مقالات

اگر برای شما هم این سوال مطرح شده که منبع انبساط باز چیست؟ تا انتها با ما همراه باشید.

مقالات

به منظور تکمیل مطلب سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی این بار قصد داریم تا در خصوص چک لیست سرویس پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

مقالات

چنانچه شما نیز قصد خرید خانه را دارید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید. در این متن قصد داریم به این پاسخ این پرسش بپردازیم که قبل از خرید خانه به چه نکات تاسیساتی آن دقت کنیم؟

آگهی

اگر ساکن تهران هستید و از سیستم موتورخانه برای گرمایش ساختمان خود استفاده می کنید، با ما همراه باشید. زیرا ما قصد داریم تا در این مطلب نکاتی را در خصوص اهمیت تعمیر و سرویس موتورخانه در تهران بیان کنیم.

آگهی

اصولا پس از نصب و راه اندازی هر موتورخانه ای اعم از موتورخانه داخل مجتمع های مسکونی، پاساژها و یا اداره جات نیاز به تعمیر، به عنوان امری بدیهی به نظر می رسد. از این رو ما در این بخش قصد داریم در مورد یکی از خدماتمان در زمینه تعمیر موتورخانه در غرب تهران اطلاعات مفیدی را به عرض شما عزیزان برسانیم.

مقالات

یکی از کاربران سایت با مشکل گیرپاژ کردن پمپ آب خانگی در هنگام راه اندازی آن مواجه شدند و سوال خود را با ما در میان گذاشتند که در ادامه به آن می پردازیم.

خرابی منبع و پمپ آب خانگی، یکی از مشکلات شایعی است که آرامش ساکنین ساختمان را مختل می کند.

مقالات

عیب یابی پمپ سیرکولاتور (که وظیفه پمپاژ آب در سیستم لوله کشی گرمایشی را بر عهده دارد) و تعمیر آن نقش بسزایی در بهبود عملکرد حرارتی ساختمان دارد.

در این بخش، ضمن بیان مقدمه ای از پمپ های سیرکولاتور و اصول اجرایی راه اندازی و نصب آن، نکات ارزشمندی پیرامون عیب یابی و تعمیر این تجهیزات بیان می شود.

تعمیرات موتورخانه

عیب یابی و تعمیر منبع کویل دار برای کارکرد درست سیستم موتورخانه ضروری است، به همین دلیل در این مطلب با جزئیاتی از تعمیر و عیب یابی این جز از موتورخانه آشنا خواهید شد.

مقالات

در ادامه مطلب منبع انبساط بسته چیست؟قصد داریم تا در خصوص محل نصب منبع انبساط بسته توضیحاتی را به اختصار بیان کنیم.

مقالات

به منظور تکیمل مطلب مزایا و معایب سختی گیرهای مغناطیسی قصد داریم تا در مورد نحوه نصب سختی گیر موتورخانه (ضد رسوب)توضیحاتی را بیان کنیم.

مقالات

سرریز منبع انبساط یکی از مشکلات عمده استفاده از این مخازن در موتورخانه و سیستم گرمایشی می باشد. سرریز شدن این منابع، علل مختلفی دارد که به منظور تعمیر، سرویس و تعویض آنها، باید آنها را شناخت.

در این مقاله کوتاه با برخی از مهمترین عوامل این مشکل، آشنا می شویم.

تعمیرات موتورخانه

جایگزینی منبع انبساط بسته به جای منبع انبساط باز، امروزه با اقبال بسیار گسترده ای در بین کارفرمایان و پیمانکاران تاسیسات مکانیکی ساختمان مواجه شده است.

مقالات

سرد بودن آب منبع انبساط، کارکرد سیستم گرمایشی را مختل می کند. در این مقاله کوتاه، به علل اصلی این پدیده در تاسیسات ساختمان می پردازیم.

تعمیرات موتورخانه

 نصب اصولی منبع انبساط باز تاسیسات مکانیکی ساختمان و لوله کشی صحیح آن، با جزئیاتی همراه است.

در این مطلب، ضمن توضیح برخی نکات مربوط به پیش از نصب، نکات اجرایی راه اندازی و لوله کشی منبع انبساط ارائه می شود. تا انتهای مطلب، با ما همراه باشید.

مقالات

در ادامه مطلب منبع کویلی آب گرم این بار می خواهیم در مورد جایگزینی منبع کویلی به جای دوجداره توضیحاتی را بیان کنیم.

تعمیرات موتورخانه

تنظیم درجه دیگ و پمپ موتورخانه به منظور اطمینان از کارکرد صحیح آن، تولید آب گرم، آسایش ساکنین و همچنین میزان مصرف انرژی اهمیت زیادی دارد.

در این مطلب ضمن آشنایی با انواع ترموستات های مرتبط با دیگ و پمپ موتورخانه، توصیه های اجرایی مفیدی هم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

تعمیرات موتورخانه

در ادامه مطلب عیب یابی و تعمیر منبع کویل دار قصد داریم تا این بار در خصوص سرویس و شست و شوی منبع کویل دار موتورخانه صحبت کنیم.

مقالات

سرویس و شست و شوی منبع دوجداره جهت اطمینان از عملکرد و حفظ بازدهی مناسب سیستم گرمایشی ساختمان ضروری است.

دعوت به همکاری

گروه تاسیسات 24 ساعته در راستای تکمیل نیروی انسانی متخصص خود نیاز به افرادی توانا در حوزه امور تاسیسات موتورخانه با شرایط زیر دارد:

مقالات

در این مقاله به سوال یکی از همراهان سایت در رابطه با علت صدای زیاد موتورخانه خواهیم پرداخت، زیرا ممکن است برای شما نیز رخ داده باشد.

صفحه1 از2