درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

شیرآلات و رادیاتور

یکی از محبوب ترین خدماتی که ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته برای مشتریان خود انجام می دهیم نصب انواع شیرآلات، رادیاتور، توالت فرنگی و ایرانی، روشویی و سایر نصبیات تاسیسات است که با کمک نیروهای متخصص و ماهر و به همراه گارانتی تضمین کیفیت ارائه می شود. گواهی رضایت مشتریان قبلی تایید کننده کیفیت خدمات ما است. اگر شما می خواهید یکی از صدها مشتری راضی ما در زمینه نصبیات تاسیسات باشید، کافیست همین الان فرم درخواست سرویسکار را پر کنید.

میانگین قیمت شیرآلات و رادیاتور

500,000
تومان
90,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

سرویسکاران ما چه کسانی هستند؟

متخصصین ما از بین هزاران متقاضی همکاری و پس از گذشتن از مراحل مختلف گزینش‌های تخصصی فنی، اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه و .... انتخاب شده‌اند.

نظرات برخی از مشتریان درباره پروژه‌های اجرایی

 

نصبیات.jpg

وقتی از خدمات شیرآلات و رادیاتور صحبت می کنیم منظورمان خدمت های متنوعی از قبیل نصب و تعویض شیرآلات، نصب رادیاتور و حوله خشک کن، نصب توالت فرنگی معمولی و وال هنگ، نصب روشویی معمولی و توکار، نصب کنتور فرعی و غیره است:

 • نصب شیرآلات ساختمان

در مکان های مختلفی از جمله آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام از شیرآلات بهداشتی اهرمی، چشمی، الکترونیکی یا معمولی استفاده می شود. شیوه نصب شیرآلات با توجه به مدل آن متفاوت است.

 • تعویض شیرآلات ساختمان

شیرآلات ساختمانی بنا به پوسیدگی، زنگ زدگی و نشتی نیاز به تعویض پیدا می کنند. به همین دلیل بعد از مدتی شیرآلات جدید و مدرن را به جای شیرآلات کهنه و خراب نصب می کنند.

 • نصب رادیاتور و حوله خشک کن

برای نصب رادیاتور و حوله خشک کن این وسیله را بر روی براکت دیواری آن قرار می دهند و شیرهای رفت و برگشت رادیاتور و حوله خشک کن را به لوله رفت و برگشت اتصال می دهند.

 • نصب توالت فرنگی

در زمان نصب توالت فرنگی باید به قطر لوله فاضلاب دقت کرد تا تخلیه فاضلاب در توالت به درستی انجام شود. به همین دلیل از لوله سایز 90 میلی متری به عنوان لوله فاضلاب توالت فرنگی استفاده می شود.

 • نصب توالت فرنگی وال هنگ

پیش از نصب توالت فرنگی وال هنگ باید استراکچر آن در دل دیوار قرار بگیرد، به همین دلیل پیش از هر کاری قطعات استراکچر وال هنگ را سر هم می کنند و سپس آن را در ارتفاع مناسبی در داخل دیوار قرار می دهند. در قدم بعدی کاسه توالت وال هنگ را توسط دو پیچ به دیوار می بندند.

 • نصب روشویی

روشویی ها در مدل های متنوعی از قبیل پایه دار سنتی، پایه دار کلاسیک، کمددار و بدون پایه در بازار وجود دارند که شیوه نصب هر یک با توجه به مدل آن متفاوت است.

 • نصب روشویی وال هنگ و توکار

خانواده وال هنگ ها تنها محدود به توالت فرنگی نمی شود، بلکه روشویی توکار نیز یکی دیگر از اعضای این خانواده است که بدون پایه بوده و لوله آب سرد و گرم و لوله کشی فاضلاب روشویی وال هنگ در درون دیوار نصب می شود.

 • نصب کنتور فرعی آب

کنتور فرعی آب در محل انشعاب لوله اصلی آب ورودی به ساختمان نصب می شود. این وسیله میزان مصرف آب هر واحد مسکونی را به صورت مجزا محاسبه می کند. با نصب کنتور فرعی آب دیگر با مشکلات محاسبه قبض آب ساختمان درگیر نخواهیم بود.

 • تعویض توالت فرنگی قدیمی یا توالت فرنگی توکار و وال هنگ

توالت فرنگی وال هنگ یا دیواری یک مزیت مهم در مقایسه با توالت فرنگی های قدیمی دارد، اینکه فضای محدودتری را اشغال کرده و تمیز کردن سرویس بهداشتی با سهولت بیشتری انجام می شود. به همین دلیل اکثر افراد امروزه ترجیح می دهند توالت فرنگی قدیمی ساختمان خود را مدل دیواری یا وال هنگ تعویض کنند.

 • نصب آینه توالت و کنسول

معمولاً کنسول توالت به همراه روشویی است تا دیگر نیازی به تهیه روشویی جداگانه برای سرویس بهداشتی نباشد. مهمترین نکته در زمان نصب آینه و کنسول توالت این است که به ارتفاع قرارگیری آن از کف زمین دقت شود تا لوله آب و فاضلاب روشویی متصل به کنسول به درستی نصب شوند.

 • لوله کشی و نصب توالت فرنگی ایستاده و آزمایشگاهی

از توالت فرنگی ایستاده در سرویس بهداشتی عمومی و آزمایشگاه ها استفاده می شود که برخلاف توالت فرنگی معمولی جایی برای نشستن ندارد. به همین دلیل باعث صرفه جویی در فضای مفید شده و به پاکسازی سریع تر سرویس بهداشتی کمک می کند.

 • لوله کشی و نصب شیرآلات سرویس بهداشتی عمومی

لوله کشی سرویس بهداشتی عمومی در متراژ زیاد انجام می شود، بنابراین هر گونه ایراد در طراحی و اجرای لوله کشی می تواند باعث خسارت های زیاد شود. اغلب از شیرآلات چشمی و مدرن در سرویس بهداشتی استفاده می شود تا آب کمتری هدر برود. نصب سیفون وال هنگ سبب اشغال فضای محدودتر در این مکان می شود.

 • نصب و راه اندازی رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزی یکی از انواع مدل رادیاتور است که دورتادور دیواره اتاق نصب می شود. حرارت منتشر شده از رادیاتور قرنیزی به کمک آب گرم شده در داخل موتورخانه است که توسط پمپ موجود در قرنیزها به هوای اتاق منتقل می شود.

فرقی نمی کند که چه مدل از نصبیات تاسیسات را می خواهید در ساختمان خود نصب کنید، مجریان کاربلد ما در گروه تاسیسات 24 ساعته می توانند انواع و اقسام تجهیزات تاسیساتی همچون توالت وال هنگ، روشویی، شیرآلات، آینه و کنسول، رادیاتور و... را با بهترین کیفیت برای شما نصب و راه اندازی کنند. برای بهره مندی از خدمات ما کافیست همین الان فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کنید.

ردیف
نوع خدمات
توضیحات
قیمت تقریبی
درخواست
1
نوع خدمات نصب شیر توالت
توضیحات
قیمت تقربی 500 هزار تومان
2
نوع خدمات نصب شیر روشویی
توضیحاتهمراه با زیر آب
قیمت تقربی 600 هزار تومان
3
نوع خدمات نصب یا تعویض شیر روشویی
توضیحاتبدون زیر آب
قیمت تقربی 500 هزار تومان
4
نوع خدمات نصب شیر آشپزخانه
توضیحاتهمراه با زیر آب
قیمت تقربی 700 هزار تومان
5
نوع خدمات نصب یا تعویض شیر آشپزخانه
توضیحاتبدون زیر آب
قیمت تقربی 600 هزار تومان
6
نوع خدمات نصب شیر ماشین لباسشویی / ظرفشویی
توضیحات
قیمت تقربی 300 هزار تومان
7
نوع خدمات تعویض مغزی شیر اهرمی
توضیحات
قیمت تقربی 300 هزار تومان
8
نوع خدمات تعویض مغزی شیر فلکه ای
توضیحات
قیمت تقربی 300 هزار تومان
9
نوع خدمات تعویض سوپاپ شیر دوش حمام
توضیحات
قیمت تقربی 300 هزار تومان
10
نوع خدمات تعویض علم (یا علمک) شیر روشویی یا آشپزخانه
توضیحات
قیمت تقربی 300 هزار تومان
11
نوع خدمات نصب روشویی کابینتی
توضیحاتبه همراه شیر و زیرآب
قیمت تقربی 800 الی 1000 هزار تومان
12
نوع خدمات نصب روشویی چینی
توضیحاتبه همراه شیر و زیرآب
قیمت تقربی 700 الی 900 هزار تومان
13
نوع خدمات نصب شیر دوش و علم دوش
توضیحات
قیمت تقربی 500 هزار تومان
14
نوع خدمات نصب کاسه توالت فرنگی
توضیحات
قیمت تقربی 500 الی 700 هزار تومان
15
نوع خدمات نصب رادیاتور پره ای
توضیحاتبیشتر از سه عدد توافق می شود.
قیمت تقربی 500 هزار تومان
16
نوع خدمات نصب رادیاتور پنلی
توضیحاتبیشتر از سه عدد توافق می شود.
قیمت تقربی 500 هزار تومان
17
نوع خدمات نصب حوله خشک کن
توضیحات
قیمت تقربی 500 هزار تومان
18
نوع خدمات نصب فلاش تانک
توضیحات
قیمت تقربی 400 هزار تومان
19
نوع خدمات نصب سنگ وال هنگ
توضیحات
قیمت تقربی 700 هزار تومان
20
نوع خدمات نصب کلید فلاش تانک توکار یا وال هنگ
توضیحات
قیمت تقربی 250 هزار تومان

مقالات آموزشی مرتبط

آموزش نحوه جابجایی و نصب رادیاتور شوفاژ

گاهی مواقع پیش می آید که می خواهیم تغییر دکوراسیون در خانه ایجاد کنیم و یا به دلیل باسازی ساختمان باید یک سری تغییرات کوچک در چیدمان لوازم منزل به وجود آوریم. رادیاتورها یکی از وسایل خانه هستند که در زمان بازسازی و یا تغییر دکوراسیون احتمالاً نیاز به جابجایی دارند.

نحوه تعویض شیر و مغزی رادیاتور شوفاژ

نحوه تعویض شیر و مغزی رادیاتور شوفاژ

به منظور تکمیل مطلب تعویض و تعمیر شیر رادیاتور شوفاژ این بار قصد داریم تا در خصوص نحوه تعویض شیر و مغزی رادیاتور شوفاژ توضیحاتی را بیان کنیم.

روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسال

روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسال

چنانچه شما نیز به دنبال یافتن روش استفاده کودکان از توالت فرنگی بزرگسال هستید، تا ادامه این مطلب با ما همراه باشید.