درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

از جمله خدماتی که در مجموعه تاسیسات 24 ساعته ارائه می شود، می توان به طراحی و نصب جعبه فیوز در ساختمان اشاره کرد که لازم است راجع به شیوه اجرا و نصب آن، اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

تعمیر جعبه فیوز برق در ساختمان، یکی از خدماتی است که در مجموعه تاسیسات 24 ساعته ارائه می شود. به همین منظور ما تصمیم گرفته ایم اطلاعات مفیدی را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

فیوز که به عنوان قطعه حفاظتی از مدار برق در برابر آتش سوزی، انفجار و یا هر گونه آسیب خطرناک دیگری، محافظت می کند، ممکن است به دلایلی مثل اتصالی در برق دچار مشکل شود.

بنابراین برای این که بدانیم چگونه فیوز پریده را وصل کنیم، ابتدا عیب یابی و دلیل تعویض فیوز برق را توضیح می دهیم و سپس علت پریدن کنتور برق دیجیتال و راه های جلوگیری از پریدن فیوز را بررسی می کنیم و در نهایت راجع به نحوه تشخیص خرابی فیوز مینیاتوری، تعمیر و تعویض فیوز فشنگی و شیوه تعویض فیوز پکیج بوتان صحبت می کنیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تابلو برق یک جزء اساسی در سیستم سیم کشی برق ساختمان محسوب می شود که وظیفه کنترل عملکرد تجهیزات برقی، محافظت مدارها و فرمان و مدیریت توزیع برق در ساختمان را به عهده دارد.

ظاهر تابلو برق شبیه به یک کابین فلزی است که قطعات و تجهیزات مختلفی همچون فیوزها، کلیدهای قطع و وصل، چراغ های نمایشگر، رله ها، کنتاکتورها، بی متال ها و غیره در آن جای گرفته اند تا به نظارت، کنترل و حفاظت از دستگاه های برق بپردازند.

با توجه به اهمیت نقش تابلو برق در حفظ سلامت و تجهیزات برقی و حتی جان ساکنین ساختمان، بسیار مهم است که طراحی و ساخت این وسیله به درستی صورت بگیرد. با ما همراه باشید تا شما را با انواع تابلو برق و نحوه طراحی و ساخت آن آشنا کنیم.

یکی از خدمات ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته به عیب یابی تابلو برق ها و تعمیر آن ها مربوط می شود. به همین دلیل در ادامه قصد داریم بیشتر در این خصوص صحبت کنیم.