درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

در داخل سیستم پکیج از قطعات مختلفی جهت حفظ ایمنی دستگاه استفاده شده که پرشر هوا یکی از مهمترین قطعات مکانیکی وسایل گرمایشی است. اهمیت این قطعه به حفظ امنیت پکیج مربوط می شود چون خروج دود از محفظه احتراق را تایید می کند و پس از آن دستگاه اجازه روشن شدن دارد.

با توجه به نقش بسیار مهم پرشر سوئیچ هوا در سیستم گرمایشی ساختمان خرابی این قطعه می تواند تبعات زیادی برای پکیج ایجاد کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه عملکرد، روش تست و تعویض این قطعه آشنا شوید.

پکیج یک وسیله گرمایشی است که همه از آن به عنوان یک گرم کننده چندکاره یاد می کنند. چون این وسیله می تواند علاوه بر تولید آب گرم سیستم گرمایشی ساختمان را نیز گرم کند. اما مشکلاتی متعددی در روند کار پکیج ایجاد می شوند که شاید ساده ترین راه تعمیر آن ها ریست کردن این وسیله باشد.

اگر شما هم از پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور استفاده می کنید بهتر است تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. چون قرار است با مطالعه این متن نحوه ریست پکیج بوتان، ایران رادیاتور، گلدیران و لورچ را یاد بگیرید.

پکیج یک دستگاه پیچیده است که احتمال ایجاد مشکلات مختلف در آن وجود دارد. بنابراین برای اینکه بتوانیم به راحتی به تعمیر پکیج بپردازیم، باید به سراغ متداولترین مشکلات پکیج دیواری برویم تا بررسی آن ها روش رفع عیب پکیج را متوجه شویم.

ما در این مطلب به سراغ تک به تک رایج ترین خرابی ها در پکیج رفته ایم و دلایل ایجاد هر مشکل را به همراه راه حل رفع آن برای شما توضیح داده ایم. همچنین به منظور کمک به عیب یابی هر چه بهتر این وسیله کد خطاهای پکیج بوتان، پکیج ایران رادیاتور و پکیج ایساتیس را برای شما قرار داده ایم. پس برای یافتن راه خلاصی از مشکل پکیج خود کافی است تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

راهنمای نصب اپلیکیشن مجموعه تاسیسات 24 ساعته

 

همکارگرامی سلام؛

به گروه تاسیسات 24 ساعته خوش آمدید.

لطفا جهت یادگیری نحوه کار با اپلیکیشن مجموعه تاسیسات 24 ساعته این مطلب را با دقت هر چه تمامتر مرحله به مرحله مطالعه کنید و کلیپ های راهنما را با دقت مشاهده بفرمایید.

راهنمای کار با اپلیکیشن

تمامی سفارشات مشتریان از طریق اپلیکیشن به شما ارجاع می شوند و روند پذیرش سفارش، اطلاع رسانی ها تا تسویه حساب نهایی با مجموعه از طریق اپلیکیشن انجام می شود.

 

ویدیو راهنمای کار با اپلیکیشن

 

 

 

ویدئو راهنمای شارژ اعتبار و تسویه حساب در اپلیکیشن

 

 

  • جهت پذیرش سفارش مشتری حداقل اعتبار شما در سیستم باید 100.000 تومان باشد. اعتبار خود را همیشه پس از اتمام کار چک بفرمایید.
  • از اعتبار شما هیچ هزینه ای به جز کمیسیون کار اتمام یافته کسر نمی شود.
  • در حال حاضر کمیسیون همکاری 25 درصد می باشد.
  • در صورتیکه بر روی اپلیکیشن خود پیام هشدار (نوتیفیکیشن) مشاهده نمی کنید، جهت دریافت آدرس مشتری به قسمت آدرس های دریافتی در اپلیکیشن مراجعه فرمایید.
  • پس از پذیرش سفارش سریعاً با مشتری تماس بگیرید و هماهنگی های اولیه را با مشتری انجام دهید، حتی اگر زمان هماهنگ شده سفارش برای روزهای بعد باشد.

 

آیین نامه گروه تاسیسات 24 ساعته

جهت همکاری هر چه بیشتر و ارتباط بهتر با مشتری لطفاً ویدئو آیین نامه مجریان را با دقت مشاهده بفرمایید.

همکار گرامی دقت بفرمایید گروه تاسیسات 24 ساعته در موارد زیر می‎تواند به طور یک جانبه نسبت به قطع همکاری با مجری اقدام نماید:

الف - چسباندن لیبل شخصی

ب- ارائه فاکتور شخصی در رابطه با اجرت کار

پ- ارائه شماره تلفن شخصی به مشتری برای پذیرش سفارش کار در آینده

ت- قبول سفارش بدون هماهنگی با تاسیسات 24 ساعته به هر شکلی

ث- ثبت عمدی گزارش مالی اشتباه در اپلیکیشن (بطور مثال دستمزد ثبت شده در اپلیکیشن کمتر از دستمزد دریافتی از مشتری وارد شود)

ج- تحمیل هزینه اضافی غیر موجه به مشتری

د- اعلام هزینه غیر واقعی به مشتری از سوی مجری

 

جهت دانلود اپلیکیشن بر روی لینک زیر بزنید:

لینک دانلود اپلیکیشن مجموعه تاسیسات 24 ساعته

توجه کنید:

برای دانلود اپلیکیشن لازم است تا چند ثانیه ای انگشت خود را روی لینک نگه دارید تا صفحه زیر برای شما باز شود. سپس گزینه دانلود لینک را انتخاب کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود. در نهایت اپلیکیشن دانلود شده را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید.

Screenshot 20221018 091739 Chrome

با وجود اینکه این روزها آمار استفاده از پکیج به عنوان سیستم گرمایشی ساختمان روز به روز در حال افزایش است، اما باز هم تعداد بسیار زیادی از افراد ترجیح می دهند از انواع آبگرمکن دیواری و ایستاده برای تولید آب گرم ساختمان خود استفاده کنند.

اما نصب و راه اندازی آبگرمکن ایستاده به همین راحتی نیست و برای حفظ راندمان حرارتی و همچنین ایمنی این وسیله لازم است به روش نصب و لوله کشی آن دقت شود. اگر شما هم قصد نصب آبگرمکن ایستاده را دارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با شیوه نصب و همچنین روش لوله کشی آبگرمکن آشنا شوید.

یکی از مهمترین اصولی که در قوانین ملی ساختمان درج شده در خصوص عدم استفاده از اتصالات و زانویی در سیستم گرمایش از کف است. بر اساس این قانون مجاز هستیم طراحی انشعابات را فقط با لوله PEX پنج لایه یا سه لایه انجام داده و به هیچ عنوان نباید از اتصال یا زانویی در سیستم لوله کشی گرمایش از کف استفاده کنیم.

این در حالی است که متاسفانه برخی از مجریان تاسیساتی و کارفرمایان به این نکته مهم و تاییدیه مهندسی دقت نکرده و در نهایت کلی خسارت به سیستم گرمایش از کف ساختمان وارد می کنند. اگر می خواهید با دلیل این محدودیت آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تنظیم ارتفاع مناسب شعله پکیج یکی از مهمترین موضوعاتی است که در زمان سرویس و تعمیر پکیج اهمیت زیادی دارد. چون اگر ارتفاع شعله بیش از حد استاندارد آن باشد، آسیب زیادی به مبدل وارد می کند. از طرفی کوتاه بودن بیش از حد ارتفاع شعله باعث خاموش شدن پکیج می شود.

راه حل این معضل در تنظیم ارتفاع مناسب شعله پکیج دیواری است که در این مطلب قصد داریم به صورت جامع روش این کار را برای شما توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید تا نحوه تنظیم شعله بلند و شعله کوتاه پکیج را یاد بگیرید.

با توجه به اینکه اکثر مصرف کنندگان به نصب و راه اندازی پکیج در ساختمان خود روی آورده اند، موضوع نحوه تعمیر پکیج از اهمیت بالایی برخوردار شده است. چرا که این وسیله همانند هر دستگاهی که با آب کار می کند، بعد از مدتی خراب شده و به عیب یابی و تعمیر نیاز پیدا می کند.

ما نیز این نیاز را درک کرده و به همین دلیل تصمیم داریم تا در این مطلب به بررسی جامع نحوه تعمیر پکیج بپردازیم. در طول این متن از مشکلات رایج در پکیج برای شما سخن خواهیم گفت و نحوه انجام تعمیرات پکیج را آموزش خواهیم داد. همچنین در ادامه در خصوص عیب یابی پکیج ایران رادیاتور و بوتان خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

ّ

فرقی نمی کند که از کدام برند پکیج استفاده کنید؛ چرا که در هر صورت برای افزایش بازدهی آن باید سرویس سالیانه پکیج دیواری را جدی بگیرید تا مجبور نباشید که در فصل سرما با مشکلات گرمایشی ساختمان دست و پنجه نرم کنید.

از این رو ما در این مطلب هر آنچه باید درباره سرویس پکیج بدانید را در اختیارتان قرار می دهیم تا شما هیچ نگرانی از بابت سرویس و تعمیر پکیج خود نداشته باشید. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

سیستم های سرمایشی و گرمایشی متنوعی در دسترس شما قرار دارند که می توانید بنا به نوع نیاز ساختمان خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. استفاده از فن کویل در کنار سیستم پکیج یا موتورخانه یک روش مقرون به صرفه و پر بازده برای تامین تهویه مطبوع خانه است.

اگر در فکر خرید فن کویل هستید، اما نمی دانید چه مدل و ظرفیتی از آن برای ساختمان شما مناسب است، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب راهنمای خرید با ما همراه باشید تا ضمن آشنایی با نحوه عملکرد فن کویل انواع مختلف این وسیله را به همراه نقاط قوت و ضعف و کارایی هر یک به شما معرفی کرده و مشخصات بهترین فن کویل را بیان کنیم.

زمانی که وقت طراحی موتورخانه فرا برسد باید تجهیزات مختلفی برای این مکان در نظر گرفت که یکی از مهمترین آن ها نصب منبع دوجداره آب گرم است. اما از آنجا که قیمت خرید منبع دوجداره بالا است و از طرفی اگر کیفیت مناسبی نداشته باشد به سرعت مورد زنگ زدگی و پوسیدگی قرار می گیرد، باید با دقت بالایی این وسیله را خریداری نمود.

به همین دلیل ما در این مطلب همراه شما هستیم تا بعد از بررسی اهمیت نقش منبع دوجداره در موتورخانه به شما بگوییم مهمترین نکات در زمان خرید منبع دوجداره چیست. پس اگر قصد خرید منبع دوجداره را دارید، تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید.

افت فشار آب در ساختمان های مرتفع و قطعی نابهنگام آب ساکنین را مجبور به خرید و نصب منبع ذخیره آب خانگی و نصب پمپ آب کرده است. اما از آنجا که این منابع قرار است آب آشامیدنی اعضای خانواده ما را در خود نگهداری کنند، باید با دقت نظر بیشتری انتخاب شوند.

در ادامه این مطلب قصد داریم انواع مخزن آب پلی اتیلن و فلزی را به شما معرفی کرده و مزایا و معایب آن ها را برایتان توضیح دهیم و در نهایت به شما خواهیم گفت در زمان خرید تانکر ذخیره آب باید چه نکاتی را مد نظر داشته باشید. پس اگر قصد انتخاب و خرید مخزن ذخیره آب را دارید، تا انتها ما را همراهی کنید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای جوشکاری یک چهارپایه فلزی کوچک ساده یا نصب نرده های حفاظ خانه به یک دستگاه جوش خانگی نیاز داشته اید. اما از آنجا که دستگاه های جوش موجود در بازار اکثراً صنعتی و پرقدرت هستند، پیدا کردن نمونه های ارزان و در عین حال باکیفیت کمی سخت بوده است.

اما اگر تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید با بهترین و ارزان ترین دستگاه های جوش آشنا می شوید که حداکثر تا سقف 3 میلیون تومان قیمت خرید دارند. علاوه بر این به شما خواهیم گفت مهمترین نکات در زمان خرید این دستگاه چه هستند. پس پیشنهاد می کنیم این متن را تا انتها مطالعه کنید.

یکی از مهمترین اقداماتی که باید در زمان تهیه پکیج انجام دهید، توجه به خصوصیات و ویژگی های سیستم پکیج است. مخصوصاً اینکه امروزه انواع مختلفی از پکیج دیواری در بازار وجود دارد که احتمالاً انتخاب را برای مصرف کننده دشوار کرده است.

به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب به بررسی تفاوت یکی از مهمترین دسته بندی های انواع پکیج، یعنی پکیج های دو مبدل و تک مبدل بپردازیم. در این مطلب شما را با کاربرد پکیج و مزایا و معایب پکیج تک مبدل و دو مبدل آشنا خواهیم کرد.

فقط کسانی که در طبقات بالای ساختمان های مسکونی ساکن بوده اند می توانند معضل کمبود آب در این طبقات را حس کنند. مشکل فشار آب در طبقات بالا به قدری دردسرساز است که از یک دوش گرفتن کوتاه هم محروم می شوید، چه برسد به مصرف آب برای شستن ظروف و پخت و پز و...

اگر شما هم با کابوس کمبود فشار آب در طبقات بالای ساختمان خود درگیر هستید، توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید چون قرار است راهکارهای مفیدی برای حل این مشکل به شما پیشنهاد دهیم.

وقتی فشار آب ساختمان از یک حد مشخصی که همیشه داشته کمتر می شود، معضلات زیادی را با خود به همراه می آورد. مشکلاتی مثل روشن نشدن پکیج یا آبگرمکن، افت فشار آب در شیر ظرفشویی و حتی سرد نبودن باد کولر آبی.

در این مواقع بهتر است به دنبال یافتن علت اصلی کاهش فشار آب در ساختمان باشیم تا بعد از آن به رفع افت فشار آب اقدام کنیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا تمام دلایل احتمالی موثر در کاهش فشار آب ساختمان را بررسی کرده و در نهایت راهکارهای عملی برای حل این مشکل را به شما پیشنهاد دهیم.

صفحه1 از48