امتیاز کاربران: 4 از 5

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

به منظور تکمیل مطلب انواع پکیج های دیواری از لحاظ عملکردی در این مطلب قصد داریم تا در خصوص نحوه محاسبه ظرفیت پکیج توضیحاتی را بیان کنیم.

 

 مفهوم ظرفیت پکیج و دلیل اهمیت آن

در کنار پارامترهایی از قبیل نوع سوخت پکیج، ابعاد پکیج و مدل آن گزینه دیگری به نام ظرفیت پکیج نیز وجود دارد که باید در هنگام تهیه و خرید دستگاه به آن توجه داشت.

حال ظرفیت پکیج به معنی میزان بازدهی دستگاه است که به واحد کیلو وات محاسبه و نمایش داده می شود و میزان آن به یکی از اندازه های 24KW، 28KW، 30KW و 35KW است.

توجه داشته باشید که در نظر گرفتن میزان ظرفیت پکیج و یا به عبارتی دیگر میزان قدرت گرمایشی دستگاه یکی از مهم ترین مواردی است که باید در هنگام انتخاب و خرید دستگاه به آن توجه داشته باشید.

دلیل اهمیت این پارامتر به میزان راندامان، مقدار مصرف سوخت و هزینه های مربوط به تامین سوخت مورد نیاز دستگاه مربوط می شود.

چرا که اگر از پکیج با ظرفیت غیر متناسب با شرایط ساختمان مورد نظر استفاده شود، علاوه بر بازدهی نامناسب و عدم ایجاد گرمای مطلوب، عمر مفید پکیج نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

از طرفی توجه به این نکته نیز بسیار مهم است که عوامل مختلف دیگری همچون نوع منبع انبساط پکیج، تعداد پره های مشعل، قدرت فن دستگاه و اندازه مبدل های پکیج نیز به میزان ظرفیت پکیج وابسته هستند.

با این توضیح که حجم منابع انبساط با توجه به قدرت و بازدهی پکیج متفاوت هستند، همچنین هر چه ظرفیت و توان پکیج بیشتر باشد، تعداد پره های مشعل بیشتر بوده و فن دستگاه نیز با قدرت بیشتری کار می کند و علاوه بر این مبدل ها هم بزرگتر خواهند بود.

محاسبه ظرفیت پکیج 1

نحوه محاسبه ظرفیت پکیج

همانطور که در قسمت قبل نیز گفتیم، واحد بار قدرت پکیج بر اساس کیلو وات محاسبه می شود و دستگاه به ازای هر یک کیلو وات قدرت به یک متر مکعب فضا احتیاج دارد.

پکیج هایی با ظرفیت 24 کیلووات در محیط های مسکونی با متراژ متوسط (150متر) و در آب و هوای معتدل رایج هستند، اما در مساحت های بالا و درصورت نیاز به آب گرم فراوان پکیج های مخزن دار و با ظرفیت بالاتر از 31 کیلووات توصیه می شود.

عموماً در بیشتر موارد استفاده از پکیج دیواری به دلیل مزایای بالا از جمله کم مصرف بودن و عمر طولانی توصیه می شوند، اما در مساحت های بیش از 300متر بهتر است از پکیج زمینی بهره ببرید.

در این بین نرم افزارهایی چون Carrier Hap – Chave - Rhave  در محاسبه های تاسیساتی ساختمان و بار گرمایی و سرمایی قابل استفاده هستند.

همچنین فرمولی برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج با توجه به مساحت و نوع کاربری محل وجود دارد که می توان به صورت دستی ظرفیت مناسب پکیج را حساب کرد.

به عنوان مثال اگر متراژ مکان مسکونی 140متر مربع باشد، با ضرب متراژ در عدد 150 عدد 21000 به دست می آید که واحد ظرفیت پکیج براساس کیلوکالری است.

سپس با تقسیم آن بر عدد 860 (1 کیلووات برابر با 860 کیلوکالری است) عدد 24.44 به دست آمده که این مقدار نهایی واحد ظرفیت پکیج براساس کیلووات است، پس در حالت عادی برای یک ساختمان مسکونی 140 متری به پکیجی با ظرفیت 24 احتیاج است.

اما همانطور که در بالا اشاره شد عوامل دیگر هم در انتخاب پکیج با ظرفیت مناسب موثر هستند، که در ادامه بیشتر در این خصوص توضیح خواهیم داد.

عوامل موثر بر ظرفیت پکیج

همانطور که گفتیم منظور از ظرفیت پکیج میزان بازدهی و قدرت گرمایشی دستگاه است، اما عوامل مهمی دیگری در میزان ظرفیت دستگاه و محاسبه آن موثر هستند.

لذا می توان با توجه به آن ها میزان ظرفیت پکیج را بالاتر برد و با این کار حداکثر میزان استفاده را از توان و قدرت دستگاه کسب کرد.

محاسبه ظرفیت پکیج 2

از جمله عوامل مهم و موثر بر میزان ظرفیت پکیج و تاثیر گذار در محاسبه ظرفیت آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. متراژ محیط

همانطور که در ابتدای متن نیز گفتیم یکی از پارامترهای مهم در محاسبه ظرفیت پکیج، به متراژ ساختمان یا محیط مربوط می شود. به صورتی که به ازای هر یک متر مکعب به یک کیلو وات انرژی نیاز است.

با این توضیح هر چه میزان متراژ محیط بیشتر باشد، طبیعتاً نیاز ساختمان به گرما بیشتر شده و ظرفیت پکیج نیز هم راستای آن افزایش پیدا می کند.

دقیقاً به همین دلیل است که در ساختمان های دوبلکس توصیه می شود از پکیج های با توان حرارتی بالا و دستگاه های دو مبدله به جای تک مبدله استفاده شود.

 1. نوع کاربری ساختمان مسکونی یا تجاری

مهمترین سوالی که باید در هنگام تهیه پکیج و انتخاب ظرفیت آن پاسخ دهید، مسکونی یا تجاری بودن ساختمان است.

زیرا میزان گرمای مورد نیاز و همچنین آب گرم مصرفی در ساختمان های مسکونی و تجاری کاملاً متفاوت است که در این میان متراژ ساختمان تجاری عامل تعیین کننده در انتخاب ظرفیت پکیج است.

چرا که در برخی موارد ممکن است ظرفیت پکیج مورد نیاز در یک ساختمان مسکونی بیشتر از یک ساختمان تجاری ولی کوچک باشد.

 1. دمای معمول شهر یا اقلیم آب و هوایی آن

دمای معمولی شهر یا همان اقلیم آب و هوایی محیط تاثیر بسزایی در ظرفیت پکیج دارد، همانطور که می دانید کشور ما دارای چهار اقلیم آب و هوایی متفاوت از قبیل گرم و خشک، معتدل و مرطوب، سرد و کوهستانی و گرم و مرطوب می باشد.

بنابراین اگر شرایط اقلیمی و میانگین دمای شهر مانند اقلیم سرد و کوهستانی در نوار شمال غربی ایران پایین باشد، باید از پیکج با ظرفیت تولید حرارت بالاتری استفاده کرد تا قدرت دستگاه جوابگوی نیاز مصرف کننده را بدهد.

لذا ظرفیت پکیج مورد نیاز در اقلیم گرم و خشک در نوار جنوبی ایران هرگز مانند ظرفیت پکیج در اقلیم سرد و خشک نیست، بلکه باید بسیار پایین تر باشد.

 1. میزان هوای گرم مورد نیاز

پارامتر میزان هوای گرم مورد نیاز نیز مانند گزینه اقلیم آب و هوایی بوده و در این مورد نیز باید با توجه به نیاز ساختمان به گرما انتخاب ظرفیت پکیج را انجام داد.

 1. محل نصب پکیج

نوع پکیج دیواری بیشتر تعیین کننده محل نصب دستگاه است. به عنوان مثال از پکیج های دیواری بدون فن می توان در داخل ساختمان استفاده کرد و این در حالی است که محل نصب پکیج فن دار باید در خارج از ساختمان باشد.

حال محل نصب دستگاه چگونه می تواند در میزان ظرفیت آن تاثیر گذار باشد؟ در این زمینه می توان گفت اینکه پکیج در خارج از ساختمان در زیر سایبان نصب شود یا مستقیماً در معرض گرما و رو به آفتاب باشد، مسئله مهم و تعیین کننده ای است.

با این توضیح که راندمان پکیج نصب شده در زیر سایه در مقایسه با نوع دستگاه مشابه اما قرار گرفته رو به آفتاب بیشتر بوده و لذا ظرفیت و توان پکیج افزایش پیدا می کند.

لذا اگر قصد نصب و راه اندازی پکیج در محلی به دور از تابش مستقیم خورشید را داشته باشیم، می توان از دستگاهی با ظرفیت پایین تر استفاده کرد.

 1. تعداد رادیاتورهای داخل ساختمان

هر چه تعداد رادیاتورهای نصب شده در داخل ساختمان بیشتر باشد، طبیعتاً به انرژی گرمایی بیشتری برای گرم کردن آن ها نیاز است و در نتیجه باید ظرفیت پکیج انتخابی نیز بالاتر باشد.

 1. تعداد اتاق خواب ها

به طور کلی تعداد اتاق خواب های یک ساختمان به شکلی نمایان کننده متراژ آن بنا و تعداد رادیاتورهای نصب شده در آن هستند، بنابراین ظرفیت پکیج نیز با افزایش تعداد اتاق خواب ها افزایش پیدا خواهد کرد.

 1. تعداد حمام ها

یکی از راه های بسیار راحت برای تعیین میزان آب گرم مورد نیاز در ساختمان و در ادامه آن ظرفیت پکیج، توجه به تعداد حمام های موجود در بنا است.

چرا که بیشترین سهم آب گرم تولیدی توسط پکیج در داخل حمام ها مصرف می شود. با این توضیح مشخص می شود که هر چه تعداد حمام ها بیشتر باشد، به همان میزان نیز باید از پکیج با ظرفیت بیشتر استفاده کرد.

 1. نوع پکیج و مارک آن

نوع پکیج انتخابی نیز در تعیین ظرفیت مورد نیاز برای ساختمان نیز موثر است. در این مورد لازم است بدانید انواع پکیج های تک مبدله، دو مبدله و چگالشی دارای ظرفیت های متفاوت می باشند.

به عنوان مثال ظرفیت پکیج های تک مبدله برای ساختمان های کوچک تا متوسط با داشتن یک عدد حمام جوابگو است.

اما برای بناهایی با متراژ بیشتر و همچنین دو طبقه ظرفیت این نوع پکیج کافی نبوده و باید از دستگاه های دو مبدله مخزن دار و حتی پکیج های چگالشی که قدرت تولید حرارت بسیار بالاتری می باشند استفاده کرد.

از طرفی مارک پکیج انتخابی نیز در این میان بسیار مهم است، به عنوان مثال امروزه بهترین مارک پکیج های ایتالیایی همچون پکیج دیواری فرولی توان تولید حرارت بسیار بالایی داشته و می توانند در متراژهای بزرگ نیاز ساختمان به آب گرم مصرفی و سیستم گرمایش آن را تامیین کنند.

محاسبه ظرفیت پکیج 3

 1. میزان عایق بندی ساختمان

میزان عایق بندی ساختمان در محل هایی همچون در، پنجره ها و دیوارها بیانگر این موضوع هستند که گرمای داخل بنا تا چه مدت می تواند در محیط باقی بماند.

در نتیجه اگر از پنجره های تک جداره و دیوارهای نازک و بدون عایق در ساختمان استفاده شده است، ظرفیت پکیج باید بیشتر شود تا هدر رفت گرما در بنا را جبران کند.

نکته!

توجه داشته باشید که با عایق کاری منزل خود می توانید از هدر رفتن انرژی جلوگیری کرده و علاوه بر این میزان ظرفیت پکیج مورد استفاده در ساختمان را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید.

 

 1. میزان فشار آب ساختمان

عامل بسیار مهم دیگر که نقش تعیین کننده ای در اندازه ظرفیت پکیج دارد، میزان فشار آب ورودی به ساختمان است.

زیرا اگر فشار آب ورودی به بنا کم باشد، باید از پکیجی استفاده کرد که توان کافی برای تولید حرارت بالا با وجود فشار آب کم را داشته باشد.

معمولاً در اینگونه موارد استفاده از پکیج های بدون مخزن جوابگوی فشار پایین آب ورودی نیست و بهتر است تا از پکیج های چگالشی استفاده کرده و یا به نصب پمپ آب خانگی به همراه منبع آن اقدام کرد.

 در انتها برای سهولت کار شما عزیزان در جدول زیر با توجه به وجود سه اقلیم متفاوت آب و هوایی در ایران و تقسیم بناها به سه دسته با توجه به هدر رفت انرژی در آنها، مقدار انرژی گرمایی مورد نیاز در هر متر مربع براساس واحد وات آورده شده است.

نوع ساختمان

ساختمان های دسته اول ساختمان های دسته دوم ساختمان های دسته سوم
آب و هوا

معتدل و مرطوب

مناطق شمالی

(مازندران و گیلان)

100-80 وات 120-100 وات 140-120 وات

گرم و خشک

مناطق کوهستانی

(مشهد ، تهران)

120-100وات 140-120 وات 160-140 وات

گرم و مرطوب

مناطق جنوبی

(خوزستان و بوشهر)

80-60وات 100-80 وات 120-100وات

 

 • ساختمان های نوع اول: با در و پنجره های عایق دار
 • ساختمان های نوع دوم: با در و پنجره های معمولی
 • ساختمان های نوع سوم: ساختمان های قدیمی با فضای پرت زیاد

 

نحوه انتخاب ظرفیت مناسب پکیج از زبان کارشناس تاسیساتی

در کلیپ کوتاه زیر آقای محمد اشتیاقی کارشناس تاسیساتی و سرویسکار پکیج نکاتی را در مورد نحوه انتخاب ظرفیت مناسب پکیج بیان می کنند.

 

 

جمع بندی:

با توجه به مطالب ذکر شده در این متن کاملاً مشخص است که میزان ظرفیت پکیج عامل بسیار مهمی در میزان مصرف انرژی در کل ساختمان است.

لذا اگر از پکیج با ظرفیت نامتناسب استفاده شود نه تنها ممکن است انرژی ساختمان هدر شود، بلکه اگر ظرفیت دستگاه پایین باشد، هر روز باید به فکر تعمیر پکیج و رفع عیب های احتمالی در آن بود.

بنابراین توصیه ما به شما این است که قبل از خرید پکیج حتماً با مجری نصاب و تعمیرکار پکیج در این رابطه نظر خواهی و مشورت کنید.

محاسبه ظرفیت پکیج 4

همکاران ما در گروه تاسیسات 24 ساعته دارای تخصص و تجربه کاری در این زمینه را دارند، در نتیجه می توانید در صورت نیاز برای انتخاب، خرید و نصب پکیج با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

 منبع انگلیسی:

منبع

 

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +16 # بهمن 1397-07-23 23:56
سلام شب بخیر
سیستم گرمایشی منزل مسکونی ام بصورت گرمایش از کف می باشد برای تنظیم در فصل پاییز باید روی چند درجه باشه که یک هوای معتدل در منزل فراهم شود .متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +8 # اسماعیلی 1397-07-27 07:44
سلام وقت شما بخیر
در فصل پاییز روی 40درجه باشد برای شما مناسب است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +16 # حمید 1398-08-01 10:06
سلام وقت بخیر یک واحد آپارتمان 110 متری روی پیلوت با گرمایش از کف نیاز به پکیج چند هزار دارد در ضمن پکیج ایران رادیاتور سری ال مد نظر هست ممنون از شما و راهنمایهایتان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسلامی 1398-09-12 08:10
با سلام میخواستم بدونم آیا یک پکیج 24 برای گرمایش سالنی با (6*18*4.5) حجم 500 متر مکعب جواب میدهد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # بهروز 1398-09-15 10:33
سلام،
برای یک واحد ۱۵۰ متری با سیستم گرمایشی فن کویل(۳ عدد ۵۰۰ و ۲ عدد ۳۰۰) با پنجره های بزرگ و البته ۲ جداره و دیوارهای عایق(هبلکس) در شهر شیراز چه برند و ظرفیتی از پکیج توصیه میشود؟
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # mohamad javad 1398-09-15 17:26
سلام به شما کاربر گرامی برای منزل شما پکیج با ظرفیت28kw مناسب میباشد مارک ایران رادیاتور برای فن کوئل بهتر از بقیه برندها میباشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # ازاد 1398-09-28 10:32
سلام متراژ با محاسبه تیغه دیوارها ۱۷۰ متر مربع ،
راهنمایی شما پکیج چند هزار و چه مارکی است ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-09-28 13:09
سلام کاربر گرامی برای 170متر بهتر است از پکیج 28kw استفاده شود و اینکه چه مارکی بخرید بستگی به هزینه مالی که میخواهید کنید داره.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # جنتی 1398-10-27 08:43
سلام، منزل من به متراژ ۶۳ متر و طبقه اول بوده و زیر آن پارکینگ می باشد. به همین علت فضای منزل در زمستان سرد می باشد. برای برون رفت از این مشکل نیاز به نصب پکیج و لوله کشی کف منزل هست.
برآورد هزینه تقریبی آن چقدر می باشد؟ با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # mohamad javad 1398-10-28 19:41
سلام کاربر گرامی پکیج ها و رادیاتورها هر کدام قیمت متفاوتی دارند و قیمت بستگی به هزینه ای که شما میخواهید کنید دارد پکیج ایران رادیاتور.بوتان.لورچ و... هرکدام قیمت متفاوتی دارد همچنین رادیاتورها ولی برای واحد شما نیاز به پکیج 24kw میباشد و برای اتاق خواب ها رادیاتور 10تا 12 پره کافی میباشد و برای پذیرائی بستگی به این دارد که جای چند رادیاتور تهویه شده باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جنتی 1398-10-27 08:48
سلام، منزل من با متراژ ۶۳متر طبقه اول و زیر آن پارکینگ می باشد. برای در امان بودن از سرما و نصب پکیج دیواری و لوله کشی کف اتاقها، برآورد هزینه تقریبی آن چقدر می باشد؟ ممنون از راهنمائی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-10-28 19:35
سلام کاربر گرامی هزینه هر مدل از پکیج و رادیاتورها متفاوت میباشد ایران رادیاتور،بوتان،لورچ و... هر کدام یک قیمت دارد و همچنین رادیاتورها ولی واحد شما نیاز به یک پکیج 24kw دارد و برای اتاق خواب ها رادیاتور 10تا12 پره استفاده میشود و برای پذیرائی بستگی به این دارد که چند جای رادیاتور تهویه شده باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مهرداد 1398-10-29 18:59
سلام برای یک خانه ویلایی بامتراژ 200 متر مربع وزیربنای 100متر مربع هم کف البته سه بر خانه قدیمی ولی بازسازی اساسی پنچره ها دوجداره چه پکیج با چه قدرتی لازم است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # مجید 1398-11-01 10:23
دوست عزیز سلام یک پکیج 24000 جوابگوی کار شماست برند پکیج سلیقه ای هستش با توجه به هزینه اولیه و در دسترس بودن قطعاتش خرید کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-11-04 08:45
سلام یک ساختمان دوطبقه هندی ویلایی ۱۵۰متر طبقه پایین و۱۵۰ مترطبقه بالا جمعا ۳۰۰ مترمربع درحال ساخت باسیستم گرمایشی پکیج واز رادیاتورهای دیواری ازپکیج جند وات باچه ظرفیتی استفاده شود وچند رادیاتورکافی است درضمن دروپنجره هافلزی هستند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-04 13:44
دوست عزیز سلام اگر برای هر طبقه پکیج جدتگانه استفاده میکنید دیواری 28000 جوابگوست ولی اگر از بک پکیج میخواهید استفاده کنید زمینی حدود 46000 رادیاتورها هم بستگی به تعاد خواب و بزرگی حال منطقه جغرافیایی و نوع عایق ساختمان جنس پنجرخ ها و .. دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جواد 1398-11-18 10:52
سلام. برای یه واحد 105 متری طبقه 5 (دو کله) از یه ساختمان 6 طبقه که دورتا دورش باز هست چه پکیج و با چه ظرفیتی رو پیشنهاد میکنید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-11-18 13:01
دوست عزیز سلام یک پکیج 24000 جوابگوست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # احمد 1398-11-24 15:05
سلام، برای یک واحد ۱۶۵ متری نوع اول، ظرفیت پکیج در دو حالت گرمایش از کف و رادیاتور، چند باید باشه؟
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-25 13:22
سلام کاربر گرامی پکیج 28kw میتونه کار شما را راه بندازه ولی به شرطی که از یکی استفاده کنید یعنی یا رادیاتور یا گرمایش از کف اگر میخواهید از هر دو استفاده کنید از پکیج 32هزار استفاده کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # خانی 1398-12-10 22:22
سلام. برای یک خانه ویلایی شمالی سه خوابه دوازده متری و یک حال52 متری و آسپزخانه 25 متری پکیج 24000ایران رادیاتور گرفتم به نظر شما کافیه؟
در هر خواب رادیاتور چه سایزی بگیرم مناسبه؟
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-12-11 10:21
دوست عزیز سلام 24000 کافیه اتاق خواب یک متری کافیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-12-11 19:22
به نقل از مجید:
دوست عزیز سلام
24000 کافیه
اتاق خواب یک متری کافیه

سلام به همکار گرامی آقا مجید عزیز برای اندازه گیری رادیاتور بهتر از تعداد پره نام ببرید نه متراژ به طور مثال برای این سوال بگید رادیاتور 10پره مناسب میباشد نه اینکه بگید رادیاتور 1متری با تشکر از زحمت های جنابعالی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-12-13 01:24
سلام مجدد ما دو نوع رادیاتور داریم پنلی و پره ای پره ای بدلیل گران بودن امروزه کمتر خریدار دارد رادیاتورهای پره ای را با تعداد پره معرفی میکنند اما رادیاتورهای پنلی را با متر بعنوان مثال 60 سانتی 80 سانتی یک متری و 1.20
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # خسرو 1399-01-01 01:12
سلام
برای آپارتمان 90 متری که طبقه اول (( روی پارکینگ )) و از دو سمت به هوای آزاد محدود هست و مصرف آب را کمی بالاتر از متوسط در نظر بگیرید
فشار آب خروجی برام مهمه ( دبی آب گرم )

و یه سوال دیگه هم دارم:
اگر که ظرفیت بالاتر ببندم مشکلی داره ؟ ( مثلا 32000 یا 34000 یا .... )
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1399-01-02 19:43
دوست عزیز سلام پکیح 24000 جوابگوست ظرفیت بالاتر فقط هزینه را بیشتر میکند حداکثر دبی اب گرم پکیج در کاتالوگ مشخص است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عليرضا 1399-01-18 18:15
سلام جهت يك واحد سوله به مساحت ٥٠٠ متر و ارتفاع ٤ متر ايا ميتوان از پكيج استفاده كرد و چه پكيجي و چه هزينه اي؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-19 10:10
دوست عزیز سلام به دلیل ارتفاع زیاد پکیج مناسب نیست بهتر از کوره حرارتی . گرما تاب یا هواساز استفاده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سروش 1399-01-21 21:45
سلام پکیج من ایساتیس هستش,فشار همیشه بین ۶و۱/۲بود تازگی فشار تا ۱/۶بالا میره ومن از طریق شیر تخلیه محل کلکتورها فشار را پایین میارم لطفا راهنمایی بفرمایید.در ضمن از تعمیرکار مراجعه ومنبع انبساط را تنظیم کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-22 10:38
دوست عزیز سلام فشار باید بین 1 تا 2 باشد پایینتر از یک و بالاتر از دو نباید باشد که اگر باشد باید از تعمیر کار کمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # سید حسین میری 1399-01-26 20:53
با سلام. ببخشید خواستم بپرسم برای فضای 100متر چه پکیج باید استفاده شود .لطفا بهترین مدل را هم بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-27 11:30
دوست عزیز سلام 24000 از برندی باشه که قطعاتش در بازار موجود باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مهدی 1399-01-27 08:53
سلام .روزتون به خیر .برای زیربنای ۶۵ متر چه پکیج پیشنهاد می کنید؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-27 11:22
سلام وقت بخیر
24000
از برندی باشه که قطعاتش در بازار موجود باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عبدالرضا 1399-02-02 21:56
سلام. ما قراره گرمایش از کف نصب کنیم زیر بنا هم ۱۳۸ متر هست و تقریبا ۴۵۰ متر لوله ۵ لایه استفاده خواهیم کرد. سه تا اتاق خواب داریم و به پزیرایی ۶۰ متری با آشپز خانه ۲۰ متری با حمام ۴ متری . ایران رادیاتور هم مد نظرمونه . چند هزار مناسب خانه همکف ماست؟ البته این رو هم بگم که در فصل های گرم هم گرمایش رو با درجه کم روشن خواهیم کرد بخاطر این که کف سرامیک هست و نمی‌خوایم درد پا بگیریم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-02-11 20:42
سلام جهت ساختمان شما ۲۸kwبهترینه و بدون مشکل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # آرش 1399-02-10 15:33
سلام ساختمان تریبلکس با یک طبقه همکف جدا در کل 100متر همکف با 420 متر تریبلکس که مجموع 520متر میشه چه پکیچ شوفاژ مناسب هستش برای منطقه شمال نور گیر ام دارد ویو دار طبقه اول و دوم ممنون میشم راهنمایی کنین با تشکر
در ضمن یک پکیچ واسه کل ساختمان می‌خوام
رادیاتور ها چطوری حساب میشن ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-02-11 13:00
سلام جهت ساختمان شما پکیج زمینی با ظرفیت حرارتی ۴۵ کیلو وات شوفاژ کار ویا ایرفووحدوداً ۳۰۰ تا ۳۵۰پره رادیاتور بسته به موقعیت آب وهوایی واندازه سقف شما (حداکثرارتفاع سقف۲/۸وحداقل۲/۵)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمدی 1399-02-18 14:40
سلام. وقت بەخیر.
برای متراژ 150مترمربع ساختمان مسکونی بالای پیلوت، در مناطق کوهستانی، اما ب متراژ کف گرمایشی90مترمربع، پکیچ لورچ 24000 هرما مناسب است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1399-02-19 18:04
دوست عزیز سلام بله مناسب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اميد 1399-02-18 20:16
سلام
براي يك ساختمان دوبلكس با متراژ ٢٢٠ متر و گرمايش از كف در مناطق شمالي از چه پكيجي استفاده كنم ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # حسین فاضلی 1399-02-19 18:34
سلام برای راحتی واینکه به مشکل کمبود آب برنخورید وبر اساس تجربه 32kw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مجید 1399-02-19 18:40
دوست عزیز سلام بنظر من 32000 جواب میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مرتضی قنبرنیا 1399-02-25 09:53
به نقل از مجید:
دوست عزیز سلام
بنظر من 32000 جواب میده

سلام.آیا برای واحد دوطبقه(دوبلکس) بازیر بنای هرواحد 90مترمربع میتوان ازیک پکیج بانصب درطبفه اول استفاده کرد؟درصورت امکان باچه ظرفیتی باشد بهتراست؟ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # mohamad javad 1399-02-29 02:20
سلام کاربر گرامی برای اطمینان میتونید از پکیج 32هزار استفاده کنید و اینکه اگر بتونید پکیج رو در طبقه بالا بگذارید خیلی بهتر است البته اگر هنوز ویلا در حال ساخت میباشد و اینکه میخواهید تازه لوله کشی رو انجام دهید و اینکه در طبقه بالا بالکن داشته باشد یا آشپزخونه که بتونید پکیج رو در یکی از این دو مکان بگذارید اما اگر کارهای ویلا تمام شده و لوله کشی ها صورت گرفته و جای پکیج رو در طبقه پایین گذاشتید مشکلی نداره برای نصب کردن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1399-02-29 14:39
درود به شما.آپارتمان‌درطبقه‌ی اول به متراژ ۱۰۵متر،پکیج مناسب چند هزار کفایت میکنه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-02-29 21:22
سلام ۲۴kw دو مبدل فن دارجهت واحد شمامناسب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امین 1399-02-30 15:53
سلام وقتتان بخیر برای متراژ 140 سه خوابه متر پکیج 24 هزار ایران رادیاتور سری L مناسب است؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-02-31 21:21
سلام کاربر گرامی بله مناسب میباشد ولی برای بازدهی بهتر و بیشتر میتونید از پکیج 28 هزار استفاده کنید البته اگر از لحاظ قیمتی باتون مقدور هستش وگرنه پکیج 24هزار هم مناسب کار شما هستش.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-31 21:23
سلام برای تهران مناسبه ولی برا مناطق سردسیر بهتره که ۲۸۰۰۰باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # داود 1399-03-09 16:17
سلام وقت بخیر
برای یه آپارتمان ۱۰۰ متری روی پیلوت ، با در و پنجره های معمولی در منطقه کویری ( ۲ پنل ۸۰ سانتی + ۲ پنل ۱۴۰ سانتی + ۱ حوله خشک کن ) چه پکیجی مناسبه ؟

22000 یا 24000 ؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-09 18:51
سلام منطقه کویر زمستان خشک وسردی داره وباید اینرو هم درنظر بگیرید پکیج۲۴۰۰۰ بهترین گزینه است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سعید رامیار 1399-03-13 07:46
درود
محل پروژه :مازندران تنکابن
مساحت :120 متر مربع
ارتفاع سقف :3 متر
زیر سازه پارکینگ
محیط سازه:50 متر
مساحت پنجره ها:35 متر مربع
ظرفیت پکیج برای آب گرم مصرفی و گرمایش از کف؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-13 08:33
سلام پکیج ۲۴۰۰۰ جهت ساختمان و منطقه شما کافیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حبیبی 1399-03-23 15:11
سلام
برای ویلا در مازندران متراژ 300 متر مربع دوبلکس با فضای وید (جمعا 300 متر مربع) از چه پکیجی استفاده گردد. ضمنا گرمایش ار کف بهتره یا رادیاتور؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-03-23 18:18
سلام برای ساختمان شما پکیج زمینی ۴۶۰۰۰ میتونه ایده ال باشه واگر ساختمان شما در منطق سردسیر باشه گرمایش از کف بهترین گزینه است ودر مناطق معتدل رادیاتور کافیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # گودرزی 1399-03-25 22:57
برای واحد ۷۲ متری چه پکیج و چه مقدار لوله با چه قطری لازم است. باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-26 10:09
سلام جهت ساختمان شما پکیج ۲۲۰۰۰یا۲۴۰۰۰ مناسبه وجهت لوله آب مصرفی ۱/۲وگرمایشی ۳/۴
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمدرضا 1399-04-02 12:52
سلام و روز خوش ، مصرف برق یک پکیج به ظرفیت 30000 کیلوکالری بر ساعت چقدر است و چگونه باید محاسبه کنیم . سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-04-03 09:59
سلام کاربر گرامی منظورتون مصرف گاز پکیج میباشد؟ چون پکیج برق زیادی مصرف نمیکند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناطقی 1399-04-03 20:28
سلام برای یا خونه ۷۵متری حاشیه تهران پکیج چند هزار مناسب؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-04-04 10:00
سلام پکیج مناسب برای ساختمان ۷۵متری ۲۲۰۰۰الی۲۴۰۰۰
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جهانبخش 1399-04-15 10:47
سلام وقت بخیر برای آپارتمان 200 متری 3 خوابه ،طبقه چهارم در ساختمان 5ونیم طبقه از سری ساختمانهای نوع اول به چه ظرفیتی از پکیج نیاز خواهیم داشت؟لازم به ذکراست محل نصب پکیج خارج از ساختمان و با خروجی دودکش مناسب درون باکس مخصوص تعبیه شده.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-15 14:17
سلام جهت آپارتمان شماپکیج ۲۸۰۰۰الی۳۲۰۰۰مناسبترین گزینه میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # آقاحسینی 1399-04-16 10:51
سلام.برای یه آپارتمان طبقه اول،زیر پارکینگ با متراژ 125متر پکیج 24 کیلو وات مارک kober چه طوره.ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید و بفرمایید چه مارکی بهتر و کم صداتره خارجی یا ایرانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-16 15:08
سلام اگر منطقه معتدل هستید کافیه ودر غیر اینصورت ۲۸۰۰۰ مناسبتر خواهد بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # امید 1399-04-24 16:06
با سلام میخاستم بدونم برای یه واحد ۱۵۰ متری طبقه ۲ در قزوین پکیج ۲۴۰۰۰ جواب میدهد؟ سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-24 20:50
سلام حتما 28000 باید باشه موفق باشین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جوادنظافت 1399-04-31 13:43
برای زیر بنا 92 متر و سه خواب طبقه اول بالای همکف (همکف مسکونی است)پکیچ چند هزار مناسبه
من ساکن مشهد هستم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1399-04-31 23:43
سلام پکیج 24000 هزار بدلیل وجود سه خواب مناسب شما می‌باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سلام 1399-06-18 11:30
سلام من خونم طبقه دوم هستش 130متر آیا 24هزار جواب میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-06-19 13:37
سلام،بستگی به موقعیت خانه وآب وهوا دارد اگر در تهران باشه جوابگو هست ولی مناطق سردسیر 28kwمناسب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1399-05-19 12:07
سلام
ویلا دوبلکس با یک شاه نشین بالاش(فقط یک شیر آب و شوفاژداخل شاه نشین30متر هم هست) در کل 180 متر زیربنا و سه تا سرویس و هفت تا شوفاژ پنلی یک متر بیست هست جای پکیج بیرون ساختمان تو انباری هست یه فاصله 4 متری تا ساختمان به نظر شما پکیح مناسب چی بگیرم؟
ویلا در منطقه نور مازندران هست
مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-05-20 10:35
سلام پکیج ۳۲۰۰۰ مناسب موقعیت ساختمان شما میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # سمیر 1399-05-20 21:23
سلام وقت بخیر
ببخشید برای یه خونه ویلایی با متراژ مفید ۱۶۵ متر با در و پنجره معمولی آیا پکیج ۲۴ هزار جوابگو هست؟کرمان هستیم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مصطفی اسماعیلی 1399-05-21 09:23
سلام روزتون بخیر
در صورتیکه زمستان سردی داشته باشید پکیج ۲۴۰۰۰ جوابگو نمی باشد.
در شهر تهران پکیج ۲۴۰۰۰ حداکثر متراژ ۱۲۰ متر جوابگو است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسين زارعي 1399-05-29 22:22
سلام
مساحت مفيد اپارتمان ١٥٠متر است
پكيج اريستون مدل ٢٤٠٠٠ خوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-05-30 13:40
سلام،پکیج ۲۸۰۰۰ مناسبتر میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1399-06-01 23:25
سلام من بدنبال یک پکیج با ظرفیت حرارتی خروجی ۳۶۰۰۰ کیلو کالری و یا ۴۲ کیلو وات هستم شما سراغ دارید؟
ممنونم از راهنماییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-06-02 23:06
سلام،تنانی برند های موجود در بازار در ظرفیت های مورد تقاضای شما موجود هست ولی متاسفانه در بازار کنونی بسختی میتوان یافت توصیه میکنم از لینک خرید دیجیکالا در سایت دیدن کنید ودر صورت موجود بودن خرید نمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # محمدی 1399-06-03 23:45
سلام و شب بخیر.متراژ واحد من 240 متر مفید هستش با چهار اتاق خواب و سه حمام . طبقه آخر آپارتمان هفت طبقه . ضمنا واحد سه بر می باشد (از سه طرف دارای پنجره می باشد) و دیوارها از لیکا ساخته شده است. می خواستم برای خرید پکیچ اقدام کنم اما بعضی ها میگن حتی اگه 36000 دیواری هم نصب کنی جواب نمیده. ضمنا واحد بنده در شهر اردبیل می باشد. ممنون میشم راهنماییم کنیک.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-06-04 09:19
سلام،پکیج ۳۶۰۰۰ دیواری میتونه جوابگو باشه ولی برای راحتی خیال از ۴۲۰۰۰ زمینی استفاده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # ر. حیدری 1399-06-07 12:48
با سلام.من یه خونه دوبلکس هر طبقه 60 متر که جمعا 120 مترودر اصفهان زندگی میکنم خونه جنوبی، شمالی.. میخاستم ببینم میشه از لورچ 24000 مدل هرما استفاده کرد و اینکه پکیج در طبقه اول نصب بشه یادوم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مصطفی اسماعیلی 1399-06-07 19:51
سلام
اگر ۱۲۰ متر در یک واحد باشد مسیله ای نیست، اما برای دو واحد بهتر است از توان بالاتری استفاده شود که گردش آب بهتری داشته باشد.
پکیج در طبقه دوم نصب شود بهتر است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حامد 1399-06-08 23:08
سلام
من یک ویلای چوبی دوبلکس در منطقه ییلاقی دارم که پنجره‌ها دو جداره هست. کل بنا روی هم ۷۵ متر هست. پکیج در انباری نصب میشه که ۱۰ متر با ویلا فاصله داره. چه پکیجی مناسبه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-06-09 17:59
سلام ،جهت انتقال گرمایش وآب مصرفی لوله حتماً عایق گردد پکیج ۲۴kwمناسب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ریتا 1399-06-22 17:18
سلام،دوتا سوال: برای یک واحد ۷۰متری شمالی که دوطرفش ساختمان هست، طبقه اول روی پارکینگ، در جنوب شهرتهران، پکیج۲۲بوتان یا ایران ر ، مناسب هست؟ و واحد را گرم میکند؟
دوتا اتاق خواب و سالن چندپره یا چندمتر رادیاتور لازم است؟
(برای افزایش گرما بعضیها میگویند باید رادیاتور مناسب انتخاب کنی و همون ۲۲ جواب میده)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-06-24 08:19
سلام ،پکیج ۲۲kwمناسبه وتعداد پره های رادیاتور جهت منزل شما با متراژ ذکر شده ۶۰ پره کافیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # داریوش 1399-06-25 21:59
باسلام وتشکر بابت زحماتتون یک مغازه داریم که با متراژ ۲۱۰مترمربع وارتفاع ۵متر تویک شهر سردسیری هم هستیم دستگاه چند کیلو بزاریم واگه میشه متراژ رادیاتور پنلی رو هم بگین خیلی ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-06-26 01:29
سلام،پکیج ۳۲kwوحدوداً۱۸ متر رادیاتور پنلی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال الدین کر 1399-06-29 22:02
سلام خونه من دوبلکس هستش طبقه پایین ۱۲۰ متر وطبقه بالا ۹۰ متر لوله کشی آب وشوفاژ بصورت کلکتوری انجام شده طبقه بالا جدا وطبقه پایین جدا من نمیخوام برای هرکدوم یک پکیج بگیرم آیا راهی هست که بشه یک پکیج برای این خونه دوبلکس استفاده کرد آیا راهی هست ممنون میشم جواب بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-06-30 08:28
سلام،اگر لوله کشی دو طبقه با یکدیگر مرتبط باشند میتونید از یک پکیج ۳۶kw استفاده کنید ودر غیر اینصورت یا لوله کشی باید به یکدیگه متصل بشه ویا از دو پکیج استفاده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # زری 1399-07-05 11:47
سلام وقت بخیر
برای خانه یک طبقه 185 متری در ناحیه سرد و خشک با حدود 6/7 پنجره پکیج چند هزار و چه تعداد لازمه؟
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-05 17:04
سلام،پکیج ۲۸kwیا ۳۲kwمناسب منزل شما میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ذبیح الله 1399-07-12 08:18
سلام ببخشیید دو واحد مسکونی ۷۰ متری مجزا داشتیم با دو سیستم لوله کشی جدا و دو پکیج ۲۴۰۰۰ مجزا(ایران رادیاتور) الان دیوار بین دو واحد را برداشته و تبدیل به یک واحد کردیم آیا بهتره همان دو سیستم گرمایی بدون تغییر بمونه یا یکی حذف و لوله های آب رادیاتور در یک نقطه به هم وصل بشه؟ ممنون از اظهار نظرتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-12 10:09
سلام،اگر لوله کشی رو با یکدیگر ترکیب کنید بسته به شرایط آب وهوایی واستهلاک دستگاه شاید بتونید این کار رو انجام بدین البته اگر ظرفیت یک دستگاه ۲۸۰۰۰ باشه هیچ مشکلی بوجود نخواهد آمد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بردیا 1399-07-12 10:23
با درود ...یک واحد با 90 متر فضای مفید (با احتساب راه پله و تراس حدود 115 متر )طبقه 2 از یک ساختمان 2طبقه دارای پنجره 2جداره و عایق بندی یونولیت در 60 درصد دیوارها کف فوم بتن و سقف بلوک یونولیتی استفاده شده و ساختمان جنوبی و درب هال هستش در مناطق کوهستانی .ایا پکیج 22بوتان جوابگو هستش؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-12 11:05
سلام،از دستگاه 24kwاستفاده کنید در آینده مشکلی بوجود نخواهد آمد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا 1399-07-14 22:46
سلام.یک آپارتمان ۳ طبقه که دو طبقه رو همکف در منطقه کوهستانی جاده چالوس هست از چه نوع پکیجی و با چه ظرفیتی استفاده کنیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-15 08:53
سلام،متراژ ساختمان رو ذکر نکردین مجدد متراژ رو واینکه آیا برای کل ساختمان یک پکیج در نظر دارین ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1399-07-15 21:07
سلام برای یک خانه ویلایی سه خوابه ۱۳۰ متر زیربنا ۷۱۵مترلوله گرمایش ازکف محاسبه شده پکیج ایران رادیاتور۲۴۰۰۰ گرفتم به نظرشمامناسبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-16 11:42
سلام،اگر منطقه معتدل باشه مناسب میباشد جهت مناطق سردسیر ۲۸kwمناسبتر است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد طاها 1399-07-22 19:04
سلام خداقوت برای یک محیط آموزشی در2طبقه(اول ودوم)همکف مسکونی است.پکیج چند هزار برای هرطبقه مناسب است. ساختمان بتنی وشمال وحنوب پنجره دارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-23 12:19
سلام،لطف کنید متراژ کل ساختمان رو بفرمایید وآیا دستگاه رو جهت هردو طبقه در نظر دارید یا برای هر طبقه یکدستگاه مجزا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هنگامه تازه ابادی 1399-07-23 20:44
سلام
۱۲۰ متر مفید لوله گرمایش کف اجرا کردم پکیج چند هزار مناسب هست بگیرم..مازندران
ممنونم..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-25 21:56
سلام،بهترین گزینه پکیج ۲۸۰۰۰ میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید جلالی کیان 1399-07-26 12:42
سلام، اول برای یک واحد ویلایی دوخوابه با آشپزخانه اپن و حال و پذبرایی حدود 90 الی 100 مترمربعی، در شهریار چه ظرفیتی پکیج توصیه می نمایید و دوم برای حال و پذبرایی مذکور و خواب های 15 مترمربعی آن چقدر رادیاتور پنلی نیاز هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-07-26 21:50
سلام،پکیج ۲۴kw وبرای اطاق رادیاتور ۱۲۰cmوحال وپذیرایی ۱۲۰ و۱۵۰cm
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1399-07-27 17:42
سلام،برای واحد ساختمان 120متری روی پارکینگ با گرمایش کف چه پکیجی جوابگوی زمستان هست،و اینکه در پاییز چه درجه ای بزاریم و زمستان چه درجه ای
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-27 22:50
سلام،پکیج ۲۸۰۰۰ میتونه بهترین گزینه باشه ومقدار درجه گرمایش برای گرمایش از کف در فصل سرما بین ۵۰ الی۶۰ متغیر میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Mohammad 1399-07-28 10:57
سلام وقت بخیر
برا خانه دویست متر زیر بنا نوساز ویلای و هم کف در مناطق سردسیر کشور چه پکیجی پیشنهاد میدین از تولیدات داخل؟
کم صدا باشه و بدون دردسر کار کنه
ممنون از راهنماییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-29 07:15
سلام،پکیح ۳۲۰۰۰ از برندهای ساخت ایران میتونید استفاده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی هوشمند 1399-08-04 19:07
سلام وقت بخیر خانه 80متری با پنجره دوجداره و دو خواب ،زیر خانه هم مغازه است در شیراز پکیج چند هزار لازم است ممنون میشم جواب بدید؟!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-08-05 08:57
سلام،برای استفاده میتونید از پکیج ۲۲۰۰۰ ویا ۲۴kw استفاده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی هوشمند 1399-08-05 11:59
سلام وقت بخیر جسارتا پکیج بوتان مدل بیتا 22هزار چطور پکیجی است خوب است یا خیر ؟!
ممنون میشم پاسخ بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-08-05 18:38
سلام،ارزانترین برند بازار که بعد از هر تعمیر بسختی آببندی میشود البته باید متراژ رو هم در نظر بگیرید حداکثر تا ۹۰ متر پاسخگو میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1399-08-09 12:07
سلام وقت بخیر
میخواستم بپرسم که برای واحد ۲۵۰متری طبقه آخر با ۷عدد فن کوئل در شیراز چه پکیجی باید استفاده کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-08-09 17:15
سلام،پکیج ۳۶۰۰۰ میتونه برای ساختمان شما مناسب باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1399-08-11 10:03
به نقل از حسین فاضلی:
سلام،پکیج ۳۶۰۰۰ میتونه برای ساختمان شما مناسب باشه

سلام لطف میکنید راهنمایی بفرمایید از برند بوتان کدام مدل رو بخرم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-08-11 16:35
سلام .برند بوتان شاید نتونید با این توان پیدا کنید (البته هر مدل بوتان با این توان پیدا کنید عالی میباشد)میتونید ایران رادیاتور تهیه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ROMINA 1399-08-15 21:45
سلام یه خونه ی ویلایی 100 متری با پنجره های تک جداره چه پکیجی مناسبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-08-16 21:42
سلام،پکیج ۲۴kwبهترین گزینه میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیل 1399-08-22 23:25
سلام .مصرف گاز پکیج برای ساختمانهای زیر صدمتر چند گرفته میشود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-08-24 14:04
سلام،حداقل ۲/۵متر مکعب در ساعت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسين حاجت مند قلعه ر 1399-08-27 07:23
سلام
متراژ منزل ۱۳۰ متر مربع
طبقه اول رو همکف
تعداد شش عدد رادیاتور با ۹۰ پره
پکیج می خواد در تراس آشپزخانه نصب شود
دود کش به کوچه راه دارد بدون ارتفاع
چه پکیج بگیرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-08-27 10:53
سلام،پکیج ۲۸kwمیتونه مناسب باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شعیعی 1399-09-02 18:16
سلام وقت شما بخیر برا یه سویت ۵۰ متری (بدون اتاق) چه پکیجی مناسب است ؟ این سویت تو طبقه اوله و یه پنجره دوجداره داره. باسپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-03 11:12
سلام،بر اساس قوانین ساختمان نصب پکیج درمکانهای کمتر از ۶۰ متر امکان پذیر نیست مگر اینکه یک دریچه دائم باز در منزل تعبیه شود تا هوا در جریان باشد وبه تایید کارشناس برسد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شهرام 1399-09-07 01:03
سلام من یک واحد ۱۲۰ متری طبقه اول بالای پیلوت دارم هم سیستم رادیاتور دارم و هم کف گرمایش البته می خوام فعلا از سیستم کف گرمایش استفاده کنم پکیجی که انتخاب کردم بوتان پرلا پرو هست فقط موندم ۲۴ بگیرم یا ۲۸ .لطفا راهنمایی کنید .تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-08 16:22
سلام،حتماً پکیج ۲۸kw تهیه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # آژ 1399-09-09 21:19
سلام خسته نباشید
ببخشید برای خانه ۱۵۰ متر رادیاتور ۲۴۰۰۰مناسب هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-09-09 21:29
سلام کاربر گرامی پکیج 28 هزار مناسب مساحت خونه شما میباشد پکیج 24هزار برای متراژ حداقل 70تا130 متر میباشد اگر از پکیج 24هزار استفاده کنید فشار زیادی به دستگاه میادش و اینکه و اینکه زمان بیشتری برای گرم کردم خونه استفاده میشود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمدرضا 1399-09-10 02:04
سلام مهندس
برای ساختمان بامتراژ 450مترمربع چه پکیجی پیشنهاد میکنید دیواری جواب میده یا زمینی
باتشکرسالاری ازسیرجان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-10 11:25
سلام،پکیج زمینی جهت ساختمان شما مناسب میباشد با ظرفیت ۴۶۰۰۰
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1399-09-17 12:56
سلام .منزلی دوبلکسی میسازم.البته یه پذیرایی 50متری با آشپزخانه 16متری طبقه پایین و سه خواب و حمام و دستشویی طبقه بالا .چندتا از مهندسا گفتن یه دستگاه پکیج جواب میده ولی تاسیساتی میگه فشار به لوله ها و پکیج شار میاد لوله کشی گاز هم برا یه پکیج انجام شده دیوارها دو جداره و پنجره ها هم دوجداره .به نطر شما چه پکیجی جواب میده؟ ممنون از شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-18 08:49
سلام، میتونید از یک پکیج با ظرفیت مناسب متراژ ساختمان استفاده کنید والبته اگر در طبقه بالا باشد مناسبتر است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هلالی 1399-09-17 22:24
سلام وقت بخیر آیا امکان نصب فن کویل به جای رادیاتور هست است؟ یعنی رادیاتور رو بردارم و بجای اون فن کویل ببندم لازم به ذکر است پکیچ مورد نظر پرلا پرو ۲۸۰۰۰ است و چندتا رادیاتورهارو میتوان برداشت و بجای اون فن کویل بست البته واحد بنده ۱۳۹متر فضای مفید دارد ودرطبقه اخر قرار دارد که از هر چهار طرف باد میخورد البته دلیل این پیشنهاد ان است که علیرغم وجود رادیاتور ولی واحد سرد است ومن دما رو تا نقطه چهارم ۵۵ درجه بالا می بینم ولی باز گرمای مطلوب حاصل نمی شود سوال دیگر اینکه برای یک اتاق ۱۴متر ونیز اتاق۱۵ متر چه ظرفیت فن کویل ببندم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-18 08:49
سلام،بله میتونید از فن کوئل همراه با رادیاتور در گرمایش منزل استفاده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هلالی 1399-09-17 22:29
سلام مجدد هلالی هستم اصفهان از نظر طبقه بندی اب و هوا درچه رده ای است ودرجه محاسبه برای رادیاتور پنلی چند است ۱۴۰ یا ۱۶۰ وجود درصد به طبقه اخر افزوده میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-18 08:49
سلام،معمولاً در محاسبه از عدد ۱۴۰ استفاده میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هلالی 1399-09-17 22:32
سلام وقت بخیر آیا گرمایش از کف بهتره یا رادیاتور با تشکر فراوان هلالی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-18 08:49
سلام،هرکدام دارای معایب ومزایایی هستند وبادر نظر گرفتن هرکدام میتوان برای استفاده از آن نتیجه گیری کرد،ولی گرمایش از کف در مناطقی که سردسیر هست ویا واحد هایی که در طبقه همکف واقع هستند استفاده بیشتر دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # زکیه 1399-09-21 15:01
سلام خانه ی ویلایی در شمال روز کرسی به متراژ ۱۲۵ متر با سیستم کف گرمایش ، ظرفیت پکیج چه اندازه باشد ؟ سقف هم بلند است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-21 20:48
سلام،پکیج ۲۸۰۰۰ مناسب منزل شما میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # زکیه 1399-09-24 12:58
سلام آیا برای اجرای سیستم کف گرمایش ، ایزوگام کردن کل کف خانه احتیاجه منظورم زیر فوم دو سانتی هستش ؟ خانه روی کرسی به ارتفاع ۱/۴ متر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-24 13:56
سلام،احتیاجی به ایزوگام نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ابوالفضل 1399-09-25 00:30
سلام،
خانه ویلایی در رودسر گیلان.
در گرمایش از کف خانه ویلایی آیا به جز فوم نیازی به ایزوگام هستش؟
حتی بعضی میگن به جای ایزوگام از پلاستیک استفاده کنید.
ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-09-26 09:54
سلام،به ایزوگام احتیاجی نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1399-09-29 11:31
سلام در شهرستان علی اباد کتول استان گلستان براب 180متر روی پیلوت و نوساز چ پکیجی مناسب هست
و واحد دیگه حدود 100متر چ پکیجی؟
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1399-09-29 19:26
سلام،جهت مورد اول ۲۸۰۰۰ ومورد دوم ۲۴۰۰۰ مناسب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # majid jamali 1399-10-09 23:26
سلام وقت بخیر دوست عزیز
برای یه ساختمان دوبلکسی که هم برای طبقه پایئن و هم بالا لوله کشی جدا جدا برای پکیج شده چه ظرفیت پکیجی توصیه میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-10-10 19:13
سلام،متراژ هر واحد را جداگانه بفرمائید واینکه آیا هر واحد مستقل پکیج نصب میشود را هم اعلام کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امین 1399-10-17 13:10
سلام خسته نباشید برای یک طبقه و پیلوت ۱۸۰متری که پیلوت دو تا اتاق کار و انباری داره پکیج با چه ظرفیتی جواب میده ممنون از پاسخ گویی شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-10-19 01:03
سلام،پکیج ۲۸۰۰۰ یا ۳۲۰۰۰ مناسب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی بهرامی 1399-10-17 20:20
سلام منزلی دوبلکس در اهواز ساکن هستم ساختمان نوساز و پنجره ها دو جداره و عایق بندی منزل مناسب است مساحت زیربنا 261 متر مربع است.سقف آخر در معرض هوای آزاد است محل نصب پکیج طبقه همکف است و بایستی طبقه اول را از نظر سیستم گرمایشی و آب گرم بهداشتی ساپورت کند.نگرانی بنده از این جهت است که با توجه به اینکه از محل نصب پکیج بایستی آب حدود 3 متر بالا برود که آیا پکیج دیواری جواب می دهد یا خیر؟ اگر جواب می دهد با توجه به متراژ و دو حمام چه ظرفیتی مناسب است؟
ا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-10-19 01:03
سلام،پکیج ۴۲۰۰۰ میتونه مشکل شما رو حل کنه والبته با نصب یک پمپ کمکی در مسیر گرمایش دستگاه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1399-10-23 22:57
سلام..بنده پکیج28000 بوتان دارم..در اتاق خواب یک شوفاژ 15 پره گذاشتم ولی به دلیل سردی هوا جواب نمیده شوفاژ 15 پره ای،،حالا به نظرتون چند تا پره میتونم اضافه کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ریحانه 1399-11-02 13:38
سلام خانه ی ویلایی در شمال ، روی کرسی با سقف بلند ۳متر و چهل سانت ، سیستم گرمایش از کف برای گرمایش خانه جوابگو است؟ متراژ خانه ۱۲۰ متر و پکیج ۲۸ هزار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-11-04 09:06
سلام،بله جوابگو هست ولی سقف بلند میباشد میتونید بوسیله سقف کاذب ارتفاع را کمتر کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اکبرزاده 1399-11-22 18:29
سلام دوبلکس 130پایین 90بالا با 2حمام یک پکیج کافیه؟چیبخرم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-11-23 21:06
سلام،پکیج ۳۶۰۰۰ اگر در منطقه معتدل هستید میتونه کافی باشه ولی جهت منطقه سردسیر بهترین گزینه استفاده ازپکیج زمینی میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # المیرا طوری 1399-11-25 12:30
سلام
برای یه مغازه 18 متری با ارتفاع حدودا 6 متر در اندیشه کرج . پکیج چه سایزی مناسبه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-11-25 16:00
سلام، دستگاه 24kw مناسب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رفیعی 1399-11-30 09:33
سلام
برای ی هتل سنتی با فضای ۲۰۰ مترمربع ک ۴ تا اتاق مستر با حمام داده و در کل ۵ تا حمام داره توان پکیج باید چقدر باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-12-01 09:45
سلام،بهتربن گزینه میتونه پکیج زمینی ۴۲۰۰۰ باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا خدایوندی 1399-12-02 16:57
سلام ، خدا قوت
ساختمان ما دو طبقه است و مجموعا 200 متر میباشد .
آیا میتونم از یک پکیج برای دو طبقه استفاده کنم ؟
چه مارکی با چه مدلی را پیشنهاد میکنید ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-12-02 19:42
سلام،پکیج ۳۶kw میتونه مناسب باشه وبهتر این است که در طبقه بالا نصب شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بهار 1399-12-06 10:06
سلام خسته نباشید وقتتون بخیر ..ساختمان با متراژ ۱۵۶ طبقه ی پنجم (طبقه ی اخر) نو ساز در شهراصفهان چه مدل پکیج با چه ظرفیتی پیشنهاد میفرمایید ممنونم از راهنمایتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohammad 1399-12-06 11:37
سلام پکیج پیشنهادی من به شما یا perla pro بوتان یا مدل L ایران رادیاتور هست در ظرفیت ۲۴ هزار کار شما را راه میاندازد ولی چون طبقه اخر و اول از لحاظ اتلاف از بقیه طبقات بیشتر هستند ظرفیت ۲۸ هزار میتواند خوب باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # لطف اله یاسری 1400-01-05 21:02
سلام
پکیج ایران رادیاتور با این مشخصات
L28Ff. EN483
منبع انبساط با چه مشخصاتی تهیه کنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-01-06 10:58
سلام،معمولاً ۸لیتری با کانکشن ۳/۸ ولی بهتر این است که ابتدا منبع را خارج کنید واز روی مشخصات خریداری کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # لطف اله یاسری 1400-01-05 21:34
سلام مجدد
سرویس کار روزهای تعطیلی و پنجشنبه ،جمعه مراجعه دارند ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی اسمعیلی 1400-01-06 09:44
سلام وقتتون بخیر
بله جناب یاسری در روزهای تعطیل هم خدمات داریم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا 1400-01-27 12:20
سلام یک محل تجاری داریم با مساحت۱۵۰ متر و تعدادرادیاتهایی که قرار میدیم تعدادحدود۲۰رادیات استقراره از پکیج۳۶۰۰۰استفاده کنیم سوال من اینه گرمایش اولین رادیات با دهمین رادیات ویا آخرین رادیات برابر است ایا آخرین رادیات هم به نسبت بقیه گرما دارد.ودومین سوال اینه که این۳۶۰۰۰ برای ۲۰ رادیات ومساحت ۱۵۰متر مناسب است.با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-01-27 14:01
سلام،البته به تعداد رادیاتور بستگی نداردبلکه به تعداد پره های رادیاتور یا متراژ آن بسته است ولی پکیج مناسب است واینکه رادیاتور آخر با اول همزمان گرم شود بستگی به نوع لوله کشی دارد اگر معکوس باشد همزمان گرم خواهد شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضائی 1400-01-27 23:43
سلام لطفا راهنمائی کنید
برای یک ساختمان سه طبقه هرواحد ۱۸۰متراز چه نوع گرمایشی استفاده کنم بهتر وبه صرفه است کفی یا رادیاتور وبعد از چه پکیجی استفاده کنم بهتره منظورم زمینی برای سه طبقه بهتره یا مجزا باشه به نفعم است ساختمان تازه ساخت وزمستانهای سردی داریم ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-01-28 20:30
سلام،جهت هر طبقه میتونید از پکیج ۳۲kwدیواری استفاده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین خان 1400-02-11 16:18
سلام .برای خونه دوبلکس به متراژ۱۹۰ متر گرمایش از کف ۹۰۰ متر لوله برده چه پکیجی مناسبه ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohammad 1400-02-12 14:10
سلام پکیج ایران رادیاتور مدل L۳۶
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی جهان 1400-04-11 12:50
با سلام. وقت بخیر

برای یک واحد آپارتمان با متراژ 218 متر در طبقه پنجم (آخر) ساختمان 10 واحدی، با سیستم گرمایش از کف ظرفیت پکیج مورد نیاز را لطفا بفرمائید.
با سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-04-12 13:49
سلام،پکیج۳۲۰۰۰ الی ۳۶۰۰۰مناسب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیر 1400-04-16 23:05
سلام خسته نباشین
برای خونه ۸۵ متری دو خواب تو پردیس تهران پکیج ۲۴۰۰۰ کافیه؟ چند تا رادیاتور با چند پره باید استفاده کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohammad 1400-04-17 23:42
سلام بله کافیه برایه رادیاتورها باید اطلاعات بیشتری از منزل بدهید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بهادری 1400-05-07 12:01
سلام و تشکر از اطلاع رسانی خوب شما و چند سوال؟
برای یک ویلای در حال ساخت نوع یک، دوبلکس در محمودآباد با مشخصات زیر چه پیشنهادی میدهید؟
متراژ همکف حدود ۱۴۰ متر (۱خواب مستر) و طبقه اول حدود ۹۰ متر (۳ خواب مستر و فضای عمومی) و شاهنشین به متراژ ۳۰ متر.
۱) ظرفیت و نوع پکیج؟
۲) گرمایش از کف یا استفاده از رادیاتور کدام به صرفه تر است؟
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-05-09 11:06
سلام،پکیج دیواری ۳۶۰۰۰ میتونه جهت منطقه شما همراه با رادیاتور مناسب باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نیما 1400-05-21 00:02
سلام من یه ساختمان جمعا ۲۵۰ متری دوبلکس دارم که سه تا حمام و مستر داره با ۱۱تا رادیات میخوام بدونم چه پکیجی براش مناسبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-05-21 15:28
سلام،پکیج ۳۲ الی ۳۶ هزار مناسب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شریفی 1400-05-28 09:55
سلام برای یک ساختمان با متراژ مسکونی حدودا 210 متر باسه خوابه از نوع تیپ یک(بلوک هبلکس -پنجره دو جداره -..)که مساحت اطاق ها و هال و اشپزخانه 170 متر و 40 متر ما بقی سرویس است و در بوکان بین آذر بایجان غربی و کردستان قرار دارد پیکج 28000 جواب می ده ؟همچنین لوله انتقال اب گرم با پلیمر چه سایزی باشه ممنون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-05-30 11:35
سلام،خیر جوابگو نیست بهترین پکیج ۳۲ یا ۳۶ هزار میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1400-06-27 10:43
سلام وقت به خیر
برای یک ساختمان دوبلکس با ۷۰ متر بنا طبقه اول که فقط سالن و آشپزخانه با ۳ رادیاتور و ۷۰ متر بنا طبقه دوم با ۳ اتاق خواب و چهار رادیاتور و یک حمام جمعا ۱۴۰ متر بنا و ۷ رادیاتور که پکیج در طبقه پائین و آشپزخانه قرار دارد چه پکیجی پیشنهاد میکنید ؟؟؟ واینکه بعضی سرویسکاران پیشنهاد اتصال پمپ کمکی به پکیج میدهند شما توصیه میکنید ؟؟؟ واحد فوق تهران میباشد ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-06-29 09:06
سلام،پکیج ۲۸۰۰۰ مناسب مییاشد واین که پمپ کمی پیشنهاد شده به علت نصب در طبقه اول میباشد واستفاده پکیج جهت دو طبقه است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # javad1368 1400-07-01 13:50
سلام وقت بخیر
ضمن خسته نباشید به شما ودوستان خوبتون در تهیه این سایت وجوابگویی فنی ابتدا خواستم بدونم برای یک واحد دوبلکس ۲۰۰ متری که گرمایش ازکف داره وهمزمان آبگرم مصرفی را تامین کنه چه پکیجی وچه مارکی را پیشنها میکنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-07-03 12:04
سلام،بهترین گزینه میتونه پکیج ۳۲kwاز برندهای معتبر ایرانی باشد،موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی هوشیاری 1400-07-09 00:28
سلام وقت بخیر.
بنده یک ساختمان دارم که حدودا ۱۲۰ متر هستش.
دو اتاق خواب
پذیرایی
اشپزخانه
خانه تکمیل هستش و داخلش زندگی میکنیم و گرمایشش بخاری گازی هستش
حالا یک سوال
ایا امکان داره که خانه رو پکیج کاری کنیم؟
و اگر بله ، حدودا چقدر هزینه بر میداره و چه نوع پکیجی نیاز هستش؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-07-10 09:05
سلام،جهت برآورد هزینه میتونید با تلفن مستقیم سایت تماس بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سید سجاد موسوی 1400-07-13 09:33
سلام فیوز مناسب برای پکیج دیواری چند آمپر می‌باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-07-13 19:49
سلام،فیوز برد دستگاه۱۰ آمپر میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اشکان زارع دهقانانی 1400-07-17 13:45
سلام و عرض وقت بخیر
طول ساختمان 73 متر و عرض ساختمان 62 متر با ارتفاع 2.80 متر
ساختمان بصورت اداری و دارای 20 اتاق می باشد و37 نفر تعداد نفرات می باشد.
ظمنا رادیاتور ها مجموعا 285 پره دارد...ممنون میشم پکیج مناسب بهم معرفی کنید. تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-07-18 09:52
سلام،بهترین دستگاه پکیج زمینی با حداکثر ظرفیت موجود در بازار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن