درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

برق اضطراری ساختمان

اگر برای نصب برق اضطراری ساختمان و نصب و تعمیر موتور برق به کمک نیروهایی متخصص نیاز دارید، می توانید بر روی کمک مجموعه تاسیسات ۲۴ ساعته که کلیه خدمات آن همراه با گارانتی تضمین کیفیت ارائه می شوند، حساب باز کنید. گواهی رضایت مشتریان قبلی نشان دهنده کیفیت مطلوب خدمات ما است. برای پیوستن به جمع مشتریان راضی ما کافی است که فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کنید و سفارش خود را نهایی کنید.

میانگین قیمت برق اضطراری ساختمان

3,500,000
تومان
250,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

زیر مجموعه‌های خدمات برق اضطراری ساختمان

سرویسکاران ما چه کسانی هستند؟

متخصصین ما از بین هزاران متقاضی همکاری و پس از گذشتن از مراحل مختلف گزینش‌های تخصصی فنی، اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه و .... انتخاب شده‌اند.

نظرات برخی از مشتریان درباره پروژه‌های اجرایی

 

برق.jpg

سیستم های برق اضطراری ساختمان که در اکثر مکان ها مثل آپارتمان های مسکونی، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و تجهیزات مخابراتی به کار می روند، باعث می شوند که برق به طور مداوم در دسترس وسایل باشد و از همین طریق شما را از شر بی برقی خلاص می کنند.

  • نصب برق اضطراری ساختمان

از آنجایی که هر دستگاه برق اضطراری ظرفیت و توان خروجی خاصی دارد، پس برای انتخاب و نصب آن باید از افراد فنی و ماهر کمک گرفت تا به وسایل برقی صدمه ای زده نشود.

  • نصب موتور برق

موتور برق یا ژنراتور را می توان یکی از متداول ترین تجهیزات برق اضطراری در ساختمان ها دانست که یا به صورت مستقیم به مصرف کننده وصل می شود و یا آن را به سیستم برق خانگی متصل می کنند.

  • تعمیر موتور برق

برای تعمیر موتور برق که به منظور تامین برق اضطراری ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، باید حتماً از تکنسین های متخصص کمک گرفت، چون در غیر این صورت تامین روشنایی، سرمایش و گرمایش ساختمان با مشکل مواجه می شود.

نصب برق اضطراری ساختمان، نصب موتور برق و تعمیر آن تنها بخشی از ده ها خدمت ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته هستند که تا کنون توانسته اند رضایت مشتریان زیادی را کسب کنند. در ضمن ما برای این که خیال شما را از بابت مهارت مجریان و کیفیت خدمات خود آسوده کنیم، کلیه خدماتمان را همراه با ضمانت اجرایی به شما ارائه می دهیم. پس همین حالا با تکمیل فرم درخواست سرویسکار متخصص نسبت به ثبت به سفارش خود اقدام کنید.

مقالات آموزشی مرتبط

نحوه نصب برق اضطراری پکیج

اگر در مواقع اضطراری با قطعی برق مواجه شویم، نصب برق اضطراری برای پکیج بسیار اهمیت پیدا می کند.