چرا استفاده از خدمات ما؟

کیفیت و زیبایی

همکاران ما پس از اتمام کار فضا را تمیز می‌کنند و نیازی به نگرانی در مورد نظافت منزل یا محل کار خود بعد از برطرف شدن مشکل تاسیساتی ندارید.

سرعت عمل بالا

با توجه به استقرار همکاران ما در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن در کنار شما هستیم و مشکلتان بر طرف خواهد شد.

دسترسی در 24 ساعت شبانه روز

همکاران ما در 7 روز هفته و حتی ایام تعطیل 24 ساعته در دسترس هستند.

چگونه مشکل شما را حل می‌کنیم؟

مراحل حل کردن مشکلات تاسیساتی شما

ثبت سفارش آنلاین یا تماس

پس از ثبت سفارش شما، نزدیکترین متخصص تاسیساتی با توجه به زمان موردنظر شما انتخاب می‌شود.

انجام پروژه

مشکل تاسیسات در سریعترین زمان و بهترین کیفیت توسط همکاران ما بر طرف می‌شود.

پرداخت در محل

شما پس از انجام کار توسط مجری و حل شدن مشکل و کسب رضایت، تسویه حساب می‌کنید.

نظرات برخی از مشتریان

اگر شما هم با مشکل روشن نشدن آبگرمکن به دلیل کمبود فشار آب در ساختمان مواجه هستید این مقاله می تواند برای شما مفید باشد چرا که ما قصد داریم تا در ادامه مطلب نصب پمپ آب خانگی  در مورد نصب پمپ آب مخصوص فشار آب گرمکن دیواری مطالبی را بیان کنیم.

نصب پمپ آب مخصوص فشار آب آبگرمکن دیواری 1

 

امروزه کمبود فشار آب در کلیه ساختمان ها و به خصوص ساختمان های آپارتمانی و چندین واحده متاسفانه به صورت یک مشکل رایج و همین طور آزار دهنده به وجود آمده است.

این مشکل در آبگرمکن های مدل دیواری بسیار رایج تر است و تصور اینکه برای گرفتن یک دوش آب گرم در منزل نتوان به روشن ماندن آب گرمکن اعتماد کرد بسیار دلسرد کننده است.

حال تصور کنید که منزل شما در یک ساختمان چند طبقه و در طبقات بالاتر قرار گرفته در این صورت شما دو راه بیشتر ندارید : نصب پمپ آب خانگی برای کل ساختمان یا استفاده از پمپ مجزا برای ساختمان خود.

همانطور که در مقالات مرتبط به پمپ آب خانگی گفتیم، پمپ های آب خانگی دارای مدل های متنوع و با قدرتهای فشار متفاوت هستند.

پمپ آب نیم اسب بخار، پمپ آب یک اسب بخار، پمپ آب یک و نیم اسب بخار و پمپ آب دو اسب بخار از آن جمله پمپ های آب قابل استفاده برای ساختمان ها هستند.

شما می توانید برای بررسی پمپ های آب بشقابی و همینطور آشنا شدن با تفاوت پمپ اب بشقابی و پمپ آب جتی بر روی ان ها کلیک کنید.

نصب پمپ آب مخصوص فشار آب آبگرمکن دیواری 2

نصب پمپ آب مخصوص فشار آب آبگرمکن دیواری 3

از هر کدام از این پمپ ها می توان بسته به متراژ ساختمان خود استفاده کنید.

این ادعا کاملا درست است که در صورت نصب این پمپ ها بعد از کنتور در ساختمان مشکل کم آبی برای شما هم که در طبقالات بالاتر هستید حل خواهد شد ولی تصور کنید که ساکنان طبقات پایین دارای فشار آب مناسب باشند.

در این حالت این مشکل چند برابر خواهد شد، چرا که آنها هرگز مشکلات شما را درک نکرده و برای نصب پمپ آب بعد از کنتور به منظور افزایش فشار در کل ساختمان و برای پرداخت هزینه های مربوط به نصب و نگهداری آن با شما همکاری نخواهند کرد.

در این صورت تنها راه حل خلاصی شما از این مشکل استفاده از پمپ آب کوچک یا مینی پمپ درست در پشت آب گرمکن واحد خود در ساختمان است تا به این شکل مشکل روشن نشدن و یا خاموش شدن پی در پی آب گرمکن خود را به سادگی حل کنید.

این پمپ ها حتی قابلیت نصب در داخل پکیج برای جبران کمبود آب را هم دارند.

 

نحوه کار پمپ های آب مخصوص فشار آب آبگرمکنی :

این پمپ های کوچک قطعا مشکل عدم تشکیل شعله در آبگرمکن های دیواری به دلیل کمبود یا عدم فشار آب را در آبگرمکن منزل شما حل خواهند کرد.

وقتی دبی آب ورودی فشار پایینی دارد، این پمپ آب می تواند برای با ایجاد فشار مضاعف آب باعث تشکیل شعله و در نتیجه گرم شدن آب مصرفی در حمام و آشپزخانه شود.

پمپ های کوچک آبگرمکنی دارای یک کلید سه حالته به صورت روشن، خاموش و اتومات هستند که می توان آن ها را به صورت دائما روشن یا اتومات قرار داد.

در حالت روشن، پمپ دائما روشن می ماند که ما این حالت را به دلیل احتمال سوختن موتور پمپ به شما توصیه نمی کنیم.

بهترین حالت قرار دادن پمپ به شکل اتومات است که در صورت قرار دادن پمپ در این حالت، این وسیله با باز کردن شیر آب گرم روشن و در صورت بسته شدن شیر آب داغ به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

این پمپ ها همچنین سبب تولید اکسیژن و تمیز کردن آب مصرفی می شوند از این رو می توان از این نوع پمپ آب در آکواریوم نیز استفاده کرد.

 

نحوه نصب پمپ آب مخصوص فشار آب در آبگرمکن دیواری :

بعد از آشنایی نصب آبگرمکن دیواری در مقاله نحوه لوله کشی آبگرمکن دیواری می توانید به راحتی با نحوه نصب مینی پمپ آبگرمکنی آشنا شوید.

 1. جریان آب را با بستن شیر فلکه اصلی در ساختمان قطع می کنیم.
 2. تمام شیرهای آب خروجی در ساختمان مانند شیر آب آشپزخانه و حمام را باز می گذاریم تا آب داخل لوله ها کاملا تخلیه شود.
 3. طول پمپ را اندازه گرفته و به همان مقدار ، لوله آب ورودی به آب گرمکن را که عموما از جنس مس است با استفاده از ابزار مناسب بریدن لوله مسی کوتاه می کنیم.
 4. سپس با استفاده از آچار مناسب پمپ آب را به قسمت ورودی آب به آبگرم کن متصل می کنیم.
 5. در مرحله بعدی لوله آب ورودی را که قبلا کوتاه کرده بودیم به طرف دیگر پمپ متصل می کنیم.
 6. با استفاده از آچار مخصوص از بسته بودن دو سر انتصالات مطمئن می شویم.
 7. حال تمام شیرهای آب را که باز کرده بودیم، می بندیم.
 8. در انتها شیر فلکه اصلی آب ساختمان را باز می کنیم تا آب ابتدا در لوله های آب ساختمان وارد شده و سپس به پمپ آب گرمکن رفته و بعد از افزایش فشار ایجاد شده توسط پمپ آب به آبگرمکن وارد شود.

مزیت های استفاده از پمپ های آب آبگرمکنی در مقایسه با پمپ های آب بزرگ ساختمانی :

 • صرف هزینه های بسیار کمتر در زمینه خرید، نصب و نگهداری در پمپ های کوچک آبگرمکنی
 • یکی از معایب بزرگ پمپ های آب بزرگ، ایجاد سر و صدای فراوان در ساختمان در مواقع روشن بودن است که این مشکل در مینی پمپ ها به دلیل اینکه از نوع پمپ نیم اسب بخار و در واقع بی صدا هستند رفع می شود.
 • گاهی در برخی از ساختمان ها با وجود داشتن پمپ آب برای کل ساختمان ممکن است در طبقات بالا آب با فشار مناسب به منظور روشن کردن آبگرمکن دیواری به مقدار کافی وجود نداشته باشد، پس در این حالت هم می توان از کمک این مینی پمپ در آبگرمکن منزل خود بهره ببرید.

پس متصل بودن جریان آب ساختمان به پمپ آب خانگی دلیلی بر عدم استفاده از پمپ آبگرمکنی نمی باشد.

در انتها برای اینکه با مزایای استفاده از پمپ های کوچک آبی برای جبران کاهش فشار آب در آبگرمکن دیواری بیشتر آشنا شوید یکی نمونه از سوابق کاری انجام شده توسط همکاران ما در گروه تاسیسات 24 ساعته را برای شما ذکر می کنیم.

در این پروژه به دلیل کاهش فشار آب در ساختمان و همچنین عدم دسترسی به کنتور آب، همکاران ما اقدام به متصل کردن مینی پمپ آب در زیر آبگرمکن داخل واحد ساختمان کردند و از این طریق مشکل کمبود آب و در نتیجه روشن نشدن آبگرمکن حل شد.

نصب پمپ آب مخصوص فشار آب آبگرمکن دیواری 4

نمونه کار همکاران ما در نصب پمپ آب مخصوص فشار آب در آبگرمکن دیواری

پمپ آب مشخص شده در تصویر با توجه به افزایش بیش از حد قیمت ها متاسفانه در بازار موجود نیست، اما مدلهای مشابه پمپ آبگرمکنی در بازار موجود است.

بعنوان راهکار دوم می توانید پمپ های نیم اسب را خریداری کنید که علاوه بر فشار آب گرم، فشار آب سرد هم افزایش پیدا کند.

جهت خریدو مقایسه پمپ های نیم اسب بصورت اینترنتی با زدن بر روی صفحه پمپ آب در سایت باسلام و یا صفحه پمپ آب خانگی در دیجیکالا وارد صفحه مورد نظر شوید و خرید خود را انجام دهید.

از میان پمپ های نیم اسب موجود در دیجیکالا پمپ پنتاکس مدل PM45 از پمپ های کم صدا می باشد و در دراز مدت کمتر دچار خرابی می شود.

جهت مشاهده قیمت و خرید آن بر روی صفحه پمپ آب در سایت باسلام بزنید تا بصورت اینترنتی خرید کنید و هرجای ایران که هستید آن را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین اگر میخواهید هزینه کمتری نسبت به پمپ های پنتاکس بکنید به شما پمپ آب هیوندای مدل HM45 را پیشنهاد میکنیم. جهت مشاهده قیمت و خرید آن بر روی صفحه پمپ آب در سایت باسلام بزنید.

اما پیش از آنکه تصمیم خود را برای انتخاب پمپ آب نیم اسب بخار یا داخل آپارتمانی قطعی کنید، بهتر است مقاله راهنمای خرید بهترین پمپ آب داخل آپارتمان را نیز بررسی کنید.

 

بعد از اینکه پمپ آب مناسب ساختمان خود را تهیه کردید فرم درخواست سرویسکار را پر کنید یا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما نصب آن را در هر نقطه از شهر تهران در اسرع وقت انجام دهند

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

تاسیسات ۲۴ ساعته در کنار شماست تا به شما کمک کند مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنید

درخواست سرویسکار متخصص

سوالات متداول

ما در تمام مناطق شهر تهران، مشهد و شیراز فعالیت داریم.

باتوجه به اینکه همکاران ما در تمام مناطق شهر مستقر هستند، هزینه ای بابت ایاب و ذهاب از مشتریان نمیگیریم.

تمامی خدمات مجموعه ما دارای ضمانت می باشد. اگر به هر دلیلی مجری کار را به درستی انجام نداد و یا در زمان گارانتی پس از تحویل کار دوباره مشکل ایجاد شد، تاسیسات 24 ساعته متعهد به انجام صحیح توسط همان مجری یا ارسال متخصص دیگر بدون دریافت هزینه اضافه می باشد.

بابت مشاهده دستمزدها به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید. همچنین لازم به ذکر است بعضی از پروژه ها را فقط بعد از بازدید میتوان قیمت اعلام کرد که آنها نیز هنگام تماس تلفنی مجری تاسیساتی با شما قبل از آمدن به محل پروژه قیمت حدودی اعلام می شود.

در این صورت فقط هزینه کارشناسی 50.000 تومان از شما دریافت می شود که اگر کار تعمیر را به ایشان بسپارید این هزینه کارشناسی از دستمزد انجام کار کم می شود یعنی غیر از دستمزد تعمیرات هزینه ای بابت کارشناسی از شما نمی‌گیرند.

تمامی سرویسکاران مجموعه ما قبل از شروع همکاری توسط تیم امور مجریان، از لحاظ تخصصی و فنی مورد سنجش قرار می گیرند.

شما میتوانید از 2 طریق سفارش خود را ثبت کنید:

1. در صفحه درخواست سرویسکار متخصص، فرم خدمات درخواستی مورد نظر خود را پر کنید تا سفارش شما ثبت شود.

2. با شماره های قسمت تماس با ما، تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی به همکاران ما اعلام کنید.

نظرات مشتریان

 

 

منبع انگلیسی

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +12 # فریبا 1398-07-09 18:46
سلام
من توی خونه م مشکل آبگرم دارم. یه آبگرمکن دیواری دارم که تعمیرکاری رو که آوردم گفتن آبگرمکن مشکلی نداره و این مربوط به پمپ شما میشه که با روشن و خاموش شدنش آب سرد و گرم میشه. میخواستم بدونم این پمپها که در موردش توضیح داده شده برای این مشکل هست؟
ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +13 # مصطفی اسماعیلی 1398-07-15 23:14
سلام
احتمال زیاد موقع که فشار پمپ آب شما زیاد است جریان با سرعت بیشتری از آبگرمکن عبور می کند و باعث سرد شدن آب می شود.
شیر آب ورودی آبگرمکن را کمی ببندید که فشار متعادل شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # ایمان 1398-07-17 08:27
سلام

خسته نباشید

سوال داشتم در مورد این مینی پمپایی که به آبگرمکن وصل میشن

واقعا روی فشار اب گرم تاثیر دارن؟ طبقه سوم و بدون پمپ اصلی در ساختمان؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # مصطفی اسماعیلی 1398-07-17 10:30
سلام
اگر فشار آب سرد شما مناسب و مورد قبول است و آبگرمکن سرویس شده است تا 30درصد آب گرم تقویت می شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # نقیبی 1398-08-10 21:02
سلام
آپارتمان بنده در طبقه چهارم ( ۱۵ متر ارتفاع از سطح موتور خانه ) یک ساختمان ۱۰ واحدی قرار دارد و سیستم تامین آب گرم از موتورخانه مرکزیست ولی فشار آب برای دوش گرفتن و شستشو بسیار کم است.
آیا میتوانم دو عدد مینی پمپ یکی روی لوله ورودی آب گرم و یکی روی ورودی آب سرد نصب کنم؟
پروانه این پمپ در مجاورت آب گرم مشکلی پیدانخواهد کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # مصطفی اسماعیلی 1398-08-10 21:24
سلام وقت بخیر برای آب سرد میتوانید مینی پمپ نصب کنید که فشار بیشتری داشته باشید. اما برای آب گرم باید از پمپ های مخصوص آب گرم استفاده کنید که به مشکل نخورید. و البته اینکه فقط در زمان استفاده روشن کنید. این پمپ ها مجهز به به اتوماتیک نمی باشند که البته می توان مجهز به اتومات شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # Saeed 1398-08-15 18:54
سلام. ببخشید من یه پمپ مینی استیل برای فشار آب خونه نصب کردم البته اتومات داشت ولی متاسفانه سوخته . از چند جا سوال کردم گفتن این مدل پمپ تعمیرات نداره. الان نیاز به مینی پمپ اتومات دارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # hamid 1398-08-18 00:36
سلام در موقع خرید به مارک و قدرت پمپ دقت کنید این موضوع مهمی است اما از آن مهم تر طریقه ی نصب ای مدل پمپ ها میباشد که باید اولا به طور کامل تراز و دوما باید بصورت افقی سر پا و یا عمودی به سمت بالا نصب شود که هم با حداکثر توان کار کند و هم زیر فشار نباشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # Ali 1398-08-18 22:59
با سلام
ما طبقه دوم یگ ساختمان ۸ واحدی هستیم اب گرم از پکیج فشارش کم بود گرم سرد میکرد کنارش یه ابگرم کن دیواری بوتان گذاشتیم
حالا میرم برای دوش اب سرد میشه باید ۵ دقیقه اب بندم دوباره باز کنم شعله ابگرم کن تثبیت نداره در ضمن تو پارکینگ پمپ داریم ولی قوی نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +8 # اردبیلیAlijeddi 1398-09-16 01:22
باسلام عزیزم آبگرمکن بوتان گفتین که آب گرم سرد میشه.این مشکل ازدیافراگم میتونه باشه سوالاتی داشتین باتوضیحات بیشتر درخدمت شما عزیزان خواهم بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # کریم زاده 1398-10-18 15:40
سلام وقت بخیر
واسه خونه ای که همکف هست و فشار اب سردش خوبه و پمپ ندارن و فاصله ابگرمکن تا حمام 10 متر هست اگر ابگرمکن دیواری بدون مخزن نصب بشه میخام بدونم واسه حمام اب گرم مناسب تولید میشه؟
و افت فشار نداره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مجید 1398-10-18 16:32
دوست عزیز سلام
اگه فشار اب سرد خوبه شما مشکلی نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-10-08 06:39
سلام کاربر گرامی
قبل از اینکه آبگرمکن میذاشتید شیر سه راه و مبدل های پکیج رو اسیدشوئی میکردید چون ممکن بودش پکیج شما دچار رسوب گرفتگی شده باشد این مشکل در بیشتر پکیج ها پیش میادش که رادیاتور ها گرم هستن ولی آبگرم مصرفی سرد و گرم میشود و یا اینکه هم رادیاتور ها و آبگرم مصرفی سرد میباشند برای انجام اسیدشوئی توصیه میشود از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # محمد شعبانی 1398-08-20 10:50
سلام من از رشت مزاحم میشم ،میخواستم من رو راهنمایی کنید،ایا این پمپهای کوچیک تو رشت پیدا میشه بعد اسمشون رو چی باید بگیم و در اخر خونه من شصت متری هستش با نصب این پمپها مشکل کمبود فشار ابگرکن حل میشه ممنون و سپاسگذار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # hamid 1398-08-21 00:05
سلام پمپ باید در مسیر ورودی آب آبگرمکن یا پکیج نبض شود. نه ورودی آب واحد. و اگر بصورت صحیح نصب شود بله می‌تواند مشکل فشار آب ابگرمکن را که باعث عدم تشکیل شعله می‌شود. حل کند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی 1398-08-25 10:35
سلاممن پمپ زیر آب گرمکنی دارم ولی دکمه اتوماتیک رو میزنیم کارنمیکنه .یعنی اب گرمکن روشن نمیشه.فقط درحالت یه سره روشن باید باشه.واب خیلی داغه و اصلا آب یخ قاطی نمیشه چون آب گرمکن خاموش میشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # mohamad javad 1398-09-14 19:12
سلام کاربر گرامی سوال رو واضح مطرح کنید ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # امیر یاوری نیا 1398-09-11 01:11
سلام،ما یه ساختمان ۲۰ واحدی هستیمو مطبقه چهارم،فشار اب ساختمان کم بود ،برای کل ساختمان پمپ گذاشتیم،اما بعد از نصب پمپ،فشار بار پکیج مدام بالاتر از ۲ میره،هر بار هم که روی ۱/۵تنظیم میکنم باز بعد از ۱۰ دقیقه میره روی ۲
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-09-14 18:42
سلام خدمت شما کاربر گرامی اول از همه شما از اینکه شیر پرکن پکیج رو به خوبی و سفت بسته اید مطمئن شوید اگر مشکلی پیش نیومد باید نصبت به تعویض شیر پر کن پکیج اقدام کنید احتمال زیاد شیر پر کن شما از آب بندی خارج شده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-09-12 20:26
با سلام و احترام
آیا از مینی پمپ برای قویتر کردن فشار آب در پکیج هم می توات استفاده کرد؟
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-09-13 08:44
سلام وقت بخیر
خیر اینکار بی فایده هستش اگه شما مشکل فشار آب دارید باید پمپ رو سر راه اصلی آب ساختمون بذارید چون وقتی آب داخل واحد شما با فشار کم میاد پمپ که نمیتونه اون فشار رو چند برابر کنه از داخل واحدتون مگر اینکه پمپ رو سر راه اصلی آب ساختمون بذارید بعضی ها اینکار رو میکنن پمپ رو داخل واحد میزارن ولی بعد از یه مدت چون پمپ همراه آبی که فصارش ضعیفه هوای زیادی میکشه هم پمپ میسوزه هم میتونه به پکیج ضربه بزنه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # آرمان 1398-09-27 23:25
سلام آب گرم کن ن بوتان مدل b212 هست و یک پمپ زیر آب گرمکنی جدیدا برام نصب کردن که مشکل روشن نشدن آب گرم کن حل بشه ولی مشکلی که هست اینه که با باز کردن شیر آب گرم و روشن شدن آبگرمگن آب بعد از چند دقیقه خیلی داغ میشه وحتی وقتی شیر اهرمی رو در حالت وسط قرار می دهم اب ولرم نمیشه و اگه یکم به سمت آب سرد متمایل بشه آب سرد میشه چون آب گرم کن خاموش میشه یعنی اصلا آب ولرم نداریم یا داغه داغه یا سرد سرد .کسی میتونه راهنمایی کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # mohamad javad 1398-09-28 13:09
سلام کاربر گرامی برای رفع مشکلتون باید از سرویسکار به صورت حضوری کمک بگیرید شاید پمپ نیاز به تنظیم کردن داشته باشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی 1398-10-02 16:06
با سلام خسته نباشید بنده منزلم طبقه ۳هستش اب به همه جا میرسه ولی برای حمام ابگرمکن جواب نمیده قطع میکنه اگر از این پمپ استفاده کنم جواب میگیرم؟تعمیر کارم اوردم گفته فشار اب برای ابگرمکن کمه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # mohamad javad 1398-10-03 10:19
سلام کاربر گرامی با وصل کردن پمپ های زیر آبگرمکنی مشکل شما حل میشود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهیار 1398-10-06 13:38
سلام
من تو یه ساختمون 5 طبقه 9 واحد ساکن هستم.خونه من طبقه پنجم و تک واحدی هستش.تو ساختمون ما یه پمپ پنتاکس قدیمی با یه منبع 24 لیتری گذاشتن و متاسفانه ما که طبقه پنجم هستیم مشکل فشار آب داریم.فشار اب سرد ما کمه و در نتیجه فشار آب گرم خروچی از آب گرم کن هم کمه و اب مدام سرد و گرم میشه..سوالی که دارم اینه که آیا میتونم یکی از این پمپ های آب گرم کنی رو در ورودی آب سرد خونم قرار بدم که هم فشار آب سردم بره بالا هم مشکل روشن خاموش شدن مدام آب گرم کن حل بشه؟
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +9 # اردبیلیAlijeddi 1398-10-06 14:30
سلام اول پمپ وتعویض کنید کله گاوی یا بشقابی بعد نمره لوله ورودی ببرین بالامثل 2ونیم صدرصد مشکل شماحل میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # مهیار 1398-10-07 14:26
به نقل از اردبیلیAlijeddi:
سلام اول پمپ وتعویض کنید کله گاوی یا بشقابی بعد نمره لوله ورودی ببرین بالامثل 2ونیم صدرصد مشکل شماحل میشه

همسایه ها حاضر به هزینه نیستن چون میگن فشار آب ما خوبه..از خروجی پمپ یک لوله یک اینچ بردن بالا و بعد برای هر طبقه انشعاب گرفتن، یعنی هر واحد لوله مستقل نداره که تا پمپ بیاد پایین..لوله هم تو کاره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-08 07:53
سلام کاربر گرامی شما اول از همه باید مخزن پمپ را چک کنید که 2بار فشار باد داشته باشد و سپس بعد از آن ست کنترل را باید جوری تنظیم کنید که وقتی هر شیر آبی در طبقه پنجم باز میشود پمپ شروع به کار کند و با بستن شیر آب پمپ خاموش شود اگر پمپ شما در چنین حالتی قرار ندارد بهتر است از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید که آن را تنظیم کنن و با گذاشتن پمپ در واحد مشکل شما حل نمیشود زیرا فشار آبی وجود ندارد که پمپ مکش کند و پمپ دچار هواگرفتگی میشود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +9 # اردبیلیAlijeddi 1398-10-06 14:30
مجدد سلام بعله شما یک پمپ برای آب سرد خونه خود قرار بدین فقط لوله ورودی 2نباشه انگاری من درحال دویدن هستم یک نفر جلوی نفسم دهانم دست میزاره بعد آبگرمکن شما حل میشه البته مشکلی نداشته باشه اگه سرد هم باشه یک لاستیک دیافراگم برای آب گرمکن خود تعویض کنید بعد شما درخانه توالت فرنگی یا فلاش تانک دارین صدرصد اونارم بررسی کنید که بعضی از همکارااشتباهی به جای آب سرد آب گرم میدن به اینا بازم سوالی بود درخدمتیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مهیار 1398-10-07 14:30
به نقل از اردبیلیAlijeddi:
مجدد سلام بعله شما یک پمپ برای آب سرد خونه خود قرار بدین فقط لوله ورودی 2نباشه انگاری من درحال دویدن هستم یک نفر جلوی نفسم دهانم دست میزاره
بعد آبگرمکن شما حل میشه البته مشکلی نداشته باشه اگه سرد هم باشه یک لاستیک دیافراگم برای آب گرمکن خود تعویض کنید
بعد شما درخانه توالت فرنگی یا فلاش تانک دارین صدرصد اونارم بررسی کنید که بعضی از همکارااشتباهی به جای آب سرد آب گرم میدن به اینا
بازم سوالی بود درخدمتیم

توالت فرنگی نداریم..فلاش تانک هم آب سرد رفته براش..
من سوالم این بود که آیا من این مدل پمپ های آب گرمکنی رو میتونم سر راه ورودی آب سرد خونم قرار بدم که فشار کل آب خونم (هم سرد هم گرم) بره بالا یا نه امکانش نیست و اینا فقط مخصوص آب گرمکن هستن؟
بعد اینکه بهترین مارکشون چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # mohamad javad 1398-10-08 06:33
سلام کاربر گرامی
اول از همه شما یک سرویسکار بیارید که چک کنه که منبع 24لیتری پمپ آب ساختمون بادش شارژ باشه یعنی کمتر از 2بار نباشه و پس از آن ست کنترل را چک کنه که تنظیم باشه یعنی وقتی که شما در طبقه پنجم به محض اینکه هرکدام از شیرهای آبسرد را باز میکنید باید پمپ روشن شود و با بستن شیر پمپ خاموش شود اگر مشکل از این دو مورد نبود باید با همسایه ها صحبت کنید که پمپ را عوض کنید چون هد پمپ ساختمان ضعیف میباشد و همسایه ها باید قبول کنن چون شما هم برای شارژ دارید هزینه میدید مشکل شما با گذاشتن پمپ در داخل واحد حل نمیشود زیرا وقتی فشار آب نداشته باشید پمپ چه آبی رو میخواد مکش کنه و پمپاژ کنه در واحد و با اینکار پمپ فقط هوا میگیره و مشکلتون که حل نمیشه به کنار فقط یه هزینه اضافی کردید و همین فشار آب هم از دست میدید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهیار 1398-10-09 13:48
سلام ممنون از پاسختون.
منبع فشار داره تا 33 psi
ست کنترل نداریم ولی پرشر سوویچ هست که تنظیمه، زیادتر از یه حدی هم بخایم تنظیمش کنیم پلاتین میچسبونه و پمپ یک سره میکنه..ببینین قشار آب واحد ما بدک نیست، در واقع زمانی که پمپ کار میکنه فشار آب ما خوبه و هرزمان که اتومات کنه و آب با فشار منبع بخواد بیاد بالا مشکل داریم.. بیشتر مشکل هم سر آب گرم و موقع دوش گرفتنه که آب هی سرد و گرم میشه بخاطر خاموش روشن شدن مدام اب گرم کن..
الان با این توصیفات من میتونم یدونه از همین پمپ هارو سر راه ورودی آب سرد خونم قرار بدم که فشار آب سرد و گرم من هردو بره بالا یا نه این پمپ ها فقط مخصوص آب گرم کنه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-10-09 15:05
سلام کاربر گرامی من میخوام سعی کنم که با راهنمائی فشار آب واحدتون خوب بشه وگرنه این مینی پمپ‌رو بر زیر آبگرمکن میبندن و فشار آبگرمتون خوب میشه منظور از ست کنترل همون پرشر سوئیچ هستش شما باید جوری این پرشر رو تنظیم کنید که وقتی آب واحد خودتون را باز میکنید پمپ روشن باشه و تا زمانی که آب را نبستید پمپ خاموش نشه که فشار آب افت کنه شما میتونید با بازکردن (شل کردن)مهره فنر کوچک پرشر سوئیچ زمان روشن شدن پمپ‌را زودتر کنید اول دو یا سه دور باز کنید و امتحان کنید ببینید پمپ کی روشن میشه و به فشار گیج توجه کنید که وقتی پمپ خاموش است و آب رو باز میکنید فشار درجه کمتر از 2بار نشه یعنی قبل از رسیدن به زیر عدد 2 پمپ باید روشن بشه و 2دور هم مهره فنر بزرگ را سفت کنید یا همون ببندید اگر نتونستید تنظیم کنید از یک سرویسکار کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهیار 1398-10-10 00:17
سلام مجدد.
والا ست کنترل تو بازار به پرشر سوویچ های الکترونیک میگن که نیاز به منبع تحت فشار هم نداره که خودتون بهتر میدونین برای یه ساختمون دو سه واحده مناسبه نه ساختمون ما که 9 واحده..
من خودم مهندس برقم و با تنظیمات پرشر سوویچ اشنام.منتهی مشکل دقیقا همینجاست که فشار آب ما فقط زمانی حوبه که پمپ یک سره کار کنه و اگه این اتفاق بیفته (چون داخل ساختمون قرار داره) هم ایجاد سر و صدای زیاد میکنه هم مثلا بعد از نیم ساعت پرشر سوویچ پلاتین میچسبونه و پمپ دیگه یک سره کار میکنه و در نهایت بعد چند ساعت فیوز میپره..
البته میشه این مشکل رو با نصب یه پرشر سوویچ با کیفیت تر و استفاده از کنتاکتور حلش کرد اما من هنوز جوابم رو نگرفتم.
آیا من میتونم یدونه از همین پمپ هارو سر راه ورودی آب سرد خونم قرار بدم که فشار آب سرد و گرم من هردو بره بالا یا نه این پمپ ها فقط مخصوص آب گرم کنه؟
و اینکه بهترین مارک و مدلشون چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-10 08:21
سلام کاربر گرامی پمپ‌هایی هستند که در واحد خونتون هم بذارید شما میتونید با مراجعه به قسمت سرچ سایت گزینه پمپ های خانگی رو سرچ کنید و اطلاعات کافی رو بدست بیارید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین 1398-11-09 00:28
سلام،،،سه طبقه تک واحد هستیم ،،متزل ما طبقه سوم هست و لوله اب از بالا به پایین تقسیم اب انجام میده فشار اب خیلی کم هست و همسایه قبول به نصب منبع و پمپ نمیکند و اعلام کرده که صدا دارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-09 08:57
سلام کاربر گرامی چون آب از بالا به پائین اومده میتونید از پمپ های آب داخل واحد استفاده کنید و فقط برای واحد خودتون پمپ بگذارید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی حیدری 1398-11-24 12:27
سلام
من یه پمپ خارجی کوچیک میخوام واسه پشت ابگرمکن دیواری.البته این عکس اول شما جالب بود اما عکس نصب توسط همکارتون پمپ خیلی بزرگتر و بی سلیقه بسته شده بود.
من صاخبخانه احمقم خسیسه واسه پمپ نخره بهانه میاره لوله ها خراب میشه!!!واسه همین پمپ کوچیک میخوام تو اشپزخونه نصب کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-25 13:29
سلام کاربر گرامی شما میتونید برای اینکه فشار آبگرمکن رو تنظیم کنید از پمپ های آبگرمکن که در بازار مدل های مختلفی وجود دارد استفاده کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیر 1398-12-01 19:21
سلام وقت بخیر
واحد من در طبقه چهارم است و پکیج دیواری هم تازه عوض کردم ولی به دلیل فشار کم آب پکیج عمل نمیکند و قطع میشود و امکان پمپ گذاشتن در پارکینگ وجود ندارد؛ آیا دستگاه کوچک و کم صدا در بازار موجود هست که در زیر پکیج قرار بگیرد و راندمان پکیج را بالا ببرد؛
ضمنا ساختمان چهار طبقه است و طبقه اول و دوم فشار آب خوب است ولی سوم و چهارم فشار آب خیلی کم است.
(فشار آب سرد نسبتا خوب است)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اردبیلیAlijeddi 1398-12-02 15:12
باسلام کاربر گرامی فشار آب گرم شما ضعیف وسرد خوب است در واحداصلا پارکینگ ندارید قصد ماازقراردادن پمپ درپایین آب ورودی که به پمپ وصل میشود دستگاه پمپ آب گرفته بافشار به طبقه ولوله های آب سرد واحد شما میدهد پمپ است شما میتوانید با سایت ماتماس گرفته وازمتخصصان فروش سوال کنید اگرتراس داشته باشید میتوان درآنجا هم قرار داد بازم سوالی بود درخدمتیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد فلاح 1398-12-06 16:48
سلام. یک آبگرم کن دیواری داریم که وقتی شیر آب رو باز میکنیم شعله قوی نداره. گاهی وقتی شیر توالت رو باز میکنیم قوی شعله زیاد میه اما سایر شیرها رو مثل ظرف شویی و دستشویی و گاها حمام رو که باز میکنیم چندان شعله ای نمیگیره. قبلا پمپ آبمون خراب بود و با تعویض واشر دیافراگم آب گرم کن و تعمیر پمپ آب مشکل تا حد زیادی حل شده بود اما اخیرا مجددا همین مشکلات برگشته. شاید حدود شش ماه خوب بود بعدش خراب شد باز هم برگشت به همون حالت. وقتی آب سرد رو باز میکنیم با پمپ آب فشار خوبی داره ولی با آب گرم مشکل داریم. مشکل از چی میتونه باشه؟ جرم گیری آب گرمکن یا تعویض دیافراگم حلش میکنه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-07 15:53
سلام کاربر گرامی مشکل از دیافراگم و جرم گرفتن رادیات آبگرمکن میباشد برای تشخیص بهتراز سرویسکاران شرکت بصورت حضوری کمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پورحمزه 1398-12-17 11:30
سلام خسته نباشین .خونه ی ما کلا 3 طبقه اس بدون پارکینگ و ما طبقه 3 هستیم .آب از 9 صبح قطع میشه تا 1 شب .واقعا موندم چیکار کنم .برای نصب مخزن پمپ هم مثل اینکه لوله کشی میخواد که خونمون نداره!درباره استفاده از ست کنترل هم جون فشار آب صفره فک کنم جواب نمیده!میشه لطفا راهنمایی کنین.ممنون از شما.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-12-19 08:45
دوست عزیز سلام وقتی اب قطعه شما هر پمپی بزارید کارایی نداره چون ابی نیست که پمپاژ کنه شما باید ببینید مصرف اب 12 ساعتتون چقدره یک منبع با اون ظرفیت بخرید در پست لام قرار بدید و با لوله کشی رو کار وصلش کنید به ورودی واحد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # وحید سوادی زارع 1398-12-22 14:31
سلام
این پمپ های به اصطلاح ابگرمنی رو میشه ورودی واحد هم بست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-23 19:49
سلام کاربر گرامی پمپ های زیر آبگرمکنی برای افت فشار آبگرمکن میباشد و بستن آن بر سر راه ورودی اصلی آب کار درست و استاندارد نمیباشد برای آب ورودی میتونید از پمپ ها نیم اسب که صدای کمی دارد میتونید استفاده کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سجاد 1398-12-23 21:16
سلام.واحدما طبقه سومه وساختمان پمپ ندارد.فشاراب گرم ما خیلی کمه ومشکل اب گرم داریم ایااین مینی پمپهای شما مشکل مارو حل میکنه.ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-24 11:16
سلام کاربر گرامی برای رفع مشکلتان بهتر است از پمپ های زیر آبگرمکنی استفاده کنید که به راحتی مشکل فشار آبگرم را برطرف میکند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عباس 1398-12-27 18:40
با سلام وتشکر.
طبقه چهارم هستیم پکیج کالدا نصب هست روزها فشار پکیج کامل میفته و مجبورم شیر پرکن رو دائم باز بزارم واز ساعت 11شب فشار نرمال روی 1/5 هست و شیر پرکن رو میبندم در طول روز اصلا نمیشه دوش گرفت چون اب گرم فشار نداره ساختمان پمپ نداره پکیج تو تراس هست میتونم فقط برای واحد خودم پمپ بزارم یا از پمپ های زیر آبگرمکنی استفاده کنم.با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1399-01-15 23:43
اگر امکان نصب پمپ نیم اسب دارید و با همسایه توافق نمی شود که پمپ کلی ساختمان بزارید، پمپ نیم اسب نصب کنید، که هم فشار آب سرد و هم آب گرم زیاد شود.
در غیراینصورت می توانید پمپ پشت پکیج نصب کنید که در زمان استحمام پمپ را روشن کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد رحیم 1398-12-28 11:38
سلام آبگرمکن دیواری برقی نصب کردم برای اتاق باغ ؛ ولی بعد از چند روز که میرم خانه و بر میگردم به باغ آبگرمکن هوا گرفته و فشار ندارد علت چیست ؛ ممنون میشم از راهنماییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-07 00:20
سلام کاربر گرامی سوال اینجاست که وقتی در باغ کسی نمیباشد فلکه اصلی آب را میبندبگید یا نه؟ چون اگر آب را ببندید شیر یکطرفه در زیر آبگرمکن وجود ندارد و آب از آبگرمکن برگشت میخوره و مخزن آبگرمکن خالی میشود به خاطر همین میتونه هوا بگیره.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سیدقدیرمحسنی 1399-01-09 10:56
سلام آیا در کرج(منظریه) نصب مینی پمپ برای آبگرمکن دیواری انجام میدهید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجتبی اسمعیلی 1399-01-14 17:20
سلام وقتتون بخیر
نه متاسفانه فقط در شهر تهران خدمات حضوری داریم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ali.nosrati 1399-01-11 02:54
سلام
من در طبقه ۴ هستم فشار آب خیلی کمه هم در ظرفشویی هم در حمام و هم توالت،برای استحمام هم آب گرم و سرو میشه،باقی طبقات موافقت نمیکنن پمپ آب بذارن واسه کل ساختمان،من مشکل واحد خودم رو چطوری حل کنم،این مینی پمپ ها مشکلم رو برطرف میکنن؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-11 12:41
باسلام کاربرگرامی بعله میشه پمپ ودرواحد 4گذاشت همکاران کاربلد ومتخصص هستن درسایت ما شما حتما تماس گرفته تایک پمپ نصب کرده ومشکل شما حل بشه. بازم سوالی بود درخدمتیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # amin 1399-01-22 19:01
سلام خسته نباشید
منزل ما 1 طبقه‌ست (هم‌کف+طبقه اول) و فشار آب سرد به دلیل وجود پمپ هپی 1 اسبی مناسبه. ولی متاسفانه سیستم رادیاتور و آب حمام گرم نیست. مدل پکیج بویلر 24000 هست. دو مبدله و فن‌دار.
پکیج تقریبا سه متر و بیست سانتی‌متر پایین‌تر از سطح واحد نصب شده. میشه از پمپ کمکی استفاده کرد؟ چه مدلی و چجوری؟ پمپ جایگزین پمپ پکیج میشه یا فقط در مسیرش قرار می‌گیره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-23 12:58
باسلام دوست عزیز،متخصص برای این مشکل آوردید مشکل وبررسی کنه شاید از پمپ مشکلی ندارین به علت استفاده بیشتر آب مصرفی درمسیر لوله ها گرفتگی دارین یاپکیج هر یک سال یکبار باید سرویس شه مبدل شما رسوب گرفته ورسوب زدایی شه،چون درسوال مشکل فشار آب نیست مشکل گرم نشدن پکیج شما است پیشنهاد من درخواست متخصص کاربلد که حتما بررسی شه بازم سوالی داشتین درخدمتیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رامین ریاضی 1399-01-22 21:24
سلام ما زیر همکف هستیم،تا چند وقت پیش اصلا مشکل فشار آب نداشتیم،همسایه ها برای پمپ آب صحبت کردن و ما به دلیل صدای پمپ قبول نکردیم پمپ رو نصب کنن،الانم متوجه شدیم هر واحد یه پمپ داخل خونه نصب کرده،از این پمپ های بیصدا،حالا دقیقا از اون موقع فشار آب ضعیف شده و ابگرمکن ما اصلا روشن نمیشه یا خیلی ضعیف روشن میشه،سوال من اینه منم میخوام از این پمپ های بیصدا نصب کنم،خواستم بدونم اگر منم نصب کنم مشکلم حل میشه؟و اینکه اگر مشکلم حل میشه چه جوری میتونم با شما هماهنگ بشم برای خرید و نصب پمپ بیصدا پشت ابگرمکن،ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-23 12:58
باسلام کاربرگرامی،بعله میتوانید شما هم اینکارو انجام بدین نمونه کارهای متخصصان سایت24 ساعته هستن که نمونه کارها درصفحه پمپ سیرچ کنین بدون صدا وعایق بندی واگرمیخواین پمپ خریداری کنین باسایت ماتماس بگیرید متخصص فروش هستن حتماراهنمایی خواهند کردشماومشکل شما حل خواهد شد بازم سوالی داشتین درخدمتیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناشناس 1399-01-25 00:21
سلام استاد،ما روی پشت بوم مخزن آب داریم،زمانی که آب شبکه وصله هم آب سرد داریم هم آب گرم،ولی ساعاتی که آب شبکه رو قطع میکنن و ما از آب مخزن پشت بوم استفاده میکنیم ،آب سرد رو داریم ولی آب گرم حتی یه قطره هم نداریم.بنظرتون مشکل از آبگرمکنه؟چون آب سرد مشکلی نداره ولی آب گرم اصلا نمیاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-25 10:29
سلام کاربر گرامی لطفا بگید سیستم گرمایشی ساختمان موتورخانه مییاشد یا اینکه هر واحد به صورت جداگانه از آبگرمکن یا پکیج استفاده میکند و اینکه اگر هر واحد به صورت جداگونه از پکیج یا آبگرمکن استفاده میکند لطفا بگید این مشکل آب گرم فقط در واحدهای طبقه بالا اتفاق میوفتد یا همه واحدها به یک شکل میباشند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناشناس 1399-01-25 15:09
سلام مجدد،خونه ویلایی هست و کلا یه واحد بیشتر نیس،موتور خونه هم نداریم و از آبگرمکن دیواری استفاده میکنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-25 19:58
سلام کاربرگرامی،شما یک پمپ میخواین البته باید بررسی شه چون دراین حالت فشار آب کم است وازاینورم آبگرمکن مشکل رسوب گرفتن ومسدودی مبدل رو دارد نیازمند به رسوب گیری وپمپ میباشد که قادر به تعمین آب ورودی به آبگرمکن باشد تا آب گرم شما بهترشود،چندین مورد دیده شده که اصلا آبگرمکن از مخزن لوله کشی نشده وآب دریافت نمیکند فقط از آب شهری لوله کشی کردن میتواند درموقع قطعی آبگرمکن ازمخزن چون لوله کشی انجام نشده آب ورودی دریافت نکنه وآب دریافت نشه و آبگرمکن به کلی کارنکند،درچندمورداحتمال دارد درمسیر لوله کشی مخزن به آب ورودی آبگرمکن لوله شما مسدود شده. حتما باید بررسی شه چون احتمال دادیم بازم سوالی بوددرخدمت شما هستیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا 1399-02-01 19:30
سلام من خودِ پمپ رو دارم
ولی یه سیم هست که وصل میشه به یه قسمت دیگه مثل درپوش مشکی و سبز رنگ
اون درپوشه رو میخوام
چون نشتی میده
پکیج ایران رادیاتوره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-08 15:26
سلام دوست عزیز سئوال شما واضح نیست مجدد وبطور دقیق توضیح دهید مشکل شما در چه موردی میباشد اگر منظورتون پمپ پکیجه از متخصص کمک حضوری بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # محمدرضا نیک نژاد 1399-02-07 14:50
سلام واقعا خیلی از مطالب شما استفاده کردم امیدوارم سلامت باشید من یک مشکل خاص دارم آبگرم کنم رابه مدل کم فشار تبدیل کردم (خریدم)ولی مشکل حل نشد مشکل اینکه در ۵۰ درصد مواقع فشار آب سرد و گرم نسبتا متوسط هست ودر دوش گرفتن مشکلی ندارم ولی اگر سایر طبقات حمام بروند یا آب را زیاد باز کنند فشار آب ما کم می شود (آپارتمان ۳ طبقه وما در طبقه دوم هستیم وساختمان پمپ ندارد) ودر نتیجه فشار آب گرم کم می شود ولی آبگرمکن دیواری کارمی کند و آب بیش از اندازه داغ می شود ولی فشار ندارد اگر آب سرد را باز کنیم آب سرد می شود (آبگرمکن شعله اش کم می شود)ولی فشار همچنان پایین است و امکان تنظیم دمای مناسب وجود ندارد لطفا کمکم کنید که واقعا احساس درماندگی دارم امکان گذاشتن پمپ برای کل ساختمان نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-08 12:16
سلام دوست عزیز مشکل شما با نصب پمپ حل میشه اگر در ورودی آب ساختمان میسر نیست کارشناس میتونه بهترین محل نصب پمپ رو انتخاب کنه ولی اگه باز هم نشد در داخل واحد خودتون میتونید یک منبع کوچک وپمپ نصب کنید توصیه میشه حتما از کارشناسان شرکت کمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1399-02-28 11:36
سلام خسته نباشید
من در یک مجتمع قدیمی ساخت درطبقه چهارم زندگی میکنم که فشار آب کمه
فضایی هم برای نصب پمپهایی که مخزن دارند رو ندارم... لوله ورودی اصلی واحد هم از سقف سرویس بهداشتی وارد شده(سرویس دارای سقف کاذب هستش)...پمپی هست که صدای کمی داشته باشه و بتونیم داخل سرویس نصب کنیم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-02-28 23:08
سلام کاربر گرامی بله پمپ های آب خانگی همراه با مخزن تحت فشار که بر سر خود پمپ نصب میشود وجود دارد و میتونید آن را داخل سرویس بهداشتی کار بگذارید اما پمپ بی صدا نمیباشد پمپ های کم صدا هستند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرهاد 1399-03-21 12:48
سلام طبقه سوم ساختمان قدیمی هستیم و پکیج کالدا ونیزیا دارم. فشار آب سرد نسبتا کمه و بالطبع فشار آبگرم هم کمه . به نظر شما پمپ زیر پکیجی وصل کنم یا نیم اسب؟ کلید اتومات هم لازمه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-23 17:33
سلام برای نصب پمپ حتماً از کلید دیجیتال استفاده کنید .ولی بهترین کار نصب پمپ ومخزن تحت فشار با مخزن ذخیره جهت کل ساختمان میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی صرفی پور 1399-04-10 23:20
سلام من مدیر یک امامزاده هستم ما برای سقاخانه یک دستگاه آبسردکن مرکزی گرفتیم چون دستگاه زیر سقاخانه قرار میگیره و شیرهای آب بالای سقاخانه هستند آب تو شیرها نمی آمد رفتیم پمپ نیم اسب پنتاکس خریدیم مشکل حل شد اما دستگاه یکسره بود براش اتومات خریدیم مشکل پیدا کردیم یک دقیقه یکبار پمپ روشن میشه و دوباره خاموش میشه زنگ زدیم نصاب شرکت میگه چون پمپ به دستگاه آبسردکن وصل شما این مشکل دارید باید برید مخزن20لیتری برای پمپ بخرید از اون طرف اگر این کار کنیم آبی که تو اون مخزن میاد بعد از مدت کوتاهی گرم میشه لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-11 11:22
سلام نظر نصاب کاملاً صحیح میباشد وبا مخزن ذخیره آز وقرار دادن در سایه وعایق مشکل حل میشه ولی نه مخزن ۲۰ لیتری حداقل ۲۰۰ لیتری با اتصال مستقیم به آب شهر به همراه فلوتر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی باقرپور 1399-04-30 15:04
سلام واحد ما در طبقه دوم هست ولی کولر در پشت بام و طبقه پنجم هست که فشار اب طوری که کولر اب گیری نمیشه چکار باید کار تمام واحد ها اب شهر جدا دارند و امکان گذاشتن پمپ در پایین وجود نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-31 01:10
سلام اگر کنتور مجزا دارید میتونید در ابتدای ورودی آب در ساختمان پمپ نصب کنید واگر مقدور نباشه بایک منبع ذخیره در نزدیک کولر آب مورد نیاز کولر رو ذخیره کنید ولی برای نتیجه گیری بهتر میتونید از شرکت تقاضای کارشناس کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1399-05-01 10:15
سلام
ما طبقه ی چهارم هستیم و شوفاژخانه ی مرکزی داریم. فشار آب خیلی کمه، درحدی که در بعضی ساعات مثل شیر سماور آب میاد. اهالی ساختمان برای نصب پمپ بعداز کنتور موافقت نمی کنند.
١. اگر از دوتا پمپ زیر پکیجی در ورودی لوله های سرد و گرم به واحدمون استفاده کنیم (ورودی لوله ها تو سقف سرویس بهداشتیه) مشکل فشار آب مصرفی به خوبی حل میشه؟
2. عمر این پمپها چقدره؟
3. استفاده از این پمپ فشار آب بقیه ی واحد ها رو کاهش نمیده؟ (که باعث اختلافات جدید بشه)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-05-01 10:50
سلام بله میتونید از پمپ استفاده کنید واگر از نوع خوب باشه وسرویس ونگهداری مناسب داشته باشین میتونید سالها بدون مشکل استفاده کنیدولی چون کنتور مشترک دارید حتما باعث اخلال دراستفاده بقیه واحدها خواهد شد جهت استفاده از اب سرد میتونید درداخل واحداز منبع ذخیره استفاده کنید ولی برای آبگرم به مشکل خواهید خورد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد کریمی 1399-05-14 15:03
با سلام

بنده در یک آپارتمان 150 متری و در طبقه 4 زندگی میکنم و با فشار کم آب مواجه هستم. گاهی اوقات که فشار آب بقدری کم است که پکیج روشن نمیشه. فشار آب سرد هم کم است.
پکیج به تازگی سرویس شده و اشکالی ندارد. میخوام بدونم میتونم در زیر پکیج یک پمپ برای واحد خودم نصب کنم؟ که هم فشار آب سرد را افزایش بدهد و هم فشار آب گرم را؟
فقط موضوع اینکه لوله های ورودی به واحد مشخص نیست و شیر قطع کن در داخل واحد ندارم و شیر قطع کن در داخل حیاط ساختمان تعبیه شده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1399-05-14 16:36
سلام جناب کریمی
در صورتی که شیر قطع کن واحد شما در حیاط باشد می توانید در آن محل از پمپ یک اسب استفاده کرده و نصب کنید که فشار خوبی داشته باشید و همچنین از سر و صدای پمپ نیز در امان باشید.
در صورتیکه امکان نصب در حیاط نمی باشد حتماً باید ورودی آب اصلی به واحد شما مشخص باشد که پمپ نیم اسب در مسیر لوله نصب شود.
اگر هیچ کدام از دو مورد ذکر شده قابل اجرا نبود در نهایت می‌توان پمپ زیر پکیجی خریداری کرد فقط فشار آب گرم را افزایش می دهد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناصر 1399-07-18 16:00
سلام من از نوع پمپ ایسیکو که عکسش بالا هم و گفتید قیمتش بالا نصب کردم حدود ۳ سال پیش الان اتومات نمیکنه علتش چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عرفانی حسینی 1399-07-19 14:06
سلام *احتملا یا تنظیمات باید مجددا چک شود یا اینکه کلا خراب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید مومنی 1399-08-20 12:55
درود
در کف حمام اینچ به سبک قدیم نصب کردم و به یک آبگرمکن مخزنی متصل هست دو سال اول آب خوب گردش داشت و کف حمام گرم بود اما بعد از اون که فکر کنم بدلیل رسوب گرفتن لوله ها باشه زیاد آب گردش نمیکنه و خیلی کم گرم میکنه آیا با نصب یک پمپ آبگرمکنی کوچک در مسیر اینچ که البته یک سیستم بسته هست می تونم مشکل رو حل کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Morteza 1399-08-21 03:01
سلام با نسب پمپ در هر صورت رسوب داخل لوله خارج نمیشه شما ابتدا باید رسوب رو با اسید از بین ببرید و این کار با جدا کردن لوله های اینچ کف حمام از ابگرمکن امکان و هماهنگی با یک تکنسین به راحتی رسوب رو از بین ببرید. اینکه شما به چه روشی نصب کردید رو توضیح ندادید(مستقیم به ابگرمکن یا به لوله های بین مسیر و نوع و جنس لوله کاربردیتون) حدس من : میتونه جلوی مغزی هایی که روی ابگرمکن نصب کردید رسوب گرفته باشه ابتدا اونها رو چک کنید سپس هردو لوله رو از ابگرمکن جدا کنید با شیلنگ اب قدرت خروج اب رو چک کنید تا متمعن بشید لوله های اینچ گرفته یا خیر در صورت گرفتگی با اسید و یک پمپ مشکل حل خواهد شد. اگر گرفتگی نداشت یک پمپ در مسیر نصب کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد.. 1399-09-06 01:31
سلام خسته نباشید. ببخید اب ورودی به اب گرمکن دیواری ما کمو زیاد میشه. که اب گرمکن فشار مناسبی ندارد مشکل از چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-09-08 17:38
سلام،اگر فشار آب سرد ساختمان خوب باشد علت میتونه از رسوب مبدل وگرفتگی در مدار واتصالات پشت شیر های آبگرم باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احسان 1400-02-03 15:44
سلام وقت بخیر ایا این پمپ رو میشه براس افزایش فشار اب جهت کولر استفاده کرد؟ارتفاع حدود هفت متر،ینی ازچی جایی که باید پمپ نصب بشه تا کولر هفت متر ارتفاعشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-02-04 23:16
سلام،دوست عزیز نصاب باید مکان را بازدید کند تا نظر بدهد از کمک نصاب در محل استفاده کنید تا مشکل را رفع نماید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتنضی پوراسلام 1400-03-07 06:22
باسلام
در مواقعی که کلا آب قطع میشود می توتان چکار کرد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-03-08 12:45
سلام،جهت پیشگیری از چنین مسئله ایی استفاده از مخزن ذخیره ونصب پمپ به منبع توصیه میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # باقری 1400-03-18 23:26
سلام خسته نباشی منزل ما درطبقه سوم یک اپارتمان شش واحدی است فشاراب واحدما کم است میشه راهنمایی کنین چه نوع پمپی تهیه کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-03-20 09:50
سلام،اگر جهت واحد خودتان منظورتون هست حتماً از منبع ذخیره وپمپ یک اسب بشقابی بهمراه ست کنترل دیجیتال
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1400-03-20 17:53
سلام.میبخشید مجتمع ما ۵ طبقه داره روی پیلوتو هر طبقه دو واحد. ما طبقه ۵ هستیم. مخزن و پمپ هم داره مجتمع اما در ساعات کم فشار برای واحد ما جوابگو نیست. آیا میشه تو تراس برای واحد خودمان مینی پمپ و مخزن جداگانه بذاریم ؟ کلکتور و پکج توی تراس هستن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-03-24 09:24
سلام،اختلال در آبرسانی به همسایگان خواهد شد باید قدرت پمپ ومدار بررسی شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # آجون 1400-04-27 01:31
سلام وخسته نباشید امکانش هست فقط یک واحد برای خودش پمپ آب بگذارد آن هم داخل شوفاژ خانه اون وقت هزینه آب وبرقی که استفاده میشه برای این پمپ به چه صورتی می باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-04-27 11:15
سلام،این مشکل در ساختمان هایی که موتور خانه دارند هست ومیتونید برق را از کنتور واحد خودتون استفاده کنید وجهت استفاده از آب مخزن ذخیره در نظر بگیرید وطبق همان فرمول قبلی آب را محاسبه نمائید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مارال 1400-04-31 23:55
سلام من این دستگاه و دارم اما الان متوجه شدم که دیگه اتومات نمیکنه یعنی وقتی آب گرم و باز میکنم دستگاه روشن نمیشه قبلا با بازو بسته کردن آب روشن و خاموش میشد یعنی خراب شد اخه به این سرعت دو ماهم نیست من این دستگاه و خریدم این انصاف نیست این همه پول بدی بعد دو ماه یهو این شکلی ....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-05-02 14:51
سلام،احتمال خرابی در هر صورت وجود دارد وتوصیه میکنم از یک سرویسکار مجرب جهت رفع مشکل کمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسن 1400-05-10 21:38
سلام
اتوماتیک این پمپ به تنهایی موجود هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1400-05-11 23:15
سلام،اتومات با پمپ هست ومجزا نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

دعوت به همکاری

اگر تاسیساتی حرفه‌ای هستید، جهت همکاری با ما کلیک کنید.