ارائه دهنده خدمات
تاسیسات مکانیکی ساختمان

در مطلب نحوه لوله کشی پکیج دیواری به جزئیات روش لوله کشی این وسیله اشاره کردیم و در این مقاله می خواهیم بهترین روش لوله کشی پکیج را متناسب با شرایط ساختمان برای شما بیان کنیم.

اگر شما هم به هر دلیلی قصد جابجا کردن مکان پکیج دیواری خود در ساختمان را دارید از شما دعوت می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید، زیرا ما قصد داریم در ادامه مقاله لوله کشی پکیج در مورد جابجایی پکیج دیواری توضیحاتی را بیان کنیم.

در ادامه مقاله بخاری بهتر است یا شوفاژ و پکیج با توجه به معایب بهره گیری از بخاری در ساختمان ها به عنوان وسیله گرم کننده محیط و از طرفی مزیت های فراوان استفاده از پکیج به جای آن به عنوان سیستم حرارت مرکزی ما قصد داریم تا در این مقاله در مورد تبدیل سیستم بخاری به پکیج توضیحاتی را بیان می کنیم.

برچسب ها: پکیج

استفاده از سیستم گرمایش از کف به عنوان شیوه ای نوین در ساختمان ها اجرا می شود ولی یکی از مشکلات این سیستم گرم نشدن تمام نقاط ساختمان به شکل یکسان می باشد و از انجا که دلیل اصلی این مشکل مربوط به هواگرفتن لوله ها می باشد ما قصد داریم تا در این مقاله طریقه هواگیری گرمایش از کف را برای شما توضیح دهیم.

برچسب ها: گرمایش از کف

یکی از روش های جدید در نحوه اجرای رایزر آب در ساختمان از بالا به پایین است. به همین دلیل ما قصد داریم تا در ادامه مقاله لوله کشی آب ساختمان در مورد نحوه این لوله کشی آب صحبت کنیم.