درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

نصب و سرویس کولر آبی

آیا تا حالا برایتان پیش آمده که کولر آبی شما وسط تابستان خراب شود و ندانید که برای تعمیر آن باید چکار کنید؟ آیا می دانید با سرویس به موقع کولر آبی احتمال خرابی آن را به حداقل می رسانید؟ ما در گروه تاسیسات ۲۴ ساعته همراه با مجریانی کاربلد و با تجربه در کنار شما هستیم تا خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی را به بهترين شکل ممکن برای شما انجام دهیم. پس اگر شما هم تمایل دارید جز مشتریان راضی این مجموعه باشید، همین حالا سفارش خود را از طریق پر کردن فرم درخواست سرویسکار متخصص ثبت و نهایی کنید.

میانگین قیمت نصب و سرویس کولر آبی

300,000
تومان
100,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

سرویسکاران ما چه کسانی هستند؟

متخصصین ما از بین هزاران متقاضی همکاری و پس از گذشتن از مراحل مختلف گزینش‌های تخصصی فنی، اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه و .... انتخاب شده‌اند.

نظرات برخی از مشتریان درباره پروژه‌های اجرایی

 

کولر_آبی.jpg

یکی از قدیمی ترین سیستم های سرمایشی ساختمان کولر آبی است که به دلیل سرمایش مطلوب و هزینه های مناسب در خرید، نصب، سرویس و تعمیر همچنان جزو اولین انتخاب های مصرف کنندگان به شمار می آید.

  • نصب کولر آبی

کولر آبی را می توان در محل های مختلفی همچون پشت بام، تراس، حیاط خلوت، بالکن و غیره نصب کرد. برای راه اندازی کولر آبی به وسایل جانبی از قبیل پایه کولر، برزنت، سایبان و کلید کولر نیاز داریم. بعد از اتصال سیم برق ساختمان به جعبه برق کولر و جریان آب به داخل پمپ کولر آبی این وسیله نصب و راه اندازی می شود.

  • سرویس کولر آبی

سرمایش مناسب کولر آبی در تابستان مشروط به انجام به موقع سرویس این وسیله است. در زمان سرویس کولر آبی که اغلب قبل از راه اندازی آن پیش از تابستان انجام می شود، اقداماتی از قبیل بررسی سیستم برق کولر، تعویض پوشال ها، شستشوی کفی کولر، تنظیم شناور، روغن کاری موتور و پمپ کولر، تعویض تسمه، آچارکشی اتصالات، تعویض شیلنگ کولر و تست سلامت موتور و پمپ توسط سرویسکار صورت می گیرد.

  • تعمیر کولر آبی

گاهی با وجود انجام سرویس کولر آبی این وسیله دچار بعضی ایرادات می شود که نیاز به تعمیر دارد. از جمله اینکه با وجود فشار دادن کلید کولر این وسیله روشن نمی شود، کولر باد داغ می زند، سرعت باد کولر پایین است، موتور فن روشن نمی شود، کولر صدای ناهنجار می دهد، از کولر آب می ریزد و... تمامی این مشکلات با کمک تعمیرکار کولر آبی قابل حل هستند.

  • نصب سایبان کولر آبی

نصب کولر آبی در زیر تابش مستقیم خورشید باعث بالا رفتن مصرف آب کولر، پوسیده شدن بدنه کولر و کاهش قدرت سرمایش این وسیله می شود. به همین دلیل از سایبان کولر در انواع مدل های سایبان برزنتی، کارتن پلاست، ایرانیت، چوبی و .... در زمان نصب کولر آبی استفاده می شود.

  • اجرای لوله کشی آب کولر آبی

کولرهای آبی پوشالی و سلولزی مدل ثابت برای روشن شدن و تولید باد خنک به آب نیاز دارند، به همین دلیل یکی از پیش زمینه های مهم در موقع نصب کولر آبی اجرای لوله کشی آب کولر است که با توجه به مدل لوله کشی آب ساختمان می توان لوله آب را به محل نصب کولر هدایت کرد.

نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی در کنار نصب سایبان و اجرای لوله کشی آب این وسیله یکی از ده ها خدمات ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته است که با تکیه بر دانش و مهارت مجریان تاسیساتی این مجموعه و همراه با گارانتی تضمین کیفیت برای شما انجام می شود. فرم درخواست سرویسکار را پر کنید تا از تخصص مجریان ما در زمینه خدمات کولر آبی استفاده کنید.

ردیف
نوع خدمات
توضیحات
قیمت تقریبی
درخواست
1
نوع خدمات سرویس کولر آبی
توضیحاتشامل موارد زیر می باشد: - شستشو و تعویض پوشال - روغنکاری یاتاقان ها - شستشو فضای داخلی حلزونی و داخل کولر - چک و تعویض تسمه
قیمت تقربی 400 الی 500 هزار تومان
2
نوع خدمات دستمزد سرویس + تعویض برزنت
توضیحات
قیمت تقربی 500 الی 600 هزار تومان
3
نوع خدمات دستمزد سرویس + تعویض برزنت + تعویض پمپ
توضیحات
قیمت تقربی 600 الی 700 هزار تومان
4
نوع خدمات دستمزد تعویض برزنت به تنهایی
توضیحات
قیمت تقربی 400 هزار تومان
5
نوع خدمات نصب و راه اندازی کولر آبی در پشت بام
توضیحاتبدون جابجایی و لوله کشی ( هزینه جابجایی و لوله کشی جداگانه دریافت می گردد)
قیمت تقربی 600 الی 700 هزار تومان
6
نوع خدمات دستمزد تعویض دینام (موتور) به تنهایی
توضیحاتبدون حمل و نقل و مراجعه به مغازه
قیمت تقربی 500 هزار تومان
7
نوع خدمات دستمزد باز و بست کولر و نصب در محل
توضیحاتبدون جابجایی
قیمت تقربی 1000 الی 1500 هزار تومان
8
نوع خدمات دستمزد تعمیر و نصب کلید کولر
توضیحات
قیمت تقربی 500 هزار تومان
9
نوع خدمات دستمزد تعویض پمپ آب کولر
توضیحات
قیمت تقربی 400 هزار تومان

مقالات آموزشی مرتبط

نحوه تست موتور کولر آبی با برق

همان طور که حتماً می دانید یکی از مهم ترین بخش های کولر آبی، موتور آن است، چرا که برای داشتن هوای دلپذیر و خنک در منزل، لازم است که موتور کولر آبی به خوبی کار کند.

علت پرتاب آب از دهانه ورودی کولر آبی

در این مقاله در نظر داریم تا شما را با علت پرتاب آب از دهانه ورودی کولر آبی در ساختمان آشنا نماییم.

کولر آبی پوشالی بهتر است یا سلولزی؟

در گذشته تمام کولرهای آبی از نوع پوشالی بود، بنابراین در زمان خرید این وسیله دغدغه ای در خصوص انتخاب نوع کولر آبی وجود نداشت.