ما در گروه تاسیسات 24 ساعته پس از سال ها ارائه خدمات تاسیساتی به مشتریان، برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با شما و همینطور دسترسی مشتریان جدید به مجموعه در سال 1394 این سایت را راه اندازی کردیم.

در واقع ما کم کم متخصصان تاسیساتی را که در حرفه خود حرفی برای گفتن داشتند، در کنار هم جمع کردیم و در حال حاضر هم روز به روز در حال گسترش مجموعه هستیم.

تمرکز ما در این مجموعه از روز اول بر ارائه خدماتی با کیفیت در حوزه تاسیسات ساختمان، چه به صورت خدمات حضوری و چه به صورت آنلاین بوده است.

بنابراین علاوه بر خدمات حضوری تاسیساتی، محتواهای رایگان آموزشی تاسیساتی به صورت متنی، تصویری و صوتی به همراه پاسخگویی آنلاین نیز در سایت تاسیسات 24 ساعته در اختیار مخاطبان عزیز قرار داده می شود.

در کلیپ زیر بصورت کوتاه آنچه را در مجموعه ی ما بعد از ثبت سفارش مشتریان می گذرد را به شما نمایش می دهیم.

 

چرا تاسیسات 24 ساعته انتخابی مناسب است؟

  • خدمات خود را با ضمانت خدمات ارائه می دهیم.
  • از مجرب ترین و با اخلاق ترین مجریان در شهرهای تحت پوشش خود استفاده کرده ایم تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیازهای تاسیساتی ساختمان ها را برطرف نماییم.
  • به ظرافت، تمیزی و زیبایی کار اهمیت می دهیم.
  • کار را در زمان مشخص و تعیین شده، به بهترین شکل ممکن تحویل می دهیم.
  • هزینه خدمات را بر طبق تعرفه های عرف تاسیسات که در سایت موجود است، دریافت می کنیم.

 

 خدمات پیمانکاری:

باتوجه به درخواست مشتریان در این سالها برای پروژه های بزرگ که میخواستند تمام خدمات صفر تا صد آنها با مدیریت مجموعه تاسیسات 24 ساعته و یا تیم های همکار انجام شود، بعضی از خدمات را بصورت پیمکانکاری و از صفر تا صد انجام میدهیم که کلیپ معرفی بعضی از این خدمات در زیر آمده است. در این پروژه ها غیر از خدمات تاسیساتی دیگر خدمات بازسازی مثل کنده کاری، کاشی کاری، نقاشی، طراحی و معماری و .... نیز توسط تیم های همکار که از کیفیت کار آنها مطمئن هستیم انجام می شود.

بازسازی کامل تاسیسات ساختمان

اجرا، تعمیرات اساسی و بازسازی کامل موتورخانه

اجرای تاسیسات مطب دندانپزشکی

 

نظر همراهان سابق تاسیسات 24 ساعته

برای این که بتوانید از دریچه نگاه مشتریان سابق این مجموعه با کیفیت خدمات ما آشنا شوید، تعدادی از آن ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

نظر سرکار خانم جلالی در مورد تجربه استفاده از خدمات ما در زمینه لوله کشی ساختمان

نظر جناب آقای صالحی در مورد تجربه استفاده از خدمات ما در زمینه تعمیر پکیج

 

نظر سرکار خانم مهندس ژیان در مورد تجربه استفاده از خدمات ما در زمینه بازسازی لوله کشی آب و فاضلاب و همینطور مطب دندانپزشکی

نظر جناب آقای دکتر بهادری در مورد تجربه استفاده از خدمات ما در زمینه یونیت و ساکشن مطب دندانپزشکی

 

مختصری در مورد همکاران مجموعه تاسیسات 24 ساعته

اگر مایل هستید بیشتر با همکاران ما آشنا شوید، تا پایان این بخش با ما همراه باشید.

مجتبی اسماعیلی

تحصیلاتم کارشناسی ارشد رشته بازرگانی-بازاریابی است که آن را در دانشگاه آزاد تهران جنوب گذراندم و در این مجموعه به عنوان موسس و مسئول بازاریابی فعالیت می کنم.

همیشه وقتی مشکل تاسیساتی کوچک تو خونه داشتیم به خاطر مشغله زیاد کاریم وقت نمی کردم برم دنبال سرویسکار مطمئن بگردم و ساعت خالی واسه این کار پیدا کنم، برای همین روزها و حتی ماه ها ممکن بود طول بکشه تا مشکل تاسیساتی بر طرف بشه؛

تا اینکه برای حل مشکل خودم و کسایی دیگه که مثل من بودن تصمیم گرفتم این سایت رو بزنم، تا وقتی مشکل تاسیساتی پیش میاد زنگ بزنم سرویس کار از یه شرکت مطمئن بیاد و مشکل رو بدون خرابکاری فضای خونه برطرف کنه؛

خوشحالم که توی این راه تنها نیستم و همکاران متعهد و معتمدی دارم.

مصطفی اسماعیلی

به عنوان سرپرست امور مجریان و سرپرست فنی در این مجموعه فعالیت می کنم و تحصیلاتم را تا مقطع کارشناسی ارشد مکانیک گرایش تبدیل انرژی ادامه دادم.

بعد از اتمام دروس دانشگاه دو سالی را مشغول کار تاسیساتی بودم که بعد از مدتی به این فکر افتادم که همراه تجربه ام در تاسیسات، از علم و آموزش های به روز و متنوع تری در این زمینه استفاده کنم.

پس تصمیم گرفتم که مجریان را آموزش بدم تا در حرفه خود توانمندتر شوند و در کنار اون کار نظارت و سرپرستی فنی پروژه های تاسیساتی را هم انجام می دهم.

به هرحال من به همراه همکاران فنی و با تجربه خود پاسخگوی نیاز شما در زمینه تاسیسات ساختمانی هستیم تا بتوانیم آسایش و رفاه شما را فراهم کنیم.

حبیب اله فاتح نوبندگانی

از آنجایی که عاشق فیلم سازی و معلمی هستم، به عنوان کارشناس تولید محتوای تصویری و مسئول آموزش متخصصین تاسیساتی در این مجموعه فعالیت می کنم.

تمام سعی من در این مجموعه این است که با تولید محتواهای تصویری جذاب و آموزش مجریان به منظور بهبود مهارت های رفتاری آن ها، فضایی حرفه ای را برای مشتریان فراهم کنم.