مقالات

در این مطلب قصد داریم تا در خصوصنحوه تعویضرادیاتور شوفاژ توضیحاتی را بیان کنیم. اگر شما هم در فکر تعویض رادیاتور خود هستید، با ما همراه باشید.

مقالات

اگر شما هم با کثیف بودن سری دوش حمام مشکل دارید، با ما همراه باشید، چرا که در ادامه قصد داریم پنج توصیه برای تمیز کردن سری دوش حمامرا بیان کنیم.

مقالات

چنانچه قصد خرید دوش حمام را دارید، با ما همراه باشید. این بار قصد داریم در مورد راهنمای خرید بهترین سردوش حمام، پرفشار و کم مصرف جامع ترین اطلاعات را با شما در میان بگذاریم.

مقالات

پس از مطالعه راهنمای خرید بهترین مارک شیر سینک ظرفشویی می توانید ضمن آشنایی با مشخصات بهترین مارک این وسیله، انتخاب مناسب تری داشته باشید.

فیلم های آموزشی

اگر باشیر پیسوار خود دچار مشکل شده اید و یا شیر قدیمی زیر روشویی دارید، که قصد تعویض آن با شیر پیسوار را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

فیلم های آموزشی

به منظور تکمیل مطلب تعویض شیرآلات ساختمان قصد داریم تا فیلم نحوه تعویض واشر مغزی شیر آب را برای شما به اشتراک بگذاریم.

فیلم های آموزشی

در ادامه مطلب روش باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی قصد داریم تا فیلم آموزش رفع نشتی سینک ظرفشویی را به اشتراک بگذاریم.

مقالات

به منظور تکمیل مطلب تعویض شیرآلات ساختمان قصد داریم تا این بار در خصوص چک لیست شیرآلات توضیحاتی را بیان کنیم.

مقالات

در تکمیل مطلب استفاده از رادیاتورهای مدرن در طراحی داخلی ساختمان های لاکچری و لوکس این بار قصد داریم نقش شیرآلات در زیباتر شدن طراحی داخلی ساختمان را بررسی کنیم.

مقالات

در تکمیل مطلب تعمیر سری دوش حمام قصد داریم تا این بار به این پرسش پاسخ دهیم که چگونه سردوش حمام را باز و تمیز کنیم؟

شیرآلات و رادیاتور

در تکمیل مطلب نصب شیرآلات این بار قصد داریم تا نکاتی را در خصوص لوله کشی و نصب شیرآلاتسرویس بهداشتی عمومی برای شما بیان کنیم.

شیرآلات و رادیاتور

در ادامه مطلب کنتور فرعی آب چیست؟ قصد داریم تا در خصوص نصب کنتور فرعی آب توضیحاتی را بیان کنیم.

مقالات

چنانچه با دوش حمام خود دچار مشکل شده اید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید، چرا که قصد داریم این بار در خصوص تعمیر سری دوش حمام نکاتی را بیان کنیم.

مقالات

همانطور که می دانید یکی از دلایل تعویض شیرآلات ساختمانی مخصوصا از نوع اهرمی آن تجمع جرم و رسوب در آن ها می باشد.

به همین دلیل ما قصد داریم تا در این مطلب در مورد نحوه رسوب زدایی شیرآلات اهرمی توضیحاتی را بیان کنیم.

مقالات

همانطور که می دانید بیشتر شیرآلات ساختمانی از نوع اهرمی هستند، ولی متاسفانه با وجود استفاده از مواد اولیه مرغوب، بعد از مدتی استفاده، شیر اهرمی سفت می شود.

از این رو در ادامه مطلب تعویض شیرآلات اهرمی ما قصد داریم تا به بررسی علت سفت شدن شیر اهرمی و راهکار حل این مشکل بپردازیم.

مقالات

امروزه نصب دوش توکار حتی در خانه های قدیمی هم به شدت مرسوم شده و تنها با کمی تغییرات می تواند این دوش های حمام را در هر خانه ای بصورت ساده و کاربردی نصب کنید.

کافی است تا در ادامه متن ما را دنبال کنید و به راحتی با نصب یک دوش توکار محیط و فضای حمام خود را فوق العاده جذاب تر و لوکس تر کنید.

مقالات

اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که به دنبال تنوع و استفاده از انواع شیرآلات نوین که بصورت توکار نصب می شوند در خانه خود هستید بهتر است این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

مقالات

استفاده از تجهیزاتی مختلف سرویس بهداشتی وال هنگ که در مقاله وال هنگ چیست به انواع مختلف آن اشاره شد امروزه بدون در نظر گرفتن فضا و بزرگی و کوچکی سرویس های بهداشتی و اغلب با دیدگاه دکوراسیونی و دادن تنوع و ایجاد ساختار زیبا در این محیط ها مورد توجه قرار گرفته است.

مقالات

قبلا در مقاله‌های جداگانه‌ای طریقه نصب شیرآلات بهداشتیو نصب شیر اهرمی ظرفشویی را به خوبی توضیح دادیم.

اما در این مقاله به نوع دیگری از شیرهای اهرمی به نام شیر اهرمی روشویی و یا دستشویی می‌پردازیم تا قدم به قدم طریقه نصب این شیرها را هم با هم مرور کنیم.

مقالات

شیرآلات اهرمی امروزه به دلیل زیباتر بودن و همچنین قابلیت آنها در مصرف کمتر آب و مقاومت آنها در برابر خرابی رواج بیشتری پیدا کرده‌اند.

نصب شیرآلات اهرمی با شیرآلات قدیمی به کلی متفاوت است و به همین دلیل باید به خوبی با شرایط نصب آنها قبل از اینکه بخواهیم اقدام به نصب آنها بکنیم آشنا باشیم.

صفحه1 از2