0رای

images/service/garmayesh-kaf/garmayesh-kaf1.jpg


images/article/garmayesh.jpg

در این پست قصد داریم در رابط با سیستم گرمايش از کف صحبت کرده و در مورد معايب آن که در بین عموم مردم رایج است راهکارهایی را بیان کنیم.


images/نحوه_اجرای_گرمایش_از_کف/نحوه_اجرای_گرمایش_از_کف.jpg

در تکمیل مقاله اجرای گرمایش از کف برآن شدیم تا اکنون از نحوه ی اجرای آن و اصول اساسی در این عملیات سخن بگوییم، با مطالعه این مقاله از مراحل و نکات سیستم گرمایش از کف مطلع می شوید.


images/article/garmayesh10.jpg

 در این مطلب نمونه عکس های اجرای گرمایش از کف را قرار داده ایم که شما بازدید کننده گرامی با روش های اجرایی آشنا شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و جزئی تر در مورد عکس های گرمایش از کف می توانید به مطالب مرتبط در انتهای صفحه مراجعه نمایید.


images/مزایا_و_معایب_گرمایش_از_کف.jpg

گرمایش از کف یکی از روش های رایج انتقال حرارت است که با نصب لوله ها در کف محیط صورت می گیرد، این سیستم قوی دارای مزایای بسیار و معایب اندکی است که در ادامه از آنها بیشتر سخن خواهیم گفت.


images/آموزش_لوله_کشی_گرمایش_از_کف.jpg

 لوله کشی گرمایش از کف، در سال های اخیر از محبوب ترین نوع لوله کشی ها برای تامین گرمای ساختمان ها از طریق کف آپارتمان بوده است و به دلایلی چون مصرف بهینه انرژی و ایجاد گرمایش مطلوب هرروزه استفاده


images/سیستم_گرمایش_از_کف/سیستم_گرمایش_از_کف.jpg

اگر قصد راه اندازی سیستم گرمایش از کف برای منزل خود را دارید، اگر تاسیسات کار هستید و یا به کار ساخت و ساز مشغولید، برای اطلاعات بیشتر از سیستم گرمایش از کف خواندن این مقاله از سایت به شما پیشنهاد می شود.


images/آموزش_نحوه_ی_هواگیری_سیستم_گرمایش_از_کف/آموزش_نحوه_ی_هواگیری_سیستم_گرمایش_از_کف.jpg

هواگیری سیستم گرمایش از کف کاری نیست که لازم باشد هر روز انجام دهید . گرمایش از کف، شبیه هر سیستم دیگری که برای تولید گرما از گردش مایع و یا آب درون لوله ها استفاده می کند، احتمال دارد تا با مشکل هوادار شدن لوله ها و یا مدار مواجه شود.


images/علت_گرم_نشدن_گرمایش_از_کف/علت_گرم_نشدن_گرمایش_از_کف.jpg

امروزه با رشد روزافزون فناوری شاهد روش های نوینی برای گرمایش ساختمان هستیم که در این زمینه می توان به استفاده از سیستم گرمایش مرکزی، شومینه و روش های نوین گرمایشی مانند سیستم گرمایش از کف و غیره که در زیر مختصرا به هرکدام می پردازیم.


images/گرمایش_از_کف_بهتر_است_یا_رادیاتور/گرمایش_از_کف_بهتر_است_یا_رادیاتور.jpg

با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های رسیدن به دمای مطلوب در ساختمان همواره در حال تغییر و پیشرفت است که در این مقاله دو تا از شاخص ترین آنها (یعنی اجرای گرمایش از کف و یا اجرای رادیاتور) معرفی و مقایسه خواهند شد.


اشتراک گذاری: