ارائه دهنده خدمات
تاسیسات مکانیکی ساختمان

images/service/garmayesh-kaf/garmayesh-kaf1.jpg


images/article/garmayesh.jpg

در این پست قصد داریم در رابط با سیستم گرمايش از کف صحبت کرده و در مورد معايب آن که در بین عموم مردم رایج است راهکارهایی را بیان کنیم.


images/نحوه_اجرای_گرمایش_از_کف/نحوه_اجرای_گرمایش_از_کف.jpg

در تکمیل مقاله اجرای گرمایش از کف برآن شدیم تا اکنون از نحوه ی اجرای آن و اصول اساسی در این عملیات سخن بگوییم، با مطالعه این مقاله از مراحل و نکات سیستم گرمایش از کف مطلع می شوید.


images/article/garmayesh10.jpg

 در این مطلب نمونه عکس های اجرای گرمایش از کف را قرار داده ایم که شما بازدید کننده گرامی با روش های اجرایی آشنا شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و جزئی تر در مورد عکس های گرمایش از کف می توانید به مطالب مرتبط در انتهای صفحه مراجعه نمایید.


images/مزایا_و_معایب_گرمایش_از_کف.jpg

گرمایش از کف یکی از روش های رایج انتقال حرارت است که با نصب لوله ها در کف محیط صورت می گیرد، این سیستم قوی دارای مزایای بسیار و معایب اندکی است که در ادامه از آنها بیشتر سخن خواهیم گفت.


images/آموزش_لوله_کشی_گرمایش_از_کف.jpg

 لوله کشی گرمایش از کف، در سال های اخیر از محبوب ترین نوع لوله کشی ها برای تامین گرمای ساختمان ها از طریق کف آپارتمان بوده است و به دلایلی چون مصرف بهینه انرژی و ایجاد گرمایش مطلوب هرروزه استفاده


images/سیستم_گرمایش_از_کف/سیستم_گرمایش_از_کف.jpg

اگر قصد راه اندازی سیستم گرمایش از کف برای منزل خود را دارید، اگر تاسیسات کار هستید و یا به کار ساخت و ساز مشغولید، برای اطلاعات بیشتر از سیستم گرمایش از کف خواندن این مقاله از سایت به شما پیشنهاد می شود.


images/آموزش_نحوه_ی_هواگیری_سیستم_گرمایش_از_کف/آموزش_نحوه_ی_هواگیری_سیستم_گرمایش_از_کف.jpg

هواگیری سیستم گرمایش از کف کاری نیست که لازم باشد هر روز انجام دهید . گرمایش از کف، شبیه هر سیستم دیگری که برای تولید گرما از گردش مایع و یا آب درون لوله ها استفاده می کند، احتمال دارد تا با مشکل هوادار شدن لوله ها و یا مدار مواجه شود.


images/علت_گرم_نشدن_گرمایش_از_کف/علت_گرم_نشدن_گرمایش_از_کف.jpg

امروزه با رشد روزافزون فناوری شاهد روش های نوینی برای گرمایش ساختمان هستیم که در این زمینه می توان به استفاده از سیستم گرمایش مرکزی، شومینه و روش های نوین گرمایشی مانند سیستم گرمایش از کف و غیره که در زیر مختصرا به هرکدام می پردازیم.


images/گرمایش_از_کف_بهتر_است_یا_رادیاتور/گرمایش_از_کف_بهتر_است_یا_رادیاتور.jpg

با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های رسیدن به دمای مطلوب در ساختمان همواره در حال تغییر و پیشرفت است که در این مقاله دو تا از شاخص ترین آنها (یعنی اجرای گرمایش از کف و یا اجرای رادیاتور) معرفی و مقایسه خواهند شد.


images/طریقه_هواگیری_گرمایش_از_کف/طریقه_هواگیری_گرمایش_از_کف.jpg

استفاده از سیستم گرمایش از کف به عنوان شیوه ای نوین در ساختمان ها اجرا می شود ولی یکی از مشکلات این سیستم گرم نشدن تمام نقاط ساختمان به شکل یکسان می باشد و از انجا که دلیل اصلی این مشکل مربوط به هواگرفتن لوله ها می باشد ما قصد داریم تا در این مقاله طریقه هواگیری گرمایش از کف را برای شما توضیح دهیم.


اشتراک گذاری: