درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱
نصب مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی

استفاده از پمپ آب خانگی بدون مخزن تحت فشار آب باعث خرابی پمپ آب در دراز مدت می شود. اگر ورودی آب به ساختمان شما با فشار کم صورت می گیرد و یا مشاهه کردید که موتور پمپ آب شما دائما در حال روشن و خاموش شدن است این ها همه نشان دهنده این است که پمپ آب در ساختمان شما باید به یک مخزن تحت فشار متصل شود.

از این رو قصد داریم تا این بار این موضوع را بررسی کنیم که نصب مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی چگونه صورت می گیرد.

سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی

امروزه به دلیل گسترش زندگی شهرنشینی و افزایش مصرف آب در اکثر منازل از پمپ آب استفاده می شود و به علت استفاده مکرر از این دستگاه باید به سرویس و تعمیر پمپ آب ساختمان توجه ویژه ای کرد.

بدین منظور ما ابتدا شما را با پمپ آب و سرویس آن آشنا می کنیم و در ادامه راجع به روغن کاری پمپ آب و عیب یابی و تعمیر و علائم خرابی آن صحبت می کنیم. در آخر هم تعمیر پمپ خانگی را به صورت اجمالی بررسی کرده و درباره تعمیر پمپ آب بشقابی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم. پس با ما همراه باشید.

نصب و لوله کشی منبع آب در خانه و پشت بام

کمبود آب و یا فشار کم آن در خانه‌های امروزی و نیاز به تامین آب در شرایط بحرانی باعث شده که اکثر افراد به دنبال استفاده از یک مخزن ذخیره آب در خانه خود باشند. نصب و راه‌اندازی مخازن آب همیشه نباید با استفاده از یک پمپ آب خانگی باشد.

اگر تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید شما را با نحوه لوله کشی مخزن آب در پشت بام بدون پمپ و همراه با پمپ و همچنین طریقه نصب تانکر در سطح زمین آشنا می کنیم.

نصب منبع پمپ آب خانگی

امروزه در بیشتر خانه های مسکونی از منبع آب استفاده می شود، اما آیا می دانید که چرا نیاز به نصب منبع پمپ آب خانگی دارید؟

پمپ آب خانگی و منبع

برای رفع مشکل کمبود فشار آب، ساکنین ساختمان ها به نصب پمپ آب رو آورده اند.

این پمپ ها با کمک گرفتن از یک منبع تحت فشار آب یا سنسورهای فشار که به پمپ متصل می شوند آب را با فشارهای قابل تنظیم به داخل لوله کشی ساختمان انتقال می دهند و کمبود فشار آب را جبران می کنند.

انتخاب نوع و ظرفیت پمپ به موارد استفاده، تعداد واحدهای ساختمان، طول مسیر لوله کشی و تعداد طبقات ساختمان بستگی دارد.