ارائه دهنده خدمات
تاسیسات مکانیکی ساختمان

images/لوله_کشی_روکار/لوله_کشی_روکار.jpg

لوله کشی ساختمان از نظر شیوه اجرا به دو طریق روکار و توکار قابل اجراست. هر کدام از این روش های لوله کشی، مزایا و معایبی دارند که با آگاهی از این موارد، می توان در هر شرایط، نوع اجرای لوله کشی را انتخاب کرد. در این بخش با لوله کشی روکار بیشتر آشنا می شویم.


images/service/loolekeshi/تغییر-لوله-کشی-قدیمی-به-سیستم-های-جدید.jpg


images/لوله_کشی_آب_به_روش_کلکتوری/لولهکشی_آب_به_روش_کلکتوری.jpg


images/service/loolekeshi/loolekeshi-polimer.jpg


images/service/loolekeshi/لوله-کشی-آب-با-لوله-های-5-لایه.jpg


images/service/loolekeshi/rookar.jpg


images/service/loolekeshi/bazsazi-loole-keshi-ab2.jpg


images/رفع_نم_شکستگی_یا_فرسودگی_لوله_های_قدیمی/رفع_نم_شکستگی_یا_فرسودگی_لوله_های_قدیمی.jpg


images/service/loolekeshi/loole-keshi-rookar13.jpg

بازسازی لوله کشی شوفاژ و آب را می توان با لوله های 5لایه یا پلیمری انجام داد که هر روش با دیگری تفاوت هایی دارد. استفاده کردن از لوله های 5لایه بهترین نوع لوله برای بازسازی لوله کشی می باشد.  در طول مسیر لوله کشی با این نوع لوله ها، از لحاظ مقاومت و به دلیل قدرت انعطاف پذیری نسبت به لوله های پلیمری می توان تعداد  زانوهایی که در مسیر پایه استفاده می شود را حذف کرد که این باعث می شود افت فشار کمتری را داشته باشیم.


images/لوله_کشی_آب_ساختمان/لوله_کشی_آب_ساختمان111.jpg

لوله کشی آب ساختمان از اساسی ترین موارد قابل توجه در جریان احداث ساختمان است که راه رسیدن آب شهری از کنتور مجتمع به شیر آب در ساختمان را لوله کشی آب ساختمان می نامند، تعمیر و بازسازی لوله کشی آب ساختمان پس از اتمام کار بسیار سخت است به همین علت حائز اهمیت است


images/article/Tamir_lolekeshI.jpg


عکس های خدمات گروه تاسیسات 24 ساعته شامل لوله کشی ساختمان از طراحی تا اجرا، نصب شیرآلات ، بازسازی و تعمیر لوله کشی قدیم ساختمان، محاسبه پمپ بهینه و منبع ذخیره آب جهت رفع مشکل فشار آب، پمپ های داخل آپارتمانی، لوله کشی روکار، گرمایش از  کف در سایت موجود می باشد.


images/article/pomp15.jpg

نقشه نصب پمپ آب خانگی

 یکی از کاربران سایت پس از مطالعه مطلب آموزش نصب پمپ آب خانگی و توجه به اینکه با مسئله کم آبی روبرو هستند سوالی را مطرح کرده اند که سوال ایشان همراه با توضیحات کامل در ادامه آمده است:


images/article/plumbing.jpg

لوله کشی از ساختارهای بسیار اصلی ساختمان می باشد. لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان و فاضلاب قلب ساختمان می باشند و بعد از زمان اتمام نمی توان به راحتی تغییراتی در آنها را به وجود آورد و هرگونه تعمیرات تخصصی نیازمند حضور لوله کش با تجربه است.


images/book/Building-water-supply-system.png


images/book/کتاب-اجراي-لوله-كشي-ساختمان.jpg


images/-Intro.jpg

 در گذشته کشیدن آب از چاه، قنات و چشمه زحمت فراوانی برای انسان داشت اما امروزه رساندن آب شهر به ساختمان ها و محل سکونت آدمی با استفاده از لوله ها و اتصالات لوله کشی انجام می شود تا آب شرب به راحتی در اختیار همگان قرار گیرد، لوله کشی ساختمان برعهده مالکان آن می باشد.


images/article-Intro-2.jpg

در این مقاله از سایت، سعی بر معرفی ابزار لوله کشی ساختمان شده است برای مشاهده مقالات بیشتر از لوله کشی ساختمان می توانید این واژه را در قسمت جست و جوی همین سایت وارد کنید.

برای لوله کشی ساختمان که به دو نوع لوله کشی فاضلابو لوله کشی آب سرد و گرم تقسیم می شود،


images/article/loolekeshi-ab6.jpg

برای هدایت مسیر لوله ها و جلوگیری از تعویض کل سیستم لوله کشی آب ساختمان در صورت خراب شدن آن از اتصالات استفاده می کنیم، که این اتصالات در جنس و انواع گوناگون با قیمت ها و کیفیت های متفاوت در بازار موجودند.


images/article/loolekeshi-ab5.jpg

 پیش تر، در مقالات لوله کشی آب و لوله کشی فاضلاب ساختمان به بیان اصولی از لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان پرداختیم. در این قسمت، مبنای نرخ این فعالیت های لوله کشی مورد بررسی قرار می گیرد. نرخ لوله کشی ساختمان به عوامل زیادی بستگی دارد که این موارد باعث تفاوت در قیمت لوله کشی می شوند،


images/لوله_کشی_آب/لوله_کشی_آب_000.jpg


images/article/intro.jpg

برای لوله کشی آب ساختمان و جدا کردن لوله کشی آب سرد و گرم باید بر شیوه ای صحیح کار لوله کشی را به انجام رساند، این لوله کشی باید طبق اصول انجام گیرد تا آب در ساختمان به گونه ای مناسب منتقل شود و دچار نشتی یا ایرادات دیگر نشود.


images/article-Intro-4.jpg

 لوله کشی پکیج دیواری که به دو نوع لوله کشی آب و لوله کشی گاز قسم بندی می شود، باید اصولی و با دقت و درستی انجام گیرد، نحوه لوله کشی پکیج دیواری شامل مراحل جداگانه ای است که با طی کردن هر مرحله عمل لوله کشی پیش می رود.


images/نحوه_کار_با_دستگاه_اتو_لوله_کشی/نحوه_کار_با_دستگاه_اتو_لوله_کشی.jpg

دستگاه اتو لوله کشی از ابزارآلات الزامی در کار با لوله است که با نام دستگاه جوش لوله نیز شناخته می شود، این دستگاه که نحوه کار با آن آسان و سریع است دارای یک یا دو المنت برقی است و همچنین دارای قالب هایی به دو شکل نر و ماده می باشد


images/رفع_گرفتگی_لوله_های_آب_گرم_/رفع_گرفتگی_لوله_های_آب_گرم.jpg

گرفتگی آب گرم ناشی از رسوبات، یکی از علل عمده کاهش فشار آب گرم در هنگام استفاده از شیرآلات منازل، ادارات، شرکت ها و سایر ساختمان ها و آپارتمان ها است. به صورت کلی خرابی، وجود جرم، رسوب و ... در آبگرمکن و لوله های آب گرم، باعث افت فشار می شود.


images/5_دلیلی_که_نباید_از_لوله_کشی_ارزان_استفاده_کرد/5_دلیلی_که_نباید_از_لوله_کشی_ارزان_استفاده_کرد.jpg

یکی از بیشترین ابهامات موجود در تاسیسات مکانیکی ساختمان ها برای مالکین بخصوص تفاوت قیمت های عجیب لوله کشی  که گاها تا دو برابر کمتر هم توسط برخی از مجریان اعلام می شود. اما هیچ گاه یک مهندس تاسیسات و یا مهندس ناظر با وجدان اجازه استفاده از لوله کشی ارزان قیمت را نمی دهد.


images/دانلود_نقشه_لوله_کشی_آب_سرد_و_گرم_ساختمان/دانلود_نقشه_لوله_کشی_آب_سرد_و_گرم_ساختمان_25.jpg


images/نحوه_لوله_کشی_جکوزی_خانگی/نحوه_لوله_کشی_جکوزی222.jpg

عبارت جکوزی به وانی اطلاق می شود که آب گرم را از طریق سوراخ هایی به بیرون با فشار هدایت می کند و اغلب برای امور درمانی مورد توجه می باشد. جکوزی های امروزی بیشتر جنبه ساختمانی و آپارتمانی به خود گرفته اند و شاید اگر قبل تر ها تنها این جکوزی ها در ویلاهای بزرگ ساخته می شدند اما امروزه در یک ویلا کوچک و یا حتی آپارتمان های چند طبقه هم می توانید نمونه هایی از آن را مشاهده کنید که قطعا بواسطه لوله کشی مناسب جکوزی این مهم مهیا شده است.


images/اجرای_لوله_کشی_آب_گرم_و_سرد_زیر_سقفی/اجرای_لوله_کشی_آب_گرم_و_سرد_زیر_سقفی.jpg

اجرای لوله کشی آب گرم و سرد بصورت زیر سقفی همانند لوله کشی فاضلاب که چند سالی است در زیر سقف اجرا می شود مورد توجه قرار گرفته است و بسیار از تکنسین ها و استادان اجرای تاسیسات خانگی به این روش اجرای لوله کشی روی آورده اند


images/مزایا_و_معایب_لوله_کشی_زیر_سقفی/مزایا_و_معایب_لوله_کشی_زیر_سقفی.jpg

در این خصوص بسیاری از همکاران و مشتریان ما سئوالات زیادی مطرح می کنند که لوله کشی زیر سقفی چه مزایا و معایبی دارد. در این مقاله قصد داریم نگاهی کلی به این موضوع داشته باشیم. پس اگر شما هم قصد دارید خانه خود را لوله کشی کنید و یا برای محل کار خود به دنبال انتخاب بهترین روش لوله کشی هستید در ادامه با ما همراه باشید.

{loadmodule mod_articles_recentlyhit,Recently Hit}


images/طریقه_لوله_کشی_ماشین_لباسشویی/طریقه_لوله_کشی_ماشین_لباسشویی.jpg

امروزه با جمع و جور شدن زندگی‌ها به داخل یک آپارتمان کوچک و با پیشرفت تکنولوژی ساخت ماشین‌های لباسشویی این وسیله به عنوان یکی از وسایل آشپرخانه تلقی می‌شود و در بسیاری از خانه‌ها و آپارتمان‌ها باید در زمان لوله‌کشی ساختمان فضایی برای ماشین لباسشویی در نظر گرفته شود. البته این در همه جا صادق نیست و در برخی از خانه‌ها بزرگتر فضایی مختص ماشین لباسشویی طراحی می‌شود و ماشین لباسشویی در این فضا تعبیه می‌شود.


images/روش_درست_تست_لولههای_5_لایه/روش-درست-تست-لولههای-5-لایه.jpg

از مهم‌ترین و اصلی‌ترین کارهای یک متخصص تاسیسات پس از اتمام لوله‌کشی ساختمان، تست لوله‌های 5 لایه است. تمامی لوله‌کشی‌ها اعم از لوله‌کشی 5 لایه آب گرم و سرد، لوله‌کشی آب گرمایش رادیاتوری و یا لوله‌کشی گرمایش از کف باید حتما توسط لوله‌کش تست شود.


images/نصب_و_لوله_کشی_منبع_آب_در_خانه_و_پشت_بام/نصب_و_لوله_کشی_منبع_آب_در_خانه_و_پشت_بام.jpg

کمبود آب و یا فشار کم آن در خانه‌های امروزی و نیاز به تامین آب در شرایط بحرانی باعث شده که اکثر افراد در ایران در سال‌های اخیر به دنبال استفاده از یک مخزن ذخیره آب در خانه خود باشند. برخی به دلیل اینکه در ارتفاعات خانه‌ها زندگی می‌کنند و برخی به دلیل ترس نبودن آب در برخی از ساعات روز هزینه نصب و راه‌اندازی یک مخزن ذخیره آب را به جان می‌خرند.


images/طریقه_لوله_کشی_ماشین_ظرفشویی/طریقه_لوله_کشی_ماشین_ظرفشویی.jpg

قبلا در مقاله طریقه لوله‌کشی ماشین لباسشویی به صورت مفصل درباره نحوه لوله‌کشی و اتصال لوله‌ها به ماشین لباسشویی توضیحاتی ارائه شد. امروز قصد داریم طریقه لوله‌کشی ماشین ظرفشویی را کمی توضیح دهیم.


images/نحوه_لوله_کشی_وان_و_جکوزی_آپارتمانی/نحوه_لوله_کشی_وان_و_جکوزی_آپارتمانی.jpg

برای اینکه بتوانیم در خانه و یا آپارتمان شخصی خودمان وان و یا جکوزی کار کنیم باید ابتدا یک لوله‌کشی مناسب انجام داده باشیم. البته این بدین مفهوم نیست که در خانه‌هایی که لوله‌کشی ندارند امکان نصب وان و جکوزی نیست. در ادامه به نحوه لوله‌کشی وان و جکوزی خانگی می‌پردازیم.


images/کلکتورچیست/کلکتور_چیست.jpg

یکی از روش‌های نوین لوله‌کشی آب گرم و سرد در داخل ساختمان استفاده از روش لوله‌کشی کلکتوری است. این روش باعث می‌شود تا آب بصورت یک نواخت و مساوی در همه بخش‌های ساختمان تقسیم شود و به عنوان مرکز کنترل عملیات آب در ساختمان عمل کنید.


images/نصب_شیر_تخلیه/نصب_شیر_تخلیه_.jpg

استفاده از شیر تخلیه و یا شیر هوا به منظور تخلیه هوای وارد شده به سیستم لوله‌کشی امری بسیار مهم می‌باشد. این شیرهای تخلیه انواع مختلفی دارند و در انواع لوله‌کشی اعم از لوله‌کشی آب و لوله‌کشی فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند ولی عمدتا شیر تخلیه هوا را در تاسیسات موتورخانه‌ای و لوله‌کشی‌های با قطر زیاد شاهد هستیم.


images/لوله_کشی_آب_یخچال/لوله_کشی_آب_یخچال.jpg

امروزه بسیاری از یخچال های مدرن بخصوص یخچال های دو قلو و ساید بای ساید مجهز به آب سرد کن و یخ ساز هستند که این عوامل بخصوص در یخچال های ساید نیاز به لوله کشی آب و اتصال انشعاب آب سرد به یخچال دارد.


images/لوله_کشی_روکار_یا_لوله_کشی_توکار/لوله_کشی_روکار_یا_لوله_کشی_توکار.jpg

اینکه لوله کشی توکار بهتر است یا لوله کشی روکار محدوده گسترده ای از دلایل، شرایط و موقعیت ها را پوشش می دهد و اگر فردی بدون بررسی مکان و یا خانه مورد نظر شما برای لوله کشی، اقدام به تعریف از یکی از این دو روش کرد باید به تخصص او شک کنید.


images/عوامل_موثر_بر_قیمت_لوله_کشی_آب_سرد_و_گرم/عوامل_موثر_بر_قیمت_لوله_کشی_آب_سرد_و_گرم.jpg

لوله کشی آب گرم و سرد در ساختمان های مختلف دارای هزینه های مختلفی خواهد بود. هزینه لوله کشی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که کیفیت و حجم کاری از این عوامل محسوب می شوند.


images/نشانه_های_مهم_برای_تعویض_لوله_کشی_آب_در_ساختمان_ها_/نشانه_های_مهم_برای_تعویض_لوله_کشی_آب_در_ساختمان_ها.jpg

تعویض لوله کشی آب از مواردی است که افراد در صورت مواجه شدن با مشکلات مربوط به لوله ها باید هر چه سریع تر به آن توجه نمایند. نشتی و کم فشار شدن آب از نشانه هاییست که می بایست آن ها را جدی بگیرید.


images/لوله_کشی_تو_کار_آب_ساختمان/لوله_کشی_تو_کار_آب_ساختمان.jpg

لوله کشی توکار آب برای ساختمان های مسکونی و اداری بکار می رود. در این شیوه، همه لوله ها از دیوار، زمین و سقف عبور می کنند. این سیستم لوله کشی در هنگام بنا کردن سازه و یا تعمیرات اساسی پیاده می شود که معمولا اجرای آن پس از عملیات سفت کاری و پیش از نازک کاری می باشد.


images/لوله_کشی_آبگرمکن_دیواری_/لوله_کشی_آبگرمکن_دیواری_.jpg

آبگرمکن دیواری همچنان یکی از انتخاب های اول کارفرمایان و پیمانکاران ساختمانی جهت تامین نیاز آب گرم ساختمان است. لوله کشی این نوع از تجهیزات گرمایشی با جزئیات زیادی همراه است که سعی داریم در این مطلب بر اساس تجربه خود از پروژه های پیشین، نکاتی پیرامون اجرای لوله کشی این دستگاه ها ارائه دهیم. پس ما با همراه باشید!


images/اجرای_لوله_کشی_آب_مطب_دندانپزشکی/اجرای_لوله_کشی_آب_مطب_دندانپزشکی.jpg

لوله کشی آب یکی از مهم ترین جنبه های طراحی هر مطب دندانپزشکی می باشد. پس اگر در حال ساخت یک مطب دندانپزشکی می باشید و یا در حال باز کردن یک مطب جدید هستید، اولین گامی که باید بردارید کمک گرفتن از یک گروه تاسیساتی معتبر می باشد.

لوله کشی دندانپزشکی باید با دقت طراحی شود تا همه دندانپزشکان بتوانند هر روز از آب استفاده کنند. در ادامه این مطلب اصول صحیح در لوله کشی یک مطب دندانپزشکی را خواهید آموخت.


images/نکات_اجرایی_لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_آزمایشگاه/نکات_اجرایی_لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_آزمایشگاه_.jpg

لوله کشی آب هر ساختمان تجاری و کاری، نکات و ضروریات خاص خودش را دارد که باید در نظر گرفته شود. نکاتی مانند جنس لوله های مورد استفاده، بخش هایی که نیاز به لوله کشی و تامین آب دارند و میزان درجه حرارت آب مورد نیاز از جمله مواردی است که در هر پروژه لوله کشی باید لحاظ شود.


images/توصیه_کاربردی_برای_اینکه_بتوانید_مشکلات_لوله_کشی/توصیه_کاربردی_برای_اینکه_بتوانید_مشکلات_لوله_کشی_.jpg

آیا آمادگی تبدیل شدن به یک کارشناس لوله کشی، یا حداقل کسی که می تواند مسائل مربوط به لوله کشی جزئی را برطرف کند دارید؟ اگر بتوانید از پس کارهای لوله کشی ابتدایی منزلتان بر بیایید می توانید در هزینه مورد نیاز برای این موارد صرفه جویی کنید و مشکلات لوله کشی خود را نیز حل نمایید.


images/لوله_کشی_آب_ساختمان_در_شرق_تهران/لوله_کشی_آب_ساختمان_در_شرق_تهران.jpg

اگر برای لوله کشی ساختمان خود در شرق تهران به دنبال یک تیم تاسیساتی معتبر و متخصص می گردید، می توانید به گروه تاسیسات 24 ساعته اعتماد کنید.


images/لوله_پوش_فیت_چیست/لوله_پوش_فیت_چیست.jpg

لوله و اتصالات فشاری، ارتجاعی یا لوله پوش فیت نوعی لوله می باشند که به راحتی برداشته شده یا قابلیت اتصال سریعی دارند که این امکان را فراهم می کنند که لوله های آب به صورت ذاتی و بدون استفاده از ابزار لوله کشی دیگری (معمولا ابزارهایی برای برش لوله به طول مورد نظر و حذف بخش های غیر ضروری، مورد نیاز است) قابل استفاده می باشند.


images/آبنما_و_نحوه_لوله_کشی_آبنما_/آبنما_و_نحوه_لوله_کشی_آبنما_.jpg

آبنما و نصب آن در مکان های مختلف باعث زیبایی و جذابیت محیط می شود و محل آرامش بخشی را ایجاد می کند که افراد از دیدن آن لذت می برند. آبنما ها علاوه بر اینکه جذابیت های بصری دارند، جلوه های صوتی ایجاد شده توسط آب متحرک باعث آرامش می شود.


images/فیلم_نحوه_اتصال_لوله_پنج_لایه.jpg

در حال حاضر بیشتر افراد ترجیح می دهند تا فعالیت های تاسیساتی از قبیل لوله کشی را، به طور شخصی انجام دهند. اما با توجه به حساسیت امر لوله کشی ما به شما توصیه می کنیم تا از متخصصان این کار بهتره ببرید. با این وجود ما فیلم آموزش نحوه پرس لوله 5 لایه را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم با این امید که مفید واقع شود.


images/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_پاسداران/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_پاسداران.jpg

امروزه دسترسی به آب پاک و سالم و همچنین برخورداری از سیستم فاضلاب اصولی بسیار حائز اهمیت است. به دلیل اینکه یکی از خدمات ما در گروه، انجام لوله کشی آب و فاضلاب در محدوده پاسداران است، قصد داریم در مورد لوله کشی آب و فاضلاب در پاسداران بیشتر صحبت کنیم.


images/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_فرمانیه/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_فرمانیه.jpg

نیاز به دسترسی به آب سالم و بهداشتی و همچنین یک سیستم فاضلاب مطبوع، امری واجب و غیر قابل انکار است. از آنجا که یکی از خدمات ما شامل لوله کشی آب و فاضلاب در فرمانیه می شود، ما قصد داریم تا در ادامه درباره این مطلب بیشتر توضیح دهیم. پس لطفا با ما همراه باشید.


images/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_سعادت_آباد/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_سعادت_آباد.jpg

از آنجا که دسترسی به آب به عنوان مایع حیاتی، امری ضروری برای افراد است، تجهیز کردن ساختمان به لوله کشی آب و فاضلاب بسیار مهم است و چون یکی از محدوده های خدماتی ما شامل محله سعادت آباد می باشد، ما قصد داریم تا در این مطلب در مورد لوله کشی آب و فاضلاب در سعادت آباد توضیحاتی را به شما عزیزان ارائه بدهیم.


images/خدمات_لوله_کشی_تهران/خدمات_لوله_کشی_تهران.jpg

اگر ساکن تهران هستید و قصد اجرای و یا حتی بازسازی لوله کشی ساختمان خود را دارید، به شما توصیه می کنیم که تا انتهای با ما همراه باشید. چرا که ما قصد داریم در مورد خدمات لوله کشی تهران در این مطلب بیشتر توضیح دهیم.


images/نحوه_لوله_کشی_باغچه/نحوه_لوله_کشی_باغچه.jpg

رشد و طروات گیاهان بدون آبیاری و مراقب مداوم از آن ها صورت نمی گیرد و با توجه به اهمیت این موضوع و پیدا کردن راهی به منظور آب یاری منظم گیاهان ما قصد داریم تا در این مقاله در مورد نحوه لوله کشی باغچه برای بررسی روش های جدید برای دستیابی به این هدف توضیحاتی را ارائه دهیم.


images/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_ظفر/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_ظفر.jpg

اهمیت وجود لوله کشی آب و فاضلاب اصولی زمانی معلوم می شود که به دلیل سهل انگاری در انجام آن، با مشکلات زیادی از جمله خسارات مالی مواجه شوید. از آنجا که یکی از خدمات مجموعه ما در محدوده ظفر تهران می باشد، ما سعی کردیم در این مطلب در مورد لوله کشی آب و فاضلاب در ظفر توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.


images/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_زعفرانیه/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_زعفرانیه.jpg

در واقع لوله کشی آب و فاضلاب در کنار تاسیسات دیگر از قبیل سیم کشی برق ساختمان، فاکتور بسیار مهم در امر ساختمان سازی به شمار می رود. از این رو ما قصد داریم تا در این مطلب در مورد لوله کشی آب و فاضلاب در زعفرانیه به عنوان یکی از خدماتمان در این گروه تاسیساتی توضیحاتی را برای شما شهروندان تهرانی ارائه دهیم.


images/از_لوله_کشی_کلکتوری_در_چه_ساختمان_هایی_استفاده_کنیم/از_لوله_کشی_کلکتوری_در_چه_ساختمان_هایی_استفاده_کنیم.jpg

اگر شما هم به فکر استفاده از یک سیستم جدید در لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان خود هستید و تا حدی با لوله کشی کلکتوری آشنا هستید دعوت می کنیم که مطالعه این مقاله را از دست ندهید.


images/تعمیرات_لوله_کشی_ساختمان_در_غرب_تهران/تعمیرات_لوله_کشی_ساختمان_در_غرب_تهران.jpg

بروز مشکل در لوله کشی ساختمان ها به عنوان امری غیرقابل اجتناب ممکن است رخ دهد و از آنجا که یکی از خدمات ما در محدوده غرب تهران است، ما قصد داریم در ادامه مطلب تعمیر موتورخانه در غرب تهران این بار در مورد تعمیرات لوله کشی ساختمان در غرب تهران مطالبی را بیان کنیم.


images/نحوه_لوله_کشی_آب_ساختمان_از_بالا_به_پایین/نحوه_لوله_کشی_آب_ساختمان_از_بالا_به_پایین.jpg

یکی از روش های جدید در نحوه اجرای رایزر آب در ساختمان از بالا به پایین است. به همین دلیل ما قصد داریم تا در ادامه مقاله لوله کشی آب ساختمان در مورد نحوه این لوله کشی آب صحبت کنیم.


images/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_نیاوران/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_نیاوران.jpg

اگر قصد انجام لوله کشی آب و فاضلاب و یا تعمییر و بازسازی لوله کشی ساختمان خود را دارید، با ما همراه باشید. از آنجا که یکی از مناطق تحت پوشش گروه ما در منطقه نیاوران است، ما قصد داریم تا در ادامه در مورد لوله کشی آب و فاضلاب در نیاوران بیشتر توضیح دهیم.


images/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_شهرک_غرب/لوله_کشی_آب_و_فاضلاب_در_شهرک_غرب.jpg

دسترسی به آب بهداشتی ودفع صحیح فاضلاب ایجاد شده در ساختمان، به عنوان نیازی اساسی در هر ساختمان، غیر قابل انکار است. از آنجایی که یکی از خدمات ما در محدوده شهرک غرب انجام می شود، ما قصد داریم تا در این مطلب در مورد لوله کشی آب و فاضلاب در شهرک غرب در خدمت شما باشیم.


images/بهترین_روش_لوله_کشی_پکیج/بهترین_روش_لوله_کشی_پکیج.jpg

در مطلب نحوه لوله کشی پکیج دیواری به جزئیات روش لوله کشی این وسیله اشاره کردیم و در این مقاله می خواهیم بهترین روش لوله کشی پکیج را متناسب با شرایط ساختمان برای شما بیان کنیم.


اشتراک گذاری: