ارائه دهنده خدمات
تاسیسات مکانیکی ساختمان

images/article/pomp8.jpg

یکی از نکاتی که در انتخاب پمپ آب خانگی مورد استفاده در فضای داخل واحدهای آپارتمانی مهم است، کم صدا یا بی صدا بودن این پمپ ها و عدم ایجاد مزاحمت برای ساکنین می باشد.
در این مطلب می خواهیم تجربه استفاده از پمپ آب پر سر و صدا در داخل واحد آپارتمانی که توسط یکی از کاربران سایت تجربه شده است را همراه با رفع مشکل آن برای شما بازگو کنیم:


images/article/pomp11.jpg

در این مطلب می خواهیم تجربه استفاده از پمپ آب پر فشار (بیشتر از استاندارد ) و پرصدا در داخل واحد آپارتمانی که توسط یکی از کاربران سایت تجربه شده است را همراه با رفع مشکل آن برای شما بازگو کنیم: 


images/article/hed-pomp.jpg

با افزایش روز افزون استفاده از پمپ های خانگی واجب دانستیم که در مورد یکی از خصوصیات پمپ که به آن هد پمپ می گویند و نحوه محاسبه آن توضیحاتی همراه با مثال برای کمک به انتخاب پمپ بهینه شرح دهیم.


images/article/pomp18.jpg

شاید شما هم از آن دسته عزیزانی باشید که از سر و صدای پمپ آب خانگی خود به ستوه آمده اید و احتمالا راه حل های متدوالی از جمله : قرار دادن آن داخل محفظه های چوبی سربسته ،


images/article/water_pomp-intro1.jpg

امروزه در بیشتر خانه های مسکونی از منبع آب استفاده می شود، اما آیا می دانید که چرا نیاز به نصب منبع پمپ آب خانگی دارید؟


images/رفع_مشکل_فشار_پمپ_آب/1_-_Copy.jpg

گاهی به دلایل مختلفی مشکلاتی برای پمپ ها پیش می آید که اگر به سرعت پیگیری شود از صدمات بعدی جلوگیری می کند. در این مقاله به رفع مشکل فشار پمپ آب خانگی یکی از کاربران سایت که مشکلشان را با ما در میان گذاشته بودند خواهیم پرداخت تا شما نیز در موارد مشابه برای رفع مشکل خود، اقدام کنید.


images/article/سرویس_و_تعمیر_پمپ_های_موتورخانه/سرویس_و_تعمیر_پمپ_های_موتورخانه.jpg

موتورخانه ی ساختمان شما مهم ترین بخش تاسیسات مکانیکی ساختمان است که اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات ساختمانی را در خود جای داده است. از جمله تاسیساتی که در موتور خانه قرار میگیرد می توان به مخازن تحت فشار آب، پمپ ها، دیگ مشعل، منابع کویلی و... اشاره کرد.


images/نحوه_هواگیری_پمپ_آب_خانگی/نحوه_هواگیری_پمپ_آب_خانگی.jpg

پمپ آب خانگی بخصوص در این روزهایی که بحران آب در همه کشور بیداد می کند به عنوان قلب فعالیت آب خانه به حساب می‌ اید. هوا گرفتن پمپ آب خانگی باعث می شود که پمپ نتواند به فعالیت خود ادامه بدهد و بصورت یکسره کار بکند


images/طرز_کار_پمپ_آب/طرز_کار_پمپ_آب.jpg

پمپ دستگاهی است که باعث تقویت انرژی سیال و انتقال آن از نقطه ای به نقطه دیگر می شود. به همین منظور برای کمبود فشار آب در ساختمان های مختلف از پمپ آب خانگی استفاده می شود. برای اینکه بتوان یک پمپ مناسب برای ساختمان خود تهیه کنید لازم است ابتدا با انواع پمپ و طرز کار آنها آشنا شوید.


images/راه_های_کاهش_صدای_پمپ_آب_خانگی/راه_های_کاهش_صدای_پمپ_آب_خانگی.jpg

احتمالا اگر شما هم از آن دست افرادی باشید که در خانه خود مجبور به استفاده از پمپ آب خانگی شده اید و یا به هر دلیل یکی از این پمپ ها را در خانه خود نصب کرده اید بعضا از صدای نا به هنجار این پمپ شاکی شده اید. صدای زیاد پمپ های آب خانگی


images/علت_قطع_و_وصل_شدن_پمپ_آب_خانگی/علت_قطع_و_وصل_شدن_پمپ_آب_خانگی.jpg

در این پست قصد داریم تجربه یکی از بازدید کنندگان سایت را که با مشکل قطع و وصل شدن پمپ آب خانگی در ساختمان خودشان درگیر بوده اند را با شما در میان بگذاریم و دلیل ایجاد این مشکل و راه تعمیر آن را با هم بررسی کنیم.


images/استخدام_نصاب_و_تعمیرکار_پمپ_آب_خانگی.jpg

گروه تاسیسات 24 ساعته در راستای تکمیل نیروی انسانی متخصص  و حرفه ای خود  نیاز به افرادی با توانایی های زیر به منظور تصدی پست نصاب و تعمیرکار پمپ آب خانگی دارد:


images/علت_یکسره_شدن_پمپ_آب_خانگی_به_علت_خرابی_شیر_یکطرفه_/علت_یکسره_شدن_پمپ_آب_خانگی_به_علت_خرابی_شیر_یکطرفه_.jpg

یکی از مشکلاتی که عموما در پمپ‌های آب بخصوص آن دسته از پمپ آب‌های خانگی که به ست کنترل مجهز هستند زیاد دیده می‌شود کار کردن یکسره پمپ و تولید صدای زیاد می‌باشد.


images/علت_خاموش_روشن_شدن_مکرر_پمپ_آب_خانگی/علت_خاموش_روشن_شدن_مکرر_پمپ_آب_خانگی.jpg

نصب پمپ آب خانگی و استفاده از آن امروزه در اغلب خانه ها در شهرهای بزرگ دیده می شود و وجود این پمپ ها در کنار نصب منابع آب خانگی توانسته عمده مشکلات کم آبی و افت فشار آب را برای عموم مردم بر طرف کند.


images/علت_روشن_نشدن_پمپ_آب_در_طبقات_بالا_و_راه_حل/علت_روشن_نشدن_پمپ_آب_در_طبقات_بالا_و_راه_حل.jpg

روشن نشدن پمپ آب بر اثر عدم نصب صحیح پمپ آب خانگی مشکلات زیادی را می تواند برای ساکنین طبقات بالای ساختمان ایجاد کند. این موضوع در کنار استفاده از ست کنترل می تواند تامین آب لازم برای واحدها و ساختمان هایی با بیش از دو طبقه را با چالش هایی جدی مواجه سازد.توجه داشته باشید که نصب پمپ آب خانگی شامل مراحلی است که بایستی توسط افراد متخصص انجام شود.


images/علت_گیریپاژ_کردن_پمپ_آب_خانگی_و_تعمیر_آن/علت_گیریپاژ_کردن_پمپ_آب_خانگی_و_تعمیر_آن_.jpg

یکی از کاربران سایت با مشکل گیرپاژ کردن پمپ آب خانگی در هنگام راه اندازی آن مواجه شدند و سوال خود را با ما در میان گذاشتند که در ادامه به آن می پردازیم. خرابی منبع و پمپ آب خانگی، یکی از مشکلات شایعی است که آرامش ساکنین ساختمان را مختل می کند.


images/دلیل_کار_نکردن_پمپ_آب_با_وجود_برق_دار_بودن_/دلیل_کار_نکردن_پمپ_آب_با_وجود_برق_دار_بودن_.jpg

یکی از مشکلاتی که ساکنین واحدها با آن مواجه هستند، کار نکردن پمپ آب است؛ در حالیکه مشکلی در اتصال پمپ به برق وجود ندارد. این مشکل، علل مختلفی می تواند داشته باشد که در ادامه به بررسی چند عامل اصلی می پردازیم.


images/سرویس_و_تعمیر_پمپ_آب_خانگی/سرویس-و-تعمیر-پمپ-آب-خانگی0.jpg

هر کاری می کنید، پمپ آب منزل تان را نمی توانید خاموش کنید؟ بدون اینکه شیری را باز کنید، پمپ به صورت باز کار می کند؟ لرزش و سر و صدای زیادی پمپ، آزارتان می دهد؟ همه این سوال ها نشان می دهد که پمپ آب خانگی شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد. در ادامه دانش و تجربه ای که در پروژه های مختلف عیب یابی و نگهداری تاسیسات کسب کرده ایم را با شما به اشتراک می گذاریم.


images/تعمیر_پمپ_آب_خانگی_در_شرق_تهران/تعمیر_پمپ_آب_خانگی_در_شرق_تهران.jpg

ما در گروه تاسیسات 24 ساعته برای شما امکان تعمیر طیف گسترده ای از پمپ آب های خانگی موجود در بازار را به ویژه در مناطق شهر تهران فراهم کرده ایم.


images/تعمیر_پمپ_آب_خانگی_در_محل/تعمیر_پمپ_آب_خانگی_در_محل.jpg

نیاز به آب در ساختمان امری ضروری است و اهمیت وجود آن زمانی مشخص می شود که حتی برای مدت زمان اندکی از این نعمت خداوندی محروم شویم. در حال حاضر بسیاری از ساختمان ها آب مصرفی خود را با کمک پمپ آب دریافت می کنند.


images/تعمیر_پمپ_آب_خانگی_در_غرب_تهران/تعمیر_پمپ_آب_خانگی_در_غرب_تهران.jpg

تهرانی های عزیز ساکن در غرب تهران برای تعمیر پمپ آب خانگی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و هرگونه سوال و یا درخواست اعزام تکنسین برای رفع این مشکل و تعمیرات پمپ را از ما بخواهید.


اشتراک گذاری: