درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

تعویض کلید و پریز برق به دلایل متنوعی صورت می گیرد که هر کدام می توانند دلیل محکمی برای صرف هزینه به منظور خرید کلید و پریز برق و اقدام به نصب آن ها باشد.

از جمله اینکه ممکن است با اتصالی کردن کلید و پریز برق ساختمان مواجه شده باشید، به طوری که کنتاکت های داخل پریز کاملاً سوخته باشند. در این حالت بهترین راه حل برای در امان ماندن از اتصالی کردن سیم های برق ساختمان این است که پریز برق را تعویض کنیم.

گاهی هم ممکن است چون قصد بازسازی ساختمان را داریم، این بار بخواهیم بجای کلید و پریزهای روکار از کلید و پریزهای برق توکار استفاده کنیم. در بعضی شرایط ها هم فقط مایلیم از کلید و پریز جدیدتر و یا با طراحی زیباتر در ساختمان استفاده کنیم.

با ما همراه باشید تا شما را با تحوه تعویض کلید و پریز برق آشنا کنیم.

از جمله اقدامات مهم و پر اهمیت در برقکاری ساختمان، نصب کلید و پریز برق می باشد که وجود آن در هر محیطی الزامی است.

برای مثال گاهی ممکن است به دلایلی از جمله تغییر دکوراسیون محیط، جا به جا کردن تلویزیون و ... نیاز به نصب یک کلید و پریز جدید داشته باشید.

بنابراین رعایت کلیه نکات ایمنی و قواعد لازم برای نصب این کلید و پریزها ضروری می باشد تا از بروز حوادثی مثل برق گرفتگی و اتصالی برق در ساختمان جلوگیری شود.

به همین منظور با ما همراه باشید تا در این مطلب از صفر تا صد روش نصب کلید و پریزهای برق را به شما آموزش دهیم.

به دلیل اینکه رفع اتصالی کلید و پریز برق یکی از خدمات محبوب ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته محسوب می شود، در این مطلب قصد داریم در این خصوص بیشتر صحبت کنیم.