به طور عمده کاهش یافته و امروزه شیوه های لوله کشی بسیار اصولی تر و کارشناسانه تر می باشد.

از جمله سوابق کاری ما در زمینه تعمیر لوله کشی ساختمان تعمیر لوله کشی فاضلاب در خیابان مطهری می باشد که می توانید با کلیک بر روی این تیتر به صفحه مورد نظر ارجاع داده شوید.

تعمیرات لوله کشی ساختمان در شرق تهران 1

تصویر شماره یک از انجام لوله کشی روکار و داکت کشی طرح چوب توسط همکاران ما

حتی اگر خانه شما قدیمی می باشد و لوله کشی آن سال ها پیش انجام شده است هم جای نگرانی نخواهد بود زیرا می توان با استفاده از این روش های نوین در لوله کشی، در خانه های قدیمی نیز تغییراتی ایجاد کرد و ساختار لوله کشی آن ها را نیز به روز و جدید کرد.

برای تعمیر لوله کشی ساختمان های قدیمی نیازی به تخریب و یا استفاده از تجهیزات زیادی هم نخواهد بود و با استفاده از تکنیک های نوین به همراه هزینه و ابزار اندکی می توان لوله های آسیب دیده را مرمت و تعمیر کرد.

به طور خلاصه تعمیرات لوله های آب به دو دسته عمده تقسیم می شوند که هریک را برای شما توضیح خواهیم داد:

  • تعمیرات کلی و اساسی
  • تعمیرات منطقه ای یا در نقطه ای خاص

تعمیرات نقطه ای

در دسته تعمیرات نقطه ای، لوله ها تنها در یک نقطه خاص نیاز به تعمیر و اصلاح دارند و تنها لازم است که همان محل خرابی و نشتی پیدا شده و مشکل آن برطرف شود. اگر ساختمان و لوله کشی آن نوساز باشد احتمالا تعمیرات لوله ها کار ساده ای خواهد بود اما اگر لوله کشی ساختمان قدیمی باشد احتمالا این نشتی مجددا در نقاط دیگری هم پدیدار خواهد شد و کار اندکی دشوار خواهد شد.

تعمیرات لوله کشی ساختمان در شرق تهران 2

در مورد لوله های قدیمی حتی بهتر است که تعمیرات انجام نشود زیرا اگر یک ناحیه از لوله ها برای انجام تعمیر برش بخورد، این امکان وجود دارد که به سایر نقاط نیز منتقل شده و در نتیجه خرابی به سایر بخش های لوله انتقال پیدا خواهد کرد.

تعمیرات کلی

برای مواردی که عمر لوله کشی ساختمان بالاست توصیه می شود که ساختار لوله کشی به طور کامل تعویض گردد، البته این تعمیر و تعویض نیازی به خراب کردن ساختمان و ساختار خانه نخواهد داشت. زیرا بر خلاف روش های سنتی که برای تعمیر لوله کشی آب در گذشته به کار گرفته می شد، روش های مدرن تعمیر لوله ها بسیار سریع تر و بهینه تر انجام می شوند و نیازی به خرابی ساختمان هم ندارند.

تعمیرات لوله کشی ساختمان در شرق تهران 3

تصویر شماره دو از انجام لوله کشی ساختمان توسط همکاران ما

بلکه تنها با چند سوراخ و برش سطحی لوله کشی انجام خواهد شد و ظرف یک یا چند روز کار شما به پایان خواهد رسید.

این که تعمیر لوله کشی ساختمان شما باید به چه صورت باشد و کدام روش برای منزل و ساختمان شما بهترین حالت می باشد باید پس از بازدید کارشناس و بررسی شیوه لوله کشی قبلی ساختمان تعیین شود.

از جمله مواردی که در اتخاذ این تصمیم موثر می باشد هزینه لوله کشی، نوع لوله کشی، میزان خرابی لوله ها، طول مدت پروژه و ... می باشد.

تعمیرات لوله کشی ساختمان در شرق تهران 4

تصویر شماره سه از تعویض لوله کشی ساختمان

در صورتی که لوله کشی ساختمان روکار یا توکار باشد نیز در شیوه تعمیر لوله ها تاثیر خواهد داشت. در مورد لوله کشی روکار، تعمیرات بسیار ساده و آسان خواهد بود و می توان لوله کشی جدید را خیلی سریع انجام داد و میزان نیاز به تخریب نیز حداقل خواهد بود.

اما اگر لوله کشی ساختمان شما توکار باشد، به احتمال زیاد باید با استفاده از تعمیرات لوله ها و انشعاب گیری جدید، لوله کشی ساختمان را به روز کرده و به صورت روکار انجام دهید.

برای اطلاع و مطالعه بیشتر در زمینه تعمیرات لوله کشی می توانید به مطلب تعمیر لوله کشی ساختمان در سایت ما مراجعه فرمایید.

کارشناسان فنی ما در گروه تاسیسات 24 ساعته با داشتن سالها تجربه و تخصص کافی در این زمینه و تسلط کامل به متدهای جدید لوله کشی و تعمیرات آن امکان انجام پروژه های تعمیر و لوله کشی آب و فاضلاب شما را دارا می باشند و با سرعت و کیفیت بالا پروژه های تعمیر لوله کشی شما را انجام خواهند داد.

تعمیرات لوله کشی ساختمان در شرق تهران 5

تصویر شماره چهار از لوله کشی ساختمان

خدمات ما برای تهرانیان عزیز ساکن شرق تهران شامل دریافت هزینه ایاب و ذهاب نخواهد شد و با اعزام نزدیک ترین تکنسین به محل پروژه و منزل شما خیلی سریع و به موقع مشکل شما بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر انجام خواهد شد.

از جمله مناطق شرق تهران که شامل این خدمات خواهند شد نقاط:

پاسداران، هروی، ساقدوش، رسالت، تهران پارس، تهران نو، حشمتیه، کالاد، لویزان، شهرک امید، مسعودیه، دماوند، هفت حوض، نظام آباد، مجیدیه، شمیران نو، دلاوران، استخر، سرخه حصار، قنات کوثر، امام حسین، افسریه، حکیمیه، نارمک، نیروی هوایی، اصفهانک، وحیدیه، و ... می باشد.

و علاوه بر محله های نام برده شده، با قبول پروژه شما، نام محله شما نیز به این لیست اضافه خواهد شد.

پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را ثبت کنید

تصویر امنیتی