مجموعه تاسیسات 24 ساعته در نظر دارد به منظور تکمیل کادر فنی و تخصصی خود از تعمیرکاران موتورخانه در شهر مشهد دعوت به همکاری نماید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته قصد دارد به منظور تکمیل کادر تخصصی و فنی در حوزه تاسیسات با افراد متخصص در مشهد همکاری نماید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته به منظور تکمیل کادر تخصصی خود در شهر اهواز از مجریان تاسیساتی دعوت به همکاری می کند.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته به منظور تکمیل تیم تخصصی خود قصد استخدام تعمیرکار و نصاب کولر گازی در اهواز را دارد.

استخدام نصاب شیرآلات

گروه تاسیسات 24 ساعته در راستای تکمیل نیروی انسانی متخصص و حرفه ای خود از تمامی افرادی که دارای دانش و تخصص کافی در امور تاسیسات نصب شیرآلات و رادیاتور های مختلف و حوله خشک کن می باشند دعوت به همکاری می کند:

استخدام تعمیر کار کولر گازی در غرب تهران

گروه تاسیسات 24 ساعته در راستای تکمیل نیروی انسانی متخصص و حرفه ای خود از تمامی افرادی که دارای دانش و تخصص کافی در تعمیر انواع کولر گازی می باشند و در ضمن شرایط احراز زیر را هم دارند دعوت به همکاری می نماید:

استخدام نصاب و تعمیرکار پمپ آب خانگی

گروه تاسیسات 24 ساعته در راستای تکمیل نیروی انسانی متخصص  و حرفه ای خود  نیاز به افرادی با توانایی های زیر به منظور تصدی پست نصاب و تعمیرکار پمپ آب خانگی دارد:

گروه تاسیسات 24 ساعته در راستای تکمیل نیروی انسانی متخصص خود نیاز به افرادی توانا در حوزه امور تاسیسات موتورخانه با شرایط زیر دارد:

گروه تاسیسات 24 ساعته جهت تکمیل کادر تولید محتوای خود اقدام به جذب نیروی متخصص با شرایط زیر می کند:

گروه تاسیسات 24 ساعته جهت تکمیل کادر فروش و گسترش فعالیت های خود اقدام به جذب نیروی متخصص در شاخه کارشناسی فروش با شرایط زیر می کند:

دعوت به همکاری از نصاب و تعمیرکار کولر گازی در تهران

گروه "تاسیسات 24 ساعته" از استاد کاران ماهر و مسلط به نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی برای مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران دعوت به همکاری می نماید.

توجه: پروژه ها با توجه به نزدیکی به محل سکونت شما به ارجاع داده می شود.

گروه تاسیسات 24 ساعته قصد دارد تا از بین استادکاران ماهر به استخدام نصاب و سرویس کار کولر آبی برای مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران اقدام می نماید.

نظر به اینکه یکی از مناطق تحت پوشش گروه تاسیسات 24 ساعته در غرب تهران می باشد، این مجموعه خواهان استخدام لوله کش ماهر در غرب تهران است.

گروه تاسیسات 24 ساعته با بیش از چندین سال سابقه موفق در امور نصب و اجرا ؛ تعمیر و نگهداری امور تاسیسات به یک نفر استاد کار ماهر و مسلط به تعمیر و سرویس پکیج ترجیحا ساکن غرب تهران نیازمند است.

به یک نفر استاد لوله کش ماهر و مسلط به تمام امور تاسیساتی در تهران نیازمندیم.

 

توانمندی های مورد نیاز:

  • لوله کشی آب
  • لوله کشی فاضلاب
  • نصب و سرویس پمپ آب خانگی و منبع
  • نصب شیرآلات
  • تعمیر و بازسازی لوله کشی
  • و ...

صفحه1 از2