چرا استفاده از خدمات ما؟

کیفیت و زیبایی

همکاران ما پس از اتمام کار فضا را تمیز می‌کنند و نیازی به نگرانی در مورد نظافت منزل یا محل کار خود بعد از برطرف شدن مشکل تاسیساتی ندارید.

سرعت عمل بالا

با توجه به استقرار همکاران ما در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن در کنار شما هستیم و مشکلتان بر طرف خواهد شد.

دسترسی در 24 ساعت شبانه روز

همکاران ما در 7 روز هفته و حتی ایام تعطیل 24 ساعته در دسترس هستند.

چگونه مشکل شما را حل می‌کنیم؟

مراحل حل کردن مشکلات تاسیساتی شما

ثبت سفارش آنلاین یا تماس

پس از ثبت سفارش شما، نزدیکترین متخصص تاسیساتی با توجه به زمان موردنظر شما انتخاب می‌شود.

انجام پروژه

مشکل تاسیسات در سریعترین زمان و بهترین کیفیت توسط همکاران ما بر طرف می‌شود.

پرداخت در محل

شما پس از انجام کار توسط مجری و حل شدن مشکل و کسب رضایت، تسویه حساب می‌کنید.

نظرات برخی از مشتریان

شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که پکیج روشن نشود و یا مرتبا خاموش و روشن شود. این مشکل یکی از اتفاقاتی است که برای انواع برند پکیج پیش می‌آید و قطعا داشتن یک عیب مکانیکی باعث عدم تشکیل شعله و یا روشن و خاموش شدن مکرر شعله پکیج می‌باشد.

هرچند در مقاله عیب‌یابی و تعمیر پکیج در خصوص برخی از مشکلات پکیج توضیحاتی ارائه شد ولی در این مقاله اختصاصا در خصوص این مشکل بحث خواهیم کرد.

عوامل متعددی ممکن است در بروز این مشکل در پکیج دخیل باشند که عمده‌ترین آنها را در ادامه با هم مرور خواهیم کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر فیلم علت خاموش شدن شعله پکیج و نحوه رفع آن را از دست ندهید.

علت عدم تشکیل شعله 1

تعمیر پکیج توسط کارشناسان ما در گروه تاسیسات 24 ساعته

 

دلایل خاموش شدن مکرر شعله پکیج به همراه روش های رفع عیب هر کدام:

 • کم بودن میزان آب داخل مدار گرمایش

در برخی از مواقع به هر دلیل ممکن است آب داخل مدار گرمایش کاهش پیدا کند. مثلا ممکن است در مسیر نشتی باشد و یا منبع انبساط پکیج ایراد داشته باشد.

پکیج‌ها از هر نوع مدل و برندی که باشند در راستای حفط ایمنی و سلامت قطعات خود به یک کلید نیم بار مجهز هستند که هرگاه آب پکیج از نیم بار کمتر شد اجازه روشن شدن پکیج را نمی‌دهند.

بنابراین چنانچه پکیج خاموش شد یکی از مواردی که باید تست و بررسی شود موضوع حداقل فشار یا بار دستگاه است. اما اگر فشار و یا بار دستگاه کاهش پیدا کند، دستگاه روشن نخواهد شد. ولی اگر دستگاه خاموش و روشن می‌شود مشکل نمی‌تواند از این موضوع باشد.

علت عدم تشکیل شعله 2

 • مدار گرمایش هوا گرفته است

گاهی به دلیل جنس بد رادیاتورها و یا هر دلیل دیگری سیستم هوا می‌گیرد. وقتی مدار گرمایش هوا بگیرد جریان آب در این مدار با اختلال همراه است و باعث می‌شود که گاهی پمپ پکیج به جای آب هوا را به دورن پکیج بکشد.

این وقفه باعث می‌شود برد پکیج با اطمینان از نبود آب در مدار گرمایش فرمان خاموش شدن به دستگاه می‌دهد.

هوا در مدار وقفه ایجاد می‌کند و همین امر باعث خاموش و روشن شدن پکیج می‌شود. یکی دیگر از علامت‌های هوا داشتن مدار گرمایش بالا رفتن فشار و یا بار دستگاه می‌باشد.

برای رفع این مشکل باید تمامی رادیاتورها را هواگیری کنید. نحوه هواگیری رادیاتورها در مقاله آموزش هواگیری رادیاتورهای شوفاژ توضیح داده شده است.

در کلیپ زیر آقای محد اشتیاقی از سرویسکاران پکیج توضیحاتی را در مورد تاثیر هواگیری رادیاتور بر عملکرد پکیج ارائه می دهند

 

 • گرفتگی در مدار گرمایش

با استناد به دو موضوعی که در بالا مطرح شد نتیجه می‌گیریم که وقفه در عملیات گردش آب در مدار گرمایش پکیج باعث خاموش و روشن شدن پکیج می‌شود. قطعا یکی از عواملی که این وقفه را ایجاد می‌کند وجود انسداد و یا گرفتگی در مسیر آب است.

از عمده دلایل گرفتگی مسیر گرمایش رسوب است. تعمیرکار پکیج باید در ابتدای نصب پکیج با تعبیه یک سختی‌گیر این مشکل را برای شما پیش‌بینی و مرتفع نموده باشد. در مقاله نحوه نصب سختی‌گیر پکیج ن نحوه انتخاب و نصب این سختی‌گیر توضیح داده شد.

برای رفع این مشکل باید دلیل گرفتگی مشخص شود و اگر رسوب دلیل آن است با رسوب‌زدایی مسیر و نصب یک سختی‌گیر مشکل حل شود.

علت عدم تشکیل شعله 3

آقای محمد اشتیاقی در فیلم زیر در مورد نحوه هواگیری و رسوب گیری رادیاتور و شستشوی مدار گرمایشی اطلاعاتی خدمت شما ارائه می دهند.

 

 • پمپ سیرکولاتور پکیج خراب شده است

همیشه وقتی پمپ سیرکولاتور پکیج کار می‌کند دلیل بر سالم بودن آن نیست. بخصوص اینکه اغلب پمپ‌های پکیج ابتدا ضعیف می‌شوند و بعدا می‌سوزند.

در چنین شرایطی اگر پمپ سیرکولاتور به کلی سوخته باشد مدار گرمایش سرد است چرا که اصلا پکیج روشن نمی‌شود ولی اگر پکیج مرتب روشن و خاموش می‌شود می‌توان دلیل را در ضعیف شدن پمپ پکیج جستجو کرد.

در این حالت پمپ توان لازم را ندارد تا با سرعت و فشار مناسب آب را در مسیر گرمایش به حرکت در بیاورد. به همین دلیل پکیج میزان ورودی آب را کم اعلام می‌کند و پکیج خاموش می‌شود و در زمانی که سرعت آب خوب باشد پکیج روشن می‌شود.

البته همیشه هم دلیل سوختن و یا ضعیف شدن پمپ نیست. باید ابتدا پمپ را تست کنید. ممکن است قطعی سیم داشته باشد و یا جام کرده باشد. اگر موتور جام کند اغلب می‌توان آن را تعمیر کرد.

علت عدم تشکیل شعله 4

 • الکترود یون خراب شده است

وظیفه الکترود یون در دستگاه پکیج تشخیص شعله است. این الکترود اگر دچار خراب شود باعث می‌شود تا ایجاد شعله در پکیج به خوبی تشخیص داده نشود. به همین دلیل برد دستور خاموش شدن پکیج را صادر می‌کند.

هر چند برخی توصیه می‌کنند که با سمباده این الکترود سائیده شود ولی تنها راه اصلاح الکترود یون تعویض آن است.

البته برخی از مواقع هم میزان فاصله این الکترود تنظیم نیست.

 

 • فشار گاز ساختمان و یا دستگاه پکیج کم است

گاز عامل اصلی تشکیل شعله در پکیج است. هرگاه گاز به خوبی به شعله نرسد قطعا تشکیل شعله‌ای هم در کار نخواهد بود.

در زمانی که فشار گاز کم است شعله بصورت ضعیف تشکیل می‌شود اما اگر هوای گاز تنظیم نباشد باعث خاموش و روشن شدن مرتب پکیج می‌شود.

اگر میزان هوای گاز پکیج تنظیم نبود بهتر است از کارشناس و تعمیرکار خبره پکیج برای تعمیر آن کمک بگیرید. با تنظیم ورودی هوای گاز این مشکل حل شدنی است اما اگر حل نشد باید تنظیمات خود ژیگلور گاز را هم بررسی کنید.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

همین الان درخواست خود را ثبت کنید تا مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنیم

درخواست سرویسکار متخصص

علت عدم تشکیل شعله 5

 • دود به درستی تخلیه نمی‌شود

خوشبختانه امروزه سیستم ایمنی پکیج‌ها به شدت تقویت شده است. قبلا اگر دود به خوبی تخلیه نمی‌شد خطرات زیادی را برای افراد خانواده به همراه داشت. اما امروزه وقتی دود به خوبی تخلیه نشود پکیج فورا متوقف می‌شود.

بنابراین یکی از شایع‌ترین دلایل خاموش و روشن شدن مرتب پکیج عدم تخلیه مناسب دود می‌باشد.

هرگاه دود تخلیه شود و مسیر هوا باز شود سنسور دود به برد اعلام روشن شدن می‌کند و پکیج روشن می‌شود و به محض تجمع دود دوباره اعلام به خاموش شدن برد می‌کند و دستگاه خاموش می‌شود.

این مشکل اغلب به دلیل عدم رعایت 2d یا ارتفاع درست دودکش پکیج، عدم نصب صحیح دودکش، تعبیه نادرست دودکش فن‌دار و یا عمل دقت در تعبیه محل خروجی دود پکیج پیش می‌آید.

علت عدم تشکیل شعله 6

در فیلم کوتاه زیر آقای مجید صالح آبادی در مورد تاثیر دودکش بر عملکرد پکیج و همچنین معایب دودکش نامناسب و غیراستاندارد را بیان می کنند.

 

 • برد دستگاه خراب شده است

گاهی اما همه عوامل به خوبی کار خود را انجام می‌دهند و در ظاهر مشکلی نیست. در این حالت اگر همه عوامل را تست کردید باید در آخر به سراغ خود برد بروید.

برخی مواقع برد حساسیت و دقت خود را از دست می‌دهد و باعث می‌شود بدون دلیل اعلام روشن و خاموش شدن به دستگاه بکند.

 

 • عدم تامین مناسب هوا

پکیج‌ها برای اینکه به خوبی وظیفه خود را انجام دهند باید ضمن اینکه دود را به راحتی تخلیه می‌کنند هوای ثانویه خود را هم تامین کنند.

این کار را پکیج یا بواسطه یک دودکش کواکسیال و یا بواسطه دو دودکش یکی برای تامین هوا و دیگری خروجی دود بسته به مدل پکیج انجام می‌دهد.

اگر میزان هوای ورودی دستگاه مناسب نباشد باعث می‌شود مرتبا پکیج خاموش و روشن شود.

 

 • پکیج جوش آورده است

اگر دمای آب گرمایش به شدت بالا برود که باعث جوش آوردن آن شود پکیج خاموش می‌شود و به محض پایین آمدن دما احتمالا دوباره راه‌اندازی می‌شود.

دلیل اینکه پکیج جوش می‌آورد ممکن است خرابی کلید تنظیم دما، گیرپاژ کردن پمپ، بسته بودن و یا گرفتگی مسیر گردش آب گرمایش، خرابی کلید NTC، کثیف بودن صافی برگشت آب، رسوب گرفتن مبدل پکیج، خراب بودن بای پاس، تنظیم نبودن شعله گاز و ... باشد.

علت عدم تشکیل شعله 7

 • کلید NTC خراب است

کلید NTC بر روی مسیر آب گرم مصرفی و مسیر رفت گرمایش نصب می‌شود. این کلید در واقع نوعی سنسور است که دمای آب را بررسی می‌کند.

در شرایطی که یکی از این کلید‌ها خراب شود باعث می‌شود که فرمان قطع و یا خاموش شدن به پکیج داده شود.

خرابی این کلیدها هم می‌تواند باعث خاموش شدن پکیج باشد و هم خاموش و روشن شدن مرتب پکیج. بنابراین این کلید باید در اولین اقدام برای عیب‌یابی پکیج بررسی شود.

 شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشکل خاموش و روشن شدن پکیج فیلم علت سرد و گرم شدن آب پکیج و نحوه رفع آن را مشاهده کنید.

در فیلم زیر آقای اشتیاقی توضیحاتی را راجع به وظیفه NTC بیان می کنند.

 

 

 • خود پرشر سوئیچ دود ایراد دارد

گفتیم که در صورت تجمع دود در دودکش و به منظور عوامل ایمنی کلید پرشر سوئیچ دود فرمان خاموش شدن پکیج را به برد می‌دهد.

حالا اگر خود این کلید خراب شود ممکن است فرمان‌های اشتباه و گاه و بیگاه و یا به کل فرمان خاموش شدن پکیج را بدهد.

ضمن اینکه برد تا زمانی که از نبود دود توسط پرشر سوئیچ اطمینان حاصل نکند اجازه راه‌اندازی و روشن شدن پکیج را نمی‌دهد.

 

 • فن پکیج سوخت است

قاعدتا یکی از عواملی که در پکیج‌های فن‌دار باعث روشن‌ شدن پکیج می‌شود نبود دود در مسیر است که این کار را فن انجام می‌دهد.

اگر فن سوخته باشد دود در مسیر باقی خواهد ماند و پکیج فرمان روشن شدن دریافت نمی‌کند.

 

 • گرفتگی منافذ خروج گاز و یا تنظیم نبودن فاصله جرقه زن

اگر منافذ گاز پکیج گرفتگی داشته باشد امکان خروج گاز و تشکیل شعله فراهم نمی‌شود. این مشکل با تنظیم نبودن فاصله جرقه زن هم پیش می‌آید.

نکته مهم این است که اغلب منافذ گاز در مسیر نزدیک خروجی گاز و جرقه زن دچار گرفتگی می‌شود.

علت عدم تشکیل شعله 8

تشخیص علت خاموش شدن و عدم تشکیل شعله در پکیج‌ها معمولا با اعلام ارور بسته به نوع دستگاه بهتر قابل تشخیص است.

ضمن اینکه اغلب پکیج‌ها در این زمان چراغ قرمز رنگی به نشانه وجود چنین مشکلی در سیستم دارند که روشن می‌شود.

عیب‌یابی و تعمیر پکیج کار دشواری است و به دلیل حساسیت زیادی که دارد بهتر است اگر شناخت کافی به قطعات پکیج ندارید به هیچ عنوان خودتان اقدام به این کار نکنید.

 

جمع بندی:

ما در این مقاله سعی کردیم به بیانی ساده راجع به علل عدم تشکیل شعله یا روشن و خاموش شدن مکرر شعله پکیج که یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان می باشد توضیحات کاملی را در اختیارتان قرار دهیم.

اما حتماً متوجه شده اید که رفع ایرادات مربوط به برندهای مختلف پکیج، اصلاً کار ساده ای نیست و از عهده هر کسی برنمی آید.

حال از شما یک سوال داریم. آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که با سپردن کار سرویس و تعمیر پکیج خود به افراد مبتدی و یا غیر حرفه ای، مجبور به صرف وقت و هزینه های بیشتر شده باشید و یا این که اصلاً ندانید برای تعمیر پکیج خود به چه کسانی می توانید اعتماد کنید؟

مجموعه تاسیسات 24 ساعته با گرد هم آوردن متخصص ترین مجریان تاسیساتی و سال ها تجربه در زمینه نصب، سرویس و تعمیر پکیج، این قول را به شما می دهد که مشکل پکیج شما را به سادگی برطرف کرده و خیال شما را از هر بابت راحت نماید.

نظرات مشتریان

چرا می توان به مجموعه ما اعتماد کرد؟

* بهره گیری از استادکاران ماهر و کاربلد

* ضمانت اجرای دوباره و رایگان پروژه در صورت وجود ایراد در کار از جانب مجری و یا عدم رضایت شما

* عدم دریافت هزینه ایاب و ذهاب مجری از مشتری

* کیفیت بالای خدمات و سرعت عمل در کار و تحویل پروژه

پس همین حالا فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کرده و یا با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید تا سفارش شما ثبت و در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

همین الان درخواست خود را ثبت کنید تا مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنیم

درخواست سرویسکار متخصص

ضمانت جبران خدمات

تمامی خدمات مجموعه ما دارای ضمانت می باشد.

اگر به هر دلیلی مجری کار را به درستی انجام نداد و یا در زمان گارانتی پس از تحویل کار دوباره مشکل ایجاد شد، تاسیسات 24 ساعته متعهد به انجام صحیح توسط همان مجری یا ارسال متخصص دیگر بدون دریافت هزینه اضافه می باشد.

سوالات متداول

ما در تمام مناطق شهر تهران، مشهد و شیراز فعالیت داریم.

باتوجه به اینکه همکاران ما در تمام مناطق شهر مستقر هستند، هزینه ای بابت ایاب و ذهاب از مشتریان نمیگیریم.

تمامی خدمات مجموعه ما دارای ضمانت می باشد. اگر به هر دلیلی مجری کار را به درستی انجام نداد و یا در زمان گارانتی پس از تحویل کار دوباره مشکل ایجاد شد، تاسیسات 24 ساعته متعهد به انجام صحیح توسط همان مجری یا ارسال متخصص دیگر بدون دریافت هزینه اضافه می باشد.

بابت مشاهده دستمزدها به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید. همچنین لازم به ذکر است بعضی از پروژه ها را فقط بعد از بازدید میتوان قیمت اعلام کرد که آنها نیز هنگام تماس تلفنی مجری تاسیساتی با شما قبل از آمدن به محل پروژه قیمت حدودی اعلام می شود.

در این صورت فقط هزینه کارشناسی 50.000 تومان از شما دریافت می شود که اگر کار تعمیر را به ایشان بسپارید این هزینه کارشناسی از دستمزد انجام کار کم می شود یعنی غیر از دستمزد تعمیرات هزینه ای بابت کارشناسی از شما نمی‌گیرند.

تمامی سرویسکاران مجموعه ما قبل از شروع همکاری توسط تیم امور مجریان، از لحاظ تخصصی و فنی مورد سنجش قرار می گیرند.

شما میتوانید از 2 طریق سفارش خود را ثبت کنید:

1. در صفحه درخواست سرویسکار متخصص، فرم خدمات درخواستی مورد نظر خود را پر کنید تا سفارش شما ثبت شود.

2. با شماره های قسمت تماس با ما، تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی به همکاران ما اعلام کنید.

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +37 # شاهی 1397-02-17 00:25
سلام بر شما
ما از روزی که پمپ کار گذاشته ایم هر بار که پمپ کار می کند پکیج روشن می شود. دلیل آن چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +19 # اسماعیلی 1397-02-17 22:59
سلام وقت شما بخیر .
معمولا اختلاف فشار پمپ باعث این موضوع می شود. معمولا با استفاده از یک شیر کنترل فشار و یا کم کردن دبی ورودی آب ساختمان قابل حل است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +47 # کاشفیان 1397-02-19 00:14
چرا شعله شمعک روشن نمی ماند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +24 # اسماعیلی 1397-02-19 15:32
دلایل زیادی وجود دارد که در متن مفصل توضیح داده شد. ولی کلید حرارتی، برد و یا کم بودن فشار گاز می تواند دلایل آن باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +23 # جوان 1397-02-21 00:03
هر چند ساعت یک بار بار دستگاه کم می شود و شعله خاموش می شود . دلیل آن چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +13 # اسماعیلی 1397-02-21 22:17
جایی در سیستم نشتی دارید. آب به کمتر از نیم بار که برسد شیر حداقل فشار پکیج را خاموش می کند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +22 # ابراهیمی 1397-05-29 22:10
با عرض سلام
پکیج بوتان دارم
کلیه ابها بسته هست ولی هر ۲الی۳دقیقه پیکج ۱ثانیه روشن میشه
خاموش میشه
ولی وقتی اب باز باشه اصلا خاموش نمیشه
ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +9 # اسماعیلی 1397-06-25 07:48
سلام وقت شما بخیر
به احتمال قوی فلو و برد مشکل دارد . آنها را بررسی کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +21 # امیری 1397-07-29 21:19
باسلام پکیج بوتان داریم.چندوقت بدروشن می‌شد اما حالا دیگر جرقه نمیزنه و روشن نمیشه.چراغ قرمز روشن میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +10 # اسماعیلی 1397-08-01 08:34
سلام وقت شما بخیر
پکیج نیاز به سرویس دارد اکسیژن به دستگاه نمیرسد.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # زهرا 1397-08-07 08:20
سلام..پکیج.وقتی روی حالته زمستونیه شعله اش هر30ثانیه یکبارروشن میشه...البته هم آب وگرم میکنه هم رادیاتارو ولی شبا که اب بستس این اتفاق میوفته ...چرا ؟؟؟نه هشداری ونه خطایی میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # حسین فاضلی 1399-06-01 00:01
سلام،معمولاً این مشکل بخاطر پرشر هوا ویا گرفتگی دودکش بوجود میاد وخطا نمیده از سرویسکار حضوراًکمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # کاوه 1397-08-16 12:23
سلام، دفعات روشن و خاموش شدن پکیج بوتان مدل اپتیما در دمای پایین زیاد است. در مورد بعضی فصول سال که مثلا در روز یا شب هوا متغیر است و دمای هوا تفاوت دارد آیا بهتر است پکیج در مواقع مختلف روز روشن و خاموش باشد یا دمای آن کم و زیاد شود؟
با سپاس از مطالب خوب شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # Omid hadadi 1397-10-15 13:07
سلام پکیج نسبت به رادیاتور و آب داغ مصرفی و درجه ای که تنظیم میشود روشن وخاموش میشود و شما میتوانید درجه رادیاتورها را کم کنید و یا رادیاتوری که زیاد استفاده نمیکنید را با بستن شیر رفت از مدار خارج کنید تا تعداد روشن و خاموش شدن پکیج کمتر شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # مجتبی 1397-09-03 18:31
سلام. چند وقتی است شیر اب را باز می کنیم یا برای رادیاتور پکیج می خواهد روشن شود چند بار سعی می کند و بعد از ده بار سعی کردن روشن می شود. علت چیست. چه به حالت اب شیر چه رادیاتور این اتفاق می افتد. خیلی طول میکشد که روشن شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +10 # جلال شریفی 1397-10-16 00:20
سلام
سرویس برنر و یون تشخیص شعله یا تعویضش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # ق.و 1397-09-04 03:05
پکیج من بوتان 3315 هست و فقط برای گرم کردن آب حمام و ظرفشویی استفاده میشه. الان یه چند روزی هست که موقع روشن کردن شیرآب گرم، شعله پکیج برای مدت چند ثانیه 5 الی 10 ثانیه روشن میشه بعد ناگهان خاموش میشه و برای روشن شدن دوباره باید شیر آب گرم رو بسته و دوباره باز کنیم که البته باز هم شعله پس از چند ثانیه خاموش میشه. چند ماه پیش هم همین مشکل رو داشتم که تعمیرکار با تنظیم چند پیچ و یه خورده دستکاری مشکل رو برطرف کرد. به نظرتون مشکل دستگاه چی هست؟ الکترودها، سنسور شعله، یا برد الکترونیکی؟ لازم به ذکر هست که من برای دستگاه یک محافظ ولتاژ حساس هم از قبل نصب کردم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +7 # جلال شریفی 1397-10-16 23:30
سلام وقتتون بخیر
پکیج بوتان ۳۳۱۵ نداریم ابگرمکن داریم این مدل عزیزم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # بهنام 1398-11-21 12:08
سلام . منم همین مشکل را داشتم رو همین مدل ابگرمکن . سه سرویس کار اومدن وکلی ضرر کردم اخرش از یه قطعه فروش پرسیدم گفت پرشرش خرابه . 50 تومن خرج کردم پرشر را تعویض کردم و دستگاه درست شد .
کل قطعات دستگاه 4 تاتست نتونستن تشخیص بدن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +7 # محمود 1397-09-10 21:34
سلام پکیج ایران رادیاتور مدل ئ ما وقتی تو حالت گرمایشی روی حد اکثر دما تنظیم میکنیم سرو صدا میکنه و جوش میاد سرویس کار اومدبرد سرویس و اسیدشویی کرد مشکلش حل نشد دوباره جوش میاره ارور 40 70 80 میده تعمیر گفت از پمپشه گفت ترموستات حدش هم عوض کرد نمیدونم الان دماشو اورده پایین رادیاتور ها گرم نمیشن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +8 # اسکندری 1397-09-11 10:50
سلام وقتتون بخیر. مشکل در مغزی شیر چندراهه و بلوک چپ است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +8 # مرضیه 1397-09-18 11:12
چرا پکیج هر 5 دقیقه روشن و خاموش می شود؟ راهی برای طولانی تر کردن این جریان هست یا نه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # پوریا فراهانی 1397-09-20 08:44
سلام وقت بخیر.
براي خاموش و روشن شدن پكيج هم بايد شعله تنظيم شود و اگر پكيج ديجيتال باشد پارامتر قسمت تايم بايد تغييركند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # مرضیه 1397-09-19 08:06
با سلام
چرا پکیج هر 5 دقیقه روشن و خاموش میشود؟ نمیشود این مدت زمان را طولانی تر کرد؟ یعنی دیرتر روشن و خاموش شود؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # امید حدادی 1397-09-23 07:49
سلام وقت بخیر.شايداز کارکرد عادی پکیج باشد آب که میرود توی سیکل میگردد و دما به حد نصاب میرسد میتوانیدبرای بیشتر کردن فاصله روشن خاموش شدن پارامترش را تنظیم کنیداگر از ۵ دقیقه بیشترداشته باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # کاشی 1399-10-17 23:48
به نقل از مرضیه:
با سلام
چرا پکیج هر 5 دقیقه روشن و خاموش میشود؟ نمیشود این مدت زمان را طولانی تر کرد؟ یعنی دیرتر روشن و خاموش شود؟

برای من هم همین حالت شده البته دما نسبتا سریع بالا میره و سریع پایین میاد برای همین هر ۵ دقیقه روشن و خاموش میشه! صاعی دستگاه هم باز کردم تمیز کردم اما همچنان همین طوره چرا؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +7 # علی محمدشاه - شیراز 1397-09-19 22:55
سلام وقت بخیر ممنون از اساتید گرام برا توضیحات من پکیج ایران رادیاتور دو مبدل دارم صحیح و سالم کار میکند و لی زمانیکه هم شوفاژبرا گرم کردن منزل روشن هست و هم در حمام از آب گرم استفاده میشود آب سرد میشود و باید کلیدرادیاتور را خاموش کنیم تا آب گرم مصرفی حمام تامین شود البته نه اینکه ایرادی با همزمانی استفاده باشد ولی آب سرد میشود و انگار پکیج دو کار را نمی تواند بخوبی انجام دهد مشکل دوم که نمیدانم مشکل هست یا نه زیاد روشن و خاموش شدن زیاد بخش رایاتور ها هست یطوریکه شب که هیچ کاری با آب گرم نداریم هر 30 ثانیه کمتر یا بیشتر به نسبت کم و زیاد کردن درجه شوفاژ جرقه میزند چند ثانیه شعله روشن میماند و خاموش میشود دمای منزل گرم است ولی تا صبح هر 30 ثانیه به 30 ثانیه حالا کمتر یا بیشتر پکیج روشن و خاموش میشود تا صبح لازم به ذکر است وقتی درجه شوفاژ را عوض میکنم تا درجه پایین می آید و به درجه من که رسید روشن میشود درجه بالا میرود خاموش میشود و دوباره این کار تا صبح تکرا میشود از اساتید گرام ممنون میشوم مشکل را بازگو فرمایند با احترام.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # امید حدادی 1397-09-23 07:40
سلام وقت بخيردوست عزيز
پکیج نسبت به بازوبسته شدن آب گرم وهمچنین گردش آب رادیاتورها نسبت به درجه ترمستاتی که شماتنظیم میکنیدکارمیکند واگرزودخاموش وروشن میشودگرمایش رادیاتورها راتغذیه میکندوراهی نیست که کمترخاموش وروشن شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # میثم 1397-12-06 12:07
سلام می‌توانند زمان کار کردن پکیج را کم یا زیاد کنند چرا اطلاعات اشتباه میدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +9 # Alijedde 1397-12-09 12:14
باسلام.شعله روشن وخاموش میشه درسته.اول ببیند باردرچه درجه ای میباشد.بعد دودکش خود رو نگاه کنید اگه خوب نصب نشده باشه خاموش میکنه شعله رو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # رمضانی 1397-09-20 10:02
با سلام.پکیج ایران رادیاتور دارم تو بالکنه.بطور مدام و مستمر شعله روشن وخاموش میشه البته نیازی به هیچ کاری نیست ودستگاه کارش رو میکنه و نیازی به روشن کردن مجدد و غیره نیست.حتی صبح زود که همه خوابند و شیرآبی باز نیست دقت میکنم این صدا از پکیج به گوش میرسه! (فشار دستگاه را هر از گاهی که روی 1 میاد تنظیم میکنم و میارمش نزدیم 1.5).علت چیست؟ وآیا در دراز مدت آسیب میزنه به دستگاه؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.تشکر -رمضانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # مهدیزاده 1397-09-24 10:11
سلام وقتتون بخیر.
راجع به اینکه دستگاه مرتب خاموش و روشن میشود وقتی دمای رادیاتورها به دمایی که شما تنظیم کرده ايد برسد پکیج خاموش میشود تا مجددا به دمای نرمال برسد ولی اگر خاموش و روشن شدن حدودا زیر یک دقیقه باشه احتمالا مشکلی است ، معمولا اگر فیلتر برگشت رادیاتورها ، زیر پکیج کثیف باشد این حالت پیش میاد ، در مورد اینکه دستگاه را مرتب آبگیری میکنید ، هر بار آبگیری،باعث ورود رسوبات جدید به سیکل گرمایشی میشه و خرابی دستگاه بعد مدتی ، که باید علت پایین آمدن فشار که یا نشتی سیکله یا خراب منبع انبساط ، بررسی بشود و رفع ایراد شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # میثم امامی 1397-10-01 15:14
با سلام و احترام! پکیج ایمر گاس ما مدتیه که همش خاموش میشه سرویس کلی شده ولی دو روز خوبه باز افت بار پیدا میکنه و خاموش میشه!؟ تعمیر کار میگه شاید بدش باشه نظر شما چیه!؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # محمد 1397-10-02 13:57
سلام باید ببینید چطور و از کجا افت پیدا میکنه.کلا توی پکیج ها دو راه وجود داره برای افت فشار اب سیستم گرمایش.اولی شیر پرکن هست که اگر خراب بشه اب گرمایش افت میکنه و تخلیه میشه یا میره بالاتر از ۲ بار و ۳ بار.دومین راه هم سوراخ شدن مبدل ثانویه هست اگر دو مبدله باشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # سعید 1397-10-13 10:51
سلام ، وقت بخیر
پکیج ایران رادیاتور
در مود تابستانه آب گرم مصرفی سرده و شعله تشکیل نمیشه
در مود زمستانه آب اول گرمه ، بعد سرد میشه
مبدل رو هم رسوب زدایی کردیم ولی درست نشده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # Omid hadadi 1397-10-14 03:29
سلام شستشوی مبدل به احتمال زیاد درست انجام نشده چون اکثرا یکی ازمبدلها را اسیدشویی میکنند باید 2 مبدل اسید شویی بشه و همچنینntcبازدید و در صورت خرابی تعویض بشه تا مشکل حل بشه درضمن شستشوی مبدلها باید با پمپ انجام بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فتاح 1397-10-16 00:33
سلام ممنون از مطالب آموزنده شما. اگر اگر در هر دو حالت گرمایشی و استفاده ازآب مصرفی شعله اصلا کم و زیاد نشود و حتی با پیچ تنظیم شعله هم شعله کم و زیاد نشود علت چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # جلال شریفی 1397-10-16 23:06
سلام وقتتون بخیر
۱ معیوبی یون حسگر شعله تعویض گردد

۲ خرابی شیر برقی گاز پکیج باید تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سمانه روشن 1397-10-19 19:13
باسلام.ماتازه اسباب کشی کردیم تویه خونه،که رادیاتورزیادگرم نمیشه تواطاق،بخاطرهمین وضعیت بچع کوچیکم سرماخورده،خودم دارم تحقیق میکنم اشکال کارکجاهست.درضمن پکیج خیلی اتومات میکنه،بارهابه شوهرم گفتم ولی ترتیب اثرنمیده،میشه لطفاراهنمایی کنیدخودم مشکلش روحل کنم.باتشکرفراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # Omid hadadi 1397-10-20 18:09
سلام سوال شما درست مطرح نشده و مارک دستگاه هم ذکر نشده اگه رادیاتورها نصفش گرم ونصف دیگه سردکه بایدهواگیری بشه اگه دماهمه جایکسان هست وزیاد گرم نیست احتمال داره پمپ برگشت مشکل داشته باشه و یا داخل رادیاتور و یا یکی از خطها گرفتگی داشته باشه که باید شستشو بشه و یا مبدل رسوب داره و باید اسید شویی بشه و یا ntcدستگاه خرابه و باید تعویض بشه تمام مواردی که گفتم باعث این مشکل میشه وحتما باید تست بشه تامعلوم بشه مشکل کدام مورد هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مجید حاج میرزا علی ا 1397-10-20 09:05
علت اینکه گرمکن حمام گرم میشود ولی اب سرد است چیست در پکیج ایران رادیاتور
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Omid hadadi 1397-10-21 19:48
سلام مبدل رسوب دارد و باید اسیدشویی شود و همچنین ntcبازدید و در صورت خرابی تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # محمد 1397-10-23 10:35
با عرض سلام وخسته نباشید بنده پکیج بوش ۲۴ هزار دارم در زمستان وقتی رادیاتور ها را روشن میکنم بعد از ۲ ماه وقتی آب گرم را باز بسته میکنم پکیج شروع به فندک زدن مکرر برای روشن شدن رادیاتور میکند بعضی وقت روشن و بعضی وقت ارور میدهد یک بار هم نمایندگی آمد و پکیج را باز کرد و داخل پکیج را با فوتی گرد و خاک را گرفت و برای مدتی درست شد ولی باز دوباره امسال همین مشکل را پیدا کرده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # رضا پیری 1397-10-24 21:43
سنسور اب گرم شما درست تشخیص نمیدهد
بنظر من باز هم به همان سرویس کار قبل مراجعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مهدی 1397-10-25 00:16
سلام

پکیج ایران رادیاتور در حالت زمستان دمای آب روی 80 گذاشتیم اما وقتی آب به 40-50 دماش میرسه دوباره روشن میشه تا دما به 80 برسه برای همین رادیاتورها در زمان کم شدن درجه آب که 40 میشه سرد میشن و گرمای لازم ندارن مشکل از چی میتونه باشه؟

با سپاس از وقتی که میزارید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1397-10-25 22:59
پکیج شما نیاز ب سرویس داره و باید سنسورها و ترمیستورها برسی شود توسط متخصص
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # صادقی 1397-11-03 23:06
سلام.پکیج ما بوتان مدل کلدا ونیزا هست.باتوجه به اینکه ساختما ما پنپ نداره ولی فشار آب بدی هم نداریم اما اب گرم مناسبی ندادم.در حمام آب داغ بازومیکنیم اول جوش میشه بعد سرد باز میکنیم دک
دقیقه گرمه و بعد سریع سر میشه و کاملا آب داغ سرد میشه.کلا آب ولرم نداریم .سریع آب سرد میشه و پکیج خاموش میشه.میشه راهنمایی کنین هیچکس سردر نیاورده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1397-11-04 10:22
سلام پکینج شما سرویس کامل میخواد موردی نیس که پیچیده باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # فریدون حسام 1397-11-05 12:06
پکیج ما هنگام باز کردن شیر اب روشن می شود ولی تنطیم حرارت اب رادیاتور ها که روی عددی تنطیم می کنیم پکیج کار نمی کند که به درجه حرارت تنطیمی برسد و اتومات کند فقط هنگام باز بودن شیر کمی اب رادیاتور ها هم گرم می شود با تشکر مرا راهنمایی فر مایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # رضا پیری 1397-11-05 21:43
به احتمال زیاد فلومتر شما خرابه بازم بیشتر در مورد مدل پکیج توضیح بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-11-06 09:06
سلام وخسته نباشید
کاور پکیج که بسته میشه شعله تشکیل نمیشه ولی وقتی کاور باز بشه شعله تشکیل میشه میخواستم علت را بفرمایید.ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # رضا پیری 1397-11-06 10:58
سلام شما کمبود اکسیژن داری
فن رو بشور و دریچه تامین هوای
بالای پکیج رو بردار و سعی کن اگر داخل اشپز خونس بفکر تامین هوا برا پکیج باشی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # Seraj 1397-11-08 11:53
با سلام خسته نباشید مشکل من پکیج دیواری بوتان هستش وقتی روشن می کنم جرقه میزنه فن کار میکنه ولی متاسفانه گاز تو مدار نمیاد که بخواد ایجاد شعله کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # رضا پیری 1397-11-08 13:54
یا برد خرابه که با تقه زدن احتمالا راه بیفته چند تا ضربه رو برد بزنید یام شیر گاز خرابه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1397-11-09 15:40
باسلام وخسته نباشید
تایم روشن وخاموش شدن پکیج بوتان مدل روما چقدر باید باشه؟
ازمن حدود۱دقیقه روشن وحدود۳دقیقه خاموشه،نرماله بنظرتون؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1397-11-12 00:56
سلام بستگی داره رادیاتوراتون تا دمای
داده شده از طرف شما داغ میشن یا نه
روشن و خاموش شدن و تایم این اتفاق
دلایل زیادی داره از درجه تنظیمی پکیج
بگیرید تا رسوب در سیستم و ۰۰۰
اگر رادیاتور شما داغ میشه و مشکلی ندارید از اون بابت بله این روشن و خاموش شدن با این تایم عادی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # حامد 1397-11-15 22:20
سلام پکیج بوتان مدل کلدا ونیزیا داریم سیستم گاز و جرقه در هر دو حالت زمستان و تابستان کار نمیکنه به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه. باقی مراحل درست هستن از قبیل چراغ سبز و حتی عملکرد فن و پمپ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # رضا پیری 1397-11-16 10:55
سلام شما پره های فن رو بشورید مشکلتون حل میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نیکی 1397-11-20 02:06
سلام.پکیج آریستون مرتب خاموش و روشن میشه و هنگام روشن شدن همرمان چراغ دماهای مختلف و دود کش برای چند ثانیه روشن میشود علت چی میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-20 16:45
سلام فن شما کثیف شده و نیاز به سرویس داره دودکش رو هم چک کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-11-21 05:28
سلام وقت بخیر
پکیج مدل بوتان پارما22 دارم که تازگی خاموش میشه بعضی وقتها بخوصوص شبها وقتی رادیاتورها گرم میشه و دوی حالت خودکار میخواد دوباره روشن بشه روشن نمیشه وچراغ قرمز میشه وثابت میمونه مشکل چیه ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-22 01:06
سلام باتوجه به سرمای هوا این روزا
هواکش دستگاه ها خوب عمل نمیکنه
فن رو بشور اگر درست نشد پرشر عوض
کن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رشید 1397-11-23 01:07
سلام پکیج مدل کالا استارت می کند بعد شروع به جرقه زدن و سپس خاموش میشه، و چراغ قرمز میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-11-24 10:40
سلام این مشکل مربوط ب چندین قطعه پکیج میشه ک باید توسط متخصص برسی شه .. هرچه زودتر نسبت ب سرویس کلی اقدام کنید تا از خسارت بیشتر جلوگیری شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # رشید 1397-11-23 01:20
سلام پکیج مدل کالدا دارم، بعد از وصل شدن برق شروع بکار میکنه و چند ثانیه جرقه میزنه بعد چراغ قرمز میشه و خاموش میشه و دیگه همینجوری میمانه، فشارش رو ۱.۸ گذاشتم ،گاز هم مشکلی نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-24 19:11
سلام علت های مختلفی داره
کمبود هوا که اگر دریچه رو باز کنید و استارت کنید مشخص میشه خراب بودن شیر گاز
و تنظیم نبودن جرقه زن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1397-11-25 00:52
سلام از کجا بفهمیم مارک رادیاتورهامون چیه؟کدوم قسمتش درج شده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1397-11-25 18:28
سلام روی کاور پکیج قسمت پایین معمولا هست
اگر نبود پشت برد یه برچسب میزنن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # taheri 1397-11-25 01:41
سلام خسته نباشبد من مستاجر هستم و از روزی که این خونه اومدن پکیچ اعصایمو خورد کرده مداوم خرابه سه چهار مرتبه تعمیر کار اومده هرکس یه نظری داد و موقتی برای چند روز راش انداخته کل ابن سرمای امسال هم که رادیاتور نداشتیم چون گفتنرادیاتورها خرابه یا باید تعویض بشه و یا اینکه کلا ببندید ماهم بستیم و پکبچ رو گذاشتیم فقط روی اب گرم تا الان که ولرم بود و با ترس ولرز و یخ زدن دوش میگرفتیم حالا هم که پکبچ اصلا شعله نمیگیره ابیخ یخ هستش لطفا یه تعمیر کار ماهر به من معرفی کنید پکیچ مارکش مرکوری هست با تسکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی اسمعیلی 1397-11-25 11:08
سلام وقتتون بخیر
با شماره های سایت تماس بگیرید تا سرویس کار متخصص براتون بفرستیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # م ر 1397-11-26 05:30
سلام پکیج ما ارور ceداد از برق کشیدم دوباره زدم درست شد ولی.یه پمپ آب داریم که همیشه باعث میشد اب در لوله ها با فشار صدا بده لباسشویی را خراب کرد الان پمپ را بستیم پکیج همزمان علامت رادیات و آب را نشون میده برا همین موقع حمام رفتن رادیات را خاموش میکنم ولی علامت ها هستند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1397-11-26 22:37
سلام مارک پکیجو نگفتید در ضمن وقتی پمپ داره مشکل درست میکنه خب حذفش کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # 12 1397-11-30 19:23
سلام وقت شما بخیر
پکیج ما بوتان 24000 مدل اپتیما میباشد
مشکلی که داره مثلا آب رو باز میکنی روشن میشه و عمل احتراق خیلی دیر انجام میشه بین 30 تا 60 ثانیه هم در حالت شوفاژ و هم در حالت آب مصرفی واقعا زجر آوره مشکل ازچیه؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # جلال شریفی 1397-12-03 14:29
سلام .. سرویس کامل انجام بشه و فلوسوییچ پکیج چک بشه توسط کارشناس پکیج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +5 # 12 1397-12-05 10:22
با سلام
مشکل پکیج حل شد
به دیلیل عدم درستی خروجی دود پکیج و با بز شدن مسیر دود کاملا برطرف شد
تا حالا4 تا متخصص اومدن تو این 5 سال نتونستن درست کنن خودم که فنی هستم و لی تخصص پکیج ندارم لوله دود کش رو درآورم کلا بازه 60 ثانیه شد 5 الی 7 ثانیه.
و یکی از مشکل های پکیج بنده این بود که پس از اتمام کار فن خاموش نمیشد این اواخر، کل ساختمونمون همچین مشکلی رو دارن اونم فک کنم بخاطر همین خروجی دود باشه
توصیه شخصی بنده اینکه لوله و مسیر هروجی رو حتما چک کنن و باز باشد البته منزل بنده لوله خروجی تو دیواره و توسط لوله سیمانی 15 به پشت بام هدایت شده که خروجی دود کیپ بود تا یک حدودی
امیدوارم تجربه بنده به درد دوستان بخوره!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # احسان 1397-12-09 19:47
سلام وقت بخیر ما یه پکیج ایساتیس داریم که پارسال هی ارور ای ۶ میداد تعمیر و سرویس کلی دادیم درست شد تا امسال الان دوباره شروع کرده به ارور دادن ریست میکنیم درست میشه ولی باز ارور میده گفتن از هواس ما هم خروجی هود که دقیقا بالای پکیج بود را باز کردم موقتا خوب میشه ولی باز ارور میده ممنون میشم راهنمایی کنید پکیج فن داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # رضا پیری 1397-12-11 20:34
سلام فن رو باز کنید و بشورید درست میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # پیام 1397-12-11 01:24
سلام من یه پکیج تک مبدل ۲۴ هزار فن دار وستن انالوک دارم که در مدار گرمایش,پمپ همیشه کار میکنه اثلا خاموش نمیشه ولی شعله اوتماتیک هر ده دقیقه میکنه ایا دستگاه سالمه یا نه به نظر شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-12-15 18:39
سلام بله روال عادیش همینه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # متین 1397-12-14 11:46
سلام.وقتتون بخیر.ما یه پکیج آریستون مدل egis plus داریم .چند روزه ارور 5p3 میده و در زمان روشن شدن جرقه میزنه و با چند بار تلاش روشن میشه.مشکل چیه.ممنون از راهنماییتون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1397-12-17 01:45
سلام مجموعه فن رو سرویس کنید و
از دودکش تست بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # امید 1397-12-20 09:12
پکیج ایران رادیاتور خانه ما نزدیک 6 ماه بود که بعد از چند بار جرقه زدن استارت میزد و هیچ خطایی نیز روی نمایشگر اعلام نمیشد و همه چیز نرمال بود.هر کارشناسی که میامد و هر کاری میکرددر نهایت میگفت برای اتصال به زمین است یا برد باید عوض شود.پس از 700 هزار تومان هزینه که روی دستم گذاشت بازم مشکل پا بر جا بود.بعد خودم که کارم الکترونیک هست برد را باز کردم و برد را چک کردم هیچ اشکالی نداشت با این حال خودم یک سری قطعاتش رو تعویض کردم....بازم مشکل پا بر جا بود. در نهایت با گرفتم آمپر کاتود دیود متوجه شدم مشکل از کاتد دیود هستش ...بعد خودم پکیج رو باز کردم دیدم جرم گرفته و با یه سمباده نرم جرم های روی آن را تمییز کردم و مشکلم حل شد....میخاستم این تجربه رو در اختیار دوستان بگزارم که مشکل من بدون هزینه با یک سمباده حل میشد ولی کارشناسان پکیج این رو تشخیص ندادند..متاسفته اکثر کسانی که ادعای کارشناسی پکیج دارن تعویض کارن و سواد علمی لازم برای حل مسئله را ندارند.با سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-01-09 12:06
سلام ممنون از انتقال تجربتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-12-20 18:52
سلام .وقت بخیر
پکیج ما قدیمی هست مارک اخگر.تا الان خوب کار میکرد این اواخر روشن نمیشه آب گرمو که باز میکنی جرقه میزنه ولی روشن نمیشه.هم روی حالت رادیاتور هم روی اب گرم که هست .در روز چند ساعت ایجوری هست بعد خودش درست میشه.دلیلش چیه؟ .ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1398-01-09 12:15
سلام وقتتون بخیر
جرقه زن روسمباده بزن و فاصلشو تنظیم کن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یزدانی 1398-01-03 18:39
درود بر شما
پکیج ابتدای کار فن رو روشن نمیکند در نتیجه پرشر دود تحریک نشده و خطای c1نمایش داده میشود. اما وقتی پرشر دود به صورت دستی و با دمیدن در آن تحریک میشود، پکیج به درستی کار میکند. علت این خطا چه میتواند باشد؟
با تشکر-یزدانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-01-05 02:54
سلام برد پکیج شما مشکل داره و باید بدید تعمیرش کنن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیل 1398-01-09 04:08
سلام پکیج ایسانیس دارم موقع استارت زدن فندک کار میکنه و شعله تشکیل میشه اما سریع خاموش میشه و بعد از چند بار که این اتفاق میوفته خطایE2 رو نمایشگر نشون میده همچنین گاهی موقع جرقه زدن صدای خیلی زیادی میده ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید.
سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-01-09 22:24
سلام شیر برقی گاز و حسگر شعله باید چک بشه .. درضمن پکیج باید سرویس سالیانه بشه توسط افراد ماهر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1398-01-16 08:25
باسلام بنده هم همین مشکلو دارم شیربرقی،یون تشخیص و مبدل ثانویه بررس شده اما بازهم این پکیج ایساتیس این مشکلو پاره چه کنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1398-01-16 11:17
سلام حتما این کارهایی رو ک گفتید انجام شده توسط افراد متخصص و وارد انجام بدید .. اگه ک با انجام این موارد ایراد پابرجاست .. برد الکترونیک معیوبه .. البته قبل از تعویض برد حتما بدقت یباردیگه اون قطعاتیو ک گفتید برسی شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سجادی 1398-01-11 15:23
سلام پکیچ ایران رادیاتور دارم حدود چند ماه بیشتر کار نمیکنه از دیروز که روشن میشد سیستم جرقه نمیزد اخطار406080 میده دودکش رو تمیز کردم جا زدم رفع نشد اما موقع که دودکش نداره بدون مشکل روشن میشه و مرتب کار میکنه دوبار که دودکش رو جا میزنم اخطار میده مشکل از کجاست باید چیکار کنم حل بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Omid hadadi 1398-01-12 01:27
سلام پریشرسویچ دستگاه قطع هست وکارنمیکندالبته فن دستگاه هم بایدبازدیدشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # احمد 1398-01-16 08:41
باسلام،پکیج ایساتیس دومبدله به خوبی تا دوماه پیش کار میکردکه با بازکردن آبگرم دمای آب گرم بود وشروع به کم شدن دما میکرد بعد یه مدت با باز بودن آب گرم شروع به خاموش روشن شدن بصورت انفجاری میکنه ودرآخر ارورe2میده وخاموش میشه که مربوط به یون تشخیص شعله و برده ،خواهشمنداست منو راهنمایی کنید؟؟؟درضمن یون تمیز شده،مبدل ثانویه رسوب نداره بازهم این اشکال هست ،واقعا کلافمون کرده توروخدا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1398-01-16 11:13
سلام یون تشخیص شعله رو دقت کنید ک اصلی بیاندازیز از این متفرقه ها نباشه ک باعث یروز همچین اتفاقی میشه .. یبار دیگه یون عوض کنید حتما شیرگازی برقی هم برسی وچک بشه ودر اخر حتما برد معیوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-01-18 18:04
پکیج لورچ مدل اریان دارم در حالت رادیاتور تند تند خاموش روشن میشه ولی درحالت تابستانی مشکل نداره.چندبار هم اینجوری شده تعمیرکار اومده درست کرده ولی باز این اتفاق می افته.چکار کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-01-20 16:24
سلام
مدار گرمایش باید سرویس و شستشو بشه سنسور گرمایش هم بررسی بشه در صورت نیاز اقدام ب تعویضش بشه این موارد انجام بشه مشکل حل میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پیمان 1398-01-20 09:05
باعرض سلام و وقت بخیر.
پکیج بوتان مدل کالدا ونیزیا داریم که چند روزی است:
پس از زیاد کردن بار پکیج و بالا آمدن عقربه بار بر روی یک ونیم پس از بیست دقیقه (کمتر با بیشتر) دوباره فشار پائین آمده و دستگاه خاموش می شود.با حضور تعمیرکار مشخص گردید فشار منبع انبساط کم بوده که پس از باد زدن منبع تا یکی دو روز کارکرد دستگاه عادی بود ولی دوباره به صورت مداوم می بایست فشار دستگاه زیاد شود که با مشورت تعمیرکار دیگر شیرهای مربوط به رادیاتور بسته شد و مشاهده گردید که فشار تغییر نمی کند که به ما گفته شد نشتی آب داریم می خواستم ببینم آیا نشتی آب وجود دارد با می تواند از مشکل دیگری باشد ضمنا الان که در حالت تابستانه می باشد و فقط از آب گرم استفاده می کنیم دوباره فشار یکی دو خط پائین می آید و دستگاه خاموش می شود.ممنونم میشم اگه راهنمایی بفرمائید.باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1398-01-20 16:17
سلام
مبدل اصلی پکیج راه بدر شده و سوراخ شده باید مبدل پکیج تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حامد 1398-06-26 13:19
دوست گرامی اگر مبدل سوراخ باشد فشار بار پکیج بالا می‌رود و نه اینکه پایین برود چون فشار آب شهر از فشار بار پکیج بیشتر است باعث بالا رفتن فشار می‌شود و نه پایین آمدن.
مشکل شما یا نشتی از پکیج و رادیاتور ها می‌باشد و یا خرابی منبع انبساط
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1398-01-28 22:34
سلام خسته نباشید..پکج ما مدل ونزنا هست که یه مشکل داشت که فقط آب گرم وسرد میشد..زنگ زدم نمایندگی امدن رسوب گیری کردن و۲۰۰ هزار تومان ازم گرفتن..ودرست شد روز یکروز بعد دمای درجه مرتب بالا رفت. واز زیر پکج آب چکه میکنه وزیاد میشه که از ۳/۵رد میشه.خاموش کردیم.دوباره به نمایندگی زنگ زدیم این بار گفت مشگل مبدله.باید تعویض بشه...گفتم قیمتش چنده گفت یکملون و صدو پنجاه هزار تومان...واقعآ سخته که این پولو تهیه کنم....حالا من اینو تعویض کردم از بدونم که مشکل دیگه ای نداشته باشه...لطفآ منو راهنمایی کنید...شاید این مشکل بیجا باشه..من باید از کجا بفهمم...ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1398-02-03 18:28
سلام تشخیصشون درسته فقط قبل تعویض مبدل شیر پرکن رو عوض کنن احتمال داره از اونم باشه
منبع انبساط رو تست کنن
در ضمن دستگاه رو روی صفر بار تنظیم کنید
و دستگاه روخاموش کنید اگر بازم بار دستگاه
بالا نرفت مشکل از مبدل و شیر پرکن نیست
اگر رفت مشکل از این دوتاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-02-03 18:30
سلام
بله درسته مبدل شما راه بدر شده ب قسمت گرمایش و باید تعویض شه .. علتش هم سرویس نکردن ب موقع پکیجه هر سال باید سرویس شه پکیج تا این قضیه پیش نیاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # احمد 1398-01-31 01:29
سلام پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff بوتان،بعد از باز کردن آب گرم شروع به کار میکنه ولی بعد از چند ثانیه خاموش و دوباره روشن میشه و به همین صورت عمل میکنه و اب سرد و گرم میشه مشکل چیه؟ با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-02-03 18:09
سلام ایران و بوتان مشترکن پکیج زدن ؟ یا دوتا دستگاه دارید ؟ باید سرویس کامل بشه فن و مبدل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محسن 1398-02-02 23:05
سلام خسته نباشید ما یدونه بوتان پرلا داریم الان رو ارورE01مونده کلا خاموش هم نمیشه از برق هم میکشیم دوباره میزنیم باز میره رو همون ارور اصلا با درجه هم خاموش نمیشه علتش چیه ممنون میشم زود جواب بدید و واسه تعمیرش راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-02-03 18:03
سلام حسگر شعله خراب شده تعویض شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-02-03 18:51
سلام پکیج بوتان داریم جرقه نمیزنه ک روشن بشه همون موقعی ک گاز وصل میشه اگر بافندک ب طور دستی روشن کنیم روشن میشه علت چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-02-04 18:12
جرقه زن رو تعویض کنید و درست نشد ببرید تعمیر کار برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عبدالله 1398-02-08 00:36
سلام بوتان مدل اپتیمل24000وقتی میزنیم رو آبگرمکن فن روشن میشه دیگه خاموش نمیشه وقتی هم آب رو باز میکنیم فن خاموش میشه جرقه هم نمی زنه پرشر سوییچ هم عوض کردم نمیدونم دیگه مشکل از چیه خیلی ممنون میشم جواب بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-02-08 18:02
فن رو بشورید درست میشه


اگر نشد برد خراب شده تعمیر یا تعویض
کنید درست میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-02-10 10:27
سلام پکیج بوتان مدلBNداریم جرقه زن عمل نمیکنه برد اصلی هم برق میفرسته اما یک برد کوچک دیگه کنار برد اصلی هست ک وصل شده ب ترانس جرقه زن برق ۲۲۰ولت از برد اصلی میاد ب برد کوچیکه اما اون برد کوچیکه برق رو ب ترانس جرقه زن نمیفرسته کسی اون برد کوچیکه رو داره؟یاقطعاتشو؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1398-02-11 22:32
سلام اول باید از ایراد قطعه مورد نظر اطمینان حاصل کنید بعد اقدام ب تعویضش کنید تا دچار خسارت نشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین 1398-02-11 13:19
سلام ترانس جرقه زن مگه برق۲۲۰ولت نمیخواد میزنم داخل برق اما اتصال میکنه و فیوز میپرونه حتی ترانس نو هم خریدم همینطوری میشه؟تستش چطوره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-02-11 22:29
سلام دو مدل دارن ترانسها بستگی ب برند پکیج یه سری با برق ۲۲۰ کار میکنن بعضی هم با ولتاژ متغیر ک سر راهشون تعبیه شده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # حسینی 1398-02-18 02:30
سلام پکیج ما ایساتیس ،بعضی وقتها ارور E1 میداد ،که ریجکت میکردیم درست میشد،بیشتر موقع هام از زیر پکیج اب میومد، ،از وقتی از روی گذاشتیم روی حالت تابستون داشته باشیم ،اب کلا گرم نمیشه ودایم ارور E1 میده ،امروز آب زیر دستگاه رو باز کردم گفتم دستکاه شاید کم آبه ،یدفعه پکیج حالت انفجاری شد کلی آب از زیرش ریخت بیرون ،خواهش میکنم راهنمایی کنید ،ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # جلال شریفی 1398-02-18 11:30
سلام
ارورهای پکیجو جدی بگیرید دستگاه وقتی ارور میده داره هشدار میده بشما .. پکیج شما باید سرویس و رسوب زدایی بشه گرفتگی مدار مصرفی مبدلها و مدار گرمایش یا مشکل در قسمت پمپ سیرکوله دارید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # زیرک 1398-02-18 13:45
با عرض خسته نباشید، پکیج ایساتیس داریم دو ماه نصب کردیم، تا حالا روی حالت زمستان بود خوب کار میکرد الان گذاشتیم روی تابستان دیگه کار نمیکنه اصلا آب گرم نمیشه، ولی حالت زمستان خوبه، مشکل از کجاست گاهی اوقات هم از زیرش آب میاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # جلال شریفی 1398-02-19 00:16
سلام
باید قطعات پکیج از جمله فلومتر چک و برسی یا تعویض شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیر قاسمی 1398-02-20 18:15
سلام. پکیج ایران رادیاتور در فصل تابستان با باز شدن شیر آبگرم جرقه میزنه و روشن میشه ولی بلافاصله خاموش میشه. حتی با روشن کردن رادیاتور ها هم این اتفاق تکرار میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هاتفی 1398-02-27 13:55
سلام وقت بخیر

پکیچ منزل ما ایساتیس هستش و الان یک مدته که برای روشن شدن حتما شیر باید با آخرین شدت روشن باشه وگرنه آب گرم نمیشه. بعضی وقتا هم در حالت تابستانه اصلا پکیج روشن نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-02-27 22:05
سلام
عیب های مختلفی میتونه داشته باشه ولی مهمترینش خرابی فلومتر و یا عدم سرویس به موقع پکیج میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # بابک 1398-03-05 14:25
سلام،پکیج والترو دارم،مشکلی هست که شش ماه برای من بوجود اومده،دستگاه وقتی یه شب تا صبح و یا یک روز کامل کار نمیکنه بعد از باز کردن آب گرم خطای E1 میده ،به این ترتیب که سه بار سعی در روشن شدن میکنه،دوبار اول جرقه میزنه و حدود 5 ثانیه روشن میشه و بعد خاموش میشه ،بار سوم بعد از خاموش شدن ارور میده،بعد از چند دقیقه ، ارور رفع میشه و دستگاه سالم کار میکنه تا روز بعد...رسوب گیری،هوا گیری،تنظیم شعله،حتی تعویض برد و یا اضافه کردن سیم ارت هم انجام شد،فشار گاز یا آب مشکلی نداره،ولی مشکل هنوز پابرجاس،فکر کنم تا الان حدود 2 میلیون هزینه کردم،ممنون میشم از کمکتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علیرضا آقاملایی 1398-03-07 04:37
سلام
این حالت مربوط به سیستم ایمنی شعله میباشد که از آن جمله الکترود حسگر شعله هم میتواند معیوب باشد
با مشاهده دستگاه در حین کار بهتر میتوان نتیجه گیری کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # بابک 1398-03-08 11:06
سلام،این مورد رو هم تعویض کردم ولی نشد،شاید اشتباه میکنم ولی حدس می زنم وقتی دمای پکیج بعد از ساعتها استفاده نکردن پایین هستش این اتفاق میافته،حتی این مورد رو هم تست کردم که قبل از اینکه بار سوم روشن و خاموش بشه و ارور بده، شیر آب رو چند لحظه بستم،صبر کردم،بعد چند دقیقه باز کردم ارور نداده و دقت کردم نشانگر دمای دستگاه هم در این فاصله بالا رفته و دیگه ارور نمیده.فقط اولش که میخواد بعد چند ساعت استفاده نکردن دوباره کار کنه و دما رو بالا برسونه این خطا رو میده وگرنه در طول روز که استفاده مداوم داریم خطا نمیده،سپاس از پاسخگوییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-03-08 21:10
سلام
در چنین مواردی که عیب مشخصی روی دستگاه معلوم نیست معمولا
سیستم احتراق پکیج و زمان کارکرد سنسور ها باید طبق فرایند احتراق چک بشه و گزینه های مختلف بررسی بشه بعد تصمیم گیری صورت بگیره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی اسمعیلی 1398-04-26 09:33
سلام
موفق باشید
اگر باز سوالی بود متخصصین سایت آماده پاسخگویی هستند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # سعید 1398-03-08 20:32
باسلام.پکیج ما روشن میشه ورادیاتوراگرم میشن ولی وقتی ابگرموبازمیکنم اب گرم نمیشه.وقتیم میزارم رواب گرم باز اب گرم نمیشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-03-09 12:06
سلام
به احتمال زیاد قطعه فلو ( تشخیص آب ورودی ) معیوب میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مسعود 1398-03-21 16:09
سلام پکیج گلد ایران با روشن و خاموش شدنهای متوالی اجازه گرم شدن اب را نمیدهد ویا بهتر بگویم پکیج اب را جهت شستشو گرم نمیکند علت چیست و راه حل را لطفا بفرمایید ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-03-22 22:55
سلام هر چه سریعتر جهت سرویس کامل و رسوب گیری پکیج توسط متخصص اقدام کنید تا صدمه بیشتری ب پکیج نرسه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مخدومی همدان 1398-04-06 01:32
سلام پکیچ گلدیران داریم الان روی تابستانه هستش هر سه چهار روز یه بار خاموش میشود با کد e4دوباره آب میریزیم دلیل چیست سه بار منبع انبساط هم تعویض شده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید شاید ده نفر تا حال آمده اند از جمله چندین بار نمایندگی ولی درست نمشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-04-09 10:17
سلام وقت بخیر
تو مدار نشتی اب دارید
منبع انبساط خوب بگید بندازن براتون
اگه تهرانید با شرکت تماس بگیرید برا تعمیرش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Salami 1398-04-16 00:37
با سلام
پکیج دیجیتال ما، هرزمان شیر بازمیکنی صدای روشن خاموش میده
عیبش چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-04-16 07:54
سلام
عیب های مختلفی میتونه داشته باشه
از جمله خرابی فلو های ورودی آب
نیاز به سرویس و شستشوی مدار
سرویس و یا تعویض حسگر و . . .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمودی 1398-04-29 16:34
سلام
پکیج بوتان مدل پارما چراغ چشمک زن سبز1 ثانیه روشن 5ثانیه خاموش هست چندروز هست پکیج برای مصرف آب گرم روشن نمیشه یا اگر روشن بشه 10 ثانیه بعد خاموش میشه دلیلش چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-04-30 13:38
سلام یا فلو خراب شده یا سنسور دما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید رضا 1398-04-29 22:42
سلام پکیچ بوش کلاس 6000ارور EAداده عدم تشخیص شعله حتی جرقه زن کار نمیکنه وحتی دستگاه اجازه تغییر در دما توسط کاربر رو هم نمیده مبدل و فن و برق دستگاه چک کردم موردی نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-04-30 13:35
سلام برد شما مشکل داره ولی قبل اون پرشر هوا رو هم تست کنید و یکسره کنید اگه نتیجه نگرفتید جرقه زن رو هم عوض کنید و نهایتا برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # منوچهر 1398-06-04 19:14
سلام،منزل ما در پاکدشته، متاسفانه سه نفر سرویسکار نتوانستند مشکل پکیج را مرتفع کنند،پکیج روکا ویکتوریا2020وقتی شیر آبگرم را باز میکنیم فن روشن میشود ولی جرقه نمیزند و کد خطای 407090میدهد و فن یکسره کار میکند تا ولوم را در حالت ریست قرار دهیم و معمولا کار نمیکند مگر پس از گذشت یکی دو ساعت که خیلی اتفاقی درست میشود. ممنون میشوم راهنمایی کنید. با سپاس نیازخانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علیرضا آقاملایی 1398-06-05 08:09
سلام دو مسئله باید بررسی شود یا مشکل از قسمت تهویه پکیجه یا از قسمت برد و باید بررسی بشه که اولی در اولویت قرار داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # منوچهر 1398-06-07 18:04
سلام استاد،در ارتباط با مشکل مطرح شده باید ذکر کنم که این مشکل بیشتر در هنگام سرد بودن هوا و خود پکیج رخ میدهد مثلا صبحها،ولی اگر پکیج روشن شود پس از آن دیگر پکیج خراب نمیشود و به کار خود ادامه میدهد تا روز بعد.به نظر شما اشکال از پرشر سوییچ هوا و تهویه است یا برد دستگاه،ممنون از بذل توجه شما.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علیرضا آقاملایی 1398-06-08 21:12
سلام ابتدا قسمت تهویه ( پرشر . آنتی کندانس . فن ) چک شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حمید قلندر 1398-06-10 23:49
سلام..پکیج ایران رادیاتور داریم با روشن شدن یا با باز کردن آب گرم مشعل روشن میشه بعد از چند ثانیه خاموش میشه بعد دوباره جرقه میزنه روشن میشه وبعد خاموش میشه و چراغ ۴۰ و ۳۰به صورت چشمک زن مدام خاموش روشن میشه ایرادش از چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-11 11:15
با سلام..پس از سرویس کامل پکیج به خرابی برد میرسید برد را تعویض یا تعمیر کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # گلی 1398-06-23 22:55
سلام
پکیج ایران رادیاتور مدل L28FF مدل دیجیتال دارم که بعد از باز کردن آب گرم، شعله تشکیل میشه ولی بعد از چندین ثانیه (حداکثر 10 ثانیه) الکترود یون داغ شده و شعله خاموش می شود. (در صورتی که هنوز به درجه تنظیم شده نرسیده است) سپس بعد از چند ثانیه دوباره فندک پکیج زده می شود و شعله تشکیل می گردد.
بنظرتون مشکل از کجاست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-24 12:26
سلام وقت بخیر..اول از همه دستگاه باید سرویس بشه..میتونه گردش اب باشه..دوم حسگر باید تعویض بشه..بعد میره وارد مرحله عیب یابی
تریمستورها..ورودی گاز..پمپ..برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # گلی 1398-06-24 14:37
به نقل از علی:
سلام وقت بخیر..اول از همه دستگاه باید سرویس بشه..میتونه گردش اب باشه..دوم حسگر باید تعویض بشه..بعد میره وارد مرحله عیب یابی
تریمستورها..ورودی گاز..پمپ..برد

ممکنه از برد باشه؟
اگه این طور باشه باید تعویض بشه یا تعمیر؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-25 21:57
سلام وقت بخیر
در مرحله اول تعمیر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # میلاد 1398-06-29 18:32
با سلام.. پکیج مدل بوتان اپتیما دارم... درحالت تابستانه فن یکسره هست ولی اب گرم را باز میکنم فن خامو ش میشه اما احتراق صورت نمیگیره.. اصلا هم چراغ قرمز روشن نمیشه.. خواستم ببینم مشکل چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-30 10:47
سلام..فن نباید یکسره کار کنه پرشر فن چک کنید..ان تی سی ها تعویض شود اگر مشکل حل نشد برد خراب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # کهندانی 1398-07-08 23:55
با عرض سلام و احترام:
پکیج ایران رادیاتور مدل E24FF دارم دیروز تا بحال وقتی آب گرم را باز میکنیم دستگاه و چراغ شعله روشن میشود اما قبل از اینکه آب کاملا داغ شود چراغ شعله خاموش بعد از حدود ۳۰ ثانیه دو باره چراغ شعله روشن شده و دستگاه کار میکند و باز خاموش و این مدام تکرار میگردد .
ضمنا چند وقتی بود که فشار از روی ۱/۵ که پایین تر میآمد با شیر کنترل دوبار فشار را تا ۱/۵ بالا میآوردم . در ضمن وقتی شعله خاموش میشود چراغ 70 تا زمان خاموشی شعله فلش میکند .لطفا راهنمایی بفرمائید . قبلا سپاسگزارم از لطف شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-09 12:02
سلام..دستگاه شما رسوب دارد..گردش آب به درستی انجام نمیشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عباس یاری 1398-07-14 14:11
سلام خسته نباشید ‌ ببخشید . یه سوال ما یه پکیج بوتان نصب کردیم وقتی روشن میکنیم درجا اس تا ۸۳ میره یه دفعه قاطی میکنه خاموش میشه علتش چیه ؟...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-07-14 21:55
با سلام
بسته بودن یا خراب بودن شیرهای رادیاتور
عدم کارکرد پمپ میتونه این مشکل رو بوجود بیاره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-16 22:30
باسلام
مشکل من باپکیج vaillant است، پکیج درحالت تابستانی بدون مشکل کار میکنه حتی برای مدت طولانی که شیرآب باز باشه ولی درحالت زمستانی بلافاصله بعداز شعله گرفتن خاموش میشود که بعداز دوباراستارت اروور f28 میدهد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-07-17 10:49
سلام وقت بخیر
در مرحله اول هواگیری رادیات انجام شود..در مرحله دوم یا برد دستگاه مشکل پیدا کرده..یا شیر سه طرفه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-29 09:22
به نقل از علی:
سلام وقت بخیر
در مرحله اول هواگیری رادیات انجام شود..در مرحله دوم یا برد دستگاه مشکل پیدا کرده..یا شیر سه طرفه

تشکر از لطفت، خیلی دعا کردیم واست، مشکل از رله‌های روی برد بود که بعد از تعویض درست شد. خدا خیرت بده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-29 12:18
سلام وقت بخیر
موفق باشید دوست من از یه محافظ برق استفاده کن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-24 12:09
سلام، با تشکر از راهنمایی های ارزشمندتون.

یه پکیج یونیکال مدل eve 05 داریم که علامت آچار میاد کنار درجه، بعد یکبار که شاسی دستگاه رو فشار میدیم ارور برطرف میشه و وقتی که آب گرم باز میشه پکیج شروع به کار میکنه اما بعضی وقتها شعله ور میشه ولی اکثر اوقات شعله ور نمیشه، خطای bc روی نمایشگر نشون داده میشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-07-24 21:52
آسیب دیدن کنترل شعله...خطای دستگاه شماست به احتمال زیاد سنسور اب گرم مصرفی خراب است...اگر با تعویض سنسور مشکل حل نشد باید روی شیر برقی تمرکز کنید که مربوط به سیستم گاز رسانی میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1398-07-30 10:28
سلام باتشکر از شما بابت مطالب مفیدتان
پکیج بوتان به هنگام باز کردن آب گرم به درستی کار میکند ولی در مدار گرمایش به طور مکرر جرقه زن استارت میخورد و شعله تشکیل میشود سپس خاموش میشود ضمن اینکه فشار پکیج روی ۱.۵ بار تنظیم کرده ام و با تغیرات دما تغییر نمی کند و هواگیری سیکل انجام شده پس سالم است . پمپ سالم است و آب را به جریان می اندازد ntc ها تعویض شده اند . فقط هنگامی که در محفظه احتراق برداشته میشود درست کار میکند به نظرتان اگر مشکل از فن یا سنسور دود است چرا در حالت اب گرم مصرفی درست کار میکند به نظرتان مشکل از چیست لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-04 23:57
سلام..جنس ان تی سی ها خوب نیست..بالای پکیج پولکی های روی ستون را باز کنید..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سید احمد 1398-07-30 13:18
با سلام پکیج گلدیران مدل پیونر دو ساعت خوب کار میکنه ولی بعد ارورE1 میده دوباره میزارم روی off بعد روشن میکنم دو سه ساعت کار میکنه باز ارور میده همش همینطوریه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-04 23:57
سلام..احتمال خرابی پمپ آب وجود دارد..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سینا 1398-08-03 23:04
سلام وقت بخیر پکیج ما دمراد هست امروز گذاشتم رو حالت زمستان و اینم بگم که هم رادیات هست هم کف گرمایش کلا اصلا کف گرم نمیشه از عصر و اینکه دوتا رادیات رو شیرش رو باز کردم گرم میشه ولی پمپ بی وقفه کار میکنه و شمعک هر 1 یا 2 دقیقه جرقه میزنه و خاموش میشه درجه رادیات رو هم گذاشتم رو 40 درجه قضیه کجاش مورد داره؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-04 23:50
سلام وقت بخیر
کل شیرهای گرمایش از کف را باز کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علیرضا نوروزی 1398-08-04 11:45
با سلام، ما پکیج دیواری ایران رادیاتور داریم، تابستان مشکلی نداره، ولی زمستان با راه اندازی رادیاتورها پکیج هر 2 دقیقه روشن و خاموش میشه بدون اینکه شیر آب گرم باز باشه حتی شب تا صبح! مشکلی در آب گرم و داغ بودن رادیاتورها نداریم، آیا این پکیج مشکلی داره؟ چون واقعا اعصاب خورد کن شده این روشن و خاموش شدن های مکرر، با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # علی 1398-08-04 23:50
سلام وقت بخیر خیر روی حالت زمستانه طبیعیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Mehdi mohammdi 1398-08-07 19:17
پکیج فقط چراغ شماره 30 روشن میشود وبعد از بستن شیر آبگرم مشعل روشن میشود البته کل سیستم سرویس شده ولی متاسفانه چراغ های سیگنال جفت جفت روشن نمیشود البته مدار گرمایش در سرویس نمی باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-07 23:09
سلام وقت بخیر
روشن نشدن چراق جفت جفت یعنی قطعه فلوسویچ..یا حسگر آن خراب است..مدار گرمایش در سرویس نیست متوجه نشدم متظورتونو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عباس 1398-08-08 16:26
سلام
پکیچ ایساتیس مدل سوپر لوکس دارم
دچار قطع و و صل شدن شعله شده است. تا الان 3 تا تعمیرکار اوردم ولی تشخیص نداند که مشکل چیه. سوخت دستگاه تهویه و برد آن را نیز تعمیر کردند ولی همچنان مشکل باقی است
ممنون میشم راهنمایی فرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:18
سلام وقت بخیر
عیب اول هواگیری رادیات..عیب دوم تریمستور
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمود احمدی 1398-08-08 17:43
سلام.از اصفهان مزاحم میشم.پکیج ما نو ووایلانت است، روشن نمی شود و یکبار هم روشن شد آلارم اف ۳۳ آورد.ریست کردم .فن کار میکنه اما شعله روشن نمیشه.البته یکبار پرژر سوئیچ هوا عوض شده.اما بی فایده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:18
سلام وقت بخیر
برد مشکل دارد به احتمال زیاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرشاد بلاغی 1398-08-09 00:14
با سلام پکیج روکا روی حالت ابگرمکن کار نمیکند شعله روشن نمیشد و ابی گرم نمیشود اما روی حالت رادیاتور کار میکند و اب هم گرم میشود اما به اجبار رادیاتور باید روشن باشد مشکل از چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:08
سلام وقت بخیر
کیت تعمیر یا شیر برقی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رقیه احمدی 1398-08-09 06:31
باسلام پکیج مرکوری ۲۴ftدارم سیستم اب گرم خوب کار میکنه اما گرمایشی منزل زیر ۵۰ درجه خودش روشن نمیکنه وقتی اب گرم استفاده میکنم بعد روشن میشه علت چی هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:22
سلام وقت بخیر
سنسور معیوب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیر جوهری 1398-08-09 22:07
سلام شب بخیر جرقه زن در پکیج ال جی عمل نمیکند دستگاه یکسال است کار میکند علت چیست؟چه راهکاری باید انجام داد.
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-11 11:08
سلام وقت بخیر
اگر فن کار کند جرقه زن خراب است..اگر فن کار نکند یا پرشر فن خراب است یا برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1398-08-11 18:45
علت خاموش روشن شدن پکیج تندتند چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-08-11 20:15
سلام وقت بخیر
هوای رادیات..خرابی حسگر..مسدود بودن مدار پکیج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رحیم کنعانی 1398-08-13 13:40
پکیج ما وقتی که روی حمام وآب هست روشن خاموش نمی شود ومشکل ندارد ولی زمانی که روی رادیاتورها هست روشن خاموش می شود ورادیاتورها را به خوبی گرم نمی کند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-14 08:25
سلام وقت بخیر
هواگیری رادیات انجام شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # غلام 1398-08-14 13:44
با سلام علت اینکه شعله پکیج بموقع بالا و پاییننمی شود چیست اگر ایراد از NTCنباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-13 10:06
سلام وقت بخیر
از سیستم گاز
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Hadi 1398-09-13 10:06
سلام وقت بخیر
از سیستم گاز یا اب
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پیمان 1398-08-14 13:46
سلام من پکیج تاچی دارم که تا وقتی برای آب گرم سرویسها استفاده میشه خوبه اما امسال تا دکمه زمستانی رو زدم که اب گرم وارد رادیاتورها بشه تا روشن میشه تق تق مثل اینکه چیزی بگیری ه پره فن صدا میده تا دکمه زمستون خاموش میکنم اب سرویس عالی و پکیج بی صدا کار میکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسن بهارستان 1398-08-15 05:24
سلام خسته نباشید پکیج من ری آلمان میباشد و به تازه گی نصب شده اما گرمایش ساختمان در درجه پایین ۵۰ کار نمیکنه؟ اما وقتی به بالای ۵۰ میزنیم شروع به کار میکنه علت این چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-13 10:06
سلام وقت بخیر
سلام.یا ntc خراب و نا مرغوبه یا از برد هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد عابدینی 1398-08-15 08:13
سلام؛ حدود سه یا چهر ماه پیش پکیج بوتان مدل پارما خریدیم ؛ تا چند روز پیش به خوبی کار میکرد ولی اخیرا شاید نزدیک ده بتر قطعی برق داشتیم که کار همسایه پایینی بود و تازه متوجه شدم که چراغ چشمک زن پکیج ما روشن نمیشه یعنی در حالت استندبای خاموشه و فقط موقع روشن شدن پکیج روشن میشه؛ علتش چی میتونه باشه ؟ متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-15 20:44
سلام اگر تو عملکرد پکیج تاثیری نزاشته حتما چراغش سوخته
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جواد 1398-08-15 10:28
سلام وقت بخیر یه پکیج LG مدل پرستیژ داریم ازدیشب متاسفانه تو حالت زمستانه روشن نمیشه و رادیاتور رو گرم نمی کنه. البته در حالت زمستانه برای آب گرم مصرفی روشن می شه و ابش هم داغه .در ضمن شاید هر ۴الی ۵ ساعت یک بار روشن می شه و رادیاتور رو داغ می کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-08-16 20:40
خرابی کیت تعمیر..بسته بودن رفتو برگشتها‌
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # وحیده حمزه 1398-08-15 19:43
سلام شب خوش پکیج بوتان چلچراغ سبز روشن و خاموش میشه ولی آبگرم نمیکنه؟ دلیلش چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-16 21:25
دلایل زیادی میتونه داشته باشه..رسوب..خرابی سنسور..خرابی پمپ و غیره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-15 21:34
با سلام
پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff داریم
برای مدار شوفاژ از ۶ درجه موجود درجه روی ۲ قرار دادیم که آب رو برای مدار گرمایش بین ۴۰ تا ۵۰ گرم می‌کنه ، اینکه پکیج هر از ۴ دقیقه فعال میشه طبیعی هست؟
با توجه به دمای شوفاژ شاید این زمان اگر ۱۵ تا ۲۰ دقیقه هم باشه دما مناسب هست.
جایی برای تنظیم زمان وجود دارد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-16 20:40
از روی برد تنظیم میشود..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بارانی 1398-08-17 20:38
باسلام سوالم اینه توی پکیج بوتان مدل اپتیما ایا امکان داره مپپ توی حالت تابستون خراب باسه و چکه اب ازش نشون نده و روی حالت زمستون ک رفتی این اب ازش بیرون بزنه ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-14 22:18
سلام کاربر گرامی عریز لطفا سوال رو درست مطرح کنید با عرض پوزش غلط املائی ها رو تصحیح کنید شرمنده ممنون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # کیانپور 1398-08-17 21:06
سلام‌
پکیج بوش کامفرت ۲۸۰۰۰ دارم از دو هفته پیش تا حالا error c1 ,c6 میده تعمیرکار هم که اومده اول گفت از برد پکیج هستش بر و تعمیرش کرد درست نشد بعد پرشر سویچ رو عوض کرد درست نشد دو باره برو رو برو چک کرد و هنوز درست نشده الان میگه باید برو عوض بشه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # hamid 1398-08-21 00:05
سلام وقت بخیر
اشکال در ونتوری و ایر پرشر بوده اما در حال حاضر که چندین بار دستگاه باز شده و برد هم چند بار تعمیر شده نمیتوان از راه دور نظری داد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیرحسین 1398-08-18 01:24
سلام علت اب دادن پیچ انتهای کلکتور اب سردکه حالت سوراخ داره وسطش چیه و چگونه رفع میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-15 21:21
سلام.شلنگ زیرشو عوض کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علي 1398-08-18 15:36
با سلام
پكيج روكا اصلا روشن نميشود
انگار برق وارد مدار نميشه و هيچ چراغ سيگنالي روشن نميشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-14 20:12
سلام خدمت کاربر گرامی دو علت وجود دارد اول از همه شما باید برق پریز رو چک کنید و مطمئن شوید که برق به پکیج میرسه اگر پریز مشکلی نداشت باید قاب پکیج رو باز کنید و به قسمت برد پکیج برسید بر روی برد پکیج یک فیوز شیشه ای وجود دارد که اگر اون فیوز بسوزه پکیج کار نمیکند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بخشی 1398-08-18 19:14
باسلام عقربه ی سبز رنگ مرتب بالا میرود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-15 20:02
سلام کاربر گرامی منظور از عقربه سبز رو به طور کامل توضیح دهید ممنون از شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-18 20:57
باسلام.پکیج من برند گلدیران مدل پایونر میباشد متاسفانه خاموش میشود و کد خطای E3 میدهد. مشکل کجاست؟من اصفهان هستم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # hamid 1398-08-21 00:05
سلام وقت بخیر
مسیر دودکش و خروجی را چک کنید. اگر مشکلی نبود. احتمالا ایراد از ونتوری یا ایر پرشر و یا فن میباشد که باید بصورت زنجیری( به ترتیب یک به یک )تست شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1398-08-20 01:29
با عرض سلام پکیج من مگا استار. مارس هستش الان چند روزیه که وقتی سر زمستان میزارم خود دستگاه هر چند دقیقه ای که کار میکنه خاموش میشه و بعد از چند ثانیه دوباره روشن میشه و بعضی وقتها هم خاموش میشه دیگه روشن نمیشه تا از برق در بیارم و چند ثانیه ای صبر کنم و دوباره بزنم به برق تا روشن شه فن دستگاه رو سرویس کردم ولی بازم این مشکل هل نشد ولی در حالت تابستان هیچ گونه مشکلی پیش نمیاد .ممنون میشم از راهنمایی شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-20 20:52
سلام..وقت به خیر..در مرحله اول از سلامت برد دستگاه مطلع شوید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مسعود 1398-08-21 05:35
سلام.پگیچ دررایداتورموقع روشن شدن پس ازیک ساعت خودبخودکه میخواهدشروع به روشن شدن کندخاموش میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-14 19:12
سلام خدمت کاربر گرامی سنسور های NTCو سنسور دود را حتما چک کنید اگر پکیج شما از مدل فن دار میباشد فن پکیج را چک کنید که گیر پاچ یا خراب نباشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-21 21:22
سلام ، پکیج ما مدل التای است ، گه گاهی اراور e1 میدهد، که مربوط به تشکیل نشدن شعله است ، حدود یک ساعت همینطور است، ولی بعد ان بطور عادی پکیج کار میکند، به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه، ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # hamid 1398-08-23 00:55
سلام یون شعله باید تمیز و یا تعویض گردد کار این قطعه حس کردن لحظه به لحظه شعله بوده و اگر شعله را حس نکند. فرمان قطع گاز را به برد میدهد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # شیرویی 1398-08-22 14:02
سلام بر شما
پکیج وایلانت مدل خرگوشی دارم در بعضی از مواقع بعد بازکردن شیر اب گرم پکیج روشن نمیشود ولی چراغ سبز که نشانگر باز بودن شیر اب است روشن میشود و دیگر به هیچ عنوان شعله روشن نمی شود تا زمانی که کلید ریست یا پکیج را خاموش و روشن کنیم با تشکر از شما لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-12 21:09
سلام وقت بخیر
شاید ایراد از فلومتر باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی ترابی 1398-08-22 18:27
سلام پکیج ما بوتان هست در شهر اراک ۶ بار پکیج کار مراجعه کردند هنوز درست نشده در دمای زیر ۵۵برای رادیاتورها به خوبی کار میکنه ولی وقتی دما رو بالاتر میگذاریم که خونه سرد نشه تند تند خاموش روشن میشه ودما کمتر از حالت ۵۵درجه میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # hamid 1398-08-23 00:55
سلام گرفتگی مدار گرمایش یا در مسیر لوله کشی یا رادیاتور ها یا مبدل پکیج، باعث میشود که اختلاف دمای بین مسیر رفت و برگشت مدار گرمایش به 5 درجه برسد و برد فرمان قطع شعله را صادر میکند و پس از چند ثانیه مدار خنک شده و سیستم دوباره فعال میشود. این چرخه تکرار میشود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسن 1398-08-22 19:43
سلام .خدا قوت . من سه ماهه تازه توي آپارتمان جديد رفتم و پكيجش بوتان از نوع perla pro است چون ساختمان جديده پكيجش هم تازه نصب شده . اخير سيستم گرمايش رو راه اندازي كردم روي دماي مثلا 65 تنظيم ميكنم . با كاهش دماي حدود 3 درجه دستگاه روشن ميشه و بلافاصله به عدد 65 ميرسه و خاموش ميشه و اين اين موضوع مكرر اتفاق ميفته . ميخواستم ببينم اشكال چيه ؟ ممنون ميشم پاسخ بديد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-24 09:28
سلام..خدا قوت..سنسور گرمایشی خراب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رحیمی 1398-08-22 23:07
سلام مدل پکیج ما گلدیران مکسلیت هست و بعد از روشن کردن سیستم گرمایشی شعله یکبار به مدت پنج دقیقه روشن شده و بار آب به 3 رسیده و خاموش میشود و بعد از سه دقیقه بار آب از 3 به 2 رسیده و شعله به طور مداوم روشن و خاموش میشود مشکل چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-12 21:09
سلام وقت بخیر
شاید منبع انبساط مشکل داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # ودود 1398-08-23 10:33
سلام خسته نباشید پکیج ما آماتیس ویکتوریا ۲۴ میباشد حدود ۵ سال بخوبی کار میکرد الان ار ور e6 میدهد و دستگاه راخاموش میکند هم در مصرف آب گرم و هم در رادیاتور ریست میکنم دوباره روشن میشه بعد از ۳ تا ۱۰ دقیقه کار دوباره ار ور e6 میدهد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-12 15:00
سلام..دستگاه رسوب دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # کرد 1398-08-24 18:47
سلام سیستم گرمایشی کار میکند اما سیستم اب گرم کار نمیکند هیچ خطایی هم رو صفحه نیست علت ان چیست مارک پکیچ لورچ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-25 09:53
سلام.کیت تعمیر یا شر برقی خراب است..دستگاه در اولویت سرویس شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1398-08-24 22:47
سلام پکیج ایران رادیاتور داریم E 2 نشانه چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1398-08-25 17:11
سلام
عوامل مختلف وجوددارد ابتدا قطعی گاز خرابی حسگر شعله و ضعیف شدن جرقه زن ودر انتها خرابی برد البته در دستگاه شما خرابی حسگر شعله میتواند علت اصلی باشدویا تنظیم نبودن فاصله حسگر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شریف 1398-09-02 00:15
سلام پکیج 2 مبدل ایران رادیاتور دارم . درجه رادیاتور رو آخر میزارم ولی بعد حدود یک دقیقه خاموش میشه . فشار رو هم تنظیم میکنم ولی مشکل ادامه داره و هر بار باید کلید ریست رو بزنم تا دوباره روشن بشه اما باز بعد حدود 30 ثا نیه تا یک دقیقه چراغ های درجه رادیاتور از 80 یکی یکی خاموش میشه و بعد شعله خاموش میشه .لطفا راهنمایی بفرمائید . با سپاس از دوستان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-08 22:00
سلام..رسوب زدایی کنید..سنسور مصرفی و گرمایش تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یعقوبی 1398-09-03 08:34
با سلام ممنون به خاطر اطلاعات مفید شما
دکمه تنظیم شوفاژ پکیج ایران رادیاتور کار نمی کنه ولی دکمه دوش به خوبی کار می کنه اب گرم هم داریم. با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-11 22:41
با سلام..احتمالا از روی برد قطعی دارید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-06 10:22
سلام
در زمستان وقتی پکیج را زیاد میکنم مشعل پکیج ابتدا روشن میشود،ولی بعداز چندثانیه خاموش میشد ونمیتواند گرمای کافی برای رادیاتورهارا تولید کند.علت چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-11 11:18
سلام..رسوب ..خرابی کیت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احسان وحید دستجردی 1398-09-07 22:30
سلام و خدا قوت
پکیج ما بوتان کالدا ونزیا هست یه مدت بی مورد جرقه میزد ولی الان دیگه سیستم جرقه زن عمل نمیکنه پکیج گازدهی داره بوی گاز هم میاد ولی جرقه ایجاد نمیشه دلیلش چی میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-09-11 11:16
سلام.خرابی ترانس و جرقه زن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # SAJJAD 1398-09-08 00:16
سلام وقت بخیر
بعد تشکیل شعله همچنان جرقه زن همچنان جرقه میزند طوری که دستگاه شروع شعله رو تشخیص نمی دهد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-08 22:00
سلام حسگر خراب است..هواگیری کنید..در آخر ای سی یو دستگاه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین 1398-09-08 02:18
سلام من ۴روز پکیج ایران رادیاتور m24ffگرفتم افت بار دارد فن صدا میدهد چراغ قرمز هم روشن شد اب گرم هم یکدفعه قطع شد ریست کردم خوب شد چه کار باید انجم دهم ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-11 11:14
سلام..با نمایندگی تماس بگیرید چون دستگاه نو میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نیما 1398-09-08 10:39
سلام دلیل اتومات نکردن پکیج زمینی ،حتی در دمای پایین در گرمایش از کف دستگاه بی وقفه کار میکنه و اتومات نميکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-12 21:09
سلام وقت بخیر
شاید از برد باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مهدی 1398-09-08 15:58
سلام وقت بخیر
به تازگی من یک دستگاه پکیچ بوتان مدل پارما24خریداری کرده ام برای متراژ 153 متر تعداد رادیاتور ها8 تا میباشد رادیاتور ها همگی پنلی هست دستگاه هنگام کار در حالت زمستانه روی 40-45 بصورت اتومات با فاصله زمانی حدود 10الی 15 دقیقه روشن و حدود8دقیقه خاموش میشود ولی درجه را روی 50 به بالا تنظیم می کنم دستگاه بصورت دایم روشن می باشد و خاموش نمی شود از نمایندگی بوتان سوال کردم جواب درستی به من ندادندو می گویند دستگاه مانند بخار ی دایم روشن باشد ممنون از راهنمایی شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-09-08 22:00
سلام..احتمالا خاموش میکنه صبوری کنید..مدت زمانش بیشتر میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # امین 1398-09-09 21:14
با عرض سلام
پکیج ایمرگاز مدل mini EOIO دارم
مدتیه ارورقطع گاز میدهE1
فیلترگازرو تمیز کردم بازهم گاهی چندروز درسته باز یکمرتبه ساعتها ارور میده E1 و یا E8 میده
خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید.
سپاسگذارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # سیامک نعمت پور 1398-09-11 17:30
سلام وقت بخیراحتمالا رله شیر گاز داخل برد معیوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پیمان 1398-09-09 23:26
بدون باز بودن شیر آب گرم صفحه نمایش پکیچ علامت باز بودن شیر اب نشان میدهد و باعث میشود شعله هی روشن خاموش شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-11 11:14
سلام..احتمالا کیت تعمیر یا شفت رگلاتور گیر کرده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پیمان 1398-09-12 04:11
سلام و خسته نباشید امروز دیگه آب سرویس سرد میشه و ارور سنسور آب گرم مشکل دارد میدهد یا همان ای ۳
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-12 10:43
سلام..باید تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا مظاهری نیا 1398-09-11 09:55
با سلام وعرض خسته نباشید
من دو عددسنسورگرمایشی و سنسورآب مصرفی پکیج عوض کردم بازهم ارور ۷۰ میده، میخواستم بدونم احتمال داره سنسور روی مبدل ثانویه خراب شده باشه ، ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-11 11:00
سلام وقت بخیر
دستگاه شما رسوب دارد..یا مبدل ثانویه خراب است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امین 1398-09-11 12:36
سلام وقت بخیر / پکیج مرکوری dc28combo - وقتی روشن میشود کمی بعد خاموش میشود - ارور dh میدهد . از چیست ؟
متشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-12 21:09
سلام.احتمال داره از سنسور حد۱۱۰ یا ntc باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1398-09-12 07:08
سلام وقت بخیر
پکیج ما ایران رادیاتوره خاموش شده
چراغ درجه 40 و 70 چشمک میزنه
بار ریسیت کردم، روشن شد بعد از چند ثانیه دوباره همون دو چراغ شروع کرد به چشمک زدن و چند ثانیه بعد خاموش شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-12 15:00
سلام..فشار آب و بیارین رو یکو نیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # زارع 1398-09-12 17:35
سوفاژ بوتان روشن می شود درجه حرارت روی ۸۵درجه میاید ودسگاه خاموش می شود حال برای روشن شدن مجدد درجه حرارت زیاد می افتد مثلا روی درجه ۴۰ می اید بعد روشن می شود در صورتی باید روی درجه مثلا ۶۰روشن شود علت چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hadi 1398-09-13 10:06
سلام وقت بخیر
مربوط به سیستم ایمنی دستگاه است.ntc ها و کلید حد رو تست کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سیدمحمد 1398-09-12 23:11
پکیج کالداونزیا پمپ کار میکند و چراغ قرمز ثابت روشن است،ntcو سنسور دود رو تعویض کردم اما دوباره استارت نمیکنه و کماکان چراغ قرمز ثابت روشنه و پکیج کار نمیکنه.ممنونم راهنمایی کنید.از شهرستان فریمان،موسوی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-09-13 07:09
سلام وقت بخیر
دلایل مختلفی میتونه داشته باشه مثل
1:تشکیل نشدن شعله
2:اشکال در ntc گرمایشی 
3:ایراد در مجموعه فن دستگاه 
4:بار دستگاه کمتر از نیم بار نباشد
حالا در مورد روشن شدن چراغ قرمز روی پکیج کالدا ونیزیا و راه رفع مشکل آن برای حل مشکل قرمز شدن چراغ روی پکیج با باز کردن شیر ورودی آب پکیج.
برای انجام دادن اینکار باید توجه کنیم که چون ممکن است هوا در قسمت پمپ پکیج باشد بنابر این با مشورت سرویس کار مجاز بازم میگم و تاکید می کنم با صحبت کردن به صورت حضوری یا نهایت تلفنی و یادگرفتن از طریق سرویس کار دریچه ی پمپ رو باز میکنیم تا دریچه کوچیکی مثل ورودی باد چرخ دوچرخه ظاهر بشه منظورم همون سر والف هستش بعدش یه پیچ گوشتی چهارسو داخلش میکنیم تا پینی که وسطش هست به پایین فشار داده بشه در همین حال فشار دادن شیر ورودی آب را باز می کنید و نگاهتان را از عقربه فشار پایین نمیندازی فشار که به دو نیم الی ۲.۸ رسید شیر ورودی آب را ببندید ممکن است در حال ورود آب به جای زیاد شدن فشار متوجه شوید که عقربه ی فشار ثابت است تعجب نکنید صبر کنید تا فشار آب بر هوای داخل سیستم غلبه کنه سپس فشار زیاد می شود.(البته در موارد به نسبت کم تجربه بنده همیشه چنین بوده) در ضمن در تمام این مدت دستتون رو از روی پیچ گوشتی بر ندارید. امیدوارم موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # طاها 1398-09-13 13:20
سلام.پکیج ایرانرادیاتور دارم مدل m24ff به هنگام حمام رفتن اب سرد و گرم می شود.و جرقه زیاد زده شده و شعله پیوسته روشن خاموش میشود.زمانی هم از رادیاتور استفاده میشود جرقه زیاد زده میشود و روی پنل دستگاه چراغ 30 بعضی مواقع هم 30 40 نشان داده میشود .با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-14 18:42
سلام به شما کاربر گرامی این سوال چندین بار پاسخ داده شده است شیر سه راه پکیج شما به علت رسوب گرفتن نمیتونه به خوبی عمل کنه و همچین مشکلی پیش میاد باید به کمک سرویسکار شیر سه راه و مبدل های پکیج شما با اسید 33٪دیس کلر شسته شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1398-09-14 02:12
با سلام خدمت اساتید گرامی، پکیج بوتان مدل اپتیما فن دار،موقع استحمام آب سرد و گرم میشه،یک ماهی هست که رسوب زدایی شده و موقع روشن شدن انفجاری روشن میشه، ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +12 # اردبیلیAlijeddi 1398-09-14 12:28
سلام برادر ایرادمشکل گازی میباشد که درحال روشن شدن دیر به پکیج میرسد وصدا زیادی در شعله نشان میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # علی 1398-09-14 14:59
باسلام و خسته نباشید. پکیج ما کوگاز هست مدل 2000hb.حدود شش ماه هست ک یهو ارور میده.. و اخطار e05 میاد روی نمایشگر... برای آب داغ حمام خیلی به مشکل بر میخوریم.چون ارور میده بعد از چند دقیقه.. الانم ک پکیج روشنه مدام ارور میده... شبا نزدیک ده بار بلند میشیم روشن میکنم تا ی دقیقه میریم ارور میده.. واقعا خستمون کرده.. ی دفه هم سرویس کار اومده دو روز خوب بود فقط.. خواهشا راهنمایی کنید.. ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Mahdi 1398-09-15 19:55
سلام سیستم تهویه ودودکش را چک کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هادی 1398-09-15 00:48
سلام خسته نباشید.پکیج ما ایران رادیاتور هست.تو یه دقیقه بیست سی بار خاموش روشن میشه. ابمون گرمه و رادیاتورا گرم.اما این خاموش روشن شدن مکرر خیلی رو اعصابه.هواگیری هم کردیم مشکل حل نشد.لطفا راهنمایی کنید مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-15 17:26
سلام به کاربر گرامی مبدل و شیر سه راه پکیج شما باید با اسید دیس کلر 33٪شسته شود و برای اینکار شما نیاز به سرویسکار دارید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سعید 1398-09-15 19:41
وقتی شیر اب گرمو باز میکنم شعله پخش نمیشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-16 14:03
سلام کاربر گرامی اول مطرح کنید که آبگرمکن هستش یا پکیج احتمالا آبگرمکن میباشد اگر با باز کردن آب شعله آبگرمکن روشن نمیشود باید سرویس سالیانه شود و واشر دیافراگم آن نیاز به تعویض دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1398-09-17 23:49
برای رفع ارور e29پکیج بوتان سی وی چیکاربایدبکنم ..میدونم مشکل برق رسانی شیر گاز هست ولی چجوری درستش کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-18 11:21
سلام کاربر گرامی بهتر است برای انجام اینکار از سرویسکار کمک بگیرید چون با جواب سوال دادن مشکل حل نمیشود ممنووون از شما کاربر عزیز.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # محمدی 1398-09-19 13:11
با سلام و خسته نباشید

پکیج منزل ما بوش فقط موقع استحمام دو سه بار ریست می کنه و آب سرد میشه ممنون میشم راهنمایی کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-19 18:44
سلام کاربر گرامی پکیج شما دچار مشکل گرفتگی مبدل و شیر سه راه میباشد وباید با اسید دیس کلر شسته شود بهتر است برای اینکار از سرویس کار استفاده کنید لطفا با شرکت تماس بگیرید و درخواست سرویسکار کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # داود 1398-09-19 22:13
سلام شعله پکیج‌ایران رادیاتور زرد میشه بعد اب و باز میکنیم پکیج خاموش میشه دلیلش چی میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-21 09:47
سلام کاربر گرامی احمالا مشکل از سنسور اکسیژن ویا کار نکردن فن دستگاه میباشد و شاید هم مشکل از رسوب گرفتگی شیر سه راه و یا مبدل های پکیج باشد بهتر است از سرویسکارهای شرکت کمک بخواهید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-20 03:53
سلام
پکیج ایران رادیاتور m24ff داریم .وقتی حمام می کنیم و دوش آب داغ چند دقیقه بازه باعث میشه شوفاژهای اتاق های عقبی که از پکیج دور هستن سرد میشن و بعد از اتمام حمام دوباره کم کم داغ میشن. علتش چیه؟
در ضمن پکیج بعضی وقتها ارور 70 میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-24 17:59
سلام کاربر گرامی پکیج شما تک مبدله میباشد و برای رفع مشکلتون باید مبدل پکیج رو با اسید33٪ دیس کلر شستشو دهید برای انجام اینکار نیاز به سرویسکار دارید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # زاهد 1398-09-21 00:57
سلام پکیج مدل کالدا ونزیا .به فاصله دو دقیقه روشن میشه دوثانیه کار میکنه دمارو60درجه زمستونی هست .میخام بدونم مشکلی داره رادیاتور ها هم گرمه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-21 09:21
سلام کاربر گرامی اگر دمای رادیاتور ها به حد رسیده باشد و آب مصرفی بسته باشد نباید پکیج روشن شود بهتر است با شرکت تماس بگیرید و از سرویسکاران کمک بگیرید. ممکنه شیر سه راه و مبدل های پکیج نیاز به شستشو با اسید دیس کلر داشته باشند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-21 10:53
با سلام و ممنون از توضیحات قبلی
راستش امسال از اول پاییز دو بار تعمیرکار اومد و شستشوی مدار انجام داد چون اغلب یکی دو تا از شوفاژها که معمولا از پکیج دور هستن خود به خود سرد میشدن و بقیه خوب کار می کردن.تازه یکبار هم اواخر زمستان پارسال شستشوی مدار انجام شده بود. ولی با وجود سه بار شستشوی مدار چند روز پیش کل شوفاژهای خونه سرد شدن ولی بعد از یک روز خودشون دوباره خود به خود گرم شدن!هر چند گرماشون به اندازه کافی و مثل چند سال قبل نیست.چند تا هم تعمیرکار اومد ولی هنوز ایراد پابرجاست. علاوه بر اینکه جدیدا وقتی چند دقیقه آب داغ مثل آب داغ حمام باز باشه شوفاژهای اتاق های عقبی یه کلی ولرم میشن و بعد از بستن آب گرم دوباره داغ میشن.مدل پکیج ایران رادیاتور 24000 و تعداد شوفاژهای منزل 7 تاست.
فشار بار پکیج بین 1 تا 1.5 هست معمولا
به نظرتون ایراد از پگیج هست یا کثیفی مدار و شوفاژها و هنوز خوب شستشو نشده؟

در ضمن آیا پکیح 24000 برای خونه 120 متری طبقه اول که زیرش پارکینگه مناسبه یا کم هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-09-21 14:20
سلام کاربر گرامی وقتی سال های گذشته پکیج شما به خوبی کار میکرده مطمئن باشید که برای متراژ خونه شما مناسب میباشد و پکیج شما نیاز به سرویسکاری از جانب سرویسکار مطمئن رو داره با شرکت تماس بگیرید و درخواست سرویسکار کنید مطمئن باشید مشکل شما رو حل میکنیم و اگر نیازی به سرویس رادیاتور ها باشه انجام میدیم و هزینه اضافی نیاز نیست انجام بدید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فاضلی 1398-10-09 11:33
با سلام
دوست عزیز دردستگاه پکیج زمانی ابگرم مصرفی درخواست میشود مدار گرمایشی ازمدار انتقال دما خارج میشود وتا زمانی که شیر ابگرم مصرفی باز باشد رادیاتور های شما سرذ می شود واین طبیعت پکیج میباشد از من از طرف همکارانم از شما عذر خواهی میکنم که خرج زیادی را به شما تحمیل کرده اند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حامد 1398-09-21 20:59
پکیج دمراد ارور فعال شدن کلید حرارتی داده
باید کلید تعویض بشه یا مشکلش از جای دیگه س؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-23 11:59
سلام کاربر گرامی سوال خود را به صورت واضح مطرح کنید منظور از دمراد چیست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی ایلیا 1398-09-22 13:41
با عرض سلام وخسته نباشید" دستگاه پیکیج گرما از کف ما ایساتیس می باشد تا حالا سه بار سرویسکار اومده مشکل حل نشده""مشکلات روشن شدن علامت دود کش و استارت بیش از حد و در استارت چهارم یا پنجم دستگاه روشن می شودو در حین استارت علامت دودکش روشن میشود" سرویسکار محوظه استارت و خالی کردن دود رو شستشو داده"به موقع جرقه میزنه و راه خروج لوله دودکش چک شده مشکل نبوده"جرقه زن رو چک کرده اما متاسفانه هنوزم همون مشکل وجود دارد و درجه های 60،70،80 هم روشن میشه با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-22 14:23
سلام کاربر گرامی مشکل شما میتواند از کنتاکت پرشر سوئیچ دود باشد که در حین کار روشن میشود و باید اول از همه باید فن پکیج و سنسور دود را چک کرد برای رفع این مشکل بهتر است از سرویسکار کمک بگیرید لطفا با شرکت تماس بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # میثاقی 1398-09-23 02:41
سلام. ممنون از سایت خوبتون.
ما یک پکیج بوتان مدل پارما داریم. چند روزی هست که چراغ آن قرمز ثابت می شود و باید پکیج را روی حآلت خاموش گذاشته و دوباره روشن کنیم. در این حالت چراغ سبز شده و در آشپزخانه یا حمام می توانیم از آب گرم استفاده کنیم. اما زمانی که شیر آبی باز نباشد پس از چند دقیقه چراغ آن مجدد قرمز می شود. مشکل چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-23 11:35
سلام کاربر گرامی مشکل از شیر سه راه یا سنسورهای NTCمیباشد برای تشخیص دقیق تر بهتر است از سرویسکار به صورت حضوری کمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-23 17:20
سلام مدتی است که پکیج دایم خاموش می شه تعمیرکار اومد رفع کرد اون موقع ارور 108 می داد 300 هزار تومان گرفتند کلی دستکاری کردند و رفتند 24 ساعت بع ارور 104 داد و خاموش شد حالا می گه ارور از برد تونه و باید تعویض شه با مطالعه ای که روی پکیج اریستون داشتم هیچکدام ارور برد نیست لطفا راهنمایی کنید چرا پکیج روشن نمی شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-24 17:08
سلام کاربر گرامی ارور 104 مربوط به مشکل برد یا برق نمیباشد این ارور برای نقص در مدار سيرکولاسيون يا عدم وجود آب در مدار میباشد که برای رفع مشکلتون بهتر است از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید مطمئنن مشکل شما حل خواهد شد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صالحی 1398-09-24 18:44
سلام
زیاد بودن درجه پکیج در زمستان باعث افزایش مصرف برق میشه یا گاز؟
در واقع پول برق بیشتر میاد یا گاز؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-09-25 17:23
سلام کاربر گرامی بستگی به نوع مصرف برچسب انرژی پکیج شما دارد ولی مصرف پکیج هم بر روی برق و هم گاز تاثیر دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # قائدی 1398-10-04 01:22
سلام. پکیج ایساتیس.سیمات چراغ زرد روشن میشه مرتب شعله خاموش روشن میشه.باباز کردن ابگرم خوب میشه.افت فشار هم داره. لطفا راهنمایی کنید.ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1398-10-04 10:49
سلام وقت بخیر
تنظیم شعله دستگاه وهمچنین علت افت فشار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سامان 1398-10-05 11:55
سلام
چراغ تشکیل شعله یکسره روشنه یا بهتر بگم دستگاه یکسره کار میکنه.
مشکل چی میتونه باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +9 # اردبیلیAlijeddi 1398-10-06 23:34
سلام مدل ومارک پکیج شما چی است. شیرسه راهی یاسنسورntcمیتونه باشه اسم پکیج ومدل وبگین راهنمایی کنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1398-10-06 12:13
سلام پکیج ایران.رادیاتورمن زمان روشن شدن یک لحظه شعله میگیرد قطع میشود ومداوم این کار انجام میشود بعد ده بار روشن وخاموش شدن درست میشود بعدکه دما رسیدخاموش شد دوباره برای روشن شدن مجدد همان اتفاق تکرارمیشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-08 07:57
دوست عزیز سلام
سنسور تشخیص شعله معیوب شده یا برد معیوب شده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اقدس 1398-10-06 17:17
سلام پکیج منزل ما ایساتیس است عیب روی صفحه نمایش حرارت عددی نشان نمی دهد و فقط کلمه انگلیسی ریز نوشته شده bar به چه معناست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +11 # اردبیلیAlijeddi 1398-10-06 23:08
باسلام بار پکیج است زیر پکیج یک مهره ای مانند است که پکیج ودرحالت خاموش بزارید وشیرو شیر بارو بازکنین به یک ونیم برسه بعد ببندیدشیر
جلو پکیج عقربه ای مانند است که فشار بارونشون میده نگاه کنید ببینید چنده مواظب باشین که سه وعبور نکنه خطرناکه بازم سکالی بوددرخدمت هستیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-11 10:53
سلام کاربر عزیز و گرامی
مشکل افت بار دارید شما میتوانید با باز کردن شیر پرکن پکیج که در زیر پکیج هستش این مشکل رو حل کنید اول از همه پکیج رو در حالت خاموش بگذارید سپس شیر را به آرامی باز کنید و بعد از اینکه فشار بر روی 2بار یا نهایت 2/5 آمد شیر را ببندید فشار بیشتر از 3بار نشود چون میتونه به پکیجتون آسیب بزنه با تشکر از شما.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Shahab 1398-10-09 19:14
سلام
پکیج ما وقتی که آب باز می کنیم وقتی دمای آب به ۴۴ یا ۴۵ درجه میرسه شعله اش خاموش میشه دمای آب میاد پایین تا دوباره به همون برسه بعد بازم خاموش میشه مشکلش چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-10 07:19
دوست عزیز سلام خرابی سنسور ان تی سی اسید شویی تنظیم شعله
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Anita 1398-10-10 03:06
سلام پکیج باکسی داریم،هر چند دقیقه یکبار جرقه میزنه روشن میشه ولی به سرعت خاموش میشه روی دستگاه قبلا ارور e03 میداد الان ارور e04 که مشکل از دودکشه؟باید چیکار کنیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-10 07:19
دوست عزیز سلام e3 مربوط به تهویه و e4 مربوط به برد است بهتره که یک متخصص بیاد بالای سر پکیج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سعید 1398-10-10 16:24
با سلام .
1. چگونه خطای 5p3در پیچ آریستون مدل کلاس ایکس ff28000 را رفع کرد ؟
2.در دمای 50 به بالا هر 4 دقیقه پیچ روشن و 4 دقیقه استراحت آیا میزان فعالیت آن در طول 24 ساعت زیاد نیست و دستگاه استهلاکش بالا نمیرود؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-10 18:01
سلام کاربر عزیز لطفا کد خطا رو درست بنویسید و اینکه پکیج آیا در دمای ۵۰ به بالا خاموش و روشن میشود توضیح را کامل و واضح شرح دهید ممنون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جهان بخش 1398-10-13 18:30
باسلام پکیج مدل کالدا ونیز دارم مدتی است خرابه مرتب خاموش میشه جرقه میزنه ولی شعله تشکیل نمیشه ودوباره جرقه زن جرقه میزنه واین کارچند بار انجام میگیره ولی شعله تشکیل نمیشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-13 20:00
دوست عزیز سلام
موارد زیر باید چک شود
شیر گاز
ژیگلور ها
چون شیر گاز تخصصی و خطرناک میباشد از تعمیر کار بخواهید تست کند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی صفری 1398-10-18 09:53
سلام خسته نباشید پکیج بوتان bn324 خاموش نمیشه. اب شوفاژ در حد جوش داغ میشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-18 14:18
دوست عزیز سلام
موارد زیر را چک کنید
گیر کردن فلو سوییچ
خرابی ان تی سی
خرابی پمپ منبع انبساط
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # غلامیان 1398-10-19 00:53
سلام ،الان که هاسرده ،پکیج باید یکسره روشن باشه؟
یاخودش اتومات روشن میشه،بعد خاموش ، دوباره روشن ،خاموش ،
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +8 # اردبیلیAlijeddi 1398-10-20 00:37
سلام پکیج یکسره کارنمیکنه اتومات وپمپ داره رفت وبرگشت تاحدی ودرجه ای که گذاشتین گرم کرده واتومات میکنه بازم سوای بود با توضیح واضح تر به ماکنک بیشتری درپاسخ میکنین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمیدرضا 1398-10-19 14:57
سلام خداقوت. یه سوال دارم. ببخشید ما پکیج ایران رادباتور داریم. همه چیز خوبه. رادیاتورها گرم. فشار روی یک ونیم بار. پکیج منظم کار میکنه. چیزی که جدیدا اتفاق میفته، وقتی که پکیج روشن و در حال کار کردن هست، وقتی میخواد دوباره استارت بزنه، مجبوره دوسه بار استارت بزنه. من صفحشو نگاه کردم وقتی که استارت میزنه، عکس شعله میاد رو صفحه، اما این دوسه بار استارت میزنه و عکس شعله نمیاد، اما بار سوم یا چهارم که استارت میزنه عکس شعله میاد و شروع به کار مجدد میکنه. فاصله زمانی بین ایتارتهای مکرر سه الی چهار ثانیه س. میخواستم دلیلشو بدونم. ممنون میشم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +8 # اردبیلیAlijeddi 1398-10-19 23:19
باسلام ووقت بخیر به کاربرگرامی یا فشارگاز ساختمان کم است هرگاه گاز به خوبی به شعله پکیج نرسد حتی ضعیف هم باشد همون استارت میکند.گاز ورودی ساختمان وپکیج وبررسی کنید باز حل نشد یا از سایت ماکمک بخواییدمشکل شمارو حل کنه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-20 04:37
سلام کاربر گرامی
چند دلیل وجود دارد اول اینکه فاصله بین میله های جرقه زن تنظیم نمیباشد و یا یون ها کثیف شده است دوم فشار آب در مدار گاهی اوقات پائین میباشد و یا اینکه در سیستم گرمایش هوا گرفته است سوم اینکه پمپ سیرکولاتور خراب شده است و یا در مدار گرفتگی وجود دارد چهارم برد دستگاه دچار مشکل شده است و چند دلیل دیگر وجود دارد بهتر است برای تشخیص صحیح از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حیدر 1398-10-21 10:03
سلام بر شما
پکیج من ایران رادیاتور L24ff هستش تا دمای 55درجه نرمال کار میکنه در حالت رادیاتور ولی با افزایش دما از 60 به بالا پکیج به صورت متوالی خاموش روشن میشه من دریچه ی هوای کمکی بالای وپکیج رو باز کردم حل شده مشکل اما صدا ی پکیج زیاد شده ایا راه حل دیگری هست مسیر دود کش هم چک شده با تشکر از سایت عالی تون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-21 18:22
سلام کاربر گرامی
مشکل از چند مورد میباشد سنسورهای NTC و همچنان سنسور دود پکیج باید چک شود و همچنین فن پکیج را چک کنید که بدون گیر و مشکل کار کند بهتر است برای تشخیص و مشکل از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نظری 1398-10-22 22:32
سلام
یک رادیاتور اضافه کردیم.از اون به بعد پکیج مدام کار میکند واتوماتیک نمیکند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-23 09:03
دوست عزیز سلام شما وقتی یک رادیاتور اضافه میکنید قاعدتا پکیج باید نسبت به قبل بیشتر کار کند تا دما را برساند ولی اگر بیش از حد روشن میماند موارد زیر چک شود رسوب گیری تنظیم شعله هواگیری شست و شوی سیستم ان تی سی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناصر 1398-10-24 12:11
با عرض سلام و خسته نباشيد پكيج ايران رادياتور داريم روشن خاموش ميشود موقعي كه هوا ان را ميكيرم دوباره روشن خاموش ميشود چكار بايد كرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-25 09:17
دوست عزیز سلام فن پرشز دود حسگر شعله برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هادی 1398-10-25 21:43
سلام.پکیج زمینی ایران رادیاتورمدلG35داریم..تقریبا یکساله هرروز چندبار فشار پایین میاد وخاموش میشه..گفتن منبع انبساطش خرابه چون بافشاردادن والف آب بیرون میومد..منبع انبساطشو عوض کردیم ویه منبع50لیتری براش گذاشتیم..اماهنوز هم درحالت تابستانه وزمستانه روزی چندین بار خاموش میشه دوباره باید روشن کرد..لطفا راهنمایی کنید..مممون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-26 00:32
دوست عزیز سلام شما مشکل نشتی دارید جایی نم زدگی ندارید جنس لوله ها چیست پنج لایه یا سبز
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حمیدرضا 1398-10-26 14:34
سلام.پکیج بوتان کالدونزیا تک مبدله دارم.چندروزه فشارآب گرم چه درحمام وچه درآشپزخانه و...تاحدودی کم شده.ولی فشار آب سرد همه جا خوبه.اگر مشکل از رسوب مبدل هست آیا با جوهرنمک میشه مبدل اصلی رو ششتشوی سنتی داد(یعنی بدون پمپ)؟درب اصلی پکیچ چطور باز میشه ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-26 15:37
دوست عزیز سلام اسید شویی کار خطرناکیه ممکن به خودتون اسیب بزنید بهتره از سرویسکاری که پمپ مخصوص اینکار را دارد کمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمیدرضا 1398-10-28 18:19
به نقل از مجید:
دوست عزیز سلام
اسید شویی کار خطرناکیه ممکن به خودتون اسیب بزنید
بهتره از سرویسکاری که پمپ مخصوص اینکار را دارد کمک بگیریدبله متوجه هستم.اگرمیشه بگید که باجوهرنمک معمولی میشه این کار رو کرددیاخیر؟وبهترین محلول چی هست برای این کار؟ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-29 01:07
سلام کاربر گرامی اول از همه باز و بستن مبدل پکیج به دلیل اینکه مهره ای نمیباشد و اکثر مبدلها با جا زدن خار و پین بسته میشود و باید واشرهای اورینگی تعویض گردد و آب بند کردن آنها کار آسانی نیست توصیه میشود از سرویسکار کمک بگیرید و اگر اینکه خودتون از باز و بستن مبدل سر رشته دارید به قول معروف دست به آچار هستید پس از باز کردن مبدل و شیر سه راه میتوانید آنها را با اسید 33٪ دیس کلر شستشو دهید و شستشوی سنتی زیاد جوابگو نیستش میتوانید برای اینکار از یک پمپ کولر استفاده کنید یعنی اسید را داخل یک ظرف پلاستیکی مثل لگن کوچیک بریزید و پمپ‌کولر منزل را باز کنید وپس از تمیز کردن شوره های پمپ آنرا داخل لگن به صورت ایستاده قرار دهید دقت کنید که سید از پایه پمپ بیشتر از 10سانت بالا نزند و پس از انجام اینکار شلنگی که از خروجی پمپ به ورودی مبدل وصل شده است باید یک شلنگ هم به خروجی مبدل وصل کنید و آن را داخل لگن اسید بگذارید ک وقتی اسید از خروجی مبدل بیرون میریزد دوباره برگردد داخل لگن که گردش کند این گردش نباید بیشتر از 5دقیقه شود و پس از اسید شوئئ حالا باید با آب و تاید دستی برای خنثی شدن اسید مبدل را به همین صورت تا 5دقیقه شستشو دهید و در آخر با آب خالی مبدل را شستشو دهید امیدوارم که توضیحات رو متوجه شده باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # ابوذرحیدری 1398-10-29 07:31
سلام.پکیج من توی حیاط است.به فاصله ده ثانیه خاموش و روشن میشود.آب گرم نمیشود به خصوص صبح.مشکل چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-29 14:48
دوست عزیز سلام ان تی سی تنظیم شعله رسوب جابجا بستن شلنگ ها گرفتگی مسیر دودکش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سیدنادر یادگاری 1398-10-29 23:51
اگر دمای بار از ۲ رد کند مشکلش چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-01 10:04
دوست عزیز سلام تا 2 مشکلی نیست ولی بالاتر نباید برود و اگر به 3 برسه شیر اطمینان عمل میکنه موارد زیر باید چک بشه شیر پرکن منبع انبساط مبدل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناصر وکیلی از سقز 1398-11-02 02:19
سلام.پکیج ۳۶۰۰۰ شوفاژ کار زمینی من زیاد گرم نمی کند هم رادیاتها و هم آب ، چه کار کنم که زیاد گرم کندناصر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-04 13:05
سلام کاربر گرامی اول از همه باید مطمئن شوید که پکیج زمینی شما دچار رسوب گرفتگی نشده باشد و اگر این مشکل در پکیج بوجود آمده باشد بهتر است از سرویسکار به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پدرام 1398-11-02 12:04
سلام. پکیج ما از روی حالت کفخواب که 30 تا 50 درجه حرارت است، رفته به حالت شوفاژ که 50 تا 80 درجه است. میخوام به همون حالت کفخواب ببرمش. باید چه کار کنم؟ پارامترها را چگونه تغییر بدم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-04 12:51
سلام کاربر گرامی اول از همه مدل پکیج خود رو ذکر کنید و اینکه منظور از کف خواب چیست را واضح تر و کامل تر بگیید ممنونم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پدرام 1398-11-06 11:29
به نقل از mohamad javad:
سلام کاربر گرامی
اول از همه مدل پکیج خود رو ذکر کنید و اینکه منظور از کف خواب چیست را واضح تر و کامل تر بگیید ممنونم.

سلام مدل لورچ آریان. مدل کفخواب یعنی گرمایش از کف یعنی بدون شوفاژ. تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-06 12:01
دوست عزیز سلام اول p صفر را بذارید رو 10 روبروی را بذارید رو 18 بعد تغییر بدید P0:18 A2:2
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناصر وکیلی 1398-11-03 16:59
سلام.پکیج من ۴ ماه است خریده ام ول قبلا ۱۰ سال کار کرده وزمینی سوفاژ کار است. شعله یکنواخت کار می کند وابگرم ودمای رادیاتورها خیلی کم است.ممنون می شوم ازکمکتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-04 11:59
سلام کاربر گرامی پکیج شما نیاز به سرویس سالیانه دارد و مشکل از نازل مشعل، تنظیم نبودن دمپر هوا، و گرفتگی رو مبدل آبگرم و.... بهتر است از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-04 23:01
سلام پکیچ لورچ دارم شعله پکیچ گاهی اوقات خاموش نمیشود وبه صدا می افتد باید سریع دستی خاموشش کنم و خطای E6میدهد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-05 08:26
دوست عزیز سلام سنسور گرمای بیش از حد عمل میکند بهتر هر چه زودتر بر طرف گردد چون اسیب شدیدی به پکیج میزند پکیج باید رسوب گیری شود و گردش اب بررسی شود که انجام میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد رضا 1398-11-09 19:12
سلام. ما پکیج اپتیما داریم . آب گرم مصرفی رو که استفاده میکنیم آب قشنگ داغ میشه. آب رو که مبندیم تا بخواد دوباره روشن بشه آب کاملا سرد میشه. البته فن کار میکنه ولی تا شعله شروع بشه زمان زیادی میبره معمولا آب تا 20 درجه پایین میاد. گفتن از مبدل ثانویه هست اونم عوض کردیم درست نشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-10 07:46
دوست عزیز سلام این عکس العمل پکیج طبیعی است چون داره بصورت لحظه ای اب را گرم میکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نهاوندي 1398-11-10 20:47
با سلام و خسته نباشيد پكيج ما بوتان مدل وروناست . موقعي كه رادياتور حمام روشن ميكنيم ارور e82 ميده . دليلش چي ميتونه باشه؟ با تشكر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-11 08:09
سلام کاربر گرامی مطمئن هستید که این ارور را میدهد چون این ارور مربوط به قفل به دلیل احتراق ناقص و یا مسیر خروجی دود را باید بررسی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # kia 1398-11-12 12:52
سلام ، پکیج ایران رادیاتور چند روزی هنگام کار سرو صدا افتاده خوب کار نمیکنه چراغهای 40-70-80 روشن میشه آب خوب گرم نمیشه گاهی خاموش میشه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # اردبیلیAlijeddi 1398-11-12 14:38
باسلام کاربرگرامی
خطای 40 70 80 / E8: این کد به معنی قطع بودن ترموستات ایمنی حد در پکیج است که در این مشکل چراغ قرمز پکیج نیز روشن میشود درمدل های آنالوگ پیشنهادما درخواست متخصص ازسایت وبررسی فوری میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ولی پور 1398-11-18 23:21
با سلام وخسته نباشی .پکیج فرولی مدل دیاتک دارم فقط از حالت اب گرم مصرفی استفاده میکنم چند وقتی هست که خیلی سریع خاموش روشن میشه و حتی زمانی که اصلا شیر اب باز نیست خود به خود شعله روشن می شود بعضی اوقات ارور A03نشون میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-19 13:50
دوست عزیز سلام خطا مربوط به گرمای بیش از حد است موارد زیر را بررسی کنید خرابی سنسور رسوب مبدل پمپ فشار گاز و ...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عبدالهی 1398-11-21 07:18
سلام وقتتون بخیرپکیج ماشاپه است وچندروزی است درجه فشاراب را که تنظیم میکنیم سریع شایدیک ساعتم نشده هشدارنقصان اب میده واب سردسرداست علتش چیه؟ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-21 09:08
دوست عزیز سلام شما در سیستم نشتی دارید بررسی کنید که در پکیج رادیاتورها و سیستم لوله کشی کجا نشتی دارند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1398-11-23 01:37
سلام
پکیج ایران رادیاتورما فشارش ۱/۵ باراست
روی حالت آب گرم بخوبی مشعل روشن میماتد
ولی درحلت گرمایش مرتب خاموش ور ودشن میشود
ضمنا رادیاتورنداریم حرارت ازکف است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-11-23 09:41
دوست عزیز سلام شعله کوتاه شاید خیلی کم است ان تی سی خراب است پمپ معیوبه هوا گرفتن سیستم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # amin 1398-11-24 09:33
سلام
یه پکیج مرکوری داریم وقتی شیر آب باز میکنیم روشن میشه و کار میکنه .ولی اگر یکم شیر آب گرم کم میکنیم خاموش میشه.درضمن فشار اب گرم خیلی خوبه کم نشده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-24 10:13
دوست عزیز سلام تنظیم شعله کنید شاید برد شعله را ماژوله نمیکند ان تی سی چک شود اگر فلو متری است بررسی شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1398-11-24 23:44
سلام پکیج ما ابگرم مصرفی رو گرم میکنه ولی شوفاژ رو نه و در ضمن صدای زیاد آب از داخل خود دستگاه میاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-25 13:10
سلام کاربر گرامی احتمال از چند مورد هستش سنسور NTC خراب شده باشد و یا مبدل دارای رسوب گرفتگی شده باشد و مورد بعدی میتونه از خرابی پمپ پکیج باشد و شاید هم به خاطر خرابی منبع انبساط باشد که احتمالش ضعیف میباشد ررای تشخیص بهتر از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عبداله 1398-11-24 23:51
سلام وقت بخیر
پکیج بوتان مدل CV دارم. آب مصرفی رو گرم می کنه اما أب رادیاتور رو که تنظیم می کنم، به مدت چند ثانیه روشن میشه و بعد ارور e9می ده و خاموش میشه و عملا رادیاتور سرد می مونه، ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-25 13:32
سلام کاربر گرامی این ارور رسیدن دمای آب مدار گزمایش به بیش از 95 درجه و یا بیش از حد مجاز است احتمال داره که سنسور حد خراب شده باشد و یا پمپ پکیج گردش نداشته باشد و سنسور واقعی به دمای بیش از حد میرسد بهتر است از سرویسکار کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بهمن 1398-11-25 19:26
شیر گاز پکیج اگه خراب شده کجا بدم درست کنم.؟؟. وقتی دستگاه را روشن میکنم دستگاه جرقه میزنه ولی گازی وارد دستگاه نمیشه. پرسیدم میگن شیرگاز یا تنظیم باید بشه یا بوبین اون ایراد داره چکار کنم کمکم کنید... پکیج مرکوری مدل مگاترم28 تک مبدله... شیر گازش هم با شیر گازهای دیگه فرق داره به هر کی میگه نمیتونه.... مارک شیرگاز CNEاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-25 19:34
سلام کاربر گرامی شیر گاز شما باید تنظیم شود و اگه خراب باشد نیاز به تعویض دارد برای اینکار نیاز به سرویسکار دارید چون شیرگاز بسیار حساس و تنظیم کرون آن باید با دقت باشد وگرنه میتونه خطرناک باشه لطفا از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صادق 1398-11-27 07:38
سلام خدا قوت .پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff هستش که آب گرم رو که باز میکنیم شعله روشن میشه و مشکلی نیست ولی وقتی رادیاتور کار میکنه شعله خاموش میشه و چراغ های نشانگر دما شروع به چشمک زدن میکنن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-27 08:11
دوست عزیز سلام شما باید بفرمایید کدوم یک چشمک میزنند تا ارور دستگاه مشخص بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صادق 1398-11-27 10:44
سلام مجدد.تمامی چراغ ها دو تا دو تا روشن می شود (۳۰ و ۴۰_ ۵۰ و ۶۰ _ ۷۰ و ۸۰) به ترتیب پشت سرهم روشن می شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-27 10:57
دوست عزیز سلام هنگام استفاده از ابگرم مصرفی روشن شدن این چراغها عادی است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صادق 1398-11-28 08:07
سلام آقای نجفی
متاسفانه فعلا فقط در شهر تهران خدمات حضوری داریم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سعید 1398-11-28 12:12
سلام.یه پکیج مگاترم ۲۴ دارم موقعی که جرقه میزنه روشن فیشر میسوزه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-28 14:41
سلام کاربر گرامی سوال واضح نمیباشد لطفا سوال را واضح بپرسید منظور از فیشر چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اصغر قربانی 1398-11-30 21:59
آیا میشه در یک پکیج پمپ دیگری اضافه کرد؟
سوال آزمون بوده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-01 12:42
سلام کاربر گرامی بله میتوان با روش سری کردن اینکار رو انجام داد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد انصاری 1398-12-01 14:42
پکیج مرکوری ۲۴ دارم..وقتی به دما میرسه ..پمپ سیرکوله هم خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه..باید با کلید مجددا راه اندازی بشه در ضمن گاهی صفحه دیجیتال هم قطع و وصل میشه و آخرش هم آلارم میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-01 19:00
سلام کاربر گرامی از سالم بودن پمپ مطمئن باشید واینکه پمپ روان کار کند یعنی وقتی که خاموش میشود و مجدد میخواد روشن شود گیرپاچ نباشد و یا شاید مشکل از دستور دادن برد به قطعات پکیج باشد برای تشخیص بهتر باید از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1398-12-01 22:51
سلام
پکیج گلدیران ۲۴ تک مبدل هر ۱۵ روز فشار افت میکنه مجبور میشم شیر پر کن باز کنم
سرویسکار اومد اورینگهای مبدل حرارتی و شیر اطمینان تعویض کرد اما همچنان ۲ هفته یک بار دچار افت فشار میشه .سرویسکار میگه ممکنه از رادیاتور باشه اما بنده بررسی کردم موقعی که پکیج خاموش بود و رادیاتور سرد بود هیچ نشتی ندیدم از خود پکیج هم نشتی ندیدم.خواسم بدونم برای پیدا کردن نشتی چی کار باید بکنم؟کلا چطور باید فهمید افت فشار از قطعات داخل پکیجه یا از رادیاتورها و یا از مدار آب هست؟سپاسگزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # اردبیلیAlijeddi 1398-12-02 15:12
سلام کاربرگرامی مسیر لوله هارابررسی کردین که نشتی نداشته باشد اول ازمسیرلوله ها مطمعن باشید که هیج نشتی درلوله ها نباشد هواگیری رادیاتورها،اول پکیج ودرحالت خاموش قرارداده وکلید نیم بارو بازکنید وبه یک ونیم رسانده وکلیه رادیاتورهارو هواگیری کرده ودرآخر حوله خشک کن وهواگیری کنید وکمی بگذارید پیچ هواگیری درحالت باز باشه وکلیه هوا ازآخریعنی حوله خشک کن دربیاد پکیج وروشن کرده وباز به همان مشکل برخورد کردین درمسیر نشتی دارین. بازم سوالی بود درخدمتیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شهریار سعیدی 1398-12-03 04:35
با سلام پکیج بوتان مدل optimaبعد از روشن شدن به مدت پنج یا شش ثانیه کار میکند سپس خاموش شده وچراغ او قرمز میشود وپمپ ان همچنان کار میکند ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که مشکل از کجاست. تشکر میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-03 10:42
سلام کاربر گرامی
مشکل میتونه از چند قسمت باشد و برای تشخیص بهتر باید از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید احتمال داره مشکل از سنسورها باشد که دستور درست را نمیدهند و یا امکان داره فلوتر خراب شده باشد یا گیر کرده باشد و یا برد پکیج یا پمپ دچار مشکل شده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # خوشپسند 1398-12-06 19:58
سلام وقتتون بخیر پکیج ما بوتان مدل اپتیما هست پاییز از شرکت اومدن سرویس کردن خوب کار میکرد تا یکماه پیش که شوفاژها گرم هست اما آب مصرفی رو که باز میکنیم درجه پکیج از 80 هم میگذره اما آب گرم نمیشه تماس گرفتیم از نمایندگی اومدن گفتن ی قطع شل بوده درست کردن گفتن اگه باز این اتفاق افتاد مشکل از قطعه دیگه هست که باید تعویض بشه حالا سوال من اینه اینکه پکیج تندتند اتومات میکنه اشکالی نداره؟ سه دقیقه شعله روشن هست 3 دقبقه خاموشه دوباره همین منوال هست مشکلی نداره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-07 15:47
سلام کاربر گرامی پکیج نباید اینقدر خاموش روشن شود مشکل از سنسورهای NTC میباشد و برای رفع مشکل از سروبسکاران شرکت کمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1398-12-06 23:15
درود و وقت بخیر به شما،پکیج من روی حالت زمستانه مشکلی نداره وقتی آب گرم برای رادیاتور میره ولی به محض باز کردن آب گرم درجه روی43تا45 که ميره خاموش ميشه و بعداز چند ثانیه دوباره روشن ميشه،درجه بار هم روی یک خط مانده به یک هست،البته روی حالت تابستان هم همينطوره لطفا راهنمایی کنید سپاس گذارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-07 15:19
سلام کاربر گرامی چند مورد باید چک شود سنسورهای NTC سالم باشد شیر سه راه و مبدل دچار رسوب گرفتگی نشده باشد و از سالم بودن منبع انبساط و سوراخ نبودن مبدل مطمئن شوید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بهمن 1398-12-07 17:37
باخسته نباشید جناب ببخشید پکیج ما بوتان مدل kalada veneziaهستش چرا شلنگ ورودی آب سرد در حالت زمستان داغ میشود ایا سرویسکار اشتباهی وصل کرده از سمت راست زیر پکیج دومین ورودی هست که وصل شده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-12-08 11:53
دوست عزیز سلام اگر لوله ورودی داغ میشود یک شبر یکطرفه در ورودی قرار دهید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ایزدی 1398-12-09 10:24
با سلام. پکیج هیچ اروری روی صفحه ندارد ولی مشعلش روشن نمیشه و آب کلا سرده. شوفاژ ها هم سرد شده ان. و از پکیج آب چکه میکند. مشکلش را میتوانم حل کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-09 19:03
سلام کاربر گرامی اگر از سرویسکار به صورت حضوری کمک بگیرید بهتر است چون پکیج وسیله ای حساس میباشد و با اشتباه میتوانید به پکیج خسارت جدی وارد کنید احتمالا چکه کردن آب احتمالا برای شیر اطمینان میباشد که فشار بار بیشتر از 3بار شده است و اینکه روشن نمیشود اول از همه فشار بار پکیج را چک کنید که با وجود چکه کردن روی چند میباشد فشار استاندارد برای پکیج 1/5بار میباشد اگر فشار افت کرده با شیر پرکن فشار را تنظیم کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صیاد 1398-12-09 17:03
سلام .پکیج من ایران رادیاتور هس مدام روشن و خاموش میشه کاور روش را باز میکنم درست کار میکنه تا کاور رو میزنم روش دوباره خاموش و روشن میشه مجبور شدم کاور روش نصب نکنم لطف کنید راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-09 18:44
سلام کاربر گرامی احتمال زیاد سنسور دوود به مشکل خورده است که وقتی کاور رو بر میدارید هوا بهتر به پکیج میرسد برای رفع مشکل باید اول مطمئن شوید فن پکیج به خوبی کار میکند و یا دودکش پکیج در جای خوود قرار دارد اگر اینها درست باشد مشکل از سنسور دوود میباشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ملکی 1398-12-11 08:33
با سلام و عرض احترام
پکیج منزل ما ایمرگاس بوده و مدتی است که با باز کردن شیر آب گرم ، خاموش روشن می شود و آب گرم در خانه نداریم در حالیکه شوفاژها گرم است. سرویس کار ، مبدل اولیه و ثانویه و پمپ را تمیز کرده و مخزن را هم از هوا پر کرده ولی متاسفانه یک روز دیگه دوباره این عیب وجود دارد. خواهشا راهنمایی بفرمائید. سپاسگزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-11 10:16
سلام کاربر گرامی مواردی که میگم را چک کنید فشار بار دستگاه نباید کمتر از 1/5بار باشد و مطمئن شوید که سرویسکار باد مخزن را تنظیم کرده است بیشتر از حد باد نزده باشد که مخزن انبساط آسیب دیده باشد و مورد بعدی باید از سالم بودن سنسور NTC مطمئن شوید ویا شاید برد دستگاه خراب شده باشد و مورد دیگه میتونه از تنظیم نبودن فاصله یون ها جرقه زن باشد لطفا برای تشخیص دقیق از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نویدی 1398-12-20 05:00
با سلام پکیج من زاس هستش یه تا یه ماه پیش که سرویسکار نیومده بود برای سرویس مشکلی نداشت ولی چون هرسال یه بار سرویس میکنن اومد یکم رسوب گیری هواگیری تست فلان انجام داد رفت دوسه روز بعد شروع به روشن خ شدن مکرر کرد یعنی جرقه 5یا6 بار گاها تا دهبار شمردم میزنه تا روشن بشه این عمل هر پنج شش دیقه یبار تکرار میشه گاها اونقدر میزنه که دیگه کلا روشن نمیشه باید ریست کنم خطای hb هم میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-20 11:50
سلام کاربر گرامی اگر رسوب گیری با اسید انجام شده باشد و سنسورهای NTC از روی شیر سه راه باز نشده باشد احتمالا سنسور NTC به مشکل خورده است چون ارور HBمربوط به سنسورNTC آب مصرفی میباشد و احتمال اینکه پکیج به طور زیاد جرقه میزنه احتمال داره فاصله میله های جرقه زن تنظیم نباشد و یا شیر برقی گاز خراب شده است و گاز رد نمیشود این احتمالات وجود دارد لطفا از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مقدم 1398-12-23 10:55
سلام.پکیج ما فشارش خوبه روی یک نیم هست ولی گاز نداره و روشن نمیشه.یه چراغ قرمزش هم روشنه.
اصلا گاز جرقه نمیزنه.فشارش خوبه روی یک ونیم هست
چیکارباید بکنیم روشن بشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Mehdi 1398-12-23 12:42
سلام وقت بخیر
توضیحات برای حل این مشکل کمه
آیا فن روشن میشه یا نه آیا پکیچ فعال میباشد و تا مرحله ig پیش میره و جرقه نمیزنع یا کلا هیچ عکس العملی نشون نمیده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هادی 1398-12-24 23:14
با عرض سلام و خسته نباشید
و سپاسگزاری بابت وب سایت مفید و کاربردی تان

به تازگی پکیجی خریداری کرده ام با پمپ 24هزار و لوله کشی روکار تک لایه به طول کل مسیر 26 متر و 5 عدد رادیاتور یک متری

مشکل پکیج بنده این هست که با تنظیم دما تا 55 درجه سانتیگراد پکیج به صورت کاملا نرمال کار کرده و تولید حرارت متناسب با دما و ابه صورت اتومات خاموش و روشن میشود(حدود 16 دقیقه روشن و 9 دقیقه خاموش)
اما زمانی که دما را روی درجه بالاتر تنظیم کنیم، دستگاه حرارت متناسب با دما تولید میکند ولی اتومات نکرده و یکسره روشن می ماند

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-25 12:09
سلام کاربر گرامی اگر پکیج را به تازگی خریداری کردید و ضمانت پکیج هنوز تموم نشده است بهتر است از سرویسکاران خود شرکت پکیج کمک بگیرید زیرا ممکن است سنسورهای NTCدچار مشکل شده باشند و یا اینکه برد پکیج مشکل داشته باشد بهتر است از ضمانت نامه استفاده کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # الی 1398-12-25 00:10
سلام ما تازه یکی دوهفته هست که خونه خریدیم و تازه پکیج رو نصب کردیم. مدام دوده ایجاد می‌کند و واقعا چشمامون از بو میسوزه.
دونفر هم اومدن نظر دادن، تعمیرات کردن، اما همچنان درست نشده. حتی یکیش گفت چون لوله کنار پنجره هست، از درزهای پنجره دوده برمیگرده داخل. درزهارو گرفتیم، بو تشدید شد. ضمنا مال طبقه پایین ایرادی نداره. چه کار کنیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-25 11:56
سلام کاربر گرامی اگر دودکش به بیرون از پنجره وصل میشود باید چک کنید که بر سر لوله کلاهک وصل شده باشد اگر کلاهک وصل بوود بهتر است یک لوله اول اضافه کنید و بعد کلاهک را وصل کنید تا دوده له داخل خونه از لای درزها بر نگردد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ابوالفضل 1398-12-25 22:09
با سلام وخسته نباشی.واحد ما پمپ آب داره هروقت پمپ آب کار میکنه پکیچ ایراد پیدا میکنه.میتوان به ورودی آب پکیچ فشارشکن وصل کرد.
پمپ آب برای پکیچ ولباسشویی ضرر دارد یانه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-12-26 10:07
دوست عزیز سلام اگر فشار در محدوده استاندارد باشه مشکلی پیش نمیاد فشار استاندارد 2 تا 4 باره از شیر فشارشکن هم میشه استفاده کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی 1398-12-25 23:28
سلام مطالب۳خوب بود استفاده کردیم
ولی من پکیج اریستون مدل کندانس دارم زیادی وقتی شیر آب رو باز میکنم خاموش شد ه و خطای ۵۰۴ رو میده دوباره ریست رو میزنم روشن میشه دو سال استفاده کردیم ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-26 12:58
سلام کاربر گرامی اگر دو سال از پکیج دارید استفاده میکتید و تا الان سرویس هم نکردید بهتر است از یک سرویسکار برای سرویس سالیانه و شستن شیر سه راه و مبدل که با اسید 33٪ باید شستشو شود کمک بگیرید شیر سه راه اگر رسوب گرفته باشد به درستی عمل نمیکند و چنین مشکلاتی بوجود میاورد پکیج شما نیاز به سرویس سالیانه دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سید رضا ایثاربخش از 1399-01-02 23:56
سلام پکیج ما شاپه است حدود پنج سال است که خریده ایم اخیرا پس از جند دقیقه یا جند ساعت روشن شدن خودبخود خاموش میشود لطفا علت این مشکل پکیج را بیان بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-03 20:13
سلام کاربر گرامی در کدام حالت خود ب خود خاموش میشود وقتی آبگرم مصرفی باز است این اتفاق میوفته و یا زمانی که رادیاتورها رو میخواهد گرم کند این اتفاق میوفته ؟؟احتمال داره مشکل از سنسورهای NTCباشد ولی برای اطمینان بیشتر بهتر است از سرویشکار کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پژمان 1399-01-03 09:02
سلام وقت بخیر. پکیج ایران رادیاتور من اخیرا موقع استارت کردن شعله چند بار چراغ شعله روشن میشه و سریع خاموش میشه و در دفعه 4 یا 5 روشن می مونه که این موضوع باعث شده اب گرم مصرفی من ولرم باشه و دیر گرم بشه لازم به توضیح است پرشرفن به تازگی عوض شده مشکل از چیست؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-03 19:46
سلام کاربر گرامی این مشکل ربطی به تعویض کردن پرشرفن ندارد مشکل پکیج که چندبار استارت میزنه و روشن میشه به این دلیل است که فاصله میله های جرقه زن یا یون ها تنظیم نمیباشد و با اینکه دوده گرفته است و اینکه آب مصرفی دیر داغ میشود و ولرم میباشد به این دلیل است که مبدل پکیج و شیر سه راه دچار رسوب گرفتگی شده است و بهتر است با اسید 33٪دیس کلر شستشو شود که برای اینکار نیاز به سرویسکار به صورت حضوری را دارید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1399-01-05 14:12
سلام من ۴تاپره دارم ۲تاش سرده دوتاشگرم هرچی هواگیری میکنم درست نمیشه موقع هواگیری اب گرم خارج میشه ولی دوباره زود سردمیشه وقط همون دوتا دلیلش چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-05 22:38
دوست عزیز سلام اگر دورترین رادیاتورها این مشکل را دارند یا پمپ ضعیف شده یا صافی گرفته از باز بودن شیرهای ورودی و خروجی رادیاتور اطمینان حاصل کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سجاد بصیری 1399-01-07 02:49
مهندس جان پکیج بوتان دارم وبعد از باز موندن آب داغ بیشتر از ۱۰دقیقه با بستن آب پکیج همچنان روشن میمونه تا انقدر داغ بشه تا منفجر بشه یا جوش بیاره از خود نمایندگی بوتان سرویسکار آوردم و ندود ۱.۲۰۰بهش پول دادم بابت سرویس و تعویض چند قطعه ولی باز این مشکل رو دارم میشه راهنمایی کنید سپاسگزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-08 19:30
سلام کاربر گرامی مشکل میتونه از سنسورهای NTCو سنسور حد باشد که عمل نمیکند برای تشخیص دقیق از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید تا مشکل شما رو به صورت حتمی حل کنند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیررضا امیدی نژاد 1399-01-07 23:58
سلام پکیج ما مدل آریستون هست erorr 5p3 را میدهد باید چه کار کنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-08 18:45
سلام کاربر گرامی این ارور برای یکنواخت نبودن شعله میباشد و پکیج نیاز به تنظیم شعله دارد فشار گاز ورودی را کمی ببندید تا مشکل رفع شود و برای تنظیم کردن شعله از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1399-01-08 16:58
سلام پکیج بنده ایساتیس است چند روزی است که جرقه می زند ولی روشن نمی شود . روکش دستگاه را برداشتم و در کوره را نیز باز کردم وقتی دستگاه را روشن کردم شروع به کارکردن کرد و وقتی درب کوره را می بندم دستگاه روشن نمی شود البته با سنباده کمی روی یون تشخیص شعله را نیز تمیز کردم ولی تغیری نکرد در ضمن دستگاه فن دار است حال نمی دانم مشکل از کمبود اکسیژن است یا یون تشخیص شعله . لطفا راهنمایی کنید . باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-08 18:21
سلام کاربر گرامی مشکل از سنسور اکسیژن میباشد بالای پکیج یک دریچه گرد قرار دارد میتونید درب شعله رو ببندید و دریچه بالا باز کنید تا پکیج خاموش نشود و باید سنسور دود را تعویض کنید برای رفع مشکل میتونید از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید زارعی 1399-01-08 23:04
سلام.پکیج اریستون دائما پیام 5p3 می دهد و خاموش می شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-09 14:45
دوست عزیز سلام این خطا مربوط به یکنواخت نبودن شعله است باید بررسی بشه که گاز مشکل داره یا تهویه که شعله نرمال نیست شایدم شعله تنظیم نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رحمت 1399-01-10 08:57
پکیج آوره مرتب خاموش و روشن میشود دلیلش چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-10 15:35
سلام کاربر گرامی مشکل میتونه چند علت داشته باشه میتونه از برد پکیج باشه یا اینکه سنسورهای NTCخراب شده باشد و دلیل بعدی میتونه از خرابی شیر سه راه و یا موتور آن باشد برای تشخیص دقیق تر از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1399-01-12 18:55
سلام . لطفا راهنمای فرمایید چطور میشه مشکل قطع و وصل شدن شعله پکیج رو بر طرف کرد ؛ ضمنا باید بگم یکی از رادیاتها چکه میرده که ما متوجه نشدیم . بعد که درستش کردم و فشار رو تنظیم کردم ولی هنوز مشکل رفع نشده . ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-13 02:25
باسلام کاربرگرامی،میتونه ازهوا گیری باشه بعد نشتی شما کاربرگرامی هواگیری کردین رادیاتورهاتونو،اول پکیج ودرحالت خاموش قرارداده کلید نیم بار زیرپکیج وباز کنید وبعد هواگیری تمامی رادیاتورها حتی حوله خشک کن،کلید نیم بارکه به یک ونیم یا دورسید بسته وپکیج وروشن کنیدانشاله که مشکل شما حل میشه. بازم سوالی بود درخدمتیم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محسن 1399-01-13 13:42
سلام
پمپ سیرکولاتور از اورینگ نشتی داشت برای رفع نشتی پمپ رو کامل باز کردم ولی از وقتی بستم پکیج روشن میشه دما سریع بالا میره و بعد حدودا 10 ثانیه دوبار خاموش میشه و رادیاتورها گرم نمیشه با پیچ بزرگ جلو پمپ هواگیری هم کردم ولی باز مشکل رفع نشد لطفا میشه راهنمایی بفرمایید ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-14 20:35
دوست عزیز سلام پمپ روشن نمیشه احتمالا وقتی باز و بسته کردید با سوکت برقش در امده یا پروانه گیر است باز کنید دوباره با دقت ببندید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سلیمان 1399-01-14 01:54
عرض سلام و تبریک سال نو دلیل اینکه پکیج روشن میشه کار هم می‌کنه به طور صحیح ولی آب داغ مصرفی درون شبکه جاری نمیشه و دائم رادیاتورها هم هوا میگیره را اگه میشه بفرمایید ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-14 21:24
سلام کاربر گرامی آب مصرفی ندارید یا رادیاتورها هوا میگیرد چون هرکدام جدا از هم میباشد آب مصرفی نباید داخل شبکه رادیاتورها برود اگر رادیاتورها هوا میگیرد امکان دارد پمپ پکیج خراب شده باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسن 1399-01-15 16:41
با سلام و عرض خسته نباشید. پکیج ما بعد از باز کردن آب گرم خیلی دیر جرقه می خوره و بعد از چند دقیقه خاموش میشه درحالی که آب گرم بازه هنوز. مشکلش چیه به نظر شما. نوع پکیج هم بوتان مدل اپتیما هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-16 04:50
سلام کاربر گرامی باید چند مورد چک شود از سالم بودن سنسورNTCمطمئن شوید واگر مشکلی نداشت باید از شیر سه راه و سالم بودن موتور آن مطمئن شوید و پس از آن باید مطمئن شوید فلوسوئیچ سالم میباشد و گیر نکرده باشد و برای اینکه جرقه دیر میزنه باید فاصله میله های جرقه زن را چک کنید و همچنین یون تشخیص شعله را هم باید تمیز کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسن 1399-01-16 16:43
ممنون از پاسختان. مورد بعدی که باید ذکر کنم اینه که فرایند جرقه زنی رو چند بار انجام میده همراه با صدای غیر معمول. مثلا شروع به جرقه زنی میکنه و شعله روشن میشه بلافاصله شعله قطع میشه و دوباره جرقه میزنه و این فرایند چهار پنج بار تکرار میشه تا شعله روشن بمونه. به نظرتون ایرادش چیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-18 12:56
سلام کاربر گرامی مشکل از کثیف شدن و دوده گرفتن میله یون تشخیص شعله میباشد باید اول کاور پکیج رو باز کنید و سپس درب مشعل را باز کنید و میله یون رو تمیز و تنظیم کنید اگر میله یون کثیف‌ نشده باشد احتمالا خراب شده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1399-01-16 20:45
با سلام و تشکر بابت مقاله کاملتون درباره خاموش و روشن شدن مکرر، من یه بوتان اوپتیما دارم که دائماً خاموش و روشن میشه ولی با یک تایم کالا مشخص 5 ثانیه فن روشن بعد جرقه بعد 12 ثانیه شعله تشکیل میشه بعد خاموش حدود 2 دقیقه 5 ثانیه خاموش میمونه دوباره فن و.. 7 با این سیکل ادامه داره بار هشتم حدود 11 دقیقه شعله روشن میمونه این سیکل 8 تایی بارها و بارها تکرار میشه سوال بنده اینه ایرادهایی که در مقاله ذکر فرمودید میتونه همچین تایمینگی ایجاد کنه؟ ممنون از شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-17 22:25
سلام کاربر گرامی منظور سوالتون اصلا واضح نیستش لطفا بگید برای دستگاه پکیجتون مشکلی پیش اومده اگر مشکلی داره مشکل رو واضح توضیح دهید و اگر مشکل یا اشتباهی در جواب سوال ما در سایت میباشد را ذکر کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1399-01-17 11:06
باسلام خدمت شما .پکیج ما بدون فن هست قبلا دما رو روی پنجا که میزاشتم رادیاتورها داغ میشدن ولی الان روی پنجاه داغ نمیشه ولرمه من احساس میکنم پکیج به دما که میرسه خاموش میشه خیلی زمان میبره تا روشن بشه فاصله زیاد شده تا استارت مجدد همین باعث میشه رادیاتور ها گرمای خودشون رو از دست بدن ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-17 21:46
باسلام کاربرگرامی،افت بارهم دارین،اگرافت باردارین درمسیرلوله کشی،رادیاتورهانشتی دارین یامنبع انبساط پکیج شما مشکل پیداکرده دراین صورت ومشکل پکیج افت بارکرده وخاموش میشه. پکیج هابه کلید نیم بارمجهز هستن،پکیج ودرحالت خاموش قرارداده و شیر یاکلیدنیم بارو باز کنید تا بارپکیج به یک ونیم رسید شیربارو بسته وپکیج ودرحالت روشن قراردهید اگر بار پکیج از یک ونیم پایین اومد درمسیر نشتی یامنبع انبساط پکیج مشکل پیداکرده پیشنهادمن تماس ودرخواست متخصص کاربلد تامشکل وبررسی وحل کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-17 21:58
سلام کاربر گرامی اول از همه باید از رسوب نگرفتن شیر سه راه و مبدل مطمئن شوید احتمال داره به خاطر رسوب گرفتگی این اتفاق افتاده باشد و راندمان پکیج کم شده باشد که برای شستن رسوب ها باید از اسید 33٪ دیس کلر استفاده شود و اینکار نیاز به تجربه دارد که بهتر است از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید اگر از رسوب نداشتن پکیج مطمئن بودید و پکیج درست کار نکرد باید سنسور NTC را تعویض کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1399-01-21 19:40
سلام .پکچ مدل L27 سال 95 گرفتم حدود 8 ماه کار کرد هر ماه یه یا دو بار به دلایلی خراب میشود و کلی دستم خرج گذاشته تو این چند سال کلی از لوازمش دوبار تعویض شده دیگه حالم از این نوع پکچ بهم میخوره خواستم راهنمایی بفرماید چه مدل پکچی تهیه کنم تا اینقد خرابی نداشته باشه ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-22 11:56
باسلام کاربرگرامی،پکیج گوناگونی وبابرندهای متفاوتی در بازار موجود است پکیجی تهیه کنید که قطعات داخل دستگاه پلاستیک نباشه،جنس وقطعات برنجی داشته باشه وبرای راهنمایی بهترشما باسایت ما تماس گرفته وازمتخصص فروش برای خرید راهنمایی بگیرید. بازم سوالی بود درخدمتیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد طهماسبی 1399-01-21 23:03
سلام پکیج ایران رادیاتور در زمان اب گرم مشکلی نداره ولی وقتی که رویگرمایش می ذاری شعله روشن نمیشه تا اب گرم رو باز کنی بد شروع به کار می کنه تا زمانی که ترموسات عمل کنه دوباره تکرار مشکل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-22 10:54
سلام کاربر گرامی باید چند مورد بررسی شود اول از همه ّسنسور NTCچک شود که سالم باشد و سپس از موتور شیر سه راه باید مطمئن شوید و همچنین مبدل پکیج و شیر سه راه دچار رسوب گرفتگی نشده باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1399-01-23 14:25
سلام، یه پکیج بارل دارم قسمت پکیجش یکسره کار میکنه یعنی همیشه پکیج فعاله،به نظر شما این عیب مربوط به چه قسمتیه و راه حلش چیه؟
اگه میشه راه‌نمایی کنید من تعمیرکاز هستم، سپاسگذارم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-23 22:30
سلام کاربر گرامی منظور سوالتون واضح نمیباشد یعنی چی قسمت پکیج یکسره میباشد؟ منظورتون اینه که وقتی رو حالت زمستانه ید همان رادیاتورها میگذارید پکیج دائم کار میکند یا بر عکس وقتی روی قسمت آب مصرفی میگذارید پکیج یکسره میشود؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا نوروزی 1399-01-24 20:22
با سلام خدمت اعضای محترم سایت تاسیسات ۲۴ ساعته، بنده یک پکیج ایران رادیاتور دارم که اخیرا زیر دوش حمام آب گرم و سرد میشه، بطوریکه مثلاً ده ثانیه آب گرمه ولی بعدش سرد میشه و دوباره ده ثانیه بعد گرم میشه و مکرراً زیر دوش حمام همین اتفاق میوفته، بقیه شیرهای آب هم همینطور است. از همکاران تاسیسات ۲۴ ساعته تشریف آوردند و گفتند علت این قضیه، وجود رسوب در اتصالات هست که اتصالات رو شستشو دادند و دو عدد فیلتر نصب کردند، دو هفته خوب بود ولی متاسفانه دوباره همانطوری شده، لطفاً راهنمایی بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-25 01:28
باسلام کاربرگرامی،درنصب اولیه بایدسختی گیر حتما نصب میشد سختی گیر یاهمون(فیلتر)که درنصب اولیه انجام میشه به خاطر این مشکلات است که به داخل اتصالات وقطعات پکیج رسوب نره وقطعات واتصالات پکیج وضعیف نکرده وعمر پکیج بالا برده واین مشکلات وبعداز نصب به وجود نیاره،باباز شدن فیلتر سختی گیر وتمیزشدن آن مشکلی نداشتین،وبه علت مصرف زیاد آب گرم احتمالا مسیر لوله کشی ومبدل شما دچاررسوب گرفتگی شده،یاخرابی ترموستات،وایراددرسنسورآب گرم هم میتونه این مشکل وبه وجود بیاره،شما میتونین باسایت تماس گرفته و مجددمتخصص درخواست کرده که حتما بررسی شه ومشکل شما حل بشه. اگرسوالی بود باز درخدمتیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-25 02:35
سلام کاربر گرامی رسوب گرفتن پکیج درست درست حدس زده شده است ولی اگر دو هفته پکیج درست کار کرده است ولی الان مجدد خراب شده است باید موتور شیر سه راهی چک شود که درست عمل میکند یا خیر ریرا ممکن است در زمانی که پکیج رسوب داشته و قبل از اینکه اسید شوئی شود موتور شیر سه راه و یا خود شیر سه راه آسیب دیده باشد لطفا از سرویسکاران مجدد بخواهید این موارد رو چک کنند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عزیزاله طهماسبی بالی 1399-01-25 12:02
سلام خسته نباشید پکیج کلدا ونیزاست
پمپ گردش اب گرم کارمیکند تهویه کارمیکند ولی شعله روشن نمی شود یعنی با باز کردن شیر اب گرم نه جرقه ونه شعله خبری نیست ولی بعد از بستن شیر اب گرم فن شروع بکار میکند لطفا علت انرا بفرمایید متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1399-01-25 13:58
دوست عزیز سلام فلو سوییچ یا سنسور دما معیوب شده و در آخر برد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سید مهرداد گلستانه 1399-01-27 13:22
با سلام پکیج من از نوع روکا هست . در حالت تابستانه در فشار کم آب مصرفی گرم نیست . با توجه به اینکه درجه دمای آب روی حد اکثر می باشد . ضمنا در زمستان در درجات پایین گرمایش پکیج در فواصل زمانی کم روشن و خاموش میشود. لطفا بنده را راهنمایی کنید. با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-28 02:11
باسلام کاربرگرامی،چندین مورد دیده شده که درمسیر لوله کشی ومدارگرمایشی انسدادوگرفتگی وجود دارد باید رسوب گیری شه به علت مصرف زیاد آب گرم وجنس بد رادیاتورها این مشکل ها پیش میاد،هواگیری رادیاتورها درداخل مدار لوله کشی رادیاتورهارو هواگرفته باشه .سختی گیر به خاطر گرفتن رسوب داخل اتصالات وبدنه است وحتما نصب کنید رسوب گیری مبدل پکیج،وبررسی سنسورهاوکند شدن پمپ شما یعنی پمپ شما هم احتمالا ضعیف شده باشه وباید توسط متخصص کاربلد بررسی شده ومشکل حل شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی میرزاخانی 1399-01-30 19:46
برای رفع ارور 5p3 چه باید کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-31 10:17
دوست عزیز سلام (یکنواخت نبودن شعله.)...تنظیم شعله و یون را تمیز کنید....فن رو هم بشورید...برنر رو هم تمیز کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # زرگر 1399-02-05 10:21
سلام.پکیج من آریستونه مدل ماتیس 24ffمدتیه چراغ قرمز عدم تشکیل شعله مرتب روشن میمونه .اولین بار که این اتفاق افتاد من پکیج رو‌خاموش‌روشن کردم و مدتی خوب بود ولی الان یه چندبار اینجوری شد‌که من ریست میکنم دستگاه رو .اون لحظه خوب میشه ولی دوباره چراغ روشن میشه و مرتب‌باید ریست کنم.راهنمایی کنید لطفا.ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-05 12:27
سلام دوست عزیز علت عدم تشکیل شعله خرابی شیر گاز ،میله تشخیص شعله وجرقه زن وهمچنین تنظیم نبودن شعله میباشد.برای جلوگیری از مخارج اضافی بهتره ازمتخصص کار استفاده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سیدجوادمیرقاسمی 1399-02-05 20:10
سلام من یه پکیج مارک میراد دارم که وقتی در حالت رادیاتور و رو شویی قرارداره مشعلش کار میکنه و آب رو گرم میکنه ولی وقتی از حالت رادیاتور خارج وبه حالت فقط روشویی قرارمیگیره شمعکش روشن نمیشه و آب رو گرم نمیکنه ممنون میشم کمکم کنید.با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-02-08 14:12
دوست عزیز سلام موارد زیر را بررسی کنید فلو سویبچ و سنسور دمای مصرفی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # MOSTAFA 1399-02-07 13:23
سلام وقت بخیر
پکیج ایمرگاس مدلmaior eolo اخطار 01 میده
زمانیکه شیر ابگرم باز میشه درجه حرارت تا حدی بالا میره که علامت ریست رو صفحه ظاهر میشه
بعضی مواقع هنگام باز کردن اب گرم. سرد میشه ثابت اب گرم نمیمونه

ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-08 12:16
ارور ۰۱ مربوط به عدم تشکیل شعله میباشد که خرابی یون تشخیص شعله یا خرابی جرقه زن ونبود گاز بعلت خرابی شیر گاز عوامل این ارو هستند.در مورد بالا رفتن درجه آب مصرفی،تنظیم نبودن شعله خرابی سنسور مصرفی آب ویا رسوب در مدار توصیه میشه که جهت جلوگیری از مخارج اضافی از کارشناسان شرکت کمک حضوری بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نصرتیn 1399-02-09 05:37
باسلام پکیج مدل گلدیران میباشد بمحض بازکردن شیراب گرم حدود ۲۰ مرتبه پکیج روشن وخاموش میشود وشعله ثابت نمی ماند سپس روشن شده و اب ولرم میشود اما داغ نمیشودکه بخوای ازحمام استفاده کنی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-02-09 19:58
دوست عزیز سلام ایا در حالت گرمایش درست کار میکند ؟؟؟ محتملترین گزینه فلوسوییچ است که باید بررسی شود ولی حسگر شعله . سنسور دمای مصرفی و برد هم به ترتیب بررسی شوند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد فرزانه 1399-02-11 07:26
سلام چرا وقتی ک دمای سیستم گرمایشی رو روی یک درجه عددی تنظیم میکنم یه روز کار میکنه ولی بعدش ارور میده و پکیچ خاموش میشه و اون درجه ای رو که انتخاب کرده بودم میبینم که عوض شده بنظر شما اشکال از برد شه؟ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-11 11:47
سلام دوست عزیز مدل دستگاه واروری رو که میده چی هستش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمود 1399-02-11 18:03
سلام من خارج از تهرانم وپگیج زمینی p5شوفاژکار دارم و بعد از دوماه خاموشی اکنون ریست که می کنم جرقه نمی‌زند و روشن نمی شود. تعمیرکار هم دردسترس نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-11 20:42
سلام خرابی جرقه زن در صورتی که جرقه نمیزند.سیم جرقه زن رو تا برد چک کنید ولی اگر جرقه میزنه روشن نمیشه وروری گازوشیر گاز رو بررسی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نوروزیان 1399-02-14 01:31
شیر آب بازمیشود آبگرمکن پکیچ باکسی فورتیچ استارت روشن با کمی تاخیر می دهد ولی ادامه کار ظاهرا خاموش میشود واب گرم نمی شود چرا ؟ بعضی مواقع هنگام روشن شدن بابستن شیر اب گرم شعله روشن است همچنان آب داخل آن میجوشد خاموش نمی شودمگر اینکه یکبار شیر آبگرم باز وبسته شود بعد از جوش می افتدعلت چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-02-19 18:33
دوست عزیز سلام فلو سوییچ و سنسور دما باید بررسی شوند احتمال زیاد بکی از اینها خراب شده اند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # تقی زاده 1399-02-27 05:45
سلام من پکیج ایران رادیاتور دارم فشار اب به تازه گی خیلی کم شده مخصوصا اب گرم و اینکه چند دقیقه یه بار اب سرد میشه و باید اب رو ببندم و دوباره باز کنم تا گرم بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-02-29 00:21
سلام کاربر گرامی اگر پکیج شما تا الان تعمیرکار سرویس نکرده است نیاز به سرویسکاری دارد پکیج شما دچار رسوب گرفتگی شیر سه راه و مبدل شده است و باید با اسید 33٪دیس کلر شستشو داده شود و برای اینکار میتونید از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمدرضا 1399-03-03 16:13
سلام
پکیج بوتان مدل اپتیما دارم
چندروز بعد از چند دقیقه استفاده از اب گرم بعد برای دوباره روشن شدن پکیج چراغش قرمز میشه و سوال بعدیم اینکه بعد از اینکه شیر اب گرم بستم و پکیج خاموشه دوباره بعد چند دقیقه فن کار میکنه و بعد خاموش میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-03 21:08
سلام باید مسیر دود کش وپرشر فن وخود فن وهمچنین یون تشخیص شعله وشیرگاز بررسی بشه ورفع عیب بشه.برای نتیجه گیری بهتر از متخصصان شرکت کمک حضوری بخواهید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # انور 1399-03-08 11:10
موقعی که از رادیات استفاده میکنم پکیج خوب کار میکنه ولی هنگامی که از حمام استفاده میشه شعله قطع و وصل میشه و آب تند تند سرد و گرم میشه.آب هم فشارش خوبه و گاز هم بخوبی تامین هست.لطفا کمکم کنید ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-09 09:39
سلام تنظیم شعله وبررسی سنسور مصرفی وگرمایشی دستگاه ویا احتمال رسوب گرفتگی مبدل ثانویه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هوشیار 1399-03-15 14:17
سلام و وقت بخیر خدمت شما.
بنده یه مشکلی دارم با وجود اینکه مواقعی که بیرون خونه یه کم بیشتر از ملایم باد بوزه و آب گرم حموم باز باشه زود به زود پکیج خاموش و روشن میشه به طوری که اب سرد میشه . این مشکل برای طبقات دیگه که همشون جهت دودکش پکیج فن دارشون مثل طبقه ما هستش وجود نداره. فن رک سرویس و تمیزکاری کردم ولی مشکل پابرجاست. پکیج مدل بوتان کالداونزیاست.چراغ دستگاه وقتی که خاموش میشه سبز رنگ چشمک زن هستش.
لطفا در خصوص علت مشکل راهنمایی بفرمایید.
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-17 09:34
سلام عتهای مختلف وجود داره وباید از نزدیک بررسی بشه ولی من بعضی رو اشاره میکنم.تنظیم نبودن شعله،رسوب گرفتگی مدار مصرف،خرابی سنسور گرمایش ومصرفی،ضعیف شدن فن ویا گرفتگی مسیر دودکش ویا گرفتگی شیلنگ پرشر هوا به فن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1399-03-19 21:02
سلام وقت بخیر
پکیج بوتان مدل BN324i وقتی آب مصرفی رو باز میکنم،آب گرم و حال داغ میشه،و شعله تشکیل میشه دوباره قطع میشه و این عمل مرتب تکرار میشه،
درضمن وقتی آب بسته است،به یکباره دستگاه صدا میدهد و در همین حین درجه بالا و پایین میشود ؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-20 10:56
سلام علت از خرابی یون تشخیص شعله ویا برد میباشد وعلت دیگه بالارفتن فشار باید منبع انبساط وشیر سه راهی بررسی بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا 1399-03-21 15:45
سلام. کلید روی پکیج در حالت زمستان مشکلی نداره ولی درحالت تغییر به تابستان خاموش میشه.مارک ایتالترم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-23 17:33
سلام اگر کامل خاموش میشه که خرابی کلید پتانسیومتر برد میتونه باشه ولی اگر روشنه ولی بابازکردن آب مصرفی اتفاقی نمیافته خرابی فلوسوئیچ میتونه باشه .توصیه میکنم که از یک سرویسکار جهت رفع این نقیصه کمک حضوری بخواهید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Hamed 1399-03-28 02:22
سلام من یه پکیج ایمرگاس 32kw دارم چطور می تونم پرشر سوییچ یا سنسور دود رو غیر فعال کنم و این سنسور در کجا قرار دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-30 10:25
سلام سنسور دود ویا پرشر هوا یکی از الزامات روشن شدن دستگاه میباشد وبرای خذف پرشر وغیرفعال کردن باید از طرق برد اینکار رو انجام دار وما هم توصیه نمیکنیم وبهتر است که عیب دستگاه رو رفع کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1399-04-08 17:35
سلام .خسته نباشید . پکیج ما مارک شاپه هست .الان وقتی تو حالت تابستان هست اصلا روشن نمیشه تا اب گرم بشه .اما در حالت زمستان روشن میشه و رادیاتورها گرم میشن اما باز اب سرد میاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-09 09:25
سلام احتمال خرابی فلومتر یافلوسوئیچ دستگاه هست که باید باید توسط سرویسکار در محل بررسی ورفع عیب بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1399-04-16 11:24
سلام خسته نباشید پکیج مدل پرلاپرو شعله دوبار روشن و خاموش می شود وشعله نوسان دارد . عیب ومشکل چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-16 15:08
سلام بررسی دودکش ویون تشخیص شعله وهمچنین تنظیم شعله
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-04-16 15:13
سلام کاربر گرامی اول از همه باید از تنظیم بودن جرقه زن ها و همچنین میله یون ها مطمئن شوید که مشکل اینکه دوبار خاموش و روشن میشود را حل کنید و برای نوسان شعله باید پکیج را تنظیم شعله کرد بهتر است برای اینکار از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # وحید احمدی 1399-04-22 21:45
سلام پکیج تاچی دارم آب حمام تنظیم نمیشود مدام گرم و سرد میشه علت چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohammad 1399-04-23 00:54
سلام در صورتی که دستگاه شما دومبدل میباشد به احتمال قوی گرفتگی در مبدل ثانویه باعث سردو گرم شدن میباشد وپکیج نیاز به سرویس دارید احتمالات دیگر خرابی سنسور دما خرابی بلوک رفت تنظیم نبودن شعله و...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1399-04-23 10:51
جرقه زن چندین بار میزند تا شعله روشن شود ولی تا شعله روشن میشود دوباره خاموش میشود و باز دوباره جرقه زن 5تا 6 میزند و همین چرخهپکیج ایران رادیاتور مدلm24ff
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-23 11:13
سلام احتمال مشکل در یون تشخیص شعله ،پرشر هوا ودست آخر برد میباشد ابتدا یون تشخیص شعله رو با سنباده تمیز کنید ودر صورت ادامه داشتن مشکل از یک سرویسکار کمک حضوری بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عابد 1399-05-06 23:09
سلم
اسم قطعه اي كه وقتي دما زياد ميشود شعله را در حالت كوتاه نگه ميدارد و در واقه تنظيم كننده شعلع در دوحالت بلند و كوتاه مي باشد؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-05-07 09:01
سلام این عمل رو ماژوله کردن شعله می نامند ودر اصل درشیر گازهای نسل دوم توسط بوبین انجام میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # غیاثی 1399-06-08 15:28
سلام پکیچ بوتان پارما
یک ثانیه چراغ سبز پنج ثانیه خاموش
تمام قسمتهای ورودی و خروجی پکیچ رو بررسی کردم هیچ گونه مشکلی نیست ولی با این وجود جرقه زده نمیشه که منجربه گرم شدن آب بشه
در ضمن چراغ نشانگر هم یک ثانیه روشن و پنج ثانیه خاموشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-06-09 17:59
سلام،خرابی ویا قطع اتصال پرشر دود ،پرشر آب ویا خرابی ترموستات حد میباشد وباید یک به یک توسط سرویسکار بررسی ورفع عیب گردد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حمید 1399-06-10 11:55
سلام پکیج تاچی داریم ماا تا هفته پیش ارور e1 می زد تهویه شو درست کردم روبراه شد باز الان ارور e4 می زنه سرویسکار اومد گفت مشکلی نداره قطعاتشو اینا خلاصه نتونست عیب یابی کنه ب نظرتون مشکل از کجاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-06-11 09:31
سلام،ارو ذکر شده مربوط به عدم گردش مناسب آب در مدار بخاطر رسوب ویا پمپ میباشد واحتمال دیگر خرابی سنسور حد یا کلید ۱۱۰ میباشد علت دیگر مربوط به خرابی شیر سه طرفه میباشد سرویسکار باید هر کدام از موارد فوق را یک به یک بررسی ورفع عیب نماید ،جهت نتیجه گیری بهتر میتونید از مجموعه ما تقاضای سرویسکار نمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # تقی زاده 1399-06-16 12:13
پکیج باکسی اکو4 دارم ولی مشعل روشن نمیشود و آب سرد است علت آن هم این است که وقتیکه شیر آب گرم را باز میکنم پکیج جریان آب را تشخیص میدهد ولی دمای آب را 68 درجه نمایش میدهد و به همین دلیل مشعل را روشن نمیکند(حداکثر دما 60 درجه است برای آب گرم)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن