درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

مشعل موتورخانه وسیله ای است که برای انتقال نهایی سوخت مایع یا گاز به همراه هوا به اتاق اشتعال دیگ یا هر دستگاه دیگر مصرف کننده سوخت و احتراق و کنترل آن کاربرد دارد.

بنابراین با توجه به اهمیت مشعل، ما در کلیپ زیر، شما را با نحوه عملکرد و تنظیمات مشعل گازی موتورخانه آشنا کردیم تا بتوانید اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید.

نصب دوش حمام از آن دست اقداماتی است که نیاز به تخصص فنی و مهارت بالایی نداشته و با صرف کمترین وقت و انرژی قابل انجام است. اما وجود یک منبع آموزشی مطمئن می تواند بسیار کمک کننده باشد.

به همین دلیل ما فیلم زیر را آماده کرده ایم تا به طور کامل با جزئیات نصب دوش حمام آشنا شوید. اگر می خواهید خودتان به تنهایی دوش حمام را نصب کنید، تماشای فیلم زیر را از دست نداده و تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

مشعل موتورخانه به عنوان بخش مرکزی یا قلب موتورخانه شناخته می شود و نقش بسیار مهمی ایفا می کند و اگر هر گونه خرابی در قطعات مشعل گازی و یا قسمت های دیگر رخ دهد، کلاً سیستم خاموش می شود.

بنابراین ما در کلیپ زیر، دلایل اصلی روشن نشدن مشعل گازی موتورخانه را به طور کامل بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنیم تماشای آن را از دست ندهید.

یکی از مهمترین اجزای سیستم موتورخانه مشعل است. کارکرد صحیح این وسیله می تواند تاثیر مستقیم بر روی عملکرد موتورخانه داشته باشد.

به همین دلیل ما در فیلم زیر ابتدا شما را با قطعات داخلی مشعل موتورخانه آشنا کرده و در نهایت نحوه تنظیم این قطعات را برای شما توضیح می دهیم. تا انتها ما را همراهی کنید.

رله مشعل گازی موتورخانه، وظیفه کنترل الکتریکی مشعل را به عهده داشته و در مواقع نشت گاز یا شعله زیاد، جریان گاز را در کمتر از 20 ثانیه قطع کرده و دستگاه را خاموش و مشعل را غیر فعال می کند.

ما در کلیپ زیر، اطلاعات کاملی درباره نحوه تنظیم و عملکرد رله مشعل گازی موتورخانه در اختیارتان قرار دادیم تا هنگامی به سرویسکار دسترسی ندارید، بتوانید خودتان این کار را انجام دهید.

در زمان نصب پمپ آب به قطعات و تجهیزات مختلفی نیاز داریم تا این وسیله را به شکل اصولی نصب و راه اندازی کنیم. علاوه بر این یک سری نکات و ریزه کاری ها در زمان انتخاب قطعات مورد نیاز برای نصب پمپ آب وجود دارند که توجه به آن می تواند نصب استاندارد پمپ آب و بازدهی مناسب این وسیله را تضمین کند.

اگر تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید نه تنها تجهیزات مورد نیاز برای نصب پمپ آب را به شما معرفی می کنیم، بلکه نکات مهم در زمان انتخاب این قطعات را به شما یادآور خواهیم شد.

بدیهی است زمانی که با باز کردن شیر آب، فشار مناسبی وجود ندارد، باید واحد یا ساختمان شما به پمپ تحت فشار مجهز شود. پس اگر قصد دارید خودتان پمپ تهیه کنید و یا می خواهید مطمئن شوید پمپی که فرد متخصص برای شما نصب کرده است، مناسب منزل شما است یا خیر، با ما همراه باشید.

ما در کلیپ زیر به طور کامل راهنمای خرید پمپ را برای شما توضیح داده ایم تا با خیال راحت بتوانید پمپی متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید و دیگر نگرانی از بابت کمبود فشار آب نداشته باشید.

جهت راه اندازی و کنترل عملکرد سیستم پمپ آب از تجهیزات مختلفی در مجاورت این وسیله استفاده می شود که یکی از آن ها کلید اتوماتیک مکانیکی پمپ آب است.

اگر فیلم زیر را مشاهده کرده و تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید، شما را با اجزای داخلی کلید اتوماتیک پمپ آب آشنا می کنیم تا تنظیم این وسیله را به راحتی انجام دهید.

دمپر یکی از پرکاربردترین تجهیزات به منظور کنترل جریان هوا در مشعل های گازی است که البته برای اینکه بتواند نقش خود را به خوبی ایفا کند نیاز به تنظیمات دارد، در غیر این صورت میزان مصرف سوخت موتورخانه را به شدت زیاد می کند.

اگر تا انتهای این مطلب ما را همراهی کرده و فیلم زیر را تماشا کنید نحوه تنظیم و عملکرد دمپر مشعل موتورخانه را به شما آموزش خواهیم داد.

یکی از رایج ترین سوالات استفاده کنندگان پمپ آب خانگی این است که هواگیری پمپ چگونه انجام می شود و ما چطور باید پمپ را هواگیری کنیم؟

اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید، پیشنهاد می کنیم فیلم زیر را تماشا کنید. در این ویدئو نحوه هواگیری پمپ آب به صورت تصویری به شما آموزش داده می شود تا بدون نیاز به متخصص این کار را انجام دهید.

یکی از چالش برانگیزترین اجزای پمپ آب کلید اتوماتیک این وسیله است که کل عملکرد سیستم پمپ را تنظیم و کنترل می کند.

اما عده بسیاری هستند که با نحوه تنظیم پمپ آب با کمک کلید اتوماتیک آن آشنایی ندارند و به همین دلیل مجبور هستند از نصاب پمپ آب برای این منظور کمک بگیرند. اگر فیلم زیر را تماشا کنید به شما قول می دهیم از این پس بتواند بدون نیاز به کمک یک متخصص کلید اتوماتیک و فشار پمپ آب خود را تنظیم کنید.

نصب منبع تحت فشار در داخل سیستم پمپ یک الزام است، چون نه تنها وجوه قانونی به کار می دهد، بلکه طول عمر مفید پمپ را زیاد می کند.

در این فیلم به شما خواهیم گفت منبع تحت فشار چیست و چه کاربردی دارد؟ همچنین توضیح خواهیم داد برای استفاده حداکثری از کارایی منبع تحت فشار این تجهیز باید در چه فشاری تنظیم شود. پس با ما همراه باشید.

لوله پنج لایه یکی از پرکاربردترین لوله ها در سیستم لوله کشی ساختمان است که یا به صورت تکی و یا به صورت ترکیبی با لوله فلزی بکار گرفته می شود.

اگر می خواهید روش اتصال لوله پنج لایه را به صورت تصویری یاد بگیرید، توصیه می کنیم فیلم را زیر مشاهده کنید. در انتهای این فیلم روش اتصال لوله پنج لایه به لوله فلزی نیز توضیح داده شده است.

 اجرای تاسیسات در موتورخانه شامل نکات بسیار مهم و تخصصی است که اگر به درستی رعایت نشوند بازدهی سیستم موتورخانه به شدت افت می کند.

به دلیل اهمیت این موضوع ما فیلم زیر را برای شما آماده کرده ایم. در این فیلم نحوه اجرای تاسیسات موتورخانه در یک ساختمان نوساز از ابتدا تا انتها برای شما توضیح داده می شود.

مخزن تحت فشار که از آن با نام های منبع تحت فشار، منبع انبساط یا منبع باد هم یاد می شود، با ذخیره سازی آب با فشار مناسب می تواند از روشن و خاموش شدن مکرر پمپ آب جلوگیری کند و از این طریق سبب افزایش طول عمر پمپ و کاهش مصرف برق شود.

بدین منظور ما در کلیپ زیر راهنمای کاملی از نحوه کارکرد مخزن تحت فشار و اجزای تشکیل دهنده آن در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن به تمام سوالات ذهنی شما در این خصوص پاسخ دهیم.

وقتی می گوییم موتورخانه رسوب گرفته است یعنی املاح موجود در آب همچون کلسیوم و منیزیوم در تاسیسات موتورخانه ته نشین شده اند و ما آن ها را به صورت رسوب مشاهده می کنیم.

در این فیلم قرار است نحوه جلوگیری از تشکیل رسوب در موتورخانه و کاهش آن را برای شما توضیح دهیم. تا انتها ما را همراهی کنید.

صفحه1 از5