درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

لوله کشی شوفاژ

لوله کشی شوفاژ به روش کلکتوری و به صورت روکار، تعویض لوله کشی شوفاژ و انجام این لوله کشی با لوله های پنج لایه و پلیمری را میتوان از دسته خدمات گروه تاسیسات ۲۴ ساعته دانست که توسط مجریان متخصص و حرفه ای انجام می شوند. با توجه به این که کلیه خدمات ما همراه با گارانتی تضمین کیفیت ارائه می شوند و ما تا کنون رضایت هزاران مشتری را کسب کنیم، از شنا هم دعوت می کنیم که به جمع مشتریان راضی بپوندید و همین حالا فرم درخواست سرویسکار متخصص را تکمیل کنید.

میانگین قیمت لوله کشی شوفاژ

1,000,000
تومان
200,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

سرویسکاران ما چه کسانی هستند؟

متخصصین ما از بین هزاران متقاضی همکاری و پس از گذشتن از مراحل مختلف گزینش‌های تخصصی فنی، اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه و .... انتخاب شده‌اند.

نظرات برخی از مشتریان درباره پروژه‌های اجرایی

 

لوله_کشس_شوفاژ.jpg

هدایت آب گرم از پکیج و موتورخانه به سمت رادیاتورها و انتقال آب برگشت از رادیاتورها به پکیج و موتورخانه توسط سیستم لوله کشی شوفاژ انجام می شود که به یکی از روش های لوله کشی روکار و لوله کشی کلکتوری قابل انجام است:

  • لوله کشی روکار شوفاژ

اجرای سیستم لوله کشی روکار شوفاژ بسیار مقرون به صرفه تر از لوله کشی توکار است و از طرفی برای ساختمان های در حال سکونت این روش کمترین میزان خرابی و خسارت را به همراه دارد.

  • لوله کشی شوفاژ به روش کلکتوری

در سیستم لوله کشی شوفاژ به روش کلکتوری از کلکتور رفت برای لوله های انتقال دهنده آب گرم به رادیاتورها استفاده می شود و آب چرخیده در سیستم شوفاژ که مقداری از حرارت خود را از دست داده است، توسط کلکتور برگشت به پکیج یا موتورخانه منتقل می شود.

  • لوله کشی شوفاژ با لوله های 5 لایه

از آنجا حرارت آب در سیستم شوفاژ بالا است، نمی توان از لوله های تک لایه و لوله های فلزی استفاده کرد. چون احتمال انبساط لوله های تک لایه و پرت حرارتی بالا در لوله های فلزی وجود دارد. اما لوله های 5 لایه تحمل دمایی بالایی دارند و می توانند به راحتی در این سیستم مورد استفاده قرار بگیرند.

  • لوله کشی شوفاژ با لوله های پلیمر

در مواقعی که لوله های 5 لایه در دسترس نباشند، می توان در سیستم لوله کشی شوفاژ از لوله های پلیمری به صورت ترکیبی با لوله های چند لایه در یکی از روش های لوله کشی سنتی یا لوله کشی کلکتوری استفاده کرد.

  • تعویض لوله کشی شوفاژ

هر کدام از مشکلات انسداد لوله، عدم انتقال گرما به شکل یکنواخت، نشتی و ترکیدگی لوله های شوفاژ باعث می شوند که برای تعویض لوله کشی شوفاژ اقدام کنیم. اگر ساختمان در حال سکونت باشد، می توان از لوله کشی روکار شوفاژ در این مرحله استفاده کرد. اما در خانه های در حال بازسازی لوله کشی شوفاژ به روش کلکتوری انتخاب بهتری است.

متخصصین و مجریان تاسیساتی حرفه ای ما در گروه تاسیسات 24 ساعته این آمادگی را دارند که تمامی روش های لوله کشی شوفاژ از جمله لوله کشی روکار و لوله کشی کلکتوری را با انواع لوله های چند لایه و پلیمری با بهترین کیفیت برای شما به انجام برسانند. برای ثبت سفارش و پیوستن به جمع مشتریان راضی مجموعه ما کافیست همین الان فرم درخواست سرویسکار متخصص را تکمیل کنید.

ردیف
نوع خدمات
توضیحات
قیمت تقریبی
درخواست
1
نوع خدمات لوله کشی رادیاتور
توضیحاتلوله کشی رادیاتور تا 3 عدد - تا متراژ 50 متر
قیمت تقربی 6000 هزار تومان
2
نوع خدمات لوله کشی رادیاتور
توضیحاتلوله کشی رادیاتور 4 تا 5 عدد - تا متراژ 75 متر
قیمت تقربی 8000 هزار تومان
3
نوع خدمات لوله کشی رادیاتور
توضیحاتلوله کشی رادیاتور 6 تا 8 عدد - تا متراژ 120
قیمت تقربی 10000 هزار تومان
4
نوع خدمات لوله کشی رادیاتور
توضیحاتلوله کشی رادیاتور 9-10 عدد - تا متراژ 150 متر مربع
قیمت تقربی 12000 الی 15000 هزار تومان
5
نوع خدمات تعویض شیر شوفاژ
توضیحات
قیمت تقربی 500 هزار تومان
6
نوع خدمات سرویس کامل هر رادیاتور
توضیحاتباز کردن، شستشو و بستن مجدد
قیمت تقربی 700 هزار تومان
7
نوع خدمات باز کردن هر رادیاتور
توضیحات
قیمت تقربی 200 هزار تومان

مقالات آموزشی مرتبط

انواع لوله کشی ساختمان

اگر مایلید با انواع لوله کشی ساختمان آشنا شوید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نحوه تبدیل موتورخانه به پکیج

نحوه تبدیل موتورخانه به پکیج + فیلم

آیا از برتری های پکیج به نسبت موتورخانه اطلاعی دارید؟

راهنمای خرید بهترین دستگاه پرس لوله

راهنمای خرید بهترین دستگاه پرس لوله

چنانچه قصد تهیه دستگاه پرس لوله را دارید، مطالعه راهنمای خرید بهترین دستگاه پرس لوله می تواند برای انتخاب بهترین نوع و مدل این وسیله به شما کمک کند.