ارائه دهنده خدمات
تاسیسات مکانیکی ساختمان

images/لوله_کشی_و_نصب_توالت_فرنگی_ایستاده_/لوله_کشی_و_نصب_توالت_فرنگی_ایستاده_.jpg

توالت فرنگی ایستاده یا توالت سرپایی یک نوع توالت کاربردی و مناسب برای توالت های عمومی و به خصوص آزمایشگاه ها برای گرفتن تست ادرار و یا قابل استفاده در ورزشگاه ها، باشگاه ها و ... می باشد.


images/article/bide_1.jpg

بیده توالت فرنگی وسیله ای است که برروی فرنگی متصل می شود و کارایی این وسیله بدین شکل میباشد که وظیفه شستشوی بدن شخص که بر روی نشیمنگاه فرنگی می نشیند را دارد.


images/article/Farangi10.jpg

توالت فرنگي یکی از انواع توالت هاست که مانند صندلی استفاده می‌شود. استفاده از توالت های فرنگي در منازل مسکونی، هتل ها و بیمارستان ها معمول و متداول است.
اتصال این توالت ها به شبکه فاضلاب نیاز به سیفون ندارد، زیرا آن ها خود دارای سیفون می باشند و به همین جهت به آن ها سیفون سرخود می گویند.


images/article/FelashTank2.jpg

فلاش تانک یکی از پرکاربردترین تجهیزات ساختمانی است که در سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فلاش تانک ها به طور معمول، در توالت‌های فرنگی استفاده ‌می‌شد، اما امروزه با توجه به بهداشتی تر بودن استفاده از این وسیله،


images/فیلم-نصب-توالت-فرنگی.jpg


images/article/farangi18.jpg

در این بخش از سایت تلاش شده است تا شما عزیزان را با روش نصب و راه اندازی توالت فرنگی آشنا کنیم. هدف از ارائه این مطالب، تشویق شما عزیزان است تا خودتان نسبت به نصب توالت فرنگی اقدام کنید


images/روش_تبدیل_توالت_فرنگی_به_ایرانی/روش_تبدیل_توالت_فرنگی_به_ایرانی.jpg

استفاده از توالت فرنگی در ایران هر روز بیشتر مرسوم می شود و شاید دلایلی آن متفاوت باشد ولی عمده ترین آن توصیه هایی است که در خصوص مزایای این نوع توالت برای سلامت افراد بیان می شود. نبود اما به هر حال برخی از افراد یا به دلیل کمبود جا و یا به دلیل عدم استفاده به هر دلیلی از توالت های فرنگی در راستای تبدیل توالت فرنگی خود به ایرانی بر می آیند.


images/روش_تبدیل_توالت_ایرانی_به_توالت_فرنگی/روش_تبدیل_توالت_ایرانی_به_توالت_فرنگی.jpg

توالت های فرنگی از عمده ترین انواع مورد استفاده توالت در دنیا هستند و این ما ایرانی ها هستیم که باید از سبک توالت خاص خودمان در خانه داشته باشیم. هر چند توصیه های اخیر نشان می دهد که از توالت ایرانی بهتر است استفاده کنیم ولی در شرایطی لازم از تا با تبدیل توالت ایرانی به فرنگی برخی از مشکلات را حل کنیم.


images/طریقه_نصب_درب_توالت_فرنگی/طریقه_نصب_درب_توالت_فرنگی.jpg

یکی از قطعات پر کاربرد توالت‌های فرنگی درب توالت فرنگی است که به دلیل تحمل وزن افراد و مرتبا باز و بسته شدن معمولا دچار شکستگی از محل لولا و یا نشیمنگاه می‌شود.


images/تعویض_توالت_فرنگی_قدیمی_/تعویض_توالت_فرنگی_قدیمی_.jpg

اگر قصد تغییراتی در دکوراسیون سرویس بهداشتی خانه خود را دارید و به دنبال انجام کمترین هزینه و بیسشترین نتیجه هستید و یا خواهان تغییر و تعویض توالت فرنگی قدیمی خود و یا نصب توالت فرنگی در خانه خود هستید قبل از هر اقدامی این مقاله را مطالعه فرمایید.


images/service/ShirAlat-Radiator/farangi2.jpg


images/article/مراحل_نصب_توالت_فرنگی.jpg

farangi1 piping24.ir


images/آموزش_نحوه_لوله_کشی_فاضلاب_توالت_فرنگی/آموزش_نحوه_لوله_کشی_فاضلاب_توالت_فرنگی.jpg

لوله کشی اصولی آب و فاضلاب توالت فرنگی اهمیت زیادی دارد. در صورت بی توجهی به توصیه های ارائه شده برای لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و اجرای غیر اصولی آن، بعد از انجام عملیات نازک کاری ساختمان (کاشی کاری کف سرویس ها و دیوارها) در هنگام نصب توالت فرنگی و سایر سرویس ها،


images/نحوه_تنظیم_سیفون_توالت_فرنگی/نحوه_تنظیم_سیفون_توالت_فرنگی.jpg

سیفون یکی از اصلی ترین مکانیزم های کاری توالت فرنگی را تشکیل می دهد و تنظیم آن از اهمیت بسیاری در عملکرد و سرویس دهی آن برخوردار است. در این مطلب، با اشکالات عمده سیفون ها و راهکارهای تنظیم آنها آشنا خواهیم شد.


images/قطر_لوله_فاضلاب_توالت_فرنگی/قطر_لوله_فاضلاب_توالت_فرنگی.jpg

انتخاب و استفاده از توالت فرنگی در خانه های امروزی به رسم خانه های اروپایی بسیار معمول شده است. در نقشه کشی تاسیسات ساختمان یک مهندس تاسیسات حتی اگر خود شما هم نخواهید در سیستم نقشه کشی خود جایی برای تعبیه توالت فرنگی در نظر می گیرد و این به دلیل اهمیت استفاده از توالت فرنگی در شرایط خاص برای افراد مسن و یا آسیب دیده می باشد. اما قطر لوله توالت فرنگی باید همواره ثابت در نظر گرفته شود.


images/فیلم_آموزش_اتصال_توالت_فرنگی_به_زمین.jpg


images/مزایا_و_معایب_تبدیل_توالت_ایرانی_به_فرنگی_بدون_تخریب/مزایا_و_معایب_تبدیل_توالت_ایرانی_به_فرنگی_بدون_تخریب.jpg

توالت‌های ایرانی و فرنگی تفاوت‌ها بسیاری با یکدیگر دارند. افراد مختلف بر اساس مزایا و معایب هر یک از توالت‌ها نسبت به دیگری و با توجه به شرایط خود نوع توالتی را که می‌ خواهند از آن استفاده کنند انتخاب می‌ کنند.


images/توالت_ایرانی_بهتر_است_یا_فرنگی/توالت_ایرانی_بهتر_است_یا_فرنگی.jpg

توالت ایرانی و فرنگی دو نوع مختلف توالت هستند که بر اساس نیاز افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما هر یک از این دو نوع مزایا و معایبی دارند که اگر با آن‌ها آشنا باشیم، می‌توانیم انتخاب خود را با آگاهی بیشتری انجام دهیم.


images/فیلم_آموزش_نحوه_نصب_وال_هنگ_توالت_فرنگی.jpg


اشتراک گذاری: