امتیاز کاربران
ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

ما در گروه تاسیسات 24 ساعته پس از سالها ارائه خدمات فنی به مشتریان، برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با شما و همینطور دسترسی مشتریان جدید به مجموعه در سال 94 این سایت را راه اندازی کردیم.
اگر مانند هزاران مشتری ما نیاز به خدمات تخصصی در حوزه تاسیسات مکانیکی ساختمان دارید میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. خدمات ما با ارائه تضامین مورد رضایت کارفرما برای انجام هر چه بهتر پروژه در حال انجام می باشد.

همچنین سعی بر آن داریم مشکلات احتمالی تاسیسات ساختمانی کسانی که دسترسی به مجریان متخصص در شهر خود ندارند را از طریق نظرات در سایت و همچنین مطالب و فیلمهای آموزشی، به صورت رایگان و غیرحضوری برطرف نماییم.

همکاران ما از بین متخصصین صنعت تاسیسات ساختمان در اقصی نقاط شهر تهران گزینش و انتخاب شده اند و همین پراکندگی مجریان در نقاط مختلف تهران باعث شده که در کمترین زمان ممکن در کنار شما باشیم و مشکلتان برطرف خواهد شد.

تکنسینهای جوان ما با توجه به انجام هزاران پروژه کوچک و بزرگ که لیست و تصاویر تعدادی از آنها در قسمت سوابق کاری آمده است، دارای تجربه های زیادی بوده که از آنها در انجام بهتر پروژه مورد استفاده قرار می دهند.
برای انجام پروژه شما تلاش می شود در پایان کار سیستم اجرا شده بیشترین بازده را داشته باشد تا در زمان بهره برداری بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان صورت بگیرد.

 

خدماتی که انجام میدهیم شامل:

اجرای لوله کشی آب ساختمان - بازسازی و تعمیرات لوله کشی آب  - لوله کشی فاضلاب و تعمیر  - نصب پمپ آب خانگی و آپارتمانی  - تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی  -  لوله کشی و نصب منبع آب در پشت بام - نصب و راه اندازی کولر آبی  -  سرویس و تعمیر کولر آبی - نصب و تعمیر توالت فرنگی - اجرای گرمایش از کف - سرویس و تعمیر پکیج  - سرویس و تعمیر کولر گازی  - جابجایی و نصب مجدد کولرگازی  - اجرای موتورخانه  - تعمیر و نگهداری موتورخانه  - نصب رادیاتور شوفاژ و حوله خشک کن  - نصب و تعویض وان حمام  - نصب، جابجایی و تعویض حمام داخل اتاق خواب  - نصب و تعویض وان جکوزی آپارتمانی  - نصب کابین جکوزی، سونا آپارتمانی  و ...

 

 


رزومه همکاران


مجتبی اسمعیلی

 تحصیلات: کارشناس ارشد بازرگانی - بازاریابی                
سمت: موسس و مسئول ارتباط با مشتری
لینک رزومه: رزومه
شماره تماس: 09125129268
 مجتبی اسماعیلی

 

همیشه وقتی مشکل تاسیساتی کوچک تو خونه داشتیم به خاطر مشغله زیاد کاریم وقت نمیکردم برم دنبال سرویسکار مطمئن بگردم و ساعت خالی واسه این کار پیدا کنم، برای همین روزها و حتی ماه ها ممکن بود طول بکشه تا مشکل تاسیساتی بر طرف بشه؛

تا اینکه برای حل مشکل خودم و کسایی دیگه که مثل من بودن تصمیم گرفتم این سایت رو بزنم، تا وقتی مشکل تاسیساتی پیش میاد زنگ بزنم سرویس کار از یه شرکت مطمئن بیاد و مشکل رو بدون خرابکاری فضای خونه برطرف کنه؛

خوشحالم که تو این راه تنها نیستم و همکاران متعهد و معتمدی دارم.

 

 

مهندس مصطفی اسمعیلی

تحصیلات: کارشناس ارشد مکانیک - تبدیل انرژی 
دارای سوابق کاری متعدد در زمینه تاسیسات مکانیکی      
سمت: مهندس فروش و مدیر دپارتمان آموزش
لینک رزومه: رزومه
 مصطفی اسماعیلی

 

 بعد از اتمام دروس دانشگاه دوسالی را مشغول کار تاسیساتی بودم که بعد از مدتی به این فکر افتادم که همراه تجربه ام در تاسیسات از علم و آموزش های به روز و متنوع تری در این زمینه استفاده کنم. سایت های مختلفی را جستجو میکردم اما متاسفانه اطلاعات خوبی که نداشتند هیچ اگر سایتی هم بود که اطلاعات خوبی داشت شامل دوره های تئوری آموزشگاه ها بودند که باید بابت منابعی که در اختیار میگذاشتند هزینه ای پرداخت میکردم.

تا اینکه تصمیم گرفتم حاصل تجربه ام و آنچه که از مطالعه کتابهای مختلف در این زمینه کسب کرده بودم را داخل سایت برای استفاده عموم به صورت ساده و کاربردی ارائه بدم.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کنم این است که این گروه با سایر گروه ها تفاوت شایانی دارد، همه خواهان این هستیم که با اطلاعات روز پیش بریم و در تلاشیم در اسرع وقت پاسخگو سوالات و درخواست های کاربران عزیزمان در سایت باشیم .

 

مهندس جعفر تیموری

تحصیلات: لیسانس کنترل ابزار دقیق و دارای مدرک فنی حرفه ای در زمینه تاسیسات
سمت: مدیر فنی
جهت مشاهده سوابق فنی و مدیر پروژه ها به قسمت سوابق کاری مراجعه نمایید.

کار تاسیساتی رو خیلی دوست دارم و عاشق کارم هستم، همیشه علاقمند به یادگیری شیوه ها و روش های جدید هستم که زودتر بتونم مشکل مردم رو با سرعت بیشتر و کیفیت بهتر برطرف کنم، قبلا با یه گروه که روشهاشون سنتی بود کار میکردم و خدماتشون محدود بود، دستمون هم برای بکارگیری تاسیسات کارهای خوبی که میشناختم بسته بود؛

 تا اینکه کارم رو توی این مجموعه شروع کردم و تونستیم با رفقای تاسیساتی خوش فکر و خوش اخلاق دور هم جمع بشیم.

شما هم اگر آدم ماهری هستی و به خوش خلقی، منظم و متعهد بودن معروفی، میتونی به جمع ما اضافه بشی.