ارائه دهنده خدمات
تاسیسات مکانیکی ساختمان

images/نصب_روشویی_/نصب_روشویی.jpg

این روزها در حمام و توالت معمولا یک روشویی نصب می شود و بسته به بزرگ و کوچک بودن محیط توالت و یا حمام روشویی های مختلفی در نظر گرفته می شود. سلیقه افراد و کاربری های متفاوت روشویی ها را هم باید به این تنوع روشویی ها اضافه کرد.


images/نصب_آینه_و_کنسول/نصب_آینه_و_کنسول.jpg

نصب آینه توالت و کنسول یکی از مواردی است که نه تنها در زیبایی و دکوراسیون خانه اهمیت زیادی دارد بلکه عدم رعایت مناسب نصب این تجهیزات می تواند در آینده مشکلاتی را برای استفاده مناسب ما به همراه داشته باشد.


images/فیلم-آموزش-روش-نصب-روشویی-کابینتی.jpg


images/فیلم-آموزش-نصب-روشویی-دیواری-بدون-پایه-دیواری.jpg


images/_نصب_روشویی_سنگی_و_سنگ_روشویی/نصب_روشویی_سنگی_و_سنگ_روشویی.jpg

یکی از مهم ترین تجهیزات بهداشتی مورد استفاده در خانه ها و یا ادارت روشویی ها هستند که نه تنها در حوزه زیبایی و طراحی خانه اهمیت فراوانی دارند بلکه باید بسته به نیاز و کاربری آنها تهیه و مورد استفاده قرار بگیرد.  در این مقاله در خصوص نصب روشویی سنگی و سنگ روشویی با هم صحبت خواهیم کرد.


images/راهنمای_نصب_سینک_ظرفشویی_/راهنمایی_بستن_سینک_ظرفشویی.jpg

همه آشپرخانه ها بلا استثنا دارای سینک ظرفشویی هستند و این وسیله جزئی لا ینفک از دکوراسیون آشپرخانه است. هر چند در برخی از آشپزخانه ها دو تا باشد ، در یکی راست و در یکی روبه رو بسته شود و ... ولی در هر حال باید در آشپرخانه ای وسیله ای به نام سینک ظرفشویی نصب شده باشد.


images/article/فیلم_آموزش_عوض_کردن_سینک_روشویی_دستشویی.jpg


images/نصب_شیرآلات/نصب_شیرآلات.jpg


images/نصب_رادیاتو_و_حوله_خشک_کن/نصب_رادیاتور_و_حوله_خشک_کن.jpg

وسایل گرمایشی مسیر پیشرفت خود را از گرمایش با چوب و کرسی شروع کرده و حال به سیستم های مجهز مثل گرمایش از کف و گرمایش مرکزی رسیده اند.


images/مراحل_نصب_شیرآلات.jpg


images/videos/فیلم-نحوه-بستن-لوله-های-سینک-ظرفشویی-دوقلو.jpg


images/تعویض_شیرآلات_اهرمی/تعویض_شیرآلات_اهرمی.jpg

نسل جدید شیرآلات که در ساختمان ها و اماکن مسکونی و تجاری استفاده می شود، شیرآلات اهرمی است که امروزه به دلایل مختلف جایگزین خوبی برای شیرآلات قدیمی واشری است، این شیرآلات به دو قسم ایستاده (مورد استفاده در سینک های ظرف شویی و روشویی) و دیواری (قابلیت کاربرد در سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی) تقسیم می شوند که البته استفاده الزامی در این موارد وجود ندارد.


images/تعویض_شیرآلات_ساختمان_/تعویض_شیرآلات_ساختمان.jpg


images/فیلم-آموزش-نصب-دوش-حمام.jpg

 


images/تعویض_مغزی_و_واشر_شیر_آب/تعویض_مغزی_و_واشر_شیر_آب.jpg

شیر ها انواع مختلفی دارند که می توانند به دو دسته ی کلی شیر های مخلوط و شیر های اهرمی تقسیم شوند. اهر کدام از این انواع شیر ها بسته به نوع و کیفیت شان احتمال دارد که خراب شود و چکه کنند که دلیل آن می تواند پوسیدگی و آسیب مغزی یا واشر شیر باشد. بنابر این مهم است که فورا برای تعمیر و تعویض مغزی و یا واشر شیر آب اقدام شود.


images/ارتفاع_نصب_شیرآلات_بهداشتی/ارتفاع_نصب_شیرآلات_بهداشتی__10.jpg

یکی از عمده ترین سئوالاتی که همواره پرسیده می شود ارتفاع نصب شیرآلات بهداشتی و تجهیزات حمام و توالت و.... می باشد. این موضوع تا جایی اهمیت دارد که اگر به خوبی استاندارد مورد نیاز رعایت نشود می تواند در آینده مشکلات نصب و همچنین دکوراسیون خانه را به همراه داشته باشد اگر بد بینانه به این موضوع نگاه کنیم می تواند تبعات جسمی هم داشته باشد.


images/تعویض_تعمیر_اتاق_و_کابین_دوش_حمام/تعویض_تعمیر_اتاق_و_کابین_دوش_حمام.jpg

در مقاله نحوه باز و بستن و جابجایی کابین و اتاقک دوش حمام کاملا توضیح داده شد که اتاقک دوش حمام با کابین دوش متفاوت هستند. در این مقاله اما با رویکرد آموزش تعمیراتی که معمولا برای این اتاقک‌ها و کابین‌ها به وجود می‌آید با شما سخن خواهیم گفت.


images/باز_و_بستن_اتاقک_دوش_حمام/باز_و_بستن_اتاقک_دوش_حمام.jpg

امروز قصد داریم در خصوص نحوه باز و بستن اتاقک دوش حمام به شما آموزش دهیم. این کار مناسب افرادی است که دوست دارند در صورت نقل مکان به محیطی دیگر اتاقک دوش خود را هم به محیط جدید انتقال دهند و یا دوست دارند سالیانه بصورت اساسی‌تر حمام خود را شستشو دهند.


images/نحوه_نصب_شیر_اهرمی_ظرفشویی_و_شیر_ظرفشویی_شلنگدار/نحوه_نصب_شیر_اهرمی_ظرفشویی_.jpg

شیرآلات اهرمی امروزه به دلیل زیباتر بودن و همچنین قابلیت آنها در مصرف کمتر آب و مقاومت آنها در برابر خرابی رواج بیشتری پیدا کرده‌اند. نصب شیرآلات اهرمی با شیرآلات قدیمی به کلی متفاوت است و به همین دلیل باید به خوبی با شرایط نصب آنها قبل از اینکه بخواهیم اقدام به نصب آنها بکنیم آشنا باشیم.


images/نحوه_نصب_شیر_اهرمی_روشویی/نحوه_نصب_شیر_اهرمی_روشویی.jpg

قبلا در مقاله‌های جداگانه‌ای طریقه نصب شیرآلات بهداشتیو نصب شیر اهرمی ظرفشویی را به خوبی توضیح دادیم. اما در این مقاله به نوع دیگری از شیرهای اهرمی به نام شیر اهرمی روشویی و یا دستشویی می‌پردازیم تا قدم به قدم طریقه نصب این شیرها را هم با هم مرور کنیم.


images/نحوه_نصب_شیرآلات_توکار/00.jpg

اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که به دنبال تنوع و استفاده از انواع شیرآلات نوین که بصورت توکار نصب می شوند در خانه خود هستید بهتر است این مقاله را تا انتها دنبال کنید. قبلا در مقالات متفاوتی مانند دکوراسیون سرویس بهداشتی در خانه های لوکس به توضیح ارزش استفاده از شیرآلات توکار و تاثیر فوق العاده این شیرآلات در نما و زیبایی ساختمان بحث کردیم و امروز قصد داریم تا با هم طریقه نصب شیرآلات توکار را مرور کنیم.


images/نحوه_نصب_دوش_توکار_حمام/نحوه_نصب_دوش_توکار_حمام.jpg

امروزه نصب دوش توکار حتی در خانه های قدیمی هم به شدت مرسوم شده و تنها با کمی تغییرات می تواند این دوش های حمام را در هر خانه ای بصورت ساده و کاربردی نصب کنید. کافی است تا در ادامه متن ما را دنبال کنید و به راحتی با نصب یک دوش توکار محیط و فضای حمام خود را فوق العاده جذاب تر و لوکس تر کنید.


images/علت_سفت_شدن_شیر_اهرمی_و_راهکار/علت_سفت_شدن_شیر_اهرمی_و_راهکار.jpg

همانطور که می دانید بیشتر شیرآلات ساختمانی از نوع اهرمی هستند، ولی متاسفانه با وجود استفاده از مواد اولیه مرغوب، بعد از مدتی استفاده، شیر اهرمی سفت می شود. از این رو در ادامه مطلب تعویض شیرآلات اهرمی ما قصد داریم تا به بررسی علت سفت شدن شیر اهرمی و راهکار حل این مشکل بپردازیم.


اشتراک گذاری: