درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

کلید و پریز برق

از جمله خدمات تاسیسات ۲۴ ساعته در زمینه برق ساختمان می توان به نصب، تعویض و رفع اتصالی کلید و پریزهای برق اشاره کرد. این خدمت هم مثل دیگر خدمات ما با کمک برقکاران حرفه ای و کاربلد و همراه با گارانتی تضمین کیفیت انجام می شود. در این مجموعه، کسب رضایت مشتریان و انجام خدمات با کیفیت در درجه اول اهمیت قرار دارد که رضایت مشتریان سابق ما، خود گواهی بر این ادعا است. پس از شما هم دعوت می کنیم که با پر کردن فرم درخواست سرویسکار متخصص به جمع مشتریان راضی ما بپوندید.

میانگین قیمت کلید و پریز برق

300,000
تومان
100,000
تومان

مشاهده جزئیات قیمت

سرویسکاران ما چه کسانی هستند؟

متخصصین ما از بین هزاران متقاضی همکاری و پس از گذشتن از مراحل مختلف گزینش‌های تخصصی فنی، اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه و .... انتخاب شده‌اند.

نظرات برخی از مشتریان درباره پروژه‌های اجرایی

 

پریز

کلید و پریز برق برقرارکننده و کنترل کننده جریان نامرئی الکتریسیته به لامپ و وسایل برقی خانه هستند. بنابراین نصب، تعویض و رفع اتصالی کلید و پریز یک اقدام مهم در سیستم برق ساختمان محسوب می شود:

  • نصب کلید و پریز برق

در زمان نصب کلید و پریز برق بایستی مراحل تعیین سیم فاز و نول، قطع کامل جریان برق، نصب مکانیزم پریز، نصب مکانیزم کلید روشنایی، اتصال قاب کریستال و در نهایت اتصال سیم های فاز و نول به ورودی خود در کلید و پریز انجام شود. کلید برق ساختمان در چند مدل یک پل، دو پل و صلیبی در بازار موجود است که هر یک شیوه نصب متفاوت خود را دارند.

  • تعویض کلید و پریز برق

اگر از مدل قدیمی کلید و پریز برق خانه دلزده شده اید یا کنتاکت های داخل پریز و کلید اتصالی کرده و خراب شده اند، بهترین راه حل تعویض کلید و پریز برق است. مراحل تعویض کلید و پریز برق شامل قطع کامل برق، باز کردن قاب بالایی، آزادسازی پریز و کلید از روی دیوار، قطع سیم های فاز و نول از و بستن کلید و پریز جدید است.

  • رفع اتصالی کلید و پریز برق

اتصالی کلید و پریز برق بنا به عواملی همچون خراب بودن سرپیچ ها، شل بودن اتصال بین سیم ها و سرپیچ ها، نشت آب به داخل کلید و پریز، از بین رفتن روکش سیم های کلید و پریز و پیچیده شدن سیم های برق داخل کلید و پریز به هم ایجاد می شود که برای رفع اتصالی باید از تکنسین برق با تجربه کمک گرفت.

برقکاران کاربلد و دانش آموخته ما در گروه تاسیسات 24 ساعته می توانند تمامی خدمات مرتبط با کلید و پریز برق ساختمان از قبیل نصب، تعویض و رفع اتصالی را با کیفیت بسیار بالا به انجام برسانند. بنابراین اگر برای کلید و پریز برق ساختمان خود به یک متخصص نیاز دارید، فرم درخواست سرویسکار را تکمیل کنید.

آموزش‌های ویدئویی مرتبط

مقالات آموزشی مرتبط

راهنمای خرید بهترین کلید پریز ایرانی

اگر کار ساختن پروژه ساختمانی‌ شما رو به اتمام است، دیگر زمان خریدن کلید پریزها برای تکمیل نهایی ساختمان‌تان فرا رسیده اما نکته مهم این است که درباره خرید کلید پریز چه اطلاعاتی دارید؟

آموزش نحوه کنترل یک لامپ از چند نقطه با کلید صلیبی

دوست دارید بدانید چگونه می شود یک الی چند لامپ را از چند نقطه با کمک کلید صلیبی کنترل کرد؟

آموزش نحوه سیم کشی و نصب پریز برق + فیلم

اگر می خواهید نقشه سیم کشی پریز برق را در اختیار داشته باشید؛