ارائه دهنده خدمات
تاسیسات مکانیکی ساختمان

images/article/pomp3.jpg

برای رفع مشکل کمبود فشار آب، ساکنین ساختمان ها به نصب پمپ آب رو آورده اند. این پمپ ها با کمک گرفتن از یک منبع تحت فشار آب یا سنسورهای فشار که به پمپ متصل می شوند آب را با فشارهای قابل تنظیم به داخل لوله کشی ساختمان انتقال می دهند و کمبود فشار آب را جبران می کنند. انتخاب نوع و ظرفیت پمپ به موارد استفاده، تعداد واحدهای ساختمان، طول مسیر لوله کشی و تعداد طبقات ساختمان بستگی دارد.


images/videos/فیلم-آموزش-نصب-پمپ-آب-خانگی.jpg


images/آموزش_نصب_پمپ_آب_خانگی_/آموزش_نصب_پمپ_آب_خانگی.jpg

یکی از موضوعات روز جامعه ما در حال حاضر به دلیل کمبود منابع آب و افت فشار آب در ساختمان ها و بخصوص ساختمان هایی که از سه طبقه به بالاتر هستند موضوع نصب پمپ آب خانگی می باشد.


images/article/hed-pomp.jpg

با افزایش روز افزون استفاده از پمپ های خانگی واجب دانستیم که در مورد یکی از خصوصیات پمپ که به آن هد پمپ می گویند و نحوه محاسبه آن توضیحاتی همراه با مثال برای کمک به انتخاب پمپ بهینه شرح دهیم.


images/article/pomp15.jpg

نقشه نصب پمپ آب خانگی

 یکی از کاربران سایت پس از مطالعه مطلب آموزش نصب پمپ آب خانگی و توجه به اینکه با مسئله کم آبی روبرو هستند سوالی را مطرح کرده اند که سوال ایشان همراه با توضیحات کامل در ادامه آمده است:


images/book/booster_pomp.jpg


images/article/water_pomp-intro1.jpg

امروزه در بیشتر خانه های مسکونی از منبع آب استفاده می شود، اما آیا می دانید که چرا نیاز به نصب منبع پمپ آب خانگی دارید؟


images/راه_های_کاهش_صدای_پمپ_آب_خانگی/راه_های_کاهش_صدای_پمپ_آب_خانگی.jpg

احتمالا اگر شما هم از آن دست افرادی باشید که در خانه خود مجبور به استفاده از پمپ آب خانگی شده اید و یا به هر دلیل یکی از این پمپ ها را در خانه خود نصب کرده اید بعضا از صدای نا به هنجار این پمپ شاکی شده اید. صدای زیاد پمپ های آب خانگی


images/نقشه_مدار_فرمان_بوستر_پمپ_آب/نقشه_مدار_فرمان_بوستر_پمپ_آب.jpg

بوستر پمپ آب در اصل نوعی پمپ تقویت کننده فشار آب و یا هر نوع سیال دیگر می باشد . هر گاه نیاز به تامین فشار آب در یک سیستم آب رسانی و پمپاژ مشهور باشد از یک سیستم بوستر پمپ استفاده می شود. در این مقاله در خصوص مدار فرمان بوستر پمپ آب توضیحاتی برای آشنایی بیشتر ارائه خواهیم کرد.


images/مزایا_و_معایب_طبقه_آخر_آپارتمان/مزایا_و_معایب_طبقه_آخر_ساختمان.jpg

در صده های اخیر با رشد روز افزون انبوه سازی و ساخت و ساز آپارتمان های چند طبقه و برج ها، چیزی که دغدغه ی بیشتر مردم شده این است که کدام طبقه برای سکونت بهتر است؟ آیا هر چه در طبقات بالاتر باشیم از مزایای بیشتری بهره می بریم یا طبقات پایین تر بهتر هستند؟ مزایا و معایب طبقه آخر چیست؟


images/منبع_انبساط_بسته_چیست/منبع_انبساط_بسته_چیست.png

در خصوص منبع انبساط بسته که در بسیاری از سایت ها و یا تبلیغات به آن اشاره شده و همچنین مورد سئوال برخی از کاربران و مشتریان عزیز ما نیز می باشد و خواهان توضیح درباره تفاوت منبع انبساط بسته با مخزن تحت فشار هستند توضیحاتی در این مقاله ارائه خواهد شد.


images/علت_روشن_نشدن_پمپ_آب_در_طبقات_بالا_و_راه_حل/علت_روشن_نشدن_پمپ_آب_در_طبقات_بالا_و_راه_حل.jpg

روشن نشدن پمپ آب بر اثر عدم نصب صحیح پمپ آب خانگی مشکلات زیادی را می تواند برای ساکنین طبقات بالای ساختمان ایجاد کند. این موضوع در کنار استفاده از ست کنترل می تواند تامین آب لازم برای واحدها و ساختمان هایی با بیش از دو طبقه را با چالش هایی جدی مواجه سازد.توجه داشته باشید که نصب پمپ آب خانگی شامل مراحلی است که بایستی توسط افراد متخصص انجام شود.


images/تعمیر_پمپ_آب_خانگی_در_محل/تعمیر_پمپ_آب_خانگی_در_محل.jpg

نیاز به آب در ساختمان امری ضروری است و اهمیت وجود آن زمانی مشخص می شود که حتی برای مدت زمان اندکی از این نعمت خداوندی محروم شویم. در حال حاضر بسیاری از ساختمان ها آب مصرفی خود را با کمک پمپ آب دریافت می کنند.


images/نصب_پمپ_آب_خانگی_در_شرق_تهران_/نصب_پمپ_آب_خانگی_در_شرق_تهران_.jpg

امروزه به دلیل کاهش میزان آب، بیشتر ساختمان ها بلاخص مجتمع ها و آپارتمان ها برای تامین آب مصرفی خود از انواع پمپ آب استفاده می کنند. . قصد داریم در این مطلب در مورد نصب پمپ آب خانگی در شرق تهران با شما مطالبی را در میان بگذاریم.


images/نصب_پمپ_آب_مخصوص_فشار_آب_آبگرمکن_دیواری/نصب_پمپ_آب_مخصوص_فشار_آب_آبگرمکن_دیواری.jpg

اگر شما هم با مشکل روشن نشدن آبگرمکن به دلیل کمبود فشار آب در ساختمان مواجه هستید این مقاله می تواند برای شما مفید باشد چرا که ما قصد داریم تا در ادامه مقاله آموزش نصب پمپ آب خانگی در مورد نصب پمپ آب مخصوص فشار آب گرمکن دیواری مطالبی را بیان کنیم.


images/نصب_پمپ_آب_خانگی_در_پشت_بام/نصب_پمپ_آب_خانگی_در_پشت_بام.jpg

با توجه به کمبود فشار آب در منازل بخصوص در ساختمان های مرتفع، بهره گیری از پمپ آب خانگی برای جبران کمبود آب در داخل ساختمان غیر قابل اجتناب است. به همین منظور ما قصد داریم در ادامه مقاله نصب پمپ آب خانگی و منبع این بار در مورد نصب پمپ آب خانگی در پشت بام توضیحاتی را ارئه دهیم.


images/نصب_پمپ_آب_خانگی_در_غرب_تهران/نصب_پمپ_آب_خانگی_در_غرب_تهران.jpg

 با توجه به کاهش روزافزون فشار آب در ساختمان ها استفاده از پمپ آب خانگی به عنوان راه حلی برای این مشکل مورد توجه عموم قرار گرفته است. از آنجا که خدمات ما در محدوده غرب تهران نیز صورت می گیرد، قصد داریم در این مطلب در مورد نصب پمپ آب خانگی در غرب تهران اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم.


اشتراک گذاری: