درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

سیم کشی تلفن و رفع اتصالی

آیا برای سیم کشی و داکت کشی تلفن ثابت منزل خود به دنبال مجریانی کاربلد می گردید؟ آیا نمی دانید که برای رفع خرابی سیم کشی و اتصالات تلفن باید کار را به چه مجموعه ای بسپارید تا خیالتان از بابت کیفیت کار آسوده باشد؟ ما در مجموعه تاسیسات ۲۴ با پشتوانه گروهی از تکنسین های کاربلد و مشتریانی راضی از خدمات آماده هستیم تا سیم کشی، داکت کشی و رفع خرابی سیم کشی و اتصالات تلفن ثابت منزل شما را برایتان انجام دهیم. پس همین حالا دست به کار شوید و سفارش خود را از طریق پر کردن فرم درخواست سرویسکار ثبت کنید.

میانگین قیمت سیم کشی تلفن و رفع اتصالی

500,000
تومان
100,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

زیر مجموعه‌های خدمات سیم کشی تلفن و رفع اتصالی

سرویسکاران ما چه کسانی هستند؟

متخصصین ما از بین هزاران متقاضی همکاری و پس از گذشتن از مراحل مختلف گزینش‌های تخصصی فنی، اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه و .... انتخاب شده‌اند.

نظرات برخی از مشتریان درباره پروژه‌های اجرایی

 

سیم_کشی_تلفن.jpg

بد نیست بدانید که سیم کشی داخلی تلفن ساختمان با سیم کشی تلفن آپارتمان فرق می کند و شما باید سیم کشی تلفن را بر اساس نقشه سیم کشی تلفن واحد آپارتمان انجام دهید. ضمناً زمانی که تلفن مشکل دارد و شما مطمئن هستید که ایراد از سیم تلفن داخلی ساختمان است، باید نسبت به رفع اتصالی اقدام کنید.

  • سیم کشی تلفن

سیم کشی تلفن به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شود که سیم کشی خارجی که مربوط به کابل اصلی تلفن است توسط اداره مخابرات انجام می شود، اما سیم کشی داخلی تلفن که بر عهده مالک است، بهتر است به برقکاران متخصص سپرده شود.

  • رفع خرابی سیم کشی و اتصالات تلفن

از جمله خرابی تلفن ثابت که مربوط به سیم کشی و اتصالات آن است و اگر برطرف نشود، می تواند شما را کلافه کند، باید بوق ممتد خوردن تلفن، نداشتن بوق و قطع خط با وجود پرداخت قبض و نویز داشتن خط تلفن اشاره کرد.

  • داکت کشی تلفن

اگر سیم کشی تلفن شما به صورت روکار انجام شود، بهتر است که برای زیبایی ساختمان و کاهش خطرات احتمالی روی آن را با داکت بپوشانید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته با همراهی تیمی از متخصص ترین افراد در حوزه برق ساختمان در کنار شما است تا هیچ نگرانی از بابت سیم کشی، داکت کشی و رفع خرابی سیم کشی و اتصالات تلفن نداشته باشید. برای استفاده از خدمات ما کافی است همین حالا و بدون دردسر فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کنید تا در اسرع وقت به نیاز شما رسیدگی شود.

مقالات آموزشی مرتبط

نحوه تعویض سیم کشی تلفن ساختمان

آیا تا به حال در شرایطی قرار گرفته اید که مجبور شوید سیم کشی تلفن را تعویض نمایید؟

نحوه داکت کشی سیم کشی روکار

در پروژه های ساختمانی که امکان کنده کاری برای سیم کشی توکار وجود ندارد، به اصطلاح تنها گزینه روی میز سیم کشی روکار است.

نحوه رفع خرابی سیم کشی تلفن ثابت

نحوه رفع خرابی سیم کشی تلفن ثابت

امروزه تلفن ثابت یکی از ضروری ترین وسایل ارتباطی است که قطع شدن آن می تواند بسیاری از کارهای ما را در دنیای ارتباطات با مشکل مواجه کند.