درخواست تلفنی سرویسکار
۰۲۱-۹۱۰۱۳۷۶۱

مجموعه تاسیسات 24 ساعته در نظر دارد به منظور تکمیل کادر فنی و تخصصی خود در شهر کرج از متخصصین تاسیساتی واجد شرایط در این شهر دعوت به همکاری نماید.

اگر شما هم در زمینه تاسیسات ساختمانی تخصص داشته و مایل به همکاری با یک مجموعه تاسیساتی هستید، تا انتهای این متن ما را همراهی کنید تا با چگونگی استخدام در این مجموعه و مزایای آن مطلع شوید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته یک گروه متشکل از نیروهای فنی و متخصص تاسیساتی است که در حال حاضر در چندین شهر کشور مشکل تاسیساتی مردم را رفع می کند و در حال حاضر برای تکمیل کادر فنی خود در رشت از مجریان تاسیساتی این شهر دعوت به همکاری می نماید.

اگر شما هم در شهر رشت سکونت دارید و از همه مهمتر در حوزه تاسیسات ساختمانی تخصص دارید، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا به شما بگوییم شرایط همکاری با این مجموعه به چه صورت است.

گروه تاسیسات 24 ساعته در نظر دارد به منظور تکمیل نیروهای فنی و متخصص خود در شهر شیراز با افراد نصاب و تعمیرکار پمپ آب در این شهر همکاری کند.

بنابراین اگر شما هم در زمینه نصب و تعمیر پمپ آب ساختمان مهارت کافی را دارید و در شهر شیراز ساکن هستید، با ما همراه باشید تا از مزایا و شرایط همکاری با این مجموعه مطلع شوید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته در نظر دارد به منظور تکمیل کادر متخصص خود در شهر شیراز با افراد ماهر در زمینه تاسیسات ساختمانی این شهر همکاری نماید.

پیشنهاد می کنیم اگر حداقل 2 سال در حوزه تاسیسات ساختمانی تجربه کار عملی دارید و ساکن شیراز هستید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید تا از مزایا، شرایط و نحوه همکاری با این مجموعه مطلع شوید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته در شهر شیراز نظر دارد به منظور تکمیل کادر فنی و تخصصی خود در این شهر از مجریان لوله کش ماهر شیرازی دعوت به همکاری کند.

اگر در زمینه تاسیسات و لوله کشی مهارت داشته و حداقل 2 سال سابقه کار دارید، با ما در ادامه همراه باشید تا با شرایط همکاری با این مجموعه آشنا شده و در نهایت مشغول به کار شوید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته به منظور تکمیل کادر فنی و تخصصی خود از بین بهترین و ماهرترین نصاب ها و تعمیرکاران پکیج در شهر مشهد نیرو جذب می نماید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته به منظور تکمیل کادر فنی خود، از تعمیرکاران حرفه ای در حوزه موتورخانه در شهر شیراز، دعوت به همکاری می نماید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته به منظور تکمیل تیم فنی و تخصصی خود در شهر مشهد از مجریان لوله کش دعوت به همکاری می نماید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته در نظر دارد به منظور تکمیل تیم فنی و تخصصی خود در مشهد از مجریان نصاب و تعمیرکار پمپ آب دعوت به همکاری نماید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته در جهت تکمیل کادر تخصصی خود، از استادکاران ماهر در زمینه نصب و تعمیر پمپ آب در شهر اهواز، دعوت به همکاری می نماید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته در نظر دارد به منظور تکمیل کادر فنی و تخصصی خود از تعمیرکاران موتورخانه در شهر مشهد دعوت به همکاری نماید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته قصد دارد به منظور تکمیل کادر تخصصی و فنی در حوزه تاسیسات با افراد متخصص در مشهد همکاری نماید.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته به منظور تکمیل کادر تخصصی خود در شهر اهواز از مجریان تاسیساتی دعوت به همکاری می کند.

مجموعه تاسیسات 24 ساعته به منظور تکمیل تیم تخصصی خود قصد استخدام تعمیرکار و نصاب کولر گازی در اهواز را دارد.

استخدام نصاب شیرآلات

گروه تاسیسات 24 ساعته در راستای تکمیل نیروی انسانی متخصص و حرفه ای خود از تمامی افرادی که دارای دانش و تخصص کافی در امور تاسیسات نصب شیرآلات و رادیاتور های مختلف و حوله خشک کن می باشند دعوت به همکاری می کند:

صفحه1 از2