مقالات

آیا سیم های برق ساختمان شما سوخته اند؟ آیا به دنبال پیاده سازی روش جدید برق کشی در خانه خود هستید؟ آیا پریزهای برق منزلتان به خاطر فرسودگی سیم ها قطع شده اند؟

اگر جواب شما به یکی از سوالاتی که پرسیدیم مثبت است، این معنی را می رساند که باید سیم کشی برق ساختمان خود را تعویض کنید.

ما در ادامه این مطلب ابتدا به سراغ دلایل تعویض سیم کشی برق رفته و در ادامه روش تعویض سیم کشی برق ساختمان را به زبانی خودمانی برای شما توضیح خواهیم داد. پس تا انتها ما را همراهی کنید.

مقالات

در پروژه های ساختمانی که امکان کنده کاری برای سیم کشی توکار وجود ندارد، به اصطلاح تنها گزینه روی میز سیم کشی روکار است.

مقالات

در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه سیم کشی کلید دو پلدر ساختمان آشنا نماییم. پس با ما همراه باشید.

فیلم های آموزشی

در این مقاله قصد داریم فیلم آموزش نصب کلید برق دو پل ساختمان را با شما به اشتراک بگذاریم.

روشنایی، لوستر و نورپردازی

انجام نورپردازی در محوطه یا نمای بیرونی ساختمان یکی از خدماتی است که در مجموعه تاسیسات 24 ساعته ارائه می شود. به همین منظور در ادامه راجع شیوه اجرای آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

روشنایی، لوستر و نورپردازی

کار نصب و تعویض پروژکتورها یا چراغ های حیاط در ساختمان، یکی از خدمات تخصصی است که در مجموعه تاسیسات 24 ساعته ارائه می شود. پس با ما همراه باشید تا با نحوه اجرای این موارد بیشتر آشنا شوید.

روشنایی، لوستر و نورپردازی

ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته به عیب یابی و تعمیر سنسور برق مشاعات ساختمانمی پردازیم. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را در جریان جزئیات این کار قرار دهیم.

روشنایی، لوستر و نورپردازی

با توجه به یکی از ما در تاسیسات 24 ساعته به نصب و راه اندازی تایمر برق مشاعات در ساختمان های چند طبقهمی پردازیم، در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با روند این کار آشنا کنیم.

روشنایی، لوستر و نورپردازی

از آنجا که ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته به سیم کشی و نصب سنسور برق و روشنایی مشاعات نیز می پردازیم، در این مطلب قصد داریم شما را با این مبحث بیشتر آشنا کنیم.

برق اضطراری ساختمان

یکی از خدماتی که ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته به مشتریان خود ارائه می دهیم، نصب و راه اندازی برق اضطراری در ساختماناست. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم.

کلید و پریز برق

به دلیل اینکه رفع اتصالی کلید و پریز برقیکی از خدمات محبوب ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته محسوب می شود، در این مطلب قصد داریم در این خصوص بیشتر صحبت کنیم.

سیم کشی برق و رفع اتصالی

رفع عیب سیم کشی ساختمان از جمله خدمات محبوب ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته محسوب می شود. به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم بیشتر در این خصوص صحبت کنیم.

سیم کشی برق و رفع اتصالی

از جمله خدمات ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته، سیم کشی برق ساختمان به روش روکارمی باشد. بنابراین ما تصمیم گرفته ایم در این مطلب اطلاعات کاملی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

سیم کشی برق و رفع اتصالی

با توجه به این که یکی از خدمات ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته، سیم کشی برق ساختمان به روش توکارمی باشد در ادامه راجع به شیوه انجام آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مقالات

آشنایی با نحوه انتخاب فیوز مناسب برای ساختمان می تواند کمک بزرگی برای طراحی سیستم برق کشی استاندارد در ساختمان باشد.

مقالات

در این مطلب قصد داریم تا در خصوص نحوه تعویض خازن کولر گازی به همراه سیم کشی آن توضیحاتی در اختیار شما قرار دهیم.

مقالات

برای افرادی که قصد انجام سیم کشی برق ساختمان را دارند، آشنایی با نحوه سیم کشی جعبه فیوز ساختمان بسیار ضروری است.

مقالات

آشنایی با نحوه کابل کشی کولر گازی اسپلیتیک مهارت مهم در زمان نصب، عیب یابی و حتی سرویس کولر گازی محسوب می شود.

فیلم های آموزشی

در این مقاله قصد داریم تا فیلم نحوه سیم کشی و نصب جعبه فیوز ساختمانرا با شما به اشتراک بگذاریم.

مقالات

در صورتی که برای شما هم این سوال ایجاد شده که علت برق دار بودن کولر گازی چیست؟ پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

صفحه1 از3