با بالارفتن  عمر ساختمانها، مسیر  لوله کشی های آهنی قدیمی دچار فرسودگی شده و زنگ زدی از بیرون و سوراخ شدگی باعث ایجاد نم، زنگ زدگی از داخل سبب افت فشار آب می شود. برای رفع و خلاصی این مشکل گروه تآسیسات 24 ساعته اسماعیلی لوله کشی روکار با لوله های  پنج لایه و پلیمر را به شما توصیه می کند.

لوله های پنج لایه به علت راحتی کار و انعطاف پذیری خوب، مناسب برای لوله کشی روکار می باشد و بعلت دارا بودن پنج لایه  (دو لایه پلیمر، دو لایه چسب و یک لایه آلومینیوم) عایق حرارتی  مناسبی  بوده و در برابر دمای آب 90 درجه  مقاوم می باشد.

لوله های پلیمر یا به اصطلاح لوله های سفید با صرف هزینه ای کمتر نیز برای لوله کشی روکار مناسب می باشد. این لوله ها نیز قابلیت انعطاف پذیری خوب و لوله کشی در کناره ها را دارا می باشد. لوله کشی با این نوع لوله ها در اسرع وقت قابل انجام می باشد و با کمترین خرابی سیستم آبرسانی به روز می شود.
با توجه به درخواست کارفرما و زیبایی محیط ساختمان لوله ها در کناره دیوارها و کنج ها کشیده می شوند و توسط داکت محفوظ شده که نمایی خوبی داشته باشند.

یکی از خدمات گروه تأسیسات 24 ساعته اسماعیلی انجام لوله کشی روکار با لوله های پنج لایه و پلیمر می باشد. برای مشاهده سوابق کاری می توانید به قسمت مربوط مراجعه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره رایگان و اجرا می توانید با ما تماس بگیرید.

 

 

مطالب مرتبط:

اشتراک گذاری این صفحه